Strona 136 z 137 PierwszyPierwszy ... 3686126134135136137 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,076 do 6,120 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6076
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Lebiediev z dziką kartą na SGP.... nie zbyt dobrze. Przy jego agresywnej jeździe może być problem ...żeby odjechać sezon bez kontuzji

  2. Powrót do góry    #6077
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Kiedyś cieszyłbym się z jego dk.
    Gdy został mistrzem SEC to nie premiowani jeszcze awansem.
    Przez lata walki z kontuzjami i sprzętem Andrzej stał się takim trochę niegroźnym grubaskiem (chciałbym się mylić) który lubi się mocno szamotać na torze (jak Piotr Pawlicki) ale zwykle niewielki jest tego efekt.
    Gorzej, że Gusts trochę idzie w jego ślady, też dużo dzwonów i regres mimo wystrzału w bardzo młodym wieku.

  3. Powrót do góry    #6078
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 47 w 35 postach
    Ktoś z Leszna może odnieść się do tego co Stonoga opublikował na X ? Pawlicki ma siostrę?
    Ogólnie niezłe bagno....

  4. Powrót do góry    #6079
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    Ktoś z Leszna może odnieść się do tego co Stonoga opublikował na X ? Pawlicki ma siostrę?
    Ogólnie niezłe bagno....
    Tzn o co chodzi?

  5. Powrót do góry    #6080
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Tzn o co chodzi?
    Wejdź na wątek zielonogórski.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (06-10-2023)

  7. Powrót do góry    #6081
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach

  8. Powrót do góry    #6082
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Ale to wejdźcie sobie w wątek ZG w komentowanie...bracia nie są zawodnikami Unii Leszno, pozatym to wychowankowie swojego ojca więc nie wiem po co piszecie w naszym wątku?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  9. Powrót do góry    #6083
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Jak mozna wrzucac cokolowiek zwiazne ze Stonoga?

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Mariusz (04-10-2023)

  11. Powrót do góry    #6084
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    Ktoś z Leszna może odnieść się do tego co Stonoga opublikował na X ? Pawlicki ma siostrę?
    Ogólnie niezłe bagno....
    A jest tu ktoś z ich rodziny?Albo jakiś rzecznik?

    PawlickiTeam najprędzej. Możesz się wykazać, sam chciałeś być ich człowiekiem od wizerunku.

  12. Powrót do góry    #6085
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,873
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Bracia Pawliccy mają siostrę, która ma na imię Dajana i jest cztery lata młodsza od Piotra. O innej siostrze nic mi nie wiadomo.

  13. Powrót do góry    #6086
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Mają jeszcze starszą przyrodnią siostrę.

  14. Powrót do góry    #6087
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    A jest tu ktoś z ich rodziny?Albo jakiś rzecznik?

    PawlickiTeam najprędzej. Możesz się wykazać, sam chciałeś być ich człowiekiem od wizerunku.
    Skoro mogę się wykazać to ta informacja to fake.
    A po za tym jestem tylko ich fanem

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    efialtes (05-10-2023)

  16. Powrót do góry    #6088
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Po Waszych wpisach na FB na stronach kibic żużlowy z Leszna i tym podobnych powiem tyle, oczywiście nie wrzucając wszystkich fanów Unii do jednego worka. Ale część z Was, która to pisze to banda małych fałszywych kureeewek. Nie dziwię się że kibole Lecha was pizgaja na każdym rogu leszczyńskiej ulicy, a w Lesznie rządzi Kolejorz. Jeszcze do niedawna byliście gotowi loda zrobić Piterowi, a teraz nie dość że jego wyzywacie to jeszcze wjeżdżacie mu na rodzinę ? Szczyt kureeestwa i fałszu. Szczerze ? Ja też nie przepadam za Zengota. Ale nigdy bym mu nie wjechal i nie obraził mu rodziny i nigdy nie życzyłbym mu kontuzji. A to co część z kibiców Unii wypisuje na Pitera to szczyt największej cwelni. Nie dziwią że Wasi najlepsi wychowankowie pospierrrdalali w Polskę i nawet nie myślą by wrócić.

  17. Powrót do góry    #6089
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Od początku kariery na forum wyglądałeś mi na debila.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    JaacPoz (05-10-2023), NeverGiveUp38 (05-10-2023), spiniaza1 (05-10-2023)

  19. Powrót do góry    #6090
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Od początku kariery na forum wyglądałeś mi na debila.
    Bo co ? Bo nie podoba mi się że ktoś pisze publicznie rzeczy typu Piter Ty k.... je....... ? A no nie podoba mi się to i będę jechał z takimi szczochami co tak piszą

  20. Powrót do góry    #6091
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Ktoś wie dlaczego Janusza nie ma w obsadzie sobotniego turnieju?

    Zakończył sezon, leczy kontuzje, wyjechał na wakacje, czy jednak Nam go podkupili i będzie zwrot jak z Doylem?

  21. Powrót do góry    #6092
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Ktoś wie dlaczego Janusza nie ma w obsadzie sobotniego turnieju?

    Zakończył sezon, leczy kontuzje, wyjechał na wakacje, czy jednak Nam go podkupili i będzie zwrot jak z Doylem?
    W programie zawodów jest wpisany jako toromistrz

  22. Powrót do góry    #6093
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    To mnie uspokoiłeś. Mam nadzieję, że zerknie też na jakiegoś grilla i będzie można przy okazji podziękować za ten sezon

  23. Powrót do góry    #6094
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Ktoś wie dlaczego Janusza nie ma w obsadzie sobotniego turnieju?

    Zakończył sezon, leczy kontuzje, wyjechał na wakacje, czy jednak Nam go podkupili i będzie zwrot jak z Doylem?
    Gdzie jest pełna obsada?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #6095
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Po Waszych wpisach na FB na stronach kibic żużlowy z Leszna i tym podobnych powiem tyle, oczywiście nie wrzucając wszystkich fanów Unii do jednego worka. Ale część z Was, która to pisze to banda małych fałszywych kureeewek. Nie dziwię się że kibole Lecha was pizgaja na każdym rogu leszczyńskiej ulicy, a w Lesznie rządzi Kolejorz. Jeszcze do niedawna byliście gotowi loda zrobić Piterowi, a teraz nie dość że jego wyzywacie to jeszcze wjeżdżacie mu na rodzinę ? Szczyt kureeestwa i fałszu. Szczerze ? Ja też nie przepadam za Zengota. Ale nigdy bym mu nie wjechal i nie obraził mu rodziny i nigdy nie życzyłbym mu kontuzji. A to co część z kibiców Unii wypisuje na Pitera to szczyt największej cwelni. Nie dziwią że Wasi najlepsi wychowankowie pospierrrdalali w Polskę i nawet nie myślą by wrócić.
    Zesrales się. Posprzątaj, wyjdź i zamknij drzwi.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  25. Powrót do góry    #6096
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Trener na torze.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  26. Powrót do góry    #6097
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Od początku kariery na forum wyglądałeś mi na debila.
    Kolejny tępy pisior, nie sposób się niczego innego spodziewać ????????*♂️

  27. Powrót do góry    #6098
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Gdzie jest pełna obsada?
    http://unia.leszno.pl/komplet-tobias...e-na-smoczyku/

  28. Powrót do góry    #6099
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Lebiediev z dziką kartą na SGP.... nie zbyt dobrze. Przy jego agresywnej jeździe może być problem ...żeby odjechać sezon bez kontuzji
    NIE ZBYT... "niezbyt" pisze się razem tuku kamienny. Mam nadzieję, że się nie rozmnażasz i z dziećmi lekcji nigdy nie będziesz robił, bo to dramat będzie jakich mało.
    pozdrawiam

    Cytat Zamieszczone przez umberto Zobacz posta
    Kolejny tępy pisior, nie sposób się niczego innego spodziewać ????????*♂️
    Kingpin "pisiorem" ?
    Serio wyczytałeś to tylko i wyłącznie z faktu, że jesteś debilem?

  29. Powrót do góry    #6100
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    NIE ZBYT... "niezbyt" pisze się razem tuku kamienny. Mam nadzieję, że się nie rozmnażasz i z dziećmi lekcji nigdy nie będziesz robił, bo to dramat będzie jakich mało.
    pozdrawiam



    Kingpin "pisiorem" ?
    Serio wyczytałeś to tylko i wyłącznie z faktu, że jesteś debilem?
    Cóż, nie będę Cię uczył czytania ze zrozumieniem, bo skoro wyczytałeś, że to było o kingpinie a nie do kingpina to oznacza, że potrzebujesz pomocy.
    A debil był do pisiora, nie do mnie, debilu.

  30. Powrót do góry    #6101
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Potwierdzam, wpis umberto nie byl o mnie tylko do mnie.
    Mozna mnie roznie nazywac, wszystko biore na klate, ale pisora nie zdzierze.

    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Bo co ? Bo nie podoba mi się że ktoś pisze publicznie rzeczy typu Piter Ty k.... je....... ? A no nie podoba mi się to i będę jechał z takimi szczochami co tak piszą
    Nie, to akurat moze Ci sie nie podobac.
    Wstawki kibolskie debilne.
    Popraw sie i przepros tutejszych kibicow Unii Leszno.
    Miej wiecej przyzwoitosci niz Twoj protoplasta.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-10-2023 o 06:15
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #6102
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    NIE ZBYT... "niezbyt" pisze się razem tuku kamienny. Mam nadzieję, że się nie rozmnażasz i z dziećmi lekcji nigdy nie będziesz robił, bo to dramat będzie jakich mało.
    pozdrawiam



    Kingpin "pisiorem" ?
    Serio wyczytałeś to tylko i wyłącznie z faktu, że jesteś debilem?
    Kim ty właściwie jesteś , aby oceniać ludzi?
    I obrażać?

  32. Powrót do góry    #6103
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Potwierdzam, wpis umberto nie byl o mnie tylko do mnie.
    Mozna mnie roznie nazywac, wszystko biore na klate, ale pisora nie zdzierze.



    Nie, to akurat moze Ci sie nie podobac.
    Wstawki kibolskie debilne.
    Popraw sie i przepros tutejszych kibicow Unii Leszno.
    Miej wiecej przyzwoitosci niz Twoj protoplasta.
    Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem ? Przecież napisałem że nie wrzucam wszystkich kibiców Unii do jednego worka .

    Ale co nie napisałem prawdy ? Może ostrym językiem, ale szczerym. Wasi niektórzy kibice przeginają. U nas nikt nie wjeżdża nikomu na rodzinę. A potem zdziwienie że Piter nie chce kontynuować negocjacji. Ale jak ma negocjować jak ma czyta komentarze takich osłów, których szczytem możliwości jest zbieranie kukurydzy na początku miasta tam jak się wjeżdża od Boszkowa, albo zbieranie pyr na wykopkach. Sam jestem Wielkopolaninem z pochodzenia i wiem co jest 5 w Lesznie. Gdzie się podział charakter i zasady ? Dlatego nie dziwię się że w Lesznie rządzi Lech a nie Unia

    Gdybyście trochę spuścili z tonu nie byli tacy zawzięci to krajowym składem mielibyście medal. Ale po co ?

    Jarek
    Piter
    Przemo
    Smyk
    Domin
    Rataj
    Mencel

    Ale przez Wasza taka dzika zawziętość i gadanie rzeczy, których normalni ludzie z czystej przyzwoitości by nie gadali tak nie będzie

    Każdy wychowanek, który od Was odszedł od zarania dziejów to była tylko i wyłącznie wina Waszych prezesow i tego że niektórzy z was w środowisku sa mega zawistni
    Ostatnio edytowane przez efialtes ; 06-10-2023 o 09:19

  33. Powrót do góry    #6104
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Kingpin Ty ZAWISTNY LESZNIANINIE !!!!!

  34. Powrót do góry    #6105
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    260
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem ? Przecież napisałem że nie wrzucam wszystkich kibiców Unii do jednego worka .

    Ale co nie napisałem prawdy ? Może ostrym językiem, ale szczerym. Wasi niektórzy kibice przeginają. U nas nikt nie wjeżdża nikomu na rodzinę. A potem zdziwienie że Piter nie chce kontynuować negocjacji. Ale jak ma negocjować jak ma czyta komentarze takich osłów, których szczytem możliwości jest zbieranie kukurydzy na początku miasta tam jak się wjeżdża od Boszkowa, albo zbieranie pyr na wykopkach. Sam jestem Wielkopolaninem z pochodzenia i wiem co jest 5 w Lesznie. Gdzie się podział charakter i zasady ? Dlatego nie dziwię się że w Lesznie rządzi Lech a nie Unia

    Gdybyście trochę spuścili z tonu nie byli tacy zawzięci to krajowym składem mielibyście medal. Ale po co ?

    Jarek
    Piter
    Przemo
    Smyk
    Domin
    Rataj
    Mencel

    Ale przez Wasza taka dzika zawziętość i gadanie rzeczy, których normalni ludzie z czystej przyzwoitości by nie gadali tak nie będzie

    Każdy wychowanek, który od Was odszedł od zarania dziejów to była tylko i wyłącznie wina Waszych prezesow i tego że niektórzy z was w środowisku sa mega zawistni
    A mozna wiedziec skad szanowny Pan jest, ze tak sie doskonale orientuje w realiach leszczynskich ? Co to ma za znaczenie czy Lech czy Unia rzadzi w miescie ? Sporty inne, specyfika kalendarza zuzlowego powoduje ze mecze sie nie nakladaja i nie polega to raczj na walce o kibica.
    W kazdym miescie znajdzie sie rzesza psycho kibicow, ktorzy wyladowuja swoja frustracje na klawiaturze,a Ty nagle robisz z UL miejsce zeby wylac swoje zale bez pokrycia w rzeczywistosci. Ktos Ci podpadl w srodowisku leszczynskim, ze tak sie doj****** bez powodu ?

    Ostatnie Twoje zdanie to juz odlot calkowity. Zyjesz w wyimaginowanym swiecie sadzac ze zawodnicy zawsze sa ci dobrzy, a klub jest zawsze ******* bo pozwolil jasnie panu riderowi odejsc.

    Co do Twojego skladu:
    Hampel - slodko pierdzacy Jaroslaw nie jest taki krysztalowy jak sie wydaje. Licytowac z FZG pewnie sie Unia nie chciala no a w klubie wszystkich Polakow to juz mial jak paczek w masle
    Piter - tu juz sie wyczerpalo sporo kwestii miedzy klubem a PP. Piotrek sam na pewno widzial, ze troche sie zasiedzial i progres byl niewielki. Potrzebowal motywacji, nowego srodowiska i odszedl. Pozegnanie z klasą. Nie uslyszalem w wywiadach z Nim zadnego zalu.
    Przemyslaw - ostatnie jego 2 sezony w UL statystycznie. 2014 - srednia gorsza od Pedersena, Pi. Pawlickiego, Musielaka, Bjerre i Zengoty. 2015 - gorszy od Pi. Pawlickiego, Sajfutdinowa, Pedersena i Zengoty. Z perspektywy czasu mozna powiedziec, ze jego odejscie nie odbylo sie ze szkoda dla klubu, a czas pokazal ze Przemo stal sie przecietnym zawodnikiem, nieraz pewnie przeplaconym.
    Smyk- odszedl, wrocil, nie ma tematuu
    Domin - tu niestety boli, ze odszedl. Szkoda.

    Kazdy orze jak moze. Cieszy fakt, że klub nie podpisuje kontraktow bez pokrycia, nie licytuje sie na sile i nie ulega absurdalnym czasem wymaganiom zawodnikow.

  35. Powrót do góry    #6106
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem ? Przecież napisałem że nie wrzucam wszystkich kibiców Unii do jednego worka .

    Ale co nie napisałem prawdy ? Może ostrym językiem, ale szczerym. Wasi niektórzy kibice przeginają. U nas nikt nie wjeżdża nikomu na rodzinę. A potem zdziwienie że Piter nie chce kontynuować negocjacji. Ale jak ma negocjować jak ma czyta komentarze takich osłów, których szczytem możliwości jest zbieranie kukurydzy na początku miasta tam jak się wjeżdża od Boszkowa, albo zbieranie pyr na wykopkach. Sam jestem Wielkopolaninem z pochodzenia i wiem co jest 5 w Lesznie. Gdzie się podział charakter i zasady ? Dlatego nie dziwię się że w Lesznie rządzi Lech a nie Unia

    Gdybyście trochę spuścili z tonu nie byli tacy zawzięci to krajowym składem mielibyście medal. Ale po co ?

    Jarek
    Piter
    Przemo
    Smyk
    Domin
    Rataj
    Mencel

    Ale przez Wasza taka dzika zawziętość i gadanie rzeczy, których normalni ludzie z czystej przyzwoitości by nie gadali tak nie będzie

    Każdy wychowanek, który od Was odszedł od zarania dziejów to była tylko i wyłącznie wina Waszych prezesow i tego że niektórzy z was w środowisku sa mega zawistni
    To teraz będzie niezła jazda w Waszym zespole skoro ponad połowę składu stanowią...leszczynianie
    Jesteśmy zawistni, będzie rozpierducha...jeszcze Krzysia u Was brakuje i byłby komplet

    Wstawki kibicowskie bez sensu. Pomyliłeś forum i nikt z Tobą na ten temat nie będzie dyskutował.

  36. Powrót do góry    #6107
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez David_99 Zobacz posta
    A mozna wiedziec skad szanowny Pan jest, ze tak sie doskonale orientuje w realiach leszczynskich ? Co to ma za znaczenie czy Lech czy Unia rzadzi w miescie ? Sporty inne, specyfika kalendarza zuzlowego powoduje ze mecze sie nie nakladaja i nie polega to raczj na walce o kibica.
    W kazdym miescie znajdzie sie rzesza psycho kibicow, ktorzy wyladowuja swoja frustracje na klawiaturze,a Ty nagle robisz z UL miejsce zeby wylac swoje zale bez pokrycia w rzeczywistosci. Ktos Ci podpadl w srodowisku leszczynskim, ze tak sie doj****** bez powodu ?

    Ostatnie Twoje zdanie to juz odlot calkowity. Zyjesz w wyimaginowanym swiecie sadzac ze zawodnicy zawsze sa ci dobrzy, a klub jest zawsze ******* bo pozwolil jasnie panu riderowi odejsc.

    Co do Twojego skladu:
    Hampel - slodko pierdzacy Jaroslaw nie jest taki krysztalowy jak sie wydaje. Licytowac z FZG pewnie sie Unia nie chciala no a w klubie wszystkich Polakow to juz mial jak paczek w masle
    Piter - tu juz sie wyczerpalo sporo kwestii miedzy klubem a PP. Piotrek sam na pewno widzial, ze troche sie zasiedzial i progres byl niewielki. Potrzebowal motywacji, nowego srodowiska i odszedl. Pozegnanie z klasą. Nie uslyszalem w wywiadach z Nim zadnego zalu.
    Przemyslaw - ostatnie jego 2 sezony w UL statystycznie. 2014 - srednia gorsza od Pedersena, Pi. Pawlickiego, Musielaka, Bjerre i Zengoty. 2015 - gorszy od Pi. Pawlickiego, Sajfutdinowa, Pedersena i Zengoty. Z perspektywy czasu mozna powiedziec, ze jego odejscie nie odbylo sie ze szkoda dla klubu, a czas pokazal ze Przemo stal sie przecietnym zawodnikiem, nieraz pewnie przeplaconym.
    Smyk- odszedl, wrocil, nie ma tematuu
    Domin - tu niestety boli, ze odszedl. Szkoda.

    Kazdy orze jak moze. Cieszy fakt, że klub nie podpisuje kontraktow bez pokrycia, nie licytuje sie na sile i nie ulega absurdalnym czasem wymaganiom zawodnikow.
    A z Wolsztyna jestem a co ?

    Tak,.podpadli mi Wasi kibice co na FB na Waszych fanpage'axh wyzywają Pitera od najgorszych

  37. Powrót do góry    #6108
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Ciężko dyskutować z kimś co mówi że jakiś klub rządzi w jakimś mieście to już pierwszy powód dla którego nie warto traktować poważnie. Pełno kibiców z Leszna jeździ na Lecha (jeden znajomy nawet przez pomyłkę potrafił zabrać szalik Lecha na Unię) i ci sami chodzą na Unię odwrotnie jest tak samo poznaniacy przyjeżdżają na Unię. Ale kolega to chyba z tych ,,kumatych" co lubi się w takie zabawy bawić. Druga rzecz dla którego nie warto go traktować poważnie to wspominanie o jakieś kukurydzy i wykopach serio? W obecnych czasach takie takie teksty niskich lotów?

  38. Powrót do góry    #6109
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    260
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Tak tylko pytam.
    Tylko tak niezbyt racjonalnie łaczysz wypowiedzi kilku (kilkudziesieciu?) patoli z facebooka z tym że wszyscy uciekaja z Leszna. Bierzesz pod uwage takie mozliwosci ze zawodnik odchodzi bo dostal lepsza finansowo oferte badz po prostu nie spelnil oczekiwan sportowych ze strony klubu. Jakby kazdy mial uciekac z druzyny bo kilku troglodytów gdzies w internecie zjedzie go od najgorszych to by klubów nie starczylo.

  39. Powrót do góry    #6110
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem ? Przecież napisałem że nie wrzucam wszystkich kibiców Unii do jednego worka .

    Ale co nie napisałem prawdy ? Może ostrym językiem, ale szczerym. Wasi niektórzy kibice przeginają. U nas nikt nie wjeżdża nikomu na rodzinę. A potem zdziwienie że Piter nie chce kontynuować negocjacji. Ale jak ma negocjować jak ma czyta komentarze takich osłów, których szczytem możliwości jest zbieranie kukurydzy na początku miasta tam jak się wjeżdża od Boszkowa, albo zbieranie pyr na wykopkach. Sam jestem Wielkopolaninem z pochodzenia i wiem co jest 5 w Lesznie. Gdzie się podział charakter i zasady ? Dlatego nie dziwię się że w Lesznie rządzi Lech a nie Unia

    Gdybyście trochę spuścili z tonu nie byli tacy zawzięci to krajowym składem mielibyście medal. Ale po co ?

    Jarek
    Piter
    Przemo
    Smyk
    Domin
    Rataj
    Mencel

    Ale przez Wasza taka dzika zawziętość i gadanie rzeczy, których normalni ludzie z czystej przyzwoitości by nie gadali tak nie będzie

    Każdy wychowanek, który od Was odszedł od zarania dziejów to była tylko i wyłącznie wina Waszych prezesow i tego że niektórzy z was w środowisku sa mega zawistni

    Caly czas niestety potwierdzasz, ze nie jestes zbyt rozgarniety.
    Przeczytales jakies wpisy na fejsie i przyszedles tu sie wyzyc.
    Zabraklo odwagi aby tam wypisywac te kocopoly?
    Wpadasz z buciorami, rozrzucasz gnoj i belkoczesz, ze
    wioske obok cos sie Tobie nie spodobalo.

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Kingpin Ty ZAWISTNY LESZNIANINIE !!!!!
    Nie jestem zawistny a krwi krzyzackiej sie nie wypre.
    Co najwyzej moge przyjac honorowe obywatelstwo Leszna.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #6111
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    A z Wolsztyna jestem a co ?

    Tak,.podpadli mi Wasi kibice co na FB na Waszych fanpage'axh wyzywają Pitera od najgorszych
    Nie ma takiego miasta. Jest Olsztyn, Wolbrom.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #6112
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Ciężko dyskutować z kimś co mówi że jakiś klub rządzi w jakimś mieście to już pierwszy powód dla którego nie warto traktować poważnie. Pełno kibiców z Leszna jeździ na Lecha (jeden znajomy nawet przez pomyłkę potrafił zabrać szalik Lecha na Unię) i ci sami chodzą na Unię odwrotnie jest tak samo poznaniacy przyjeżdżają na Unię. Ale kolega to chyba z tych ,,kumatych" co lubi się w takie zabawy bawić. Druga rzecz dla którego nie warto go traktować poważnie to wspominanie o jakieś kukurydzy i wykopach serio? W obecnych czasach takie takie teksty niskich lotów?
    Nie równaj mnie z bydłem, które pod przykrywką szalików i barw klubowych jest grupa przestępcza i robi różne rzeczy za które 15 grozi co najmniej. Jak część kiboli Falubazu jechała po Darcym również suchej nitki nie zostawiałem. Mało tego sezon 2016 spędziłem przed TV bo z takim bydłem nie chciałem mieć nic wspólnego. Po drugie ile razy mam Ci mówić ze nie generalizuje i swój wpis odnoszę do tych Waszych idiotów, którzy złorzeczą na żużlowców. Czy personalnie kogoś tu obraziłem ? Serio rzeczywiście zajmij się kukurydza na obrzeżach miasta bo czytanie ze zrozumieniem u Ciebie kuleje. Spytaj chłopaków z KMP w Lesznie oni Ci powiedzą najlepiej którzy kibice rzadza...

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Caly czas niestety potwierdzasz, ze nie jestes zbyt rozgarniety.
    Przeczytales jakies wpisy na fejsie i przyszedles tu sie wyzyc.
    Zabraklo odwagi aby tam wypisywac te kocopoly?
    Wpadasz z buciorami, rozrzucasz gnoj i belkoczesz, ze
    wioske obok cos sie Tobie nie spodobalo.



    Nie jestem zawistny a krwi krzyzackiej sie nie wypre.
    Co najwyzej moge przyjac honorowe obywatelstwo Leszna.
    Jestem z tego pokolenia, które nie jest jeszcze zmanierowane przez Facebooka i nie muszę mieć tam konta, żeby widzieć wpisy jakie dają Wasi ukochani kryształowi i niewinni kibice

    Cytat Zamieszczone przez David_99 Zobacz posta
    Tak tylko pytam.
    Tylko tak niezbyt racjonalnie łaczysz wypowiedzi kilku (kilkudziesieciu?) patoli z facebooka z tym że wszyscy uciekaja z Leszna. Bierzesz pod uwage takie mozliwosci ze zawodnik odchodzi bo dostal lepsza finansowo oferte badz po prostu nie spelnil oczekiwan sportowych ze strony klubu. Jakby kazdy mial uciekac z druzyny bo kilku troglodytów gdzies w internecie zjedzie go od najgorszych to by klubów nie starczylo.
    Finansowo lepszą ofertę ? To przejedź się do Lipna i pogadaj z Krzychem to sam Ci powie jak sam przyjeżdżał i prosił o kontrakt w Falubazie np.

  42. Powrót do góry    #6113
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    A z Wolsztyna jestem a co ?

    Tak,.podpadli mi Wasi kibice co na FB na Waszych fanpage'axh wyzywają Pitera od najgorszych

    Dziecinada. Ile ty masz lat? Jakieś "rządy kibiców"...


    Już widzę jak PP przejmuje się bardziej tym co kilku pajaców o nim pisze, niż kasą... Aha


  43. Powrót do góry    #6114
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Więcej niż termin ważności oranzady

  44. Powrót do góry    #6115
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Załóżcie ktoś wątek Unia Leszno 2024.

  45. Powrót do góry    #6116
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Fajnie by było jakbyś przekazał mi na czym polegają te rządy Lecha w Lesznie skoro ty z Wolsztyna i o tym wiesz a ja tu żadnych rządów kibiców Lecha nie widzę a mieszkam całe życie w Lesznie.

  46. Powrót do góry    #6117
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta



    Jestem z tego pokolenia, które nie jest jeszcze zmanierowane przez Facebooka i nie muszę mieć tam konta, żeby widzieć wpisy jakie dają Wasi ukochani kryształowi i niewinni kibice
    Przeciez nie zarzucilem Ci analfabetyzmu czy slepoty.
    Jedynie, ze strzelasz kula w plot, bo akurat tu nikt Pawlickich
    nie bluzgal.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #6118
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Fajnie by było jakbyś przekazał mi na czym polegają te rządy Lecha w Lesznie skoro ty z Wolsztyna i o tym wiesz a ja tu żadnych rządów kibiców Lecha nie widzę a mieszkam całe życie w Lesznie.
    Przypomnij sobie kto na bramce stał w x dymonie, w heaven, co za ekipa w Fali rzadzi

    Zaś sam Western król peneriady do Leszna wpadał

  48. Powrót do góry    #6119
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Przypomnij sobie kto na bramce stał w x dymonie, w heaven, co za ekipa w Fali rzadzi

    Zaś sam Western król peneriady do Leszna wpadał
    Oj chyba się nie dogadamy, jesteśmy z innych grup społecznych, ostatni raz w tych klubach byłem w xdemonie po finale w 2017 gdzie cała Unia się bawiła. Nigdy bym nie przypuszczał że kto rządzi miastem wyznacza to kto stoi na bramce w klubach.

  49. Powrót do góry    #6120
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Oj chyba się nie dogadamy, jesteśmy z innych grup społecznych, ostatni raz w tych klubach byłem w xdemonie po finale w 2017 gdzie cała Unia się bawiła. Nigdy bym nie przypuszczał że kto rządzi miastem wyznacza to kto stoi na bramce w klubach.
    No niestety tak jest. Trochę kiedyś bardziej interesowałem się zawodowo tymi osobami, więc coś nie coś wien

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •