Strona 114 z 137 PierwszyPierwszy ... 1464104112113114115116124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,086 do 5,130 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5086
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Godziny pracy są dla takich jak ty... Chociaż obawiam się, że nie masz żadnej pracy...

    Płacz dalej.




    PS

    Zabawne będą twoje kwiki , gdy jednak "bohatera" zawieszą...
    A jaka kare poniesie ten patol z leszna .Pewnie dogoniła go pomrocznośc jasna i pomylił wyjścia.Zakaz stadionowy to najmniejsza kara i to na 5 lat

  2. Powrót do góry    #5087
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaceks1 Zobacz posta
    A jaka kare poniesie ten patol z leszna .Pewnie dogoniła go pomrocznośc jasna i pomylił wyjścia.Zakaz stadionowy to najmniejsza kara i to na 5 lat

    Powinien otrzymać taką karę jaką za wtargnięcie na ten pas zwyle otrzymują kibice. A te wcale nie są tak wysokie jakl sugerujesz. Zwykle nie są to zbyt wysokie kary i adekwatną bym zastosował.

    Jednak patrząc na sytuację

    Atakujący znienacka od tyłu Bohater Wrocławski vs Pan z Szalikiem,

    to ten pierwszy zaatakował bezprawnie tego drugiego a nie odwrotnie. Nie wyraził też w ogóle skruchy. Więc zdecydowanie większa kara powinna być dla napastnika.

  3. Powrót do góry    #5088
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Powinien otrzymać taką karę jaką za wtargnięcie na ten pas zwyle otrzymują kibice. A te wcale nie są tak wysokie jakl sugerujesz. Zwykle nie są to zbyt wysokie kary i adekwatną bym zastosował.

    Jednak patrząc na sytuację

    Atakujący znienacka od tyłu Bohater Wrocławski vs Pan z Szalikiem,

    to ten pierwszy zaatakował bezprawnie tego drugiego a nie odwrotnie.
    Nie wyraził też w ogóle skruchy. Więc zdecydowanie większa kara powinna być dla napastnika.
    Gdyby tego drugiego nie było tam , gdzie być nie powinien, nie byłoby ataku tego pierwszego......

    Dla mnie oczywiste jest to, że Grubasowi należy się zakaz stadionowy.
    O karze dla Taia nie piszę bo już się wypowiadałem w tym temacie.

  4. Powrót do góry    #5089
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Gdyby tego drugiego nie było tam , gdzie być nie powinien, nie byłoby ataku tego pierwszego......

    .

    Owszem, sytuacji by nie było.

    Ale jednak gdyby nie huligański wybryk Bohaterskiego Taia to o tym naprutym panu z szalikiem niewiele osób by wiedziało i pamiętało. Żadnego zakazu by pewnie nie otrzymał.

    Ostatecznie, za takie zachowania (machanie szalikiem i okrzyki na pasie bezpieczeństwa) zakazów raczej nie ładują.
    Niestety, Tai załatwił mu promocję , przy okazji radośnie ciesząc się ze swjego głupiego zachowania przy wtórze durnego rechotu kolegów z drużyny (żenada 1).


    Więc to raczej głupota "bohatera" skutkuje tym co mamy. Jego reakcja była nieadekwatna do zachowania tego gościa ,a już na pewno nie uzasadniona i zwyczajnie bezprawna.

    A jak człowiek przypomni sobie durne oświadczenie, w którym jego klub wręcz uważa, że dobrze zrobił (!!),... To aż trudno skometować. Promocja huligaństwa na stadionach w oficjalnym stanowisku klubu (żenada 2)?

    PS

    Za chwilę Tai uwierzy, że fajnie zrobił - klub to oficjalnie potwierdził. Było dużo radości. Kto wie czy nie powtórzy tej wesołej zabawy...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 02-08-2023 o 21:07

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    welna (02-08-2023)

  6. Powrót do góry    #5090
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Unia oczywistym faworytem tym bardziej że w kraju rządzonym przez prawych i sprawiedliwych Woffinden do czasu meczu wyląduje tam gdzie jego miejsce czyli za kratkami.Za sam czyn może na to nie zasługiwał ale to recydywista z recydywą zakodowaną w swoim kodzie genetycznym odziedziczonym po swoich przodkach kryminalistach zesłanymi na wygnanie na wyspę kangurzą.Sam Finhagen nam nie podskoczy mimo iż będzie z nami walczył dzielnie i bohatersko ale polegnie z nami niczym jego wielki rodak zresztą żeby było poetycko wielki budowniczy obiektu na którym upadnie sam Finhagen

  7. Powrót do góry    #5091
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    lublin:
    1) Zmarzlik
    2) Kubera
    3) Holder J
    4) Lindgren
    5) Cierniak

    gorzów:
    1) Woźniak
    2) Fajfer
    3) Vaculik
    4) Thomsen
    5) Miśkowiak

    czewa:
    1) woryna
    2) drabik
    3) michelsen
    4) madsen
    5) hansen

    toruń:
    1) sajfutdinow
    2) dudek
    3) lambert
    4) lebiediew
    5) lampart

    wrocław:
    1) łaguta
    2) janowski
    3) woffinden
    4) bewley
    5) kowalski

    leszno:
    1) zengota
    2) kołodziej
    3) holder c
    4) smektała
    5) rew

    grudziądz:
    1) tarasienko
    2) fricke
    3) doyle
    4) pedersen
    5) pludra

    zielona góra:
    1) pawlicki
    2) pawlicki
    3) jensen
    4) hampel
    5) kvech

  8. Powrót do góry    #5092
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Lebedeva nie będzie w Apatorze, to jakaś bzdura. A jeżeli prawdą jest że GKM się wzmacnia Doylem, Apator Pawlickim to musicie mocno patrzeć na Falubaz. Cały dół się wzmocni, wy z urzędu oslabiacie. Zamiast patrzeć na 2025 , warto spojrzeć na 2024 bo może być różnie.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 02-08-2023 o 22:17

  9. Powrót do góry    #5093
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Lebedeva nie będzie w Apatorze, to jakaś bzdura. A jeżeli prawdą jest że GKM się wzmacnia Doylem, Apator Pawlickim to musicie mocno patrzeć na Falubaz. Cały dół się wzmocni, wy z urzędu oslabiacie. Zamiast patrzeć na 2025 , warto spojrzeć na 2024 bo może być różnie.
    zieeeeeeeeew
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  10. Powrót do góry    #5094
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Lebedeva nie będzie w Apatorze, to jakaś bzdura. A jeżeli prawdą jest że GKM się wzmacnia Doylem, Apator Pawlickim to musicie mocno patrzeć na Falubaz. Cały dół się wzmocni, wy z urzędu oslabiacie. Zamiast patrzeć na 2025 , warto spojrzeć na 2024 bo może być różnie.

    Piernik jak zwykle zatroskany o Unię... To miłe.



  11. Powrót do góry    #5095
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Piernik jak zwykle zatroskany o Unię... To miłe.



    Pisałem po transferze Chrisa że będę wam mocno kibicował. A że jestem dość stały w opiniach, w przeciwieństwie do niektórych z tego wątku to zdania nie zmieniam. Chociaż boję się że grozi wam spadek, być może z drugiej strony Chrisa już nie będzie więc to już nie będzie mnie interesować, ale jednak na ten moment kibicuje.

  12. Powrót do góry    #5096
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Lebedeva nie będzie w Apatorze, to jakaś bzdura. A jeżeli prawdą jest że GKM się wzmacnia Doylem, Apator Pawlickim to musicie mocno patrzeć na Falubaz. Cały dół się wzmocni, wy z urzędu oslabiacie. Zamiast patrzeć na 2025 , warto spojrzeć na 2024 bo może być różnie.
    Ok , dzięki za radę.

  13. Powrót do góry    #5097
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Pisałem po transferze Chrisa że będę wam mocno kibicował. A że jestem dość stały w opiniach, w przeciwieństwie do niektórych z tego wątku to zdania nie zmieniam. Chociaż boję się że grozi wam spadek, być może z drugiej strony Chrisa już nie będzie więc to już nie będzie mnie interesować, ale jednak na ten moment kibicuje.

    Ok, kibicuj, kibicuj. Bardzo ładna postwa. Gdyby tak różne kowjanki itd... Dajesz dobry przykład Torunianom. Popieram.


  14. Powrót do góry    #5098
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ok, kibicuj, kibicuj. Bardzo ładna postwa. Gdyby tak różne kowjanki itd... Dajesz dobry przykład Torunianom. Popieram.

    Poczekaj na transfer Emila do Leszna jak zmieni front

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kaman za jego przydatny post!

    JaacPoz (02-08-2023)

  16. Powrót do góry    #5099
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Poczekaj na transfer Emila do Leszna jak zmieni front
    Poczekaj ilu was zostanie tutaj na forum kiedy SSP was opuszczą.

  17. Powrót do góry    #5100
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Poczekaj ilu was zostanie tutaj na forum kiedy SSP was opuszczą.
    Jakie SSP?

  18. Powrót do góry    #5101
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Poczekaj ilu was zostanie tutaj na forum kiedy SSP was opuszczą.
    Nie nazywaj tego ścieku forum Moderator po latach... ������. Na forum ludzie przestrzegają netykiety.
    Ostatnio edytowane przez Kaman ; 02-08-2023 o 23:33

  19. Powrót do góry    #5102
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Nie nazywaj tego ścieku forum Moderator po latach... ������. Na forum ludzie przestrzegają netykiety.
    To forum istnieje długo i będzie istnieć. Takie wynalazki jak ty przybywaja i znikają, a forum trwa.

  20. Powrót do góry    #5103
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Poczekaj na transfer Emila do Leszna jak zmieni front

    Ostatni chyba mój komentarz o tym Emilu, ale jedno pytanie do was. Wy tak na poważnie piszecie z tym Emilem i transferem czy to po prostu jest jakaś wyrafinowana ironia/trolling/żart? Byłem przekonany że to drugie, nawet delikatnie podobała mi się ta zabawa, ale zaczynam mieć coraz większe wątpliwości czy wy nie piszecie tego na poważnie.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 03-08-2023 o 00:18

  21. Powrót do góry    #5104
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ostatni chyba mój komentarz o tym Emilu, ale jedno pytanie do was. Wy tak na poważnie piszecie z tym Emilem i transferem czy to po prostu jest jakaś wyrafinowana ironia/trolling/żart? Byłem przekonany że to drugie, nawet delikatnie podobała mi się ta zabawa, ale zaczynam mieć coraz większe wątpliwości czy wy nie piszecie tego na poważnie.
    Oczywiście że poważnie. Jaki żart? Żart z Emila - w życiu...!


  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Piernik (03-08-2023)

  23. Powrót do góry    #5105
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ostatni chyba mój komentarz o tym Emilu, ale jedno pytanie do was. Wy tak na poważnie piszecie z tym Emilem i transferem czy to po prostu jest jakaś wyrafinowana ironia/trolling/żart? Byłem przekonany że to drugie, nawet delikatnie podobała mi się ta zabawa, ale zaczynam mieć coraz większe wątpliwości czy wy nie piszecie tego na poważnie.
    Nie chcieliśmy go w Lesznie bo myśleliśmy że to Rusek ale w końcu jednak niczym ludzie prawdziwie inteligentni zrobiliśmy tak zwany research i wyszło w końcu że to jednak Baszkir a nie Rosjanin jak twierdzono sam Sajfu potwierdził to telefonicznie od tego momentu zarówno on jak i my oczekujemy tylko na zakończenie tego nieszczęsnego kontraktu w Piernikowie. Potwierdził on także że to prawda że zatrudnienie w Toruniu jest czymś zbliżonym do ostrych sesji S&M i zarówno Lambert jak i Dudek przydłużają kontrakty tylko dlatego że to ich osobisty kink

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi slawek-unia za jego przydatny post!

    Piernik (03-08-2023), lemur6666 (03-08-2023)

  25. Powrót do góry    #5106
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Poczekaj na transfer Emila do Leszna jak zmieni front
    fajnie, że napisałeś coś o zmianie frontu do typa, dla którego jeszcze w marcu 2023 jedynym sensem życia była nadzieja, że Emil nie wystartuje w lidze xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #5107
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    fajnie, że napisałeś coś o zmianie frontu do typa, dla którego jeszcze w marcu 2023 jedynym sensem życia była nadzieja, że Emil nie wystartuje w lidze xD
    Jak zwykle nie na temat albo kulą w płot Twoim jedynym sensem życia jest ujadanie w internecie frustracie.
    Ostatnio edytowane przez Kaman ; 03-08-2023 o 09:12

  27. Powrót do góry    #5108
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    fajnie, że napisałeś coś o zmianie frontu do typa, dla którego jeszcze w marcu 2023 jedynym sensem życia była nadzieja, że Emil nie wystartuje w lidze xD

    Mam takie pytanie, ty tak dla jaj, czy to rzeczywista projekcja twojego stanu intelektualnego?

    Nie żebym mi to jakoś przeszkadzało. Ale z ciekawości pytam, bo przebijasz podłogę od razu w kilku miejscach...


  28. Powrót do góry    #5109
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Niestety nasza młodzież słabo wypadła w półfinałach IMPJ...szkoda. Antek był najbliżej.

    Co ciekawe pewien leszczynianin skaperowany przez Spartę awansował, co jest dużą niespodzianką.

  29. Powrót do góry    #5110
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Niestety nasza młodzież słabo wypadła w półfinałach IMPJ...szkoda. Antek był najbliżej.

    Co ciekawe pewien leszczynianin skaperowany przez Spartę awansował, co jest dużą niespodzianką.
    Po tym jak ostatnio wyglądał u nas na meczu to nie wiem jak on tam awansował. Szkoda Antka bo w tych młodzieżowych zawodach ma fajne wyniki. Myślę że w przyszłym sezonie trzeba Huberta wysłać na wypożyczenie a Borowiak niech wraca i walczy o skład z Damianem i Antkiem a jak mu się nie podoba to wypożyczyć go do jakieś drużyny z 1 ligi.

  30. Powrót do góry    #5111
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Po tym jak ostatnio wyglądał u nas na meczu to nie wiem jak on tam awansował. Szkoda Antka bo w tych młodzieżowych zawodach ma fajne wyniki. Myślę że w przyszłym sezonie trzeba Huberta wysłać na wypożyczenie a Borowiak niech wraca i walczy o skład z Damianem i Antkiem a jak mu się nie podoba to wypożyczyć go do jakieś drużyny z 1 ligi.

    Borowiak nie wygląda na takiego , który chciałby walczyć o miejsce w składzie. Raczej wygodne mu w Zielonej.

    Spodziewam się, że do Unii trafi oferta z Zielonej za transfer definitywny... Ale zobaczymy co będzie.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 03-08-2023 o 22:54

  31. Powrót do góry    #5112
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta

    Co ciekawe pewien leszczynianin skaperowany przez Spartę awansował, co jest dużą niespodzianką.
    Do tej pory Wasza retoryka była taka, że "obsrał zbroję przed rywalizacją o skład", a teraz to już jest "skaperowany przez Spartę"

    Niemniej co fakt to fakt - awans Kacpra jest niespodzianką, zobaczymy jak się będzie dalej rozwijał. Jak niejeden raz pisałem, potencjał jakiś i zadatki ma, choć na razie jeździ bardzo chaotycznie. Z drugiej strony, przecież nie każdy rodzi się Zmarzlikiem, więc ma sporo czasu jeszcze na naukę i podnoszenie umiejętności.

  32. Powrót do góry    #5113
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Nie chcieliśmy go w Lesznie bo myśleliśmy że to Rusek ale w końcu jednak niczym ludzie prawdziwie inteligentni zrobiliśmy tak zwany research i wyszło w końcu że to jednak Baszkir a nie Rosjanin jak twierdzono sam Sajfu potwierdził to telefonicznie od tego momentu zarówno on jak i my oczekujemy tylko na zakończenie tego nieszczęsnego kontraktu w Piernikowie. Potwierdził on także że to prawda że zatrudnienie w Toruniu jest czymś zbliżonym do ostrych sesji S&M i zarówno Lambert jak i Dudek przydłużają kontrakty tylko dlatego że to ich osobisty kink
    Emil co prawda jawnie nie potępił prezydenta swojego kraju, ale za to przytomnie zauważył, że import zboża od ukrów godzi w interesy polskich rolników, co z ogromnym aplauzem przyjęło całe leszczyńskie środowisko żużlowe. "Nasz ci on!"

  33. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lee za jego przydatny post!

    artur99 (04-08-2023), j-rules (04-08-2023), slawek-unia (04-08-2023)

  34. Powrót do góry    #5114
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Ciekawi mnie co tam wczoraj po treningu ustalili , ale jestem pewien że jednak pojedziemy to Krosna po pewne 3 pkt .
    I szykujemy się na Motor...
    I wcale nie jest powiedziane że w Lesznie nie mamy szans....

  35. Powrót do góry    #5115
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    te trzy punkty juz pewne?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #5116
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Dobra, żarty żartami, pośmialiśmy się ostatnio, ponapinaliśmy się, ale tak na serio i całkiem poważnie, mam nadzieję, że Unia dziś... Przegra
    Oczywiście po pięknej sportowej walce
    Z przegranej Waszego zespołu wynikają same plusy:
    - Krosno będzie miało co wspominać przez kolejne długie lata w 1 lidze.
    - Wrocław ma z Unią niewyrównane rachunki w tym sezonie, więc naprawdę fajnie byłoby się jeszcze raz zmierzyć.
    - Toruń, jak pojadą na miarę swojego potencjału, to są w stanie strzelić osłabiony Motor.

    Zatem mam nadzieję, że Kołodziej dziś od rana pokasłuje i nie będzie w zbyt dobrej dyspozycji, choć oczywiście życzę mu ekspresowego powrotu do zdrowia, najlepiej już w sobotę!

  37. Powrót do góry    #5117
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2010
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Dobra, żarty żartami, pośmialiśmy się ostatnio, ponapinaliśmy się, ale tak na serio i całkiem poważnie, mam nadzieję, że Unia dziś... Przegra
    Oczywiście po pięknej sportowej walce
    Z przegranej Waszego zespołu wynikają same plusy:
    - Krosno będzie miało co wspominać przez kolejne długie lata w 1 lidze.
    - Wrocław ma z Unią niewyrównane rachunki w tym sezonie, więc naprawdę fajnie byłoby się jeszcze raz zmierzyć.
    - Toruń, jak pojadą na miarę swojego potencjału, to są w stanie strzelić osłabiony Motor.

    Zatem mam nadzieję, że Kołodziej dziś od rana pokasłuje i nie będzie w zbyt dobrej dyspozycji, choć oczywiście życzę mu ekspresowego powrotu do zdrowia, najlepiej już w sobotę!

    Sęk w tym ,że my jedziemy w niedzielę ...

  38. Powrót do góry    #5118
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez concierge Zobacz posta
    Sęk w tym ,że my jedziemy w niedzielę ...
    No to lipa... I cały misterny plan w pi....

  39. Powrót do góry    #5119
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Do tej pory Wasza retoryka była taka, że "obsrał zbroję przed rywalizacją o skład", a teraz to już jest "skaperowany przez Spartę"

    Niemniej co fakt to fakt - awans Kacpra jest niespodzianką, zobaczymy jak się będzie dalej rozwijał. Jak niejeden raz pisałem, potencjał jakiś i zadatki ma, choć na razie jeździ bardzo chaotycznie. Z drugiej strony, przecież nie każdy rodzi się Zmarzlikiem, więc ma sporo czasu jeszcze na naukę i podnoszenie umiejętności.
    No widzisz...

    Ja uważam inaczej...taki chłopak na starcie kariery dostaje telefon od Andrzeja...słyszałem, że dobrze Ci idzie, choć do nas...zapewnimy Ci wszystko. W Lesznie jest kilku takich chłopaków, więc trzeba powalczyć i udowodnić swoją wartość. Dzisiaj dzieciaki wybierają łatwą drogę, a kiedyś dla młodych adeptów marzeniem była jazda w KSUL.

    Z drugiej strony co by było, gdyby nie ta Unia? Kim by jechała Sparta lub Falubaz?

    BTW. Niedawno uświadomiłem pewnego kibica Sparty co do pochodzenia Andrzejewskiego...był bardzo zdziwiony Pewnie większość na stadionie uważa go za wychowanka

  40. Powrót do góry    #5120
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta

    Z drugiej strony co by było, gdyby nie ta Unia? Kim by jechała Sparta lub Falubaz?

    BTW. Niedawno uświadomiłem pewnego kibica Sparty co do pochodzenia Andrzejewskiego...był bardzo zdziwiony Pewnie większość na stadionie uważa go za wychowanka
    Z tym się zgodzę - niezaprzeczalnym macie wkład w rozwój krajowego żużla.

    I wiesz, ludzie w mojej kibicowskiej bańce są raczej świadomi skąd się wziął u nas Andrzejewski, ale... Całego stadionu oczywiście nie znam, więc niestety może być tak jak piszesz, tym bardziej, że dziś nawet trafiłem na artykuł, że "wychowanek Sparty awansował do finału IMPJ".

  41. Powrót do góry    #5121
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Odnoszę wrażenie, że obydwaj mocno zmieniliście Andrzejewskiemu życiorys. Chyba,że czegoś nie wiem. Przecież on się nie otarł nawet o naszą szkółkę, a do Wrocławia trafił niemal przed samą licencją.

    W papierach,będzie zawsze wychowankiem WTS. I tyle. Życzmy mu powodzenia.

    Borowiak chyba nie do "odzyskania".

  42. Powrót do góry    #5122
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Niemniej jednak gdzieś się tego żużla uczył od podstaw i na pewno nie robił tego we Wrocławiu.
    Zatem fakt, w papierach mamy wychowanka, choć żeby być uczciwym, nie wywodzi się on z wrocławskiej myśli szkoleniowej

  43. Powrót do góry    #5123
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Poza pochodzeniem to z Leszczyńską myślą szkoleniową też łączy go nie wiele, jeśli nie nic. Po przygodzie z motocrossem skierowali się w stronę żużla,a miał już wtedy 14,czy 15 lat, więc "chwilę" później zdał licencję.

    Były rozmowy w Lesznie, ale przyznajcie sami, jaki sens miało podpisanie umowy w Lesznie i bycie 5-6 juniorem? Wiadomo, mogli go podpisać i później spieniężyć. Dla nas bomba,ale czy dalibyśmy radę zagwarantować jakiś sensowny sprzęt? Czy udałoby się im znaleźć grupę sponsorów dla kolejnego już juniora?

  44. Powrót do góry    #5124
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Poza pochodzeniem to z Leszczyńską myślą szkoleniową też łączy go nie wiele, jeśli nie nic. Po przygodzie z motocrossem skierowali się w stronę żużla,a miał już wtedy 14,czy 15 lat, więc "chwilę" później zdał licencję.

    Były rozmowy w Lesznie, ale przyznajcie sami, jaki sens miało podpisanie umowy w Lesznie i bycie 5-6 juniorem? Wiadomo, mogli go podpisać i później spieniężyć. Dla nas bomba,ale czy dalibyśmy radę zagwarantować jakiś sensowny sprzęt? Czy udałoby się im znaleźć grupę sponsorów dla kolejnego już juniora?
    Kuba ostatnim akapitem sam sobie odpowiedziałeś. Tak, to powinno wyglądać. Bo już mamy niebezpieczny proceder...chłopaki jeszcze mają mleko pod nosem, a dostają telefony z innych klubów. Mieliśmy już czas pilskiej Polonii, gdzie grabili nas na każdym kroku...

  45. Powrót do góry    #5125
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    To opowiadaj skąd dostał telefon i co podpisał w Lesznie, że tak namiętnie porównujesz to do sytuacji z Hampelem,czy Dobruckim. Z powodu miejsca zamieszkania/pochodzenia mają z urzędu podpisywać kontrakt?

    Wydaje mi się, że albo dorobiłeś do tego teorie,albo ktoś Ci naopowiadał cudów.
    Poza tym akapitem zwróć też uwagę na to co napisałem o tym,ile on na żużlu startował przed zdaniem licencji

    Jak kogoś z Nas dzieciak będzie grał w kosza to ma związać się z Polonią Leszno, która nawet w lidze teraz nie startuje? Jak zadzwoni Śląsk Wrocław to trzeba powiedzieć, nie ,czekamy na Polonię. Śląsk, Euroliga, czy nawet NBA muszą poczekać

  46. Powrót do góry    #5126
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    To opowiadaj skąd dostał telefon i co podpisał w Lesznie, że tak namiętnie porównujesz to do sytuacji z Hampelem,czy Dobruckim. Z powodu miejsca zamieszkania/pochodzenia mają z urzędu podpisywać kontrakt?

    Wydaje mi się, że albo dorobiłeś do tego teorie,albo ktoś Ci naopowiadał cudów.
    Poza tym akapitem zwróć też uwagę na to co napisałem o tym,ile on na żużlu startował przed zdaniem licencji

    Jak kogoś z Nas dzieciak będzie grał w kosza to ma związać się z Polonią Leszno, która nawet w lidze teraz nie startuje? Jak zadzwoni Śląsk Wrocław to trzeba powiedzieć, nie ,czekamy na Polonię. Śląsk, Euroliga, czy nawet NBA muszą poczekać
    Niby dobrze myślisz, dobre porównania z tą koszykówka ale ja bym porównał dał takie, jesteś z Lizbony wiesz że szkoła najlepiej może nie będziesz ich pierwszym wyborem ale trafisz później do innej dobrej drużyn i albo tam zostajesz w tej szkółce i się rozwijasz albo przyjmujesz ofertę z Arabii Saudyjskiej bo mają wymóg posiadania młodzieżowca ale wiesz że do tej pory tam szkolenie nie istnieje co wybierasz? Kolega wybrał Arabię (Spartę) myślę że to lepsze porównanie niż Polonia Śląsk

  47. Powrót do góry    #5127
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Poprostu chciałem pokazać,że porównanie Andrzejewskiego do transferów Polonii Piła z lat 90' jest kuriozalne. Wygooglujcie sobie artykuły o nim i wywiady. Naprawdę poszło to wszystko bardzo szybko od pierwszych jazd do licencji i kontraktu w Wrocławiu. Z tego co słyszałem nie było o niego żadnych wojenek, namawiania. Rodzice pogaworzyli z tymi,czy innymi wpływowymi osobami w Leszczyńskim żużlu i nawet nie zamknęli sobie furtki na współpracę w przyszłości.

    Jeśli ktoś zna inną historie,albo rodzinę Andrzejewskich niech opowie. Ja poprostu przekazałem co wiem,a że akurat wydaje mi się, że nie padło to od żadnego mitomana to się podzieliłem To by było na tyle.

  48. Powrót do góry    #5128
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Wiadomo że nie ma co porównywać do lat kiedy Piła działała. Oczywiście że w porównaniu do Hampela czy Dobruckiega był osobą anonimowa ani Unia o niego mocno nie walczyła ani młody czy też rodzice nie specjalnie za wszelką cenę chciał być w Unii. Dostał lepsze warunki ze Sparty większe zaangażowanie władz tego klubu i poprostu wybrał Spartę. Nie mam do niego żadnych pretensji jego wybór a czy dla rozwoju wybrał lepiej to się okaże. Słyszałem tylko że chłopak w Koniorze potrafi przygwiazdorzyć

  49. Powrót do góry    #5129
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    No to do Krosna na maksa

  50. Powrót do góry    #5130
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Wiadomo że nie ma co porównywać do lat kiedy Piła działała. Oczywiście że w porównaniu do Hampela czy Dobruckiega był osobą anonimowa ani Unia o niego mocno nie walczyła ani młody czy też rodzice nie specjalnie za wszelką cenę chciał być w Unii. Dostał lepsze warunki ze Sparty większe zaangażowanie władz tego klubu i poprostu wybrał Spartę. Nie mam do niego żadnych pretensji jego wybór a czy dla rozwoju wybrał lepiej to się okaże. Słyszałem tylko że chłopak w Koniorze potrafi przygwiazdorzyć
    A tego to nie wiem W koniorze znajomości i gościnne wizyty miałem, jak jeszcze dinozaury chodziły po ulicach. Z drugiej strony, wielu gównikom palma uderza, nie tylko żużlowcom.

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •