Strona 132 z 137 PierwszyPierwszy ... 3282122130131132133134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,896 do 5,940 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5896
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    aaa... patrz zapomniałem o niewdzięczności i dziwnej mentalności , powinniśmy przecież płakać i murem postawić się za taką personą jaką jest IGŁA

  2. Powrót do góry    #5897
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Zróbmy jakąś akcje jak lublinianie dla Jarka. Petycję, sondę, czy cokolwiek.

    #IREKzostańZnami czy coś takiego. Pewnie kiepskie, ale jestem słaby w internet.

  3. Powrót do góry    #5898
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Kolejne „wzmocnienie” po Baronie?
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  4. Powrót do góry    #5899
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Piękna sprawa by to była na pewno! Także jak o akcje w necie chodzi to ja mam tylko jedną...

    #IrekMusisz!

    A jeśli byśmy się już gościa jakimś cudem pozbyli to ważne jest to kto w jego miejsce... Bo jakby zrobili szefem figuranta Dobrowolskiego to klękajcie narody...
    Idealny czas by zatrudnić kogoś z odpowiednimi papierami do spraw marketingowych przede wszystkim kto ruszył by te tematy na poważnie.

    Co do spraw sportowych to zrobiła by się opcja na powrót Kryjoma a on sprawy sportowe ogarnie na pewno nie gorzej od Igielskiego...

    Także oby oby...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  5. Powrót do góry    #5900
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    A co on sportowo ogarniał jak można wiedzieć? Ja go zapamiętam z dwóch tekstów "stawiamy na znane nazwiska" i ""Ole przyjeżdża". Swoją drogą, kiedyś było gadane, że go chcą do BSI. Pamiętacie ? Później wsadzili go do GKSŻ, chyba, żeby w klubie wiedzieli co się dzieje w kuluarach związkowych. Z całym szacunkiem Noski,ale przegląd zawodników z ostatnich 30 lat miałeś lepszy od niego nawet na powrocie z Krosna, czy Lublina

    Chciałbym też uspokoić kibiców innych klubów. Jeśli ktoś myśli,że teraz Unia będzie miała swojego człowieka i będzie nam ,czy Rawiczowi z którego pochodzi pomagał, załatwiał to i owo to myślę, że jesteście w głębokim błędzie Najprędzej to chyba Rusko może na niego liczyć. Tam wypłynął na wielkie wody

    Końcówka to ironia. Ostatnio są tu z nią problemy to wolę uprzedzić

  6. Powrót do góry    #5901
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Chciałbym też uspokoić kibiców innych klubów. Jeśli ktoś myśli,że teraz Unia będzie miała swojego człowieka i będzie nam ,czy Rawiczowi z którego pochodzi pomagał, załatwiał to i owo to myślę, że jesteście w głębokim błędzie Najprędzej to chyba Rusko może na niego liczyć. Tam wypłynął na wielkie wody
    Ale jak to?? Przecież Józef z Ruskiem specjalnie go tam wrzucają żeby był łącznikiem i nie pozwolił na spadek Unii w następnym sezonie (będą starali się dokoptować z 2 drużyny i co za tym idzie nikt nie spadnie). Przecież nie mamy trenera oraz tormistrza, skład z tego co ustalili niektórzy znawcy mamy najsłabszy w ekstralidze, nie płacimy faktur.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Van Den Bull za jego przydatny post!

    Kuba_88 (08-09-2023)

  8. Powrót do góry    #5902
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    A co on sportowo ogarniał jak można wiedzieć? Ja go zapamiętam z dwóch tekstów "stawiamy na znane nazwiska" i ""Ole przyjeżdża". Swoją drogą, kiedyś było gadane, że go chcą do BSI. Pamiętacie ? Później wsadzili go do GKSŻ, chyba, żeby w klubie wiedzieli co się dzieje w kuluarach związkowych. Z całym szacunkiem Noski,ale przegląd zawodników z ostatnich 30 lat miałeś lepszy od niego nawet na powrocie z Krosna, czy Lublina

    Chciałbym też uspokoić kibiców innych klubów. Jeśli ktoś myśli,że teraz Unia będzie miała swojego człowieka i będzie nam ,czy Rawiczowi z którego pochodzi pomagał, załatwiał to i owo to myślę, że jesteście w głębokim błędzie Najprędzej to chyba Rusko może na niego liczyć. Tam wypłynął na wielkie wody

    Końcówka to ironia. Ostatnio są tu z nią problemy to wolę uprzedzić
    A tego jak próbował naprawić maszynę startową podczas GP na Narodowym w 2016 to już nie pamiętasz ???

  9. Powrót do góry    #5903
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    2015... przypomniało mi się jak już puściłem post Ponad 20 lat przy żużlu i tyle sukcesów.

  10. Powrót do góry    #5904
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Lebedev jest cienki. Brac Huckenbaecka w pakiecie ze Slawkiem.

  11. Powrót do góry    #5905
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Lebedev jest cienki. Brac Huckenbaecka w pakiecie ze Slawkiem.
    Dokładnie i do tego Frątczak z Dankiewiczem.

  12. Powrót do góry    #5906
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Kai ale chyba za Zengote?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #5907
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Janusz powinien być w tym SGP.
    Kubera , wymieka

    Zengota jak jakas **** dziś

  14. Powrót do góry    #5908
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Z taką jazdą to Zengi by dzisiaj licencji nie zdał.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tylko Bally za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (10-09-2023)

  16. Powrót do góry    #5909
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Janusz powinien być w tym SGP.
    Kubera , wymieka

    Zengota jak jakas **** dziś
    Występy Kołodzieja w GP wyglądały by jak finał wczorajszego SEC

  17. Powrót do góry    #5910
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,322
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Występy Kołodzieja w GP wyglądały by jak finał wczorajszego SEC


    Masz szklaną kulę?

  18. Powrót do góry    #5911
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Janusz powinien być w tym SGP.
    Kubera , wymieka

    Zengota jak jakas **** dziś
    Zengi zawsze tak jezdzil. Szczegolnie w Bydgoszczy
    pomidor

  19. Powrót do góry    #5912
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Masz szklaną kulę?
    Przejrzałeś mnie

  20. Powrót do góry    #5913
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Janusz powinien być w tym SGP.
    Kubera , wymieka

    Zengota jak jakas **** dziś
    Janusz do jazdy SGP musiałby mieć głód Zmarzlika. A tak to on ma raczej wyyebane na medale MŚ.

  21. Powrót do góry    #5914
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Fajny występ dziś Parnickiego w Opolu , takich startów mu brakuje , ligowej rywalizacji , szkoda że raczej już odpadną za tydzień

  22. Powrót do góry    #5915
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...za,nId,7017122

    Oby to nie była prawda. Jak ma być Okoń to ja już bardziej wolę Balona.

  23. Powrót do góry    #5916
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez honer Zobacz posta
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...za,nId,7017122

    Oby to nie była prawda. Jak ma być Okoń to ja już bardziej wolę Balona.
    Nie mam nic przeciwko. Gorzej niż wypalony Baron prowadzić drużyny się nie da, pracuje Rafał z młodzieżą w Sparcie czy Szymonem i mogą na tym skorzystać nasi młodzi. Sam Damian lepszego nauczyciela od startów mieć nie będzie.
    Odważny ruch, ryzykowany - zgadza się. Nie mamy nic do stracenia, a poza Kryjomem innych opcji „mocnych” po prostu nie ma, wiec skoro opcja Sławka wychodzi na to, że jest nierealna to jak mamy odgrzewać jakiś kotlet to lepiej postawić na kogoś nowego.

    Damian nie chce sam, udzielił wywiadu i tutaj nie ma co zmuszać go do tego. Może będzie tez w sztabie. Gdyby chciał podjąć rękawice i czuł się na siłach to by tym managerem został. Nie chce to nie ma tematu.

    Trzeba jeszcze poczekać, bo żadnej decyzji nie ma na dziś. Zobaczymy na kogo wybór padnie.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 11-09-2023 o 23:25

  24. Powrót do góry    #5917
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez honer Zobacz posta
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...za,nId,7017122

    Oby to nie była prawda. Jak ma być Okoń to ja już bardziej wolę Balona.
    Nie wiem, czy o to chodzi,ale jak rzucałeś dolarami z jego podobizną to pewnie nie jesteś tu sam. Gwizd na meczu w Lesznie był taki,że nie było słychać własnych myśli

    A teraz poważnie. To,że Okoń trafił do Sparty nie jest przypadkiem. To,że Szyberdach zrobił przy nim postęp i trafił do Bydgoszczy też nie jest przypadkiem. Wychodzi,że ma do tego dryg. Jest świeżo po karierze i chyba nie robi tego na ********* Nie wiem, kto mógłby naszym juniorom bardziej pomóc z tymi owianymi już legendą startami? Hans ? Leigh? JHJ ?

    A,że ryzykowne? Nasz skład drugi sezon z rzędu jest sam w sobie ryzykowny.

    Teraz patrzcie. Irek idzie udawać i kaleczyć pracę w GKSŻ.
    Robi miejsce dla Kryjoma.
    Okoń i Bally uczą się przy Kryjomie fachu menadżera. Tak menadżera, bo trenerami są teraz już.
    Tor ogarniamy przy współpracy z Januszem.
    Okoń uczy młodych startować,a Bally odbijać się od bandy.
    I za rok o tej porze delektujemy się kolejnym wspaniałym 6 miejscem i utrzymaniem

  25. Powrót do góry    #5918
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Nie mam nic przeciwko. Gorzej niż wypalony Baron prowadzić drużyny się nie da, pracuje Rafał z młodzieżą w Sparcie czy Szymonem i mogą na tym skorzystać nasi młodzi. Sam Damian lepszego nauczyciela od startów mieć nie będzie.
    Odważny ruch, ryzykowany - zgadza się. Nie mamy nic do stracenia, a poza Kryjomem innych opcji „mocnych” po prostu nie ma, wiec skoro opcja Sławka wychodzi na to, że jest nierealna to jak mamy odgrzewać jakiś kotlet to lepiej postawić na kogoś nowego.

    Damian nie chce sam, udzielił wywiadu i tutaj nie ma co zmuszać go do tego. Może będzie tez w sztabie. Gdyby chciał podjąć rękawice i czuł się na siłach to by tym managerem został. Nie chce to nie ma tematu.

    Trzeba jeszcze poczekać, bo żadnej decyzji nie ma na dziś. Zobaczymy na kogo wybór padnie.
    Chciałem właśnie pisać że działał w Sparcie z młodymi, do tego Szlauderbach też na tym skorzystał. Na pewno lepszy wybór niż twory typu Bajerski itp.
    Podejrzewam że Roman Jankowski będzie miał tutaj jeszcze dodatkową rolę wsparcia dla Okonia (czy to dobrze to sam nie wiem bo Roman jest dość chimeryczny, w niektórych tematach, a co za tym idzie będzie chciał grać pierwsze skrzypce).

  26. Powrót do góry    #5919
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    No...Antek wzial się do roboty
    Dzisiaj komplet na Smoku!

  27. Powrót do góry    #5920
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    w pore!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Ali_G (14-09-2023)

  29. Powrót do góry    #5921
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Antek bardzo przyzwoicie dwa ciekawe biegi z Bańborem ale z kolei Borowiak to jedzie tak jak przed sezonem zero postępów. Jeśli chodzi o młodszych naszych chłopaków to widać że Wójtyńka narazie nie czuje strachu i jak tego nie zatraci a poprawi umiejętności jeździeckie to może coś z chłopaka być. Juskowiak chłopak po kontuzji pierwszy sezon na 500 mocno asekuracyjnie dosyć kurczowo trzyma maszynę. Musiałam widać że robi jakieś postępy

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artur99 za jego przydatny post!

    Ali_G (14-09-2023)

  31. Powrót do góry    #5922
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Antek bardzo przyzwoicie dwa ciekawe biegi z Bańborem ale z kolei Borowiak to jedzie tak jak przed sezonem zero postępów. Jeśli chodzi o młodszych naszych chłopaków to widać że Wójtyńka narazie nie czuje strachu i jak tego nie zatraci a poprawi umiejętności jeździeckie to może coś z chłopaka być. Juskowiak chłopak po kontuzji pierwszy sezon na 500 mocno asekuracyjnie dosyć kurczowo trzyma maszynę. Musiałam widać że robi jakieś postępy
    Kacper Mania za rok przechodzi na 500

  32. Powrót do góry    #5923
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Borowiak kolejny raz udowodnił,że jest o klasę wyżej niż pozostali nasi juniorzy na czele z Ratajczakiem. Było już to widać w przedsezonowych jazdach,ale nie dostrzegliśmyPowinniśmy zrobić wszystko, żeby zachciało mu się tu jeździć

    Wojtynka narazie jeździ niebezpiecznie. Element szaleństwa jest
    Mamy kolejnych czterech juniorów Oleksiak, Wojtynka, Juskowiak i Żurek. Trzech pierwszych ma starty w identycznym stylu jak Damian. Zatrważające. U Żurka wyglądało to fajnie na zawodach u24,dzięki czemu miał dobre biegi, momenty w starciu z wyżej notowanymi rywalami.

    PawlickiTeam szykujesz się już na zmianę na ManiaTeam?

  33. Powrót do góry    #5924
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    A Jesteście pewni, że Mania będzie jeździł z bykiem na klacie?

  34. Powrót do góry    #5925
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Tak. Info 100% KMO.Ręki nie dam sobie za to uciąć

    Chodzi Ci o to,że pojawili się u niego sponsorzy z Wrocławia?Czy o to,że miał już epizod w Rawiczu przed licencją na 250?

    Nie jestem z tych co z dzieciaków robią mistrzów świata, ale myślę, że w klubie są już zabezpieczeni i nie dadzą go sobie wyrwać. Słyszałem, że jest oczkiem w głowie na ten moment.

  35. Powrót do góry    #5926
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Bardziej niż o to czy będzie w Lesznie martwił bym się o to czy za bardzo go nie przeceniają co niektórzy przejście na 500 to inny świat i w cale nie musi być tak kolorowo. Więcej spokoju bym zalecał żeby nie było rozczarowania

  36. Powrót do góry    #5927
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Tak. Info 100% KMO.Ręki nie dam sobie za to uciąć

    Chodzi Ci o to,że pojawili się u niego sponsorzy z Wrocławia?Czy o to,że miał już epizod w Rawiczu przed licencją na 250?

    Nie jestem z tych co z dzieciaków robią mistrzów świata, ale myślę, że w klubie są już zabezpieczeni i nie dadzą go sobie wyrwać. Słyszałem, że jest oczkiem w głowie na ten moment.
    A ja słyszałem, że już w tym roku zaczęły się podchody pod chłopaka. Idzie o szeroko rozumiany rozwój, czyli o pieniądze
    Czy ewentualnie stać nas licytowanie się? Nie sądzę...

  37. Powrót do góry    #5928
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    A ja słyszałem, że już w tym roku zaczęły się podchody pod chłopaka. Idzie o szeroko rozumiany rozwój, czyli o pieniądze
    Czy ewentualnie stać nas licytowanie się? Nie sądzę...
    Ostatnio też się zastanawiałem nad tym... Kwoty za "obiecujących" juniorów będą horrendalne biorąc pod uwagę co się aktualnie dzieje na rynku, ale pamiętajmy że nigdzie indziej nie będzie miał takiego zaplecza pod względem treningu niż u nas.

  38. Powrót do góry    #5929
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Podchody zaczęły się pewnie rok temu już. Wierzę, że go nie wyjmie nikt przed licencją. Pod Kubere, Smektałę i wielu innych też były podchody,ale fakt inaczej wtedy staliśmy $$$.

    W Lesznie te 250 to jest tylko dodatek. Jeżdżą, bo takie są wymogi. Z tego co zrozumiałem z wypowiedzi, trenerów zawodników to oni trenują na 500,a nie katują 250 na treningach. Tym bardziej goście przed licencją. Jankes chyba nigdy nie był zwolennikiem tych niższych kategorii, pojemności ze względu na to,że wyrabiają nawyki,które przeszkadzają w jeździe na 500. Więc wątpię, żeby to "przejście" zrobiło na nim wrażenie

  39. Powrót do góry    #5930
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Finansowo jesteśmy daleko w tyle za wieloma klubami. Nawet tegoroczny beniaminek zrobił z nami co chciał...
    Na pewno są spore nadzieje związane z tym chłopakiem, oby pojazal je w barwach KSUL.

  40. Powrót do góry    #5931
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Oczywiście że przejście na 500 go zweryfikuje , ale to może być jednak , świetny zawodnik.

    Oby ta weryfikacja nastąpiła w barwach Uni Leszno

  41. Powrót do góry    #5932
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    A nie ma jakiegoś zapisu że jeśli junior zdaje licencje i reprezentuje klub w 250to musi być danym klubie? Albo z drugiej strony klub nie podpisał już jakieś umowy by zawodnik został też na 500? Widać że Kacper od zeszłego roku bardzo dobrze się prezentuje więc nie sądze by klub się nie zabezpieczył tym bardziej że Lublin i Wrocław wolą kupić niz szkolić

  42. Powrót do góry    #5933
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2010
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    A nie ma jakiegoś zapisu że jeśli junior zdaje licencje i reprezentuje klub w 250to musi być danym klubie? Albo z drugiej strony klub nie podpisał już jakieś umowy by zawodnik został też na 500? Widać że Kacper od zeszłego roku bardzo dobrze się prezentuje więc nie sądze by klub się nie zabezpieczył tym bardziej że Lublin i Wrocław wolą kupić niz szkolić

    Z tego co wiem "zapisując" dziecko do szkółki Unii rodzic podpisuje papier ,że dziecko bedzię podchodzić do egzaminu w barwach Unii, nie znam szczegółów umowy ale podobno nie ma tak, że jeździ i szkoli się w Lesznie a egzamin zdaje np dla W T S ...

  43. Powrót do góry    #5934
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    A Jesteście pewni, że Mania będzie jeździł z bykiem na klacie?
    Ja słyszałem, że Rusko mocno miesza w głowie ojcu Manii. Wszystko rozstrzygnie się na początku przyszłego roku, bo zapewne w marcu/kwietniu Mania będzie zdawał egzamin na 500 cc. W jakich barwach? Oby w Waszych, ale wiecie jaki jest Rusko. Tym bardziej, że on nie ma juniorów i może być zdesperowany. I nie ma takich kwitów, aby ktoś komuś kazał po 250 cc zdawać egzamin na 500 cc w tych samych barwach co jeździł na 250 cc.

    Pewnie też będzie chodziło o to, że otoczenie Manii będzie chciało gwarancji jego startow od początku sezonu w 2025 roku. Wy wtedy będziecie mieli jeszcze Ratajczaka, Mencla i Borowiaka. Nie wiem czy u Was tak będa zdeterminowani by pogonić 20-latków: MEncla i Borowiaka by robić od razu miejsce Manii w E-lidze.

    Wrocek w 2024 będzie miał słabszą juniorkę, a na 2025 mogą na rynku mocniej zaatakować. Dlatego podbijają do Manii i nie zdziwie się jak też super ofertę Rusko złoży Paluchowi, któremu po 2024 kończy się kontrakt, który jest na śmiesznym pułapie finansowym.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 14-09-2023 o 17:58

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Ali_G (14-09-2023)

  45. Powrót do góry    #5935
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Trzeba będzie spytać prezesa,albo kogoś z klubu jak będzie w elce u Pana Koniecznego Ewentualnie jakiś dziennikarz podłapie temat i zaraz się ukaże seria artykulów z mchu i paproci. Najbardziej to jednak bym liczył,że ktoś poinformowany tutaj uchyli rąbka tajemnicy

    Cytat Zamieszczone przez concierge Zobacz posta
    Z tego co wiem "zapisując" dziecko do szkółki Unii rodzic podpisuje papier ,że dziecko bedzię podchodzić do egzaminu w barwach Unii, nie znam szczegółów umowy ale podobno nie ma tak, że jeździ i szkoli się w Lesznie a egzamin zdaje np dla W T S ...
    Też mi się zdawało, że można się jakoś zabezpieczyć, dlatego pisałem o tym wcześniej. Jak nie to faktycznie, może być ciężko ich zatrzymać. Mania urodzony 21 lutego, więc pewnie podejdzie do licencji już w marcu podczas pierwszego terminu na egzamin.

  46. Powrót do góry    #5936
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Moje zdanie jest takie że jak chłopak uważa że zarobi więcej i się wspaniale rozwinie w Sparcie a nie mamy żadnych dokumentów podpisanych to bez żadnej licytacji ani gwarancji startów pokazać mu drzwi i życzyć powodzenia.

  47. Powrót do góry    #5937
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Moje zdanie jest takie że jak chłopak uważa że zarobi więcej i się wspaniale rozwinie w Sparcie a nie mamy żadnych dokumentów podpisanych to bez żadnej licytacji ani gwarancji startów pokazać mu drzwi i życzyć powodzenia.
    Czyli co wracamy do lat 90tych? Dobrucki, Okoniewski, Hampel...

    Ja o Manii dowiedziałem się przez przypadek w...Zielonej Górze uciąłem sobie pogawędkę z pewną osobą. Info Przemka z Gorzowa jest dla mnie niepokojące, bo pokrywa się z informacją jakoby mlody mial trafić pod skrzydła TW...

    Był też wątek innego klubu, ale już go nie ma w ekstralidze

  48. Powrót do góry    #5938
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Mi tam nie przeszkadza powrót do lat 90 Unia ich nie miała ale miała innych może nie tak zdolnych i nie tak łasych na kasę jak oni. Paru zostawiło zdrowie mieli jakiś wkład w ten Klub a jak teraz w Lesznie są odbierani ci co odeszli Dobrucki, Okon czy Hampel przez kibiców ktorzy pamiętają tamte czasy. Na pewno mają mieszane uczucia do dzisiaj jeśli chodzi o ich osoby. Ja tam wolę mniej utalentowanych, słabszych może ale takich co zależy na tym klubie.
    Ostatnio edytowane przez artur99 ; 14-09-2023 o 21:49

  49. Powrót do góry    #5939
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Mi tam nie przeszkadza powrót do lat 90 Unia ich nie miała ale miała innych może nie tak zdolnych i nie tak łasych na kasę jak oni. Paru zostawiło zdrowie mieli jakiś wkład w ten Klub a jak teraz w Lesznie są odbierani ci co odeszli Dobrucki, Okon czy Hampel przez kibiców ktorzy pamiętają tamte czasy. Na pewno mają mieszane uczucia do dzisiaj jeśli chodzi o ich osoby. Ja tam wolę mniej utalentowanych, słabszych może ale takich co zależy na tym klubie.
    Spoko podzielam Twoja opinię, choć z takim romantycznym podejściem jesteśmy w mniejszości na stadionie. Lud oczekuje sukcesów i dobrych nazwisk...

    Generalnie w naszym klubie pachnie powrotem do czasów, gdzie balansowaliśmy na krawędzi dawnej 1 i 2 ligi.

  50. Powrót do góry    #5940
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Spoko podzielam Twoja opinię, choć z takim romantycznym podejściem jesteśmy w mniejszości na stadionie. Lud oczekuje sukcesów i dobrych nazwisk...

    Generalnie w naszym klubie pachnie powrotem do czasów, gdzie balansowaliśmy na krawędzi dawnej 1 i 2 ligi.
    Po czym wnosisz ?
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •