Strona 25 z 28 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,125 z 1224

Wątek: Motor Lublin 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1081
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez lucasxxx Zobacz posta
    KO bez poslow z Trzeciej drogi nic nie zrobi. To i tak wszystko obietnice politykow. Wiadomo co znacza.
    Rudy przysiegal, ze dzien po wyborach jedzie zalatwiac KPO. No i co, pojechal?
    Ale co on ma zrobić z tymi posłami? W sejmie zrobić głosowanie czy mają sponsorować PiSmotor lublin? Prezes Orlenu na 99.99% zostanie zmieniony i jak będą chcieli to ukrócą sponsorowanie pojedynczego klubu przez spółki skarbu państwa i w dupie ktoś będzie miał to, że jeden poseł z trzeciej drogi powie nie XD

    Jak widać nie każdy zrozumiał metafory Tuska, ale nie mam co się dziwić. Może trzeba do szkoły się wrócić i zacząć myśleć to może wtedy zrozumiesz metaforę

  2. Powrót do góry    #1082
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2022
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 19 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Thomaso Zobacz posta
    Ale co on ma zrobić z tymi posłami? W sejmie zrobić głosowanie czy mają sponsorować PiSmotor lublin? Prezes Orlenu na 99.99% zostanie zmieniony i jak będą chcieli to ukrócą sponsorowanie pojedynczego klubu przez spółki skarbu państwa i w dupie ktoś będzie miał to, że jeden poseł z trzeciej drogi powie nie XD

    Jak widać nie każdy zrozumiał metafory Tuska, ale nie mam co się dziwić. Może trzeba do szkoły się wrócić i zacząć myśleć to może wtedy zrozumiesz metaforę
    Otoz ma znaczenie takie, ze bez poslow z 3 drogi KO sobie nie porzadzi i musi brac pod uwage zdanie ludzi z tej partii.
    A moze Komar tez snuje metafory? Ale zeby to zrozumiec trzeba sie cofnac do szkoly?

  3. Powrót do góry    #1083
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Politycy z Lubelszczyzny zaczynają cisnąć po Komarnickim za jego słowa o SSP i Motorze Lublin.
    Podejrzewam, że w niedalekiej przyszłości może nawet dołączyć do tego prezydent Lublina z PO i inni posłowie.

    Zrzut ekranu 2023-10-17 205036.png

  4. Powrót do góry    #1084
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    No to niezła ta demokracja nastała
    Niech lepiej wycofa ta słowa bo zaraz poleci wniosek o odebranie immunitetu

  5. Powrót do góry    #1085
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach
    typy z lublina się boją, bo jak braknie hajsu z SSP to lądują znowu w drugiej lidze, a tak można robić marketing polityczny na sukcesach w żużelku dzięki SSP

  6. Powrót do góry    #1086
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Słowa starego komucha brzmią groteskowo po tym jak politycznie zawinęli nam KGHM. 0 zdziwienia.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  7. Powrót do góry    #1087
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez lucasxxx Zobacz posta
    Otoz ma znaczenie takie, ze bez poslow z 3 drogi KO sobie nie porzadzi i musi brac pod uwage zdanie ludzi z tej partii.
    A moze Komar tez snuje metafory? Ale zeby to zrozumiec trzeba sie cofnac do szkoly?
    no widać, że boli niezrozumienie metafory i teraz niskich lotów zaczepka o metaforach komara XD

    no, ale rozumiem wschód i że kuleje tam edukacja dzięki czemu wygrywa pis, ale miejmy nadzieję, że to się zmieni

  8. Powrót do góry    #1088
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Władysław Komarnicki .... Od lat 60. pracował w Gorzowskim Przedsiębiorstwie Budownictwa Przemysłowego, był w niej sekretarzem komitetu zakładowego PZPR

    To wystarczy, aby wiedzieć z kim ma się do czynienia.
    Ps. Ten stary dziadziuś będzie miał tak wpływ na finansowanie Motoru, jaki miał na odchudzenie swoich spasionych kotów
    Tylko Falubaz

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    pawcio (18-10-2023)

  10. Powrót do góry    #1089
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2022
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 19 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Thomaso Zobacz posta
    no widać, że boli niezrozumienie metafory i teraz niskich lotów zaczepka o metaforach komara XD

    no, ale rozumiem wschód i że kuleje tam edukacja dzięki czemu wygrywa pis, ale miejmy nadzieję, że to się zmieni
    Zobacz sobie procent ludnosci z wyzszym wyksztalceniem. W Lubelskim jest wyzszy niz w Lubuskim czy Wielkopolskim XD
    W sumie jestem ciekaw ile jeszcze takich "metafor" bedzie za nowych rzadow. I jak podobni tobie "inteligenci" beda je tlumaczyc XD

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lucasxxx za jego przydatny post!

    pawcio (18-10-2023)

  12. Powrót do góry    #1090
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez lucasxxx Zobacz posta
    Serio jestes az tak glupi, zeby wierzyc w to, co mowia politycy? Winszuje intelektu.

    Poćwicz czytanie ze zrozumieniem, bo napisałem że Komar nic nie zrobi. A Ty sugerujesz że mu wierzę. Nie wierzę mu, bo guzik ma do powiedzenia.

    Opozycja będzie odcinać się od PiSu i nie będzie powielac ich działań. Tam gdzie płynęły duże środki publiczne płynąć nie będą, a będą płynąć w inne miejsca tam gdzie PiS nie dawał. I żużel dostanie po dupie w dłuższej perspektywie, to przecież oczywiste.

  13. Powrót do góry    #1091
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Głosy na PiS w miastach Ekstraligowych:

    Lublin 32,98%
    Wrocław 21,64%
    Toruń 25,18%
    Częstochowa 30,90%
    Gorzów Wlkp 25,82%
    Leszno 22,70%
    Grudziądz 28,62%
    Krosno 40,78%
    Zielona Gora 20,87%

    Teraz mnie przestaje dziwić dlaczego największą kasę SSP dawaly w tym sezonie w Lublinie, Częstochowie i Krośnie poprostu PiS ma w tych miastach najwięcej zwolenników z miast żużlowych. Wrocław, Leszno, Toruń z tych miast tylko Unia dostała nie całe 500tys z Enei nie dziwią patrząc ilu zwolenników PiSu jest w tych miastach.
    Nie liczy się tylko miasto, ale i okolica. Połowa kibiców na stadionie jest przecież spoza danego miasta. Akurat lubelskie głównie głosuje na PiS.
    Trzymam kciuki za Komarnickiego, aby doszedł do informacji ile SSP i głównie Orlen wyłożyły kasy na Motor Lublin, a ile wyłożyły na inne kluby.
    I czekam na podanie tej informacji to wiadomości publicznej.
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Władysław Komarnicki .... Od lat 60. pracował w Gorzowskim Przedsiębiorstwie Budownictwa Przemysłowego, był w niej sekretarzem komitetu zakładowego PZPR
    To wystarczy, aby wiedzieć z kim ma się do czynienia.
    A jakie to ma znaczenie w kontekście ujawnienia, że SSP wybiórczo pompują kasę w Motor Lublin? I ewentualnego równego traktowania wszystkich klubów?
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 17-10-2023 o 22:21

  14. Powrót do góry    #1092
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Dobra zabierzcie sobie te trzy medale z rzędu, które zdobyliśmy i się podzielcie, bo już się rzygać chcę jak się to czyta i wypyerdalac z forum lubelskiego.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zibly za jego przydatny post!

    Mihalo (18-10-2023)

  16. Powrót do góry    #1093
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Nie liczy się tylko miasto, ale i okolica. Połowa kibiców na stadionie jest przecież spoza danego miasta. Akurat lubelskie głównie głosuje na PiS.
    Trzymam kciuki za Komarnickiego, aby doszedł do informacji ile SSP i głównie Orlen wyłożyły kasy na Motor Lublin, a ile wyłożyły na inne kluby.
    I czekam na podanie tej informacji to wiadomości publicznej.
    Ja prdl co za kretyn niedouczony.

    Orlen jełopie nie wydaje środków publicznych aby musiał publicznie się tym chwalić. I nawet jak zmieni się władza w Orlenie to nikt tam nie zgłupieje aby to robić. Chociażby dlatego aby za jakiś czas nie musieć ujawniać ile sami wydali na konkretny sponsoring konkretnego zawodnika czy klubu. A Komar to może sobie co najwyżej podłubać w nosie. Nikt go tam na poważnie nie traktuje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1094
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Dobra zabierzcie sobie te trzy medale z rzędu, które zdobyliśmy i się podzielcie, bo już się rzygać chcę jak się to czyta i wypyerdalac z forum lubelskiego.
    Proszę bez wulgaryzmów bo Tusk Cię rozliczy tak jak pisowcow

  18. Powrót do góry    #1095
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja prdl co za kretyn niedouczony.

    Orlen jełopie nie wydaje środków publicznych aby musiał publicznie się tym chwalić. I nawet jak zmieni się władza w Orlenie to nikt tam nie zgłupieje aby to robić. Chociażby dlatego aby za jakiś czas nie musieć ujawniać ile sami wydali na konkretny sponsoring konkretnego zawodnika czy klubu. A Komar to może sobie co najwyżej podłubać w nosie. Nikt go tam na poważnie nie traktuje.
    Ja prdl, ale to jest wytresowany, pisowski piesek. Lata po wszystkich forach i broni sponsoringu SSP, ależ to jest żałosny typ. Pisowski, zdegenerowany durniu nie pytałem ciebie o zdanie. Sponsoring Speedway w przypadku Orlenu jest typowo upolityczniony, i głupku bez szkoły jako kibic jestem zainteresowany jak wybiórczo ten sponsoring działał. Tak więc pisowski matole nie wpierd..aj się więcej w dyskusję.

  19. Powrót do góry    #1096
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ja prdl, ale to jest wytresowany, pisowski piesek. Lata po wszystkich forach i broni sponsoringu SSP, ależ to jest żałosny typ. Pisowski, zdegenerowany durniu nie pytałem ciebie o zdanie. Sponsoring Speedway w przypadku Orlenu jest typowo upolityczniony, i głupku bez szkoły jako kibic jestem zainteresowany jak wybiórczo ten sponsoring działał. Tak więc pisowski matole nie wpierd..aj się więcej w dyskusję.
    Oho, degenerat z adhd już osrał pampersy.

    W doopie mam czym ty jesteś zainteresowany jako kibic. Śmieję się głupku z ciebie jak słyszę jakie to życzenia masz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #1097
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Dobra zabierzcie sobie te trzy medale z rzędu, które zdobyliśmy i się podzielcie, bo już się rzygać chcę jak się to czyta i wypyerdalac z forum lubelskiego.
    Dobra, ale jak je oddacie na Owsiaka.

    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #1098
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oho, degenerat z adhd już osrał pampersy.

    W doopie mam czym ty jesteś zainteresowany jako kibic. Śmieję się głupku z ciebie jak słyszę jakie to życzenia masz.
    I po co ten wpis? Przecież ty pisowski, zdegenerowany przygłupie nic teraz nie napisałeś i nic nie wniosłeś do dyskusji.
    Mnie jako kibica w dalszym ciągu interesuje, czy sponsoring Motoru Lublin był polityczny i interesuje mnie skala tego sponsoringu i czekam na te informacje.
    Tak ciebie boli, że to zostanie ujawnione? I to jeszcze w kontekście obcego klubu? Lecz się chory człowieku jeśli ty mnie za to atakujesz.

  22. Powrót do góry    #1099
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta

    A jakie to ma znaczenie w kontekście ujawnienia, że SSP wybiórczo pompują kasę w Motor Lublin? I ewentualnego równego traktowania wszystkich klubów?
    Równo po gówno to było za czasów PRL, które czynnie wspierał tow. Komarnicki.
    Teraz jak widzę na stare lata znowu chce tworzyć nam komunę.
    Tylko Falubaz

  23. Powrót do góry    #1100
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Równo po gówno to było za czasów PRL, które czynnie wspierał tow. Komarnicki.
    Teraz jak widzę na stare lata znowu chce tworzyć nam komunę.
    Ty czytasz w ogóle co piszesz?
    W którym miejscu niby Komarnicki chce tworzyć komunę? Przecież on działał od lat w żużlu bez komuny. Co Ciebie tak boli fakt, że Motor będzie odcięty od partyjnego sponsoringu?
    To właśnie wybiórczy sponsoring klubu z Lublina to jest komuna, czego Ty kompletnie nie rozumiesz.

  24. Powrót do góry    #1101
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Poćwicz czytanie ze zrozumieniem, bo napisałem że Komar nic nie zrobi. A Ty sugerujesz że mu wierzę. Nie wierzę mu, bo guzik ma do powiedzenia.

    Opozycja będzie odcinać się od PiSu i nie będzie powielac ich działań. Tam gdzie płynęły duże środki publiczne płynąć nie będą, a będą płynąć w inne miejsca tam gdzie PiS nie dawał. I żużel dostanie po dupie w dłuższej perspektywie, to przecież oczywiste.
    Ale Ty jesteś naiwny. Opozycja też będzie dawać kasę tam gdzie będzie widziała interes polityczny. Niezależnie od tego czy PiS tam dawał czy nie.

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ty czytasz w ogóle co piszesz?
    W którym miejscu niby Komarnicki chce tworzyć komunę? Przecież on działał od lat w żużlu bez komuny. Co Ciebie tak boli fakt, że Motor będzie odcięty od partyjnego sponsoringu?
    To właśnie wybiórczy sponsoring klubu z Lublina to jest komuna, czego Ty kompletnie nie rozumiesz.
    Przypomniał mi się taki dowcip:
    Podchodzi mężczyzna do eleganckiej kobiety w restauracji i pyta:
    M: czy oddałaby mi się Pani za 200 000zl?
    K: No wie Pan…
    M: Mam pieniądze w gotowce (pokazuje jej torbę wypchana kasa)
    Kobieta zgodziła się i poszła z nim do hotelu. Zaczynaja się rozbierać i w pewnym momencie mężczyzna zagaduje
    M: a czy oddałaby mi się Pani za 100 zł zamiast 200 000?
    K: Proszę Pana! Za kogo Pan mnie uważa?!
    M: To już ustaliliśmy, teraz tylko negocjujemy stawkę.

    W żużlu sprzedają się prawie wszyscy (Toruń chyba tylko nie, ale tylko dlatego ze nikt nie chciał im zapłacić). I kibice i inne Władki z tanich klubików złoszczą się, że Motor się sprzedał za 200000 a nie za stówę jak oni.

  25. Powrót do góry    #1102
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To prawda, ale ogolnie wyniki PiS vs opozycja nie odbiegaja znacznie od innych miast.
    Np. w Lubinie PiS uzykal 32,98% a w podobnej wielkosci Bydgoszczy 31,20%.
    Roznica niewielka.
    W Bydgoszczy PiS miał 25,71. Jakbyś stosował takie "niewielkie" różnice, to by dalej rządził.

    Wracając do meritum,.to politycy lubelscy gówno będą mieć.do powiedzenia. Jest czas rozliczeń i Tusk nie będzie miał litości dla rozdawnictwa sasinowego, którego Motor jest jednym z symboli.
    Ostatnio edytowane przez Rif ; 18-10-2023 o 06:18
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  26. Powrót do góry    #1103
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Roznica jak widzisz wynosila ok.2% wiec zwykla pomylka lub trafilem na jakies wyniki czastkowe.
    Wiec nie stosuje tak "niewielkich" roznic, ale ok.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #1104
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Żeby słowa towarzysza z cygarem nie były puste to mam nadzieję, że ostro powalczy aby KGHM nie dał nawet grosza Stali na sezon 2024 wtedy pokaże, że chce faktycznie wyczyścić sport z SSP.

  28. Powrót do góry    #1105
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Ale Ty jesteś naiwny. Opozycja też będzie dawać kasę tam gdzie będzie widziała interes polityczny. Niezależnie od tego czy PiS tam dawał czy nie.



    Przypomniał mi się taki dowcip:
    Podchodzi mężczyzna do eleganckiej kobiety w restauracji i pyta:
    M: czy oddałaby mi się Pani za 200 000zl?
    K: No wie Pan…
    M: Mam pieniądze w gotowce (pokazuje jej torbę wypchana kasa)
    Kobieta zgodziła się i poszła z nim do hotelu. Zaczynaja się rozbierać i w pewnym momencie mężczyzna zagaduje
    M: a czy oddałaby mi się Pani za 100 zł zamiast 200 000?
    K: Proszę Pana! Za kogo Pan mnie uważa?!
    M: To już ustaliliśmy, teraz tylko negocjujemy stawkę.

    W żużlu sprzedają się prawie wszyscy (Toruń chyba tylko nie, ale tylko dlatego ze nikt nie chciał im zapłacić). I kibice i inne Władki z tanich klubików złoszczą się, że Motor się sprzedał za 200000 a nie za stówę jak oni.

    O ****a, ale z wami polemika. Gdzie ja napisałem że opozycja nie będzie dawać pieniędzy tam gdzie będzie miała interes polityczny? Będzie dawać i tego nie neguje. Tylko wygląda to zwykle w ten sposób że tam gdzie PiS ma interes, tam opozycja go nie ma. I odwrotnie.

    I finansowanie żużla z dużych publicznych pieniędzy się lada moment skończy.

  29. Powrót do góry    #1106
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Trzymam kciuki za Komarnickiego, aby doszedł do informacji ile SSP i głównie Orlen wyłożyły kasy na Motor Lublin, a ile wyłożyły na inne kluby.
    I czekam na podanie tej informacji to wiadomości publicznej.
    NIe trzymaj bo szkoda kciuków. Niepotrzebnie sie napalasz tylko, bo gdyby cygar byl w stanie cos zrobic, to by zrobil a nie gadal.
    Zaraz tam dogra jakiegos sponosra Stali i "zapomni" o temacie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #1107
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    stary komuszy szkodnik. Jak na wiosnę zobaczymy logo KGHMu na Stali to bedzie jazda
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  31. Powrót do góry    #1108
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    NIe trzymaj bo szkoda kciuków. Niepotrzebnie sie napalasz tylko, bo gdyby cygar byl w stanie cos zrobic, to by zrobil a nie gadal.
    Zaraz tam dogra jakiegos sponosra Stali i "zapomni" o temacie.
    Ja się nie napalam tylko czekam na informacje, które powinny być podane do wiadomości publicznej.
    Kiedy niby cygar miał to zrobić? jeśli do tej pory nie miał dostępu do danych SSP? Ja tam rozumiem Władka, bo Motor zabrał im Zmarzlika pieniędzmi Orlenu.
    Najbardziej interesuje mnie ten Orlen. Spokojnie czekam Pozdro

  32. Powrót do góry    #1109
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ja tam rozumiem Władka, bo Motor zabrał im Zmarzlika pieniędzmi Orlenu.
    Najbardziej interesuje mnie ten Orlen. Spokojnie czekam Pozdro
    Ciekawe ile takich klubów jak Kaczor Lublin we wszystkich dyscyplinach mamy. Ile to milionów na te wszystkie sponsoringi poszło ?
    Orlen Wisła Płock w piłce ręcznej i kto tam jeszcze ?

  33. Powrót do góry    #1110
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ja się nie napalam tylko czekam na informacje, które powinny być podane do wiadomości publicznej.
    Kiedy niby cygar miał to zrobić? jeśli do tej pory nie miał dostępu do danych SSP? Ja tam rozumiem Władka, bo Motor zabrał im Zmarzlika pieniędzmi Orlenu.
    Najbardziej interesuje mnie ten Orlen. Spokojnie czekam Pozdro
    Nie pytaj kiedy cygar mial to zrobic, tylko po co teraz glosno szczeka zamiast przygotowywac dzialania. To ci da odpowiedz na wiele pytan.
    Bo wiesz, lubuscy senatorzy to slyna z takiej zwyklej ludzkiej uczciwosci
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #1111
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Dziś w radiu "ZET"nawet Kidawa Błońska powiedziała."spółki skarbu państwa należą do wszystkich obywateli"więc nie tylko mają korzystać niektóry,wybrane podmioty,a wszystkie,bo ja nie mam ochoty dokładać się do klubu z Lublina,skoro kibicuje klubowi,który takich pomocy nie otrzymują.
    Wyżej czytałem że Orlen nie sponsoruje klubu z publicznych pieniędzy,błuahahahahah,a jakich pieniędzy?z tych co rosną na drzewach?To tak jakby powiedzieć że w zakładzie pracy fundusz socjalny płaci pracodawca ze swojej kieszeni,który wypracowuje prywatnie sam,jakieś dobra,a nie pracownicy.A to że jakas spółka sobie kategoryzuje dochody,to nie znaczy,że taki fundusz ma powstać,ale to i tak są pieniądze które biorą się z kieszeni narodu.

  35. Powrót do góry    #1112
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2021
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Rozumiem, że nadchodzą chude lata dla polskiego sportu. Lekkoatletyka, sporty motorowe, kluby siatkarskie, piłki ręcznej i nożnej itd. też upadną czy tylko żużlowy Motor? Komarnicki stary wariacie jak już ciąć to na grubo i po całości, a co.

  36. Powrót do góry    #1113
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    TYLKO FALUBAZ

  37. Powrót do góry    #1114
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    Dziś w radiu "ZET"nawet Kidawa Błońska powiedziała."spółki skarbu państwa należą do wszystkich obywateli"więc nie tylko mają korzystać niektóry,wybrane podmioty,a wszystkie,bo ja nie mam ochoty dokładać się do klubu z Lublina,skoro kibicuje klubowi,który takich pomocy nie otrzymują.
    Wyżej czytałem że Orlen nie sponsoruje klubu z publicznych pieniędzy,błuahahahahah,a jakich pieniędzy?z tych co rosną na drzewach?To tak jakby powiedzieć że w zakładzie pracy fundusz socjalny płaci pracodawca ze swojej kieszeni,który wypracowuje prywatnie sam,jakieś dobra,a nie pracownicy.A to że jakas spółka sobie kategoryzuje dochody,to nie znaczy,że taki fundusz ma powstać,ale to i tak są pieniądze które biorą się z kieszeni narodu.
    Ten bełkot wyraźnie pokazuje, że autor jak i większość z was nie ma żadnego pojęcia jak to funkcjonuje. I piszecie najzwyklejsze bzdury.

    Kidawa mu powiedziała, że SSP należą do wszystkich obywateli. To znaczy, że ciebie w chuya robi a tym nawet o tym nie wiesz. Przede wszystkim to są spółki prawa handlowego z jakimś udziałem skarbu państwa. Najczęściej jednak akcjonariat jest mieszany. W przypadku Orlenu to jest zdaje się 49,9 % udziałów skarbu państwa. Wiec jakim cudem taki Orlen należy do wszystkich obywateli ? Zastanowiłeś się nad tym co bredzisz ? Bo, że Kidawa pyerdoli często trzy po trzy to wiemy już od dawna.

    Oczywiście, że Orlen nie sponsoruje klubów z publicznych pieniędzy. Poczytaj sobie gamoniu co to są publiczne pieniądze. Orlen jak spółka prawa handlowego działa na zasadach rynkowych. A zatem utrzymuje się z zysków jakie wypracowuje. I z tych zysków sponsoruje różne dziedziny życia publicznego.

    ale to i tak są pieniądze które biorą się z kieszeni narodu.
    Ten cytat wyraźnie pokazuje jak jesteś zagubiony w tym temacie i pyerdolisz kocopoły. Gdyby przyjąć logikę twojego rozumowania za słuszną to dosłownie każda firma która sprzedaje swoje towary czy usługi, wyciąga przecież pieniądze z kieszeni narodu. Czyli co ? Wracamy w prostej drodze do komunizmu i ogłaszamy, w myśl twojego i Kidawy rozumowania, że każda firma w PL jest własnością narodu bo przecież wyciąga kasę z kieszeni narodu ? Przecież to jakaś totalna utopia jest.

    I następna kwestia, gdyby przyjąć rozumowanie takiego Komarnickiego za słuszne, czyli, że kasa ze SSP może iść na sponsoring ale nie bezpośrednio do niektórych klubów ale do centrali zrzeszającej te kluby, bo jak tłumaczy to są pieniądze wszystkich Polaków, to w tym układzie takie SSP nie mogłyby tak naprawdę sponsorować nikogo. Żadnego klubu ani indywidualnie sportowca. Bo niby czemu SSP miałyby sponsorować tylko żużel ? A już innych pozostałych dyscyplin sportowych już nie ? Ba, w ogóle czemu te spółki miałyby sponsorować tylko sport a innych dziedzin życia już nie ? W kolejce jest jeszcze sztuka, kultura, itd. Więc co ? Władzio załatwi, że Orlen będzie przelewał kasę do SE ? A może jeszcze załatwi darowiznę dla i i II ligi żużla ? A wtedy jakiś wkrewiony prezes ping ponga czy związku szachistów pyerdolnie pięścią w stół i zapyta dlaczego Orlen sponsoruje żużel a nie jego dyscyplinę. I co mu mądrala Komarnicki odpowie ? Dalej będzie pyerdolił głupoty, że to kasa narodu jest ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Kaman (18-10-2023), pawcio (18-10-2023)

  39. Powrót do góry    #1115
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    ja pier.... jak mozna az tak nie rozumiec. To juz szumi wincyj rozumi.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #1116
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ja pier.... jak mozna az tak nie rozumiec. To juz szumi wincyj rozumi.
    Jak zwykle, merytorycznie potrafisz przekonać. Twoje kontrargumenty powalają.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    pawcio (18-10-2023)

  42. Powrót do góry    #1117
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I następna kwestia, gdyby przyjąć rozumowanie takiego Komarnickiego za słuszne, czyli, że kasa ze SSP może iść na sponsoring ale nie bezpośrednio do niektórych klubów ale do centrali zrzeszającej te kluby, bo jak tłumaczy to są pieniądze wszystkich Polaków, to w tym układzie takie SSP nie mogłyby tak naprawdę sponsorować nikogo. Żadnego klubu ani indywidualnie sportowca. Bo niby czemu SSP miałyby sponsorować tylko żużel ? A już innych pozostałych dyscyplin sportowych już nie ? Ba, w ogóle czemu te spółki miałyby sponsorować tylko sport a innych dziedzin życia już nie ? W kolejce jest jeszcze sztuka, kultura, itd. Więc co ? Władzio załatwi, że Orlen będzie przelewał kasę do SE ? A może jeszcze załatwi darowiznę dla i i II ligi żużla ? A wtedy jakiś wkrewiony prezes ping ponga czy związku szachistów pyerdolnie pięścią w stół i zapyta dlaczego Orlen sponsoruje żużel a nie jego dyscyplinę. I co mu mądrala Komarnicki odpowie ? Dalej będzie pyerdolił głupoty, że to kasa narodu jest ?
    Wystarczy, że SSP będą sponsorować jedynie kadry narodowe jako całość / reprezentantów kraju / olimpijczyków i nikt nie będzie miał problemu.

    Dotacje dla lokalnych klubów z lokalnych samorządów. To mieszkańcy regionu powinni wybierać czy chcą Zmarzlika czy remont chodnika.

  43. Powrót do góry    #1118
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ten bełkot wyraźnie pokazuje, że autor jak i większość z was nie ma żadnego pojęcia jak to funkcjonuje. I piszecie najzwyklejsze bzdury.

    Kidawa mu powiedziała, że SSP należą do wszystkich obywateli. To znaczy, że ciebie w chuya robi a tym nawet o tym nie wiesz. Przede wszystkim to są spółki prawa handlowego z jakimś udziałem skarbu państwa. Najczęściej jednak akcjonariat jest mieszany. W przypadku Orlenu to jest zdaje się 49,9 % udziałów skarbu państwa. Wiec jakim cudem taki Orlen należy do wszystkich obywateli ? Zastanowiłeś się nad tym co bredzisz ? Bo, że Kidawa pyerdoli często trzy po trzy to wiemy już od dawna.

    Oczywiście, że Orlen nie sponsoruje klubów z publicznych pieniędzy. Poczytaj sobie gamoniu co to są publiczne pieniądze. Orlen jak spółka prawa handlowego działa na zasadach rynkowych. A zatem utrzymuje się z zysków jakie wypracowuje. I z tych zysków sponsoruje różne dziedziny życia publicznego.



    Ten cytat wyraźnie pokazuje jak jesteś zagubiony w tym temacie i pyerdolisz kocopoły. Gdyby przyjąć logikę twojego rozumowania za słuszną to dosłownie każda firma która sprzedaje swoje towary czy usługi, wyciąga przecież pieniądze z kieszeni narodu. Czyli co ? Wracamy w prostej drodze do komunizmu i ogłaszamy, w myśl twojego i Kidawy rozumowania, że każda firma w PL jest własnością narodu bo przecież wyciąga kasę z kieszeni narodu ? Przecież to jakaś totalna utopia jest.

    I następna kwestia, gdyby przyjąć rozumowanie takiego Komarnickiego za słuszne, czyli, że kasa ze SSP może iść na sponsoring ale nie bezpośrednio do niektórych klubów ale do centrali zrzeszającej te kluby, bo jak tłumaczy to są pieniądze wszystkich Polaków, to w tym układzie takie SSP nie mogłyby tak naprawdę sponsorować nikogo. Żadnego klubu ani indywidualnie sportowca. Bo niby czemu SSP miałyby sponsorować tylko żużel ? A już innych pozostałych dyscyplin sportowych już nie ? Ba, w ogóle czemu te spółki miałyby sponsorować tylko sport a innych dziedzin życia już nie ? W kolejce jest jeszcze sztuka, kultura, itd. Więc co ? Władzio załatwi, że Orlen będzie przelewał kasę do SE ? A może jeszcze załatwi darowiznę dla i i II ligi żużla ? A wtedy jakiś wkrewiony prezes ping ponga czy związku szachistów pyerdolnie pięścią w stół i zapyta dlaczego Orlen sponsoruje żużel a nie jego dyscyplinę. I co mu mądrala Komarnicki odpowie ? Dalej będzie pyerdolił głupoty, że to kasa narodu jest ?

    Granice twojego języka,określają granicę twojego świata!!!!!!

    Powiem tyle,jestem tu kilka lat,na tym forum,czasami tu wskoczę poczytam,i jedno jest pewne,dla ciebie kolego wszyscy są jebnięci,i wszyscy ******** kocopoły,ty nie potrafisz zrozumieć prostych rzeczy często.Masz jakieś problemy emocjonalne,coś złego się wydarzyło w twoim zyciu,nie wiem,czy jako dziecko,czy poźniej,lub uczestniczyłeś w poważnym wypadku.

    Dla ciebie widac,to forum to całe zycie,nie zamykajcie tego portalu,bo ten człowiek sobie w łeb strzeli.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jaca2003 za jego przydatny post!

    artur99 (18-10-2023)

  45. Powrót do góry    #1119
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Nie czytajcie tego pisowskiego dzbana. Orlen jest obecnie pod pełną kontrolą skarbu państwa.
    Sam skarb państwa posiada 49,90% udziałów w Orlenie, ale posiada również dodatkowe akcje Orlenu poprzez inne spółki podległe skarbowi państwa.
    Do tego dochodzi statut Orlenu, który ogranicza prawa głosu inwestorom innym niż Skarb Państwa. Tak więc gdybym przykładowo ja kupił te 50,1% akcji Orlenu to i tak bym nie miał większości głosów, a Orlenem dalej rządziłby skarb Państwa.


    Ten pisowski dzban od roku się poci, aby bronić upolitycznionego sponsoringu Orlenu.


    Tu macie do poczytania:
    https://tvn24.pl/premium/fuzja-pkn-o...orlenu-6177746
    https://www.money.pl/gospodarka/obal...84035616a.html
    itd.

  46. Powrót do góry    #1120
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Wystarczy, że SSP będą sponsorować jedynie kadry narodowe jako całość / reprezentantów kraju / olimpijczyków i nikt nie będzie miał problemu.

    Dotacje dla lokalnych klubów z lokalnych samorządów. To mieszkańcy regionu powinni wybierać czy chcą Zmarzlika czy remont chodnika.
    I dalej bełkot.

    Jak rozumiem wszystkich dyscyplin sportowych ? Czy tylko niektórych ? I czemu tylko niektórych ? Bo rozumiem, że wszystkich nie dadzą rady sponsorować.

    A wtedy wpadnie jakaś dewotka Janda i zacznie drzeć ryja, czemu SSP sponsorują tylko sport a jej teatru już nie ? No i będzie miała rację skoro idiotka Kidawa z idiotą Komarnickim powiedzieli jej, że SSP należą do wszystkich Polaków.

    Tumany bez szkoły, SSP to spółki prawa handlowego, mają zarabiać kase bo z tego rozliczają ich udziałowcy. I to od zarządu tych SSP (jak i każdej firmy która zajmuje się sponsoringiem) zleży jaka obiorą strategię, a co za tym idzie czy wchodzą w sponsoring, a jeśli wchodzą to w jaki obszar, czy to ma być sport, kultura, itd. Czy może zasponsorują cały związek, jeden klub czy tylko jednego rozpoznawalnego sportowca. Akurat w przypadku Orlenu nie jestem zdziwiony, że wszedł mocno w sponsoring żużla. Bo gdzie taki Orlen miałby budować swój wizerunek jak nie w motosportach gdzie osiągamy dobre wyniki w tym sporcie ? A prezesi klubów niech nie płaczą tylko rusza leniwe doopska w poszukiwaniu sponsorów.

    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    Granice twojego języka,określają granicę twojego świata!!!!!!

    Powiem tyle,jestem tu kilka lat,na tym forum,czasami tu wskoczę poczytam,i jedno jest pewne,dla ciebie kolego wszyscy są jebnięci,i wszyscy ******** kocopoły,ty nie potrafisz zrozumieć prostych rzeczy często.Masz jakieś problemy emocjonalne,coś złego się wydarzyło w twoim zyciu,nie wiem,czy jako dziecko,czy poźniej,lub uczestniczyłeś w poważnym wypadku.

    Dla ciebie widac,to forum to całe zycie,nie zamykajcie tego portalu,bo ten człowiek sobie w łeb strzeli.
    Dostałeś proste pytania na które, miałem nadzieje, ze znajdziesz odpowiedź. Jednak zamiast odpowiedzieć, nawet barwnym językiem, robisz jakieś wycieczki osobiste. I po co ?

    Tak, dokładnie, pyerdolisz kocopoły pisząc to co napisałeś wyżej. A jak ci je wytknąłem to zaczynasz pyerdolić następne kocopoły zamiast używać argumentów w tej dyskusji. Uznaję zatem, że nie masz więcej nic do powiedzenia po tym jak zostałeś zgaszony.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #1121
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    Wyżej czytałem że Orlen nie sponsoruje klubu z publicznych pieniędzy,błuahahahahah,a jakich pieniędzy?
    No to pochwal się z jakich? może palniesz, że twoje podatki są odprowadzane do Orlenu?

  48. Powrót do góry    #1122
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Semantyka.
    Ktoś uważa że publiczne pieniądze to te z budżetu.
    Ktoś inny dodaje do tego spółki zależne od państwa.
    Doktoraty piszcie.

  49. Powrót do góry    #1123
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ty czytasz w ogóle co piszesz?
    W którym miejscu niby Komarnicki chce tworzyć komunę? Przecież on działał od lat w żużlu bez komuny. Co Ciebie tak boli fakt, że Motor będzie odcięty od partyjnego sponsoringu?
    To właśnie wybiórczy sponsoring klubu z Lublina to jest komuna, czego Ty kompletnie nie rozumiesz.

    To Ty sugerowałeś równy podział.
    Ziębi mnie i chłodzi kto sponsoruje Motor, jak i inne kluby.

    Jeśli już Komarnicki jest takim wielkim strażnikiem moralności to czemu nie krzyczy, że stanie na głowie, aby ukrócić też sponsoring Zmarzlika?
    Jak myślisz ujawni kontakt Bartosza? Według Twojej teorii to Bartosz jest sponsorowany przez Kaczora i gdzie tu równość i sprawiedliwość?

    Po drodzę też niech nie zapomnie o ujawnieniu sponosringu dla drużyn: hokeja, piłki nożnej, siatkówki, tenisa stołowego, koszykówki i pewnie jeszcze inne dyscypliny.
    Tylko Falubaz

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Mariusz (18-10-2023)

  51. Powrót do góry    #1124
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Skoro Orlen nie jest panstwowy, ENEA nie jest panstwowa,KGHM nie jest panstwowy, to
    co w Lublinie robil Sasin, w Zielonej Gorze Lajza i dlaczego PiS bolszewia chwali sie
    na kazdym kroku Orlenem i najtanszym paliwem w Europie?

    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    No to pochwal się z jakich? może palniesz, że twoje podatki są odprowadzane do Orlenu?
    Nie ale Orlen odprowadza podatki od dochodu a ten sobie pomniejsza finansowaniem m.in sportu, szczujni TVP i tego typu sytuacje.
    Mniejszy dochod to rowniez mniejsza dywidenda do budzetu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Powrót do góry    #1125
    Użytkownik Awatar pawcio
    Dołączył
    04-11-2016
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ciekawe ile takich klubów jak Kaczor Lublin we wszystkich dyscyplinach mamy. Ile to milionów na te wszystkie sponsoringi poszło ?
    Orlen Wisła Płock w piłce ręcznej i kto tam jeszcze ?
    Jak nie widzisz PGE Ekstraliga, to k***a zmień okulary

Strona 25 z 28 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •