Strona 83 z 108 PierwszyPierwszy ... 3373818283848593 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,691 do 3,735 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3691
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Przyjemski wydaje mi sie ze trafi do Was bo jako jedyni pewnie zgodzicie się na roczny kontrakt którego on oczekuje

  2. Powrót do góry    #3692
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 119 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Protas musiałby być szaleńcem wymieniajac Rasmusa na Nickiego. Zawodnika który ostatni rok pojedzie w elidze na zawodnika który może w tej e lidze zagościć nawet na 8-10 sezonow. I Fakt jest taki że Nicki może za rok klepnąć 2,0 ale Rasmus nie będzie miał ponizej 1,8
    No ale skąd info, że nie będzie miał poniżej 1,8 w ekstralidze? Do tej pory jedynie dwa razy miał więcej w pierwszej. W tym roku Rasmus ma nieco ponad 2,2, w zeszłym roku miał tak samo. Rok temu Lebiediev miał prawie 2,4 w pierwszej lidze, a teraz nie ma nawet 1,7 w ekstra. Nie ma reguły, rozumiem, ale beniaminek, który musi bić się w każdym meczu nie może zakładać, że zawodnik, który nigdy nie sprawdził się na poziomie ekstraligi będzie miał średnią na poziomie tegorocznego Dudka czy Pawlickiego, bo jeśli zrobi 1,4, co nikogo nie zdziwi, to będzie niesamowita dziura w składzie.

    Jak już pisałem wcześniej - Rasmus jest fajnym żużlowcem i pewnie człowiekiem, ale opieranie składu na kimś, kto równie dobrze może robić pięć jak i dziesięć punktów w meczu nie jest najbezpieczniejszym wyjściem dla beniaminka, który w każdym domowym meczu będzie modlił się o 46 punktów.

  3. Powrót do góry    #3693
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Spicio ma szklaną kulę tylko jakąś ciulową, bo startu ruskich w lidze nie przewidziała.

  4. Powrót do góry    #3694
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    No ale skąd info, że nie będzie miał poniżej 1,8 w ekstralidze? Do tej pory jedynie dwa razy miał więcej w pierwszej. W tym roku Rasmus ma nieco ponad 2,2, w zeszłym roku miał tak samo. Rok temu Lebiediev miał prawie 2,4 w pierwszej lidze, a teraz nie ma nawet 1,7 w ekstra. Nie ma reguły, rozumiem, ale beniaminek, który musi bić się w każdym meczu nie może zakładać, że zawodnik, który nigdy nie sprawdził się na poziomie ekstraligi będzie miał średnią na poziomie tegorocznego Dudka czy Pawlickiego, bo jeśli zrobi 1,4, co nikogo nie zdziwi, to będzie niesamowita dziura w składzie.

    Jak już pisałem wcześniej - Rasmus jest fajnym żużlowcem i pewnie człowiekiem, ale opieranie składu na kimś, kto równie dobrze może robić pięć jak i dziesięć punktów w meczu nie jest najbezpieczniejszym wyjściem dla beniaminka, który w każdym domowym meczu będzie modlił się o 46 punktów.
    Na podstawie obserwacji bo obserwuje gościa odkąd był zawodnikiem Stali Gorzów. W tym roku świetny sparing we Wrocławiu,świetne DPŚ widać ze wszedł na wysoki poziom i nie wiem w czym ma ustępować Zengocie czy Tarasience którzy też jeżdzili ostatnio w 1 lidze

  5. Powrót do góry    #3695
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Na podstawie obserwacji bo obserwuje gościa odkąd był zawodnikiem Stali Gorzów. W tym roku świetny sparing we Wrocławiu,świetne DPŚ widać ze wszedł na wysoki poziom i nie wiem w czym ma ustępować Zengocie czy Tarasience którzy też jeżdzili ostatnio w 1 lidze
    Ale co zrobisz jak on sam nie chce ? Takie wieści mnie doszły. Też jestem zdania, że lepszy wróbel w garści (Rasmus) niż gołąb na dachu (Nicki).
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #3696
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 119 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Na podstawie obserwacji bo obserwuje gościa odkąd był zawodnikiem Stali Gorzów. W tym roku świetny sparing we Wrocławiu,świetne DPŚ widać ze wszedł na wysoki poziom i nie wiem w czym ma ustępować Zengocie czy Tarasience którzy też jeżdzili ostatnio w 1 lidze
    No ale ja nigdzie nie stwierdziłem, że nie ma szans pojechać na ich poziomie. Problem w tym, że Zengota był brany do składu w którym wymiataczem był Janek i poniekąd brany do tej roli był Holder, a Tarasienko był dodatkiem do składu, gdzie byli Fricke czy Pedersen. Tam można było pokombinować z drugą linią, bo pierwsza była w teorii dość mocno obsadzona.

    Problem polega na tym, że na ten moment Falubaz nie ma pierwszej linii. Rasmus Jensen jako dodatek do składu takiej Sparty czy Motoru? Kozak. Jest szansa na 1,8, jak nie zrobi to trudno, Zmarzlik czy Łaguta nadrobią. W Zielonej Górze nie ma kto nadrabiać ewentualnych wpadek, bo nawet jeśli zgarniemy z rynku Piotra Pawlickiego i Jarka Hampela, to trzeba przyznać wprost - to nie są armaty. Oni swobodnie mogą przewalać biegi 5:1 i nikogo nie będzie to dziwić. Dlatego Protasiewicz musi maksymalizować szanse Falubazu choćby o minimalne procenty. A jestem przekonany, że nawet najlepszy sezon Rasmusa nie byłby lepszy niż najgorszy, nawet ostatni, Nickiego.

    I ja też wolałbym romantycznie zostawić Rasmusa w składzie, naprawdę lubię tego gościa. Ale jeśli mam do wyboru awansować, zgarnąć z rynku Nickiego żeby się utrzymać i ustabilizować sytuację klubu w Ekstralidze, albo dać szansę Rasmusowi i mieć większe prawdopodobieństwo skończenia jak Krosno - wybieram niestety Nickiego.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tineid za jego przydatny post!

    speedwayfzg (18-08-2023)

  8. Powrót do góry    #3697
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Protas powiedział w 5 okrążeniu i ze Rasmus zostaje bo mam ważny kontrakt i bardzo dobrze

  9. Powrót do góry    #3698
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Protas powiedział w 5 okrążeniu i ze Rasmus zostaje bo mam ważny kontrakt i bardzo dobrze
    Zostaje, to naturalne. Ale to, że zostaje to wiadomo od poprzedniego roku. Zostanie i będzie wypożyczony.

  10. Powrót do góry    #3699
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Nie wierzę w Przyjemskiego w ZG. Jeśli chłopak już idzie do ekstraligi bez Polonii to będzie to skok po kasę, medal i 20 odjechanych spotkań a tego w Falubazie nieotrzyma. Jeszcze jeden aspekt, póki co chlopak wykazuje przywiązanie do barw i może niekoniecznie będzie chciał jeździć w barwach Apatora czy Falubazu z którymi w Bydgoszczy poprostu nie podrodze.
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Ale w Falubazie ma gwsrantowane 5 biegow co mecz wiec swoje zarobi i sie chlopak w pierszym sezonie w eklapie na spokojnie objedzi bez zadnej presji
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Zostaje, to naturalne. Ale to, że zostaje to wiadomo od poprzedniego roku. Zostanie i będzie wypożyczony.
    Piotrek o tym wie czy dopiero mu o tym powiesz?

  11. Powrót do góry    #3700
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Gdzie można oglądać go challenge ? Stream jakis poprosze

  12. Powrót do góry    #3701
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Piotrek o tym wie czy dopiero mu o tym powiesz?
    To zobaczysz na wiosnę, co Piotrek wie bez odbioru

    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Gdzie można oglądać go challenge ? Stream jakis poprosze
    Jest stream za 15 funtów.

  13. Powrót do góry    #3702
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Skład:

    Pawlicki
    Pawlicki
    Jensen
    Hampel
    Kvech
    Przyjemski
    Borowiak

    wygląda już całkiem dobrze i można spokojnie powalczyć o utrzymanie. Tylko niestety trzeba dołożyć do Pitera i Wiktora ale myślę, że warto. Pytanie czy Przyjemski nie jest już zdecydowany na Motor?
    To jest chyba realnie skład marzeń każdego fana FZG w przyszłym sezonie, jeżeli klub awansowałby do Ekstraligi. Realnie nawet skład do powalczenia o 6 miejsce, bo GKM i Unia nie będą mocniejsi.

  14. Powrót do góry    #3703
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    To wszystko zależy od tego jak Przemo odnajdzie się z powrotem w elidze. Hampel też już raczej lepszy nie będzie a obecnie to nie jest lider a raczej solidna druga linia. Wiktor też nie wiadomo czy ten przeskok nie będzie dla niego zbyt duży (w mojej opinii nie). Rasmus to kolejna zagadka. Może pójść wyżej lub też się zderzyć ze ścianą. Jedyny pewniak to Piter, otrzaskany w elidze ale we Wrocku ma w tym roku strasznie pod górkę. W FZG będzie liderem więc myślę, że powinno być ok.
    Przeciwnicy czyli GKM i Unia moim zdaniem nie będą słabsi. Ale dzięki temu walka o utrzymanie powinna być bardzo ciekawa.

  15. Powrót do góry    #3704
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Ale w Falubazie ma gwsrantowane 5 biegow co mecz wiec swoje zarobi i sie chlopak w pierszym sezonie w eklapie na spokojnie objedzi bez zadnej presji
    Bez presji w SE u beniaminka?
    Nie sadze.
    Bez wielkiej presji to Przyjemski bedzie mogl sobie pojezdzic w najsilniejszych zespolach gdzie wynik beda ciagnac seniorskie gwiazdy.
    Poza tym w zadnym klubie nie bedzie mial zagwarantowanych 5 biegow a skoro ma miec w Falubazie, to ktory z czworki seniorow nie jedzie w nominowanych
    i czy juz o tym wiedza?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    BeKs (19-08-2023), Dominik (19-08-2023), Kaman (19-08-2023), NeverGiveUp38 (19-08-2023)

  17. Powrót do góry    #3705
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,883
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bez presji w SE u beniaminka?
    Nie sadze.
    Bez wielkiej presji to Przyjemski bedzie mogl sobie pojezdzic w najsilniejszych zespolach gdzie wynik beda ciagnac seniorskie gwiazdy.
    Poza tym w zadnym klubie nie bedzie mial zagwarantowanych 5 biegow a skoro ma miec w Falubazie, to ktory z czworki seniorow nie jedzie w nominowanych
    i czy juz o tym wiedza?
    Jak to u beniaminka, dobry junior będzie miał okazję jechać 4-5 wyścigów w zdecydowanej większości meczów, ale gwarantowane 5 w każdym, to byłoby na wyrost. Przecież Wiktor też może nieć słabszy dzień, a wtedy byłoby bezsensownym wciskać go za lepiej dysponowanego. Jak pokazuje liga, w prawie każdym meczu jakiś senior ma niedyspozycję formy, a Wiktorowi trafią się to 2-3 razy w sezonie, korona mu z głowy nie spadnie, jeśli raz czy dwa w sezonie odjedzie 3-4 wyścigi.
    Poza tym w Wiktora w FZG nie wierzę i pewnie problem rozwiąże się, zanim mógłby się rozpocząć.

  18. Powrót do góry    #3706
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Jak skubniecie Pitera Jarka i Przyjemskiego to wyglądacie lepiej jak Grudziądz i Leszno.

  19. Powrót do góry    #3707
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przecież ten Pedersen to ściema dla naiwniaków. Ludzie sobie wyobrażają, że to wzmocnienie bo w kilku meczach u siebie pojedzie dobrze i już tak nie szczeka jak kiedyś a przecież Protasiewicz musi doskonale wiedzieć, że kombinując taką kreaturę sprawia, że dotychczasowy lider straci połowę chęci do jazdy a i ewentualny brat głupszy to skończony wówczas temat.

    Jak to się mawia pośród patologii ulicznej (czyli odpowiednio dopasowanej do tego forum), yebac tych co za plecami sieją ferment

  20. Powrót do góry    #3708
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Jak skubniecie Pitera Jarka i Przyjemskiego to wyglądacie lepiej jak Grudziądz i Leszno.
    Ja tez cos czuje ze oni będą w Falubazie

  21. Powrót do góry    #3709
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Zostaje, to naturalne. Ale to, że zostaje to wiadomo od poprzedniego roku. Zostanie i będzie wypożyczony.
    Ty, a ty ile już wersji przedstawiłes od początku wakacji? I ile jeszcze przed nami?

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Spes (19-08-2023)

  23. Powrót do góry    #3710
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Jak skubniecie Pitera Jarka i Przyjemskiego to wyglądacie lepiej jak Grudziądz i Leszno.
    Jeśli dwóch Pawlickich będzie u nas to wtedy rozumiem kibicujesz Falubazowi?

  24. Powrót do góry    #3711
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ty, a ty ile już wersji przedstawiłes od początku wakacji? I ile jeszcze przed nami?
    ile przedstawiłem? Przecież wyraźnie od kilku mc-y pisałem, że będzie Hampel + Pawlicki/Tai. Tyle, że zamiast Rassera typowałem Buczka, a że wyszedł w ostatnich tygodniach Pedersen to wiadome jest to, że miejsca dla Rassera nie będzie.

  25. Powrót do góry    #3712
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Jeśli dwóch Pawlickich będzie u nas to wtedy rozumiem kibicujesz Falubazowi?
    Jasne że przyjadę na W69 .....ale tylko raz w sezonie no chyba że spotkamy się w Play Off , mało prawdopodobne

  26. Powrót do góry    #3713
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    To zobaczysz na wiosnę, co Piotrek wie bez odbioru



    Jest stream za 15 funtów.
    Na cholere mam czekać do wiosny jak wypożyczyć można już jesienią ?

  27. Powrót do góry    #3714
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bez presji w SE u beniaminka?
    Nie sadze.
    Bez wielkiej presji to Przyjemski bedzie mogl sobie pojezdzic w najsilniejszych zespolach gdzie wynik beda ciagnac seniorskie gwiazdy.
    Poza tym w zadnym klubie nie bedzie mial zagwarantowanych 5 biegow a skoro ma miec w Falubazie, to ktory z czworki seniorow nie jedzie w nominowanych
    i czy juz o tym wiedza?
    Trochę uogólnił ale, spokojnie na W69 może jechać 4 biegi (jeden za Kvecha), a na wyjazdach powyżej 6 pkt, rezerwa taktyczna i zmiany (drugi junior i Kvech) i wyjdzie mu 5. W Lublinie musi liczyć na litość BZ w nominowanych, bo wątpię by zmieniał Cierniaka. Lublin też raczej mniej pojedzie z taktycznych. W Lublinie jedynie Sasin może mu załatwić kevlar w Orlen i myślę, że to przeważy.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (19-08-2023)

  29. Powrót do góry    #3715
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Bym tego Przyjemskiego tak nie przeceniał. Pawliccy za juniorów też przeplatali dobry sezon słabszym na ten przykład. To młokos, który jeździł dotąd w ciepłym ****idolku otoczony swoimi i bez presji (bo jak się robi połowę punktów drużyny to jaka presja?). Teraz przyjdzie do obcych z przymusem robienia 7-8 punktów i sie obsra - przynajmniej przez pierwsze pół sezonu.

    Oczywiście nie jestem pisowskim imbecylem, który twierdzi, że nie ma co inwestować w kogoś kto jeszcze niczego wielkiego nie udowodnił Jedynie nie można go traktować jako elementu, który ewidentnie pomoże utrzymać się w pierwszym sezonie po awansie. Z perspektywy czasu wynika, że prawdziwa wartość wychodzi w kolejnym sezonie.

  30. Powrót do góry    #3716
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Na cholere mam czekać do wiosny jak wypożyczyć można już jesienią ?
    A czemu Rusko nie wypozyczyl Gleba jesienią? Czemu kluby wypożyczają zawodników na Wiosnę? Czemu Zagar znalazł zatrudnienie na wiosnę? Bo chodzi o pieniądze. Im bliżej sezonu, tym więcej się klubom dupa pali i zapłacą więcej za wypożyczenie.

  31. Powrót do góry    #3717
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    A czemu Rusko nie wypozyczyl Gleba jesienią? Czemu kluby wypożyczają zawodników na Wiosnę? Czemu Zagar znalazł zatrudnienie na wiosnę? Bo chodzi o pieniądze. Im bliżej sezonu, tym więcej się klubom dupa pali i zapłacą więcej za wypożyczenie.
    Przecież Rusko wypożyczył Gleba do Grudziądza 4 listopada...

    Znowu się zamotałeś

  32. Powrót do góry    #3718
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    ile przedstawiłem? Przecież wyraźnie od kilku mc-y pisałem, że będzie Hampel + Pawlicki/Tai. Tyle, że zamiast Rassera typowałem Buczka, a że wyszedł w ostatnich tygodniach Pedersen to wiadome jest to, że miejsca dla Rassera nie będzie.
    Jak awansujemy i Pitera nie będzie to zostaniesz bajkopisarzem forum ....

  33. Powrót do góry    #3719
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Bym tego Przyjemskiego tak nie przeceniał. Pawliccy za juniorów też przeplatali dobry sezon słabszym na ten przykład. To młokos, który jeździł dotąd w ciepłym ****idolku otoczony swoimi i bez presji (bo jak się robi połowę punktów drużyny to jaka presja?). Teraz przyjdzie do obcych z przymusem robienia 7-8 punktów i sie obsra - przynajmniej przez pierwsze pół sezonu.

    Oczywiście nie jestem pisowskim imbecylem, który twierdzi, że nie ma co inwestować w kogoś kto jeszcze niczego wielkiego nie udowodnił Jedynie nie można go traktować jako elementu, który ewidentnie pomoże utrzymać się w pierwszym sezonie po awansie. Z perspektywy czasu wynika, że prawdziwa wartość wychodzi w kolejnym sezonie.
    Wszedł za Kowalskiego w SON2 i pozamiatał. W Szwecji zaczął robił dwucyfrówki. Najlepsza średnia w 1 lidze. Dodatkowo ma świetne starty i to na eligę spokojnie mu to w pierwszym sezonie wystarczy.
    Ostatnio edytowane przez Micz Bjukanon ; 19-08-2023 o 11:27

  34. Powrót do góry    #3720
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Przecież Rusko wypożyczył Gleba do Grudziądza 4 listopada...

    Znowu się zamotałeś
    A to sorry pomyłka moja z Glebem. Niemniej, większość takich wypożyczeń jest na wiosnę przeprowadzana. A napisałem w kontekście wiosny wyżej, gdyż nie wiem, co zdecyduje sztab, czy wypozycza na jesien czy na wiosne, czas pokaze

    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Jak awansujemy i Pitera nie będzie to zostaniesz bajkopisarzem forum ....
    Dobra, ale jak będą to zwracasz honor, zgoda?

  35. Powrót do góry    #3721
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 129 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Jak awansujemy i Pitera nie będzie to zostaniesz bajkopisarzem forum ....
    Już od kilku miesięcy nim jest. Nie ma to jak wymieniać wszystkie możliwe nazwiska, a na koniec ...pisałem od kilku miesięcy, że X będzie w Falubazie. Z Buczkiem się popisał, z Przyjemnskim 'od jesieni poprzedniego roku w Sparcie' też.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spes za jego przydatny post!

    Dominik (19-08-2023)

  37. Powrót do góry    #3722
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    A to sorry pomyłka moja z Glebem. Niemniej, większość takich wypożyczeń jest na wiosnę przeprowadzana. A napisałem w kontekście wiosny wyżej, gdyż nie wiem, co zdecyduje sztab, czy wypozycza na jesien czy na wiosne, czas pokaze



    Dobra, ale jak będą to zwracasz honor, zgoda?
    Ba nawet 4paka postawie

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kiki za jego przydatny post!

    speedwayfzg (19-08-2023)

  39. Powrót do góry    #3723
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Trochę uogólnił ale, spokojnie na W69 może jechać 4 biegi (jeden za Kvecha), a na wyjazdach powyżej 6 pkt, rezerwa taktyczna i zmiany (drugi junior i Kvech) i wyjdzie mu 5. W Lublinie musi liczyć na litość BZ w nominowanych, bo wątpię by zmieniał Cierniaka. Lublin też raczej mniej pojedzie z taktycznych. W Lublinie jedynie Sasin może mu załatwić kevlar w Orlen i myślę, że to przeważy.
    Wszystko zalezy od jego postawy, rownie dobrze moze jechac i za Cierniaka.
    Natomiast nigdzie nie ma gwaracji 5 startow jak napisal Donald.
    Nie uogolnil tylko sie zapedzil ale ludziom z rogami bizona na glowie
    duzo sie wybacza.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #3724
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,700
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Jak awansujemy i Pitera nie będzie to zostaniesz bajkopisarzem forum ....
    Never Give Up pisał o pewnym Woffindenie w Lesznie i Pawlickim zostającym na pewno w Sparcie. Jest akurat konkurencja.


    A co do plotek.

    Karol Bierzynski pisał o Pedersenie w ZG. To jest jedyne źródło które nigdy nie strzeliło babola, zawsze się sprawdzalo co pisał. Reszta to mniejsza bądź wieksza niewiadoma.

  41. Powrót do góry    #3725
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Never Give Up pisał o pewnym Woffindenie w Lesznie i Pawlickim zostającym na pewno w Sparcie. Jest akurat konkurencja.


    A co do plotek.

    Karol Bierzynski pisał o Pedersenie w ZG. To jest jedyne źródło które nigdy nie strzeliło babola, zawsze się sprawdzalo co pisał. Reszta to mniejsza bądź wieksza niewiadoma.
    No jeszcze ten Biedrzynski z Twittera co pisał o Przyjemskim w sparcie i Pawlickim w Toruniu

  42. Powrót do góry    #3726
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    To może przytoczysz mi panie spiryt22 gdzie pisałem o Pawlickim w Toruniu?

  43. Powrót do góry    #3727
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Never Give Up pisał o pewnym Woffindenie w Lesznie i Pawlickim zostającym na pewno w Sparcie. Jest akurat konkurencja.


    A co do plotek.

    Karol Bierzynski pisał o Pedersenie w ZG. To jest jedyne źródło które nigdy nie strzeliło babola, zawsze się sprawdzalo co pisał. Reszta to mniejsza bądź wieksza niewiadoma.
    Jak tak sezon będzie wyglądał dalej i dyspozycja Maćka na tle Pitera i Taia to zaraz możemy słyszeć 3 wersje która może opuszczać Spartę , choć brzmi to abstrakcyjnie. Z drugiej strony jak rzeczywiście Piter i Tajski będą znacznie lepsi? Kto wie co AR wymyśli?
    Piter postawą w PO jeszcze może się obronić, a jego ostatni wywiad gdzie stawia ponad wszystko starty i dyspozycje w Ekstralidze ,że jest to dla niego najważniejsze pokazuje, że chce to miejsce w Sparcie sobie wywalczyć.

    Plotek jest dużo i zaczęło się od Tajskiego, a ostatnio nawet o Danie coś latało po TT. Sytuacja z Tajskim się uspokoiła , ale i tak o wszystkim zadecyduje faza PO. Sam jestem ciekawy z kogo Andrzej zrezygnuje i jak Piter w PO będzie tym Piterem którego dobrze znamy to wątpię by właśnie jego odstrzelił. Tylko właśnie, czy Piter się obroni ?

  44. Powrót do góry    #3728
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No jeszcze ten Biedrzynski z Twittera co pisał o Przyjemskim w sparcie i Pawlickim w Toruniu
    Bierzyński miał pewne info, dopóki pracował w eWinnerze, a eWinner był sponsorem 1 ligi. Do tego miał info od Gortata, który był twarzą tej firmy, - prezesi lubili mu się chwalić. Jak eWinner zawinął żagle, to już piekarnia Mariusza ma pewniejsze info niż Bierzyński.

  45. Powrót do góry    #3729
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,700
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No jeszcze ten Biedrzynski z Twittera co pisał o Przyjemskim w sparcie i Pawlickim w Toruniu
    O Pawlickim w Toruniu na pewno nie pisał, od początku wątpił w ten transfer. O Przyjemskim nie widziałem by pisał o Sparcie

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jak tak sezon będzie wyglądał dalej i dyspozycja Maćka na tle Pitera i Taia to zaraz możemy słyszeć 3 wersje która może opuszczać Spartę , choć brzmi to abstrakcyjnie. Z drugiej strony jak rzeczywiście Piter i Tajski będą znacznie lepsi? Kto wie co AR wymyśli?
    Piter postawą w PO jeszcze może się obronić, a jego ostatni wywiad gdzie stawia ponad wszystko starty i dyspozycje w Ekstralidze ,że jest to dla niego najważniejsze pokazuje, że chce to miejsce w Sparcie sobie wywalczyć.

    Plotek jest dużo i zaczęło się od Tajskiego, a ostatnio nawet o Danie coś latało po TT. Sytuacja z Tajskim się uspokoiła , ale i tak o wszystkim zadecyduje faza PO. Sam jestem ciekawy z kogo Andrzej zrezygnuje i jak Piter w PO będzie tym Piterem którego dobrze znamy to wątpię by właśnie jego odstrzelił. Tylko właśnie, czy Piter się obroni ?

    Oglądałem ostatnio wywiad z Piterem u Puki. Reakcja na pytanie o to co po sezonie mówi wszystko, nie powiedział nic, ale lekka irytacja, konsternacja, zaklopotanie. Jego na pewno nie ma już w Sparcie.

    Myślałem że logiczny jest wybór Apatora, ale skoro Termos wywalił kupę kasy na Szostaka, to na pewno nie będzie Piterowi nie wiadomo ile oferował i tu Puka prawdopodobnie ma rację. Oferta z Apatora była bardzo słaba finansowo, więc sam Pawlicki czeka na Falubaz licząc na mało wiele przyzwoity zarobek.

    I wydaje mi się, analizując to wszystko że Protas dograł seniorów jakich chciał, ale splakal się w mediach o te transfery, bo ekstraligowcy rozdzielili juniorów między siebie, a wie że Unia mu Borowiaka nie da. I jest kicha, mimo fajnych seniorów.

  46. Powrót do góry    #3730
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    O Pawlickim w Toruniu na pewno nie pisał, od początku wątpił w ten transfer. O Przyjemskim nie widziałem by pisał o Sparcie




    Oglądałem ostatnio wywiad z Piterem u Puki. Reakcja na pytanie o to co po sezonie mówi wszystko, nie powiedział nic, ale lekka irytacja, konsternacja, zaklopotanie. Jego na pewno nie ma już w Sparcie.

    Myślałem że logiczny jest wybór Apatora, ale skoro Termos wywalił kupę kasy na Szostaka, to na pewno nie będzie Piterowi nie wiadomo ile oferował i tu Puka prawdopodobnie ma rację. Oferta z Apatora była bardzo słaba finansowo, więc sam Pawlicki czeka na Falubaz licząc na mało wiele przyzwoity zarobek.

    I wydaje mi się, analizując to wszystko że Protas dograł seniorów jakich chciał, ale splakal się w mediach o te transfery, bo ekstraligowcy rozdzielili juniorów między siebie, a wie że Unia mu Borowiaka nie da. I jest kicha, mimo fajnych seniorów.
    Nie tyle co może oferta Apatora jest słaba, a tak kosmiczna musi być z Falubazu. Skoro nawet niższy kontrakt, ale rywalizacja w PO z Apatorem czy walka o medale ,bo się tutaj zgodzimy, że na to maja wtedy duże szanse może wypadać mniej korzystanie niż zasadnicza z Falubazem. Chociaż my,Falubaz czy GKM to tez będzie loteria i każdy może te 6 miejsce osiągnąć.

    Tak czy siak zobaczymy co będzie z Piterem. Jak będzie jednym z prawdziwych liderów Sparty czego mu życzę w PO to na prawdę jestem ciekawy czy rzeczywiście Andrzej go odstrzeli czy zmieni zdanie.

  47. Powrót do góry    #3731
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jak tak sezon będzie wyglądał dalej i dyspozycja Maćka na tle Pitera i Taia to zaraz możemy słyszeć 3 wersje która może opuszczać Spartę , choć brzmi to abstrakcyjnie. Z drugiej strony jak rzeczywiście Piter i Tajski będą znacznie lepsi? Kto wie co AR wymyśli?
    Nie ma takiej opcji i siły, by AR zrezygnował z Maćka - jego pozycja w Sparcie jest niczym pozycja Jordana w Bulls (choć oczywiście przy zachowaniu klasy sportowej).
    Jedyna opcja by Magic odszedł, to ta, w której on sam o tym zdecyduje.

  48. Powrót do góry    #3732
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bez presji w SE u beniaminka?
    Nie sadze.
    Bez wielkiej presji to Przyjemski bedzie mogl sobie pojezdzic w najsilniejszych zespolach gdzie wynik beda ciagnac seniorskie gwiazdy.
    Poza tym w zadnym klubie nie bedzie mial zagwarantowanych 5 biegow a skoro ma miec w Falubazie, to ktory z czworki seniorow nie jedzie w nominowanych
    i czy juz o tym wiedza?
    Ale zeby jechac 5 birgow nie musi byc w nominowanyxh …. p.s. info z dupy ( tzn z pod Kapsla)ale wystarczylo zeby Piernik wymiekl pozatym w takim Falubazie latwiej mu bedzie znalesc tych 5 ( ba nawet 6)biegow niz np w takim Motorze i tego chyba tez raczej nie trzeba tlumaczyc…
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 19-08-2023 o 14:48

  49. Powrót do góry    #3733
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Piter i Przemo bez GP na nasze szczęście

  50. Powrót do góry    #3734
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Kvech na 90% w GP 24
    Szanse Przemka jakieś 5%
    Ostatnio edytowane przez devilzg ; 19-08-2023 o 18:06

  51. Powrót do góry    #3735
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Kvech na 90% w GP 24
    Szanse Przemka jakieś 5%
    Kvech w GP gratki a sprawdzałeś czy Tondera tam nie ma ? ten sam poziom

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •