Strona 24 z 108 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1036
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Wszystko przez debilne rozgrywki zwane DME.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #1037
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Słaby pomysł z tymi meczami w poniedziałki. Na pewno odbije się to negatywnie na frekwencji.
    Niedziela o 15:00 to była jednak najlepsza pora.
    Każdy zdążył na spokojnie dotrzeć i jeszcze po meczu można było piwko wypić i z kolegami omówić wyniki itd. Potem się dziwią, że atmosfera juz nie taka. Jak kazdy wpada na stadion na ostatnią chwilę a po 15-stym biegu zaraz wszyscy uciekają do domu bo na drugi dzień do pracy od rana.
    To wszystko prawda, to jest oczywiste, że odbije się to na frekwencji. Ale kluby same sobie są tutaj winne. Chciały TV na stadionach i kasy od TV. No to mają. A taka TV jak płaci to wymaga też coś w zamian. Rzecz w tym, że kluby chciałyby i kompletów na stadionach i TV na stadionach, która to pokazywała by w TV sponsorów klubów. A tak to jednak nie działa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1038
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No to jutro, jak pogoda pozwoli, Lublin nas przetestuje niezle.
    Kubera i Zmarzlik moga byc ciezcy do ugryzienia. Dobra weryfikacja naszego skladu nastapi.
    Ciekawe jak nasza juniorka wypadnie na tle rywali. Dla Trofimowa okazja do lepszego poznania sciezek na W69.
    Oby cało i zdrowo.

    A Lublin juz w ogole mial okazje trenowac na torze cala druzyna?

  4. Powrót do góry    #1039
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To wszystko prawda, to jest oczywiste, że odbije się to na frekwencji. Ale kluby same sobie są tutaj winne. Chciały TV na stadionach i kasy od TV. No to mają. A taka TV jak płaci to wymaga też coś w zamian. Rzecz w tym, że kluby chciałyby i kompletów na stadionach i TV na stadionach, która to pokazywała by w TV sponsorów klubów. A tak to jednak nie działa.
    A jak Józef ,,w kaloszach'' mówił kilkanaście lat temu, że TV zabije frekwencję, to wszyscy Go wyśmiewali....

  5. Powrót do góry    #1040
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    bardziej frekwencje zabil kondonowirus i zajob z nim zwiazany + podejscie z wyrozumialoscia a nawet uwielbieniem ludzi do bycia trzymanymi za pysk. Po prostu w domku bezpieczniej, cieplej, milej.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #1041
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No to jutro, jak pogoda pozwoli, Lublin nas przetestuje niezle.
    Kubera i Zmarzlik moga byc ciezcy do ugryzienia. Dobra weryfikacja naszego skladu nastapi.
    Ciekawe jak nasza juniorka wypadnie na tle rywali. Dla Trofimowa okazja do lepszego poznania sciezek na W69.
    Oby cało i zdrowo.

    A Lublin juz w ogole mial okazje trenowac na torze cala druzyna?
    Wczoraj był pierwszy trening i Zmarzlik sam jeździł na torze i na traktorze. Złapał drugi etat jako toromistrz.

  7. Powrót do góry    #1042
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A jak Józef ,,w kaloszach'' mówił kilkanaście lat temu, że TV zabije frekwencję, to wszyscy Go wyśmiewali....
    No ale akurat Józef to chciał zjeść ciastko i dalej mieć ciastko.

    Dzisiaj kluby w SE nie mogą już narzekać na TV. Kasy od TV dostają 2x więcej niż by zebrali z biletów. A ci kibice którzy przychodzą na stadion i kupują bilety to dodatkowy bonus.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #1043
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Tak ludzie też oczekują komfortu a w niektórych klubach robi się wiele aby zrazić do przychodzenia na stadion.
    Pisałem o tym niedawno.
    Są stadiony gdzie nie ma porzadnych i dostępnych toalet, tylko toi toie z długimi kolejkami.
    W Zielonej Górze ostatnio nie pozwalali wniesc nawet 0,5 l buteleczki wody bez nakretki a cena jakiegokolwiek napoju to ok. 10 zl za 0,5 l na stoiskach.
    Wybor picia i jedzenia bardzo ograniczony/slaby. Ceny z kosmosu.

    Ochroniarze wpuszczają jakby uprawiali strajk wloski, na kilkanascie kolowrotkow nieraz duza czesc nie pracuje bo z jakiegos powodu wpuszczaja tylko kilkoma bramkami.
    Mam wrazenie, ze wladzom klubowym i osobom na stanowiskach w klubie, przydaloby sie nieraz pojsc na mecz jako kibic i doswiadczyc tych roznych "udogodnien".
    Potem sie jeden z drugim wkurzy i nastepnym razem wybiera mecz w domu, gdzie ma ciepły fotel, zimne napoje i luksusowe warunki, a nie stanie w kilometrowej kolejce do wejscia, potem w kilometrowej po napoj, a jak ma pecha to na niektorych stadionach jeszcze w kilometrowej do wc.

  9. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Edziol (13-04-2023), grabarz (12-04-2023), j-rules (12-04-2023), kapitan bomba (13-04-2023), marcool (12-04-2023), t_zg (13-04-2023), windykator (13-04-2023)

  10. Powrót do góry    #1044
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Ten Borowiak to do nas trafi, czy skończy sie na zwodzeniu i Maks zostanie w Lesznie? Coś wiadomo? Wczoraj nie jechał w sparingu. Nie wiem na co czekają

  11. Powrót do góry    #1045
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Nie jechał bo chyba miał jakąś kontuzję ostatnio.
    A podobno jest wytypowany jako ten do wypożyczenia, tylko jeszcze nie ogłosili gdzie.
    Trzeba by zobaczyć czy jakiś klub oprocz nas jest odpowiednio zdeterminowany i ma srodki aby przebic ewentualną ofertę Falubazu.

    Grozny moze byc Gdansk w walce o Maksyma bo:
    - p.Rusiecki ostatnio mocno zaciesnia wiezi z Gdanskiem
    - Wybrzeze slabo pojechalo u siebie z Ostrowem znowu
    - mają slabych juniorow i punktujacy mlodziezowiec sporo by im dal na plus
    - Zdunek moze chciec sie troche odegrac na Zielonej Gorze za Rasmusa Jensena.

  12. Powrót do góry    #1046
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Nie jechał bo chyba miał jakąś kontuzję ostatnio.
    A podobno jest wytypowany jako ten do wypożyczenia, tylko jeszcze nie ogłosili gdzie.
    Trzeba by zobaczyć czy jakiś klub oprocz nas jest odpowiednio zdeterminowany i ma srodki aby przebic ewentualną ofertę Falubazu.

    Grozny moze byc Gdansk w walce o Maksyma bo:
    - p.Rusiecki ostatnio mocno zaciesnia wiezi z Gdanskiem
    - Wybrzeze slabo pojechalo u siebie z Ostrowem znowu
    - mają slabych juniorow i punktujacy mlodziezowiec sporo by im dal na plus
    - Zdunek moze chciec sie troche odegrac na Zielonej Gorze za Rasmusa Jensena.
    Problem w tym, że młody i jego rodzice, nie za bardzo chcą iść do Zdunka. Ten ma kiepską opinię jeśli chodzi o stabilizację finansową. Poza tym oferuje mniej niż FZG. No i dojazdy z Leszna do Gdańska lub do ZG to też jest poważny problem dla młodego. Chodzi też o szkołę. I tu wygrywamy w przedbiegach. Ponadto FZG celuje w SE. Gdańsk powalczy co najwyżej w PO. Z tego co wiem młody chciałby ten sezon mocno przejeździć w I lidze a potem dalej rozwijać się w SE. Powiem tak, gdyby nie sam młody i jego rodzice, to on by już był w Gdańsku. Nie wiem jak Rusiecki rozwiąże ten problem. Ale z tego co słyszałem ostatnio, to młody z rodzicami postawił się Rusieckiemu. I do Gdańska nie chce iść. Tam się nie mogą dogadać i dlatego to tak długo trwa.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-04-2023 o 13:24
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Eneasz (13-04-2023)

  14. Powrót do góry    #1047
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Co do napojów to na zawodach Protasa mój młody miał swój bidon [0,5l] i wniósł go na stadion bez problemu.
    Może to kwestia ogarniętego i w miarę sympatycznego ochroniarza, który wpuszczał ludzki od strony lasu za wieżyczką.
    Po zawodach gdy do bramek ruszyła większa ilość kibiców, otworzył dodatkowe skrzydło na bramie.
    Tak więc ktoś tam czasem myśli. Premia dla tego Pana

  15. Powrót do góry    #1048
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    A tymczasem Zengi wczoraj (3,3,3,3) w sparingu Unii w Gorzowie...
    Przeciez on nawet rok temu w Rybniku wcale nie błyszczał szczególnie jak na lidera I-ligwej druzyny.

  16. Powrót do góry    #1049
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Nie jechał bo chyba miał jakąś kontuzję ostatnio.
    A podobno jest wytypowany jako ten do wypożyczenia, tylko jeszcze nie ogłosili gdzie.
    Trzeba by zobaczyć czy jakiś klub oprocz nas jest odpowiednio zdeterminowany i ma srodki aby przebic ewentualną ofertę Falubazu.

    Grozny moze byc Gdansk w walce o Maksyma bo:
    - p.Rusiecki ostatnio mocno zaciesnia wiezi z Gdanskiem
    - Wybrzeze slabo pojechalo u siebie z Ostrowem znowu
    - mają slabych juniorow i punktujacy mlodziezowiec sporo by im dal na plus
    - Zdunek moze chciec sie troche odegrac na Zielonej Gorze za Rasmusa Jensena.
    Gdzie ktoś ostatnio napisał, że Gdańsk chce Borowiaka, ale daje mniej niż ZG i w dodatku chcą spłacić wypożyczenie w ratach.

  17. Powrót do góry    #1050
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Co do napojów to na zawodach Protasa mój młody miał swój bidon [0,5l] i wniósł go na stadion bez problemu.
    Może to kwestia ogarniętego i w miarę sympatycznego ochroniarza, który wpuszczał ludzki od strony lasu za wieżyczką.
    Po zawodach gdy do bramek ruszyła większa ilość kibiców, otworzył dodatkowe skrzydło na bramie.
    Tak więc ktoś tam czasem myśli. Premia dla tego Pana
    Ja pamiętam, że wychodząc z turnieju Protasa musiałem czekać w kolejce do bramek (!), bo nie otworzyli dużej bramy, tylko wypuszczali pojedynczo przez jeden kołowrotek, przez który trzeba było się odbijać wychodząc ze stadionu. Na finale z Krosnem wszedłem na bodajże czwarty bieg, dostałem gazem, po zimie nawet na zwykłym towarzyskim turnieju znowu jest przypał.

    Traktowanie kibica na stadionie i w okolicach stadionu to jest po prostu dramat, płacisz pieniądze na ten klub, wcale nie takie małe, poświęcasz swój czas, ruszasz dupę sprzed telewizora, żeby wesprzeć tych zawodników i ten klub tymi chorymi czterema dyszkami, a w nagrodę musisz się z tym wszystkim pod tym stadionem męczyć. Kiedy już wszedłeś stojąc 15-20 minut w kolejce (tyle stałem przed turniejem Protasa, gdzie nie było nawet połowy stadionu), musisz planować pójście po picie w trakcie biegów, bo jak ruszysz w przerwie między biegami z innymi ludźmi, to stracisz taktycznie biegi z następnej serii, bo w okolicach wieżyczki sędziowskiej jest jedna duża buda z dwiema kolejkami, a po colę za dychę stoisz kolejny kwadrans.

    Ja rozumiem, że oszczędności, że trzeba mniej ochroniarzy żeby było taniej, że dwie otwarte kasy do kiełbasy są tańsze w utrzymaniu niż pięć, ale dopóki ktoś tam nie zrozumie, że ludzie nie mogą być traktowani jak bydło, bo zaczną jeszcze bardziej "odpływać" z tego stadionu, dopóty będziemy tracili ludzi na rzecz TV, bo colę za 4 zł wyciągam z lodówki w 20 sekund, do kibla nie ma żadnej kolejki (no i nie wali szczynami), a ja nie tracę żadnego biegu i jeszcze sobie obejrzę powtóreczkę.

    Nie lepiej byłoby wynająć tych pięciu/dziesięciu ochroniarzy więcej, usprawnić wejście, dopłacić trochę na tych pracowników gastronomicznych, żeby po browara i kiełbasę stało się 5 minut zamiast piętnastu, żeby każdy mógł to ogarnąć między biegami i po prostu cieszyć się żużlem, jakoś ułatwić tym ludziom życie na tym stadionie, bo przypominam, że płacimy przecież za wejście i to niemałe pieniądze. Ja wiem, że to może się z czystego excela nie opłacać. Ja wiem, że to może kosztować klub w czystym rozrachunku pięć albo dziesięć dodatkowych tysięcy co mecz. Ale są rzeczy nieprzeliczalne, jak moja czy Wasza wygoda i satysfakcja, która wpłynie na to, że kupię kolejny karnet, że zabiorę kolejne osoby, że ludzie po prostu będą chcieli przychodzić, zapraszać innych, po prostu spędzać tam czas.

    Na ten moment mam karnet, dopłaciłem już za turniej Protasa, mimo że mam karnet, pal licho, płacę na ten klub i zamiast cieszyć się każdym kolejnym meczem, to myślę sobie w głowie, że perspektywa wycieczki na Wrocławską z wygodnickiego punktu widzenia mnie po prostu nie jara. Myślę sobie - jeśli będę chciał przyjechać bliżej meczu niż półtorej godziny przed zawodami, muszę liczyć się z tym, że parking na krematorium będzie zawalony, a ja będę szukał miejsca po Lechitów, Morelowej albo innej Chmielnej - niech będzie - pojeżdżę kwadransik dookoła i poszukam miejsca, w którym nie zastawiam komuś bramy. Stamtąd będę musiał 10-15 minut sobie z buta dojść - spacer dobrze zrobi dla zdrowia, niech będzie. Jak już dojdę na stadion, to będę czekał minimum kwadrans, żeby wejść na stadion - niech będzie. Jak już wejdę na stadion i nie daj Bóg zachce mi się pić - muszę iść stać w kolejce po wodę/colę/browara i spędzić na tym kolejne 15 minut (minimum) tracąc przy okazji to, na co przyszedłem, czyli żużel. Jak policzymy wszystko dookoła, to przewaliłem już godzinę życia na dojazdy, dojścia, czekanie tylko po to, żeby obejrzeć dwugodzinny mecz, podczas którego zresztą oglądam więcej jazdy traktorami niż motocyklami. Przestaję dziwić się ludziom, którzy naprawdę wolą telewizję, bo ten klub nie robi nic, żeby ułatwić/usprawnić ludziom wycieczkę na mecz. Z tego co kojarzę, to teraz o "klienta" się walczy, to nie jest 2003 rok, gdzie ludzie siedzieli na drzewach, byleby zobaczyć tylko WIELKI FALUBAZ z Billym Janniro.

    Trzeba zacząć coś robić.
    Ostatnio edytowane przez tineid ; 13-04-2023 o 15:18

  18. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi tineid za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (13-04-2023), grabarz (13-04-2023), marcool (14-04-2023), never_mind (14-04-2023), zubek59 (13-04-2023)

  19. Powrót do góry    #1051
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Nic nie przebije moich wyjazdów [ze Świebodzina] z lat 90-tych
    O 12 PKS-em do ZG. Potem z buta na stadion.
    3 godziny warowania na trybunach, aby mieć lepsze miejsce.
    Potem mecz i z buta [często biegiem żeby zdążyć] na powrotny PKS o 19:30.
    W domu byłem przed 21. Człowiek był młody i mu się jeszcze chciało
    Teraz sam sobie prawko na autobus zrobiłem więc można to skrócić

  20. Powrót do góry    #1052
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Buczek się kompromituje Niebywałe, że Zengi ten uznawany za bezjajecznego jeździ z takim hakiem w elidze, a Buczek kompletnie bez koloru. Juniorzy naprawdę postęp olbrzymi, Rempała bardzo fajnie wygląda.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi speedwayfzg za jego przydatny post!

    PrzemoZG (13-04-2023)

  22. Powrót do góry    #1053
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Buczek się kompromituje Niebywałe, że Zengi ten uznawany za bezjajecznego jeździ z takim hakiem w elidze, a Buczek kompletnie bez koloru. Juniorzy naprawdę postęp olbrzymi, Rempała bardzo fajnie wygląda.
    Nie bez przyczyny jeździ drugi rok w 1 lidze. A Zengota stracił czas przez kontuzję, bo tak by jeździł w EE bez przerwy.

  23. Powrót do góry    #1054
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,542
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Buczek się kompromituje Niebywałe, że Zengi ten uznawany za bezjajecznego jeździ z takim hakiem w elidze, a Buczek kompletnie bez koloru. Juniorzy naprawdę postęp olbrzymi, Rempała bardzo fajnie wygląda.
    Może wujek Dawidowi jakiś kozacki silnik podsunął

    Jak to można w tydzień czy dwa z bezjajowca przejść metamorfozę, i wozić fajne punkty.....mowa o Rempale

  24. Powrót do góry    #1055
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Generalnie co zastanawia to fakt, że nasi juniorzy wygrywają z juniorami z Lublina 7 - 1.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #1056
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Może wujek Dawidowi jakiś kozacki silnik podsunął
    Jak to można w tydzień czy dwa z bezjajowca przejść metamorfozę, i wozić fajne punkty.....mowa o Rempale
    Przecież Rempała już rok temu miał fajne przebłyski.
    https://youtu.be/sPGVB9ET_Ug?t=7904
    Pisałem rok temu, że niewiele brakuje, aby zaczął robić lepsze punkty. Moim zdaniem wówczas Rempała miał gorsze wyniki niż jazda. Wtedy przyszła kontuzja, która zakończyła sezon.
    Wiadomo, że wielkiego żużlowa z niego nie będzie, ale przydatność na poziomie 1 ligi może być.
    Jeszcze bardziej nie rozumiem osób, które jarają się leszczyńskim Mencelem, a deprecjonują wszystko co robi Rempała.

  26. Powrót do góry    #1057
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Przecież Rempała już rok temu miał fajne przebłyski.
    https://youtu.be/sPGVB9ET_Ug?t=7904
    Pisałem rok temu, że niewiele brakuje, aby zaczął robić lepsze punkty. Moim zdaniem wówczas Rempała miał gorsze wyniki niż jazda. Wtedy przyszła kontuzja, która zakończyła sezon.
    Wiadomo, że wielkiego żużlowa z niego nie będzie, ale przydatność na poziomie 1 ligi może być.
    Jeszcze bardziej nie rozumiem osób, które jarają się leszczyńskim Mencelem, a deprecjonują wszystko co robi Rempała.
    Na ten moment to podobny kaliber zawodników, jednak jest zasadnicza różnica, Mencel jest młodszy i ma większe szanse na zaistnienie w żużlu. Z Rempały nie będzie eligowego grajka seniorskiego, a z Mencela- nie wiadomo. Choć intuicja mówi mi, że i z Mencela nie będzie.
    To chłopaki, którzy przepadną gdzieś w czeluściach sportu, jako etatowi 2-ligowcy, albo co najwyżej 1-ligowcy, ewentualnie jacyś mechanicy.

  27. Powrót do góry    #1058
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    Ja pamiętam, że wychodząc z turnieju Protasa musiałem czekać w kolejce do bramek (!), bo nie otworzyli dużej bramy, tylko wypuszczali pojedynczo przez jeden kołowrotek, przez który trzeba było się odbijać wychodząc ze stadionu. Na finale z Krosnem wszedłem na bodajże czwarty bieg, dostałem gazem, po zimie nawet na zwykłym towarzyskim turnieju znowu jest przypał.

    Traktowanie kibica na stadionie i w okolicach stadionu to jest po prostu dramat, płacisz pieniądze na ten klub, wcale nie takie małe, poświęcasz swój czas, ruszasz dupę sprzed telewizora, żeby wesprzeć tych zawodników i ten klub tymi chorymi czterema dyszkami, a w nagrodę musisz się z tym wszystkim pod tym stadionem męczyć. Kiedy już wszedłeś stojąc 15-20 minut w kolejce (tyle stałem przed turniejem Protasa, gdzie nie było nawet połowy stadionu), musisz planować pójście po picie w trakcie biegów, bo jak ruszysz w przerwie między biegami z innymi ludźmi, to stracisz taktycznie biegi z następnej serii, bo w okolicach wieżyczki sędziowskiej jest jedna duża buda z dwiema kolejkami, a po colę za dychę stoisz kolejny kwadrans.

    Ja rozumiem, że oszczędności, że trzeba mniej ochroniarzy żeby było taniej, że dwie otwarte kasy do kiełbasy są tańsze w utrzymaniu niż pięć, ale dopóki ktoś tam nie zrozumie, że ludzie nie mogą być traktowani jak bydło, bo zaczną jeszcze bardziej "odpływać" z tego stadionu, dopóty będziemy tracili ludzi na rzecz TV, bo colę za 4 zł wyciągam z lodówki w 20 sekund, do kibla nie ma żadnej kolejki (no i nie wali szczynami), a ja nie tracę żadnego biegu i jeszcze sobie obejrzę powtóreczkę.

    Nie lepiej byłoby wynająć tych pięciu/dziesięciu ochroniarzy więcej, usprawnić wejście, dopłacić trochę na tych pracowników gastronomicznych, żeby po browara i kiełbasę stało się 5 minut zamiast piętnastu, żeby każdy mógł to ogarnąć między biegami i po prostu cieszyć się żużlem, jakoś ułatwić tym ludziom życie na tym stadionie, bo przypominam, że płacimy przecież za wejście i to niemałe pieniądze. Ja wiem, że to może się z czystego excela nie opłacać. Ja wiem, że to może kosztować klub w czystym rozrachunku pięć albo dziesięć dodatkowych tysięcy co mecz. Ale są rzeczy nieprzeliczalne, jak moja czy Wasza wygoda i satysfakcja, która wpłynie na to, że kupię kolejny karnet, że zabiorę kolejne osoby, że ludzie po prostu będą chcieli przychodzić, zapraszać innych, po prostu spędzać tam czas.

    Na ten moment mam karnet, dopłaciłem już za turniej Protasa, mimo że mam karnet, pal licho, płacę na ten klub i zamiast cieszyć się każdym kolejnym meczem, to myślę sobie w głowie, że perspektywa wycieczki na Wrocławską z wygodnickiego punktu widzenia mnie po prostu nie jara. Myślę sobie - jeśli będę chciał przyjechać bliżej meczu niż półtorej godziny przed zawodami, muszę liczyć się z tym, że parking na krematorium będzie zawalony, a ja będę szukał miejsca po Lechitów, Morelowej albo innej Chmielnej - niech będzie - pojeżdżę kwadransik dookoła i poszukam miejsca, w którym nie zastawiam komuś bramy. Stamtąd będę musiał 10-15 minut sobie z buta dojść - spacer dobrze zrobi dla zdrowia, niech będzie. Jak już dojdę na stadion, to będę czekał minimum kwadrans, żeby wejść na stadion - niech będzie. Jak już wejdę na stadion i nie daj Bóg zachce mi się pić - muszę iść stać w kolejce po wodę/colę/browara i spędzić na tym kolejne 15 minut (minimum) tracąc przy okazji to, na co przyszedłem, czyli żużel. Jak policzymy wszystko dookoła, to przewaliłem już godzinę życia na dojazdy, dojścia, czekanie tylko po to, żeby obejrzeć dwugodzinny mecz, podczas którego zresztą oglądam więcej jazdy traktorami niż motocyklami. Przestaję dziwić się ludziom, którzy naprawdę wolą telewizję, bo ten klub nie robi nic, żeby ułatwić/usprawnić ludziom wycieczkę na mecz. Z tego co kojarzę, to teraz o "klienta" się walczy, to nie jest 2003 rok, gdzie ludzie siedzieli na drzewach, byleby zobaczyć tylko WIELKI FALUBAZ z Billym Janniro.

    Trzeba zacząć coś robić.
    Stary, weź to skopiuj i wyślij maila na wszystkie dostępne adresy e-mail w klubie (choć i tak myślę, że nikt się nawet tym nie przejmie). Trafiłeś w sedno.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    Yogurt (14-04-2023)

  29. Powrót do góry    #1059
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    Ja pamiętam, że wychodząc z turnieju Protasa musiałem czekać w kolejce do bramek (!), bo nie otworzyli dużej bramy, tylko wypuszczali pojedynczo przez jeden kołowrotek, przez który trzeba było się odbijać wychodząc ze stadionu. Na finale z Krosnem wszedłem na bodajże czwarty bieg, dostałem gazem, po zimie nawet na zwykłym towarzyskim turnieju znowu jest przypał.

    Traktowanie kibica na stadionie i w okolicach stadionu to jest po prostu dramat, płacisz pieniądze na ten klub, wcale nie takie małe, poświęcasz swój czas, ruszasz dupę sprzed telewizora, żeby wesprzeć tych zawodników i ten klub tymi chorymi czterema dyszkami, a w nagrodę musisz się z tym wszystkim pod tym stadionem męczyć. Kiedy już wszedłeś stojąc 15-20 minut w kolejce (tyle stałem przed turniejem Protasa, gdzie nie było nawet połowy stadionu), musisz planować pójście po picie w trakcie biegów, bo jak ruszysz w przerwie między biegami z innymi ludźmi, to stracisz taktycznie biegi z następnej serii, bo w okolicach wieżyczki sędziowskiej jest jedna duża buda z dwiema kolejkami, a po colę za dychę stoisz kolejny kwadrans.

    Ja rozumiem, że oszczędności, że trzeba mniej ochroniarzy żeby było taniej, że dwie otwarte kasy do kiełbasy są tańsze w utrzymaniu niż pięć, ale dopóki ktoś tam nie zrozumie, że ludzie nie mogą być traktowani jak bydło, bo zaczną jeszcze bardziej "odpływać" z tego stadionu, dopóty będziemy tracili ludzi na rzecz TV, bo colę za 4 zł wyciągam z lodówki w 20 sekund, do kibla nie ma żadnej kolejki (no i nie wali szczynami), a ja nie tracę żadnego biegu i jeszcze sobie obejrzę powtóreczkę.

    Nie lepiej byłoby wynająć tych pięciu/dziesięciu ochroniarzy więcej, usprawnić wejście, dopłacić trochę na tych pracowników gastronomicznych, żeby po browara i kiełbasę stało się 5 minut zamiast piętnastu, żeby każdy mógł to ogarnąć między biegami i po prostu cieszyć się żużlem, jakoś ułatwić tym ludziom życie na tym stadionie, bo przypominam, że płacimy przecież za wejście i to niemałe pieniądze. Ja wiem, że to może się z czystego excela nie opłacać. Ja wiem, że to może kosztować klub w czystym rozrachunku pięć albo dziesięć dodatkowych tysięcy co mecz. Ale są rzeczy nieprzeliczalne, jak moja czy Wasza wygoda i satysfakcja, która wpłynie na to, że kupię kolejny karnet, że zabiorę kolejne osoby, że ludzie po prostu będą chcieli przychodzić, zapraszać innych, po prostu spędzać tam czas.

    Na ten moment mam karnet, dopłaciłem już za turniej Protasa, mimo że mam karnet, pal licho, płacę na ten klub i zamiast cieszyć się każdym kolejnym meczem, to myślę sobie w głowie, że perspektywa wycieczki na Wrocławską z wygodnickiego punktu widzenia mnie po prostu nie jara. Myślę sobie - jeśli będę chciał przyjechać bliżej meczu niż półtorej godziny przed zawodami, muszę liczyć się z tym, że parking na krematorium będzie zawalony, a ja będę szukał miejsca po Lechitów, Morelowej albo innej Chmielnej - niech będzie - pojeżdżę kwadransik dookoła i poszukam miejsca, w którym nie zastawiam komuś bramy. Stamtąd będę musiał 10-15 minut sobie z buta dojść - spacer dobrze zrobi dla zdrowia, niech będzie. Jak już dojdę na stadion, to będę czekał minimum kwadrans, żeby wejść na stadion - niech będzie. Jak już wejdę na stadion i nie daj Bóg zachce mi się pić - muszę iść stać w kolejce po wodę/colę/browara i spędzić na tym kolejne 15 minut (minimum) tracąc przy okazji to, na co przyszedłem, czyli żużel. Jak policzymy wszystko dookoła, to przewaliłem już godzinę życia na dojazdy, dojścia, czekanie tylko po to, żeby obejrzeć dwugodzinny mecz, podczas którego zresztą oglądam więcej jazdy traktorami niż motocyklami. Przestaję dziwić się ludziom, którzy naprawdę wolą telewizję, bo ten klub nie robi nic, żeby ułatwić/usprawnić ludziom wycieczkę na mecz. Z tego co kojarzę, to teraz o "klienta" się walczy, to nie jest 2003 rok, gdzie ludzie siedzieli na drzewach, byleby zobaczyć tylko WIELKI FALUBAZ z Billym Janniro.

    Trzeba zacząć coś robić.
    Dodam od siebie że jeśli coś ma się zmienić to tylko na gorsze
    Gdy pojawiają się pieniądze od SSP plus kolejne miliony daję tv to tym bardziej będą mieli gdzieś kibiców
    Jako osoba która szlaja się po stadionach w Polsce zauważam że w zdecydowanej większości ośrodków są podobne problemy
    Przekładanie spotkań bo może będzie padało nowe terminy w środku tygodnia i wiele innych dziwnych akcji pokazuje że kibol żużlowy w tym kraju zdecydowanie nie jest na pierwszym miejscu

  30. Powrót do góry    #1060
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Zagar w Rybniku a to oznacza ze Kvech spada na rezerwę

  31. Powrót do góry    #1061
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Niekoniecznie Kvech, jeszcze jest opcja że Hansena na ławę dadzą, bo to też żaden pewniak mimo wszystko

  32. Powrót do góry    #1062
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Niekoniecznie Kvech, jeszcze jest opcja że Hansena na ławę dadzą, bo to też żaden pewniak mimo wszystko
    Bardziej to oznacza, że podobnie jak Kościuch w Gdańsku - Pieszczek będzie kevlarem. Mrozek pojedzie na 4 obco: Zagar, Kurtz, P. Hansen, Kvech (za Pieszczka) i Wojdyło u24.

  33. Powrót do góry    #1063
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Niekoniecznie Kvech, jeszcze jest opcja że Hansena na ławę dadzą, bo to też żaden pewniak mimo wszystko
    Chyba nie może, 24 lata

  34. Powrót do góry    #1064
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    JTrzeba zacząć coś robić.

    Wystarczy, ze mejza zalatwi nastepny wagon pieniedzy i np zasponsoruje ludziom darmowa kiełbase na stadionie co mecz ( cos jak poduszki pod doope za morawskiego ). Porozstawia co kawalek standy ze swoim wizerunkiem i napisem w stylu " chwyc kiełbasę mejzy za darmoszke "

    Tak w ogole w mojej opinii to te cale usprawnienia wprowadzane przez lata aby ułatwic kibicom ogladanie zawodow poszly w zla strone. Tzn te miejsca numerowane, zeby sobie przyjsc pare minut przed meczem, kolowrotki, itd itd. Kiedys trzeba bylo byc 2h przed zawodami i aktualnie na lepsze mecze tez cos kolo tego. A wyebane w kosmos dziesiatki milionow zl w calej Polsce na te usprawnienia.

    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Dodam od siebie że jeśli coś ma się zmienić to tylko na gorsze
    Gdy pojawiają się pieniądze od SSP plus kolejne miliony daję tv to tym bardziej będą mieli gdzieś kibiców
    Jako osoba która szlaja się po stadionach w Polsce zauważam że w zdecydowanej większości ośrodków są podobne problemy
    Przekładanie spotkań bo może będzie padało nowe terminy w środku tygodnia i wiele innych dziwnych akcji pokazuje że kibol żużlowy w tym kraju zdecydowanie nie jest na pierwszym miejscu

    Tego to tez nie rozumiem. Folie za grube siano itd itd...lekka mzawka zapowiadana z 3 dniowym wyprzedzeniem i odwoluja.

  35. Powrót do góry    #1065
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Kuuurde, będzie cięzko o ten awans. Jak Hansen wystrzeli to Row ma Zegara, ma Kvecha. Mimo, że jest Wojdyło, to jest jeszcze nieobliczalny Kurtz. Rybnik mocniejszy niż rok temu.

    Mocno sie boję o ten Rybnik - nawet jak Trześniewskie będą zawodzić.

    Dla mnie wydają sie mocniejsi od Ostrowa, Łodzi. Zobaczymy co Gusts w Ostrowie pokaże, ale no kolejna mocna drużyna

  36. Powrót do góry    #1066
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Jak my się mamy bać Zagara to nie ma po co iść wyżej. Przecież Komandos to żaden gamechanger. Znowu wzial spora kase za podpis i znalazł nastepnego frayera Gosc zakręci się koło 1.8, a Rybnik jak zawsze żarło i zdechło. Z fajnego składu sciagneli buca, który rozwali atmosferę, zaś kwasy beda bo Wojdylo ktory jest najgorszy z seniorow musi jechac

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi speedwayfzg za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (14-04-2023)

  38. Powrót do góry    #1067
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Jak my się mamy bać Zagara to nie ma po co iść wyżej. Przecież Komandos to żaden gamechanger. Znowu wzial spora kase za podpis i znalazł nastepnego frayera Gosc zakręci się koło 1.8, a Rybnik jak zawsze żarło i zdechło. Z fajnego składu sciagneli buca, który rozwali atmosferę, zaś kwasy beda bo Wojdylo ktory jest najgorszy z seniorow musi jechac
    Czuję, że te 2.0 zrobi Komandos. Wierzę w nasza drużynę na w69. Tylko jakos Buczkowski mnie nie przekonuje. Musiałby sylwetkę zmienić, bo to kalectwo te jego łuki na 2-3 razy.... Becker wierzę, że będzie kozakiem.

    Szkoda Janka w Rowie, bo mógłby se w takim Poznaniu pojeździć np

  39. Powrót do góry    #1068
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Czuję, że te 2.0 zrobi Komandos. Wierzę w nasza drużynę na w69. Tylko jakos Buczkowski mnie nie przekonuje. Musiałby sylwetkę zmienić, bo to kalectwo te jego łuki na 2-3 razy.... Becker wierzę, że będzie kozakiem.

    Szkoda Janka w Rowie, bo mógłby se w takim Poznaniu pojeździć np
    Nie zrobi Gdyby mu zależało na ambicjach sportowych i wynikach to przyjąłby większą kasę za sezon, tyle że do wywalczenia na torze, tak wolał znalezc frajera zeby z gory miec kase, bo wie, ze na torze juz nie ugra wiele, aczkolwiek buczek to prawda, czuje ze moze byc kolejny raz przegranym koncowki sezonu

  40. Powrót do góry    #1069
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Skąd wiedza ile dostał Zagar?
    Mrożek zawsze miał węża w kieszeni więc wątpię aby Matej dostał jakieś duże pieniądze za podpis.
    Tym bardziej, że ROW nadal nie dołączył do faworytów rozgrywek.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #1070
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Internet donosi że w momencie gdy Zegar podpisał w Rybniku , na Falubaz padł blady strach
    Gdyby jeszcze napisali gdzie mamy uciekać lub gdzie się schować

  42. Powrót do góry    #1071
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Tak z ciekawości, czy nasz klub planuje wypożyczyć któregoś z juniorów (Kacpra/Filipa)? Polonia Piła szuka kogokolwiek do ligi, mogłaby to być fajna okazja do regularnej jazdy, a u nas chyba jak zawsze przespano ten moment i będzie rok kiszenia na ławie

  43. Powrót do góry    #1072
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Przespali. Nasz Kacper Szopa juz tam jest.

  44. Powrót do góry    #1073
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Przespali. Nasz Kacper Szopa juz tam jest.
    Wiem, dlatego o to pytam, bo mimo wszystko Szopa czy Warduliński to większe szanse na jazdę, niż Curzytek i Rempała, tym bardziej że u nas jest jakaś dziwna mania wysyłania najlepszych juniorów na każdą możliwą młodzieżówkę

  45. Powrót do góry    #1074
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Wiem, dlatego o to pytam, bo mimo wszystko Szopa czy Warduliński to większe szanse na jazdę, niż Curzytek i Rempała, tym bardziej że u nas jest jakaś dziwna mania wysyłania najlepszych juniorów na każdą możliwą młodzieżówkę
    Właśnie, przyzwyczai się jeden z drugim do częstszych startów i w wieku 21 lat marudzi, ze ma mało jazdy. Teraz może się granicą przesunąć do 24 roku życia. Zobaczymy...

    Pozdrawiam

  46. Powrót do góry    #1075
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Jak my się mamy bać Zagara to nie ma po co iść wyżej. Przecież Komandos to żaden gamechanger. Znowu wzial spora kase za podpis i znalazł nastepnego frayera Gosc zakręci się koło 1.8, a Rybnik jak zawsze żarło i zdechło. Z fajnego składu sciagneli buca, który rozwali atmosferę, zaś kwasy beda bo Wojdylo ktory jest najgorszy z seniorow musi jechac
    Dokładnie, nie martwmy się Zagarem, bo on u nas do składu by się nie złapał. Niczego nie zmienia ten transfer w lidze, choć na papierze brzmi groźniej.

  47. Powrót do góry    #1076
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Dokładnie, nie martwmy się Zagarem, bo on u nas do składu by się nie złapał. Niczego nie zmienia ten transfer w lidze, choć na papierze brzmi groźniej.
    No, jesli chodzi o gore tabeli, to faktycznie raczej nic nie zmienia. Ale na dole sporo.

  48. Powrót do góry    #1077
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    No, jesli chodzi o gore tabeli, to faktycznie raczej nic nie zmienia. Ale na dole sporo.
    Tak, prawda, w konfrontacji z Gdańskiem, Landshut i Poznaniem, Rybnik zyskuje nieco mocniejszą pozycję, choć wielkiej zmiany w tym nie widzę, więc nie zgadzam się że sporo, bo Zagar za Pieszczka to żadna rewolucja w drużynie. Pisałem zresztą to samo, gdzieś w innym wątku.

  49. Powrót do góry    #1078
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Śmieszą mnie te artykuły o tym,,, Jak to przejście Zagra do Rybnika zmienia oblicze ligi Ten chłop nic nie jedzie od trzech lat raptem zacznie ? Wszędzie ekspert z Chynowa ze mu się nie nudzi ...

  50. Powrót do góry    #1079
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Śmieszą mnie te artykuły o tym,,, Jak to przejście Zagra do Rybnika zmienia oblicze ligi Ten chłop nic nie jedzie od trzech lat raptem zacznie ? Wszędzie ekspert z Chynowa ze mu się nie nudzi ...
    Z tym że nie jedzie od 3 lat to pocisnełeś. Nie jedzie jak lider ale jednak coś tam jedzie i jestem przekonany ze ten sezon bedzie miał lepszy jak poprzedni. Te 1.9-2,2 będzie

  51. Powrót do góry    #1080
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    1.9 a 2,2 to jest kosmiczna roznica. 1.9 to taki sredniak, 2,2 to juz lider.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •