Strona 68 z 137 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,016 do 3,060 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3016
    Początkujący Awatar Emceg
    Dołączył
    19-06-2023
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    icon16.gif

    A niech sobie Krosno wygra! Płakać za Grudziądzem nie będziemy

  2. Powrót do góry    #3017
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tylko Bally Zobacz posta
    Łaguta kontuzja. Nie pojedzie w niedzielę? i tak, jak mówiłem weekend w Krośnie zdecyduje o wszystkim.
    Spokojnie nawet jeśli ....oni mają taką pakę że na ZZ wystarczy żeby ograć Krosno i nas....

  3. Powrót do góry    #3018
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Baron mistrz. Wczoraj w magazynie gadał ze Nazar wraca za 3 tygodnie, a dzisiaj go awizowal w składzie na wtorkowy mecz u24...

    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Nie wiem skąd założenie, że GKM wypadł z walki o utrzymanie. Na ten moment najbardziej realny scenariusz to 3x9pkt i mała tabela.
    Czyli Grudziadz przegra z Gorzowem czy straci punkty z Krosnem?

    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Leszno oczywiście ma ogromnego pecha z kontuzjami ale też miało farta jadąc do Grudziądza w momencie największego dołka formy GKMu. Gdyby wtedy był mecz z Wrocławiem, a później z Lesznem to spadkowicz by był już znany.
    Dodałbym o niesamowitym pechu Grudziądza, trafili na Leszno w pełnym składzie. Dzisiaj by spokojnie wygrali.

  4. Powrót do góry    #3019
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emceg Zobacz posta
    A niech sobie Krosno wygra! Płakać za Grudziądzem nie będziemy
    Witamy na forum

    Nigdy nie oglądałem magazynów i innych dupereli, ale w tym sezonie bardzo lubię zerkać na poniedziałkowy magazyn Eleven.

    Fajna atmosfera, fajny format, krótki, przyjemny, twarze które się lubi i chce się słuchać (Korościel, Kuźbicki, Anita Mazur i Tomek Lorek).

    Dzisiaj gośćmi byli Ratajczak i Mencel.

    Typowe dzieciaki, szacun za wiedze o Unii i historii żuzla dla Damiana. Typowy młody kibic na motocyklu

    Co do naszej sytuacji to wiadomo, że do słów młokosów nie ma się co przywiązywać, ale w jednej wymianie zdań z Korościelem, Ratajczak na pytanie czy Unia walczy o utrzymanie czy o Playoffy, wspomniał coś w stylu, że jak kontuzjowani wrócą na te 2-3 ostatnie kolejki to mogą być nawet Playoffy, ale że utrzymanie najważniejsze.

    Może wie coś więcej i jeśli tak i się wygadał to w Toruniu może kogoś ważnego nam zabraknąć, aby o punkty powalczyć.

  5. Powrót do góry    #3020
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Witamy na forum



    Może wie coś więcej i jeśli tak i się wygadał to w Toruniu może kogoś ważnego nam zabraknąć, aby o punkty powalczyć.
    Nie wiem czy czytałeś od rana, ale padło, że bez Zengoty
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  7. Powrót do góry    #3021
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Nie wiem czy czytałeś od rana, ale padło, że bez Zengoty
    Dzięki, imienniku.

    No to zabawne z Zenginatorem. Zaraz po wypadku zdjęcie w windzie szpitalnej z uśmiechem i podpisem "Będzie dobrze".

    Artykuł że tydzień po wypadku będzie jechał.

    Jeśli nie wróci na Toruń, a dopiero na GKM to wyjdzie 6 tygodniowa przerwa z powodu obojczyka. Długo.

  8. Powrót do góry    #3022
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Witamy na forum

    Nigdy nie oglądałem magazynów i innych dupereli, ale w tym sezonie bardzo lubię zerkać na poniedziałkowy magazyn Eleven.

    Fajna atmosfera, fajny format, krótki, przyjemny, twarze które się lubi i chce się słuchać (Korościel, Kuźbicki, Anita Mazur i Tomek Lorek).

    Dzisiaj gośćmi byli Ratajczak i Mencel.

    Typowe dzieciaki, szacun za wiedze o Unii i historii żuzla dla Damiana. Typowy młody kibic na motocyklu

    Co do naszej sytuacji to wiadomo, że do słów młokosów nie ma się co przywiązywać, ale w jednej wymianie zdań z Korościelem, Ratajczak na pytanie czy Unia walczy o utrzymanie czy o Playoffy, wspomniał coś w stylu, że jak kontuzjowani wrócą na te 2-3 ostatnie kolejki to mogą być nawet Playoffy, ale że utrzymanie najważniejsze.

    Może wie coś więcej i jeśli tak i się wygadał to w Toruniu może kogoś ważnego nam zabraknąć, aby o punkty powalczyć.
    Oczywiście że mogą być jeszcze Play offy. W pełnym składzie Unia może wygrać w Krośnie i z Grudziądzem co da 12 punktów. Grudziądz też może mieć max 12 jeśli wygra z bonusami z Krosnem i Gorzowem ale Leszno będzie wtedy wyżej w tabeli
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  9. Powrót do góry    #3023
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    no chyba akurat Zengocie sie nie dziwicie ze dmucha na zimne?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #3024
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Leszno oczywiście ma ogromnego pecha z kontuzjami ale też miało farta jadąc do Grudziądza w momencie największego dołka formy GKMu. Gdyby wtedy był mecz z Wrocławiem, a później z Lesznem to spadkowicz by był już znany.
    Z całym szacunkiem kolego

    Farta to GKM miał u siebie w meczu z Częstochową (kontuzja Woryny) i z Motorem (bonus i nagła słabość Jacka, Fredki czy Jarka). odejmij GKM 2 punkty i ...... co wychodzi?
    Co innego forma, za która odpowiedzialni są sami zawodnicy i sztab trenerski, a co innego kontuzja wynikła z winy innych zawodników (Kołodziej, Holder)
    O Nazarze nie wspominam, bo on pewnie nie dostałby szansy gdyby nie kontuzja Holdera.

    Fakt teraz GKM jest w wielkim gazie i raczej spokojnie się utrzyma, ba sądzę nawet w PO będzie.

    Spadek albo my - niestety - albo Krosno, a zdecyduje mecz Krosno-Leszno.
    No chyba, że wcześniej w Krośnie jakieś cuda się podzieją jak w meczu GKM - Motor i nie podważam tu zwycięstwa GKM tylko bonus.


    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #3025
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Dziś miałem niezwykły sen. Wieczorem na Smoczyku odbywał się mecz. Nie byle jaki, bo finał. Spojrzałem na trybuny i nie dowierzam. Pełne. Dalej tylko pamiętam, że wygraliśmy i już mieliśmy świętować złoty medal. Prawdopodobnie zawodnicy już byli na płycie stadionu, ale nagle wszystkie cztery jupitery zgasły i zaczęły płonąć. Spalone elementy zaczęły spadać na tych kibiców i żużlowców. Więcej nie pamiętam, a zaznaczę, że ja rzadko mam sny, a jak już to nawiązują do sytuacji, o których dużo myślałem w ostatnim czasie. Takie bardzo emocjonalne. Na moje to ta wygrana i mistrzostwo wraz z kibicami na trybunach miało świadczyć o poprzednim złotym okresie naszego klubu. Te płonące maszty chyba o rychłym końcu. Albo o spadku, albo o upadku klubu…????

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi White_Blue_Bulls za jego przydatny post!

    Jptorun (22-06-2023)

  13. Powrót do góry    #3026
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Dziś miałem niezwykły sen. Wieczorem na Smoczyku odbywał się mecz. Nie byle jaki, bo finał. Spojrzałem na trybuny i nie dowierzam. Pełne. Dalej tylko pamiętam, że wygraliśmy i już mieliśmy świętować złoty medal. Prawdopodobnie zawodnicy już byli na płycie stadionu, ale nagle wszystkie cztery jupitery zgasły i zaczęły płonąć. Spalone elementy zaczęły spadać na tych kibiców i żużlowców. Więcej nie pamiętam, a zaznaczę, że ja rzadko mam sny, a jak już to nawiązują do sytuacji, o których dużo myślałem w ostatnim czasie. Takie bardzo emocjonalne. Na moje to ta wygrana i mistrzostwo wraz z kibicami na trybunach miało świadczyć o poprzednim złotym okresie naszego klubu. Te płonące maszty chyba o rychłym końcu. Albo o spadku, albo o upadku klubu…????
    Myślę że żużel w Lesznie nie upadnie, to tradycja, nie wyobrażam sobie Leszna bez żużla i zapewne jest wiele osób które tak myślą. Żużel w Lesznie był, jest i będzie, prędzej upadnie cała dyscyplina. Może się zdarzyć że spadniemy ale wrócimy, może szybko a może pod dłuższym czasie. Trzeba naprawić to czego nie dopilnowano przez ostatnie lata, to co popsuła pseudo pandemia. Na menago zakontraktować Balliego, ma umowę w Rawiczu ale wszystko jest do dogadania. Baronowi podziękować za złote lata, aktualnie to on już chyba wszystkich wkurza łącznie z zawodnikami, może poza prezesem bo skoro jeszcze jest na tym stanowisku. Mnie najbardziej irytuje u Barona to, że nie stwarza warunków które sprzyjają naszym rajderom (tor, ustawienia par), tak jakby fundował wszystkim szkołę przetrwania. Nie ważne co zrobi, kto się lepiej dostosuje ten wygrywa. W czasach kiedy mieliśmy skład samograja, nie miało to aż takiego znaczenia, dziś ma to kolosalne znaczenie. Potrzebujemy kogoś kto będzie motywował zawodników, słuchał ich uwag i współpracował.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  14. Powrót do góry    #3027
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Zanim zwolnice Barona to najpierw znajdźcie nowego toromistrza (jaki wstyd że u nas dookoła tylu rolników a nikt torem się nie chce zająć?)

    A gdyby tak w pakiecie z Baronem i Chorosiem był jeszcze Koldi...?

    Nadal tak chętnie go wywalicie?

    Często czytam ze wkurza wszystkich jego styl wypowiedzi ale ile można na to samo odpowiadać?
    O 11 konferencja przed meczem o 12 dzwoni Puka albo inny Musiał więc nie ma się co dziwić że któryś raz z rzędu na takie pytania o tor odpowiada - owalny

    I pamiętajcie słowa legendy kto tłumaczy się torem po przegranym meczu

  15. Powrót do góry    #3028
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta

    Fakt teraz GKM jest w wielkim gazie i raczej spokojnie się utrzyma, ba sądzę nawet w PO będzie.
    Z tym wielkim gazem GKM-mu to bym sie jednak nieco wstrzymal.
    O meczu z Motorem wszystko bylo juz napisane ale w niedziele
    przyjechal Apator i w seniorach bylo 39 vs 37 dla nas i to przy
    katastrofalnej postawie Dudka.
    Zalatwili nas juniorami ale trzeba wziac poprawke, ze nie ma slabszych juniorow w SE
    niz nasi.
    Maja u siebie jeszcze Krosno i Gorzow.
    W Krosnie na prozno szukac takich dwoch jak Emil i Lambo a i juniorow maja niezbyt
    mocnych, wiec sobie powinni poradzic.
    Natomiast w Stali sa Thomsen,Vacul i Wozniak oraz duzo mocniejsi juniorzy niz nasi, wiec
    spacerku nie bedzie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #3029
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Dziś miałem niezwykły sen. Wieczorem na Smoczyku odbywał się mecz. Nie byle jaki, bo finał. Spojrzałem na trybuny i nie dowierzam. Pełne. Dalej tylko pamiętam, że wygraliśmy i już mieliśmy świętować złoty medal. Prawdopodobnie zawodnicy już byli na płycie stadionu, ale nagle wszystkie cztery jupitery zgasły i zaczęły płonąć. Spalone elementy zaczęły spadać na tych kibiców i żużlowców. Więcej nie pamiętam, a zaznaczę, że ja rzadko mam sny, a jak już to nawiązują do sytuacji, o których dużo myślałem w ostatnim czasie. Takie bardzo emocjonalne. Na moje to ta wygrana i mistrzostwo wraz z kibicami na trybunach miało świadczyć o poprzednim złotym okresie naszego klubu. Te płonące maszty chyba o rychłym końcu. Albo o spadku, albo o upadku klubu…????

    To tylko pokazuje, jak wielu kibicom zależy na dobru KSUL.
    Pisałem kilka lat temu, to mnie tu wyśmiano, bo wynik sportowy jest super i nie mam się co czepiać...

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023), White_Blue_Bulls (20-06-2023)

  18. Powrót do góry    #3030
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez robbertinho Zobacz posta
    Zanim zwolnice Barona to najpierw znajdźcie nowego toromistrza (jaki wstyd że u nas dookoła tylu rolników a nikt torem się nie chce zająć?)

    A gdyby tak w pakiecie z Baronem i Chorosiem był jeszcze Koldi...?

    Nadal tak chętnie go wywalicie?

    Często czytam ze wkurza wszystkich jego styl wypowiedzi ale ile można na to samo odpowiadać?
    O 11 konferencja przed meczem o 12 dzwoni Puka albo inny Musiał więc nie ma się co dziwić że któryś raz z rzędu na takie pytania o tor odpowiada - owalny

    I pamiętajcie słowa legendy kto tłumaczy się torem po przegranym meczu
    Tor jest równy dla wszystkich i nikt się nim nie tłumaczy. Pytanie czy powinno się przygotowywać taki tor jak na treningach, taki na jakim dobrze czują się zawodnicy czy może odmienny?
    Myślę że na to pytanie jest oczywista odpowiedź. Kiedy zawodnicy trenują na innym torze a zawody są na innym to chyba nie jest OK. Rozumiem są komisarze i to oni często psują nawierzchnie.
    Można jednak nauczyć się przygotowywać taki tor do którego komisarz się nie przyczepi i do którego miejscowi będą spasowani. Przykład GKM, bo z całym szacunkiem nie jest to drużyna wymiataczy, podobnie jak Unia.
    Poza tym każdy kto chociaż trochę kuma żużel widzi że Baron przynajmniej ostatnio podejmuje decyzje zupełnie bez sensu. Ustawienie par też prawie cały czas takie same, bez względu na wynik. Co do wypowiedzi zgadzam się że redaktorzy często zadają głupie i te same pytania, jest to irytujące.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  19. Powrót do góry    #3031
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Celina pokonał Tobiasza Musielaka.

  20. Powrót do góry    #3032
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Celina pokonał Tobiasza Musielaka.
    Czy to oznacza że czeka Tobiasza teraz rozwój jak Przyjemskiego?

  21. Powrót do góry    #3033
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Kiedy wchodzisz po kilku latach ... a tam ciągle Ci sami
    Unia nie róbcie sobie jaj i nie podzielajcie naszego losu , chociaż 1 liga ciekawa
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KS_FALUBAZ za jego przydatny post!

    NeverGiveUp38 (21-06-2023)

  23. Powrót do góry    #3034
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Nie każdy ogląda kolegium, a był temat Kołodzieja. Który podobno stawia warunki, nie chce być dłużej instytucją charytatywną tylko zwykłym zawodnikiem i domaga się wzmocnienia składu by został w Lesznie. Tak powiedział Puka więc żadne źródło, ale powołał się na rozmowę z samym Kolodziejem.
    Podobno Leszno też wysłało zapytania do wszystkich zawodników z ligowej czołówki.

  24. Powrót do góry    #3035
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jak się ma podwyżka dla Kołodzieja i wzmocnienie składu w stosunku do wpisu jednego z "poinformowanych" na temat niewypłacalności Unii?

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wiksa12 za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  26. Powrót do góry    #3036
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Może nie jest tak źle z tymi finansami jak pisze Noski chyba że Janusz wie że średnio z kasą i na wzmocnienia nas nie stać i sobie grunt pod odejście szykuje

  27. Powrót do góry    #3037
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Z kasą jest dobrze. Wbrew pozorom.
    Tylko trzeba się utrzymać

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    Jptorun (22-06-2023)

  29. Powrót do góry    #3038
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Czy Wy koledzy "poinformowani" nie macie czasami poczucia , że to groteskowo i zabawnie niekiedy wygląda gdy prezentujecie wieści od "sprawdzonego źródła" z samych trzewii klubu?
    Jeden pisze, ze popadamy w skrają nędzę, drugi ze siana mamy tyle , że sklad wzmacniamy, Jqnkowi podwyżka się szykuje, trzeci wprost mówi"z kasą nie jest tak żle"... a to wszystko w 1 wątku na przestrzeni 2 dni... ludzie opanujcie się bo ktoryś z Was pisze bzdury, a te potencjalne znajomości w klubie to są tyle warte co wkład Morawieckiego w rozwój technologii uprqwy rabarbaru... naprawdę dajcie już spokój z tym pusaniem dla pisania.

    Żużlowo- jak każdy z nas dalbym sobie uciąć jaja za bonus w Toruniu.. ale nie wierzę w ten sukces bez pełnego składu... Miedziak musialby pojechać mecz dekady- czyli 8 punktów zrobic (oczekiwania z czapki wzięte- przykładowe)
    Wszyscy czekamy na mecz z GKM... a ja coraz bardziej zastanawiam sie czy mi do niego spieszno.. bo dop. mecz się nie odbył- jesteśmy w ekstralidze...

    Pozdrawiam
    Juz nie z Leszna

  30. Powrót do góry    #3039
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Ogólnie tu na forum ludzie z Leszna mają słabe info z klubowego środowiska. Rok temu zaskoczenie, że wraca Smektala i niedowierzanie, że zastąpi Pawlickiego ,dopiero jak pismaki zaczęły o tym mazać, kiedy w klubie decyzja zapadła już w maju. Kontuzje też bardzo dobrze przed Wami ukrywają. W wiatry puszczane przez Puke i innych też nie ma co brać jeden do jeden, dużo gadania/pisania/spekulowania i coś tam z tego może trafią.

  31. Powrót do góry    #3040
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2023
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Podobno jedną z gwiazd na Euforii Festiwal w Boszkowie ma być Tai Woffinden czyżby transfer przesądzony?

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi king89 za jego przydatny post!

    White_Blue_Bulls (22-06-2023)

  33. Powrót do góry    #3041
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    akurat szczelnosc klubu i nie wyplywanie informacji roznej masci oceniam na plus. Tak robia powazni ludzie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Dominik (22-06-2023)

  35. Powrót do góry    #3042
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Ogólnie tu na forum ludzie z Leszna mają słabe info z klubowego środowiska. Rok temu zaskoczenie, że wraca Smektala i niedowierzanie, że zastąpi Pawlickiego ,dopiero jak pismaki zaczęły o tym mazać, kiedy w klubie decyzja zapadła już w maju. Kontuzje też bardzo dobrze przed Wami ukrywają. W wiatry puszczane przez Puke i innych też nie ma co brać jeden do jeden, dużo gadania/pisania/spekulowania i coś tam z tego może trafią.
    Oj kolega Martines nie udzielajacy się od dawna miał chyba 100% trafności. Rusiecki nie raz nie wszystkim się to podobało robił w uja Ostafinskiego robiąc z niego debila na tt dlatego wszelkie infa o Kołodzieju nie zdziwiło by mnie gdyby wyszły od niego. Patrząc jakie wnioski wysuwa Piernik to po raz kolejny dopiął swego.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Jptorun (22-06-2023)

  37. Powrót do góry    #3043
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Ciekawi mnie kiedy będzie jakiś komunikat w jakim składzie jedziemy do Torunia....

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    Jptorun (22-06-2023)

  39. Powrót do góry    #3044
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ciekawi mnie kiedy będzie jakiś komunikat w jakim składzie jedziemy do Torunia....
    Standardowo przed meczem podadzą awizowany skład
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Havel za jego przydatny post!

    Jptorun (22-06-2023)

  41. Powrót do góry    #3045
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Standardowo przed meczem podadzą awizowany skład
    Taki jak zawsze pewnie który nic nie będzie oznaczał , szkoda że sam Zengota nie wypowie się na temat kiedy wróci

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    Jptorun (22-06-2023)

  43. Powrót do góry    #3046
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Też uważam że szczelność w klubie to dobra oznaką. Myślę że łatwiej to zachować gdy decyzyjnosc u nas w klubie odbywa się na szczeblu dwóch osób. Do tego jedna która nie rozmawia wcale prawie z mediami i uważa je za nie potrzebę a druga bardzo rzadko. Jeśli chodzi o transfery i z punktu biznesowego jest to dobre ale jeśli chodzi o informacje w sprawie kontuzji mogłoby to być bardziej przejrzyste.

  44. Powrót do góry    #3047
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Szczelność może i dobra jest, ale ta cisza już nie. Gdyby było wszystko na dobrej drodze to przy tak małym środowisku coś byłoby zauważone czy zasłyszane. Tutaj mamy ciszę i w życiu realistycznym i w życiu internetowym (poza ostatnim filmem u kobiety Grzegorza). Normalnie zawodnik potrafi wstawić zdjęcie w podziękowaniu za przeprowadzaną rehabilitacje , opisuje też często swój progres którego dokonuje. Skoro jestem w stanie jeszcze zrozumieć brak informacji o Chrisie który ma jakby nie było bardzo poważny uraz i mogą po prostu chcieć nie wiem trzymac to w tajemnicy, że nie ma szans powrotu , o tyle nie jestem w stanie zrozumieć braku informacji o urazach Zengiego czy Janka. Nawet ich na stadionie nie widać jakby zapadli się pod ziemie, nie ma informacji jakichkolwiek. Dziwna gra, albo sytuacja jest mega poważna, albo po prostu już dawno postawili wszystko na jedną kartę i chcą mieć zespół w pełni sprawny na mecz z GKM nie ryzykując po prostu urazow przed tym spotkaniem ktore mogłyby wykluczyć jednego czy drugiego zawodnika już definitywnie z tego meczu który dla nas na dziś jest najważniejszy w sezonie.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 22-06-2023 o 13:08

  45. Powrót do góry    #3048
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Może faktycznie z tymi informacjami słabo, ale to żadna gra. Urazy widocznie dokuczliwe na tyle, że nie pozwalają zawodnikom rywalizować na przywoitym poziomie. Nie wierzę w ploty o płatnościch, a nawet jakby był z tym problem, czy z jakimiś przepychankami wewnątrz, to ani Zengota, ani tym bardziej Kołodziej nie wypięliby się na klub i kibiców, szczególnie w obecnej sytuacji, zdając sobie sprawę, że to byłby gwóźdź...

  46. Powrót do góry    #3049
    Początkujący Awatar Lucson
    Dołączył
    03-10-2013
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    62
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tate Zischke w poniedziałek wybiera się do Europy w pogoni za marzeniami.

  47. Powrót do góry    #3050
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lucson Zobacz posta
    Tate Zischke w poniedziałek wybiera się do Europy w pogoni za marzeniami.
    Papiery chłopak ma, tylko niech go kontuzje nie prześladują. Ten sezon na straty, ale niech wyciągnie z niego co się da.

  48. Powrót do góry    #3051
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    No jednego już możemy sobie odpuścić. Hampel w Zielonej

  49. Powrót do góry    #3052
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    No jednego już możemy sobie odpuścić. Hampel w Zielonej
    No i bardzo dobrze. Nie jest nam do niczego potrzebny.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  50. Powrót do góry    #3053
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    No jednego już możemy sobie odpuścić. Hampel w Zielonej
    Jestem w lekkim szoku że w pierwszej lidze będzie chciał jeździć????

  51. Powrót do góry    #3054
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    No jednego już możemy sobie odpuścić. Hampel w Zielonej
    W I lidze nie będzie chciał jeździć, jeśli coś...a do ekstra to słabo do pary z Pawlickim, lepszy byłby brat. Prawie tym samym było z Buczkiem zostać, mała różnica.

    Skąd info? Może jakiś fejk?
    Ostatnio edytowane przez noc ; 22-06-2023 o 16:29

  52. Powrót do góry    #3055
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    W I lidze nie będzie chciał jeździć, jeśli coś...a do ekstra to słabo do pary z Pawlickim, lepszy byłby brat. Prawie tym samym było z Buczkiem zostać, mała różnica.
    A skąd wiesz, że awansujecie. Teraz pełna dominacja a w najważniejszym momencie przyjdzie klops. Oczywiście życzę awansu. Krosno wpadli i tylko smrodzi.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  53. Powrót do góry    #3056
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    No jednego już możemy sobie odpuścić. Hampel w Zielonej
    Osobiście wole walecznego Buczka niż JH.

  54. Powrót do góry    #3057
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    No jednego już możemy sobie odpuścić. Hampel w Zielonej
    Dzięki Bogu.

  55. Powrót do góry    #3058
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    No jednego już możemy sobie odpuścić. Hampel w Zielonej
    Hmm, a ja słyszałem, że dogadali się z Taiem. Ciekaw jest która piekarnia sprzedaje lepsze pieczywo ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  56. Powrót do góry    #3059
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Dzięki Bogu.
    W Zielonej mówisz. Na pewno Jarek podpisał kwit jak nie ma pewności co do ligi Falubazu. Tym bardziej , że w PO może zdarzyć się wszystko bo tam nie ma miękkiej gry.

  57. Powrót do góry    #3060
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    A skąd wiesz, że awansujecie. Teraz pełna dominacja a w najważniejszym momencie przyjdzie klops. Oczywiście życzę awansu. Krosno wpadli i tylko smrodzi.
    Myślałem że zrozumiale napisałem, albo nie czytałeś???
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    W I lidze nie będzie chciał jeździć, jeśli coś...
    Chyba jasno to brzmi- równie dobrze FZG może nie awansować, jak i awansować.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •