Strona 125 z 137 PierwszyPierwszy ... 2575115123124125126127135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,581 do 5,625 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5581
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Stąd te teksty o rozwoju regionu i miasta. Mają od niedawna stacje benzynowe, banki i myślą, że za chwilę przegonią Japonie ,a cesarzem tego wszystkiego zostanie Kępa Jakub

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kuba_88 za jego przydatny post!

    Dominik (22-08-2023)

  3. Powrót do góry    #5582
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Ale Wy macie zlansowane i wyprane mózgi Ja pierdziele, masakra jakas.

    No ale widać, że Was to boli.
    Boli Was, że mamy normalnych kibiców, nie ma burd na stadionach.
    Boli Was, że mamy pełen stadion, że bilety się rozchodzą w 8 sekund.
    Boli Was zarządzanie klubu, świetny marketing, brak szumu i afer jak w innych ośrodkach Polski.
    Boli Was, że Urząd Miasta sterowany przez PO daje ponad 4 mln zł, + Urząd Wojewódzki sterowany przez PIS daje również kasę.
    Bolą Was SSP, boli Was ten Orlen, Bogdanka, PGE, Azoty
    Boli Was, że klub zdobył już złoto, gdzie są kluby, które przez tyle lat ciągle czekają na nie i doczekać się nie mogą, nawet mając swego czasu Dream Team jak na tamte czasy za bajeczne pieniądze.

    Boli Was ten Motor
    I na tym skończę z Wami dyskusję, bo naprawdę nie warto. Nie ma z kim pisać, bo macie naprawdę w tych beretach zrycie bani
    Dziękuje, dobranoc

  4. Powrót do góry    #5583
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ale Wy macie zlansowane i wyprane mózgi Ja pierdziele, masakra jakas.

    No ale widać, że Was to boli.
    Boli Was, że mamy normalnych kibiców, nie ma burd na stadionach.
    Boli Was, że mamy pełen stadion, że bilety się rozchodzą w 8 sekund.
    Boli Was zarządzanie klubu, świetny marketing, brak szumu i afer jak w innych ośrodkach Polski.
    Boli Was, że Urząd Miasta sterowany przez PO daje ponad 4 mln zł, + Urząd Wojewódzki sterowany przez PIS daje również kasę.
    Bolą Was SSP, boli Was ten Orlen, Bogdanka, PGE, Azoty
    Boli Was, że klub zdobył już złoto, gdzie są kluby, które przez tyle lat ciągle czekają na nie i doczekać się nie mogą, nawet mając swego czasu Dream Team jak na tamte czasy za bajeczne pieniądze.

    Boli Was ten Motor
    I na tym skończę z Wami dyskusję, bo naprawdę nie warto. Nie ma z kim pisać, bo macie naprawdę w tych beretach zrycie bani
    Dziękuje, dobranoc
    Hmm, jak kolega został przyłapany na dualizmie moralności to zmiana tematu i wyprane mózgi.

    Czyli Bogdanka wspierająca Unię Leszno było by to wg. Ciebie dziwne, ale Orlen, PKO, czy Azoty wspierające Motor Lublin to już ok.

    Gratuluje dobrego samopoczucia. Ale w sumie potrafię to zrozumieć skok cywilizacyjno kulturowy może niektórych przytłaczać.

  5. Powrót do góry    #5584
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Nie będę mówił za wszystkich,ale mnie to co najwyżej bawisz Jelonku. Trochę się uśmiałem i tyle, życie toczy się dalej

    Nie mam nic przeciwko klubom z Wschodu, czy tym ,które do tej pory występowały zazwyczaj w niższych ligach. Klubów jest tak mało,że trzeba życzyć dobrze każdemu ośrodkowi żużlowemu, gdyż jest to w naszym wspólnym interesie. Ba, nawet nie mam nic do tego, że sponsoruje Was lokalna kopalnia, czy oddział Azotów, gdyż rozumiem,że są to firmy wkomponowane w region od dekad. Tylko czasami staje się to tak absurdalne jak w przypadku. Życzę Wam sto lat takiego sponsoringu,albo i więcej. A gdyby, nie daj Boże skończył się to ,żebyście dali radę ogarnąć choćby taki budżet jak wsiowe Leszno, czy małomiasteczkowy Toruń.

    Pozdrawiam

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kuba_88 za jego przydatny post!

    Dominik (22-08-2023), Van Den Bull (22-08-2023)

  7. Powrót do góry    #5585
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta

    Nie mam nic przeciwko klubom z Wschodu, czy tym ,które do tej pory występowały zazwyczaj w niższych ligach.

    Pozdrawiam
    Otototo. Pozwoliłem sobie wykroić esencję

    I można to dalej rozwinąć.

    Póki jechaliście słabo, a my między sobą rozdzielalismy medale to było git i byliście fajni, Wy ze wschodu. Bogdanka nam nie przeszkadzała, Azoty też nie, ani wsparcie miasta czy województwa. Nawet po awansie byliście dalej fajni i część z nas wam kibicowała gdy spuszczaliscie Apator ligę niżej. Śmieszne było.

    No ale teraz to już przegięcie. Mogliście dalej być fajni ale się medali zachciało więc będziemy robić raban, że to złe, niegodne i za publiczne pieniądze. Tfu Motor Lublin!

  8. Powrót do góry    #5586
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    Otototo. Pozwoliłem sobie wykroić esencję

    I można to dalej rozwinąć.

    Póki jechaliście słabo, a my między sobą rozdzielalismy medale to było git i byliście fajni, Wy ze wschodu. Bogdanka nam nie przeszkadzała, Azoty też nie, ani wsparcie miasta czy województwa. Nawet po awansie byliście dalej fajni i część z nas wam kibicowała gdy spuszczaliscie Apator ligę niżej. Śmieszne było.

    No ale teraz to już przegięcie. Mogliście dalej być fajni ale się medali zachciało więc będziemy robić raban, że to złe, niegodne i za publiczne pieniądze. Tfu Motor Lublin!
    Masz rację jesteście tak wspaniali, wręcz ociekacie zaje..bistością, macie tak silnych sponsorów, jesteście w całej lidze wyklinani, więc nie pozostaje Wam nic innego jak założenie swojej własnej ligi, a nie pchanie się w wiejskie rozgrywki organizowane przez kluby z zachodu

  9. Powrót do góry    #5587
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Niestety znów nie zrozumiałeś. Niby jesteście już drugą Japonia, ale edukacja wciąż kuleje

    Wyraźnie napisałem,że klubom, które do tej pory jeździły w niższych ligach. Czyli już tam ich nie ma, jak Lublin ,czy Krosno. Przesadą jest sposób finansowania klubu przez spółki państwowe w takiej skali, na dodatek nie powiązane z regionem. Resztę sobie dopowiedziałeś. Jak dla mnie możecie być i mistrzem 10 razy z rzędy. Żaden problem S

  10. Powrót do góry    #5588
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Niestety znów nie zrozumiałeś. Niby jesteście już drugą Japonia, ale edukacja wciąż kuleje

    Wyraźnie napisałem,że klubom, które do tej pory jeździły w niższych ligach. Czyli już tam ich nie ma, jak Lublin ,czy Krosno. Przesadą jest sposób finansowania klubu przez spółki państwowe w takiej skali, na dodatek nie powiązane z regionem. Resztę sobie dopowiedziałeś. Jak dla mnie możecie być i mistrzem 10 razy z rzędy. Żaden problem S
    Spółki nie związane bezpośrednio z regionem są dokładnie dwie. Z czego jedna (nie wiem jak ta druga) rozpoczęła z nami współpracę po zdobyciu DMP. Rozumiem, że to jest TA skala.

    Macie spory problem w przyjmowaniu faktów.

    Edit: Ta druga spółka też zdecydowała się na wsparcie DMP.

  11. Powrót do góry    #5589
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Nie mogę się doczekać jak Fejo wykona robotę z piłkarskim Motorem i duperele jakie będą pisali mieszkańcy polskiego Szanghaju a na temat Poznania
    Sport okazał się doskonała metodą na leczenia kompleksów przez mieszkańców Szanghaju

  12. Powrót do góry    #5590
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Chronologicznie:
    1 rok. Awansował Motor Lublin - Hurra, wszyscy się ciesza. Motor Motor, niech leje pierników, GKM i innych leszczy. Hurra Motor.
    Motor, który miał spaść z hukiem spuszcza bezboleśnie z ligi wielki Apator Toruń.
    Motor awansując do PGE nie miał sponsorów takich jak Orleny, Bogdanki i inne.
    2 rok. Motor w następnym roku otrzymuje 4 mln złotych od ratusza miasta, który jest rządzony przez PO - kolejny wóz siana dokłada Urząd Marszałkowski. Motor to klub PISowski. Dostał 4 mln z miasta. Przecież miastem do dziś zarządza prezydent z PO
    - ale ten Motor zły, ale jak tak można? My nic nie dostaliśmy, a Motor na dzień dobry z Miasta Lublin dostał 4 mln zł - to nie fer.
    - yebać Motor, plu plu dostali 4 mln z miasta i resztę z UM, w dodatku pojawiają się sponsorzy.
    3. rok. Motor miał spaść z hukiem już dawno, ale poprzez dobry marketing, popyt na żużel coraz więcej sponsorów. Pojawia się Bogdanka, Azoty dają zdecydowanie więcej siana, sponsorów robi sie sporo
    - Motor to zło, psują rynek. Akysz Akysz z Motorem.
    4. rok pojawia się Orlen. Klub PISowski. Motor to klub PISowski. Fuj fuj, psują rynek. Niech spadną.

    Wszystko było fajnie, dopóki Motor bił się o utrzymanie. Wszyscy się śmieli jak to Apator spada z ligi. Do czasu... aż Urzad Marszałkowski z PIS + Urząd Miasta z PO dali gruby hajs dla Motoru.
    Miarka goryczy się przelała, jak to Bogdanka, Azoty, Orlen, PGE weszli głębiej

    Na tym kończe, bo naprawdę mam wrażenie, że ludzie nie mają mózgów na tym forum i wszystko odmieniają inaczej.

  13. Powrót do góry    #5591
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Lotto, PKO, Orlen. Nie wiem ,może ktoś jeszcze. Ciężko nadążyć Dlatego napisałem, że rozrosło się to do absurdalnych rozmiarów.

    I jaka to jest różnica, kiedy?
    Wsparły DMP a to jesteście jedynym mistrzem w historii, czy jest obowiązek wsparcia DMP?

    Nie pisałeś, czasem Ty,że jesteś za ,żeby zniknęły wszystkie państwowe firmy u wszystkich klubów ?
    Pisaliśmy też tutaj, że bez tego Wasz budżet byłby zbliżony do innych klubów. Kulturalnie zasugerowałem,że życzę Wam,żebyście w razie zmiany finansowania dali radę skonstruować budżet na ekstralige. I to tyle, ale do tego się już nikt nie odniesie Bo jest problem z faktami.

  14. Powrót do góry    #5592
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Nie mogę się doczekać jak Fejo wykona robotę z piłkarskim Motorem i duperele jakie będą pisali mieszkańcy polskiego Szanghaju a na temat Poznania
    Sport okazał się doskonała metodą na leczenia kompleksów przez mieszkańców Szanghaju
    Też nie mogę się doczekać Ekstraklasy w Lublinie
    Arena Lublin będzie biła rekordy frekwencji, żużel na tym nie ucierpi.
    Na Motor piłkarski zjeżdża całe województwo, jak na Jagiellonie, Legię czy Lecha. Wielkopolska to Lech, Mazowieckie to Legia, Podlaskie Jagiellonia, a Lubelskie to Motor.

    W tym sezonie nie da rady. Chyba, że Jakubas wyłoży dobry hajs i może jakimś fartem by się udało. Fajnie by było.

    Ale jest jeden pozytyw W Lublinie nikt nie gania kibiców żużlowych jak we Wrocławiu czy w Toruniu na mieście

  15. Powrót do góry    #5593
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    Spółki nie związane bezpośrednio z regionem są dokładnie dwie. Z czego jedna (nie wiem jak ta druga) rozpoczęła z nami współpracę po zdobyciu DMP. Rozumiem, że to jest TA skala.

    Macie spory problem w przyjmowaniu faktów.

    Edit: Ta druga spółka też zdecydowała się na wsparcie DMP.
    Dwie spółki tylko że jedna z nich daje najwięcej środków. Unia Leszno zdobyła 4 tytułu DMP pod rząd, a w przeciągu 6 lat 5 tytułów DMP. Gorzów, Wrocław, Toruń, Zielona Góra też zdobywały DMP i jakoś do nich SSP drzwiami i oknami się nie pchają, tylko wszyscy kochaj Lublin. Kiedy w końcu zrozumiecie, że jesteście projektem politycznym PIS i tyle.

    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Chronologicznie:
    1 rok. Awansował Motor Lublin - Hurra, wszyscy się ciesza. Motor Motor, niech leje pierników, GKM i innych leszczy. Hurra Motor.
    Motor, który miał spaść z hukiem spuszcza bezboleśnie z ligi wielki Apator Toruń.
    Motor awansując do PGE nie miał sponsorów takich jak Orleny, Bogdanki i inne.
    2 rok. Motor w następnym roku otrzymuje 4 mln złotych od ratusza miasta, który jest rządzony przez PO - kolejny wóz siana dokłada Urząd Marszałkowski. Motor to klub PISowski. Dostał 4 mln z miasta. Przecież miastem do dziś zarządza prezydent z PO
    - ale ten Motor zły, ale jak tak można? My nic nie dostaliśmy, a Motor na dzień dobry z Miasta Lublin dostał 4 mln zł - to nie fer.
    - yebać Motor, plu plu dostali 4 mln z miasta i resztę z UM, w dodatku pojawiają się sponsorzy.
    3. rok. Motor miał spaść z hukiem już dawno, ale poprzez dobry marketing, popyt na żużel coraz więcej sponsorów. Pojawia się Bogdanka, Azoty dają zdecydowanie więcej siana, sponsorów robi sie sporo
    - Motor to zło, psują rynek. Akysz Akysz z Motorem.
    4. rok pojawia się Orlen. Klub PISowski. Motor to klub PISowski. Fuj fuj, psują rynek. Niech spadną.

    Wszystko było fajnie, dopóki Motor bił się o utrzymanie. Wszyscy się śmieli jak to Apator spada z ligi. Do czasu... aż Urzad Marszałkowski z PIS + Urząd Miasta z PO dali gruby hajs dla Motoru.
    Miarka goryczy się przelała, jak to Bogdanka, Azoty, Orlen, PGE weszli głębiej

    Na tym kończe, bo naprawdę mam wrażenie, że ludzie nie mają mózgów na tym forum i wszystko odmieniają inaczej.
    Jak widać sam przyznajesz że bez pieniędzy publicznych w ogóle nie istniejecie.

  16. Powrót do góry    #5594
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Lotto, PKO, Orlen. Nie wiem ,może ktoś jeszcze. Ciężko nadążyć Dlatego napisałem, że rozrosło się to do absurdalnych rozmiarów.
    Gdybyś był troszkę czytał mnie na początku jak wchodziliśmy do Ekstraligi to by Cię nie dziwili sponsorzy.

    Ja już wtedy pisałem, że marketing, jaki robi Kępa jest przeogromny. Bilbordy, reklamy, moda na żużel... Pisałem, że to kwestia czasu aż sponsorzy sami będą się pchać oknami do nas, by wspierać klub.
    I tak minął rok, dwa i nagle pojawiły się dotacje z Urzędu Miasta, z Urzędu wojewódzkiego, nagle pojawili się sponsorzy. To było do przewidzenia. I ja o tym tu pisałem kiedyś "poczekajcie, zobaczycie" i teraz widzicie. Nie możecie przeboleć, że ktoś napisał prawdę i to się sprawdziło?
    Tak samo jak pisałem, że Motor łyknie Apator... i łyknął, a przed meczem każdy brał mnie za głupka i że jestem nienormalny. Motor wygrał i ciężko było większości mnie nawet przeprosić. Dlatego te forum to wylęgarnia idiotów i ludzi z problemami emocjonalnymi.

    Motor to klub bez afer, z dobrym PR, popytem na żużel. Takie firmy wolą stabilne, pewne marki, a nie jakieś kluby, gdzie kręciły się afery i wybija z klubu szambo. To jest nasz czas. A ile potrwa? Niech potrwa rok to będzie dobrze. A może będzie trwał 10 a może i dłużej lat? Zobaczymy. Ale pewny jestem, że za 5 lat nadal ktoś z Was będzie pisał: "co czasu..." I tak będą mijać kolejne lata, 5 lat,8 lat, 12... "do czasu i Motor spadnie..."

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Dwie spółki tylko że jedna z nich daje najwięcej środków. Unia Leszno zdobyła 4 tytułu DMP pod rząd, a w przeciągu 6 lat 5 tytułów DMP. Gorzów, Wrocław, Toruń, Zielona Góra też zdobywały DMP i jakoś do nich SSP drzwiami i oknami się nie pchają, tylko wszyscy kochaj Lublin. Kiedy w końcu zrozumiecie, że jesteście projektem politycznym PIS i tyle.



    Jak widać sam przyznajesz że bez pieniędzy publicznych w ogóle nie istniejecie.
    Nigdzie tego nie przyznałem.

    Jakim cudem Motor to klub PISowski, jak Motor dostał z ratusza na początku 4 bańki? Przecież prezydentem Lublina jest koleś z PO
    PIS z UM dał ochłapy w porównaniu do ratusza.

    Ale niech będzie. Projekt PIS ale mam ubaw z Was Lublin PISowski chyba nikt z Was nie był w Lublinie ... chyba, że na ostatniej imprezie, na której to PIS i PO w Lublinie się *****iście bawili i klepali po plecach
    To jedyne miasto, gdzie czy wygra PO i czy wygra PIS to niczego nie zmieni Jedynych wsadza do Urzędu Miasta, drugich do Urzedu Marszałkowskiego - już tak bywało
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 22-08-2023 o 14:12

  17. Powrót do góry    #5595
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Lotto, PKO, Orlen. Nie wiem ,może ktoś jeszcze. Ciężko nadążyć Dlatego napisałem, że rozrosło się to do absurdalnych rozmiarów.

    I jaka to jest różnica, kiedy?
    Wsparły DMP a to jesteście jedynym mistrzem w historii, czy jest obowiązek wsparcia DMP?

    Nie pisałeś, czasem Ty,że jesteś za ,żeby zniknęły wszystkie państwowe firmy u wszystkich klubów ?
    Pisaliśmy też tutaj, że bez tego Wasz budżet byłby zbliżony do innych klubów. Kulturalnie zasugerowałem,że życzę Wam,żebyście w razie zmiany finansowania dali radę skonstruować budżet na ekstralige. I to tyle, ale do tego się już nikt nie odniesie Bo jest problem z faktami.
    Lotto jest partnerem wielu klubów w lidze, ja bym ich nie zaliczał do grona sponsorów znaczących jednak.

    Timing jest tutaj kluczowy, bo wrzuty na SSP w Motorze zaczęły się na długo przed dołączeniem Orlenu i PKO. Wystarczyła sama Bogdanka, Azoty, wsparcie miasta oraz pisowskiego zarządu województwa i już był lament.

    Osobiście jestem przeciwny jakiemukolwiek wsparciu prywatnych podmiotów branży rekreacyjnej przez publiczne instytucje, czy to SSP czy samorządy. Natomiast mam świadomość, że gdyby takie wsparcie całkowicie wykluczyć to cała liga składałaby się może 4 zespołów, a większość zawodników po prostu poszłaby do normalnej roboty. Ten sport na obecnym poziomie nie ma racji bytu bez wsparcia z publicznych środków. Do rozważenia temat czy nadal hypujemy ten sport jako nr 2 w kraju i cieszymy się z osiąganych sukcesów, czy robimy półamatorskie rozgrywki na wzór Niemiec czy Anglii. Jeśli natomiast decydujemy się na projekt "Najlepsza liga świata" i pompujemy tam publiczne pieniądze to plucie na beneficjentów tego projektu jest po prostu głupie, tym bardziej jeśli robimy to wybiórczo.

    Co do naszego budżetu to ja bym się nie obawiał. Ja wiem, że to nie jest modne ale prócz SSP oraz samorządów na stronie klubowej znajdziesz 84 prywatnych sponsorów. Porównując to do innych klubów łatwo zauważysz, że Kępa nie tylko dobrze pozyskuje środki publiczne, ale i w prywatnych też ma pewne sukcesy.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi TomasZee za jego przydatny post!

    Kuba_88 (22-08-2023)

  19. Powrót do góry    #5596
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Wybacz,że nie jestem na bieżąco z twoją twórczością.

    Jeśli uważasz, że marketing wpłynął na pozyskanie środkó z wyżej wymienionych firm, miasta i urzędu Wojewódzkiego to mogę tylko pogratulować

    Pogratulować, że tak nas wkręciłeś. Przez chwilę myślałem, że Ty tak ********** na poważnie,ale teraz już wiem, że Nas poprostu wkręcasz Przecież nikt nie jest tak głupi,żeby myśleć,że marketing ma wpływ na takie decyzje w przypadku państwowych molochów i instytucji.
    Oczywiście, że ma. I to ogromny.
    Dobry marketing już zobaczył Urząd Miasta Motoru, co dał im 4 banki na promocję przez sport. I to UM się zwróciło z nawiązką.
    Zobacz tabelkę w excelu jaki wpływ Motoru Lublin żużlowego miało wpływ na miasto. Turyści, pieniądze, pięniądze i pieniądze.

    Pamiętaj FORSA. Forsa rządzi światem. To zobaczył ratusz, to zobaczył Urząd Wojewódzki - poprzez promocję przez sport zyskali turystycznie ogromnie.

    Orlen nie bez powodu przyszedł do Lublina a nie do Gorzowa, gdzie wypływało szambo.

    Pamiętaj takie firmy robią dobry scooring - jeżeli wiesz co to znaczy. Widocznie im się opłacało.
    Nikt w Lublinie nie gania kibiców, jak kibice Elany kibiców Apatoru po własnym stadionie - to jest już w ogóle patologia, jak kibice Elany mogli ganiać dzieciaków z Apatora na ich własnym stadionie

  20. Powrót do góry    #5597
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Weźcie już skończcie z wypominaniem innym spółek i zacznijcie dostrzegać problemy u nas. Niektórzy to tutaj mają klapy na oczach i w obronie klubu będą pisać taki kocopoły, że głowa mała. Zrobiliśmy cztery razy z rzędu mistrza, a nowych sponsorów brak. Panowie chyba myśleli, że raz na tydzień zawitają na Strzelecką na kawkę i chętni będą sami pukać do drzwi. Od lat słyszymy od Józefa bajeczki jak to żużel upada, a zaraz na skraju upadku/spadku, to będzie ten klub. Knop z Rawicza zimą na zebraniu prezesów powiedział innym, że za rok połowy z nich przy tym stole już nie będzie. Póki co to on pierwszy odleciał. Nie ma to jak własną nieudolność przykrywać wypominaniem innym rozdawnictwa, czy finansowania ze spółek skarbu państwa. Jakoś Wrocław, Gorzów, Toruń nie mają takiego wsparcia, a stać ich na choćby dwójkę liderów. Ale to trzeba chcieć, chodzić po firmach, namawiać, pokazać profesjonalizm. Kępie nikt tego wszystkiego za darmo nie dał.

  21. Powrót do góry    #5598
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Weźcie już skończcie z wypominaniem innym spółek i zacznijcie dostrzegać problemy u nas. Niektórzy to tutaj mają klapy na oczach i w obronie klubu będą pisać taki kocopoły, że głowa mała. Zrobiliśmy cztery razy z rzędu mistrza, a nowych sponsorów brak. Panowie chyba myśleli, że raz na tydzień zawitają na Strzelecką na kawkę i chętni będą sami pukać do drzwi. Od lat słyszymy od Józefa bajeczki jak to żużel upada, a zaraz na skraju upadku/spadku, to będzie ten klub. Knop z Rawicza zimą na zebraniu prezesów powiedział innym, że za rok połowy z nich przy tym stole już nie będzie. Póki co to on pierwszy odleciał. Nie ma to jak własną nieudolność przykrywać wypominaniem innym rozdawnictwa, czy finansowania ze spółek skarbu państwa. Jakoś Wrocław, Gorzów, Toruń nie mają takiego wsparcia, a stać ich na choćby dwójkę liderów. Ale to trzeba chcieć, chodzić po firmach, namawiać, pokazać profesjonalizm. Kępie nikt tego wszystkiego za darmo nie dał.
    Chyba do końca nie ogarniasz tematów polityczno- biznesowych że takie bzdury piszesz, że o uprzedzeniu do Rusieckiego nie ma juz co wspominać... Oczywiście że Kępa dostał to wszystko "za darmo" bo jest to tylko i wyłącznie decyzja polityczna. Nie mająca nic wspołnego z faktami, zasługami, sukcesami i tak dalej bo gdyby tak było to po 4 DMP z rzędu i 19 łacznie wszystkie te SSP powinny jak jeden mąż stawić się na SMOCZYKU a nie w Lublinie... Czy u nas stadion nie był pełen w tych czasach i to nie na 9 tys ludzi a na 18, czy jest bardziej utytułowany klub, ktoś ma więcej medali, ktoś wzbudza więsze emocje? Tylko że Lublin i cała okolica to dużo większa maszynka wyborcza niz Leszno i dlatego SSP jest tam a nie tu. Wrocław to jedno z najwikszych miast w Polsce a i tak klub dotują na 5 mln co roku z budżetu miasta bo nie są w stanie uzbierać z prywatnych firm aż tyle, Gorzów dotowany przez miasto na potęge plus teraz wielka umowa z KGHM załatwiona przez polityków nie przez klub i jego działania marketingowe jak niejaki IPOKARSE prubuje tutaj wciskać... Żadne wsparcie SSP czy miasta nie jest wynikiem MARKETINGU, a zwykłej kalkulacji i decyzji politycznej...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  22. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Dominik (22-08-2023), Lafan (24-08-2023), spiniaza1 (23-08-2023)

  23. Powrót do góry    #5599
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Oczywiście, że ma. I to ogromny.
    Dobry marketing już zobaczył Urząd Miasta Motoru, co dał im 4 banki na promocję przez sport. I to UM się zwróciło z nawiązką.
    Zobacz tabelkę w excelu jaki wpływ Motoru Lublin żużlowego miało wpływ na miasto. Turyści, pieniądze, pięniądze i pieniądze.

    Pamiętaj FORSA. Forsa rządzi światem. To zobaczył ratusz, to zobaczył Urząd Wojewódzki - poprzez promocję przez sport zyskali turystycznie ogromnie.

    Orlen nie bez powodu przyszedł do Lublina a nie do Gorzowa, gdzie wypływało szambo.

    Pamiętaj takie firmy robią dobry scooring - jeżeli wiesz co to znaczy. Widocznie im się opłacało.
    Nikt w Lublinie nie gania kibiców, jak kibice Elany kibiców Apatoru po własnym stadionie - to jest już w ogóle patologia, jak kibice Elany mogli ganiać dzieciaków z Apatora na ich własnym stadionie
    Jaki k..... scooring. Nie używaj trudnych angielskich słów do nazywania politycznej prostytucji korupcyjnej. Poczytaj sobie o korupcji politycznej, gdzie aktualna partia u władzy opanowała to do perfekcji. Zatrudnianie w spółkach skarbu państwa, sponsoringi dziwnych przedsięwzięć a w zamian wpłaty na fundusz wyborczy partii.

  24. Powrót do góry    #5600
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Weźcie już skończcie z wypominaniem innym spółek i zacznijcie dostrzegać problemy u nas. Niektórzy to tutaj mają klapy na oczach i w obronie klubu będą pisać taki kocopoły, że głowa mała. Zrobiliśmy cztery razy z rzędu mistrza, a nowych sponsorów brak. Panowie chyba myśleli, że raz na tydzień zawitają na Strzelecką na kawkę i chętni będą sami pukać do drzwi. Od lat słyszymy od Józefa bajeczki jak to żużel upada, a zaraz na skraju upadku/spadku, to będzie ten klub. Knop z Rawicza zimą na zebraniu prezesów powiedział innym, że za rok połowy z nich przy tym stole już nie będzie. Póki co to on pierwszy odleciał. Nie ma to jak własną nieudolność przykrywać wypominaniem innym rozdawnictwa, czy finansowania ze spółek skarbu państwa. Jakoś Wrocław, Gorzów, Toruń nie mają takiego wsparcia, a stać ich na choćby dwójkę liderów. Ale to trzeba chcieć, chodzić po firmach, namawiać, pokazać profesjonalizm. Kępie nikt tego wszystkiego za darmo nie dał.
    Bierz połowę tego co bierzesz. Szkoda komentować wpisu „kibica” porównującego Leszna do Wrocławia, Gorzowa czy Torunia, albo z racji swoich kompleksów porównywanie Józefa czy Rusieckiego do Skrzydlewskiego.
    Myśl co piszesz chłopie, a znając życie plujesz tutaj jadem , a na stadionie oglądając mecz byłeś z 5 lat temu…

  25. Powrót do góry    #5601
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Chyba do końca nie ogarniasz tematów polityczno- biznesowych że takie bzdury piszesz, że o uprzedzeniu do Rusieckiego nie ma juz co wspominać... Oczywiście że Kępa dostał to wszystko "za darmo" bo jest to tylko i wyłącznie decyzja polityczna. Nie mająca nic wspołnego z faktami, zasługami, sukcesami i tak dalej bo gdyby tak było to po 4 DMP z rzędu i 19 łacznie wszystkie te SSP powinny jak jeden mąż stawić się na SMOCZYKU a nie w Lublinie... Czy u nas stadion nie był pełen w tych czasach i to nie na 9 tys ludzi a na 18, czy jest bardziej utytułowany klub, ktoś ma więcej medali, ktoś wzbudza więsze emocje? Tylko że Lublin i cała okolica to dużo większa maszynka wyborcza niz Leszno i dlatego SSP jest tam a nie tu. Wrocław to jedno z najwikszych miast w Polsce a i tak klub dotują na 5 mln co roku z budżetu miasta bo nie są w stanie uzbierać z prywatnych firm aż tyle, Gorzów dotowany przez miasto na potęge plus teraz wielka umowa z KGHM załatwiona przez polityków nie przez klub i jego działania marketingowe jak niejaki IPOKARSE prubuje tutaj wciskać... Żadne wsparcie SSP czy miasta nie jest wynikiem MARKETINGU, a zwykłej kalkulacji i decyzji politycznej...
    Co nie zmienia faktu, że nawet w 1% nie wykorzystaliśmy swoich 5 minut (4 tytułów).
    Nawet w jednym procencie ......

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Van Den Bull (22-08-2023)

  27. Powrót do góry    #5602
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Każde miasto ma swoją specyfikę. U Was chyba najlepiej działało to wtedy jak lokalne firmy dorzucały się do sponsoringu. Niestety chyba pandemia zrobiła swoja.
    Wrocław z kolei ma ogromny potencjał marketingowy i nawet jeśli ludzie nie chodzą na mecze, to kojarzą, że drużyna ma jakieś ostatnio sukcesy, kojarzą że stadion jest pełny, kojarzą zawodników, którzy są tu od lat, zatem nie ma się co dziwić, że sponsorzy chętnie wchodzą we współprace z klubem.
    Dodatkowo Sparta teraz korzysta na tym, że piłkarski WKS to bieda z nędzą i wstyd takiej drużynie kibicować, a koszykarski Śląsk, który niby tez ostatnio zdobywa medale, to jednak potencjału marketingowego nie ma, co wynika z tego, że cała Polska koszykówka leży, a zawodnicy przychodzą tu by się tylko wypromować i iść w świat - co nie sprzyja jakiejś szczególnej więzi z klubem.
    Reasumując nie ma co spoglądać na inne miasta, gdyż każde ma swoją specyfikę i to pod nią powinno budować marketingowe strategie.
    Tylko tyle i aż tyle.

  28. Powrót do góry    #5603
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Co nie zmienia faktu, że nawet w 1% nie wykorzystaliśmy swoich 5 minut (4 tytułów).
    Nawet w jednym procencie ......
    Zgadza to się , ale jechanie po nich i stawianie w równym szeregu ze Skrzydlewskim już to jest nie na miejscu. Faktem jestem, że nie wykorzystaliśmy swoich 5 minut, ale trzeba pamiętać , że właśnie oni doprowadzili do tych 5 minut które klub osiągnął, bo to akurat był sukces na skalę tego sportu ogromny.
    O tym zapominać nie można , bo każdy medal ma dwie strony.
    Czy nowa osoba by sie przydała za sterami Unii obecnie? Moim zdaniem tak, ale na pewno nie zgodzę się z tym by równać ich z taką personą jak Witold.

    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Każde miasto ma swoją specyfikę. U Was chyba najlepiej działało to wtedy jak lokalne firmy dorzucały się do sponsoringu. Niestety chyba pandemia zrobiła swoja.
    Wrocław z kolei ma ogromny potencjał marketingowy i nawet jeśli ludzie nie chodzą na mecze, to kojarzą, że drużyna ma jakieś ostatnio sukcesy, kojarzą że stadion jest pełny, kojarzą zawodników, którzy są tu od lat, zatem nie ma się co dziwić, że sponsorzy chętnie wchodzą we współprace z klubem.
    Dodatkowo Sparta teraz korzysta na tym, że piłkarski WKS to bieda z nędzą i wstyd takiej drużynie kibicować, a koszykarski Śląsk, który niby tez ostatnio zdobywa medale, to jednak potencjału marketingowego nie ma, co wynika z tego, że cała Polska koszykówka leży, a zawodnicy przychodzą tu by się tylko wypromować i iść w świat - co nie sprzyja jakiejś szczególnej więzi z klubem.
    Reasumując nie ma co spoglądać na inne miasta, gdyż każde ma swoją specyfikę i to pod nią powinno budować marketingowe strategie.
    Tylko tyle i aż tyle.
    To co stało się naszym sukcesem po czasie stało się tez naszą porażką. Mówimy tutaj o sponsorach, zawsze u nas to funkcjonowało , że klub jak mówisz bym wspieramy przez szereg mniejszych firm który podkręcali ten budżet klub rok w rok i pandemia to zaburzyła.
    Przy tym również trzeba pamiętać, że kolejny aspekt został wszystkim zabrany czyli kibice na stadionach i mecze przy pustych trybunach. Na wysokiej frekwencji Unia również się swego czasu „opierała”, ale po tylu latach sukcesów kibicom żużel się przejadł i tez frekwencyjne szorowaliśmy dno. Ciężko tu mówić o sponsorach jak nie było w tej całej układance najważniejszych czyli kibiców.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Kuba_88 (22-08-2023)

  30. Powrót do góry    #5604
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Ipokarse,czy jak Ci tam. Wybacz,ale do tej pory nie śledziłem zbyt uważnie twojej twórczości. Spróbuję to zmienić,bo widzę ,że warto.

    Muszę Ci pogratulować. Przez chwilę myślałem,że Ty tak na serio i wdałem się w niepotrzebną dyskusję. A Ty cwaniaku nas po prostu wkręciłeś Dzięki marketingowi wyżej wymienione już kilkakrotnie firmy, oraz miasto i urząd wojewódzki zdecydowały się na sponsoring klubu. Przecież trzeba być strasznie głupim, żeby w to uwierzyć i jeszcze głupszym,żeby to powtórzyć

    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    Lotto jest partnerem wielu klubów w lidze, ja bym ich nie zaliczał do grona sponsorów znaczących jednak.

    Timing jest tutaj kluczowy, bo wrzuty na SSP w Motorze zaczęły się na długo przed dołączeniem Orlenu i PKO. Wystarczyła sama Bogdanka, Azoty, wsparcie miasta oraz pisowskiego zarządu województwa i już był lament.

    Osobiście jestem przeciwny jakiemukolwiek wsparciu prywatnych podmiotów branży rekreacyjnej przez publiczne instytucje, czy to SSP czy samorządy. Natomiast mam świadomość, że gdyby takie wsparcie całkowicie wykluczyć to cała liga składałaby się może 4 zespołów, a większość zawodników po prostu poszłaby do normalnej roboty. Ten sport na obecnym poziomie nie ma racji bytu bez wsparcia z publicznych środków. Do rozważenia temat czy nadal hypujemy ten sport jako nr 2 w kraju i cieszymy się z osiąganych sukcesów, czy robimy półamatorskie rozgrywki na wzór Niemiec czy Anglii. Jeśli natomiast decydujemy się na projekt "Najlepsza liga świata" i pompujemy tam publiczne pieniądze to plucie na beneficjentów tego projektu jest po prostu głupie, tym bardziej jeśli robimy to wybiórczo.

    Co do naszego budżetu to ja bym się nie obawiał. Ja wiem, że to nie jest modne ale prócz SSP oraz samorządów na stronie klubowej znajdziesz 84 prywatnych sponsorów. Porównując to do innych klubów łatwo zauważysz, że Kępa nie tylko dobrze pozyskuje środki publiczne, ale i w prywatnych też ma pewne sukcesy.
    No proszę. Można. Widzę,że zaczynasz gadać jak gość na poziomie i dyskutujesz. Teksty o tym,że boli mnie/Nas Motor,czy , że tolerowaliśmy to do momentu,gdy staliście się dla Nas zagrożeniem to poziom spod monopolowego,czy jakiś tam pieniaczy internetowych.

    Ja również jestem przeciwnikiem wchodzenia polityki, państwowych firm, miast i urzędów do sportu/rozrywki. Dotyczy to Unii Leszno również Nie wiem, skąd to zdziwienie, że wywołało to poruszenie. Są to ogromne środki, na które inne kluby muszą za przeproszeniem zapie.... A takie przelewy przychodzą cholernie łatwo i zazwyczaj są wynikiem jakiś układów, fanaberii itd. Przecież w innych regionach też są państwowe firmy.

    Nie zgodzę się, że dzięki tym pieniądzom budujemy jakoś ten sport. Moim zdaniem sztucznie go pompujemy. Jedyne co by się zmieniło to kwoty jakie otrzymywaliby rajderzy. Mamy rekordowy kontrakt z tv i co się zmieniło? Kluby przeżarły 99% z tych pieniędzy. Dostawali 2 mln na sezon, teraz mają 6,5 mln i wszystko poszło na kontrakty. Ale to temat na inna dyskusje. Kilka lat temu, aż takiego wsparcia od miast i państwa nie było, a sukcesy itp podobne.

    Swoją drogą to wszystko wywołało jakieś szaleństwo. Wszystkie kluby wręcz latają za tymi środkami. Każdy chce mieć jak najwięcej z miasta, sponsora SSP itd. Komiczne jest to czasem. Jeśli, uważasz ,że ataki są wybiórcze to ok. Jako kibic Motoru, możesz to tak odbierać. Nam zdaje się,że te ataki wynikają z skali tego sponsoringu względem innych klubów.

    Co do tych 84 sponsorów. Nie chce tutaj szastać kwotami i liczbami, ale myślę, że Unia mogła mieć podobną ilość zebraną z 60 tysięcznego miasta i okolicy. I aktualnie mamy najmniejszy budżet w lidze Ilość nie świadczy o niczym w tym przypadku. Sam odpowiedz sobie na pytanie,ile mogą wnosić te firmy do budżetu?20,30% ? Dlatego uwierz, że w takim modelu budżetu zebranie 15-20 mln jest cholernie trudne. A,gdzie do aktualnych budżetów Motoru,czy Sparty. Jak już pisałem wcześniej, nie życzę Wam żle. Po prostu nie zakłamujmy rzeczywistości.

  31. Powrót do góry    #5605
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    260
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    Lotto jest partnerem wielu klubów w lidze, ja bym ich nie zaliczał do grona sponsorów znaczących jednak.
    Tyle, że ja to logo Lotto widzę na kevlarze zawodników Motoru czy też na kurtkach. Na kevlarach zawodników UL takiego loga nie ma. To jest w jakims stopniu wyznacznik kwot jakie otrzymują kluby.
    Ponadto gdy w Lublinie Lotto jest przedstawiane jako "partner główny", w Lesznie to samo logo widniej gdzieś na szarym końcu w sponsorach ( bazuje na stronach internetowych klubów).

  32. Powrót do góry    #5606
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Zgadza to się , ale jechanie po nich i stawianie w równym szeregu ze Skrzydlewskim już to jest nie na miejscu. Faktem jestem, że nie wykorzystaliśmy swoich 5 minut, ale trzeba pamiętać , że właśnie oni doprowadzili do tych 5 minut które klub osiągnął, bo to akurat był sukces na skalę tego sportu ogromny.
    O tym zapominać nie można , bo każdy medal ma dwie strony.
    Czy nowa osoba by sie przydała za sterami Unii obecnie? Moim zdaniem tak, ale na pewno nie zgodzę się z tym by równać ich z taką personą jak Witold.
    Witold w swoich wypowiedziach ma czesto bardzo duzo racji, tak samo jak Józef i Rusiecki. Ale dla dobra klubu i jego wizerunku czasami lepiej byłoby milczeć, a nie obrażać, kąsać wszystkich dookoła. Nikt poważny nie będzie współpracował z ludźmi, którzy są nieobliczalni i w każdej chwili mogą coś kontrowersyjnego skrobnąć w mediach.
    W żadnym wypadku nie zamierzam im umniejszać sukcesów. Pisałem wcześniej, że byli bardzo dobrymi włodarzami kilka lat temu. A teraz jesli taki Grudziadz stac na dwoch solidnych riderów, a nas nie, no to cholera coś jest nie tak?
    Nie wiem czy powinienem schodzic na tak plytki temat, jak chodzenie na mecze, ale jak juz poruszyles ten temat to odpowiadam: Krosno, Czestochowa, Grudziadz, Wroclaw, Wroclaw PO. Na tych meczach byłem.

  33. Powrót do góry    #5607
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Co nie zmienia faktu, że nawet w 1% nie wykorzystaliśmy swoich 5 minut (4 tytułów).
    Nawet w jednym procencie ......
    Prawda, którą nawet Józef zauważył. Zakładam, że pracują by to zmienić w przyszłości.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  34. Powrót do góry    #5608
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Witold w swoich wypowiedziach ma czesto bardzo duzo racji, tak samo jak Józef i Rusiecki. Ale dla dobra klubu i jego wizerunku czasami lepiej byłoby milczeć, a nie obrażać, kąsać wszystkich dookoła. Nikt poważny nie będzie współpracował z ludźmi, którzy są nieobliczalni i w każdej chwili mogą coś kontrowersyjnego skrobnąć w mediach.
    W żadnym wypadku nie zamierzam im umniejszać sukcesów. Pisałem wcześniej, że byli bardzo dobrymi włodarzami kilka lat temu. A teraz jesli taki Grudziadz stac na dwoch solidnych riderów, a nas nie, no to cholera coś jest nie tak?
    Nie wiem czy powinienem schodzic na tak plytki temat, jak chodzenie na mecze, ale jak juz poruszyles ten temat to odpowiadam: Krosno, Czestochowa, Grudziadz, Wroclaw, Wroclaw PO. Na tych meczach byłem.
    To git. Każdy z nas chce dobrze, oczywiście masz bardzo dużo racji w tym co piszesz. Tylko dla mnie Witold to jest totalnie inna bajka, drugiej takiej osoby „toksycznej” w żużlu na tym stanowisku nie ma. Owszem zmiana na stanowiska prezesa , jakieś młodej osoby z wizją, może nowymi kontaktami tylko tutaj nic się nie zmieni jeżeli na tylnym siedzeniu będzie nadal Józef. Przykład tegorocznej szopki z Baronem gdzie Rusiecki chce pozostania Barona i o tym mówi publicznie, a jednak wyszło inaczej czyli na to co chciał Józef. Z drugiej strony można gdybać co byłoby z Jankiem jeżeli właśnie nie Józef, bo o tym sam Cegielski mówił nie raz jak ważną osobą dla Janka jest sam Józef który go tutaj ściągnął. Tak toczy się błędne koło.

  35. Powrót do góry    #5609
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    To git. Każdy z nas chce dobrze, oczywiście masz bardzo dużo racji w tym co piszesz. Tylko dla mnie Witold to jest totalnie inna bajka, drugiej takiej osoby „toksycznej” w żużlu na tym stanowisku nie ma. Owszem zmiana na stanowiska prezesa , jakieś młodej osoby z wizją, może nowymi kontaktami tylko tutaj nic się nie zmieni jeżeli na tylnym siedzeniu będzie nadal Józef. Przykład tegorocznej szopki z Baronem gdzie Rusiecki chce pozostania Barona i o tym mówi publicznie, a jednak wyszło inaczej czyli na to co chciał Józef. Z drugiej strony można gdybać co byłoby z Jankiem jeżeli właśnie nie Józef, bo o tym sam Cegielski mówił nie raz jak ważną osobą dla Janka jest sam Józef który go tutaj ściągnął. Tak toczy się błędne koło.
    Ja natomiast uważam, że ,,problemem'' Unii nie jest Józef tylko Piotr.
    To Rusiecki ,,posłał'' w Polskę wychowanków, bo się ,,uparł'' na AUSi .
    Dworakowskiemu marzyła się Unia złożona z samych Polaków, a nawet wspomnianych samych wychowanków, i był tego bliski, ale Polcoper postanowił inaczej.
    I oczywistym jest fakt, że gdyby Józefa w Unii już nie było, to nie byłoby już i Janusza. Każdy dobrze wie, że nie tylko ich żużel i znajomość łączy, ale też, a może głównie wspólne biznesy.
    I oczywistym jest też fakt, że osobiście mi bliżej do Dworakowskiego, co nie oznacza, że nie widzę Jego błędów, które przy sporadycznych spotkaniach prosto w oczy Mu wypominam.
    Nowy , młody prezes....., nie wiem czy to czas na zmiany i czy byłby ktoś w ogóle chętny. Gdyby jednak obecnej władzy ,,znudziło'' się już zarządzenie ....to osobiście widziałbym na tym miejscu Michała Prałata.
    Ambitny, inteligentny , miłośnik żużla, sympatyk i sponsor Unii.
    Pytanie tylko, czy sam Michał by się takiego zadania podjął....

    Ale to melodia przyszłości.
    Póki co cieszmy się, że Barona już na Strzeleckiej nie ma.

  36. Powrót do góry    #5610
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Ten Misio co machał wrocławskim tifosi szalikiem też Unii oddany.
    Nie znam chłopa więc nie wiem jak z inteligencja ale pierwszy krok aby zaistnieć w żużlu globalnie już zrobiony.
    Może on?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #5611
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ja natomiast uważam, że ,,problemem'' Unii nie jest Józef tylko Piotr.
    To Rusiecki ,,posłał'' w Polskę wychowanków, bo się ,,uparł'' na AUSi .
    Dworakowskiemu marzyła się Unia złożona z samych Polaków, a nawet wspomnianych samych wychowanków, i był tego bliski, ale Polcoper postanowił inaczej.
    I oczywistym jest fakt, że gdyby Józefa w Unii już nie było, to nie byłoby już i Janusza. Każdy dobrze wie, że nie tylko ich żużel i znajomość łączy, ale też, a może głównie wspólne biznesy.
    I oczywistym jest też fakt, że osobiście mi bliżej do Dworakowskiego, co nie oznacza, że nie widzę Jego błędów, które przy sporadycznych spotkaniach prosto w oczy Mu wypominam.
    Nowy , młody prezes....., nie wiem czy to czas na zmiany i czy byłby ktoś w ogóle chętny. Gdyby jednak obecnej władzy ,,znudziło'' się już zarządzenie ....to osobiście widziałbym na tym miejscu Michała Prałata.
    Ambitny, inteligentny , miłośnik żużla, sympatyk i sponsor Unii.
    Pytanie tylko, czy sam Michał by się takiego zadania podjął....

    Ale to melodia przyszłości.
    Póki co cieszmy się, że Barona już na Strzeleckiej nie ma.
    Ja nie twierdzę, że Józef jest „tym złym” , mogło to tak wybrzmieć , ale tak nie uważam. Rusiecki rzeczywiście z tą miłością do AUS przesadzał i zawsze u niego tym ważniejszym był Jaimon niż Domin. Pamiętam obrazki po zdobyciu IMŚJ przez Jaimona jak wpadł w euforię , a drugie miejsce Dominika zostało praktycznie niezauważone i po prostu chłopak wtedy potraktowany jak powietrze. Tutaj pełna zgoda, z tego projektu AUS nic nie wyszło i jest to rzeczywiście wina PR, bo przez zbiór różnych zachowań i decyzji chłopaków tu wychowanych już nie ma, AUS mieli pole position zawsze u niego. Na pewno szło to inaczej rozegrać i w mojej opinii zabrakło tutaj przemyślenia na spokojnie w którą stronę pójść i nie zostało to dokładnie przeanalizowane. I to nie taki mały błąd , ale poważny wielbłąd w całej tej karierze Rusieckiego jako prezesa.

  38. Powrót do góry    #5612
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Kiedyś coś mi się kojarzy, że prezes FOGO miał/chciał wejść głębiej w struktury KSUL
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  39. Powrót do góry    #5613
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Jak jest sens kogokolwiek obwiniać to tylko i wyłącznie Lidseya za to że nie spełnił oczekiwań i jego kariera poszła w kierunku regresu a nie progresu.
    Wybór pomiędzy rokującymi prospektami to wróżenie z fusów jeden klub na tym wygrywa drugi przegrywa gdyby nie strzał z Woffindenem w 2013 Sparta mogła podążyć tą samą drogą jak Polonia Bydgoszcz albo Unia Tarnów. Kubera rozwinął się a Lidsey zwinął nikt nie mógł tego przewidzieć w 2020.

    Tak po za tym to patrząc na jazdę Michelsena po odejściu z Motoru to zaczynam się zastanawiać czy Lubelaki nie mają jakiegoś układu z tunerem ala Weiss ze Spartą
    Postawa Hampela w przyszłym sezonie nieco to wyjaśni. Nie ma żadnej gwarancji że kariera Kubery w Lesznie nabrałaby takiego rozpędu jak w Lublinie

  40. Powrót do góry    #5614
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Wcześniej, że byli bardzo dobrymi włodarzami kilka lat temu. A teraz jesli taki Grudziadz stac na dwoch solidnych riderów, a nas nie, no to cholera coś jest nie tak?
    Skąd wiesz czy nas stać czy nie. Popatrz na ten problem trochę z drugiej strony, wolnych solidnych riderów miałeś Doyla (tu naprawdę musieliby być w ciężkiej desperacji żeby pod niego podchodzić po zeszłorocznych cyrkach, to Doyl okazał sie nieprzewidywalnym partnerem w biznesie, dlatego w ogóle nie siadali z nim do rozmów, pozatym jak popatrzysz na historię tego zawodnika to on nic w naszej lidze nie zwojował, a można wręcz powiedzieć żę w najbardziej newralgicznych momentach sezonu zawodził), Pedersen melodia przeszłości tu też trzeba było być desperatem, Piotr Pawlicki - nie po to straciliśmy już nadzieje na jego odbudowę, żeby po jednym sezonie ściągać go z powrotem, Pilska parówka - pomału melodia przeszłości, nie gwarantujący nic wielkiego na tą chwilę, i tak naprawdę wychodzi na to że na jedno miejsce w klubie pozostawał wybór pomiedzy C.Holderem, Jaimonem a Lebiediewem, lub szukanie innego wynalazku, wybrali Łotysza i na moje to był jedyny sensowny ruch na tej giełdzie transferowej, bez względu na to czy są te pieniądze czy nie w kasie klubu.

    Można zarzucać naszym, że nie wykorzystali sukcesu nawet w 1%, dobra można było popracować nad tymi mniejszymi sponsorami, ale to i tak nie pozwoli nam zbudować budżetu by rywalizować z klubami mającym ogromne wsparcie samorządów oraz SSP. Pozyskiwanie sponsorów spoza kręgu osób wciągniętych w żużel jest ciężkie. Nie wiem odnoszę wrażenie, że części z Was ma wyobrażenie, że w 2018 -2020 wystarczyło trochę chcieć pojechać do Płocka i byłby Orlen sponsorem, niestety do tego trzeba mieć poparcie ważnych osób z partii rządzącej i tu pojawia się drabina problemów, partia u władzy zdaje sobie sprawę, że na zachodzie nie ma szans wygrać więc pompowanie kasy w region nie zwiększy im elektoratu zwłaszcza w Leszno, które ma opinie miasta czerwonego. Ostatnim znaczącym politykiem z naszego regionu( i nie mówię nawet o partii rządzącej) to była chyba pochodząca z okolic Jutrosina Krystyna Łybacka i to ona załatwiła Rufinowi dotację na oświetlenie 20 lat temu. Reszta polityków z naszego regionu to najwyżej trzeci garnitur, nie mający nic do powiedzenia, a na dodatek jesteśmy w okręgu wyborczym kaliskim i większość polityków związana jest z Kaliszem a nie Lesznem.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Kuba_88 (22-08-2023)

  42. Powrót do góry    #5615
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Skąd wiesz czy nas stać czy nie. Popatrz na ten problem trochę z drugiej strony, wolnych solidnych riderów miałeś Doyla (tu naprawdę musieliby być w ciężkiej desperacji żeby pod niego podchodzić po zeszłorocznych cyrkach, to Doyl okazał sie nieprzewidywalnym partnerem w biznesie, dlatego w ogóle nie siadali z nim do rozmów, pozatym jak popatrzysz na historię tego zawodnika to on nic w naszej lidze nie zwojował, a można wręcz powiedzieć żę w najbardziej newralgicznych momentach sezonu zawodził), Pedersen melodia przeszłości tu też trzeba było być desperatem, Piotr Pawlicki - nie po to straciliśmy już nadzieje na jego odbudowę, żeby po jednym sezonie ściągać go z powrotem, Pilska parówka - pomału melodia przeszłości, nie gwarantujący nic wielkiego na tą chwilę, i tak naprawdę wychodzi na to że na jedno miejsce w klubie pozostawał wybór pomiedzy C.Holderem, Jaimonem a Lebiediewem, lub szukanie innego wynalazku, wybrali Łotysza i na moje to był jedyny sensowny ruch na tej giełdzie transferowej, bez względu na to czy są te pieniądze czy nie w kasie klubu.

    Można zarzucać naszym, że nie wykorzystali sukcesu nawet w 1%, dobra można było popracować nad tymi mniejszymi sponsorami, ale to i tak nie pozwoli nam zbudować budżetu by rywalizować z klubami mającym ogromne wsparcie samorządów oraz SSP. Pozyskiwanie sponsorów spoza kręgu osób wciągniętych w żużel jest ciężkie. Nie wiem odnoszę wrażenie, że części z Was ma wyobrażenie, że w 2018 -2020 wystarczyło trochę chcieć pojechać do Płocka i byłby Orlen sponsorem, niestety do tego trzeba mieć poparcie ważnych osób z partii rządzącej i tu pojawia się drabina problemów, partia u władzy zdaje sobie sprawę, że na zachodzie nie ma szans wygrać więc pompowanie kasy w region nie zwiększy im elektoratu zwłaszcza w Leszno, które ma opinie miasta czerwonego. Ostatnim znaczącym politykiem z naszego regionu( i nie mówię nawet o partii rządzącej) to była chyba pochodząca z okolic Jutrosina Krystyna Łybacka i to ona załatwiła Rufinowi dotację na oświetlenie 20 lat temu. Reszta polityków z naszego regionu to najwyżej trzeci garnitur, nie mający nic do powiedzenia, a na dodatek jesteśmy w okręgu wyborczym kaliskim i większość polityków związana jest z Kaliszem a nie Lesznem.
    Po mojemu nie moglismy nic zrobic lepszego w kwestii transerów gdyż widmo spadku było dość wysokie. NA dodatek w okresie dogadywania się. Tak naprawdę potentatami nie byliśmy nawet w latach dominacji. Oczywiscie Emil czy JAsiu swoje zarobili. Z miłości nikt nie jezdził. Inni niech dalej sobie myslą, że jestesmy biedni. Jeszcze wrócimy
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  43. Powrót do góry    #5616
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ja natomiast uważam, że ,,problemem'' Unii nie jest Józef tylko Piotr.
    To Rusiecki ,,posłał'' w Polskę wychowanków, bo się ,,uparł'' na AUSi .
    Dworakowskiemu marzyła się Unia złożona z samych Polaków, a nawet wspomnianych samych wychowanków, i był tego bliski, ale Polcoper postanowił inaczej.
    I oczywistym jest fakt, że gdyby Józefa w Unii już nie było, to nie byłoby już i Janusza. Każdy dobrze wie, że nie tylko ich żużel i znajomość łączy, ale też, a może głównie wspólne biznesy.
    I oczywistym jest też fakt, że osobiście mi bliżej do Dworakowskiego, co nie oznacza, że nie widzę Jego błędów, które przy sporadycznych spotkaniach prosto w oczy Mu wypominam.
    Nowy , młody prezes....., nie wiem czy to czas na zmiany i czy byłby ktoś w ogóle chętny. Gdyby jednak obecnej władzy ,,znudziło'' się już zarządzenie ....to osobiście widziałbym na tym miejscu Michała Prałata.
    Ambitny, inteligentny , miłośnik żużla, sympatyk i sponsor Unii.
    Pytanie tylko, czy sam Michał by się takiego zadania podjął....

    Ale to melodia przyszłości.
    Póki co cieszmy się, że Barona już na Strzeleckiej nie ma.
    Dobra też nie przepadam za Rusieckim a darze wielkim szacunkiem Pana Józefa. Ale Wełna coś Ci się myli albo pamięć zawodzi. Nie mam siły i czasu szukać, ale pamiętam że jak po odejściu Smektały i Kubery pisałeś, że spotkałeś Rusieckiego przy kiełbasie w Pardubicach i zamieniłeś z nim zdanie. Twierdziłeś wtedy, że powiedziałeś Rusieckiemu coś w stylu że błędem jest puszczenie młodych w świat, na co Rusiecki powiedział Ci że on to wie ale masz to powiedzieć Józefowi. Więc jak to w końcu było.

    Sam w tamtym czasie również uważałem, że należy zatrzymać za wszelką cene Jaimona, bo on ma największe papiery na jazdę z całej trójki. Jak widać coś nie pykło.

  44. Powrót do góry    #5617
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    A nie chodziło o Janusza? młodzi mieli zostać, a odejść miał któryś z seniorów?

  45. Powrót do góry    #5618
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Panowie, jak już piszecie o decyzjach po sezonie 2020 to błędem nie było postawienie na Jaimona, każdy wtedy widział że potencjał ogromny.

    Błędem i czymś skandalicznym było postawienie na Smyka, kosztem Kubery!

    Gdyby nie to, nie byłoby nigdy Doylara w Lesznie, a Smyk w ostatniej chwili by nas nie wystawił dla Częstochowy.

    Mielibyśmy dwóch najlepszych juniorów na świecie wchodzących w wiek seniora i skład Emil, Janusz, Piter, Kubera, Jaimon.

    Tak jak prawie wszyscy na świecie widzieli w Lidseyu materiał na gwiazdę, tak też prawie wszyscy poza Lesznem widzieli że z Domina będzie żużlowiec, a ze Smyka co najwyżej bezjajeczny wyrobnik. Tylko w Unii do jasnej cholery tego nie widzieli i to jest najbardziej skandaliczna decyzja personalna naszych włodarzy.

  46. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi guard6 za jego przydatny post!

    Aniak38 (22-08-2023), Kuba_88 (22-08-2023), welna (22-08-2023)

  47. Powrót do góry    #5619
    Początkujący Awatar Aniak38
    Dołączył
    04-06-2023
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Po mojemu nie moglismy nic zrobic lepszego w kwestii transerów gdyż widmo spadku było dość wysokie. NA dodatek w okresie dogadywania się. Tak naprawdę potentatami nie byliśmy nawet w latach dominacji. Oczywiscie Emil czy JAsiu swoje zarobili. Z miłości nikt nie jezdził. Inni niech dalej sobie myslą, że jestesmy biedni. Jeszcze wrócimy
    W latach dominacji to w dużym stopniu o sile stanowili juniorzy. Któryś z seniorów miał gorszy mecz, cyk, Smyk z Dominem i do widzenia, nie było tematu. Kurtz/Lidsey też potrafili dać od siebie coś "ekstra", zwłaszcza w pierwszych dwóch sezonach. I brak większych problemów z kontuzjami, szczególnie w newralgicznych momentach sezonu. Mieliśmy dobry skład, lecz nie przesadzony, a do tego sporo szczęścia.

  48. Powrót do góry    #5620
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Dobra też nie przepadam za Rusieckim a darze wielkim szacunkiem Pana Józefa. Ale Wełna coś Ci się myli albo pamięć zawodzi. Nie mam siły i czasu szukać, ale pamiętam że jak po odejściu Smektały i Kubery pisałeś, że spotkałeś Rusieckiego przy kiełbasie w Pardubicach i zamieniłeś z nim zdanie. Twierdziłeś wtedy, że powiedziałeś Rusieckiemu coś w stylu że błędem jest puszczenie młodych w świat, na co Rusiecki powiedział Ci że on to wie ale masz to powiedzieć Józefowi. Więc jak to w końcu było.

    Sam w tamtym czasie również uważałem, że należy zatrzymać za wszelką cene Jaimona, bo on ma największe papiery na jazdę z całej trójki. Jak widać coś nie pykło.
    Pamięć masz doskonałą.
    i już Ci odpowiadam jak było.
    Wówczas w Pardubicach przy kiełbasie i dużej ilości piwa Piotr nam powiedział, że w następnym sezonie nie będzie ani Bartka, ani Domina.
    W trakcie tamtego sezonu Janek Kołodziej powiedział i Rusieckiemu i Józefowi, że On rozumie, że to wychowankowie, że młodzi perspektywiczni, i że nie chce wychowankom zajmować miejsca w składzie i może odejść z Leszna.
    I Józef wówczas zaprotestował i się nie zgodził.
    Rusek widząc co robi Józef też się ,,postawił'' i powiedział, że On w takim razie też nie ,,zrezygnuje'' ze swojego Jaimona.
    A to, że był mu bliższy Jaimon od np Domina było cholernie widać tamtego wieczoru w Pardubicach.
    I tym sposobem straciliśmy jednego i drugiego.

    Oddzielną kwestią jest temat Smyka, który koło lipca dogadał się z Unią (debilna decyzja wyboru Bartka kosztem Dominika), i tym samym Unia dała wolną rękę Kuberze.
    Ten fakt szybko wykorzystał Motor i się z Dominikiem dogadał.
    I właśnie wówczas do gry wszedł sympatyczny Bartek Smektała, którego jednego dnia podjechał na Strzelecką, ,,rzucił'' na biurko ofertą Świącika na równiutką kwotę miliona siedmiuset tysięcy i zakomunikował, że albo Unia da tyle samo, albo idzie do Czewy.
    Co było dalej ..... wszyscy wiemy
    Ostatnio edytowane przez welna ; 22-08-2023 o 20:46

  49. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Kuba_88 (22-08-2023), NeverGiveUp38 (22-08-2023), honer (23-08-2023)

  50. Powrót do góry    #5621
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Teraz można sobie gdybać...jak pisałem, żeby postawić na Domina i Smyka, to mnie tutaj niektórzy wyśmiali. ..mam nadzieję, że na przyszłość takie błędy nie zostaną już popełnione. Dla nas celem powinien być powrót Dominika. Będą zwolennicy, będą przeciwnicy, ale to jest przyszłość KSUL. Zakopać topór wojenny i jazda.

  51. Powrót do góry    #5622
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Przetrwać 2024 i legenda głosi, że 2025 może być piekny. Tak Piernik wiem, nie stać nas.......
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  52. Powrót do góry    #5623
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Pamięć masz doskonałą.
    i już Ci odpowiadam jak było.
    Wówczas w Pardubicach przy kiełbasie i dużej ilości piwa Piotr nam powiedział, że w następnym sezonie nie będzie ani Bartka, ani Domina.
    W trakcie tamtego sezonu Janek Kołodziej powiedział i Rusieckiemu i Józefowi, że On rozumie, że to wychowankowie, że młodzi perspektywiczni, i że nie chce wychowankom zajmować miejsca w składzie i może odejść z Leszna.
    I Józef wówczas zaprotestował i się nie zgodził.
    Rusek widząc co robi Józef też się ,,postawił'' i powiedział, że On w takim razie też nie ,,zrezygnuje'' ze swojego Jaimona.
    A to, że był mu bliższy Jaimon od np Domina było cholernie widać tamtego wieczoru w Pardubicach.
    I tym sposobem straciliśmy jednego i drugiego.

    Oddzielną kwestią jest temat Smyka, który koło lipca dogadał się z Unią (debilna decyzja wyboru Bartka kosztem Dominika), i tym samym Unia dała wolną rękę Kuberze.
    Ten fakt szybko wykorzystał Motor i się z Dominikiem dogadał.
    I właśnie wówczas do gry wszedł sympatyczny Bartek Smektała, którego jednego dnia podjechał na Strzelecką, ,,rzucił'' na biurko ofertą Świącika na równiutką kwotę miliona siedmiuset tysięcy i zakomunikował, że albo Unia da tyle samo, albo idzie do Czewy.
    Co było dalej ..... wszyscy wiemy
    Ja przez Was całkiem zrezygnuję z alkoholu.... na tym forum trzeba zachować wyjątkową trzeźwość umysłu jak rany Boskie....
    Welna nie piję do Ciebie... ale ..ale.. LUDZIE!! CO SIE STAŁO Z WERSJĄ GDZIE OBAJ MŁODZI POJECHALI NA SPOTKANIE , JEDEN Z JOZINEM, DRUGI Z RUSIECKIM... A POTEM ZGADYWALI SIĘ NA KOMUNIKATORACH JAK TO WŁADZA WCISKA SMYKOWI, ŻE DOMINA POGONIĄ... I NA ODWRÓT?!?!?!?!

    W to już nie wierzycie?
    Welna -nie byłem z forum na bieżąco, więc zapytuję: czy ta wersja ujrzała światło dzienne gdy młodzi odchodzili?

    I do ****y nędzy, dlaczego w każdym starym filmie mordercą musi być lokaj??

    pozdrawiam
    już nie z Leszna

  53. Powrót do góry    #5624
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Najlepiej jakby Czarny nagrał jakiś serial o tym co się odstawiło pod koniec sezonu 2020 i jakie to miało skutki na przyszłość. Jak On nie może,czy nie ma czasu to niech chociaż zrobią to Ci amatorzy z Netflixa,czy innego HBO.
    Trzeba to jakoś usystematyzować,nadać chronologii,bo się człowiek w tym wszystkim gubi.

  54. Powrót do góry    #5625
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Najlepiej jakby Czarny nagrał jakiś serial o tym co się odstawiło pod koniec sezonu 2020 i jakie to miało skutki na przyszłość. Jak On nie może,czy nie ma czasu to niech chociaż zrobią to Ci amatorzy z Netflixa,czy innego HBO.
    Trzeba to jakoś usystematyzować,nadać chronologii,bo się człowiek w tym wszystkim gubi.
    Pod warunkiem że uda się zatrudnić Wołoszańskiego jako narratora

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi slawek-unia za jego przydatny post!

    Kuba_88 (22-08-2023)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •