Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728
Pokaż wyniki od 1,216 do 1,224 z 1224

Wątek: Motor Lublin 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1216
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 2 Zobacz posta
    Bzdury piszesz. Mordel, Muszyński , Piszcz i Bober to zawodnicy , którzy po 1995 r. przez wiele lat, jako wychowankowie zdobywali pkt. dla Lublina.
    Nawet w ostatnich latach ich młodzi zdobyli kilka pkt.
    Oczywiście nie popieram opłacania sportu zawodowego z kasy publicznej lub SSP. Rząd , który zrobi z tym porządek zyska uznanie bardzo wielu obywateli, w tym części kibiców żużla.

    I co ważne, wcale nie wpłynie to na upadek tego sportu a wręcz odwrotnie.
    Mniej będą zarabiać zawodnicy a to skłoni ich do zabiegania o tańszy sprzęt dla wszystkich.
    Tańszy sprzęt znacznie wpłynie na rozwój speedwaya w Czechach, Słowenii czy Niemczech itd.
    Ok, źle się wyraziłem chodzi o wychowanka który w ekstralidze zdobył jakieś pkt, tym był Dados w 1995 r

    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Za rok nie będziesz musiał oglądać tego klubu bo twój będzie mierzył się z np.Orłem Łódź.
    Może i się będzie mierzył z Orłem Łódź ale przetrwa a nie będzie zgłaszał upadłości żeby po raz n-ty zakładać nowy klub i nie spłacać długie.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artur99 za jego przydatny post!

    Buszmen (05-11-2023)

  3. Powrót do góry    #1217
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,370
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 255 w 183 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Ok, źle się wyraziłem chodzi o wychowanka który w ekstralidze zdobył jakieś pkt, tym był Dados w 1995 r
    A wiesz, że taka Sparta wzięła wychowanka z Lublina żeby punkty robił i nie był to Dados i Śledź?


    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Może i się będzie mierzył z Orłem Łódź ale przetrwa a nie będzie zgłaszał upadłości żeby po raz n-ty zakładać nowy klub i nie spłacać długie.
    Wszystko może być przed wami.

  4. Powrót do góry    #1218
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Ok, źle się wyraziłem chodzi o wychowanka który w ekstralidze zdobył jakieś pkt, tym był Dados w 1995 r



    Może i się będzie mierzył z Orłem Łódź ale przetrwa a nie będzie zgłaszał upadłości żeby po raz n-ty zakładać nowy klub i nie spłacać długie.
    Szkoda ze nie czepiasz sie Łodzi czy chociażby Częstochowy. Po drugie Lublin wypuścił teraz kilku juniorów którzy mogą coś znaczyć Jaworski,Grzeszczyk czy Rachubik

  5. Powrót do góry    #1219
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    To, że paru adeptów zdało licencje, to nie zmienia faktu, że Lublin jedzie w lidze składem w całości zakupionym.
    Bez choćby jednego wychowanka w składzie ligowym. Więc nie czepiałbym się kolegi, który słusznie na to zwraca uwagę.

  6. Powrót do góry    #1220
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2022
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 19 w 13 postach
    Na tym forum jest duzo roznych zboków, ale ten fetysz wychowankow jest mocno smieszny. Czy w jakimkolwiek sporcie ktos zwraca na to uwage?

  7. Powrót do góry    #1221
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez lucasxxx Zobacz posta
    Na tym forum jest duzo roznych zboków, ale ten fetysz wychowankow jest mocno smieszny. Czy w jakimkolwiek sporcie ktos zwraca na to uwage?
    Jest bardzo wiele klubów w innych dyscyplinach sportu gdzie zwracają na to uwagę. Dużo klubów zarabia też na wychowankach. Oczywiście jest też pełno klubie gdzie nie przywiązuje się do tego wagi. Najwięcej kibiców chyba starszej daty zwraca na to uwagę i niestety ale znak czasów w żużlu chyba pod tym względem widać najbardziej i brak wychowanków w zespołach ale tego nie zatrzymamy niestety. Szkoda poprostu że są kluby gdzie nie ma chociaż jednego wychowanka i tylko o to mi chodzi zdaje sobie sprawę że nie wrócimy do lat 90 i wcześniejszych gdzie 80% składu składała się z wychowanków.

  8. Powrót do góry    #1222
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Żużel mocno się kurczy jako dyscyplina, więc temat wychowywania kolejnych pokoleń zawodników jest sensowny. Tego w sklepie nie kupisz, więc nie jest to jakiś fetysz.

  9. Powrót do góry    #1223
    Początkujący
    Dołączył
    30-08-2023
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Gratulacje za kontrakt Zmarzlika, wspaniały prezes Kępa ogarnia ten klub. Klub który nic nie wnosi do polskiego żużla a jego podwaliny są tworzone tylko na pieniądzach. Zero wychowanków, zero szkolenia, zero legend (propozycja pomnika koziołek przed stadionem) ten klub to choroba tego sportu. Czekamy na wychowanka klubu z Lublina żeby zdobył pkt dla tego miasta juz 28 lat 1 miesiąc i 18 dni osiągnął to Robert Dados w 1995r. Żaden inny klub jeżdżący w Ekstralidze nie ma tak chlubnej karty na swoim koncie. Gratulacje koziołki kupujcie i zdobywacie medale nadal tylko najemnikami jeśli to wam odpowiada.
    Ty tez sie tam trzymaj mordeczko

  10. Powrót do góry    #1224
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,807
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Buszmen (05-11-2023)

Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •