Strona 43 z 137 PierwszyPierwszy ... 3341424344455393 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,935 z 6123

Wątek: Unia Leszno 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1891
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Poki ck cieszmy się i radujmy się moejscem w tabeli, bo wyżej już nie będziemy

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dajmisuke za jego przydatny post!

    lemur6666 (25-05-2023)

  3. Powrót do góry    #1892
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Poki ck cieszmy się i radujmy się moejscem w tabeli, bo wyżej już nie będziemy
    Zaskakująca jest zbieżność z rokiem poprzednim, gdzie też dobrze zaczęliśmy a później było ciężko o jakąkolwiek wygraną i jedyne punkty robiliśmy na jeszcze słabszych od nas czyli Ostrowie i Grudziądzu.
    Wiele wskazuje że niestety w obecnym sezonie wygramy jeszcze tylko z GKM, a i o to będzie trzeba się postarać.

  4. Powrót do góry    #1893
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Wydaje mi sie, ze Ekstraliga celowo ustawia terminarz tak, aby tym slabszym druzynom zachowac emocje do konca. Rok temu tez Ostrow zestawiono z Grudziadzem na poczatku i koncu. Liczono pewnie na to, ze Ostrow uszczknie troche punktow u siebie i ze ostatnia runda moglaby decydowac o spadku.

  5. Powrót do góry    #1894
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Miedziak w Lesznie? Haha

    Jak GKM spadnie to jak? Pedersen będzie znowu z Wami koledy śpiewał?

  6. Powrót do góry    #1895
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Miedziak w Lesznie? Haha

    Jak GKM spadnie to jak? Pedersen będzie znowu z Wami koledy śpiewał?
    Trzeba spuscic Krosno żeby Jason był znowu bykiem

  7. Powrót do góry    #1896
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,521
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Absolutnie nie jestem fanem Miedzińskiego i nigdy nie byłem , ale jak Janek podstawi mi sprzęt na Smoczyku to nie zdziwi mnie zdobycz punktowa na poziomie 6-9 oczek .
    O ile będzie faktycznie u nas jeździł

  8. Powrót do góry    #1897
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Absolutnie nie jestem fanem Miedzińskiego i nigdy nie byłem , ale jak Janek podstawi mi sprzęt na Smoczyku to nie zdziwi mnie zdobycz punktowa na poziomie 6-9 oczek .
    O ile będzie faktycznie u nas jeździł
    Niebywałe
    I to nie jest , że ja się ,,uparłem'' na Ciebie

    Ja po prostu nie toleruje .....głupoty!

    Najpierw nas tu wszystkich zapewniałeś, że Smyk to zawodnik na 10-12 pkt na Smoku.
    W tym samym czasie byłeś pewien 5-6 pkt co mecz Ratajczaka.
    A teraz piszesz o 6-9 oczkach Adriana.
    Nie wiem co jeszcze wymyślisz, ale jestem pewien jednego.
    Na pewno mnie .....nie zaskoczysz , bo Ty byś nawet 8 pkt Harrisa nam tu ,,wcisnął''
    Warunek jest tylko jeden dla Ciebie
    Harris musi być zawodnikiem Unii

    Ty nie wierzysz, że Kubera wróci tak samo mocny jak przed wypadkiem....(Twoje słowa)
    Ale Miedziak będzie kroił Madsenów i Lambertów ......
    Bo Miedziak to już taki prawie ,,półBYK'', a Kubera to już obcy


    Będę powtarzać to w nieskończoność ....
    To nie Twój optymizm
    To głupota

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    kiki (24-05-2023), spiniaza1 (24-05-2023)

  10. Powrót do góry    #1898
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Kolodziej bedzie podstawial sprzet rozbijdoopie Miedziakowi? A to nie moze Lidseyowi, albo Smektale?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #1899
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Mamy na dziś skład :

    Smektała
    Jabłoński
    Lidsey
    Zengota
    Kołodziej
    Ratajczak
    Mencel

    Nie mamy żadnej alternatywy w przypadku jakiegokolwiek urazu. Unia jest zmuszona kogoś wypożyczyć i tutaj nie ma w ogóle o czym rozmawiać. Jak ktoś uważa,że możemy jechać tak i spokojnie sobie czekać na powrót Chrisa to jest w błędzie. Jeżeli Unia kogoś wypożyczy to dalej Hubert czy Antek mogą czekać spokojnie pod 8/16 i jest to najlepsze rozwiązanie. Jeżeli nie doszłoby do wypożyczenia Unia za chwilę może mieć problem z wystawieniem pełnego składu,a pamiętajmy o bardzo ważnej rzeczy.
    Czekamy wszyscy na powrót Chrisa Holdera , ale tutaj mam ogromne obawy i nie zdziwię się jak wróci później niż się zakłada, albo nie wróci w ogóle. Uraz Chrisa jest dość podobny jeżeli chodzi o uszkodzenie kręgu do DW , ma uszkodzony kręg C5 ,a Darcy miał uszkodzone C6 i C7. Biorąc pod uwagę narodziny dziecka Chris nie będzie śpieszył się z powrotem ,a nawet może go odkładać z uwagi na poważny uraz który doznał i co wtedy? Trzeba mieć plan B,ale do meczu z Grudziądzem jeszcze daleko skupić się trzeba na teraźniejszości.
    Jeżeli mamy gdzieś szukać punktów u siebie jeszcze w najbliższym czasie to właśnie z Gorzowem i trzeba zrobić wszystko by powtórzyć mecz z Apatorem.
    Wypożyczenie jest konieczne, pod zasadność należy poddać opcje Adriana oczywiście z wiadomych względów. Jeżeli by to ode mnie zależało nie zastanawiałbym się ,a ściągnął Chrisa Wrighta i po prostu zaopatrzył go w sprzęt Janka i skupił się na spotkaniach w Lesznie,a moim zdaniem i na technicznym torze w Gorzowie mógłby spisać się dość dobrze. Totalnie nie mam przekonania jak każdy do Miedziaka i jeżeli pomyśle,że miesiąc temu nie był fizycznie gotowy chociażby to moim zdaniem dużo zmienić się nie mogło od tego czasu. Tym bardziej,że Sławek Kryjom myślał nad angażem Adriana i odpuścił temat kontraktując Jeppesena.
    Inna kwestia to na pewno finanse i tutaj raczej co jest logiczne klub po prostu wybierze najkorzystniejszą opcje. Inna kwestia,że Adriana w ciemno nie wypożyczą , jeżeli nie byłby gotowy do startu nie wierzę,że Unia zaryzykuje jego transfer. Na dziś według mojej wiedzy temat Adriana jest bardzo zaawansowany, także słyszałem głosy,że nawet możliwy byłby start zawodnika już w Gorzowie. (dla mnie to nierealne)

    PS.
    Staram się podpytywać o jakieś opcje inne niż Adrian czy jakieś alternatywy które są grane,ale ciężko coś wydobyć. Na dziś cisza więc albo nie mają żadnej opcji zastępczej albo działają mega w tajemnicy,że nic nie da się usłyszeć oprócz opcji Adriana. (albo to jakaś dziwna zagrywka z Adrianem,a opcja jest grana inna)

    Zobaczymy.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 24-05-2023 o 11:33

  12. Powrót do góry    #1900
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Kolodziej bedzie podstawial sprzet rozbijdoopie Miedziakowi? A to nie moze Lidseyowi, albo Smektale?
    Smektala sprzęt ma dobry, tylko głowa zostaje w parkingu...

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    JODA (25-05-2023)

  14. Powrót do góry    #1901
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Sprzęt + start + wymogi liczbowe Polaków w Najlepszej Lidze jeszcze długo pozwolą takiemu Smektale dobrze zarabiać.

    Działa mi jednak na nerwy i obok Kasprzaka to drugi wychowanek, którego bardzo w Unii nie chce.

    Zgadzam się z przedmówcami - mecz u siebie z Gorzowem jest bardzo ważny, nie ważne czy Mencel, Miedziak czy Wright, ale ktoś musi tego Jasińskiego i juniorów pokonywać żeby się "udało".

  15. Powrót do góry    #1902
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    499
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Kołodziej to prowadzi jakiś Caritas? Temu niech podstawi sprzęt tamtemu, raz młodemu mógł pomóc ale bez przesady to są zawodowi sportowcy każdy jedzie dla pieniędzy i za swoje. Miedziński to gwarantuje tyle pkt obecnie co (Ratajczak, Jabłoński czy Mencel) zakontraktowanie jego to wymysł Barona i jego wieczne marudzenie i narzekanie że skład ma słaby.

  16. Powrót do góry    #1903
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Niebywałe
    I to nie jest , że ja się ,,uparłem'' na Ciebie

    Ja po prostu nie toleruje .....głupoty!

    Najpierw nas tu wszystkich zapewniałeś, że Smyk to zawodnik na 10-12 pkt na Smoku.
    W tym samym czasie byłeś pewien 5-6 pkt co mecz Ratajczaka.
    A teraz piszesz o 6-9 oczkach Adriana.
    Nie wiem co jeszcze wymyślisz, ale jestem pewien jednego.
    Na pewno mnie .....nie zaskoczysz , bo Ty byś nawet 8 pkt Harrisa nam tu ,,wcisnął''
    Warunek jest tylko jeden dla Ciebie
    Harris musi być zawodnikiem Unii

    Ty nie wierzysz, że Kubera wróci tak samo mocny jak przed wypadkiem....(Twoje słowa)
    Ale Miedziak będzie kroił Madsenów i Lambertów ......
    Bo Miedziak to już taki prawie ,,półBYK'', a Kubera to już obcy


    Będę powtarzać to w nieskończoność ....
    To nie Twój optymizm
    To głupota
    Ignor, i po sprawie chybe żeś masochista natomiast po dzisiejszych 9pkt Adika na sprzęcie Jasia chyba sam go zablokuje

    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Sprzęt + start + wymogi liczbowe Polaków w Najlepszej Lidze jeszcze długo pozwolą takiemu Smektale dobrze zarabiać.

    Działa mi jednak na nerwy i obok Kasprzaka to drugi wychowanek, którego bardzo w Unii nie chce.

    Zgadzam się z przedmówcami - mecz u siebie z Gorzowem jest bardzo ważny, nie ważne czy Mencel, Miedziak czy Wright, ale ktoś musi tego Jasińskiego i juniorów pokonywać żeby się "udało".
    Zen musie przypomnieć sobie jak się pkt zdobywa w przeciwnym razie rozjadą nas na luzie.

    To, że musimy kogoś zatrudnić jest bezsprzeczne, natomiast zatrudnienie Miedziaka będzie bezsprzecznie idiotyczne.
    Nie wierzę, że nasi to w ogóle rozpatrują. Baron mógł celowo taka plotę zasiać.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  17. Powrót do góry    #1904
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Smektala sprzęt ma dobry, tylko głowa zostaje w parkingu...
    W parkingu to zostają ….. jaja, a nie głowa

  18. Powrót do góry    #1905
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Smektala sprzęt ma dobry, tylko głowa zostaje w parkingu...
    chyba jaja w domu... glowe ma przy sobie, bo nia hamuje.

  19. Powrót do góry    #1906
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Kołodziej to prowadzi jakiś Caritas? Temu niech podstawi sprzęt tamtemu, raz młodemu mógł pomóc ale bez przesady to są zawodowi sportowcy każdy jedzie dla pieniędzy i za swoje. Miedziński to gwarantuje tyle pkt obecnie co (Ratajczak, Jabłoński czy Mencel) zakontraktowanie jego to wymysł Barona i jego wieczne marudzenie i narzekanie że skład ma słaby.
    Ja widzę to inaczej. Jak wezmą Adriana to na dziś najlepiej to świadczy o naszych juniorach. Po pierwsze na pewno nie zakontraktują go w ciemno tylko po wcześniejszym sprawdzeniu na tle m.in właśnie tych juniorów. Na dziś tez to taki Jasiński zrobi Antka,Damiana czy Huberta jak dzieciaka na Smoku. Czy z takim Adrianem będzie podobnie? Nie wiem, można gdybać. Na dziś co do juniorów , bo ich obraz mamy najlepiej świadczy to, ze z buta wskakuje w ich miejsce nieopierzony dobrze Nazar i to, że maja problem odbierać punkty juniorom drużyny przeciwnej , nawet nie mówiąc o seniorach drugiej linii. (Chyba żaden z nich nie pokonał seniora w tym roku dobrze kojarzę?)

    Szczerze? Wątpię,że taki Miedziak by męczył się w biegu z debiutantem Halkiewiczem jak Ratajczak. Nie jestem za Miedziakiem, ale tez nie jestem za juniorami. Już męczy mnie gadanie o ciągłym dawaniu im wiecznie szans i żadnych pozytywnych nawet momentów nie widzimy.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 24-05-2023 o 13:51

  20. Powrót do góry    #1907
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Ja widzę to inaczej. Jak wezmą Adriana to na dziś najlepiej to świadczy o naszych juniorach. Po pierwsze na pewno nie zakontraktują go w ciemno tylko po wcześniejszym sprawdzeniu na tle m.in właśnie tych juniorów. Na dziś tez to taki Jasiński zrobi Antka,Damiana czy Huberta jak dzieciaka na Smoku. Czy z takim Adrianem będzie podobnie? Nie wiem, można gdybać. Na dziś co do juniorów , bo ich obraz mamy najlepiej świadczy to, ze z buta wskakuje w ich miejsce nieopierzony dobrze Nazar i to, że maja problem odbierać punkty juniorom drużyny przeciwnej , nawet nie mówiąc o seniorach drugiej linii. (Chyba żaden z nich nie pokonał seniora w tym roku dobrze kojarzę?)

    Szczerze? Wątpię,że taki Miedziak by męczył się w biegu z debiutantem Halkiewiczem jak Ratajczak. Nie jestem za Miedziakiem, ale tez nie jestem za juniorami. Już męczy mnie gadanie o ciągłym dawaniu im wiecznie szans i żadnych pozytywnych nawet momentów nie widzimy.
    Popełnił blad który naprawił. Kółko więcej i wyknalby Karczewskiego. Wczoraj zaczął 18. Lodu
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  21. Powrót do góry    #1908
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,818
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,452 w 1,295 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    chyba jaja w domu... glowe ma przy sobie, bo nia hamuje.
    Baron: fujaro, dales sie wyprzedzic jak dziecko, od czego masz glowe?
    Smyku: jem niom.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Powrót do góry    #1909
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Popełnił blad który naprawił. Kółko więcej i wyknalby Karczewskiego. Wczoraj zaczął 18. Lodu
    Spoko. Ja nie oczekuje od niego pokonywania Madsenów czy Michelsenów, ale pokonania sporadycznie Lamparta,Świdnickiego czy Jasińskiego juz tak.
    Fajnie młody jest ma 18 lat, fajnie wyglada na motocyklu itd - super. Tylko w tak słabej drużynie jaką obecnie mamy taki Damiano (mimo 18lat) powinien jakieś punkty na słabszych seniorach sporadycznie ugrywać, na dziś jest to porażka.

  23. Powrót do góry    #1910
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2023
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Dzisiaj debiut Marcela Juskowiaka jestem ciekawy jak się pokaze

  24. Powrót do góry    #1911
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    No to już wszystko przesądzone. Witamy Adriana w Lesznie Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za chłopaka. Kto by kiedyś pomyślał, że życie napisze taki scenariusz

  25. Powrót do góry    #1912
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Ja widzę to inaczej. Jak wezmą Adriana to na dziś najlepiej to świadczy o naszych juniorach. Po pierwsze na pewno nie zakontraktują go w ciemno tylko po wcześniejszym sprawdzeniu na tle m.in właśnie tych juniorów. Na dziś tez to taki Jasiński zrobi Antka,Damiana czy Huberta jak dzieciaka na Smoku. Czy z takim Adrianem będzie podobnie? Nie wiem, można gdybać. Na dziś co do juniorów , bo ich obraz mamy najlepiej świadczy to, ze z buta wskakuje w ich miejsce nieopierzony dobrze Nazar i to, że maja problem odbierać punkty juniorom drużyny przeciwnej , nawet nie mówiąc o seniorach drugiej linii. (Chyba żaden z nich nie pokonał seniora w tym roku dobrze kojarzę?)

    Szczerze? Wątpię,że taki Miedziak by męczył się w biegu z debiutantem Halkiewiczem jak Ratajczak. Nie jestem za Miedziakiem, ale tez nie jestem za juniorami. Już męczy mnie gadanie o ciągłym dawaniu im wiecznie szans i żadnych pozytywnych nawet momentów nie widzimy.
    Po pamiętnym sezonie 2011 żaden z nas chyba ne wyobrażałby sobie Miedziaka w Lesznie... ani po ych wszystkich dzwonach jakie On zaliczał...
    Jednakże też nie jestem orędownikiem jazdy 3 juniorami bo już bez rzeady. Ani nie jesteśmy w pozycji ani to czas ani miejsce na takie popisy bo formalnie utrzymani ni jesteśmy.
    Szkolić i obejżdzać młodych to my możemy jak będziemy pewni PO w których pewnie za wiele się nie zadzieje... albo gdy utrzymanie będzie 100% pewne...
    Na razie jesteśmy z ręką w nocniku więc uważam i także postawiłbym na Miedziaka... choć fakt jazdy gościem, który wybudzał się ze śpiączki po dzwonie jest no.... z pewnością ciekawym doświadczeniem

    pozdrawiam
    już nie z Leszna

  26. Powrót do góry    #1913
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Nie wiem chyba TEN Adrian jakiś mega tani że go wzięli. Bo jak dla mnie lepiej było brać udział tego Charlesa Wrighta. Przynajmniej zero kontrowersji w tym by było. A jakby koleś nic nie przywiózł to nikt nic złego by nie powiedział. A przynajmniej by próbowali i może by miło zaskoczył. U Miedziaka jak nie będzie żadnych punktów a jeszcze jakiś upadek zaliczy nie daj Boże to się zacznie jazda...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Ali_G (24-05-2023)

  28. Powrót do góry    #1914
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,521
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    No to już wszystko przesądzone. Witamy Adriana w Lesznie Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za chłopaka. Kto by kiedyś pomyślał, że życie napisze taki scenariusz
    Jakieś info oficjalne? Już pewne?

  29. Powrót do góry    #1915
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Nie no sklad w tym roku mamy *****isty!

    Zengota - prawie amputowana noga
    Holder - pogruchotany kregoslup, nie wiadomo czy zdazy na wiosne,
    Miedzinski - koles po spiaczce, prawie rok bez kontaktu z motocyklem.

    Co poszlo nie tak?

  30. Powrót do góry    #1916
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Miedziński w Unii ale dramat

  31. Powrót do góry    #1917
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,286
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Nie no sklad w tym roku mamy *****isty!

    Zengota - prawie amputowana noga
    Holder - pogruchotany kregoslup, nie wiadomo czy zdazy na wiosne,
    Miedzinski - koles po spiaczce, prawie rok bez kontaktu z motocyklem.

    Co poszlo nie tak?

    I mimo to, spokojnie się utrzymamy.

    Ba, wysoce prawdopodobne jest, że nawet wejdziemy do play -off.

  32. Powrót do góry    #1918
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,627
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Wy lepiej Kołodzieja podpisujcie bo po dzisiejszym wywodzie Cegły to Prezes Stali już dzwoni po sponsorach zbierać kasę.

    Te wypowiedzi o Gorzowie były bardzo dziwne, w sensie ze Janusz powinien trafić do Stali. Bo coś w ten deseń Cegła wypalił w dzisiejszym kolegium żużlowym.

  33. Powrót do góry    #1919
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,521
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Wy lepiej Kołodzieja podpisujcie bo po dzisiejszym wywodzie Cegły to Prezes Stali już dzwoni po sponsorach zbierać kasę.

    Te wypowiedzi o Gorzowie były bardzo dziwne, w sensie ze Janusz powinien trafić do Stali. Bo coś w ten deseń Cegła wypalił w dzisiejszym kolegium żużlowym.
    Ty tak bądź o Janka spokojny , ktoś musi tą Unię ratować

  34. Powrót do góry    #1920
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Jakieś info oficjalne? Już pewne?
    Oficjalnie jeszcze nie podali. Dostałem akurat z bardzo dobrego źródła, że wszystko dogadane. Znajomi z Torunia również też mają podobne info.

    Zobaczymy.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Wy lepiej Kołodzieja podpisujcie bo po dzisiejszym wywodzie Cegły to Prezes Stali już dzwoni po sponsorach zbierać kasę.

    Te wypowiedzi o Gorzowie były bardzo dziwne, w sensie ze Janusz powinien trafić do Stali. Bo coś w ten deseń Cegła wypalił w dzisiejszym kolegium żużlowym.
    Cegła może być innego zdania jak sam Janusz. Mówił to przed sezonem, że Janek dostawał zapytania, ale nie wyobraża sobie odejścia z Leszna. Koldi to człowiek z innej gliny ulepiony, z tej samej co Leigh Adams na nasze szczęście.

  35. Powrót do góry    #1921
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2023
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Przy stracie Pitera Doylara Emila myślę że sobie Rusek nie pozwoli na odejście Janusza jak to sie stanie to już nikt w Unię nie uwierzy zupełnie nikt... Ba wy piszecie o pożegnaniu się z Kołodziejem a kto miałby nas zasilić za rok ?
    Po tym co w tej chwili jeździ przy upadającym GieKaEmie fajnym zawodnikiem byłby Frickie
    1.Smektała
    2.Kołodziej
    3.Fricke
    4.K.Rew
    5.Pi.Pawlicki/T.Woffinden
    6.D.Ratajczak
    7.H.Jabłoński/A.Mencel
    8.N.Parnitzki

    Cytat Zamieszczone przez Byczekk Zobacz posta
    Przy stracie Pitera Doylara Emila myślę że sobie Rusek nie pozwoli na odejście Janusza jak to sie stanie to już nikt w Unię nie uwierzy zupełnie nikt... Ba wy piszecie o pożegnaniu się z Kołodziejem a kto miałby nas zasilić za rok ?
    Po tym co w tej chwili jeździ przy upadającym GieKaEmie fajnym zawodnikiem byłby Frickie
    1.Smektała
    2.Kołodziej
    3.Fricke
    4.K.Rew
    5.Pi.Pawlicki/T.Woffinden
    6.D.Ratajczak
    7.H.Jabłoński/A.Mencel
    8.N.Parnitzki
    Skład na walkę o medale

  36. Powrót do góry    #1922
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczekk Zobacz posta
    Przy stracie Pitera Doylara Emila myślę że sobie Rusek nie pozwoli na odejście Janusza jak to sie stanie to już nikt w Unię nie uwierzy zupełnie nikt... Ba wy piszecie o pożegnaniu się z Kołodziejem a kto miałby nas zasilić za rok ?
    Po tym co w tej chwili jeździ przy upadającym GieKaEmie fajnym zawodnikiem byłby Frickie
    1.Smektała
    2.Kołodziej
    3.Fricke
    4.K.Rew
    5.Pi.Pawlicki/T.Woffinden
    6.D.Ratajczak
    7.H.Jabłoński/A.Mencel
    8.N.Parnitzki



    Skład na walkę o medale
    ZENGINATOR > PIZ*A SMYK

    Z mojej perspektywy pożegnanie po sezonie Barona, Lidseya i Smyka będzie fantastyczne.

    W ich miejsce Staszewski lub Bajerski oraz ktokolwiek na średnia min. 1,8bieg Piter/Dudek/Michelsen ( na U24 wchodzą Rew i Nazar) i walka o brąz za rok, przy naiwnej nadzieji że Ratajczak będzie się rozwijał

    Fricke jeździł już w Rybniku, Wrocku, Grudziądzu. To zawodnik lepszy od Lidseya, z większymi cojones, ale różnicy nie zrobi takiej aby z drużyny walczącej o utrzymanie zrobić drużynę na walkę o jakikolwiek medal. Holder - > Fricke(przy założeniu powyższych zmian w składzie) to miałoby sens, ale pewnie budżetowo potencjalna korzyść nie będzie proporcjonalna do ewentualnych korzyści.

    Moim oczywiście zdaniem.

  37. Powrót do góry    #1923
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Wy lepiej Kołodzieja podpisujcie bo po dzisiejszym wywodzie Cegły to Prezes Stali już dzwoni po sponsorach zbierać kasę.

    Te wypowiedzi o Gorzowie były bardzo dziwne, w sensie ze Janusz powinien trafić do Stali. Bo coś w ten deseń Cegła wypalił w dzisiejszym kolegium żużlowym.
    bla bla bla
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  38. Powrót do góry    #1924
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,521
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Wy tam o *********h , a Adik nam mecz z Gorzowem wygra

    Oczywiście nie w Gorzowie ...a w Lesznie ..

  39. Powrót do góry    #1925
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczekk Zobacz posta
    Przy stracie Pitera Doylara Emila myślę że sobie Rusek nie pozwoli na odejście Janusza jak to sie stanie to już nikt w Unię nie uwierzy zupełnie nikt... Ba wy piszecie o pożegnaniu się z Kołodziejem a kto miałby nas zasilić za rok ?
    Po tym co w tej chwili jeździ przy upadającym GieKaEmie fajnym zawodnikiem byłby Frickie
    1.Smektała
    2.Kołodziej
    3.Fricke
    4.K.Rew
    5.Pi.Pawlicki/T.Woffinden
    6.D.Ratajczak
    7.H.Jabłoński/A.Mencel
    8.N.Parnitzki
    Skład na walkę o medale
    haha... patrzac na to co sie ostatnio **********.... to skończy się na co najwyzej na Walasku albo innym Gapińskim.

  40. Powrót do góry    #1926
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,627
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Baron potwierdza, ale nie wiadomo czy pojedzie już w Gorzowie. Chociaż znając Adriana to na pewno pojedzie.

    Ile punktów Miedziak musiałby robić, byście byli zadowoleni?

  41. Powrót do góry    #1927
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    W dobie pre kontraktów bardzo, bardzo ciężko będzie wyrwać kogoś kto mógłby być tym drugim liderem obok Janusza. Oczywiście kogoś powinni szukać w miejsce Chrisa, ale tutaj uważam żadnego boom nie będzie.
    Bardzo ważne jest by się utrzymać to po pierwsze
    Po drugie zrobić to jak najszybciej, dlatego ważny jest mecz z Gorzowem pod kątem ewentualnych negocjacji które się zaraz zaczynają (10 czerwca start) i podpisywania tych właśnie prekontraktów. Na jakieś boom jak mówiłem bym się nie nastawiał, Unia raczej będzie wybierać w tym „ co zostanie”.

    Smyka zdecydowanie bym zostawił, krajowych jest jak na lekarstwo. Dla mnie jeden element do wymienienia czyli miejsce po Chrisie Holderze.

    P.S
    No i wymiana Barona na kogoś innego jest najważniejsza.

    Prekontrakty 15 czerwca. *
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 25-05-2023 o 09:12

  42. Powrót do góry    #1928
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Adrian Miedziński HERE WE GO

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ZZ za jego przydatny post!

    Dominik (25-05-2023)

  44. Powrót do góry    #1929
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    499
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Na przyszły sezon jest potrzebny drugi obok Janusza porządny lider a nie jakiś Frick w innym razie lecimy. Rew czy Nazar na u24 to nie będą robić połowy pkt obecnego Lidseya. Mam nadzieję że będzie stać nas na takiego lidera z prawdziwego zdarzenia bo będzie trzeba dużo za nie przepłacać.

  45. Powrót do góry    #1930
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Na przyszły sezon jest potrzebny drugi obok Janusza porządny lider a nie jakiś Frick w innym razie lecimy. Rew czy Nazar na u24 to nie będą robić połowy pkt obecnego Lidseya. Mam nadzieję że będzie stać nas na takiego lidera z prawdziwego zdarzenia bo będzie trzeba dużo za nie przepłacać.
    Rozmowy już się toczą z zawodnikiem z topu. Spokojnie.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  46. Powrót do góry    #1931
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    W przyszłym sezonie pozycja u24 to będzie dno i dwa metry mułu wiec nie uważam by Parnicki z Rew nie mogli wozić jakiś sensownych punków, tym bardziej że i juniorka będzie jeszcze słabsza ( bez Kowalskiego czy Cierniaka)...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  47. Powrót do góry    #1932
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Rozmowy już się toczą z zawodnikiem z topu. Spokojnie.
    Pewnie Tai Woffinden będzie do wziecia

  48. Powrót do góry    #1933
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,286
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Pewnie Tai Woffinden będzie do wziecia

    Ciekawe, chociaż ostatnio z niego większy "hobbysta" niż onegdaj z Jaśka.





    PS

    Jakoś nie mam zaufania do jego postawy

    ?

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...l-we-wroclawiu
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 25-05-2023 o 10:25

  49. Powrót do góry    #1934
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,818
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,452 w 1,295 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Pewnie Tai Woffinden będzie do wziecia
    prawie Australijczyk z niego

    Co do Adriana, powodzenia, nie przypuszczałbym scenariusza, że będzie komu kibicować w Lesznie Tylko ładnie tam klaskać Panu Adrianowi po zwycięstwach
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  50. Powrót do góry    #1935
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,627
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Niby Unia uprzedzona do transferu, ale jak to się mówi, zrobi ze dwa komplety to pokochają.

    Szkoda że nie zobaczymy go razem z Chrisem razem w meczu, duet Holder-Miedziak to byłoby coś. Koniecznie razem w parze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •