Strona 8 z 108 PierwszyPierwszy ... 6789101858 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    tymczasem na sulechowskiej zameldowało się dzisiaj 5 tys. kibiców.
    na czymś, co przecież ciężko nazwać stadionem, co najwyżej trochę większym boiskiem. wiadomo, wydarzenie niecodzienne, puchar polski, ćwierćfinał, do tego legia warszawa i starcie dawida z goliatem.

    95% ludzi było bo Legia przyjechała. Nie mniej jednak piłkarze zyskuja coraz wieksze zainteresowanie i oby tak dalej. Koszykarze ( pomimo ze lubilem i czasamu dalej chodze ) na mecze tez mieli byc zagrozeniem. Falubaz w ZG nie ma i dlugo nie bedzie mial zagrozenia w jakiejkolwiek dyscyplinie. Nawet jak kawusia przestanie wywalac pieniadze wszystkich mieszkancow na motory.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 01-03-2023 o 10:24

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    95% ludzi było bo Legia przyjechała. Nie mniej jednak piłkarze zyskuja coraz wieksze zainteresowanie i oby tak dalej. Koszykarze ( pomimo ze lubilem i czasamu dalej chodze ) na mecze tez mieli byc zagrozeniem. Falubaz w ZG nie ma i dlugo nie bedzie mial zagrozenia w jakiejkolwiek dyscyplinie. Nawet jak kawusia przestanie wywalac pieniadze wszystkich mieszkancow na motory.
    Prawda, tłumy jakie wczoraj widziałem przejeżdżając sulechowską, nie były widziane od lat albo wcale. Przynajmniej ja nie pamiętam. Zacząłem się zastanawiać-co tu się dzieje? Jakieś chrzciny wyznawców Jehowy? Bo widziałe kiedyś coś zbliżonego.
    Piłką (poza MŚ I ME) nie bardzo się interesuję, stąd moje zaskoczenie tym meczem.

  3. Powrót do góry    #318
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Co ten ostaf się na Borowiaka w FZG uparł? Cos mu dowhan sprzedaje?

  4. Powrót do góry    #319
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    95% ludzi było bo Legia przyjechała.
    jakby zielona góra była w ekstraklasie, to legia mogłaby tu przyjeżdżać raz do roku + ew. puchary.
    o tym właśnie piszę, że rzekomo typowo żużlowe miasto ma jednak kibiców piłkarskich.

    nawet sfp zaprzecza sam sobie.
    niby przekonuje, że nie ma klimatu dla kopanej w zg, bo nie potrafią głośno krzyknąć "lechia" , ale sam zaraz pisze, że na 2. ligę przychodziło po kilka tys. osób.

    tak to właśnie działa.
    im drużyna jest wyżej, tym więcej ludzi się tym interesuje. na ekstraklasę, jeśli będzie obiekt, to przyjdzie 10-15 tys.

    a jeśli powstanie stadion, to przecież nie dla 3-ligowego zespołu.
    jak znajdzie się kasa na stadion, to będzie musiała znaleźć się też na piłkarzy. a jak się znajdzie na piłkarzy, to ucierpią inne dyscypliny, w tym żużel, który staje się globalnie coraz mniej popularny i nie ma nawet podejścia do piłki.

  5. Powrót do góry    #320
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Ja jak mam oglądać ekstraklase to wolę iści na spacer Lechia zawsze będzie 2 poziomy niżej niż Falubaz


    Kibicowska Lechia nie istnieje na Falubaz potrafi pojechał 2 tys. osób na wyjazd




    Co do Falubazu to mam nadzieje ze Pawlickiemu ogranie Protas tunera bo chłop bladzi.
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 01-03-2023 o 13:18

  6. Powrót do góry    #321
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Ja jak mam oglądać ekstraklase to wolę iści na spacer Lechia zawsze będzie 2 poziomy niżej niż Falubaz

    a ja mam tak z falubazem.
    już wolę obejrzeć wiadomości tvp niż mecz na wrocławskiej.

    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta

    Kibicowska Lechia nie istnieje na Falubaz potrafi pojechał 2 tys. osób na wyjazd
    chyba 15 lat temu ten wyjazd.

  7. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Ja jak mam oglądać ekstraklase to wolę iści na spacer Lechia zawsze będzie 2 poziomy niżej niż Falubaz


    Kibicowska Lechia nie istnieje na Falubaz potrafi pojechał 2 tys. osób na wyjazd




    Co do Falubazu to mam nadzieje ze Pawlickiemu ogranie Protas tunera bo chłop bladzi.
    Po pierwsze, aby kopana zaistniała na poważnie w ZG to musiałaby mieć jakieś sukcesy. Bez tych sukcesów pies z kulawa noga się nie ruszy na mecze. A żeby były sukcesy to trzeba by w taki klub wpompować dosłownie setki milionów pln w okresie kilku lat. A i to by wystarczyło co najwyżej na jakieś tam zaistnienie kopanej na krajowym podwórku. Nic ponad to. Więc gdzie tu sens gdzie logika ? Reasumując, w ZG kopana jest na z góry przegranej pozycji. Nażelowane panny będą sobie ciągle kopały gałę gdzieś na poziomie 3 i 4 ligi. I tyle z tego będzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    kiki (01-03-2023)

  9. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Koszykarze tez mieli sukces, chwilowo byl naplyw ludzi, a pozniej nawet na te Euroligi i VTB nie przychodzili ludzie...na teoretycznie bardzo silne nazwiska w europejskiej koszykowce. Z Pilka byloby pewnie podobnie. Pierwszy sezon po awansie do Ekstra bylby jakis naplyw ludzi ( nie wroze tutaj powyzej 10K na mecz ). Moze z 1-2 mecze w sezonie z druzynami z top 3 i to na tyle. Budzetu ZG nie skombinuje na mocna druzyne , wiec zawsze bylibysmy gdzies w ogonie ligi, a to nie przyciaga ludzi. Ludzie przyszliby z ciekawosci i tyle. Na Falubaz bez wzgledu na lige ludzie chodza od kilkudziesieciu lat.

    Druga sprawa jest taka, ze raz pojechalem wlasnie z ciekawosci na mecz Zaglebia z Legia. Raz i wiecej na pilke nie pojde. Zuzel pomimo braku atrakcyjnosci, jest dla mnie z racji jakiegos przyzwyczajenia milion razy bardziej ciekawy niz pilka.

  10. Powrót do góry    #324
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    a ja mam tak z falubazem.
    już wolę obejrzeć wiadomości tvp niż mecz na wrocławskiej.
    To po choy siedzisz na forum żużlowym xD?

  11. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    Mihodator (06-03-2023), Nucek (02-03-2023), kiki (01-03-2023), lego (01-03-2023), marcool (05-03-2023)

  12. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    To po choy siedzisz na forum żużlowym xD?

    z przyzwyczajenia.
    kiedyś lubiłem, nawet bardzo.
    lubię wiedzieć, co się dzieje w dyscyplinie, ale na meczu dawno nie byłem i raczej więcej nie pójdę.

  13. Powrót do góry    #326
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    O gustach się nie dyskutuje. Lubię obejrzeć piłkę na najwyższym poziomie (Premier League, LM czy ME/MŚ), sam kopałem za młodzika, ale u nas nie ma tradycji. To tak jakby włożyć kasę w żużel w Warszawie i próbować stworzyć Galacticos licząc, że nagle na mecz zacznie chodzić 10tys. ludu. No chyba, że słoiki (bez obrazy).

  14. Powrót do góry    #327
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Jabol, Ty serio wierzysz, ze w Zg da się zbudować tzw. FC na lata w Ekstraklasie? Termalica BrukBet Nieciecza to Max co może z tego być. Bądźmy poważni.

    Znam kilka osób z Zg, które swój piłkarski fetysz zaspokajają wizytami w Poznaniu, Wrocławiu, Lubinie,Szczecinie. Jak widzisz, Legie masz w zasięgu dwóch godzin autem, przynajmniej cztery razy w roku.

    Wczoraj w tvpsport przy okazji omawiania wiadomego meczu przytoczono ciekawostkę: lubuskie to jedyne województwo, które nigdy nie miało przedstawiciela w najwyższej klasie rozgrywek piłkarskich, a największe osiągnięcie to udział w finale PP Czarnych Żagań w latach 50tych.

    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #328
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaziak Zobacz posta
    Jabol, Ty serio wierzysz, ze w Zg da się zbudować tzw. FC na lata w Ekstraklasie? Termalica BrukBet Nieciecza to Max co może z tego być. Bądźmy poważni.

    Znam kilka osób z Zg, które swój piłkarski fetysz zaspokajają wizytami w Poznaniu, Wrocławiu, Lubinie,Szczecinie. Jak widzisz, Legie masz w zasięgu dwóch godzin autem, przynajmniej cztery razy w roku.

    Wczoraj w tvpsport przy okazji omawiania wiadomego meczu przytoczono ciekawostkę: lubuskie to jedyne województwo, które nigdy nie miało przedstawiciela w najwyższej klasie rozgrywek piłkarskich, a największe osiągnięcie to udział w finale PP Czarnych Żagań w latach 50tych.

    Pozdrawiam
    A tymczasem KKS Kalisz prowadzi 2:0 ze Śląskiem Wrocław

  16. Powrót do góry    #329
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaziak Zobacz posta
    Jabol, Ty serio wierzysz, ze w Zg da się zbudować tzw. FC na lata w Ekstraklasie? Termalica BrukBet Nieciecza to Max co może z tego być. Bądźmy poważni.
    ty do mnie "jabol" rozmawiasz ?
    uważasz, że jestem falubazzinim?
    śmiechłem.

  17. Powrót do góry    #330
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    z przyzwyczajenia.
    kiedyś lubiłem, nawet bardzo.
    lubię wiedzieć, co się dzieje w dyscyplinie, ale na meczu dawno nie byłem i raczej więcej nie pójdę.
    Jaki był przełomowy moment? Tak z czystej ciekawości.

  18. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    A tymczasem KKS Kalisz prowadzi 2:0 ze Śląskiem Wrocław
    I jakie to ma znaczenie ? I dla kogo ?

    To właśnie pokazuje słabość naszej ekstraklasy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #332
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I jakie to ma znaczenie ? I dla kogo ?

    To właśnie pokazuje słabość naszej ekstraklasy.

    real madryt przegrał nie tak dawno w pucharze z alcoyano (3. liga) i to pokazuje słabość hiszpańskiej piłki.
    ale ty jesteś głupi jednak.

    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Jaki był przełomowy moment? Tak z czystej ciekawości.
    to był dłuższy proces.
    od 2. fazy ery dowhana do wejścia w klub kubickiego.

  20. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    kolarz napisał:
    plany wybudowania stadionu piłkarskiego z prawdziwego zdarzenia w zielonej górze gdzieś tam chodzą już po gabinetach.
    a jak ma być stadion, to przecież nie w 3. lidze.
    a jak nie w 3. lidze, to potrzebna jest kapusta, dużo kapusty..
    kosztem czego?
    Raków Częstochowa ma stadion podejrzewam taki jak ZG.
    Nie przeszkadza mu to w liderowaniu w Ekstraklasie, 2 vicemistrzostwach, 2 PP i 2SP w ostatnich 3 latach.
    Eliminacje do europejskich pucharów gra w Częstochowie (Bilans 8 wygranych i 2 przegrane, a teraz eliminacje do LM)
    a reszta gdzieś w Sosnowcu, albo na Śląskim jak Włókniarz podczas remontu swojego stadionu.
    Chyba da się wszystko pogodzić jeśli się bardzo chce.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #334
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    ty do mnie "jabol" rozmawiasz ?
    uważasz, że jestem falubazzinim?
    śmiechłem.
    Wydawało mi się, ze ktoś już tak się do Ciebie zwracał i nie oponowales...

    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaziak Zobacz posta
    Wydawało mi się, ze ktoś już tak się do Ciebie zwracał i nie oponowales...

    Pozdrawiam
    gablenowi się ubzdurało.
    mam go za głąbena i już nie prostuję głupot, które on wypisuje.
    a jabol to nie ja.

  23. Powrót do góry    #336
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Prognozy pogody mają to do siebie, że za 3 dni już potrafią być diametralnie inne. Dodatkowo często się w ogóle nie sprawdzają. Już nieraz przed weekendem zapowiadali deszcze a potem się siedziało na meczu w pięknym słoneczku.
    Niestety, ale do przyszłego weekendu nie będzie większych zmian w pogodzie. Czyli w pogodnych okresach lekki mróz w nocy i lekko na + w dzień, a w pochmurnych okresach opady i temp. około 0-2oC, to nie wróży dobrze. A to już będzie prawie połowa marca, więc pozostanie krótki czas na treningi przed sparringami.
    A włąsnie, jaki jest plan sparringów Falubazu na wiosnę?

  24. Powrót do góry    #337
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Niestety, ale do przyszłego weekendu nie będzie większych zmian w pogodzie. Czyli w pogodnych okresach lekki mróz w nocy i lekko na + w dzień, a w pochmurnych okresach opady i temp. około 0-2oC, to nie wróży dobrze. A to już będzie prawie połowa marca, więc pozostanie krótki czas na treningi przed sparringami.
    A włąsnie, jaki jest plan sparringów Falubazu na wiosnę?
    21-23 Dwumecz z Unią
    28-30 Dwumecz ze Spartą

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (02-03-2023), noc (02-03-2023)

  26. Powrót do góry    #338
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    21-23 Dwumecz z Unią
    28-30 Dwumecz ze Spartą
    Faktycznie, też znalazłem.
    Ale to tym gorzej dla nas. Do 11-12.03 nie ma szans na przygotowanie toru do trenigu, a jak będzie dalej też nie wiadomo. Ociepli się albo i nie, sądzę że nie będzie gwałtownego ocieplenia. Co prawda wszyscy będą mieli podobny problem, a jak pokazuje praktyka, lepiej by się chłopaki rozjeździli, szczególnie ci młodsi, bez wprawy i nawyków na torze.

  27. Powrót do góry    #339
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Koszykarze tez mieli sukces, chwilowo byl naplyw ludzi, a pozniej nawet na te Euroligi i VTB nie przychodzili ludzie...na teoretycznie bardzo silne nazwiska w europejskiej koszykowce.
    Z Zastalem był taki problem że tam w dwa miesiące potrafiło być tyle spotkań ile na Falubazie przez cały rok, i nastąpił przesyt.
    Jeśli chodzi o stadion piłkarski to mrzonkami jest budowa nowego, ale wpakowanie jakiejś ilości kasy w dołek to konieczność. Kubicki przez wszystkie swoje kadencje olewał stadion na Sulechowskiej i teraz są tego efekty. W 120 tys mieście nie ma obiektu spełniającego warunki licencyjne choćby na 3 poziom rozgrywkowy. Ba nie ma stadionu na którym można od ręki zorganizować imprezę masową. Przecież ten wczorajszy mecz mógł się odbyć przy 5000 ludzi tylko dlatego że całą zimę odstawiano prowizorkę na Sulechowskiej. Taka podstawa jak oświetlenie druga nawet pseudo trybuna podobna do tej co powstała (z budżetu obywatelskiego) czy przystosowanie stadionu żeby można było przeprowadzić normalną transmisję TV to must have.
    Lekkoatletyczny jest absolutnie do zaorania. Odległość od murawy czy niskie trybuny dyskwalifikują go na wstępie. Tam siedząc w ostatnim rzędzie ch..a widzisz bo trybuny są tak płaskie.

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Raków Częstochowa ma stadion podejrzewam taki jak ZG.
    Blacktop wygooglaj ten zielonogórski skansen. Stadion Rakowa to lataaaaaaaaaaaa świetlne w stosunku do tego w ZG, w ZG była kilkumiesięczna walka i prowizorka żeby można było zorganizować imprezę masową. Na Jagielloni i Radomiaku wpuszczali max 999 bo stadion nie spełnia żadnych wymagań. Zresztą przed Legią Kubicki też podjął decyzję o organizacji imprezy masowej wbrew opinii policji bo Ci stwierdzili że ten skansen się nie nadaje do imprezy masowej.

    Cytat Zamieszczone przez falubaziak Zobacz posta
    Wczoraj w tvpsport przy okazji omawiania wiadomego meczu przytoczono ciekawostkę: lubuskie to jedyne województwo, które nigdy nie miało przedstawiciela w najwyższej klasie rozgrywek piłkarskich, a największe osiągnięcie to udział w finale PP Czarnych Żagań w latach 50tych.
    A ZG to największe miasto w Polsce które nigdy nie miało przedstawiciela w ekstraklasie piłkarskiej. Czarni grali w finale w latach 60 co ciekawe finał był wtedy w ZG
    Ostatnio edytowane przez devilzg ; 02-03-2023 o 18:47

  28. Powrót do góry    #340
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    mejza zapowiedział wagony pieniędzy dla ukochanego FZG a tu taki spokój? Gratis też ma wszystkie zielonogórskie dzieci wyleczyć. Rok wyborczy będzie śmieszny
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  29. Powrót do góry    #341
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    mejza zapowiedział wagony pieniędzy dla ukochanego FZG a tu taki spokój? Gratis też ma wszystkie zielonogórskie dzieci wyleczyć. Rok wyborczy będzie śmieszny
    Dziwne właśnie... Mariusz zapewne już doi szampana

  30. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Dziwne właśnie... Mariusz zapewne już doi szampana
    Poczekamy na ten "wagon kasy" i zobaczymy.

    Mnie osobiście bardziej by interesowało aby załatwił jakąś kasę na remont stadionu. A póki co gość mnie tylko wkrewia i to mocno. Za dużo gada, za mało robi. A jak już chce coś pożytecznego zrobić to powinien to robić znacznie ciszej. Bez tego całego blichtru i reklamowania się w mediach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #343
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Chłop się chwilę polansuje i tyle.
    Wagony nie dojadą ^.^

  32. Powrót do góry    #344
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Będziecie szukać wagonów z pieniędzmi tak jak "złotego" pociagu na Dolnym Śląsku, Wołoszański może Wam pomoże

  33. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Poczekamy na ten "wagon kasy" i zobaczymy.

    Mnie osobiście bardziej by interesowało aby załatwił jakąś kasę na remont stadionu. A póki co gość mnie tylko wkrewia i to mocno. Za dużo gada, za mało robi. A jak już chce coś pożytecznego zrobić to powinien to robić znacznie ciszej. Bez tego całego blichtru i reklamowania się w mediach.
    Jakie załatwić? On nie jest od decydowania. On co najwyżej może wyżebrać u Jarka, że Jarek pozwoli mu ogłosić decyzje partii, ale to wtedy gdy PiS postawi na tego ciecia w wyborach. Łajza tu nie ma nic do gadania, to są strategiczne decyzje partii rządzącej zorientowane pod nadchodzące wybory. Moje osobiste zdanie jest takie, że Jarek nim gardzi, ale ten cieć może być Jarkowi potrzebny. Nie pierwszy nie ostatni.
    Zaczynam powoli czuć się jak w PRL, gawiedź z wypiekami na policzkach oczekuje co przywiezie w teczce przedstawiciel partii rządzącej.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    j-rules (03-03-2023), kingpin (03-03-2023)

  35. Powrót do góry    #346
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Hej Mario, kogo tym razem ta ***** okradła, oszukała?
    Jeśli mają to być wagony $$$ to musiał zrobić jakąś grubą akcję
    Robię się cały bordowy ze wstydu że taka chołota może mieć coś wspólnego z Falubazem

  36. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    kingpin (03-03-2023), t_zg (06-03-2023), zigi1976 (10-03-2023)

  37. Powrót do góry    #347
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    jak trenował waszym klubem ubek to też się robiłeś cały bordowy, czy tylko sam nos?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mnie osobiście bardziej by interesowało aby załatwił jakąś kasę
    to najlepiej obrazuje pisiora 2023. Pan polityk z warszawy wezmie i zalatwi JAKĄŚ kase. Jak? Przez lewą fundacje, dotacje, przywiezie czek i zrobi zdjecie? Jprdle
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  39. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Mihodator (06-03-2023), j-rules (03-03-2023), kingpin (03-03-2023), t_zg (06-03-2023), zigi1976 (10-03-2023)

  40. Powrót do góry    #349
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    to najlepiej obrazuje pisiora 2023. Pan polityk z warszawy wezmie i zalatwi JAKĄŚ kase. Jak? Przez lewą fundacje, dotacje, przywiezie czek i zrobi zdjecie? Jprdle
    ...a co politycy PO i SLD to inaczej robili?
    To samo tylko mniej medialnie np. w Pile.

    Jedna banda złodziei niezależnie od przynależności partyjnej.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    kobra102 (03-03-2023)

  42. Powrót do góry    #350
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    to najlepiej obrazuje pisiora 2023. Pan polityk z warszawy wezmie i zalatwi JAKĄŚ kase. Jak? Przez lewą fundacje, dotacje, przywiezie czek i zrobi zdjecie? Jprdle
    Aleś ty ubogi intelektualnie.

    Miasto składa odp. wniosek w Ministerstwie Sportu, które to zarządza kasą na taki cel. Wystarczy tylko poprzeć taki wniosek. I na chuy ci tu jakieś lewe fundacje ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #351
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    jak trenował waszym klubem ubek to też się robiłeś cały bordowy, czy tylko sam nos?
    Oprócz tego że był komuchem,masz jakieś inne dowody które były pozwalały aby coś się u mnie zaczerwieniło?

  44. Powrót do góry    #352
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Jakie załatwić? On nie jest od decydowania. On co najwyżej może wyżebrać u Jarka, że Jarek pozwoli mu ogłosić decyzje partii, ale to wtedy gdy PiS postawi na tego ciecia w wyborach. Łajza tu nie ma nic do gadania, to są strategiczne decyzje partii rządzącej zorientowane pod nadchodzące wybory. Moje osobiste zdanie jest takie, że Jarek nim gardzi, ale ten cieć może być Jarkowi potrzebny. Nie pierwszy nie ostatni.
    Zaczynam powoli czuć się jak w PRL, gawiedź z wypiekami na policzkach oczekuje co przywiezie w teczce przedstawiciel partii rządzącej.
    Niech takie sprzedajne łajzy polityczne jak Łajza, jak najdalej trzymają się od Falubazu, razem z pieniędzmi załatwianymi dla klubu. Wielu solidnych i uczciwych sponsorów Falubazu ucieknie gdzie pieprz rośnie, jeśli takie Łajzy polityczne zaczną włazić do klubu z pieniędzmi wyrwanymi z kasy państwa.

  45. Powrót do góry    #353
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Moje osobiste zdanie jest takie, że Jarek nim gardzi, ale ten cieć może być Jarkowi potrzebny. Nie pierwszy nie ostatni.

    a ja uważam, że jest jeszcze inaczej.
    mejza już nic nie może.
    przytulił się do republikanów bielana i jedyne co, to może coś usłyszał o jakimś dofinansowaniu i chce się pod to podpiąć.

    "wagony z kasą" to jest jego stary chwyt, clickbajtowy, bo media chętnie wykorzystują takie bon moty.
    całkiem niedawno była jakaś nawet aferka, że się spotykał z samorządowcami, o których wiedział, że ich gminy dostaną zaraz jakąś dotację i sobie przypisywał zasługi.

    pewnie bortniczuk lub tata cioteczny łajzy, czyli kubicki dali mu cynk o jakiejś kasie dla falubazu lub modernizację obiektu, a ta łajza podczepia się po to za ich zgodą.
    jak oficjalnie ogłoszą, że idzie kasa, to mariusz klepnie z radości córkę w tyłek i napisze na forum: no w końcu działa, a nie tylko gada.

    tak się robi w ciula gamoni.

  46. Powrót do góry    #354
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Rohan kapitanem drużyny. No w sumie nie wiem kto inny miałby być…

  47. Powrót do góry    #355
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Rohan kapitanem drużyny. No w sumie nie wiem kto inny miałby być…
    Najbardziej pasowałby Ragus (:

  48. Powrót do góry    #356
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Rohan kapitanem drużyny. No w sumie nie wiem kto inny miałby być…

    a jakie to ma znaczenie?

  49. Powrót do góry    #357
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No chyba podobnie jak w kopanej, raczej symboliczne. W żużlu to kapitan może chociaż motocykl użyczyć a w piłce, trampki?

  50. Powrót do góry    #358
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No to jeśli Mencel w Gdańsku to o Borowiaku chyba możemy zapomnieć…

  51. Powrót do góry    #359
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No to jeśli Mencel w Gdańsku to o Borowiaku chyba możemy zapomnieć…
    Biorąc Curzytka to raczej było pewne że temat z Lesznem jest już spalony

  52. Powrót do góry    #360
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No to jeśli Mencel w Gdańsku to o Borowiaku chyba możemy zapomnieć…
    Gdzieś czytałem, że jeden z dwójki Jabłoński/Borowiak też ma iść na wypożyczenie ale dopiero po po starcie sezonu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 8 z 108 PierwszyPierwszy ... 6789101858 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •