Strona 87 z 108 PierwszyPierwszy ... 3777858687888997 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,871 do 3,915 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3871
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Słowa Piotra
    "Rasmus ma podpisany kontrakt na przyszły rok i na pewno będzie w Falubazie"
    Niech mi ktoś prostemu chłopu wytłumaczy
    dlaczego mimo tych słów całe środowisko wygania go z klubu i wstawia Nickiego?
    Nie bierz wszystkiego dosłownie, bo wypowiedź jak większość w żużlu ma ukryte znaczenie. Jak ma nie być w Falubazie, skoro ma kontrakt i tak czy siak związany jest przynależnością klubową. Bez względu nawet na to, że zostanie wypożyczony. Zresztą co ma powiedzieć Protas? "Rasmus odchodzi przyjdzie za niego Pedersen?" No to się kupy nie klei. Tym bardziej, że dogadany jest w przypadku awansu. Sezon jeszcze się dla nas zakończył.

  2. Powrót do góry    #3872
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Szostaka chce też ponoc Torun.
    Przecież masz wypowiedz Terminskiego że zmian nie będzie więc coś im nie pykło

  3. Powrót do góry    #3873
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Nie bierz wszystkiego dosłownie, bo wypowiedź jak większość w żużlu ma ukryte znaczenie. Jak ma nie być w Falubazie, skoro ma kontrakt i tak czy siak związany jest przynależnością klubową. Bez względu nawet na to, że zostanie wypożyczony. Zresztą co ma powiedzieć Protas? "Rasmus odchodzi przyjdzie za niego Pedersen?" No to się kupy nie klei. Tym bardziej, że dogadany jest w przypadku awansu. Sezon jeszcze się dla nas zakończył.
    Tylko zastanowić można się nad jednym w przypadku Jensena, jesli jakiś klub bedzie chciał go wypożyczyc z Falubazu, bedzie musiał najpierw negocjować z falubazem kwotę wypożyczenia, a ta plus minus myślę, że będzie gdzies 300-400 tys, do tego 500+5 za pkt a robi srednio 180 pkt- to to jest koszt 1,8 mln zł. Gdzie takie Łoktajew bedzie pewno 2 razy tanczy a podobna srednia

  4. Powrót do góry    #3874
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Tylko zastanowić można się nad jednym w przypadku Jensena, jesli jakiś klub bedzie chciał go wypożyczyc z Falubazu, bedzie musiał najpierw negocjować z falubazem kwotę wypożyczenia, a ta plus minus myślę, że będzie gdzies 300-400 tys, do tego 500+5 za pkt a robi srednio 180 pkt- to to jest koszt 1,8 mln zł. Gdzie takie Łoktajew bedzie pewno 2 razy tanczy a podobna srednia
    Rasmus zostanie w Falubazie. Protas już wyjaśnił

  5. Powrót do góry    #3875
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Gdzie tak Protas się wypowiedział?

  6. Powrót do góry    #3876
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Gdzie tak Protas się wypowiedział?
    Na ściance z dziennikarzami po meczu z Rybnikiem. Pytanie było coś w stylu czy Buczek i Jensen jadą o kontrakt w Falubazie w PO, to Protas odpowiedział "Nie wiem o czym mówimy. Rasmus ma podpisany kontrakt z Falubazem na przyszły rok. Dlatego ja się dziwię dywagacjom medialnym."

    Więc po prostu można to rozumieć, że wyjaśnił dziennikarzowi, że Rasmus nie jedzie po kontrakt, bo on ma podpisany kontrakt.

  7. Powrót do góry    #3877
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Gdzie tak Protas się wypowiedział?
    W magazynie żużlowym RZG. Jasno dał do zrozumienia, że Rasmus na ważny kontrakt i na bank zostaje w ZG.

  8. Powrót do góry    #3878
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez BennyLBK Zobacz posta
    W magazynie żużlowym RZG. Jasno dał do zrozumienia, że Rasmus na ważny kontrakt i na bank zostaje w ZG.
    No właśnie. Zostaje pod względem przynależności klubowej. Za to kwestia wypożyczenia, to kompletnie inna sprawa. Dla porównania polecam wypowiedź samego Duńczyka, co do startów w ZG w przyszłym roku. "Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Na ten moment skupiam się tylko na tym, by być w jak najlepszej formie sportowej i razem z zespołem we wrześniu awansować do PGE Ekstraligi"

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi speedwayfzg za jego przydatny post!

    efialtes (22-08-2023)

  10. Powrót do góry    #3879
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    No właśnie. Zostaje pod względem przynależności klubowej. Za to kwestia wypożyczenia, to kompletnie inna sprawa. Dla porównania polecam wypowiedź samego Duńczyka, co do startów w ZG w przyszłym roku. "Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Na ten moment skupiam się tylko na tym, by być w jak najlepszej formie sportowej i razem z zespołem we wrześniu awansować do PGE Ekstraligi"
    No tak, tylko tam pada takie zdanie: Niektórzy zawodnicy na pewno będą w Falubazie i na pewno będzie nim Rasmus. Scot tu ma akurat rację i dobry fragment przytoczył. Jakby kręcił to by uciął, że ma ważny kontrakt i tyle. Swoją drogą, stary Pawlicki jest taki pewny? Skoro w 1 lidze może zarobić krocie...

  11. Powrót do góry    #3880
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Bobby z Jasienia też mówi że Rasmus zostaje. On pieerrdoli że jest obrażony na Kubickiego, że nikt go na mecze nie zaprasza itp ale doskonale wie i zna każdy ruch klubu.

  12. Powrót do góry    #3881
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    @speedwayfzg jednak zmienił zdanie i pisze, że transferu Pedersena nie będzie. Prezydent Cię jednak przekonał, że Rasmus zostaje? Przecież miałeś takie pewne info, że Rasmus pójdzie na wypożyczenie

    https://po-bandzie.com.pl/transferu-...oUb7l84XhpBKDQ
    Ostatnio edytowane przez kibic123 ; 22-08-2023 o 19:30

  13. Powrót do góry    #3882
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Bobby z Jasienia też mówi że Rasmus zostaje. On pieerrdoli że jest obrażony na Kubickiego, że nikt go na mecze nie zaprasza itp ale doskonale wie i zna każdy ruch klubu.
    PREZYDENT ZIELONEJ GÓRY:
    ,,Czego to nie wymyślą media żeby tylko ludzie klikali. Nicki był już w Falubazie Zielona Góra i chyba na dobre to nie wyszło. Teraz to byłoby jakieś nieporozumienie. Jest jedno miejsce dla Nickiego na trybunie z kibicami jako kibic Falubazu. – napisał Kubicki w mediach społecznościowych.

  14. Powrót do góry    #3883
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Zresztą patrzcie co pisze w felietonach. Niby nic nie wie, a wie wszystko wystarczy tylko dobrze ze zrozumieniem to przeczytać

  15. Powrót do góry    #3884
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    @speedwayfzg jednak zmienił zdanie i pisze, że transferu Pedersena nie będzie. Prezydent Cię jednak przekonał, że Rasmus zostaje? Przecież miałeś takie pewne info

    https://po-bandzie.com.pl/transferu-...oUb7l84XhpBKDQ
    ?? Ja nie puszczałem info, co do Pedersena, Bierzyński rzucił to jako pewniaka. A co ja mam wspólnego z tym tekstem?

  16. Powrót do góry    #3885
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    ?? Ja nie puszczałem info, co do Pedersena, Bierzyński rzucił to jako pewniaka. A co ja mam wspólnego z tym tekstem?
    Dobrze wiesz co

    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    ?? Ja nie puszczałem info, co do Pedersena, Bierzyński rzucił to jako pewniaka. A co ja mam wspólnego z tym tekstem?
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Nie. Pedersen jest pewny co do Falubazu, to samo jak Pawliccy czy Hampel. Po prostu to efekt tego, że do sezonu podszedł bez okresu przygotowawczego. Najważniejsze, że będzie mega pewny przy W69.

  17. Powrót do góry    #3886
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Dobrze wiesz co
    No właśnie nie wiem. Próbujesz mnie przyrównać do swojej nieprawdziwej tezy.

    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Dobrze wiesz co



    No tak. Powtórzyłem słowo Bierzyńskiego. Więc wziąłem Karola jako pewniak.

  18. Powrót do góry    #3887
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    To jeśli dojdą tylko Hampel i Pawlicki, to ten skład nie gwarantuje zupełnie nic. Uratować nas może jedynie transfer Przyjemskiego., Krawczyk fajna zadziorna sylwetka i to tyle.

  19. Powrót do góry    #3888
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    ?? Ja nie puszczałem info, co do Pedersena, Bierzyński rzucił to jako pewniaka. A co ja mam wspólnego z tym tekstem?
    Ty sobie żartujesz czy może obecnie jesteś na...ny ?
    Od kilkunastu dni próbujesz mi wciskać że masz rację a teraz udajesz niewiniątko

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    devilzg (22-08-2023)

  21. Powrót do góry    #3889
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    No właśnie nie wiem. Próbujesz mnie przyrównać do swojej nieprawdziwej tezy.



    No tak. Powtórzyłem słowo Bierzyńskiego. Więc wziąłem Karola jako pewniak.
    JAsne, bajkopisarz jestes i tyle w temacie. Zaorany przez prezydenta. Winszuje.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  22. Powrót do góry    #3890
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    JAsne, bajkopisarz jestes i tyle w temacie. Zaorany przez prezydenta. Winszuje.
    Spekulował

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    j-rules (22-08-2023)

  24. Powrót do góry    #3891
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jakoś mi się nie kleiło Dziki i Pawlicy ...

  25. Powrót do góry    #3892
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    To jeśli dojdą tylko Hampel i Pawlicki, to ten skład nie gwarantuje zupełnie nic. Uratować nas może jedynie transfer Przyjemskiego., Krawczyk fajna zadziorna sylwetka i to tyle.
    Nie gwarantuje nic, ale już daje możliwość walki o utrzymanie, a to dużo. Prz.Pawlicki PiPawlicki, Rasmus, JHJ, Kvech i Krawczyk, to podobna siła jakie są zapowiadane w Lesznie i Grudziądzu. Szansa byłaby, tylko trzeba awansować, a później zdopingować chłopaków do wysiłku i modlić się o ich zdrowie. Przyjemski do pary z Krawczykiem, w zasadzie załatwiłby sprawę utrzymania, ale nie oczekujmy cudów, bo Piter, Hampel i Krawczyk to byłyby świetne owoce pracy nad transferami.
    Takie zdanie mam, odkąd pzrecieki w temacie się pojawiły, a co będzie to się dopiero okaże.

  26. Powrót do góry    #3893
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Rzekomy brak Pedersena w ekstraligowym Falubazie, to nasze jak dotąd największe ewentualne wzmocnienie
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  27. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    BennyLBK (23-08-2023), Donald Trumpek (22-08-2023), Mariusz (22-08-2023), j-rules (22-08-2023), marcool (23-08-2023)

  28. Powrót do góry    #3894
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    No właśnie nie wiem. Próbujesz mnie przyrównać do swojej nieprawdziwej tezy.



    No tak. Powtórzyłem słowo Bierzyńskiego. Więc wziąłem Karola jako pewniak.
    Odkąd pamiętam ciebie tutaj, to zawsze byłeś bakopisarzem. Daj spokój, bez sensu te twoje próby dodania sobie splendoru "świetnie poinformowanego", bo to się obraca przeciwko tobie i wychodzisz na tego, na kogo wyszedłeś.
    Nie siedzisz na kolanach u prezesa klubu jak @mariusz, to się nie odzywaj w transferach.

  29. Powrót do góry    #3895
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Krawczyka możecie wykreślić. Będzie albo Przyjemski, albo szukanie na rynku ludzi potrafiących, chociaż przejechać płynnie 4 kółka. Jest jeszcze jedna ostrowska opcja ale raczej totalnie nierealna.

  30. Powrót do góry    #3896
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Od początku nie kleił mi się ten Nicki w FZG. Przecież gdyby coś w tym było to by Pawliccy pierwsi spyerdalali jak najdalej od FZG.

    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    To jeśli dojdą tylko Hampel i Pawlicki, to ten skład nie gwarantuje zupełnie nic. Uratować nas może jedynie transfer Przyjemskiego., Krawczyk fajna zadziorna sylwetka i to tyle.
    Nie no, czegoś nie kumam. Po prostu będzie Rasmus zamiast Nickiego. Siła rażenia podobna. Tylko mniej będzie kosztował.

    A z Nickim w składzie zamiast Rasmusa, co niby więcej ten skład gwarantował by ?

    Z juniorów to mają na 90% tego Majewskiego z Rawicza. I chyba jednak Szostak na rok przyjdzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #3897
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Od początku nie kleił mi się ten Nicki w FZG. Przecież gdyby coś w tym było to by Pawliccy pierwsi spyerdalali jak najdalej od FZG.



    Nie no, czegoś nie kumam. Po prostu będzie Rasmus zamiast Nickiego. Siła rażenia podobna. Tylko mniej będzie kosztował.

    A z Nickim w składzie zamiast Rasmusa, co niby więcej ten skład gwarantował by ?

    Z juniorów to mają na 90% tego Majewskiego z Rawicza. I chyba jednak Szostak na rok przyjdzie.
    Zdrowy Nicki jest wstanie kręcić spokojnie się koło 2,000. Rasmus pierwszy sezon w elidze raczej nieosiągalne. Lubię gościa, po meczu w Bydzi strzeliłem sobie z nim nawet fotkę i miałem okazje na mieście w ZG zamienić kilka słów. Ale jednak patrząc czysto sportowo, a nie sympatią to jednak Nicki. I tak jak Tineid napisał, żeby nie zabrakło nam kilku punktów znowu do utrzymania i historia się powtórzy "bo Zagar tańszy i porównywalny jak Doyle".

  32. Powrót do góry    #3898
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Od początku nie kleił mi się ten Nicki w FZG. Przecież gdyby coś w tym było to by Pawliccy pierwsi spyerdalali jak najdalej od FZG.



    Nie no, czegoś nie kumam. Po prostu będzie Rasmus zamiast Nickiego. Siła rażenia podobna. Tylko mniej będzie kosztował.

    A z Nickim w składzie zamiast Rasmusa, co niby więcej ten skład gwarantował by ?

    Z juniorów to mają na 90% tego Majewskiego z Rawicza. I chyba jednak Szostak na rok przyjdzie.
    Średnie domowe Dzika:
    2023 - 11,86 pkt na mecz
    2022 - 14,33 pkt (3 spotkania tylko)
    2021 - 11,00 pkt
    2020 - 11,14 pkt

    Przez 23 spotkania domowe poniżej dwucyfrówki pojechał tylko… dwa razy! Z czego raz dlatego, że mecz przerwano a po 3 biegach miał 8 pkt, więc realnie tylko z Krosnem zdobył raz poniżej 10 i to było 9 punktów.

    Średnia domowa Rassera w 1 lż - 9,86 pkt…

    I sam tutaj masz odpowiedź. Co niby więcej gwarantuje Pedersen. Zdrowy Pedersen przez cały sezon gwarantuje Ci minimum dychę w Ekstralidze co mecz u siebie. Za to Rasmus nie wiadomo co gwarantuje, ale na pewno nie tyle co Nicki. Dla niego dobrym rezultatem by było gdyby dawał 8 pkt na mecz, a to i tak nie jest pewne.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi speedwayfzg za jego przydatny post!

    tineid (23-08-2023)

  34. Powrót do góry    #3899
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Zdrowy Nicki jest wstanie kręcić spokojnie się koło 2,000. Rasmus pierwszy sezon w elidze raczej nieosiągalne. Lubię gościa, po meczu w Bydzi strzeliłem sobie z nim nawet fotkę i miałem okazje na mieście w ZG zamienić kilka słów. Ale jednak patrząc czysto sportowo, a nie sympatią to jednak Nicki. I tak jak Tineid napisał, żeby nie zabrakło nam kilku punktów znowu do utrzymania i historia się powtórzy "bo Zagar tańszy i porównywalny jak Doyle".
    Nie no, wy (zwolennicy Nickiego) musicie zrozumieć jedną rzecz. Sam Nicki może zaklinać rzeczywistość. Ale on już nigdy nie będzie zdrowy, on już nigdy na 100% nie przepracuje należycie okresu przygotowawczego. Przecież on jest cały poskręcany na śrubkach. A dodatkowo ten gość 2 kwietnia 2024 skończy 47 lat. On może sobie gadać, ze za rok będzie jeszcze lepszy. Ale ja ci powiem, że za rok co najwyżej jakiś klub z I ligi z nim jeszcze poeksperymentuje. Ale największe ryzyko z Nickim jest takie to to czy on sezon dojedzie do końca w dobrym stanie fizycznym.]

    I sam tutaj masz odpowiedź. Co niby więcej gwarantuje Pedersen. Zdrowy Pedersen przez cały sezon gwarantuje Ci minimum dychę w Ekstralidze co mecz u siebie. Za to Rasmus nie wiadomo co gwarantuje, ale na pewno nie tyle co Nicki. Dla niego dobrym rezultatem by było gdyby dawał 8 pkt na mecz, a to i tak nie jest pewne.
    Ja prdl, że tez tobie takie rzeczy trzeba tłumaczyć. W Grudziądzu kręcił odp. wysokie średnie bo beton mu tam ciągle robili, a Nicki siedział tam kilka dni i silniki dostroił do tej nawierzchni. Grudziądz jednak dobrze wie, że jak będą mieli Doyle, Fricke, Lidseya, to beton im służył nie będzie. Więc Nickiego pogonili. A ty chciałbyś tego samego w ZG ? Aby tor przygotowywali pod Nickiego ? Bo jak nie przygotują to Nicki po 2 okrążeniach będzie obrażony zjeżdżał z toru i markował defekt. W tym sezonie zaliczył 7 takich defektów. Dotrze do ciebie fakt, że każda ekipa która będzie miała w składzie Nickiego, jadąc na wyjazdy to zobaczy tor ciężki. Po to aby zgasić Nickiego ? A w FZG mając zawodników pokroju JHJ, Pawliccy, Rasmus czy nawet Kvecha, przecież nie beda robic betonu aby pan Nicki walnął sobie dwucyfrówke.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 22-08-2023 o 22:30
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #3900
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Co Wy się tak o tego Rasmusa dygacie? Dun swoją jazdę w 1 lidze przełoży na ekstra i idę w ciemno, zakład, że zrobi lepszy wynik niż starszy Pawlicki.

  36. Powrót do góry    #3901
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Co Wy się tak o tego Rasmusa dygacie? Dun swoją jazdę w 1 lidze przełoży na ekstra i idę w ciemno, zakład, że zrobi lepszy wynik niż starszy Pawlicki.
    Bardzo realne, że tak będzie. Natomiast kluczem do sucesu(czytaj utrzymania) jest formacja juniorska. Bez wzmocnień nic nam nie pomoże.
    Tylko Falubaz

  37. Powrót do góry    #3902
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Śmiesznie jak nie awansujemy to te kilkadziesiąt stroną będzie dobrą komedią.




    Nie no **** mamy 5 ludzi w pierwszej 10 średnich i juniora z dobra średnią, bierzemy to i po finale Przyjemskiego w kiblu zamykamy dopóki nie podpiszę papieru.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    grabarz (23-08-2023), noc (23-08-2023)

  39. Powrót do góry    #3903
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Pedersen był rozpatrywany na wypadek fiaska negocjacji z Piterem. Teraz temat dogadany wiec mozna oficjalnie pogonic Nickiego.

  40. Powrót do góry    #3904
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie no, wy (zwolennicy Nickiego) musicie zrozumieć jedną rzecz. Sam Nicki może zaklinać rzeczywistość. Ale on już nigdy nie będzie zdrowy, on już nigdy na 100% nie przepracuje należycie okresu przygotowawczego. Przecież on jest cały poskręcany na śrubkach. A dodatkowo ten gość 2 kwietnia 2024 skończy 47 lat. On może sobie gadać, ze za rok będzie jeszcze lepszy. Ale ja ci powiem, że za rok co najwyżej jakiś klub z I ligi z nim jeszcze poeksperymentuje. Ale największe ryzyko z Nickim jest takie to to czy on sezon dojedzie do końca w dobrym stanie fizycznym.
    Skończy 47 lat o dalej jest w stanie się zakręcić koło średniej 2,00 pkt/bieg.

    I ja Ci powiem że w przyszłym sezonie jeszcze się dobrze 3 kolejka nie skończy a Nicki odbierze telefon od jednego (jak nie kilku) prezesa ekstraligi. I nie zdziwię się jak to będzie telefon z Zielonej Góry.

  41. Powrót do góry    #3905
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Skończy 47 lat o dalej jest w stanie się zakręcić koło średniej 2,00 pkt/bieg.

    I ja Ci powiem że w przyszłym sezonie jeszcze się dobrze 3 kolejka nie skończy a Nicki odbierze telefon od jednego (jak nie kilku) prezesa ekstraligi. I nie zdziwię się jak to będzie telefon z Zielonej Góry.
    Pawlicki aktualnie kręci 1,7 na bieg.

  42. Powrót do góry    #3906
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    No właśnie nie wiem. Próbujesz mnie przyrównać do swojej nieprawdziwej tezy.



    No tak. Powtórzyłem słowo Bierzyńskiego. Więc wziąłem Karola jako pewniak.
    Kur... gościu zostałeś zaorany co pokazuje , że jesteś kompletnie niewiarygodny bo jeszcze kilka godzin wcześniej przekonywaleś pewne info o Nickim w Falubazie i innych zawodnikach a jak perfidnie i zdecydowanie Kubicki to zdementował to zmieniasz narrację... jesteś zwykłym kibicem -spekulantem a nie kimś kto ma jakąś konkretną wiedzę.. czyli bajbaj!

  43. Powrót do góry    #3907
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Śmiesznie jak nie awansujemy to te kilkadziesiąt stroną będzie dobrą komedią.




    Nie no **** mamy 5 ludzi w pierwszej 10 średnich i juniora z dobra średnią, bierzemy to i po finale Przyjemskiego w kiblu zamykamy dopóki nie podpiszę papieru.
    Jak nie awansujecie to faktycznie ten temat będzie wielka komedia.
    Ale jeszcze większą komedia będzie, jak Polonia awansuje i Przyjemski, który przy awansie miał zostać w klubie to pójdzie to innego. To będzie komedia.

  44. Powrót do góry    #3908
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Polonia nie awansuje na własne życzenie, bo mają chorego na głowę prezesa. Niech wezma Pedersena, Chugunowa i pokaza za rok że rzeczywiście chcą awansować. Bo teraz to jest co najwyżej kąsanie osy z ich strony. A tu zamiast kasania musi być perdolnięcie smoka

  45. Powrót do góry    #3909
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Skończy 47 lat o dalej jest w stanie się zakręcić koło średniej 2,00 pkt/bieg.

    I ja Ci powiem że w przyszłym sezonie jeszcze się dobrze 3 kolejka nie skończy a Nicki odbierze telefon od jednego (jak nie kilku) prezesa ekstraligi. I nie zdziwię się jak to będzie telefon z Zielonej Góry.
    Bzdura totalna. Może i ktoś go zatrudni, jak będzie wolny i gdzieś się połamie jakiś zawodnik. Tego nie wiem. Ale nikt rozsądny nie weźmie Nickiego do SE mając jakąś inną alternatywę.

    Aby wiedzieć o czym mówię wystarczy popatrzeć na średnie Nickiego, na domową 2,243 i wyjazdową 1,577. Przecież tu jest przepaść. I to świadczy tylko o tym, że w Grudziądzu robili tor pod Nickiego, tak aby sobie chłop krzywdy nie zrobił. Czyli musieli niańczyć Nickiego. A problem pojawiał się na wyjazdach gdzie z Nickiego zostawało połowę zawodnika. Najlepiej wartość Nickiego i Rasmusa było widac we Wrocku na DPŚ. I nie chodzi tu o samą ilośc pkt którą przywiózł Rasmus. Ale o to jak sie obaj prezentowali na torze. Nicki w zasadzie nie istniał a Rasmus bił się w każdym biegu o każdy metr toru. I druga kwestia, wszyscy wiemy, że Nicki lubi przeszkadzać swoim kolegom z pary na torze. I tu też Rasmus bije go na głowę. O atmosferze w zespole już nawet nie wspominam. Reasumując, my mamy alternatywe dla Nickiego w osobie Rasmusa. Czyli w osobie Rasmusa mamy dobrego zawodnika. A często bywa tak, że "lepsze" jest wrogiem dobrego.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 23-08-2023 o 09:44
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #3910
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Tak myślałem, że to będzie opieranie się o jeden występ Jensena w DPŚ. Mamy dobrego zawodnika jak najbardziej na 1 ligę, ale kto wie czy poradzi sobie w ekstra. W Krośnie też tak myśleli, że mają dobrych kolarzy Lebiediewa i Milka, którzy byli odpowiednie pierwszym i ósmy zawodnikiem wg. średnich 1 ligi. Reszta historii znamy i jak skończyli jest wiemy.


    Ale mniejsza, bo to kopanie się koniem.

    Trenera nie szuka Falubaz? Zostawią Szymankiewicz i Mroza pod batutą Protasa?

  47. Powrót do góry    #3911
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Polonia nie awansuje na własne życzenie, bo mają chorego na głowę prezesa. Niech wezma Pedersena, Chugunowa i pokaza za rok że rzeczywiście chcą awansować. Bo teraz to jest co najwyżej kąsanie osy z ich strony. A tu zamiast kasania musi być perdolnięcie smoka
    Polonia to miała szanse awansować w tym roku i tylko w tym roku. Mając takiego juniora to aż się prosiło o jakiegoś solidnego stałego zawodnika, który by robił jakość.
    Jeżeli w tym roku szansa przepadnie i Wiktor odejdzie z Polonii to najbliższe lata będą ciężkie. Krosno znów zrobi skład na awans. Rybik się wzmocni, Ostrów też.

    Dlatego nie rozumiem Kanclerza. Mu chyba naprawdę nie zależało na awansie i zrobil wszystko by nie awansować.

  48. Powrót do góry    #3912
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Tak myślałem, że to będzie opieranie się o jeden występ Jensena w DPŚ. Mamy dobrego zawodnika jak najbardziej na 1 ligę, ale kto wie czy poradzi sobie w ekstra. W Krośnie też tak myśleli, że mają dobrych kolarzy Lebiediewa i Milka, którzy byli odpowiednie pierwszym i ósmy zawodnikiem wg. średnich 1 ligi. Reszta historii znamy i jak skończyli jest wiemy.


    Ale mniejsza, bo to kopanie się koniem.

    Trenera nie szuka Falubaz? Zostawią Szymankiewicz i Mroza pod batutą Protasa?
    Nie no, znowu sobie coś tam wymyśliłeś. DPŚ stawia tu tylko kropkę nad I. I nie jest jedynym wyznacznikiem. W lidze duńskiej Rasmus jest lepszy od Nickiego. Ma średnią 2,164. W lidze szwedzkiej Nicki nie jedzie ale Rasmus ma średnią 1,927. W I lidze, spośród seniorów tylko Przemo i Buczek mają wyższą średnią od Rasmusa. To wszystko razem powoduje, że dla mnie taki Rasmus jest bardziej wartościowym zawodnikiem niż Nicki.

    Trenera nie szuka Falubaz? Zostawią Szymankiewicz i Mroza pod batutą Protasa?
    Też się nad tym zastanawiałem. I doszedłem do wniosku, że po co zmieniać coś co funkcjonuje dobrze ? Obawiam się, że nowa osoba na stanowisku menago mogłaby wprowadzić niepotrzebnie jakiegoś zamieszania.

    Inna kwestia to ta, że szukają kogoś kto ogarnąłby im drużynę U24 po ewentualnym awansie. Tu trzeba kogoś kto skupi sie tylko na tej formacji.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 23-08-2023 o 10:17
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #3913
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Tak myślałem, że to będzie opieranie się o jeden występ Jensena w DPŚ. Mamy dobrego zawodnika jak najbardziej na 1 ligę, ale kto wie czy poradzi sobie w ekstra. W Krośnie też tak myśleli, że mają dobrych kolarzy Lebiediewa i Milka, którzy byli odpowiednie pierwszym i ósmy zawodnikiem wg. średnich 1 ligi. Reszta historii znamy i jak skończyli jest wiemy.


    Ale mniejsza, bo to kopanie się koniem.

    Trenera nie szuka Falubaz? Zostawią Szymankiewicz i Mroza pod batutą Protasa?
    Jeden występ nic nie znaczy, albo prawie nic. Tu jeszcze trzeba spojrzeć na wyniki Rasmusa w Szwecji i w turniejach indywidualnych. Rasmus nie jest pewniakiem na solidnego stranieri eligi, bo jeszcze nic w elidze nie pokazał, nie mając ku temu okazji. Ale na moje to jest typ Zengoty, który ma ciąg na punkty, walczy zażarcie o każdą pozycję, nie odpuszcza i nie puszcza nikogo bez walki. Jeśli silniki którymi będzie dysponował, będą na średnim poziomie eligowym, to zrobi nam wynik podobny do Zengiego w Lesznie, jest w stanie wygrać z każdym, choć o regularnych 11-13 pkt co mecz nie można marzyć. Pewnie będzie to raz 11 pkt, a raz 7 pkt, bo to nie Sayfudtinov ani Zmarzlik.
    Dodatkowo, nikogo lepszego nie znajdziemy, bo Dz(N)icki (jedyna alternatywa) swoim toksycznym oczekiwaniem gładziutkiego betonu, spowoduje utratę przez drużynę połowy wartości u siebie. Każdy z pozostałych zawodników i kandydató na zawodników FZG, lubi mieć mniej lub więcej pod koło, a na betonach męczą się. Chciałbyś stworzyć warunki jednemu zawodnikowi, pozbawiając pozostałych tego, na czym są bardziej skuteczni? A jeszcze istnieje konflikt między Pawlickimi i Dzickiem. Nikomu w FZG nie jest po drodze z NIckim, po co kontraktować zawodnika za wielkie pieniądze i później męczyć się z nim, dopasowując tor i drużynę pod niego? Pawliccy, Rasmus, Hampel, Kvech, to ekipa optymalna na dzisiejsze możliwości i zdolna obronić eligę po ewentualnym awansie. A gdyby dodać jeszcze Krawczyka/Szostaka +Borowicz, to utrzymanie byłoby realne, nie mówiąc o Przyjemskim, bo to w zasadzie rozstrzygnęłoby utrzymanie.

    NIE dla Dzicka w Falubazie na 2024r. Nawet do I ligi, jeśli nie awansujemy.

  50. Powrót do góry    #3914
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Jeśli chodzi o drużyny u24, juniorów i adeptów to przede wszystkim wypierdooolic tych wszystkich celebrytów z choraganu, dać większe pole manewru Mrówie ewentualnie zaproponować ponownie współpracę Janasowi. Wszystko oczywiście pod komendą Protasa

  51. Powrót do góry    #3915
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Z tego co pamiętam to jakiś czas temu Grzegorz Kłopot był wymieniany w któryms z klubów (Poznań?) jako kandydat na trenera młodzieży, czy nawet pierwszej drużyny. On chyba ma papiery jakieś zrobione.

    Co się z nim dzieje teraz?
    Bo dobrym fachowcem jest p.Aleksander Janas na pewno, ale już ma swoje lata, długo go nie było w żużlu i nie wiadomo czy by chciał.

    Przykład Staszewskiego czy Bajerskiego pokazuje, że dobrze aby doradzał zawodnikom ktoś, kto sam jeszcze niedawno startował i ogarnia sprzęt i obecną technikę jazdy.

    Zatem może Grzegorz Kłopot albo udałoby się namówić Rafała Okoniewskiego?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •