Strona 88 z 137 PierwszyPierwszy ... 3878868788899098 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,916 do 3,960 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3916
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Szczególnie po 2 biegach Smyka z zamkniętą klapą

    Jezda! Panowie! Ma ktoś komórkę do Smyka.... aby powiedzieć mu i Jaimonowi, żeby dojeżdżali na prostej do bandy?
    Baron ma... Ale on ma swój plan a nie takie pierdoły przekazywać...

    Cytat Zamieszczone przez welna
    Będę wówczas bardziej szczęśliwy niż Ty
    Chyba wszyscy będziemy wtedy szcześliwi.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  2. Powrót do góry    #3917
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Miał gotowego Mikkelsena który dogadał się z Włokniarzem już dawno skoro go ogłosili? To dopiero absurd.

    Z tego co twierdzą gorzowiacy, jeden z prezesów ekstraligi zaakceptował te irracjonalne warunki Thomsena. Dlatego jak ktoś dostał tu ultimatum, to Sadowski by do tego i tego dnia dać tyle i tyle albo Anders usciska dłoń gdzie indziej. I to cała historia.

    Stal musiała się zgodzić, bo nie było absolutnie żadnej alternatywy. Przecież nie było nikogo sensownego zamiast Andersa, po prostu nikogo sensownego.
    Serio człowieku, co ty tu wypisujesz to się już naprawdę w pale nie mieści. Kiedy to było te "dawno", że się dogadał z MM? Dlaczego nie było żadnej alternatywy za Thomsena? Skąd ta wiedza? Pierdo....cie z Mariuszem trzy po trzy co Wam się wydaje, albo co przeczytacie i potem uważacie to za prawdę objawioną. Ale spoko w Toruniu i ZG wiedzą więcej o Stali niż gorzowiacy. Takie czasy.
    Stal zrobi jeszcze minimum 1 transfer w tym roku i znowu będziesz musiał przeliczać, czy im kasy w budżecie starczy czy nie, bo w naszym wątku już się Twoje wyliczenia pojawiły. Bez kitu, Puka ma godnych forumowych naśladowców.

    Żeby nie było nie na temat: Mam nadzieję, że Unia rozjedzie GKM i zakończy definitywnie temat pod tytułem spadek. Za Wami przemawia najlepsza gięta w Polsce W Krośnie byłem i nie chciałbym tam nigdy więcej wracać
    Ostatnio edytowane przez Hitman ; 07-07-2023 o 08:25

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    Dominik (07-07-2023)

  4. Powrót do góry    #3918
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z kim sie zgodzić?
    Z dziadkiem który zmienia wersję opowieści z mchu i paproci w zależności od tego kogo temat dotyczy?
    Dudek na pewno nie czekał na rozstrzygnięcie awansu, bo to przeciez irracjonalne i już w sierpniu 2021 wziął ślub z Terminski ale rok później GKM czekał cierpliwie na Fricke do końca sezonu, bo to przeciez bardzo racjonalne. Szlachetna postawa z obu stron.
    Tyle razy było klepane, że jak zawodnik który jeździ już jakiś czas w danym klubie i dobrze się w nim czuje jest skłonny przyjąć nieco niższa ofertę obecnego pracodawcy niż miałaby z innych klubów ale nagle nie dotyczy to Thomsena.
    No można i tak lawirowac, bo dziadzia myśli jak on ma zaawansowana skleroze to inni też.
    Oczywiście niczego nie można wykluczyć, chodzi tylko o dopasowywanie wersji podobnych w sumie spraw pod pasująca na ten moment teze.
    Dlatego nie za bardzo zgadzlabym się z tezami sklerotyka który wie wszystko o finansach i kontraktach w klubach, oprócz w Falubazie.
    Dziadzia nie gotuj się tak bo ci cisnienie za bardzo skoczy.

    Dla mnie jest oczywiste, ze ani Dudek nie czekał do końca sezonu na żadne rozstrzygnięcia ani GKM i Fricke nie czekali do końca sezonu. To co mi tu wyjeżdżasz z tym Fricke ? A ty jak jesteś tak naiwny to możesz wierzyć nawet w smoki.

    Odnośnie Thomsena, tą ofertę co wysłał do innych klubów to wysłał też do Sadowskeigo. Gdyby zależało mu na Stali bo tam tak fajnie jest, to najpierw rozmawiałby z Sadowskim a potem ewentualnie wysyłałby oferty do innych klubów. Oczywiście, że szczegółów nie znamy, ale twierdzę, że w sytuacji takiego deficytu zawodników na rynku, Thomsen taką kasę dostałby w każdym klubie SE. Włącznie z Toruniem. Więc na chuy miałby z niej rezygnować ? Jego menago rozegrał to po mistrzowsku i w cale nie musiał się napracować. Rzucil w eter kwotę jaką chce dla Thomsena i kluby same wiedziały co mają robić.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #3919
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Żeby nie było nie na temat: Mam nadzieję, że Unia rozjedzie GKM i zakończy definitywnie temat pod tytułem spadek. Za Wami przemawia najlepsza gięta w Polsce W Krośnie byłem i nie chciałbym tam nigdy więcej wracać
    Gięta w Krośnie fajnie podana... Ale jakość jej to pies zmielony z budą wraz z łańcuchem

    A dzisiaj Leszno na luzaku wygrywa.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Hitman (07-07-2023), White_Blue_Bulls (07-07-2023)

  7. Powrót do góry    #3920
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach
    Koledzy z Leszna jadę do was dzisiaj na mecz i mam pytanie gdzie najlepiej zaparkować samochód?

  8. Powrót do góry    #3921
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Thomaso Zobacz posta
    Koledzy z Leszna jadę do was dzisiaj na mecz i mam pytanie gdzie najlepiej zaparkować samochód?
    Pomyliłeś z ul. Marszałkowską

  9. Powrót do góry    #3922
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z kim sie zgodzić?
    Z dziadkiem który zmienia wersję opowieści z mchu i paproci w zależności od tego kogo temat dotyczy?
    Dudek na pewno nie czekał na rozstrzygnięcie awansu, bo to przeciez irracjonalne i już w sierpniu 2021 wziął ślub z Terminski ale rok później GKM czekał cierpliwie na Fricke do końca sezonu, bo to przeciez bardzo racjonalne. Szlachetna postawa z obu stron.
    Tyle razy było klepane, że jak zawodnik który jeździ już jakiś czas w danym klubie i dobrze się w nim czuje jest skłonny przyjąć nieco niższa ofertę obecnego pracodawcy niż miałaby z innych klubów ale nagle nie dotyczy to Thomsena.
    No można i tak lawirowac, bo dziadzia myśli jak on ma zaawansowana skleroze to inni też.
    Oczywiście niczego nie można wykluczyć, chodzi tylko o dopasowywanie wersji podobnych w sumie spraw pod pasująca na ten moment teze.
    Dlatego nie za bardzo zgadzlabym się z tezami sklerotyka który wie wszystko o finansach i kontraktach w klubach, oprócz w Falubazie.


    Pomijam wszelkie inne dywagacje Mariusza. Ale w tej jednej kwestii z Thomsenem przecież ma rację.


    I to co wypisuje Hitman. Przecież wystarczy spojrzeć kto ma ważny kontrakt na kolejny sezon, bez kontraktów zostali MM i Kołodziej z takich sensownych zawodników. Jeżeli kibice Stali próbują wmówić że jednym z nich straszono Thomsena, to naprawdę gratuluje logiki.


    Nawet Karol Bierzynski wrzucił twitta z którego wynika że te kwoty za Thomsena podane przez Puke są realne. I Thomsen zaczął się rzucać od zeszłego roku, jak Motor mu złożył ofertę, która uświadomiła mu jego wartość na rynku. A Karol przecież podaje 100% info zawsze, nigdy jak dotąd nie strzelił slepakiem. Więc chociażby ten Karol jest źródłem na którym można się podeprzeć, jest wiarygodny.


    To Thomsen tu stawiał warunki, nie Sadowski. Bo nie było alternatywy. I kibice z Gorzowa będą pisać że nie, że zaraz byłby Kołodziej Laguta czy inny Mikkelsen. Że Thomsen musi jeździć za pół darmo, bo trzech innych czekało na to miejsce. Z jakiegoś powodu kibice różnych klubów, nie przyjmują do wiadomości że jakiś zawodnik z ich klubu, może zarabiać dużo. Jest to ciekawe zjawisko.

    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Serio człowieku, co ty tu wypisujesz to się już naprawdę w pale nie mieści. Kiedy to było te "dawno", że się dogadał z MM? Dlaczego nie było żadnej alternatywy za Thomsena? Skąd ta wiedza? Pierdo....cie z Mariuszem trzy po trzy co Wam się wydaje, albo co przeczytacie i potem uważacie to za prawdę objawioną. Ale spoko w Toruniu i ZG wiedzą więcej o Stali niż gorzowiacy. Takie czasy.
    Stal zrobi jeszcze minimum 1 transfer w tym roku i znowu będziesz musiał przeliczać, czy im kasy w budżecie starczy czy nie, bo w naszym wątku już się Twoje wyliczenia pojawiły. Bez kitu, Puka ma godnych forumowych naśladowców.

    Żeby nie było nie na temat: Mam nadzieję, że Unia rozjedzie GKM i zakończy definitywnie temat pod tytułem spadek. Za Wami przemawia najlepsza gięta w Polsce W Krośnie byłem i nie chciałbym tam nigdy więcej wracać

    Skąd wiedza? Karol Bierzynski chociażby na tt pisał o kwotach za Thomsena. 100% info zawsze jak dotąd.
    Skoro jest taka kwota, to znaczy że nie było żadnej alternatywy. To się nazywa logiczne myślenie, podparte mocnym źródłem. I tyle tak naprawdę. Nie próbujcie dorabiać jakiejś ideologii do tego. Dostał ile chciał został w klubie, nie dostałby byłby gdzie indziej, po co się tego wstydzić.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 07-07-2023 o 09:10

  10. Powrót do góry    #3923
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Był Mario i jego multiversum, a powstała gildia bajkopisarzy, która ma już swoich członków w kilku żużlowych miastach.

  11. Powrót do góry    #3924
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Był Mario i jego multiversum, a powstała gildia bajkopisarzy, która ma już swoich członków w kilku żużlowych miastach.
    Kiedyś się posiwece wszystkie njuy pójdą pod screena i zweryfikujemy. Śmiać się z pukafinskich łatwo gorzej ze swoich opowieści z krypty.
    Mariusz przynajmniej SPEKULUJE
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  12. Powrót do góry    #3925
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Pomijam wszelkie inne dywagacje Mariusza. Ale w tej jednej kwestii z Thomsenem przecież ma rację.


    I to co wypisuje Hitman. Przecież wystarczy spojrzeć kto ma ważny kontrakt na kolejny sezon, bez kontraktów zostali MM i Kołodziej z takich sensownych zawodników. Jeżeli kibice Stali próbują wmówić że jednym z nich straszono Thomsena, to naprawdę gratuluje logiki.


    Nawet Karol Bierzynski wrzucił twitta z którego wynika że te kwoty za Thomsena podane przez Puke są realne. I Thomsen zaczął się rzucać od zeszłego roku, jak Motor mu złożył ofertę, która uświadomiła mu jego wartość na rynku. A Karol przecież podaje 100% info zawsze, nigdy jak dotąd nie strzelił slepakiem. Więc chociażby ten Karol jest źródłem na którym można się podeprzeć, jest wiarygodny.


    To Thomsen tu stawiał warunki, nie Sadowski. Bo nie było alternatywy. I kibice z Gorzowa będą pisać że nie, że zaraz byłby Kołodziej Laguta czy inny Mikkelsen. Że Thomsen musi jeździć za pół darmo, bo trzech innych czekało na to miejsce. Z jakiegoś powodu kibice różnych klubów, nie przyjmują do wiadomości że jakiś zawodnik z ich klubu, może zarabiać dużo. Jest to ciekawe zjawisko.




    Skąd wiedza? Karol Bierzynski chociażby na tt pisał o kwotach za Thomsena. 100% info zawsze jak dotąd.
    Skoro jest taka kwota, to znaczy że nie było żadnej alternatywy. To się nazywa logiczne myślenie, podparte mocnym źródłem. I tyle tak naprawdę. Nie próbujcie dorabiać jakiejś ideologii do tego. Dostał ile chciał został w klubie, nie dostałby byłby gdzie indziej, po co się tego wstydzić.
    To może ostatni raz. Ja kwot nie kwestionuje, chociaż pisanie jakie Thomsen oferty rozsyłał po innych klubach nie oznacza wprost, że tyle dostał w Stali. Jak by wysłał do Motoru ofertę: 2 mln podpis + 20 tys. za punkt to bierzesz jako pewnik że tyle musi w Stali dostać? Pamiętaj, że ktoś jeszcze musi tą ofertę przyjąć.

    Ja kwestionuję waszą "insaiderską" wiedzę i wymądrzanie się co może, a czego nie zrobić Sadowski i ile ma kasy. Dalej czekam też na odpowiedź co oznacza "dawno się dogadał" w kwestii MM. Bierzmy odpowiedzialność za słowo pisane

  13. Powrót do góry    #3926
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Niby na chłodno….
    Niby z dystansem …..
    Ale to była średnia noc
    Człowiek już po kawie
    Przed Nami chyba gatunkowo najistotniejszy mecz w ostatnim dwudziestoleciu.

    Nie ma co się za dużo rozpisywać
    Po prostu …..
    Pokażcie, że Wam zależy!!!!
    Pokażcie, że macie jaja!!!!
    Nasze miejsce jest tu! W ekstralidze !!!
    Dajcie nam wszystkim powód do radości i do dumy

    JEDZIEMY PO ZWYCIĘSTWO
    JEDZIEMY PO SWOJE
    Objawy takie jakie być powinny
    Po tej stronie lubuskiego, dzisiejszego wieczoru, kciuki będą mocno trzymane

  14. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Ali_G (07-07-2023), Havel (07-07-2023), NeverGiveUp38 (07-07-2023), White_Blue_Bulls (07-07-2023), welna (07-07-2023)

  15. Powrót do góry    #3927
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Emocje jak w 2001 rok i walce o utrzymanie z Rybnikiem, czas się cofnął dla mnie i czuje sie jakbym miał mniej niż 10 lat. Jest to o tyle bardziej spotęgowane , że długi czas praktycznie nie mieliśmy w tym sezonie żadnych emocji w meczach , jeździliśmy jak na ścięcie. Dzisiaj jesteśmy w końcu tą biało-niebieską rodziną i jednością i widać to u każdego, od każdego w klubie po najmniejszego kibica kupującego bilet dzisiaj na mecz.
    Wierzę, trzymam kciuki - WalczyMy.

    Obyśmy w super nastrojach spotkali sie tutaj po spotkaniu, tego Wam i sobie życzę.

    NZUL

  16. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Ali_G (07-07-2023), Havel (07-07-2023), JaacPoz (07-07-2023), White_Blue_Bulls (07-07-2023)

  17. Powrót do góry    #3928
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    To może ostatni raz. Ja kwot nie kwestionuje, chociaż pisanie jakie Thomsen oferty rozsyłał po innych klubach nie oznacza wprost, że tyle dostał w Stali. Jak by wysłał do Motoru ofertę: 2 mln podpis + 20 tys. za punkt to bierzesz jako pewnik że tyle musi w Stali dostać? Pamiętaj, że ktoś jeszcze musi tą ofertę przyjąć.

    Ja kwestionuję waszą "insaiderską" wiedzę i wymądrzanie się co może, a czego nie zrobić Sadowski i ile ma kasy. Dalej czekam też na odpowiedź co oznacza "dawno się dogadał" w kwestii MM. Bierzmy odpowiedzialność za słowo pisane
    Jaką insiderska wiedzę? To wyciąganie wniosków z informacji które gdzieś tam publicznie krążą, z bardziej, lub mniej wiarygodnych źródeł. A co do MM, skoro go ogłosili na meczu, to nie dogadali się w dzień meczu rano.

  18. Powrót do góry    #3929
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez Thomaso Zobacz posta
    Koledzy z Leszna jadę do was dzisiaj na mecz i mam pytanie gdzie najlepiej zaparkować samochód?
    Przy straży pożarnej masz parking zrobiony. Dokładnie jest to plac między zoo, a strażą pożarną i wtedy masz kawałek tylko z buta.

  19. Powrót do góry    #3930
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Jak tam Zengi? Pojedzie?
    Nie wiem czy ładować go do drużyny w Eliga Manager?

  20. Powrót do góry    #3931
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Wczoraj 5zl drożej, dzisiaj 5 zł taniej.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  21. Powrót do góry    #3932
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Witam.
    Czy ktoś się może orientuje gdzie w Sarbinowie jest szansa oglądnąć dzisiejszy żużel?
    Mam Canal+ online, ale niestety nie przewidziałem, że w całym Sarbinowie internet jest beznadziejny, a w hotelu wifi pozostawię bez komentarza...
    Hej Unia ????.

  22. Powrót do góry    #3933
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez BEZA Zobacz posta
    Witam.
    Czy ktoś się może orientuje gdzie w Sarbinowie jest szansa oglądnąć dzisiejszy żużel?
    Mam Canal+ online, ale niestety nie przewidziałem, że w całym Sarbinowie internet jest beznadziejny, a w hotelu wifi pozostawię bez komentarza...
    Hej Unia ????.
    Dziś leci w eleven.

  23. Powrót do góry    #3934
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Dziś leci w eleven.
    Wiem. Mam Eleven w pakiecie, ale przy tutejszym necie, to szybciej wrócę do Leszna....
    Dlatego pytam o jakąś knajpę z możliwością obejrzenia szlaki.
    Pozdrawiam.

  24. Powrót do góry    #3935
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez BEZA Zobacz posta
    Witam.
    Czy ktoś się może orientuje gdzie w Sarbinowie jest szansa oglądnąć dzisiejszy żużel?
    Mam Canal+ online, ale niestety nie przewidziałem, że w całym Sarbinowie internet jest beznadziejny, a w hotelu wifi pozostawię bez komentarza...
    Hej Unia ????.
    Pytanie do Ciebie....jak tak można było zaplanować wakacje?

    Dziś jest ten dzień...można się spodziewać większej dawki emocji, jak na ostatnim finale!
    Kto by pomyślał kilka lat temu, że będziemy bić się o utrzymanie...

    Zabierajcie babcie, dziadka, ciocie, wujka, kuzyna, tudzież kto pod ręką...szykuje się meczycho jakiego nie widzieliśmy bardzo długo, a niektórzy z nas w ogóle

    FC Zielona Góra melduje się na Smoku!

    Tylko UNIA!

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    NeverGiveUp38 (07-07-2023), artur99 (07-07-2023)

  26. Powrót do góry    #3936
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Jak tak licze to... Leszno gdyby przegralo z GKM to w ost kolejce musi ugrac 44 pkt w Krosnie inaczej spadaja

  27. Powrót do góry    #3937
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Pytanie do Ciebie....jak tak można było zaplanować wakacje?

    Dziś jest ten dzień...można się spodziewać większej dawki emocji, jak na ostatnim finale!
    Kto by pomyślał kilka lat temu, że będziemy bić się o utrzymanie...

    Zabierajcie babcie, dziadka, ciocie, wujka, kuzyna, tudzież kto pod ręką...szykuje się meczycho jakiego nie widzieliśmy bardzo długo, a niektórzy z nas w ogóle

    FC Zielona Góra melduje się na Smoku!

    Tylko UNIA!
    Dzięki za pomoc i miłe słowa.
    Z terminem trochę słabo wyszło ????*♂️...
    Zaopatrzony w laptopa , chromecast i 3 telefony ruszyłem nad morze. Żona od początku poinformowana , że w piątek od 18 mnie nie ma dla nikogo.
    Nie przewidziałem jednego... Internetu jak za komuny.
    Gdyby ktoś jeszcze coś radził, to mam telefony w 3 różnych sieciach....

  28. Powrót do góry    #3938
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez BEZA Zobacz posta
    Dzięki za pomoc i miłe słowa.
    Z terminem trochę słabo wyszło ????*♂️...
    Zaopatrzony w laptopa , chromecast i 3 telefony ruszyłem nad morze. Żona od początku poinformowana , że w piątek od 18 mnie nie ma dla nikogo.
    Nie przewidziałem jednego... Internetu jak za komuny.
    Gdyby ktoś jeszcze coś radził, to mam telefony w 3 różnych sieciach....
    To kup sobie pakiet internetu w telefonie.

    Cytat Zamieszczone przez BEZA Zobacz posta
    Dzięki za pomoc i miłe słowa.
    Z terminem trochę słabo wyszło ????*♂️...
    Zaopatrzony w laptopa , chromecast i 3 telefony ruszyłem nad morze. Żona od początku poinformowana , że w piątek od 18 mnie nie ma dla nikogo.
    Nie przewidziałem jednego... Internetu jak za komuny.
    Gdyby ktoś jeszcze coś radził, to mam telefony w 3 różnych sieciach....
    To kup sobie pakiet internetu w telefonie albo idź do jakieś knajpy gdzie mają dobre wifi i oglądaj na laptopie albo telefonie.

  29. Powrót do góry    #3939
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez BEZA Zobacz posta
    Dzięki za pomoc i miłe słowa.
    Z terminem trochę słabo wyszło ????*♂️...
    Zaopatrzony w laptopa , chromecast i 3 telefony ruszyłem nad morze. Żona od początku poinformowana , że w piątek od 18 mnie nie ma dla nikogo.
    Nie przewidziałem jednego... Internetu jak za komuny.
    Gdyby ktoś jeszcze coś radził, to mam telefony w 3 różnych sieciach....
    Nad morzem są miejsca gdzie jest lipa z zasięgiem i netem.

    Zorientuj się jaka sieć mało wiele hula (jedna powinna działać w miarę), kup starter za 5 zł, sieci dają kilka GB na start wystarczy na mecz. Po wszystkim starter zutylizuj. Nic innego nie wymyślisz. Tylko musisz sprawdzić która sieć działa, nie kupować na pałę

  30. Powrót do góry    #3940
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez BEZA Zobacz posta
    Witam.
    Czy ktoś się może orientuje gdzie w Sarbinowie jest szansa oglądnąć dzisiejszy żużel?
    Mam Canal+ online, ale niestety nie przewidziałem, że w całym Sarbinowie internet jest beznadziejny, a w hotelu wifi pozostawię bez komentarza...
    Hej Unia ????.
    W Sarbinowie to pewnie lipa. Może zaplanuj na dziś wycieczkę do Mielna i tam poszukaj jakiejś knajpy z Eleven w TV.

  31. Powrót do góry    #3941
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Jak tam nastroje w Lesznie, bo u nas bojowo Teraz mamy mega zawodnika: (lars Skupień) to nie musimy się przejmować, hahaha

  32. Powrót do góry    #3942
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Nad morzem są miejsca gdzie jest lipa z zasięgiem i netem.

    Zorientuj się jaka sieć mało wiele hula (jedna powinna działać w miarę), kup starter za 5 zł, sieci dają kilka GB na start wystarczy na mecz. Po wszystkim starter zutylizuj. Nic innego nie wymyślisz. Tylko musisz sprawdzić która sieć działa, nie kupować na pałę
    Dzięki za pomoc. Mam nadzieję, że Unii pójdzie lepiej niż mnie...

  33. Powrót do góry    #3943
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Jaką insiderska wiedzę? To wyciąganie wniosków z informacji które gdzieś tam publicznie krążą, z bardziej, lub mniej wiarygodnych źródeł. A co do MM, skoro go ogłosili na meczu, to nie dogadali się w dzień meczu rano.
    No to nie pisz jako pewnik rzeczy, które są Twoimi wnioskami z bardziej lub mniej wiarygodnych źródeł. Ja już słyszałem, że Vaculikowi w ZG kevlar szyli a w Toruniu Thomsenowi.
    Co do MM. Ja nie wiem kiedy się dogadał, ale ty wiesz, bo piszesz, że dawno...

  34. Powrót do góry    #3944
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Jak tam nastroje w Lesznie, bo u nas bojowo Teraz mamy mega zawodnika: (lars Skupień) to nie musimy się przejmować, hahaha
    Gołębie dzisiaj obrączki pogubią...

  35. Powrót do góry    #3945
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cała Polska za Grudziądzem
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 07-07-2023 o 14:05

  36. Powrót do góry    #3946
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Ja to sie martwie czy chlopaki (Zengi, Chris) dzisiaj czasem zakwasów nie mają A te jak wiadomo najgorsze są nie dzień po, ale dwa dni po treningu, czyli dzisiaj. Przerwa była dość długa, różnie może być.

  37. Powrót do góry    #3947
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Ja to sie martwie czy chlopaki (Zengi, Chris) dzisiaj czasem zakwasów nie mają A te jak wiadomo najgorsze są nie dzień po, ale dwa dni po treningu, czyli dzisiaj. Przerwa była dość długa, różnie może być.
    Zakwasy to chyba najmniejszy problem , w tych czasach ????

  38. Powrót do góry    #3948
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Ja to sie martwie czy chlopaki (Zengi, Chris) dzisiaj czasem zakwasów nie mają A te jak wiadomo najgorsze są nie dzień po, ale dwa dni po treningu, czyli dzisiaj. Przerwa była dość długa, różnie może być.
    W zależności jaki będzie tor? Kopa czy beton?

  39. Powrót do góry    #3949
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Trzymam kciuki za Grudziądz jak nigdy w życiu.
    Oby Leszczno spadło z ligi.

  40. Powrót do góry    #3950
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2023
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    W zależności jaki będzie tor? Kopa czy beton?
    Tor został zrobiony osobiście przez Janka Kołodzieja pod całkowitym jego nadzorem.

  41. Powrót do góry    #3951
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez AgRoMiX333 Zobacz posta
    Tor został zrobiony osobiście przez Janka Kołodzieja pod całkowitym jego nadzorem.
    Ale dalej pozostaje pytanie beton czy kopa? Poza tym tor sie inaczej zachowuje o 14, inaczej o 16 a inaczej o 20:30. To ze Kołodziej go zrobił nie musi oznaczać, że będzie wszystkim pasować.

  42. Powrót do góry    #3952
    Użytkownik Awatar bifu
    Dołączył
    26-05-2008
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach

    icon12.gif

    Wszystkim nie musi, wystarczy żeby miejscowym.

  43. Powrót do góry    #3953
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    W Sarbinowie to pewnie lipa. Może zaplanuj na dziś wycieczkę do Mielna i tam poszukaj jakiejś knajpy z Eleven w TV.
    w chłopach z reguly nie mialem problemu z zasiegiem, ale to byla juz pare ladnych lat temu.
    W sarajewie nie idzie znalezc knajpy z wifi?

    o ktorej dzis ten szlagier przepelniony ekstraligowymi zawodnikami?
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 07-07-2023 o 14:56
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #3954
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Ale dalej pozostaje pytanie beton czy kopa? Poza tym tor sie inaczej zachowuje o 14, inaczej o 16 a inaczej o 20:30. To ze Kołodziej go zrobił nie musi oznaczać, że będzie wszystkim pasować.
    Trzeba było przyjechać i mu pomóc, to byś wszystko wiedział Jak Janek wyręczał w tej kwestii Cieślaka w Tarnowie, nikt nie narzekał, a i wyniki były satysfakcjonujące.

  45. Powrót do góry    #3955
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    No to nie pisz jako pewnik rzeczy, które są Twoimi wnioskami z bardziej lub mniej wiarygodnych źródeł. Ja już słyszałem, że Vaculikowi w ZG kevlar szyli a w Toruniu Thomsenowi.
    Co do MM. Ja nie wiem kiedy się dogadał, ale ty wiesz, bo piszesz, że dawno...
    Przede wszystkim się dogadał. Nie absolutnie żadnego powodu by twierdzić że jakkolwiek rozważał w ogóle zmianę otoczenia. A piszesz że był alternatywą dla AT.

    Cegła wiele razy mówił jak wyglądają rozmowy z zawodnikami. Klub się spotyka, kilka razy i dochodzi do zbliżenia stanowisk, czy dogadania a później dogrania szczegółów.

    A to że MM musiał dogadać się wcześniej z Wlokniarzem, czy z nimi rozmawiać będąc bardzo bliskim porozumienia to jest pewnik. Nie da się zaprosić lidera na kawę i po rozmowie wyjść z kompletem podpisanych papierów i miec pewność że on zostanie, bo skoro miał być alternatywa dla AT to tak musiałoby to wyglądać.

    Ja naprawdę nie pisze nie wiadomo czego. Po prostu pisanie że MM byl alternatywa dla AT jest naprawdę bzdurne, bo chłop jako pierwszy z Polski przedłużył kontrakt. Co oficjalnie powiedział prezes Włókniarza. A Ty piszesz że on mógł przejść gdzie indziej. Gdyby mógł, to by przeszedł. Nie tylko Stal szuka. Skoro MM przedłużył teraz to znaczy że nie było żadnych szans na jego odejście.

  46. Powrót do góry    #3956
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2023
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Ale dalej pozostaje pytanie beton czy kopa? Poza tym tor sie inaczej zachowuje o 14, inaczej o 16 a inaczej o 20:30. To ze Kołodziej go zrobił nie musi oznaczać, że będzie wszystkim pasować.
    Dlatego też treningi zostały zorganizowane w godzinach zbliżonych do godziny rozgrywania meczu.

  47. Powrót do góry    #3957
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Zrobicie beton to pewne Kangur i Zengi na innym nie pojadą a to otwiera furtkę dla Dzika meczycho się szykuje W 1 lidze nie jest złe

  48. Powrót do góry    #3958
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Zrobicie beton to pewne Kangur i Zengi na innym nie pojadą a to otwiera furtkę dla Dzika meczycho się szykuje W 1 lidze nie jest złe
    Jak zrobia beton to za rok pojadą na wyjazd do Landshut.

  49. Powrót do góry    #3959
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jak zrobia beton to za rok pojadą na wyjazd do Landshut.
    Jak zrobią kopę to Zengota i Holder nie ujadą wiele.

  50. Powrót do góry    #3960
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Jak zrobią kopę to Zengota i Holder nie ujadą wiele.
    Holder po takiej kontuzji to nawet 4 nie zrobi dziś na jakimkolwiek torze

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •