Strona 16 z 108 PierwszyPierwszy ... 614151617182666 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #676
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    "Przemysław Pawlicki nie był w stanie na dystansie wyprzedzić Nazara Parnickiego."

    Rozumiem że testy, sprawdzanie ustawień, silników itp ale samo to zdanie i tak brzmi mega kuriozalnie ; )

  2. Powrót do góry    #677
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Już bez przesady. Zespół zbudowany jest z zawodników mających wygrać ligę, paralityka Buczkowskiego i paru młokosów, którzy równie dobrze mogą rozwalić się na kilka miesięcy w kolejnym meczu ale jednak mogących stanowić jedna z lepszych par ligii.

    Co do gimbazy śpiewającej wszystko to, co pamiętam sprzed dekady, oczekiwania o nich mam takie same jak od Ragusa. Dostali kartkę z przyśpiewkami, nauczyli się na pamięć i tyle ich.

    Zrobiłem za to od cholery zdjęć i jestem bardzo zadowolony z wypadu, szkoda że w większości biegów były spore różnice między zawodnikami, ciężko było ich uchwycić w kupie.

  3. Powrót do góry    #678
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    "Przemysław Pawlicki nie był w stanie na dystansie wyprzedzić Nazara Parnickiego."

    Rozumiem że testy, sprawdzanie ustawień, silników itp ale samo to zdanie i tak brzmi mega kuriozalnie ; )
    Dlaczego kuriozalnie? Parnicki to olbrzymi talent, z papierami w przyszłości na jeźdźca z Grand Prix. Pawlicki testuje sprzet, jego pierwszy sprawdzian na W69 i nie jest to jakies wieksze zaskoczenie. Zaskoczenie by było jakby Pawlickiego objechał ktoś pokroju Kamila "Pytona" Pytlewskiego, a nie kozak z Ukrainy.

    A właśnie - pytanie do kolegów z Leszna. Parnicki stara się o polskie obywatelstwo, by w niedalekiej przyszłości jeździć jako Polak? Przypomnę tylko, że Parnicki pod koniec ubiegłego roku dopiero skończył 16 lat....

  4. Powrót do góry    #679
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Coś podobnego, przynajmniej tak mi się wydawało, przeżyłem gdy w FZG jeździł Holta, Jabłoński i Jankowski, ale tylko się wydawało. To już zespół z Ljndbaeckiem i Gomólskim był bardziej strawny. Do dzisiejszej zbieraniny nawet nie ma porównania. To nie jest Falubaz, tylko potworek złożony z niechcianych zawodników, którzy akurat znaleźli się w FZG. Nawet jeśli ci ludzie wygrają ligę, to mam to w poważaniu. To już ponad 40 lat kibicowania, ale czegoś takiego wcześniej nie było.
    Pozostało kibicować żużlowcom, a nie Falubazowi. Sukces zarządu już jest.

    Może jak ktoś z nich zostanie na kilka lat, przyzwyczaję się, to może i będę mu kibicował, ale nie dziś ani jutro.
    No niestety ale ja się z tym nie zgodzę prawie wcale. Mam odmienne zdanie.

    Skład z Lindbaeckiem i Gomólskim bardziej strawny??!! No nie mam pojęcia w jaki sposób. Tamci nie dość, że obcy to jeszcze słabi i bez perspektyw.
    I Ty ich porównujesz w ogóle do Rasmusa Jensena, Lucka Beckera i Przema Pawlickiego? Przecież to są jedne z najlepszych jak nie najlepsze transfery I ligi. Do tego dalej dający nadzieję na wystrzał formy i jeszcze lepsze wyniki.
    Wszystkie te trzy transfery są świetne i szacunek dla Protasa i zarządu za nie. Jestem przekonany, ze ci zawodnicy dadzą nam duzo radości i wolę oglądać ich niz mizernego Murzyna z problemami z psychiką.

    Potworek złożony z niechcianych zawodników? - hahahahahhahaha! No tu odleciałeś też nieźle. Najlepsze transfery okienka, gdzie p. Kanclerzowi pewnie gul skoczył niezle z zazdrosci, niejeden ekstraligowy klub by nie pogardził a Ty piszesz o niechcianych zawodnikach... litości.

    Mnie osobiście nie przekonuje już od dłuższego czasu Buczkowski, reszta seniorki całkiem spoko albo wręcz super.
    Juniorka wiadomo, nasi jadą tak że stanowią zagrożenie dla siebie i innych, Rempała zawodzi także ale i tak jest poziom wyżej. Przynajmniej Protas i klub coś kombinują i choćby Curzytek to nawet jeśli nieduże, to jednak wzmocnienie tej formacji jak widać.
    Wiadomo, że z juniorami z Leszna byłoby super, ale nie jest to łatwy temat a nasi dalej ponoć próbują.

    Oczywiście, że można się obrażać na rzeczywistość ale my z wychowanków na poziomie to mamy już tylko Dudka, Walaska i Zengiego. Duzers wiadomo, że w I lidze nie będzie jezdził, Walasa tu chyba nie chcą a Zengi nie chciał pewnie tutaj. Zresztą obydwaj nie dają żadnych gwarancji, że będa lepsi od Przema Pawlickiego. Ja nawet obstawiałem, że Pawlicki będzie lepszy od nich. Wiec skad mieli tych wychowanków wziac do skladu?

    Ja tam chetnie zobacze w akcji Beckera, Jensena i Pawlickiego z Tungatem, o wiele chetniej niż Lindbacka, Zagara, Gomolskiego, Holte itd.

  5. Powrót do góry    #680
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Zaczyna się płacz. Podajcie nazwiska zawodników lub wychowanków, którzy mogliby jeździć w tym roku w ZG. Bo oprócz Zengoty (jeździł w ZG i był wygwizdywany oraz wyzywany, szczególnie po meczu w Grudziądzu) i Walaska (to samo wygwizdywany) to nie ma nikogo innego. Bo Dudek wiadomo, że do I ligi by nie przyszedł. Ale rozumiem że wolicie Ragusa, Pawliczaka i Tondera no to podziwiam.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Coś podobnego, przynajmniej tak mi się wydawało, przeżyłem gdy w FZG jeździł Holta, Jabłoński i Jankowski, ale tylko się wydawało. To już zespół z Ljndbaeckiem i Gomólskim był bardziej strawny. Do dzisiejszej zbieraniny nawet nie ma porównania. To nie jest Falubaz, tylko potworek złożony z niechcianych zawodników, którzy akurat znaleźli się w FZG. Nawet jeśli ci ludzie wygrają ligę, to mam to w poważaniu. To już ponad 40 lat kibicowania, ale czegoś takiego wcześniej nie było.
    Pozostało kibicować żużlowcom, a nie Falubazowi. Sukces zarządu już jest.

    Może jak ktoś z nich zostanie na kilka lat, przyzwyczaję się, to może i będę mu kibicował, ale nie dziś ani jutro.
    Zapomniałeś chyba że nie awansowaliśmy do EE. A taki Jensen, Becker i Pawlicki to na pierwszą ligę gwiazdy. A Jensena tak nikt nie chciał, a jakoś oferty z Ekstraligi miał.

  6. Powrót do góry    #681
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No niestety ale ja się z tym nie zgodzę prawie wcale. Mam odmienne zdanie.

    Skład z Lindbaeckiem i Gomólskim bardziej strawny??!! No nie mam pojęcia w jaki sposób. Tamci nie dość, że obcy to jeszcze słabi i bez perspektyw.
    I Ty ich porównujesz w ogóle do Rasmusa Jensena, Lucka Beckera i Przema Pawlickiego? Przecież to są jedne z najlepszych jak nie najlepsze transfery I ligi. Do tego dalej dający nadzieję na wystrzał formy i jeszcze lepsze wyniki.
    Wszystkie te trzy transfery są świetne i szacunek dla Protasa i zarządu za nie. Jestem przekonany, ze ci zawodnicy dadzą nam duzo radości i wolę oglądać ich niz mizernego Murzyna z problemami z psychiką.

    Potworek złożony z niechcianych zawodników? - hahahahahhahaha! No tu odleciałeś też nieźle. Najlepsze transfery okienka, gdzie p. Kanclerzowi pewnie gul skoczył niezle z zazdrosci, niejeden ekstraligowy klub by nie pogardził a Ty piszesz o niechcianych zawodnikach... litości.

    Mnie osobiście nie przekonuje już od dłuższego czasu Buczkowski, reszta seniorki całkiem spoko albo wręcz super.
    Juniorka wiadomo, nasi jadą tak że stanowią zagrożenie dla siebie i innych, Rempała zawodzi także ale i tak jest poziom wyżej. Przynajmniej Protas i klub coś kombinują i choćby Curzytek to nawet jeśli nieduże, to jednak wzmocnienie tej formacji jak widać.
    Wiadomo, że z juniorami z Leszna byłoby super, ale nie jest to łatwy temat a nasi dalej ponoć próbują.

    Oczywiście, że można się obrażać na rzeczywistość ale my z wychowanków na poziomie to mamy już tylko Dudka, Walaska i Zengiego. Duzers wiadomo, że w I lidze nie będzie jezdził, Walasa tu chyba nie chcą a Zengi nie chciał pewnie tutaj. Zresztą obydwaj nie dają żadnych gwarancji, że będa lepsi od Przema Pawlickiego. Ja nawet obstawiałem, że Pawlicki będzie lepszy od nich. Wiec skad mieli tych wychowanków wziac do skladu?

    Ja tam chetnie zobacze w akcji Beckera, Jensena i Pawlickiego z Tungatem, o wiele chetniej niż Lindbacka, Zagara, Gomolskiego, Holte itd.
    Masz prawo do własnego zdania, ale jako kibic wolę oglądać na torze drużynę;
    1.Lindbaeck
    2.Vaculik
    3.Pepe
    4.Dudek
    5.M.J.Jensen
    6.Pawliczak
    7.Tonder
    A skoro ty wolisz
    1.Tungate
    2.Buczek
    3.Przemo
    4.R.Jensen
    5.Becker
    6.Rempała
    7.Curzytek
    To broń tego zlepka obcych wyrobników, dla których nawet nie ma miejsca w elidze.
    Podobnie wygląda sprawa z Holtą w skadzie +Protas, Dudek, Loktaev i Jonsson, tak jak i Gomólski +M.J.Jensen, Pepe, Dudek,Zengi.
    Dla mnie nawet nie ma czego porównywać, tamten skład był prawie swój, z jedną łyżką dziegciu w beczce miodu, a teraz mamy beczkę dziegciu z łyżką miodu.Ale co kto lubi, podoba ci się co jest, to ja nie mam nic do tego. I jeszcze pan polityk na sponsora na dokłądkę, ja tego nie kupuję.

    A gul Kanclerza w ogóle mnie nie interesuje, bo ja patrzę na własne, zaśmiecone podwórko. Oni, z ich punktu widzenia, mają przynajmniej "swojego Dudka"-Przyjemskiego, a Lyager i Bellego to zawodnicy którzy się przynajmniej trochę zadomowili i mogą być w części traktowani jak "półswoi". Jakimi dla mnie byli w tamtym roku Fricke i Kvech.

    PS
    Poza wszystkim, czytajcie ze zrozumieniem, bo chyba z tym jest problem. Ja pisałem o drużynie (całym zespole) " Z" Gomólskim/Holtą/Lindbaeckiem w skąłdzie, a nie o solistach, bo pozostali zawodnicy stanowili o Falubazowym charakterze.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 21-03-2023 o 23:10

  7. Powrót do góry    #682
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Zaczyna się płacz. Podajcie nazwiska zawodników lub wychowanków, którzy mogliby jeździć w tym roku w ZG. Bo oprócz Zengoty (jeździł w ZG i był wygwizdywany oraz wyzywany, szczególnie po meczu w Grudziądzu) i Walaska (to samo wygwizdywany) to nie ma nikogo innego. Bo Dudek wiadomo, że do I ligi by nie przyszedł. Ale rozumiem że wolicie Ragusa, Pawliczaka i Tondera no to podziwiam.



    Zapomniałeś chyba że nie awansowaliśmy do EE. A taki Jensen, Becker i Pawlicki to na pierwszą ligę gwiazdy. A Jensena tak nikt nie chciał, a jakoś oferty z Ekstraligi miał.

    Ale tu nie chodzi o to, że skład jest słaby - jest ok i pewnie w cuglach wygra ligę. Nam chodzi o element swojskości tej drużyny. To jest zlepek dobrych zawodników, niestety brak w nim jakiegokolwiek elementu spajającego, kogoś z kim możnaby się utożsamiać. Kogo koszulkę sobie w tym roku kupisz? Pawlickiego czy Buczka? Brakuje gościa, który jeździłby tu kilka lat. Dla mnie idealny był Zengota - Wy wolicie Pawlickiego. Dla mnie Zengi się rozpędza i wydaje mi się, że nie będzie słabszym zawodnikiem od Przemka a jednak swój. Z perspektywy zawodnika dobrze zrobił, że poszedł do Leszna bo z Falubazem ewidentnie mu nie po drodze. Ale lubię tego chłopaka i bardzo chciałem go tutaj. I taki Zengota zamiast Buczkowskiego czy Pawlickiego i od razu moje odczucia byłyby zupełnie inne. Brakuje tez bardzo Fricke - polubiłem strasznie tego gościa. Honza na szczęscie wraca w przyszłym roku.

    A swoją drogą przy awansie i ewentualnym utrzymaniu w 2024 i dużych funduszach o których się mówi jest opcja dobrego swojskiego składu w przyszłości 2025. Tylko trzeba zacząc działać już teraz i mam wrażenia, że Protas to robi
    1.Dudek - od 2025
    2.Fricke - powrót w razie awansu w 2024. Były duże chęci współpracy w 2023 ale brak awansu wszystko pokrzyżował
    3.Zengota - musiałyby chcieć obie strony, obawiam się, że może się na dobre zadomowić w Lesznie. Pewnie ostatecznie skończy się na Przemku.
    4.Kvech - wraca w 2024
    5.Vaculik - słyszałem że do wyciągnięcia z Gorzowa, nie wiem w jakich relacjach się rozstaliśmy.
    plus juniorka

    skład może nie na mistrza ale fajny, w chwili obecne najmniej realne wydaje się być ściągnięcie Zengoty ale taki zespół nawet z Przemkiem jeżdzącym tutaj 2-3 lata byłby spoko.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 22-03-2023 o 08:00

  8. Powrót do góry    #683
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O kurde, Fricke po dwóch latach swojak i do tego jeszcze kolega złotówa Z powyższego wynika, że za rok swojski będzie Buczkowski a Pawlicki za parę. Szkoda, że najbardziej przyszłościowy "swojakowo" Tungate jest nadal traktowany po macoszemu.

    W najważniejszym biegu sezonu Fricke zawalił awans jadąc z cieciami w wyścigu, do którego de facto nie powinien zostać nominowany. Ja bym na niego patrzeć dziś nie mógł.


    Noc wybacz ale jakiegokolwiek przywiązania do beznadziejnego murzyna, chojraka Gomolskiego i dziada Holty nie da się zrozumieć. Te postaci zasłużyły się dla Falubazu dokładnie niczym a obecni zawodnicy przynajmniej coś jeszcze mogą. Cokolwiek by nie powiedzieć, hipotetyczna wymiana kaleczacego Buczkowskiego na murzyna to nieporozumienie.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 22-03-2023 o 08:34

  9. Powrót do góry    #684
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Vaculik w razie odejścia z Gorzowa co nie musi się stać na bank będzie czekał do października czy Falubaz awansuje mając na stole oferty pewnie z całej eligi

  10. Powrót do góry    #685
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Co tam sie u was w klubie odwala?
    Chory uklad.
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ie,nId,6669235
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #686
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,487
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 970 w 596 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co tam sie u was w klubie odwala?
    Chory uklad.
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ie,nId,6669235
    Właśnie miałem to wrzucić. Jeżeli jest to prawdą, to jest to patologia.

  12. Powrót do góry    #687
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Masz prawo do własnego zdania, ale jako kibic wolę oglądać na torze drużynę;
    1.Lindbaeck
    2.Vaculik
    3.Pepe
    4.Dudek
    5.M.J.Jensen
    6.Pawliczak
    7.Tonder
    A skoro ty wolisz
    1.Tungate
    2.Buczek
    3.Przemo
    4.R.Jensen
    5.Becker
    6.Rempała
    7.Curzytek
    To broń tego zlepka obcych wyrobników, dla których nawet nie ma miejsca w elidze.
    Podobnie wygląda sprawa z Holtą w skadzie +Protas, Dudek, Loktaev i Jonsson, tak jak i Gomólski +M.J.Jensen, Pepe, Dudek,Zengi.
    Dla mnie nawet nie ma czego porównywać, tamten skład był prawie swój, z jedną łyżką dziegciu w beczce miodu, a teraz mamy beczkę dziegciu z łyżką miodu.Ale co kto lubi, podoba ci się co jest, to ja nie mam nic do tego. I jeszcze pan polityk na sponsora na dokłądkę, ja tego nie kupuję.

    .
    Przypomnę tylko, że PePe jest już na emeryturze, Dudek Falubaz ma w d....pie, a Linbeck,,Vaculik czy Jebsen Jensen, są tak samo swojscy jak Buczek, Becker czy Thungate....
    Co do poziomu kibicowskiego.... Dno z mułem.

    Kingpin "Mariusz dziadu, oddaj emeryturę".....
    Kto się uczył, ten ma lżej.
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 22-03-2023 o 09:49
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #688
    Użytkownik Awatar cwikson
    Dołączył
    18-07-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Przypomnę tylko, że PePe jest już na emeryturze ...
    No właśnie nie jest, został urzędnikiem za mieszkańców pieniądze Mariusz zaraz nam wyjaśni, że nie ma w tym nic złego, że wszyscy tak robią, a 30 lat temu piłkarze byli zatrudnieni w kopalniach i nikomu to nie przeszkadzało

  14. Powrót do góry    #689
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez cwikson Zobacz posta
    No właśnie nie jest, został urzędnikiem za mieszkańców pieniądze Mariusz zaraz nam wyjaśni, że nie ma w tym nic złego, że wszyscy tak robią, a 30 lat temu piłkarze byli zatrudnieni w kopalniach i nikomu to nie przeszkadzało
    Hmm, a że tak się zapytam tylko, który z urzędników UM został zatrudniony za pieniądze nie mieszkańców ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #690
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,788
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Ale jaja...

    Nie zazdroszczę Wam. Najpierw afera z nazwą klubu, potem ten Mejza, teraz ten smród z Protasiewiczem, w dodatku drużyna złożona z zawodników z którymi nie można się utożsamiać.

  16. Powrót do góry    #691
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Puka na SF poszedł jeszcze dalej:

    W zielonogórskim ratuszu zatrudnionych jest także dwoje członków Rady Nadzorczej Falubazu, czyli Konrad Witrylak i Monika Zapotoczna. Witrylak jest dyrektorem Departamentu Prezydenta Miasta, a Zapotoczna dyrektorem Departamentu Komunikacji Społecznej. Tę dwójkę i przewodniczącego Rady Nadzorczej Wojciecha Domagałę łączy fakt, że są bardzo mocno kojarzeni z prezydentem Zielonej Góry, Januszem Kubickim.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #692
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Aż się prezydent Zielonej Góry odpalił, że szkalują PePe!
    Fr0KiSwWAAA2Tkr.jpg

  18. Powrót do góry    #693
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    O kurde, Fricke po dwóch latach swojak i do tego jeszcze kolega złotówa Z powyższego wynika, że za rok swojski będzie Buczkowski a Pawlicki za parę. Szkoda, że najbardziej przyszłościowy "swojakowo" Tungate jest nadal traktowany po macoszemu.

    W najważniejszym biegu sezonu Fricke zawalił awans jadąc z cieciami w wyścigu, do którego de facto nie powinien zostać nominowany. Ja bym na niego patrzeć dziś nie mógł.


    Noc wybacz ale jakiegokolwiek przywiązania do beznadziejnego murzyna, chojraka Gomolskiego i dziada Holty nie da się zrozumieć. Te postaci zasłużyły się dla Falubazu dokładnie niczym a obecni zawodnicy przynajmniej coś jeszcze mogą. Cokolwiek by nie powiedzieć, hipotetyczna wymiana kaleczacego Buczkowskiego na murzyna to nieporozumienie.
    Dalej nie rozumiesz co piszę?
    Przecież wyraźnie i dobitnie napisałem-Holta, Gomólski czy Lindbaeck były łyżkami dziegciu w beczce miodu, którym była reszta zespołu, czyli Pepe, Dudek, Loktev, Zengi itd.
    Co z tego że nie ma teraz Holty i Antona, jeśli nie ma nikogo, kogo chciałbym oglądać w drużynie. Buczek i Tungate takimi nie są. Ci zawodnicy nie wzbudzają we mnie żadnych emocji, ani negatywnych ani pozytywnych, są mi całkowicie obojętni. Wolałem ścierpieć nielubianego Holtę, gdy w drużynie dominowali Pepe, Dudek i Loktaev.
    Ale skoro wolisz tą drużynę, niż Dudka, Pepe. Loktaeva z dziadem Holtą na dokładkę, twoja wola.
    I nie pocieszy mnie tłumaczenie, że Pepe skończył jeździć a Dudek nie chce w I lidze. To zarząd układa drużynę i tn odpowiada za nią. Gdyby został Fricke i Kvech i do tego ściągnięto Zengiego, wyglądałoby to zupełnie inaczej.

  19. Powrót do góry    #694
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    Aż się prezydent Zielonej Góry odpalił, że szkalują PePe!
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=7120
    No ale z tymi 40 tys to faktycznie ktoś tam odleciał w kosmos.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #695
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Przypomnę tylko, że PePe jest już na emeryturze, Dudek Falubaz ma w d....pie, a Linbeck,,Vaculik czy Jebsen Jensen, są tak samo swojscy jak Buczek, Becker czy Thungate....
    Co do poziomu kibicowskiego.... Dno z mułem.

    Kingpin "Mariusz dziadu, oddaj emeryturę".....
    Kto się uczył, ten ma lżej.
    Tak samo swojscy w Lesznie są Holder, Bellego czy Doyle. Tu nie chodzi o to, że nie ma Dudka i Pepe, tylko nie ma nikogo, kogo chciałoby się oglądać w swojej drużynie. To obcy i zupełnie obojętni zawodnicy, żadnych oczekiwań, żadnych wrażeń. Równie dobrze mogę kibicować Orłowi Łódź.
    Gdyby w drużynie byli Zengi, Fricke Kvech, + Przemo i Becker/Jensen, byłoby zupełnie inaczej. My nawet juniora nie mamy choć w części falubazowego....

  21. Powrót do góry    #696
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Najlepsza liga świata. Kluby finansowane i utrzymywane przez państwo i przez poszczególne miasta.
    Hehe.

  22. Powrót do góry    #697
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,487
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 970 w 596 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    Aż się prezydent Zielonej Góry odpalił, że szkalują PePe!
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=7120
    Czyżby Kubicki miał na myśli Jacka Falubaza?

  23. Powrót do góry    #698
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Najlepsza liga świata. Kluby finansowane i utrzymywane przez państwo i przez poszczególne miasta.
    Hehe.
    Rozumiem Twoje rozgoryczenie, że zostaliście sami bez sponsoringu ze SSP ale poczekaj nie długo się to zmieni i będziesz inaczej śpiewał.

  24. Powrót do góry    #699
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    ja sie pytam czemu wasz prezydent nie umie pisac? Czy on sie uczyl polskiego w tej samej szkole co mariusz ekonomii?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #700
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Ale jaja...

    Nie zazdroszczę Wam. Najpierw afera z nazwą klubu, potem ten Mejza, teraz ten smród z Protasiewiczem, w dodatku drużyna złożona z zawodników z którymi nie można się utożsamiać.
    Nikogo tutaj Twoje zdanie nie obchodzi. Kolejne hejterskie pierdy.

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (22-03-2023), Eneasz (22-03-2023)

  27. Powrót do góry    #701
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Czyżby Kubicki miał na myśli Jacka Falubaza?
    Według niepotwierdzonych informacji.

    Ale nie wiem, czy tu chodzi o Jacka Frątczaka ? Frątczak pracował w 2 klubach. Czy dwa to "kilka klubów" ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #702
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Prezydent rozkręcający akcje #MuremZaPepe, nie powiem, nawet zabawne

  29. Powrót do góry    #703
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Według niepotwierdzonych informacji.

    Ale nie wiem, czy tu chodzi o Jacka Frątczaka ? Frątczak pracował w 2 klubach. Czy dwa to "kilka klubów" ?
    To jest duża papla. On jakiś czas temu w jednym z wywiadów otwarcie zdradzał kulisy negocjacji Kvecha z Apatorem i Lamparta z Apatorem. Podobno to od niego wzięły się plotki Emila w Toruniu w środku sezonu, więc pewnie coś wygadał jak to ma w zwyczaju.

    Po co Protas na etacie w UM to cholera wie, z tego co mówił as prezydent ZG to na etacie pełnym. Na pewno delegowany do pracy poza Urzędem, na terenie stadionu. Przecież na pewno Protas ma też umowę z klubem.
    Prezydent ZG jakiś mało sprytny, tworzy fikcyjny etat i się tym publicznie chwali. Pomyliły im się raczej epoki z tymi etatami. Dla mnie sprawa śmierdzi też pod względem legalności tych umów, ale prawnie oczywiście się wybronia, z tym ze niesmak to mało powiedziane. Lubuskie ma bardzo kreatywne władze samorządowe, chyba jednak bardziej powinno się stawiać na legalność i transparentność.
    W sumie dla kogoś kto podciera się Konstytucją tworzenie fikcyjnych etatów to pewnie codzienność. A i Protas prezenty na Wielkanoc rozda za 70 tysi jak będzie potrzeba.

    Ja naprawdę przestaje się dziwić wielu rzeczom dziejącym się w tym kraju, jak widzę takie cuda. Co to jest za mentalność. Zawsze Protasa szanowałem, nawet jak mieli z niego bekę że wywrotas, ale takie akcje. Prezydenci miast powinni mieć ograniczoną decyzyjność podpisywać umowy w kontrasygnacie jakiegoś wykwalifikowanego urzędnika. Przecież to jest naprawdę zart.

  30. Powrót do góry    #704
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    To jest duża papla. On jakiś czas temu w jednym z wywiadów otwarcie zdradzał kulisy negocjacji Kvecha z Apatorem i Lamparta z Apatorem. Podobno to od niego wzięły się plotki Emila w Toruniu w środku sezonu, więc pewnie coś wygadał jak to ma w zwyczaju.

    Po co Protas na etacie w UM to cholera wie, z tego co mówił as prezydent ZG to na etacie pełnym. Na pewno delegowany do pracy poza Urzędem, na terenie stadionu. Przecież na pewno Protas ma też umowę z klubem.
    Prezydent ZG jakiś mało sprytny, tworzy fikcyjny etat i się tym publicznie chwali. Pomyliły im się raczej epoki z tymi etatami. Dla mnie sprawa śmierdzi też pod względem legalności tych umów, ale prawnie oczywiście się wybronia, z tym ze niesmak to mało powiedziane. Lubuskie ma bardzo kreatywne władze samorządowe, chyba jednak bardziej powinno się stawiać na legalność i transparentność.
    W sumie dla kogoś kto podciera się Konstytucją tworzenie fikcyjnych etatów to pewnie codzienność. A i Protas prezenty na Wielkanoc rozda za 70 tysi jak będzie potrzeba.

    Ja naprawdę przestaje się dziwić wielu rzeczom dziejącym się w tym kraju, jak widzę takie cuda. Co to jest za mentalność. Zawsze Protasa szanowałem, nawet jak mieli z niego bekę że wywrotas, ale takie akcje. Prezydenci miast powinni mieć ograniczoną decyzyjność podpisywać umowy w kontrasygnacie jakiegoś wykwalifikowanego urzędnika. Przecież to jest naprawdę zart.
    Przecież to jest proste. Umowę z klubem ma pewnie na okres trwania sezonu. Czyli na jakieś pół roku. I pewnie działa na zasadzie firmy która świadczy określone usługi. A potem wystawia faktury. A w UM jest zatrudniony na umowę o pracę. Gdzie ma przez cały rok jakiś tam dochód i ubezpieczenie zdrowotne.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #705
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Bardziej mi o zakres obowiązków chodzi, który pewnie się pokrywa przy dwóch umowach.

  32. Powrót do góry    #706
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Etaty dla zuzlowcow i dzialaczy w słusznie minionych czasach to był standard.
    Tylko kurcze,nie mogli już dla PePe tego fikcyjnego etatu załatwić w ENEA?
    SSP to dojarki dla Zjednoczonej Hołoty więc jeden etacik więcej krzywdy by nikomu nie zrobił a tak to jeszcze Kamiński jak wytrzeźwieje i przestanie się całować ze swoim psem, napuści na Kubickiego jakieś CBA i będzie smród.
    Tym bardziej, że przecież mają tam jednego takiego obrotnego zucha w randze honorowego prezesa który mógłby na chwilke przestać pomagać chorym dzieciom na unijnych szkoleniach i się tym zająć.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-03-2023 o 12:21
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #707
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Bardziej mi o zakres obowiązków chodzi, który pewnie się pokrywa przy dwóch umowach.
    Nie nie pokrywa się. Inne zadania ma Departament Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Zielona Góra
    https://bip.zielonagora.pl/603/Depar...nej__28DK_29/# a inne zdania Dyrektor Sportowy w klubie żużlowym.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #708
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Hehe, wał jak chooy ale przecież to Pepe, kapitanowi wolno.

  35. Powrót do góry    #709
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie nie pokrywa się. Inne zadania ma Departament Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Zielona Góra
    https://bip.zielonagora.pl/603/Depar...nej__28DK_29/# a inne zdania Dyrektor Sportowy w klubie żużlowym.
    Za ktore z tych zadań z linka, odpowiada podinspektor Protasiewicz? Czyli etet jest po prostu fikcyjny, nawet pozory niezachowane.

  36. Powrót do góry    #710
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Za ktore z tych zadań z linka, odpowiada podinspektor Protasiewicz? Czyli etet jest po prostu fikcyjny, nawet pozory niezachowane.
    Bredzisz, pozory są właśnie zachowane.

    polityki informacyjnej oraz obsługi medialnej Urzędu;

    komunikacji społecznej i public relations;

    integrowanie polityki informacyjnej Prezydenta i Zastępców Prezydenta z polityką informacyjną Magistratu.
    Choćby w ramach tych zadań, zważywszy na fakt, ze UM jest głównym udziałowcem klubu. Czyli Pepe może zabierać głos medialny w tych obszarach. I to robi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #711
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    pozory sa zachowane, wiec jest git.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (22-03-2023)

  39. Powrót do góry    #712
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Bardzo naciagane te pozory.

  40. Powrót do góry    #713
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    to tyle jesli chodzi o grupę tych inteligentnych żużlowców
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  41. Powrót do góry    #714
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Pierwszy sparing odbył się wczoraj, za chwilę zaczną się ligowe pojedynki, a tu zamiast oceny formy, przewidywań możliwości drużyny, mamy przekręty, "załatwianie"kasy, ocenę siły polityki, która może lub nie wyciągnąć Falubaz z dołka.
    Toż w takim dołku, w jakim klub teraz jest, to jeszcze nie był nigdy. Do czego ten zarząd doprowadził, zamiast sportu brudna polityka i moralny wstyd Polsce.

  42. Powrót do góry    #715
    Początkujący
    Dołączył
    21-03-2023
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież to jest proste. Umowę z klubem ma pewnie na okres trwania sezonu. Czyli na jakieś pół roku.
    Czyli zimą charytatywnie negocjuje z potencjalnymi zawodnikami?

  43. Powrót do góry    #716
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Ale jaj. Ja muszę się zgodzić z kingpinem.

    Jak to mówi redaktor Jan P. "Jak się wdepło w Mejze, to trzeba wytrzeć Kukizem"

  44. Powrót do góry    #717
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sebii Zobacz posta
    Czyli zimą charytatywnie negocjuje z potencjalnymi zawodnikami?
    Zimą kolego to wszystko już jest pozamiatane jeśli chodzi o kontrakty z zawodnikami. Nie wiem z kim ty chcesz zima negocjować i po co ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #718
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,322
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zimą kolego to wszystko już jest pozamiatane jeśli chodzi o kontrakty z zawodnikami. Nie wiem z kim ty chcesz zima negocjować i po co ?

    Nie ma o czym rozmawiać zimą??

    Ciekawe, a czy przypadkiem to nie zimą Falubaz pytał o pewnego juniora z Leszna?

  46. Powrót do góry    #719
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja nie hejtowałem, więc od FZG się odbimbaj.
    Przecież wiesz do kogo pije

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Mariusz (22-03-2023)

  48. Powrót do góry    #720
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Zastanawiam się tylko w jakim celu prezydent ZG sam napisał o zatrudnieniu PP w urzędzie? To trochę tak, jakby prezydent GW sam z siebie napisał o zleceniu dla Vacula, dotyczącym tworzenia stron internetowych. Na szczęście nawet nie chcę rozumieć polityków.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •