Strona 52 z 137 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,296 do 2,340 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2296
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Ja do końca roku bede i buka stawiał na win Leszna. Niech w końcu Leszno spadnie z ligi. Najwyżej stracę kasę ale przynajmniej Leszczno spadnie z ligi

  2. Powrót do góry    #2297
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Leszno to bierze. Smyk dzisiaj Profesor. Wełna już zacznij go przepraszać!

  3. Powrót do góry    #2298
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    pogonic tych amatorów w ****, tor zaorac i pyry posadzic

  4. Powrót do góry    #2299
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Żebyście wiedzieli, jakie ścierwo występuje wśród was.
    Screenshot_20230604-211815.png

  5. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Kaman (04-06-2023), Ned (04-06-2023), Steady (04-06-2023), antyprzemek (04-06-2023), spitt22 (04-06-2023)

  6. Powrót do góry    #2300
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,182
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 502 w 318 postach
    Biednemu zawsze wiatr w oczy. Los to co dał nam w meczu Krosnem, zabrał już z nawiązką. Co do meczu? Mimo porażki jestem dumny z ten drużyny, pokazali charakter. Takiego Smyka, tak walecznego Jaimona i Damiana życzyłbym sobie już cały czas. Ten ciężki okres hartuje tych którzy tego potrzebowali to wszystko zaprocentuje w późniejszych meczach.

    Brawo drużyna !

  7. Powrót do góry    #2301
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Krosno - Wroclaw, Czestochowa, Lublin, Leszno
    Grudziadz - Torun, Gorzow, Krosno
    Leszno - Lublin, Grudziadz, Wroclaw
    Moim zdaniem ewentualna wygrana z GKM za 3 to będzie za mało na utrzymanie.
    Do tego nie wiadomo, co jeszcze Januszowi wyjdzie w prześwietleniu.

  8. Powrót do góry    #2302
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,006
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 407 w 227 postach
    Licząc na szybko to mecz w Krośnie będzie meczem o utrzymanie...

    Grudziadz ma u siebie Gorzów, Krosno, Toruń. Jak tu zgarną 7 pkt to mają już 11. My po zwycięstwie z GKM mamy 9 pkt.

    Krosno ma u siebie Wrocław, Lublin, Czewe więc za dużo pkt nie dołożą ale coś czuję że Toruń sfrajerzy bonusa.

    Plus taki że mamy to w swoich rękach, na innych nie ma co liczyć bo przy PO z 6cioma drużynami to taki Toruń, Czewa, Gorzów będą końcówkę jeździli jak sparingi.

  9. Powrót do góry    #2303
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Mecz po którym nie można mieć pretensji do żadnego z naszych chłopaków (nie mówię o Baronie, 12 bieg taktyczna Smyka to jest kryminał). Nie wiem czy się utrzymamy ale na tą drużynę chce chodzić. Szkoda że 70% kibiców wspiera Unię tylko jak jedzie o medale. Damian Ratajczak może i przesadził z Jaronskim ale takiego wolę go oglądać niż pozostawiającego autostradę.

  10. Powrót do góry    #2304
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta

    Plus taki że mamy to w swoich rękach, na innych nie ma co liczyć bo przy PO z 6cioma drużynami to taki Toruń, Czewa, Gorzów będą końcówkę jeździli jak sparingi.
    Toruń to się akurat powinien przyłożyć, bo raczej wątpię, by chcieli od razu wpaść na Spartę.
    Jeśli tego unikną, to mają autostradę do medalu, zatem pewnie zepną poślady.

  11. Powrót do góry    #2305
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Wygrana z GKM u siebie da wam utrzymanie. Problem w tym, że tych punktów za Grudziądz nie należy dopisywać z urzędu. Oni są trochę nieobliczalni, a wy polamani.
    W wyjazdowe cuda Krosna nie ma co wierzyć, mają autostradę do 1 ligi. Chyba że przegracie z Grudziądzem, wtedy zrobi się mocno nerwowo.

  12. Powrót do góry    #2306
    Początkujący Awatar Aniak38
    Dołączył
    04-06-2023
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Po tym wszystkim co się dzieje w tym sezonie to zaczynam żyć nadzieją, że po prostu wyczerpujemy limity pecha na następne lata...

  13. Powrót do góry    #2307
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Nie pamietam, żeby ktoś miał takiego pecha jak UL w tym sezonie. Co wam los dał w pierwszym meczu z Krosnem to teraz odbiera z nawiązką. Żeby 3 podstawowych seniorów + rokujący rezerwowy miało naraz kontuzje. I to jeszcze, żeby z własnej winy. Holder i Janusz zupełnie z dupy, bo jakiś młokosów poniosła brawura. Zero ryzyka z ich strony, ale gówniarze postanowili lecieć na huki i wjeżdżać prostym motocyklem. Takie akcje powinny być karane zawieszaniem licencji, karami na pare meczy i grzywnami. Co z tego, ze przeproszą, jak mogą inny klub narazić na spadek i mnóstwo utraconych korzyści. Moim zdaniem w takich przypadkach ewidentnych jak Pludry czy Palucha, klubu których zawodnicy sa kontuzjowani powinni mieć prawo brania gościa z 1 Ligi. Taki Piotr Pawlicki, Bellego, Rasmus czy Lyager na pewno by przywieźli jakieś punkty nie na trupach jak Miedzinski. To jest paranoja, ze klub może przegrać sezon bo ktoś staranował ich zawodników.

  14. Powrót do góry    #2308
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,580
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    To co się dzieje w tym sezonie to jakiś pech nad pechami. Nie pamiętam sezonu by jedna drużyna była tak przetrzebiona kontuzjami. Za tydzień pod Jasną Góre wysłać Browna , Persona,Młodego Musielaka i zbierać siły na 16 czerwca na mecz z Lublinem który na wyjeździe traci swoją moc bo nie ma u nich Kubery i jest do pokonania ale najważniejsze by Kołodziejowi nic nie było i wtedy z Zengota i Kołodziejem oraz z resztą drużyny walczyć z takim zębem jak dziś i jesteśmy w stanie Lublin pokonać. Nie damy się tak łatwo spuścić z Ekstraligi!!!!NZUL

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ZZ za jego przydatny post!

    Dominik (04-06-2023)

  16. Powrót do góry    #2309
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Dzisiaj nie można mieć pretensji do drużyny, chłopaki szarpali jak mogli. Taką drużynę chce się oglądać, mimo porażki. Wielkie gratulacje za świetny mecz. Szkoda że Janek wypadł, była duża szansa na to aby dwa punkty zostały w Lesznie. Czy ktoś wie coś na temat zdrowia Janusza?
    Jeszcze nie wszystko stracone jedziemy dalej chociaż łatwo nie będzie.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  17. Powrót do góry    #2310
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,580
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    A rajderem dzisiejszego meczu to Oskar Paluch, nie dość że zabrał nam 3 punkty w dwóch biegach to jeszcze skasował najlepszego żużlowca w naszej ekipie. Ratajczak dostał żółta kartka a Paluch nic.....śmiech na sali , to samo dotyczy się się biegu 14, Woźniak wjeżdża w Antka który ledwo co się utrzymuje na motocyklu a sędzia nic a przecież to był faul a zawodnik nie musi się przewracać by winny był wykluczony!!!!!!

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ZZ za jego przydatny post!

    JaacPoz (04-06-2023)

  19. Powrót do góry    #2311
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    No cóż, spadek Unii nieunikniony w tym roku.
    Taki speedway

  20. Powrót do góry    #2312
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Pomyśleć, że gdyby nie ten pech/ kontuzje w tym sezonie, obecnie nie oglądali byśmy się do tyłu, tylko zastanawiali byśmy się czy do PO wejdziemy z drugiego, trzeciego, czy może z czwartego miejsca . Pech zabrał nam jak na razie 2 pkt na Czewie i 3 lub 5 pkt na Gorzowie.

  21. Powrót do góry    #2313
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Wygrana z GKM u siebie da wam utrzymanie. Problem w tym, że tych punktów za Grudziądz nie należy dopisywać z urzędu. Oni są trochę nieobliczalni, a wy polamani.
    W wyjazdowe cuda Krosna nie ma co wierzyć, mają autostradę do 1 ligi. Chyba że przegracie z Grudziądzem, wtedy zrobi się mocno nerwowo.
    Wystarczy, że Krosno wygra jakiś mecz u siebie i plan z utrzymaniem dzięki wygranej z GKM pryska.

  22. Powrót do góry    #2314
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Pomyśleć, że gdyby nie ten pech/ kontuzje w tym sezonie, obecnie nie oglądali byśmy się do tyłu, tylko zastanawiali byśmy się czy do PO wejdziemy z drugiego, trzeciego, czy może z czwartego miejsca . Pech zabrał nam jak na razie 2 pkt na Czewie i 3 lub 5 pkt na Gorzowie.
    Nie no, ja myślę że byście mogli wygrać wszystkie mecze gdybyście jechali w pełnym składzie

  23. Powrót do góry    #2315
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Spokojnie z tym pechem. Oczywiście pech w postaci kontuzji jest, ale ja pisze o wpływie pecha i szczęścia na punkty.
    Dzisiaj byłoby świetne spotkanie jakby był Kołodziej i Zengota. Nie można jednak w ciemno zakładać, że Unia by takowe spotkanie wygrała.
    Mecz z Krosnem to od 1 do 2 dużych punktów dla Was na plus w ramach szczęścia. Megakluczowe w walce o utrzymanie
    Wyjazd do GKM mieliście gdy GKM był w największej d... . Śmiem twierdzić, że dzisiejszy GKM by pokonał UL w pełnym składzie.
    Z Włókniarzem na swoim torze byście i tak przegrali.

  24. Powrót do góry    #2316
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Pomyśleć, że gdyby nie ten pech/ kontuzje w tym sezonie, obecnie nie oglądali byśmy się do tyłu, tylko zastanawiali byśmy się czy do PO wejdziemy z drugiego, trzeciego, czy może z czwartego miejsca . Pech zabrał nam jak na razie 2 pkt na Czewie i 3 lub 5 pkt na Gorzowie.
    No tu już Cię poniosło jednak. Raczej czy z 5 czy 6 przy jakimś może cudzie czy z 4. Prawda jest tez taka, że dwumecz z Gorzowem ( ale na wyjeździe raczej i tak nie) to jedyne mecze gdzie zwycięzca mógłby być inny. Z drugiej strony. Gdy Smektala w końcu zacznie jeździć jak dzisiaj. Lidsey coś dorzuci. Kolodziej i Zengi się wykuruje a może i wróci Chris to wygrana w Krośnie i u siebie z GKM sa jak najbardziej realne.

  25. Powrót do góry    #2317
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Też uważam że nie wystarczy wygrana z Grudziądzem a mecz w Krośnie w ostatniej kolejce to się mogą tam cuda dziać. Trzeba ograć obajtki tylko nie wiem kim i jak.

  26. Powrót do góry    #2318
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Spokojnie z tym pechem. Oczywiście pech w postaci kontuzji jest, ale ja pisze o wpływie pecha i szczęścia na punkty.
    Dzisiaj byłoby świetne spotkanie jakby był Kołodziej i Zengota. Nie można jednak w ciemno zakładać, że Unia by takowe spotkanie wygrała.
    Mecz z Krosnem to od 1 do 2 dużych punktów dla Was na plus w ramach szczęścia. Megakluczowe w walce o utrzymanie
    Wyjazd do GKM mieliście gdy GKM był w największej d... . Śmiem twierdzić, że dzisiejszy GKM by pokonał UL w pełnym składzie.
    Z Włókniarzem na swoim torze byście i tak przegrali.
    a ile zrobi Smektała w kolejnym meczu też wiesz? by mi sie lepiej spało jakbym już wiedział.

  27. Powrót do góry    #2319
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,580
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Wiadomo już co tam z Kołodziejem????

  28. Powrót do góry    #2320
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Nie no, ja myślę że byście mogli wygrać wszystkie mecze gdybyście jechali w pełnym składzie
    to są twoje słowa

  29. Powrót do góry    #2321
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Też uważam że nie wystarczy wygrana z Grudziądzem a mecz w Krośnie w ostatniej kolejce to się mogą tam cuda dziać. Trzeba ograć obajtki tylko nie wiem kim i jak.
    to tylko P Miesiac zna odpowiedz

  30. Powrót do góry    #2322
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    a ile zrobi Smektała w kolejnym meczu też wiesz? by mi sie lepiej spało jakbym już wiedział.
    Nie wiem i nie o tym pisałem. Jak masz problemy ze spaniem to idź się żalić gdzie indziej

  31. Powrót do góry    #2323
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Nie wiem i nie o tym pisałem.
    dziwne, bo wszystko inne wiesz najlepiej.

  32. Powrót do góry    #2324
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Jak pisałem że Motor odda w Grudziądzu i Krośnie to żeście się śmieli.
    Myślałem że nie ma takiego cudu aby wydrukować taki wynik,a jednak sędzia czuwał.
    Wilki też dostaną 3 pkt od Motoru.
    Leszczynianie fajnie było przez tyle lat ale się skończyło.

  33. Powrót do góry    #2325
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    No cóż, spadek Unii nieunikniony w tym roku.
    Taki speedway
    Twoje niedoczekanie ....
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Ali_G (05-06-2023)

  35. Powrót do góry    #2326
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    dziwne, bo wszystko inne wiesz najlepiej.
    To nie jest wątek o mnie tylko o UL. Powyżej wisi mój wpis, jak się z czymś nie zgadzasz to możesz zacytować i uzasadnić z czym się nie zgadzasz.

  36. Powrót do góry    #2327
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Spokojnie z tym pechem. Oczywiście pech w postaci kontuzji jest, ale ja pisze o wpływie pecha i szczęścia na punkty.
    Dzisiaj byłoby świetne spotkanie jakby był Kołodziej i Zengota. Nie można jednak w ciemno zakładać, że Unia by takowe spotkanie wygrała.
    Mecz z Krosnem to od 1 do 2 dużych punktów dla Was na plus w ramach szczęścia. Megakluczowe w walce o utrzymanie
    Wyjazd do GKM mieliście gdy GKM był w największej d... . Śmiem twierdzić, że dzisiejszy GKM by pokonał UL w pełnym składzie.
    Z Włókniarzem na swoim torze byście i tak przegrali.
    jak sie jest lesie to sie drzew nie widzi....

    a skąd wiesz jakby dzisiejszy Holder punktował... albo wczorajszy Zengota... nie wiesz.

    zupełnie nie rozumiem po jakiego ***** takie wywody... co by było gdyby ?

  37. Powrót do góry    #2328
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    jak sie jest lesie to sie drzew nie widzi....

    a skąd wiesz jakby dzisiejszy Holder punktował... albo wczorajszy Zengota... nie wiesz.

    zupełnie nie rozumiem po jakiego ***** takie wywody... co by było gdyby ?
    Kolejny idiota na tym forum. Przeczytaj ze zrozumieniem co ja napisałem i moje uzasadnienie tego co napisałem.
    Jak się nie podoba co napisałem, to tak jak ja napisz merytorycznie swoje uwagi i argumenty.

  38. Powrót do góry    #2329
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tylko Bally Zobacz posta
    Wystarczy, że Krosno wygra jakiś mecz u siebie i plan z utrzymaniem dzięki wygranej z GKM pryska.

    Patrząc na terminarz Wilkow to nie do końca. Nawet jak wygrają z wami to was nie przeskocza o ile wygracie z GKM. Tylko czy wygracie? Musi wrócić Zengi z Chrisem. W jakiej będą formie?
    Mecz z Grudziądzem jedziecie z nożem na gardle, czy macie takich zawodników trzymających ciśnienie w takich meczach?
    To nie będzie spacerek na pewno, ale Wilki żadnych punktów poza ewentualnych na Unii nie zdobędą. Nie mają swojego toru, Motor już się nie może tak skompromitować jak dzisiaj. Wlokniarz też sobie spokojnie poradzi.

  39. Powrót do góry    #2330
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Kolejny idiota na tym forum. Przeczytaj ze zrozumieniem co ja napisałem i moje uzasadnienie tego co napisałem.
    Jak się nie podoba co napisałem, to tak jak ja napisz merytorycznie swoje uwagi i argumenty.
    a jakie mozesz miec uzasadnienie... wróżysz z fusów. wypisaujesz jakies idiotyzmy, kto z kim i kiedy by wygral i dorabiasz do tego jakas teorie.
    tylko ****a po co? ktoś zamawiał te twoje analizy? bardziej merytorycznie juz nie potrafie...

  40. Powrót do góry    #2331
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Patrząc na terminarz Wilkow to nie do końca. Nawet jak wygrają z wami to was nie przeskocza o ile wygracie z GKM. Tylko czy wygracie? Musi wrócić Zengi z Chrisem. W jakiej będą formie?
    Mecz z Grudziądzem jedziecie z nożem na gardle, czy macie takich zawodników trzymających ciśnienie w takich meczach?
    To nie będzie spacerek na pewno, ale Wilki żadnych punktów poza ewentualnych na Unii nie zdobędą. Nie mają swojego toru, Motor już się nie może tak skompromitować jak dzisiaj. Wlokniarz też sobie spokojnie poradzi.
    Ja bym nie był taki pewien że Motor i Włókniarz wygra spokojnie w Krośnie. No dla mnie to nie jest takie oczywiste. Kadrowo to wiadomo lepsze drużyny ale znajomość toru praktycznie zerowa.

  41. Powrót do góry    #2332
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    a jakie mozesz miec uzasadnienie... wróżysz z fusów. wypisaujesz jakies idiotyzmy, kto z kim i kiedy by wygral i dorabiasz do tego jakas teorie.
    tylko ****a po co? ktoś zamawiał te twoje analizy? bardziej merytorycznie juz nie potrafie...
    O co ci idioto chodzi?
    W którym miejscu ja tu niby wróżę z fusów?
    W którym miejscu wypisuję idiotyzmy?
    Jakie niby teorie dorabiam idioto?

    Zacytuję jeszcze raz swój wpis:
    Spokojnie z tym pechem. Oczywiście pech w postaci kontuzji jest, ale ja pisze o wpływie pecha i szczęścia na punkty.
    Dzisiaj byłoby świetne spotkanie jakby był Kołodziej i Zengota. Nie można jednak w ciemno zakładać, że Unia by takowe spotkanie wygrała.
    Mecz z Krosnem to od 1 do 2 dużych punktów dla Was na plus w ramach szczęścia. Megakluczowe w walce o utrzymanie
    Wyjazd do GKM mieliście gdy GKM był w największej d... . Śmiem twierdzić, że dzisiejszy GKM by pokonał UL w pełnym składzie.
    Z Włókniarzem na swoim torze byście i tak przegrali.


    Czego idioto nie zrozumiałeś?
    Jak tu będzie wysoki odsetek takich idiotów to czas zwijać się z Sportsboard.

  42. Powrót do góry    #2333
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    O co ci idioto chodzi?
    W którym miejscu ja tu niby wróżę z fusów?
    W którym miejscu wypisuję idiotyzmy?
    Jakie niby teorie dorabiam idioto?

    Zacytuję jeszcze raz swój wpis:
    Spokojnie z tym pechem. Oczywiście pech w postaci kontuzji jest, ale ja pisze o wpływie pecha i szczęścia na punkty.
    Dzisiaj byłoby świetne spotkanie jakby był Kołodziej i Zengota. Nie można jednak w ciemno zakładać, że Unia by takowe spotkanie wygrała.
    Mecz z Krosnem to od 1 do 2 dużych punktów dla Was na plus w ramach szczęścia. Megakluczowe w walce o utrzymanie
    Wyjazd do GKM mieliście gdy GKM był w największej d... . Śmiem twierdzić, że dzisiejszy GKM by pokonał UL w pełnym składzie.
    Z Włókniarzem na swoim torze byście i tak przegrali.


    Czego idioto nie zrozumiałeś?
    Jak tu będzie wysoki odsetek takich idiotów to czas zwijać się z Sportsboard.
    sponsorem dzisiejszego odcinka jest I jak Idiota ?
    czy jak powtórzysz to słowo jeszcze 100 razy to Twoj penis się wydłuży do 20cm?

  43. Powrót do góry    #2334
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Pomyśleć, że gdyby nie ten pech/ kontuzje w tym sezonie, obecnie nie oglądali byśmy się do tyłu, tylko zastanawiali byśmy się czy do PO wejdziemy z drugiego, trzeciego, czy może z czwartego miejsca . Pech zabrał nam jak na razie 2 pkt na Czewie i 3 lub 5 pkt na Gorzowie.
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Ja bym nie był taki pewien że Motor i Włókniarz wygra spokojnie w Krośnie. No dla mnie to nie jest takie oczywiste. Kadrowo to wiadomo lepsze drużyny ale znajomość toru praktycznie zerowa.
    Wlokniarz na 99%. Lublin jeżeli Holder, Lingren i Hampel nie odpierdziela naraz mizeri tez raczej tak.

  44. Powrót do góry    #2335
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    sponsorem dzisiejszego odcinka jest I jak Idiota ?
    czy jak powtórzysz to słowo jeszcze 100 razy to Twoj penis się wydłuży do 20cm?
    Idiota dostał pytania:
    O co ci idioto chodzi?
    W którym miejscu ja tu niby wróżę z fusów?
    W którym miejscu wypisuję idiotyzmy?
    Jakie niby teorie dorabiam idioto?

    I zaczął bredzić o wydłużaniu penisa. Jest tu jakaś opcja na tym forum, aby ignorować takich idiotów jak ten klient?
    A ty aphekz wypi...alaj, bo nie mam już ochoty dyskutować z takimi idiotami jak ty.

  45. Powrót do góry    #2336
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Idiota dostał pytania:
    O co ci idioto chodzi?
    W którym miejscu ja tu niby wróżę z fusów?
    W którym miejscu wypisuję idiotyzmy?
    Jakie niby teorie dorabiam idioto?

    I zaczął bredzić o wydłużaniu penisa. Jest tu jakaś opcja na tym forum, aby ignorować takich idiotów jak ten klient?
    A ty aphekz wypi...alaj, bo nie mam już ochoty dyskutować z takimi idiotami jak ty.
    przeciez caly czas Ci tłumacze, że nikt Cie tu ****a to tego wątku nie zapraszał z tymi "analizami"

  46. Powrót do góry    #2337
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    przeciez caly czas Ci tłumacze, że nikt Cie tu ****a to tego wątku nie zapraszał z tymi "analizami"
    Posłuchaj idioto. To jest forum sportowe, dotyczące żużla. I ty idioto nie jesteś od zapraszania mnie na to forum, czy decydowania czy ja mogę napisać coś w wątku dotyczącym speedwaya, w tym przypadku UL.
    A teraz wypierd..aj

  47. Powrót do góry    #2338
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Posłuchaj idioto. To jest forum sportowe, dotyczące żużla. I ty idioto nie jesteś od zapraszania mnie na to forum, czy decydowania czy ja mogę napisać coś w wątku dotyczącym speedwaya, w tym przypadku UL.
    A teraz wypierd..aj
    kupie Ci słownik synonimów... bo idiota sie juz nudny robi.

  48. Powrót do góry    #2339
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    kupie Ci słownik synonimów... bo idiota sie juz nudny robi.
    Poświęć lepiej ten czas na czytanie ze zrozumieniem o czym ja pisałem i udzielanie merytorycznych odpowiedzi. Czyli idioto cytujesz mój wpis i podajesz swoje merytoryczne kontrargumenty jak ci coś nie pasuje. Za trudne dla ciebie?

  49. Powrót do góry    #2340
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Paluch MVP.

    Ogromna szkoda.

    Mimo odczuwalnego niepokoju (śmierdzi niesamowicie ten mecz w Grudziądzu) jestem optymistą.

    Jeśli wyczerpaliśmy już limit pecha i na Lublin zdrowi będą Zengota i Kolodziej to myślę że skończymy z 13-15 punktami.

    Wierzę w zwycięstwa z GKM i Krosnem oraz bonus w Toruniu. Nie zakładam powrotu Holdera, ale liczę że na trzy powyższe mecze będą dostępni wszyscy inni, w tym Nazar odciążający Miedziaka.

    Może też powalczymy z Lublinem jeśli będą nadal bez Kubery.

    Trzymajmy kciuki za doniesienia o Januszu.

    Sezon emocjonujący od 1 do ostatniej kolejki.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi guard6 za jego przydatny post!

    Dominik (05-06-2023)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •