Strona 59 z 108 PierwszyPierwszy ... 949575859606169 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,611 do 2,655 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2611
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 119 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    1. Andrzej Huszcza odszedł na emeryturę w wieku 50 lat więc szanujmy się.

    2. Rafał gdyby żył myślę że miałby już IMS na koncie i osiągnąłby więcej niż jego rówieśnicy, i prawie rówieśnicy typu Jarek Kasprzak czy Kołodziej.

    3. Nie porównujmy lat 90tych do obecnych czasów. Jeśli znasz historię to wiesz doskonale że po desancie Morawskiego do USA nie było w.ogole wiadomo co będzie z żużlem w zg i nikt nie chciał tutaj żeby taki talent jaki ma Protasiewicz się marnował.

    4. W przypadku Ballego to jest bardziej już rekreacja niż jazda
    1. No i co XD Tym bardziej powinien zrobić jakieś show, skoro poświęcił 60% swojego życia na jazdę w Falubazie, bo bez wątpienia znaczył dla klubu więcej niż Patryk.

    2. Ja myślę, że gdyby baba miała wąsy to by była dziadkiem. Fakty mówią, że Kurmanek pojechał w Grand Prix z dzikusem, a DuZers dowiózł srebro IMŚ do końca.

    3. No dobrze, po desancie Morawskiego nie było wiadomo co będzie z żużlem, a po kilku sezonach pod Domagałą i Lindbaeckach w składzie, nikt nie wiedział co będzie z żużlem w ZG i skończyło się tym, że drugi rok jesteśmy w pierwszej lidze - ja na przykład nie chciałem, żeby taki talent jaki ma Dudek się marnował i cieszę się, że odszedł.

    4. Ja wiem? Oglądam drugą ligę, Damian dalej wkłada głowę tam, gdzie reszta nie włoży nogi. Tak czy inaczej - on nadal jeździ, a nazywasz go legendą, więc sam sobie zaprzeczasz.

    Nie wiem czy są legendami Unii Leszno - nigdy nie byłem kibicem Unii i nigdy nie chodziłem na stadion z nadzieją, że coś dobrego dla klubu zrobią - nie mam pojęcia jak się czują kibice w Lesznie. Wiem, że w Zielonej przez długi czas chodziło się na Huszczę, potem na Kurmanka, potem na Protasa, a na samym końcu na Dudka. Tego nie zmienisz.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tineid za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (10-07-2023)

  3. Powrót do góry    #2612
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2023
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    402
    Podziękowania: 20 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    Ja tylko i wyłącznie z ciekawości czy uda mi się usłyszeć "tak, masz rację" po raz pierwszy w historii tego forum, ale nadzieja złudna.
    Ja rozumiem, że czasami dla zabawy można się poboksowac z jakimś przygłupem, ale dyskusja z Mariuszem to już masochizm. Przecież ten człowiek żywi się poniżaniem innych, to jest typ człowieka, który jak słyszysz śmiech dzieci za oknem to go szlak trafia, że są szczęśliwi ludzie wokół niego. To najgorszego typu szuja, która nic w życiu nie osiągnęła i na innych przelewa swoją żółć i zgorzkniałość.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jptorun za jego przydatny post!

    Marucha (10-07-2023)

  5. Powrót do góry    #2613
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    1. No i co XD Tym bardziej powinien zrobić jakieś show, skoro poświęcił 60% swojego życia na jazdę w Falubazie, bo bez wątpienia znaczył dla klubu więcej niż Patryk.

    2. Ja myślę, że gdyby baba miała wąsy to by była dziadkiem. Fakty mówią, że Kurmanek pojechał w Grand Prix z dzikusem, a DuZers dowiózł srebro IMŚ do końca.

    3. No dobrze, po desancie Morawskiego nie było wiadomo co będzie z żużlem, a po kilku sezonach pod Domagałą i Lindbaeckach w składzie, nikt nie wiedział co będzie z żużlem w ZG i skończyło się tym, że drugi rok jesteśmy w pierwszej lidze - ja na przykład nie chciałem, żeby taki talent jaki ma Dudek się marnował i cieszę się, że odszedł.

    4. Ja wiem? Oglądam drugą ligę, Damian dalej wkłada głowę tam, gdzie reszta nie włoży nogi. Tak czy inaczej - on nadal jeździ, a nazywasz go legendą, więc sam sobie zaprzeczasz.

    Nie wiem czy są legendami Unii Leszno - nigdy nie byłem kibicem Unii i nigdy nie chodziłem na stadion z nadzieją, że coś dobrego dla klubu zrobią - nie mam pojęcia jak się czują kibice w Lesznie. Wiem, że w Zielonej przez długi czas chodziło się na Huszczę, potem na Kurmanka, potem na Protasa, a na samym końcu na Dudka. Tego nie zmienisz.
    1. Andrzej zbliżał się ku końcowi i niektórzy nawet słusznie zauważyli że na siłę przedłużał sobie karierę. Jego sprawa. Fakt faktem że ostatni jego dobry sezon to rok awansu 2002. Potem jedyny mecz który mu wyszedł to z Toruniem w 2004 gdzie wraz ze Swistem zrobili Crumpa i Pepe jak małolatów . Każdy wtedy się z tym liczył że on odejdzie i po spadku w 2005 gdzie jemu i Swistowi sezon kompletnie nie wyszedł ludzie nawet błagali Andrzej daj sobie już spokoj więc tutaj była pełna zgoda środowiska. Patryk jest dobrym zawodnikiem takim był w momencie odejścia , jeszcze wcześniej mega kotem i teraz jest znów na fali wznoszącej taka jest różnica.

    2. Wtedy jeśli chodzi o GP były inne zupełnie czasy i o wiele większa konkurencja na polskim rynku

    3. Ja też uważam że dobrze sportowo zrobił że odszedł, a to że osobiście nie podoba mi się jego zachowanie to jest moja opinia i mam do niej pełne prawo. Z W.D i Lindbaeckiem w 2020 byli w Play offach

    4. Nie porównujmy drugoligowego pikniku w Rawiczu do jazdy na najwyższym poziomie. Znam Damiana osobiście i wiem że on teraz dobrze się po prostu bawi bo swoje już zrobił

    Chciałeś zgasić mnie jak peta i Ci znów nie wyszło
    Ostatnio edytowane przez efialtes ; 10-07-2023 o 12:12

  6. Powrót do góry    #2614
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Dla mnie jedyne legendy Falubazu które zasługują na wieczną chwale to : Andrzej Huszcza, Piotr Protasiewicz i Rafał Kurmanski
    ten sam Pepe, ktory lata swietnosci to mial we Wrocku, Toruniu, Bydgoszczy? Ten, ktory wrocil na emeryture i wam zyebal mecz w Krosnie, jak szkolkowicz? OK.

    Z Dudkiem jestescie juz nudni. Jak jakis przegryw, ktory co popije, to wspomina swoja ex.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  7. Powrót do góry    #2615
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Znamienne jest to, że pożegnania w godnym stylu oczekuje koleś, który za swoje forumowe wywody, spekulacje, opowieści z d.py wzięte i durne wpisy nigdy nie przeprosił czy nawet nie przyznał się do błędu

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    tineid (10-07-2023)

  9. Powrót do góry    #2616
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    ten sam Pepe, ktory lata swietnosci to mial we Wrocku, Toruniu, Bydgoszczy? Ten, ktory wrocil na emeryture i wam zyebal mecz w Krosnie, jak szkolkowicz? OK.

    Z Dudkiem jestescie juz nudni. Jak jakis przegryw, ktory co popije, to wspomina swoja ex.
    Ha, ha, na emeryture.

    2007 -2022 - czyli przez jakieś 16 lat szykował się na emeryturę.

    Ty to niezły śmieszek jesteś.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #2617
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 119 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    1. Andrzej zbliżał się ku końcowi i niektórzy nawet słusznie zauważyli że na siłę przedłużał sobie karierę. Jego sprawa. Fakt faktem że ostatni jego dobry sezon to rok awansu 2002. Potem jedyny mecz który mu wyszedł to z Toruniem w 2004 gdzie wraz ze Swistem zrobili Crumpa i Pepe jak małolatów . Każdy wtedy się z tym liczył że on odejdzie i po spadku w 2005 gdzie jemu i Swistowi sezon kompletnie nie wyszedł ludzie nawet błagali Andrzej daj sobie już spokoj więc tutaj była pełna zgoda środowiska. Patryk jest dobrym zawodnikiem takim był w momencie odejścia , jeszcze wcześniej mega kotem i teraz jest znów na fali wznoszącej taka jest różnica.

    2. Wtedy jeśli chodzi o GP były inne zupełnie czasy i o wiele większa konkurencja na polskim rynku

    3. Ja też uważam że dobrze sportowo zrobił że odszedł, a to że osobiście nie podoba mi się jego zachowanie to jest moja opinia i mam do niej pełne prawo. Z W.D i Lindbaeckiem w 2020 byli w Play offach

    4. Nie porównujmy drugoligowego pikniku w Rawiczu do jazdy na najwyższym poziomie. Znam Damiana osobiście i wiem że on teraz dobrze się po prostu bawi bo swoje już zrobił

    Chciałeś zgasić mnie jak peta i Ci znów nie wyszło
    O czym Ty mówisz chłopie xD

    1. Czyli potwierdzasz moje słowa z wcześniej, że Andrzeja już nie było szkoda, bo i tak nic nie jechał, więc mógł odejść jak chciał. A Dudek odszedł jak chciał i jest problem, bo w tym momencie był za dobry na odejście i trzeba w niego walić, bo to zabolało. Jakby robił po cztery punkty przez cały rok to byś nic nie mówił, tylko go nadal lubił - taka prawda.

    2. No były zupełnie inne czasy, w sezonie, kiedy Kurmanek pojechał z dzikusem w Grand Prix jeździło czterech Polaków - Gollob, Cegielski, Protasiewicz i Bajerski. Gollob skończył szósty, Protasiewicz jedenasty, Bajerski piętnasty, a Cegielski z wiadomych powodów nie dokończył sezonu. Z racji innej tabeli biegowej było 22 stałych uczestników Grand Prix. Czterech z nich to Polacy, więc stanowili 18% stawki. W sezonie 2017, kiedy Patryk zdobywał srebro, w stawce było 15 stałych uczestników Grand Prix, w tym czterech Polaków - Zmarzlik, Pawlicki, Janowski i Dudek. To 27% spośród wszystkich uczestników. Patryk musiał dostać się do cyklu GP kiedy było jedynie 15 wolnych miejsc, Kurmanek kiedy było ich 22 - tu i tu było czterech Polaków. Najlepsze jest to, że obaj i tak musieli się dostać do GP przez sito eliminacji polskiej i zagranicznej, w tym Grand Prix Challenge. Jeden z nich to zrobił, drugi nie. Nie wiem zatem o jakiej konkurencji mówisz, skoro Dudi musiał walnąć Grand Prix Challenge z obcokrajowcami, żeby w ogóle się w tej stawce znaleźć.

    3. Dobrze, byliśmy w play offach, a teraz gnijemy drugi rok w pierwszej lidze - nic nie dzieje się z dnia na dzień. Cieszę się, że zgadzamy się co do odejścia.

    4. Może nie znam osobiście Balińskiego i nie wiem czy się bawi w drugiej lidze, ale znam osobiście Patryka i wiem dużo innych, wydaje mi się ciekawszych rzeczy.

  11. Powrót do góry    #2618
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    ten sam Pepe, ktory lata swietnosci to mial we Wrocku, Toruniu, Bydgoszczy? Ten, ktory wrocil na emeryture i wam zyebal mecz w Krosnie, jak szkolkowicz? OK.

    Z Dudkiem jestescie juz nudni. Jak jakis przegryw, ktory co popije, to wspomina swoja ex.
    Tak ten sam

  12. Powrót do góry    #2619
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jptorun Zobacz posta



    Nie, po prostu mam standardy prowadzenia rozmowy - jeśli coś mówię, to popieram to faktami. A że z faktami trudno się dyskutuje, to ty i kolega strażak jedziecie z inwektywami
    ]
    Przecież ten prymityw w stylu swojego idola z Nowogrodzkiej, celowo wrzuca jakiś temat by później mącić i cieszyć się z pisania cymbalistów i durniów bez szkoły. Dla niego fakty i zagadnienie nie mają żadnego znaczenia, liczy się tylko leczenie kompleksów.
    Jest sens podejmowania dyskusji, w złośliwej narracji psychopaty? Po co to?

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Jptorun (10-07-2023), tineid (10-07-2023)

  14. Powrót do góry    #2620
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    1. Drogi "Cymbalisto". Założyłeś konto na Sportsboard 7 października 2002, na moment pisania tego posta masz 52516 postów. Przez ostatnie 21 lat (niecałe) każdego dnia dodawałeś na Sportsboard (i teraz, żeby było śmieszniej w kontekście Dudka) 6.92 posta. Każdego dnia swojego życia przez ostatnie 21 lat dodawałeś siedem postów na Sportsboard. Ja dodaję siedem rzeczy na swoje wszystkie sociale w ciągu miesiąca albo dwóch. Kto żyje ze smartfonem w łapie (albo w twoim przypadku raczej ze starym walącym fajami pecetem na biurku) i żyje w internecie wylewając swoje frustracje?

    Niezly nolife. Nie dziwne, ze mentalnosc sredniowiecza i nie ma zielonego pojecia jak wyglada swiat za granica Zielonej Gory czy tam swojego osiedla.

  15. Powrót do góry    #2621
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 119 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przecież ten prymityw w stylu swojego idola z Nowogrodzkiej, celowo wrzuca jakiś temat by później mącić i cieszyć się z pisania cymbalistów i durniów bez szkoły. Dla niego fakty i zagadnienie nie mają żadnego znaczenia, liczy się tylko leczenie kompleksów.
    Jest sens podejmowania dyskusji, w złośliwej narracji psychopaty? Po co to?
    Masz chłopie sto procent racji! Ja się dziś po prostu nudzę w pracy

  16. Powrót do góry    #2622
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    O czym Ty mówisz chłopie xD

    1. Czyli potwierdzasz moje słowa z wcześniej, że Andrzeja już nie było szkoda, bo i tak nic nie jechał, więc mógł odejść jak chciał. A Dudek odszedł jak chciał i jest problem, bo w tym momencie był za dobry na odejście i trzeba w niego walić, bo to zabolało. Jakby robił po cztery punkty przez cały rok to byś nic nie mówił, tylko go nadal lubił - taka prawda.

    2. No były zupełnie inne czasy, w sezonie, kiedy Kurmanek pojechał z dzikusem w Grand Prix jeździło czterech Polaków - Gollob, Cegielski, Protasiewicz i Bajerski. Gollob skończył szósty, Protasiewicz jedenasty, Bajerski piętnasty, a Cegielski z wiadomych powodów nie dokończył sezonu. Z racji innej tabeli biegowej było 22 stałych uczestników Grand Prix. Czterech z nich to Polacy, więc stanowili 18% stawki. W sezonie 2017, kiedy Patryk zdobywał srebro, w stawce było 15 stałych uczestników Grand Prix, w tym czterech Polaków - Zmarzlik, Pawlicki, Janowski i Dudek. To 27% spośród wszystkich uczestników. Patryk musiał dostać się do cyklu GP kiedy było jedynie 15 wolnych miejsc, Kurmanek kiedy było ich 22 - tu i tu było czterech Polaków. Najlepsze jest to, że obaj i tak musieli się dostać do GP przez sito eliminacji polskiej i zagranicznej, w tym Grand Prix Challenge. Jeden z nich to zrobił, drugi nie. Nie wiem zatem o jakiej konkurencji mówisz, skoro Dudi musiał walnąć Grand Prix Challenge z obcokrajowcami, żeby w ogóle się w tej stawce znaleźć.

    3. Dobrze, byliśmy w play offach, a teraz gnijemy drugi rok w pierwszej lidze - nic nie dzieje się z dnia na dzień. Cieszę się, że zgadzamy się co do odejścia.

    4. Może nie znam osobiście Balińskiego i nie wiem czy się bawi w drugiej lidze, ale znam osobiście Patryka i wiem dużo innych, wydaje mi się ciekawszych rzeczy.
    1. Cytując Ciebie klasyku "gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem" robił 14 a nie 4. Takie są fakty

    2. Hampel, Kasprzak, Walasek, Ułamek, Drabik, Jędrzejak, Jaguś, Szombierki plus wyżej wymienieni przez Ciebie. Rynek był o wiele większy i konkurencja też. Zagraniczne nazwiska i ich poziom były o wiele grubsze niż teraz gdzie rynek praktycznie zdominowany przez Polaków. Rickardsson, Crump, Nicki ,.Mikael Karlsson, Adams, Hancock, Hamill, Sullivan , Loram, Nicholls można wymieniać i wymieniać.

    3. Myślę że się wbrew pozorom dzieje duzo. Bo na rynku menadżerskim pojawił się Pepe i jest to nie na rączkę wielu osobom.

    4. Jak dla mnie to możecie być nawet najlepszymi przyjaciółmi. Nie wnikam i nie interesuje mnie to jak się dobrze znacie

  17. Powrót do góry    #2623
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    4. Może nie znam osobiście Balińskiego i nie wiem czy się bawi w drugiej lidze, ale znam osobiście Patryka i wiem dużo innych, wydaje mi się ciekawszych rzeczy.
    No i sprawa się rypła, już wiemy czemu Patryk to dla ciebie legenda.

    A oprawiłeś chociaż fotkę Patryka i powiesiłeś ją nad łóżkiem ? Bądź przynajmniej konsekwentny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #2624
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 119 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i sprawa się rypła, już wiemy czemu Patryk to dla ciebie legenda.

    A oprawiłeś chociaż fotkę Patryka i powiesiłeś ją nad łóżkiem ?
    W którym momencie się sprawa rypła? Przecież ani razu nie dałem argumentu mojej znajomości z kimkolwiek, używałem tylko liczb xD znam też pobieżnie Huszczę, Protasiewicza, Walaska, Zengotę i pewnie kolejnych 10 żużlowców, ale kłócę się tylko o jednego, bo według mnie na to zasługuje

    Nad łóżkiem nie mam nic, zapytaj swojej żony

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tineid za jego przydatny post!

    lego (10-07-2023)

  20. Powrót do góry    #2625
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    Masz chłopie sto procent racji! Ja się dziś po prostu nudzę w pracy
    Chyba że tak....
    Mnie już strażak w zasadzie przestał zaczepiać, zamiast dyskusji dostawał ironię i kpiny, na wyzwiska postawę jak wobec niedorozwiniętego dziecka i...dał sobie spokój. Traktowanie go jak partnera w dyskusji, to masochizm. Chyba że dla rozrywki.

  21. Powrót do góry    #2626
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Tez znam Patryka - pokazywalem mu posty Mariusza - skwitowal krotko " niezly odklejeniec "

  22. Powrót do góry    #2627
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Tez znam Patryka - pokazywalem mu posty Mariusza - skwitowal krotko " niezly odklejeniec "
    Nawet jak by tak było, to co miałby ci powiedzieć ? Jakiej odpowiedzi byś się spodziewał ?

    "Że owszem, zrobiłem w chuya za jednym zamachem i klub i kibiców ?"

    Naiwność ludzka nie zna granic.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #2628
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nawet jak by tak było, to co miałby ci powiedzieć ? Jakiej odpowiedzi byś się spodziewał ?

    "Że owszem, zrobiłem w chuya za jednym zamachem i klub i kibiców ?"

    Naiwność ludzka nie zna granic.
    Dobra koniec tematów Dudka Zengiego itp. proponuje się skupić nad najbliższą przyszłością

    Playoffy awans transfery

  24. Powrót do góry    #2629
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Zgadzam się, że Patryk osiągnął bardzo wiele i w znakomitej większości dokonał tego w barwach naszego klubu.
    Czy będzie legendą?
    Do tego potrzebne jest zamknięcie klamrą całej kariery: gdy już wróci do nas i znów nam uratuje co-nieco.
    Oby tylko nie wrócił zbyt późno...

    Ale co do jednego, jedynego Adamsa...
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    Przykład Adamsa - on jest jeden, to jest wyjątek, nie było innego obcokrajowca, który znaczyłby dla jakiegokolwiek klubu tyle co on dla Unii. Nie wiem dlaczego miałbym tworzyć teraz jakieś definicje, skoro dotyczy to jednego człowieka, który jest wyjątkowy. Wymień mi pięciu, albo niech stracę, trzech innych obcokrajowców, którzy są traktowani jako legendy jakiegoś polskiego klubu, to będziemy mogli mówić o jakichś regułach dotyczących nazywania obcokrajowców legendami. Próbujesz mnie złapać na wykroku podając przykład Adamsa, który jest jedyny i niepowtarzalny i nie da się nawet jego fenomenu ubrać w jakąkolwiek regułę, bo tylko jeden obcokrajowiec w historii poprowadził karierę podobnie i to jest właśnie Adams.
    Per Jonsson, Hans Nielsen, Marvyn Cox, Tommy Knudsen, Rif Sajtgariejew, Antonin Kasper, Zoltan Hajdu, Laszlo Bodi, Michaił Starostin.
    W mniejszym lub większym stopniu - legendy dla kibiców z Torunia, Piły, Gdańska, Wrocławia, Ostrowa, Gniezna, Opola, Krosna, Świętochłowic...

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi AlterEgo za jego przydatny post!

    Mariusz (10-07-2023)

  26. Powrót do góry    #2630
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Trochę bicie piany z tymi legendami.
    Nie porównujmy lat osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych czy nawet początku dwutysięcznych, z obecnymi czasami. Nie wiem czy zauważyliście, ale przez ten czas sport/żużel się "odrobinę" zmienił. Dzisiaj sport to biznes. Nie można mieć pretensji, do młodego chłopaka, który ma jeszcze z 10-15 lat jazdy na zapewnienie sobie przyszłości, że wybiera klub, w którym mu lepiej zapłacą. To nie są już czasy życia ideałami.
    Z drugiej strony Dudek nic złego naszemu klubowi nie zrobił. Nikt nie musiał publikować filmów z hot dogami, jak GKM.
    Po prostu życie i dzisiejszy paskudny świat, którym rządzi wyłącznie pieniądz.

  27. Powrót do góry    #2631
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedway5 Zobacz posta
    Trochę bicie piany z tymi legendami.
    Nie porównujmy lat osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych czy nawet początku dwutysięcznych, z obecnymi czasami. Nie wiem czy zauważyliście, ale przez ten czas sport/żużel się "odrobinę" zmienił. Dzisiaj sport to biznes. Nie można mieć pretensji, do młodego chłopaka, który ma jeszcze z 10-15 lat jazdy na zapewnienie sobie przyszłości, że wybiera klub, w którym mu lepiej zapłacą. To nie są już czasy życia ideałami.
    Z drugiej strony Dudek nic złego naszemu klubowi nie zrobił. Nikt nie musiał publikować filmów z hot dogami, jak GKM.
    Po prostu życie i dzisiejszy paskudny świat, którym rządzi wyłącznie pieniądz.
    No i tu się różnimy w ocenie sytuacji.

    Ale nie zamierzam cię przekonywać jak było. Bo was się nie da przekonać. Nawet faktami ogólnie znanymi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #2632
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    424
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Dajcie już spokój Dudkowi i lepiej pogadamy kto na eligę w 2024. Z kim Pepe gada? Jaki skład widzicie.

    Wole czytać Rasser czy Jaro Hampel, a nie 100 raz odgrzewanego kotleta. Mati Puka niby mówił, że nie ma szans na powrót Fricke do FZG ale jemu nie wierzę

  29. Powrót do góry    #2633
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Pewnie zrobicie coś takiego.

    1 Hampel
    2. Kvech
    3. Tungate/Jensen/Buczek
    4. Przemek
    5. Piter

    Mocny zawodnik pod numer 3 i byłoby dobrze, ale takich nie ma. A Jason was wybierze w ostateczności, twitter podaje że trafi albo do nas, albo do Grudziądza. Widocznie jaki tam uraz do was czuje. Skoro Doyle i Fricke do was nie chcą, to nie ulepicie nic mocniejszego niż ten skład który podałem. I pewnie taki właśnie będzie skoro jest kasa.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 10-07-2023 o 15:04

  30. Powrót do góry    #2634
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Pewnie zrobicie coś takiego.

    1 Hampel
    2. Kvech
    3. Tungate/Jensen/Buczek
    4. Przemek
    5. Piter
    Weź wykreśl tego Tungate'a

  31. Powrót do góry    #2635
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    A Jason was wybierze w ostateczności, twitter podaje że trafi albo do nas, albo do Grudziądza. Widocznie jaki tam uraz do was czuje.
    On do nas? Niezły żart...
    Niech spier... Ktoś go w ogóle tutaj chce?
    Ostatnio edytowane przez spidigz ; 10-07-2023 o 15:42

  32. Powrót do góry    #2636
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Zgadzam się, że Patryk osiągnął bardzo wiele i w znakomitej większości dokonał tego w barwach naszego klubu.
    Czy będzie legendą?
    Do tego potrzebne jest zamknięcie klamrą całej kariery: gdy już wróci do nas i znów nam uratuje co-nieco.
    Oby tylko nie wrócił zbyt późno...

    Ale co do jednego, jedynego Adamsa...

    Per Jonsson, Hans Nielsen, Marvyn Cox, Tommy Knudsen, Rif Sajtgariejew, Antonin Kasper, Zoltan Hajdu, Laszlo Bodi, Michaił Starostin.
    W mniejszym lub większym stopniu - legendy dla kibiców z Torunia, Piły, Gdańska, Wrocławia, Ostrowa, Gniezna, Opola, Krosna, Świętochłowic...
    Zapomniales o Tonym Rickardssonie - honorowym obywatelu m. Tarnowa i oczywiscie o Griszy, który zostal legenda Czestochowy co potwierdzilo glosowanie na zuzlowca dekady.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  33. Powrót do góry    #2637
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    424
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Hampel? To ja wolę Rasmusa mimo wszystko

  34. Powrót do góry    #2638
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    A przy założeniu że Doyle trafi do Torunia, skład

    1. Hampel
    2. Kvech
    3. Pedersen
    4. Przemek
    5. Piter

    Daje praktycznie pewne utrzymanie. Bo GKm zostaje z ręką w nocniku. Nie dziękujcie.

  35. Powrót do góry    #2639
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Hampel? To ja wolę Rasmusa mimo wszystko
    A co ty chcesz od Hampela? Na torze w ZG pewniak na 9-11 pkt. W tym roku jak na razie ma średnią 1,774 w mocnej drużynie. Ja rozumiem, że Protas potrafi w transfery ale bez przesady. Kubery albo Kołodzieja to nie wyciągnie.

  36. Powrót do góry    #2640
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    A przy założeniu że Doyle trafi do Torunia, skład

    1. Hampel
    2. Kvech
    3. Pedersen
    4. Przemek
    5. Piter

    Daje praktycznie pewne utrzymanie. Bo GKm zostaje z ręką w nocniku. Nie dziękujcie.

    Ale to już zależy od tego ile meczy Pedersen będzie miał ochotę odjechać od początku do końca no i czy opuści szanowanego Mistrza ta palga defektów co jego motocykle ostatnio mocno prześladuje.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #2641
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Pewnie zrobicie coś takiego.

    1 Hampel
    2. Kvech
    3. Tungate/Jensen/Buczek
    4. Przemek
    5. Piter

    Mocny zawodnik pod numer 3 i byłoby dobrze, ale takich nie ma. A Jason was wybierze w ostateczności, twitter podaje że trafi albo do nas, albo do Grudziądza. Widocznie jaki tam uraz do was czuje. Skoro Doyle i Fricke do was nie chcą, to nie ulepicie nic mocniejszego niż ten skład który podałem. I pewnie taki właśnie będzie skoro jest kasa.
    Doyle niech wyp... Nikt tu nie chce tej złotówy j......nej. obsrany frajerzyna co playoffy zepsuł bo się Patryka bal że mu złoto wyjmie. Słusznie zresztą na tamte czasy Patryk był niesamowity

  38. Powrót do góry    #2642
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,182
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 502 w 318 postach
    Pakowanie się w Pedersena to błąd. Po takim sezonie zostawiam Przemka, zostawiam Buczka i walczę o Pitera no i w teorii jeszcze o Wiktora spróbować.

    1). Przemysław Pawlicki
    2). Jan Kvech
    3). Rasmus Jensen
    4). Krzysztof Buczkowski/Jarosław Hampel
    5). Piotr Pawlicki/Jason Doyle

    Rasmusa zostawiam zdecydowanie na Ekstraligę. Tylko z młodymi problem. Wiec tutaj Wiktor , ale tam to miliony i konkurencja w postaci chyba Kępy i może jeszcze Stali chociaż potężne siano juz włożyli w utrzymanie swojej trójki.

  39. Powrót do góry    #2643
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Pakowanie się w Pedersena to błąd. Po takim sezonie zostawiam Przemka, zostawiam Buczka i walczę o Pitera no i w teorii jeszcze o Wiktora spróbować.

    1). Przemysław Pawlicki
    2). Jan Kvech
    3). Rasmus Jensen
    4). Krzysztof Buczkowski/Jarosław Hampel
    5). Piotr Pawlicki/Jason Doyle

    Rasmusa zostawiam zdecydowanie na Ekstraligę. Tylko z młodymi problem. Wiec tutaj Wiktor , ale tam to miliony i konkurencja w postaci chyba Kępy i może jeszcze Stali chociaż potężne siano juz włożyli w utrzymanie swojej trójki.
    Aż tak nam źle życzysz że Doyla typujesz ? Tylko Piter !!

  40. Powrót do góry    #2644
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Doyle niech wyp... Nikt tu nie chce tej złotówy j......nej. obsrany frajerzyna co playoffy zepsuł bo się Patryka bal że mu złoto wyjmie. Słusznie zresztą na tamte czasy Patryk był niesamowity
    Dudek ble, Jason ble. Jak dobrze, że w klubie myślą inaczej i nie biorą pod uwagę takich honorowych "kibiców".

  41. Powrót do góry    #2645
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Dudek ble, Jason ble. Jak dobrze, że w klubie myślą inaczej i nie biorą pod uwagę takich honorowych "kibiców".
    Akurat Ty wiesz co myślą w klubie

  42. Powrót do góry    #2646
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Jeśli kogoś interesują pierdoły na tym forum to Borowiak złamał palec

  43. Powrót do góry    #2647
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Najważniejsze żeby miasto się za bardzo nie wpierw.... I jacyś pisowscy politycy... Bo już dużo zepsuli odkąd przejęłi klub....

  44. Powrót do góry    #2648
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 119 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Akurat Ty wiesz co myślą w klubie
    Ja wiem, na szczęście Bruno ma rację.

    efialtes.jpg

  45. Powrót do góry    #2649
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Jeśli kogoś interesują pierdoły na tym forum to Borowiak złamał palec
    Zaraz taki Bruno, noc tineid czy inny mądrala napisza że Dudek z Doylem trzymają kciuki za palec Borowiaka, a jakbym napisal że.maja to w dupie to wyjdę znów na najgorszego

    Palec nieważny - najważniejsi są Dudek z Zengim !! A żeby powstało trio dobierzmy do nich Doyla

    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    Ja wiem, na szczęście Bruno ma rację.

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=7546
    Tineid się zna na żużlu tak jak zakonnica na kamasutrze Nie będziemy brali Dudka i Zengiego bo tineid tak chce.

    Ps. Grafika kozak . Dziękowa za promocję

  46. Powrót do góry    #2650
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Najważniejsze żeby miasto się za bardzo nie wpierw.... I jacyś pisowscy politycy... Bo już dużo zepsuli odkąd przejęłi klub....
    Odstaw już tą GW i TVN-y.

    Bo wyraźnie przedawkowałeś.

    Pokaż mi choćby jednego polityka z pis który kręci się rzekomo koło klubu ? Albo zamilcz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #2651
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Odstaw już tą GW i TVN-y.

    Bo wyraźnie przedawkowałeś.

    Pokaż mi choćby jednego polityka z pis który kręci się rzekomo koło klubu ? Albo zamilcz.
    Zaraz Ci napiszą że Mejza stary kumplu !!

  48. Powrót do góry    #2652
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Tutaj ostatnio pisanie to ma coraz mniejszy sens, jak pisowski troll ma już swojego klona a posty osób, które mają odmienne zdanie (np. moje) zostają usuwane przez jakiegos anonimowego administratora...

    Niemniej odniosę się do wpisów choćby Bruna czy Noc, bo z trollami nie mam sił i checi wchodzić w dyskusję.

    Oczywiście, że zawodnicy z charyzmą i możliwościami jak Doyle czy Piotr Pawlicki byliby dobrym wzmocnieniem składu po awansie do Ekstraligi. Tak samo jak Dudek, ale on niestety ma ważny kontrakt w Toruniu.
    Nawet Hampel potrafi przywozic dobre punkty w Ekstralidze i widać, ze ten sezon miał wiele lepszy niż poprzedni.

    Zgadzam się z Noc, że z całą sympatią ale Krzysztof Buczkowski już nie osiągnie w Ekstralidze spektakularnych rezultatów i mamy tego potwierdzenie w praktycznie każdych zawodach, gdzie startuje przeciwko jeźdzcom z najwyzszej ligi (IMP, sparingi, mecze miedzynarodowe itd.). Zreszta podobnie jak Rohan. Bo nie mówmy to o dwójkach i jedynkach, ale o wygrywaniu czasem biegów z takimi zawodnikami jak Bewley, Madsen, Vaculik czy Kubera.

    Pozostaje zatem polowac na zawodników, ktorzy taki potencjal mają ale moze z jakiegos powodu ostatnio im nie szlo tak dobrze jak mogloby, albo zaryzykowac.

    Jesli nie uda sie sprowadzic jakiejs gwiazdy z najwyzszej ligi to najlepiej byloby postawic na Rasmusa Jensena i liczyc, ze w tej loterii 50/50 on jednak wystrzeli z forma bo jeszcze jest dosyc mlody i na krzywej wznoszacej. Poza tym to zawodnik kompletny, ktory potrfai dobrze pojechac od startu do mety.

    Podsumowujac - nasi powinni walczyc o kazdego zawodnika, ktory jest w stanie przywozic trójki w najwyższej lidze jak: Woffinden, Hampel, Piotr Pawlicki czy Doyle.
    Z obecnego skladu jedynie Przemek Pawlicki pokazuje u nas taki renesans formy, że zwiastuje dobre zdobycze także ligę wyżej. Potwierdza to także w Szwecji czy imprezach pozaligowych (mecze miedzynarodowe, turnieje).

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Micz Bjukanon (10-07-2023)

  50. Powrót do góry    #2653
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Tutaj ostatnio pisanie to ma coraz mniejszy sens, jak pisowski troll ma już swojego klona a posty osób, które mają odmienne zdanie (np. moje) zostają usuwane przez jakiegos anonimowego administratora...

    Niemniej odniosę się do wpisów choćby Bruna czy Noc, bo z trollami nie mam sił i checi wchodzić w dyskusję.

    Oczywiście, że zawodnicy z charyzmą i możliwościami jak Doyle czy Piotr Pawlicki byliby dobrym wzmocnieniem składu po awansie do Ekstraligi. Tak samo jak Dudek, ale on niestety ma ważny kontrakt w Toruniu.
    Nawet Hampel potrafi przywozic dobre punkty w Ekstralidze i widać, ze ten sezon miał wiele lepszy niż poprzedni.

    Zgadzam się z Noc, że z całą sympatią ale Krzysztof Buczkowski już nie osiągnie w Ekstralidze spektakularnych rezultatów i mamy tego potwierdzenie w praktycznie każdych zawodach, gdzie startuje przeciwko jeźdzcom z najwyzszej ligi (IMP, sparingi, mecze miedzynarodowe itd.). Zreszta podobnie jak Rohan. Bo nie mówmy to o dwójkach i jedynkach, ale o wygrywaniu czasem biegów z takimi zawodnikami jak Bewley, Madsen, Vaculik czy Kubera.

    Pozostaje zatem polowac na zawodników, ktorzy taki potencjal mają ale moze z jakiegos powodu ostatnio im nie szlo tak dobrze jak mogloby, albo zaryzykowac.

    Jesli nie uda sie sprowadzic jakiejs gwiazdy z najwyzszej ligi to najlepiej byloby postawic na Rasmusa Jensena i liczyc, ze w tej loterii 50/50 on jednak wystrzeli z forma bo jeszcze jest dosyc mlody i na krzywej wznoszacej. Poza tym to zawodnik kompletny, ktory potrfai dobrze pojechac od startu do mety.

    Podsumowujac - nasi powinni walczyc o kazdego zawodnika, ktory jest w stanie przywozic trójki w najwyższej lidze jak: Woffinden, Hampel, Piotr Pawlicki czy Doyle.
    Z obecnego skladu jedynie Przemek Pawlicki pokazuje u nas taki renesans formy, że zwiastuje dobre zdobycze także ligę wyżej. Potwierdza to także w Szwecji czy imprezach pozaligowych (mecze miedzynarodowe, turnieje).
    Eneasz zgadzam się z Tobą. Chociaż wg sportowych faktów Doyle już nas nie dotyczy

  51. Powrót do góry    #2654
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Tymczasem Borowiak złamał palec na treningu w piatek i jechal mecz w niedziele.

  52. Powrót do góry    #2655
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Tego kiedy złamał palec to sam Borowiak nie wie
    wersja 1 posta na fanpage: Nie pomogłem tym razem drużynie punktowo do tego zaliczając dość spektakularne wyjście z pod taśmy w swoim pierwszym biegu????
    Niestety było to między innymi pokłosie piątkowego treningu na którym złamałem palec u ręki i do samych zawodów robiliśmy co w naszej mocy żeby udało się wystartować i pomóc drużynie
    wersja 2: Nie pomogłem tym razem drużynie punktowo do tego zaliczając dość spektakularne wyjście z pod taśmy w swoim pierwszym biegu????
    Niestety po badaniach okazało się złamałem palec u ręki ????*♂️

    Jeśli faktycznie kontuzji doznał w piątek to idiotyzmem było wystawianie go wczoraj.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •