Strona 23 z 28 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,035 z 1224

Wątek: Motor Lublin 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #991
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta

    Faktem jest, że Motor jako projekt jest gigantycznym sukcesem, i wiele osób się chce przy tym projekcie wypromować. Najpierw było odrodzenie klubu, ...
    Raczej najpierw była ucieczka od długów.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Powrót do góry    #992
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cały świat podziwia Motor. Chyba za to, jak wyrolowano niespłaconych zawodników. Hehe.
    SSP były od razu, choć nie na taką skalę. Imć Kępa bez nich nie dzwignąłby tego kilkukrotnego bankruta.

  3. Powrót do góry    #993
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Pierniki ale Was tylek piecze ale chyba przez to, że jako jedyny klub nie macie wsparcia SPP. No i jeszcze pewnie dobiła Was informacja, że Terminscy zostają na kolejne 5 lat a nie przyszła jakaś Bogdanka. Zachowujecie się jak dziecko w piaskownicy.

  4. Powrót do góry    #994
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Motor jako projekt to gigantyczny sukces? Spokojnie ocenimy go za parę lat narazie to może być gigantyczny sukces na poziomie Tarnowa. Wolę projekty które kilkadziesiecioletnie co są stabilne i przynoszą sukcesy. Gorzów, Toruń, Wrocław ale im nikt stadionu nie budował po 5 latach istnienia.

  5. Powrót do góry    #995
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Dlaczego czepiacie się Motoru? Popatrzcie się co zrobiła Częstochowa. Gdyby Motor był kopciuszkiem i nie miał takich sukcesów jak teraz to pewnie była by cisza. Jesteście zawistni i zazdrośni.

  6. Powrót do góry    #996
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Dlaczego czepiacie się Motoru? Popatrzcie się co zrobiła Częstochowa. Gdyby Motor był kopciuszkiem i nie miał takich sukcesów jak teraz to pewnie była by cisza. Jesteście zawistni i zazdrośni.
    Naprawdę Kibic Unii Leszno, Apatora Toruń, Falubazu, Stali Gorzów, Sparty ma wam zazdrościć sukcesów? Wam już sufit na łeb spadł?

  7. Powrót do góry    #997
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Ku pokrzepieniu serc, Pierniki obejrzyjcie sobie ten materiał: https://www.youtube.com/watch?v=iY75...luIMW8dcW8ZWwg
    Zaznaczam, że nie które apteki są dzisiaj otwarte i pewną maść przed obejrzeniem należy kupić

    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Naprawdę Kibic Unii Leszno, Apatora Toruń, Falubazu, Stali Gorzów, Sparty ma wam zazdrościć sukcesów? Wam już sufit na łeb spadł?
    Przeczytaj jeszcze raz bo napisałem o bieżących sukcesach a jeśli chodzi o sukcesy na tle historycznym to masz rację, jesteśmy jeszcze malutcy i nie możemy się porównywać do wyżej wymienionych przez Ciebie zespołów. Zobaczymy, historia toczy nowe koło i może się okazać, że za te 5 lat będziemy wymieniani razem w gronie tych zespołów o których wspomniałeś.

  8. Powrót do góry    #998
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,388
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Naprawdę Kibic Unii Leszno, Apatora Toruń, Falubazu, Stali Gorzów, Sparty ma wam zazdrościć sukcesów? Wam już sufit na łeb spadł?
    Patrząc na ostatnie chociażby cztery lata, a nie żyć tylko historią to jeżeli tak aktywni w tym wątku są kibice Apatora to najwidoczniej zazdroszczą sukcesów które Motor osiąga teraz w ekstralidze i próbują brak sukcesów swojej drużyny zastąpić atakując Lublin

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BeKs za jego przydatny post!

    Kaman (15-10-2023)

  10. Powrót do góry    #999
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie wiem jak inny, ale ja przez sukcesy Motoru spać nie mogę, na palcu dużym lewej nogi paznokieć mi krzywo rośnie a wczoraj zauważyłem wyciek z kolumny kierowniczej.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    zibly (15-10-2023)

  12. Powrót do góry    #1000
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    I co gruzik? Już dowartosciowales się?
    Wiesz że mnie zupełnie wali twoja opinia na mój temat?
    Bardziej interesująca jest twoja wersja wydarzeń na temat "projektu motor Lublin".
    Kto to zaprojektował?
    W jaki sposób zostało to sfinansowane?
    Czy jak w przypadku włókniarza ten motor to jest inny motor niż ten co był zadłużony?

    Co do centralnego sterowania to zwyczajnie inaczej to pojmuje. Jeśli dostajesz od swojego szefa grant i masz go na coś wydać to wciąż jest to centralizacja.
    Ale jak ktoś ma komusza duszę to nie odróżnia tego.
    Gdybyście ze swoich własnych podatków utrzymywali drużynę to nikt by się tym nie przejmował. A tym mi gadasz, że jak państwo wam dało i wy to redystrybujecie to jest to decentralizacja.
    Powrót do szkoły nic ci nie pomoże bo myślenia tam nie uczą.

    Pozdro z Lublina, bastionu obecnej władzy (co czuć na ulicach i to mocno niestety, bo sami miasto bardzo lubię)
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #1001
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,388
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta

    Pozdro z Lublina, bastionu obecnej władzy (co czuć na ulicach i to mocno niestety, bo sami miasto bardzo lubię)
    Platforma to bastion obecnej władzy?

  14. Powrót do góry    #1002
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Platforma to bastion obecnej władzy?
    Ten człowiek sam sobie zaprzecza wie, że dzwonią tylko nie wie w którym kościele. Tak samo z latarniami, gdzie Marysin a gdzie Śródmieście.

  15. Powrót do góry    #1003
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    I co gruzik? Już dowartosciowales się?
    Wiesz że mnie zupełnie wali twoja opinia na mój temat?
    Bardziej interesująca jest twoja wersja wydarzeń na temat "projektu motor Lublin".
    Kto to zaprojektował?
    W jaki sposób zostało to sfinansowane?
    Czy jak w przypadku włókniarza ten motor to jest inny motor niż ten co był zadłużony?

    Co do centralnego sterowania to zwyczajnie inaczej to pojmuje. Jeśli dostajesz od swojego szefa grant i masz go na coś wydać to wciąż jest to centralizacja.
    Ale jak ktoś ma komusza duszę to nie odróżnia tego.
    Gdybyście ze swoich własnych podatków utrzymywali drużynę to nikt by się tym nie przejmował. A tym mi gadasz, że jak państwo wam dało i wy to redystrybujecie to jest to decentralizacja.
    Powrót do szkoły nic ci nie pomoże bo myślenia tam nie uczą.

    Pozdro z Lublina, bastionu obecnej władzy (co czuć na ulicach i to mocno niestety, bo sami miasto bardzo lubię)
    Ale Ty wiesz, że ostatnim prezydentem Lublina związanym z ruchem prawicowym był Andrzej Pruszkowski w latach 90?

    Bardzo jestem ciekaw w jaki sposób czujesz, że to bastion obecnej ekipy. Co, ludzie są inni? Na twarzach mamy to wypisane?

    Ja rozumiem zazdrość. Ale zaczynasz gadać jak Goebbels.

  16. Powrót do góry    #1004
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    jaka zazdrosc? Spacerowalem wczoraj po krakowskim przdmiesciu i co nadstawilem ucha to slyszalem, ze glosujemy na pis, lacznie z niech bedzie pochwalony jaroslaw kaczynski.
    Mam nadzieje, ze pogonicie te zaraze, ale watpie bo z nia wam dobrze - jak widac.

    PS. Pis to zadna prawica.

    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Platforma to bastion obecnej władzy?
    No ale co mam ci na to odpisac? W Tanrowie prezydent tez jest z PO a pis zebral chyba z 60 % w poprzednich wyborach. Czego nie rozumiesz? Az takie braki w intelekcie?

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ten człowiek sam sobie zaprzecza wie, że dzwonią tylko nie wie w którym kościele. Tak samo z latarniami, gdzie Marysin a gdzie Śródmieście.
    Miales okazje mi to wytlumaczyc, ale posrales zbroje, wiec badz teraz na tyle honorowy by sie w moim temacie nie odzywac. Juz pomijam, ze jestes kolejnym, ktory nie zrozumial tekstu pisanego co potwierdzasz tym "gdzie marysin..."
    Takze badz sobie dalej zwyklym obesrolkiem jak typowy pisior z tego forum
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Powrót do góry    #1005
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Wybory 2019 rok. Lublin
    Frekwencja 66,24.
    PiS 42,52%
    PO 31,9%
    Nie dziękujcie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    kowjanko (15-10-2023)

  19. Powrót do góry    #1006
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    jaka zazdrosc? Spacerowalem wczoraj po krakowskim przdmiesciu i co nadstawilem ucha to slyszalem, ze glosujemy na pis, lacznie z niech bedzie pochwalony jaroslaw kaczynski.
    Mam nadzieje, ze pogonicie te zaraze, ale watpie bo z nia wam dobrze - jak widac.

    PS. Pis to zadna prawica.


    No ale co mam ci na to odpisac? W Tanrowie prezydent tez jest z PO a pis zebral chyba z 60 % w poprzednich wyborach. Czego nie rozumiesz? Az takie braki w intelekcie?


    Miales okazje mi to wytlumaczyc, ale posrales zbroje, wiec badz teraz na tyle honorowy by sie w moim temacie nie odzywac. Juz pomijam, ze jestes kolejnym, ktory nie zrozumial tekstu pisanego co potwierdzasz tym "gdzie marysin..."
    Takze badz sobie dalej zwyklym obesrolkiem jak typowy pisior z tego forum
    Towarzyszu czy chcesz się napyerdalac na ulicy jak zwykły wsior albo bandzior? Jak tak bardzo chcesz to możemy zrobić walkę na sali tam gdzie trenuję albo mogę przyjechać do ciebie i załatw salę. Tylko się zastanów bo później będziesz musiał brać długie L4. Jak coś to pisz na priv i wyznacz termin.

    I jeszcze jedno nie wypisuj tutaj takich kocopolow, że gdzieś tam coś słyszałes czy nadstawiales ucha bo to jest żenujące. Nie masz zielonego pojęcia jakie są nastroje w Lublinie i kto jak będzie głosował. Proszę cię tylko o jedno jak masz wchodzić w wątek Motoru to zachowuj się normalnie i nie siej zamętu. Nikt z Lublina nie się zamętu w wątku Tarnowa.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wybory 2019 rok. Lublin
    Frekwencja 66,24.
    PiS 42,52%
    PO 31,9%
    Nie dziękujcie.
    Sprawdź kto wygrał w Lublinie w wyborach na Prezydenta RP i tutaj napisz.

  20. Powrót do góry    #1007
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    W jakim celu?
    Mowa była o partiach.
    W Lublinie wygral PiS i to dość wyraźnie.

    Co wy się tak tego PiSu wstydzicie?
    Niepojęte.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-10-2023 o 18:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #1008
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Towarzyszu czy chcesz się napyerdalac na ulicy jak zwykły wsior albo bandzior? Jak tak bardzo chcesz to możemy zrobić walkę na sali tam gdzie trenuję albo mogę przyjechać do ciebie i załatw salę. Tylko się zastanów bo później będziesz musiał brać długie L4. Jak coś to pisz na priv i wyznacz termin.

    I jeszcze jedno nie wypisuj tutaj takich kocopolow, że gdzieś tam coś słyszałes czy nadstawiales ucha bo to jest żenujące. Nie masz zielonego pojęcia jakie są nastroje w Lublinie i kto jak będzie głosował. Proszę cię tylko o jedno jak masz wchodzić w wątek Motoru to zachowuj się normalnie i nie siej zamętu. Nikt z Lublina nie się zamętu w wątku Tarnowa.



    Sprawdź kto wygrał w Lublinie w wyborach na Prezydenta RP i tutaj napisz.
    Tak myślałem internetowy wojowniku, że jak wrócę do siebie to wtedy znajdziesz w sobie odwagę. Widzisz twoja sala spokojnie by wystarczyła. Dam znać jak będę następnym razem.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W jakim celu?
    Mowa była o partiach.
    W Lublinie wygral PiS i to dość wyraźnie.

    Co wy się tak tego PiSu wstydzicie?
    Niepojęte.
    No dokładnie niby Lublin to PO ale jakoś w kontekście motoru Sasin im nic a nic nie wadzi.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #1009
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Ile wy macie lat by się kłócić o politykę PIS czy PO to jedna ku ****.. jedne złodzieje i zdrajcy, co te wszystkie partie zrobiły po upadku komuny zniszczyły gospodarkę Polski, co się dało sprzedali i rozkradli potem przejęła nas Unii Europejska i jesteśmy kolonią krajem z dykty, widzę ludzie mają krótką pamięć co Lepper mówił a mówił prawdę za co odpowiedział śmiercią, widzę niektórzy dalej śpią i się dają nabierać że polityk nas zbawi mi osobiście te nieroby do życia nie są potrzebne tak samo jak pasożytniczy kler tylko człowiek musi na to wszystko robić.

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kibic Jaskółek za jego przydatny post!

    Semen (16-10-2023), welna (16-10-2023)

  24. Powrót do góry    #1010
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Bo problem jest ten że w Lublinie im nie przeszkadza upolitycznienie klubu w innych klubach gdy np mejze ogłaszał wsparcie do Falubazu to musieli w mediach społecznościowych blokować komentarze a w Lublinie jak się zwróci uwagę to ale przecież gdzieś indziej też dają. Tylko że gdzieś indziej kibice potrafią powiedzieć, napisać że im to się nie podoba a w Lublinie wszystko cacy bez różnicy czy Platfus czy Pisior da byle dawał.

  25. Powrót do góry    #1011
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Bo problem jest ten że w Lublinie im nie przeszkadza upolitycznienie klubu w innych klubach gdy np mejze ogłaszał wsparcie do Falubazu to musieli w mediach społecznościowych blokować komentarze a w Lublinie jak się zwróci uwagę to ale przecież gdzieś indziej też dają. Tylko że gdzieś indziej kibice potrafią powiedzieć, napisać że im to się nie podoba a w Lublinie wszystko cacy bez różnicy czy Platfus czy Pisior da byle dawał.
    Żaden polityk nigdy nic nikomu nie dał bo to pasożyt na utrzymaniu obywatela, co do klubów żużlowych czy innych dyscyplin gdyby samorządy zakręciły kurek to po klubach ile w Bydgoszczy miasto ładowało pieniędzy nie tak dawno, nie wiem jak teraz się tam sprawa ma, w Zielonej Górze miasto dalej finansuje klub a porządku z odpadami nie potrafili zrobić, w Gorzowie ile razy miasto ratowało klub więc to jechanie po Lublinie już mnie śmieszy to jest ból dupy niektórych ośrodków w tym Gorzowa czy Torunia bo po prostu jakim prawem ktoś wszedł do naszego koryta, bo taki Grudziądz nigdy w niczym nie uczestniczy jest bo jest i tyle więc reszcie klubów pasuje taki układ bo nie zagraża walce o medale.

  26. Powrót do góry    #1012
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Ile wy macie lat by się kłócić o politykę PIS czy PO to jedna ku ****.. jedne złodzieje i zdrajcy, co te wszystkie partie zrobiły po upadku komuny zniszczyły gospodarkę Polski, co się dało sprzedali i rozkradli potem przejęła nas Unii Europejska i jesteśmy kolonią krajem z dykty, widzę ludzie mają krótką pamięć co Lepper mówił a mówił prawdę za co odpowiedział śmiercią, widzę niektórzy dalej śpią i się dają nabierać że polityk nas zbawi mi osobiście te nieroby do życia nie są potrzebne tak samo jak pasożytniczy kler tylko człowiek musi na to wszystko robić.
    Twoje IQ jest niższe od IQ Leppera, w chwili jak twierdził, że prostytutki nie można zgwałcić.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1013
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Twoje IQ jest niższe od IQ Leppera, w chwili jak twierdził, że prostytutki nie można zgwałcić.
    Twój wpis właśnie to potwierdza i przepraszam cię ale nie będę z tobą polemizował bo jesteś na etapie spania mi szkoda czasu, żyj w przekonaniu że kaczyński karakan albo donald uratują Polskę.

  28. Powrót do góry    #1014
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Tak myślałem internetowy wojowniku, że jak wrócę do siebie to wtedy znajdziesz w sobie odwagę. Widzisz twoja sala spokojnie by wystarczyła. Dam znać jak będę następnym razem.



    No dokładnie niby Lublin to PO ale jakoś w kontekście motoru Sasin im nic a nic nie wadzi.
    Coraz bardziej mnie drażnisz, hyj mnie obchodzi kiedy ty wracasz do domu nawet tego nie czytałem bo miałem inne ważniejsze sprawy. Jak masz problem to dawaj wsiadam w samochód i to wyjaśnimy jak chcesz na parkingu bo już mnie pod****iles. Przechodź na priv i załatwiamy temat, tylko się nie migaj ja jestem gotowy i podjadę w każde miejsce.

  29. Powrót do góry    #1015
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Bo problem jest ten że w Lublinie im nie przeszkadza upolitycznienie klubu w innych klubach gdy np mejze ogłaszał wsparcie do Falubazu to musieli w mediach społecznościowych blokować komentarze a w Lublinie jak się zwróci uwagę to ale przecież gdzieś indziej też dają. Tylko że gdzieś indziej kibice potrafią powiedzieć, napisać że im to się nie podoba a w Lublinie wszystko cacy bez różnicy czy Platfus czy Pisior da byle dawał.
    Hipokryzja Hard Level. Prezes każdego klubu jest od tego aby organizować fundusze na działalność klubu. Rzecz jasna z legalnych źródeł. I nie ma tu żadnego znaczenia, czy kasa idzie z samorządów, SSP czy od prywatnych podmiotów. Bo wszędzie trzeba iść i wyżebrać. Natomiast ci prezesi, i ich kibice, którzy odstają wiecznie płaczą. A czasami nawet proponują centrali aby ta ograniczała sztucznie budżety klubów. Był już taki przypadek gdzie jeden z prezesów chciał przeforsować max. budżety klubów SE na poziomie 6 mln. Potem, jak jemu samemu zaczęło żreć, przybyło sponsorów i zaczął seryjnie wygrywać DMP, szybko zapomniał o tych swoich fantazjach. A wraz z nim jego kibice. Ci sami którzy tłumaczyli, że ograniczenie budżetów klubów do 6 mln to dobry pomysł.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1016
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W jakim celu?
    Mowa była o partiach.
    W Lublinie wygral PiS i to dość wyraźnie.

    Co wy się tak tego PiSu wstydzicie?
    Niepojęte.
    Człowieku mylisz pojęcia bo nie w Lublinie tylko w okręgu wyborczy.

  31. Powrót do góry    #1017
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Pytanie do znawców: czy Motor wystartuje w lidze w sezonie 2024? Bo ten rychły upadek klubu to teraz jak rozumiem?

  32. Powrót do góry    #1018
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Słyszę ciszę na stadionie, którego nie ma i nie będzie...
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  33. Powrót do góry    #1019
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Kilka minut po 21 dzwoni telefon prezesa Sadowskiego: cześć, tu Bartek, słuchaj, głupio wyszło...
    Pzdr,
    Garfield

  34. Powrót do góry    #1020
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Pytanie do znawców: czy Motor wystartuje w lidze w sezonie 2024? Bo ten rychły upadek klubu to teraz jak rozumiem?
    Gdyby podlegali tym samym zasadom co pozostałe kluby to na pewno nie na swoim kurniku.

  35. Powrót do góry    #1021
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Kilka minut po 21 dzwoni telefon prezesa Sadowskiego: cześć, tu Bartek, słuchaj, głupio wyszło...
    Problem w Stali jest taki, ze już (chyba) minął czas finansowania klubu pralnią pieniędzy. I na Bartka może nie wystarczać.

  36. Powrót do góry    #1022
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Nie wiadomo co będzie. Oby opozycja wyszła z założenia, że wszystko co robił PiS było złe. Wtedy naprawdę już abstrachujac od tych śmiechów hihow może być różnie z takimi klubikami.

  37. Powrót do góry    #1023
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hipokryzja Hard Level. Prezes każdego klubu jest od tego aby organizować fundusze na działalność klubu. Rzecz jasna z legalnych źródeł. I nie ma tu żadnego znaczenia, czy kasa idzie z samorządów, SSP czy od prywatnych podmiotów. Bo wszędzie trzeba iść i wyżebrać. Natomiast ci prezesi, i ich kibice, którzy odstają wiecznie płaczą. A czasami nawet proponują centrali aby ta ograniczała sztucznie budżety klubów. Był już taki przypadek gdzie jeden z prezesów chciał przeforsować max. budżety klubów SE na poziomie 6 mln. Potem, jak jemu samemu zaczęło żreć, przybyło sponsorów i zaczął seryjnie wygrywać DMP, szybko zapomniał o tych swoich fantazjach. A wraz z nim jego kibice. Ci sami którzy tłumaczyli, że ograniczenie budżetów klubów do 6 mln to dobry pomysł.
    Mariusz mówiący o hipokryzji jesteś śmieszny cyrkusniku z każdych ust bym to przyjął ale z twoich brzmi to komicznie

  38. Powrót do góry    #1024
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Człowieku mylisz pojęcia bo nie w Lublinie tylko w okręgu wyborczy.
    Co Wy macie z tym "czlowieku"?
    Na co dzień tez do siebie tak mowicie?

    Narysowac?

    Wyniki do Wyborów do Sejmu (Miasto Lublin):


    • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 42,52% 73 579 głosów
    • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 31,90% 55 194 głosów
    • KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 10,82% 18 719 głosów
    • KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 7,79% 13 486 głosów
    • KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 5,55% 9 609 głosów
    • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 1,42% 2 458 głosów
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-10-2023 o 06:50
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #1025
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Ruszyła już ta budowa stadionu?

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    lego (16-10-2023)

  41. Powrót do góry    #1026
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Hahahahhahahahahahaha - Sasiny chyba już beda sie konczyly a Polska Zachodnia znow wyrwie ten kraj z socjalizmu i zascianka ruskich zaborow
    Prosba - wezcie tylko naszego Strażaka do siebie bo nie pasuje u nas

  42. Powrót do góry    #1027
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    No to co żegnamy się z PiS motorem za dwa lata bo narazie kasy pewnie mają na zapas .

  43. Powrót do góry    #1028
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Ciekawe jak to się potoczy ze sponsoringiem.
    Kiedyś wszyscy lubili Motor bo to taki kopciuszek był.
    Jak zaczęli się rozpychać i wygrywać to już włączyła się życzliwość po polsku.

  44. Powrót do góry    #1029
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,388
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Może będzie lepiej ze sponsoringiem i nie będą specjalnie rozwalać Azoty aby Orlen za grosze przejął

  45. Powrót do góry    #1030
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Ciekawe jak to się potoczy ze sponsoringiem.
    Kiedyś wszyscy lubili Motor bo to taki kopciuszek był.
    Jak zaczęli się rozpychać i wygrywać to już włączyła się życzliwość po polsku.
    To prawda. Ale wystarczylo aby kibice powiedzieli, ze nie podoba im sie geba sasina przyszywana do wizerunku ich klubu, oraz obajtkowe waly i juz odbior bylby inny
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #1031
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Tak myślałem internetowy wojowniku, że jak wrócę do siebie to wtedy znajdziesz w sobie odwagę. Widzisz twoja sala spokojnie by wystarczyła. Dam znać jak będę następnym razem.
    Czyli do spotkania nie doszło? Heh, zero zdziwienia - ten przygłup jedyne co potrafi to szczekać na forum. W życiu realnym jest jeszcze większym zerem niż na sportsboardzie, bo tutaj przynajmniej może sobie poudawać odważnego (jak choćby przy okazji "heroicznych" deklaracji, że gdyby wybuchła wojna to on jako pierwszy by chwycił za broń w obronie oJcZyZnY przed najeźdźcami). Na ulicy z kolei nikt na niego nawet nie spojrzy (zresztą jak widać on sam nie da takiej możliwości, bo najpierw musiałby na tę ulicę wyjść, a to dla niego mission impossible). Także beka z typa nadal trwa

  47. Powrót do góry    #1032
    Początkujący
    Dołączył
    30-08-2023
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Neustanna beka to jest z was jak dajecie się nabierać na byle jakie trollowanie

  48. Powrót do góry    #1033
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez alfonzinio Zobacz posta
    Neustanna beka to jest z was jak dajecie się nabierać na byle jakie trollowanie
    mozesz miec racje. To moze byc zwykly troll. Z reszta wiekszosc z nas podejrzewa, ze to kolejny wcielenie amstafa/kolchoza/ipokarse itd.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  49. Powrót do góry    #1034
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Jakimi sympatykami pisu są Lubelacy, widać po wynikach wczorajszych wyborów-

    https://wiadomosci.wp.pl/czarnek-roz...2791712238528a

    Nawiedzony przez jakiegoś ducha, raczej niezbyt dobrego, Czarnek wprost ośmieszył politycznych rywali opozycji. Kilkukrotna przewaga głosów nad najbliższym rywalem, to jednoznaczny wynik.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    sfp (16-10-2023)

  51. Powrót do góry    #1035
    Użytkownik
    Dołączył
    08-06-2022
    Postów
    124
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Problem w Stali jest taki, ze już (chyba) minął czas finansowania klubu pralnią pieniędzy. I na Bartka może nie wystarczać.
    Ponoć Komarnicki już dogadamy z Tuskiem, kasa z KPO pójdzie na odbudowę potęgi Stali
    Für Deutschland!

Strona 23 z 28 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •