Strona 93 z 108 PierwszyPierwszy ... 43839192939495103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,141 do 4,185 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4141
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Hahahaha pieeeerdolenie i szukanie sensacji

    Rozmawiać można o wszystkim a Adamczyk ója wie
    ,,Mogę potwierdzić, że dostałem od władz Falubazu sygnał, że będę potrzebny także w razie awansu. W najbliższych dniach mamy umówione spotkanie i być może już na nim zapadną decyzję odnośnie przedłużenia kontraktu o kolejny rok - przyznaje szczerze jeden z tegorocznych liderów Falubazu, Krzysztof Buczkowski.

    Buczkowski tez uja wie??? To skoro Buczkowskiemu i Tungate robi sie nadzieję, to kto wypada Przemek i Rasmus????? A inne kluby sa zablokowane, bo nie moga prowadzic z nimi rozmów, bo ciagle wierza ze zostana Buczek i Tungate.

  2. Powrót do góry    #4142
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    ,,Mogę potwierdzić, że dostałem od władz Falubazu sygnał, że będę potrzebny także w razie awansu. W najbliższych dniach mamy umówione spotkanie i być może już na nim zapadną decyzję odnośnie przedłużenia kontraktu o kolejny rok - przyznaje szczerze jeden z tegorocznych liderów Falubazu, Krzysztof Buczkowski.

    Buczkowski tez uja wie??? To skoro Buczkowskiemu i Tungate robi sie nadzieję, to kto wypada Przemek i Rasmus????? A inne kluby sa zablokowane, bo nie moga prowadzic z nimi rozmów, bo ciagle wierza ze zostana Buczek i Tungate.
    To akurat nie jest problem FZG

    Przestań się tak mazać

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibic123 za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (29-08-2023)

  4. Powrót do góry    #4143
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Przestań się mazać
    Mi to lotto co zrobicie, tylko szkoda zawodników, którzy na koncu zostaną wykiwani.

    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    To akurat nie jest problem FZG

    Przestań się tak mazać
    Problem bedzie miał falubaz 8 pazdziernika, gdzie bedzie dużo zalów, pretensji itd.

  5. Powrót do góry    #4144
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Mi to lotto co zrobicie, tylko szkoda zawodników, którzy na koncu zostaną wykiwani.
    Uczą się od Krosna

    Szczepan do dzisiaj ma do was żal za to że go wykiwaliście

  6. Powrót do góry    #4145
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Uczą się od Krosna

    Szczepan do dzisiaj ma do was żal za to że go wykiwaliście
    Wy lepiej martwcie sie o awans, żeby wszystko poszło dobrze i zebyscie w przyszłym roku nie musieli przezywac takich scen jak 24.09.2022 To było bezcenne I choćby Krosno już nic nigdy nie zdobyło, to to zawsze pozostanie w mojej pamięci

  7. Powrót do góry    #4146
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Wy lepiej martwcie sie o awans, żeby wszystko poszło dobrze i zebyscie w przyszłym roku nie musieli przezywac takich scen jak 24.09.2022 To było bezcenne I choćby Krosno już nic nigdy nie zdobyło, to to zawsze pozostanie w mojej pamięci
    A wy się nauczcie robić normalny tor, bo za rok znowu dostaniecie walkowera, kary $ i będziecie płakać.

  8. Powrót do góry    #4147
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    ,,Mogę potwierdzić, że dostałem od władz Falubazu sygnał, że będę potrzebny także w razie awansu. W najbliższych dniach mamy umówione spotkanie i być może już na nim zapadną decyzję odnośnie przedłużenia kontraktu o kolejny rok - przyznaje szczerze jeden z tegorocznych liderów Falubazu, Krzysztof Buczkowski.

    Buczkowski tez uja wie??? To skoro Buczkowskiemu i Tungate robi sie nadzieję, to kto wypada Przemek i Rasmus????? A inne kluby sa zablokowane, bo nie moga prowadzic z nimi rozmów, bo ciagle wierza ze zostana Buczek i Tungate.
    W ogóle to co Cię obchodzą sprawy Falubazu ? Zajmij się swoim krosnem

  9. Powrót do góry    #4148
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    A wy się nauczcie robić normalny tor, bo za rok znowu dostaniecie walkowera, kary $ i będziecie płakać.
    Bardzo proszę. Akurat dzięki temu walkowerowi awansowalismy do ekstraligi. Falubaz myslał ze złapał Pana Boga za nogi tym walkowerem, a ostatecznie przyczynił się on do awansu Krosna. Tor w Krośnie jezt znakomity 16-17 letnie chłopaki smigają na nim jak złoto tylko jak gwiazdy przyjezdzają to wszystko im nie pasuje. Cieslak to dobrze ujął na meczu z Lesznem. Tor jest dobry i fajny do scigania, bo nie ma gwiazd, haha.

    Na ostatnich 3 meczach ekstraligi tor był jak złoto, jak PZM wziął się za tor na IMP, a sam Fiałkowski jezdził traktorem i robił tor, to wyszło co wyszło. Nikt nie potrafi zrozumiec ze po generalnych remontach stadionu, pierwszego łuku toru nawet w marcu jeszcze nie było, a tor musi się ułożyć zeby mógł być dobry.

    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    W ogóle to co Cię obchodzą sprawy Falubazu ? Zajmij się swoim krosnem
    No własnie to jest zwiazane z Krosnem i przejsciem Tungate, które jest zablokowane przez Falubaz i mamienie zawodnika, ze zostaje.

  10. Powrót do góry    #4149
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Bardzo proszę. Akurat dzięki temu walkowerowi awansowalismy do ekstraligi. Falubaz myslał ze złapał Pana Boga za nogi tym walkowerem, a ostatecznie przyczynił się on do awansu Krosna. Tor w Krośnie jezt znakomity 16-17 letnie chłopaki smigają na nim jak złoto tylko jak gwiazdy przyjezdzają to wszystko im nie pasuje. Cieslak to dobrze ujął na meczu z Lesznem. Tor jest dobry i fajny do scigania, bo nie ma gwiazd, haha.

    Na ostatnich 3 meczach ekstraligi tor był jak złoto, jak PZM wziął się za tor na IMP, a sam Fiałkowski jezdził traktorem i robił tor, to wyszło co wyszło. Nikt nie potrafi zrozumiec ze po generalnych remontach stadionu, pierwszego łuku toru nawet w marcu jeszcze nie było, a tor musi się ułożyć zeby mógł być dobry.



    No własnie to jest zwiazane z Krosnem i przejsciem Tungate, które jest zablokowane przez Falubaz i mamienie zawodnika, ze zostaje.

    Kuuurwa Tungate nie zostanie przecież człowieku. To wszystko jest taki sam bełt jak to że miał przyjść Nicki.
    Oglądałeś magazyn PGE Ekstraliga ? Cegła powiedział wyraźnie Buczek odchodzi z Falubazu. Muszą o czymś pieerrdolic dziennikarzyny

  11. Powrót do góry    #4150
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Kuuurwa Tungate nie zostanie przecież człowieku. To wszystko jest taki sam bełt jak to że miał przyjść Nicki.
    Oglądałeś magazyn PGE Ekstraliga ? Cegła powiedział wyraźnie Buczek odchodzi z Falubazu. Muszą o czymś pieerrdolic dziennikarzyny
    Ja doskonale wiem, że Buczka i Tungate nie bedzie w falubazie, tylko czy oni to wiedzą??? Mami sie ich choć doskonale falubaz wie ze ma Hampela i Pawlickiego. I najbardziej wkurzające jest to, ze Krosno nie może dopiąć transferu, bo zawodnikowi sie wmawia, ze zostanie, choc wiadomo jak bedzie. To jest robienie pod górke zawodnikowi, który juz sam niewie co ma robic, czekac bo moze jednak... choc nic z tego nie bedzie.

  12. Powrót do góry    #4151
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Wez qurva przestan sie mazac i wyperdalaj stad skoro cie ten Falubaz uwiera, takie info miales a skonczylo sie na P S i teraz placzesz jak dxieciak ze tak nie mozna

  13. Powrót do góry    #4152
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Buczek i Romek szukać roboty długo nie będą Martwi mnie młody Pawlicki jechać nie ma na czym

  14. Powrót do góry    #4153
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta

    No własnie to jest zwiazane z Krosnem i przejsciem Tungate, które jest zablokowane przez Falubaz i mamienie zawodnika, ze zostaje.
    Przecież wy juz skład macie krakowiak,jamrog,Milik,Lewiszyn dojdzie jakis sredniak i może na 3 miejsce starczy

  15. Powrót do góry    #4154
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Przecież wy juz skład macie krakowiak,jamrog,Milik,Lewiszyn dojdzie jakis sredniak i może na 3 miejsce starczy
    Hahaha To pokazuje jak mało wiesz

  16. Powrót do góry    #4155
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Hahaha To pokazuje jak mało wiesz
    No mało wiem bo mnie Krosno nie interesuje. Byle byście już nie wracali do PGE bo to nie wasze miejsce. Cały sezon napinałeś sie jak to zniszczycie każdego torem a na koniec sami się zniszczyliście. Nawet jak dojdzie taki Tungate to myśle ze Ostrowia czy Bydzia zmontują lepsze ekipy

  17. Powrót do góry    #4156
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No mało wiem bo mnie Krosno nie interesuje. Byle byście już nie wracali do PGE bo to nie wasze miejsce. Cały sezon napinałeś sie jak to zniszczycie każdego torem a na koniec sami się zniszczyliście. Nawet jak dojdzie taki Tungate to myśle ze Ostrowia czy Bydzia zmontują lepsze ekipy
    To prosze, jakie ekipy zmontuje ostrovia i Bydzia??? Bez Przyjemskiego Bydgoszcz już dziś byłaby na wakacjach. Cała ich siła sie brała z tego, że przyjemski jak komus nie szło wskakiwał za seniora i wygrywał. To był wielki ich atut, a teraz bardzo dużo na tym stracą. Ostrovia bez Krawczyka i Szostaka i jeszcze odchodzi Walasek, szału nie ma, nawet jak dojdzie Holder.

    Nie mówie ze Krosno zdominuje lige jak wy, ale na pewno nie bedą mieli kogo sie bac w 1 lidze.

  18. Powrót do góry    #4157
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    To prosze, jakie ekipy zmontuje ostrovia i Bydzia??? Bez Przyjemskiego Bydgoszcz już dziś byłaby na wakacjach. Cała ich siła sie brała z tego, że przyjemski jak komus nie szło wskakiwał za seniora i wygrywał. To był wielki ich atut, a teraz bardzo dużo na tym stracą. Ostrovia bez Krawczyka i Szostaka i jeszcze odchodzi Walasek, szału nie ma, nawet jak dojdzie Holder.

    Nie mówie ze Krosno zdominuje lige jak wy, ale na pewno nie bedą mieli kogo sie bac w 1 lidze.
    Nie wiem jakie składy jest masa zawodników Holder,Czugunov,Buczkowski i kilku innych jak Loktajew (lepszy od Milika) czy Sejfer Salk

    Zapominasz ze Buczek dojeżdza pociągami na mecze i znacznie bliżej mu do Bydzi czy Ostrowa

    Grudziadz - Krosno 11h
    Grudziadz - Bydgoszcz 1,5 h

  19. Powrót do góry    #4158
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Ja doskonale wiem, że Buczka i Tungate nie bedzie w falubazie, tylko czy oni to wiedzą??? Mami sie ich choć doskonale falubaz wie ze ma Hampela i Pawlickiego. I najbardziej wkurzające jest to, ze Krosno nie może dopiąć transferu, bo zawodnikowi sie wmawia, ze zostanie, choc wiadomo jak bedzie. To jest robienie pod górke zawodnikowi, który juz sam niewie co ma robic, czekac bo moze jednak... choc nic z tego nie bedzie.
    Ale człowieku nie rozumiesz że w hooooyu głęboko każdy ma Twoje krosno ? W pizdzieeee głęboko mamy jaki skład zbudujecie. Z tymi żalami to pisz to u siebie a nie tu

  20. Powrót do góry    #4159
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie wiem jakie składy jest masa zawodników Holder,Czugunov,Buczkowski i kilku innych jak Loktajew (lepszy od Milika) czy Sejfer Salk

    Zapominasz ze Buczek dojeżdza pociągami na mecze i znacznie bliżej mu do Bydzi czy Ostrowa

    Grudziadz - Krosno 11h
    Grudziadz - Bydgoszcz 1,5 h
    Kasa działa cuda! Krakowiakowi też było dużo bliżej do Bydgoszczy, a już do Ostrowa to tym bardziej Oba kluby go bardzo chciały a wybrał dalekie Krosno. Nagle zaczął mówić, że dojazdy to nie problem, ze ma profesjonalny team itd. Jak jest kasa to dojazdy nie robią różnicy.

    Buczkowski jak będzie chciał to w godzinę z Jasionki do Bydgoszczy doleci za 400 zł (Przy 10 meczach domowych max 8 tys zł czyli grosze dla żużlowca) To nie jest XIX wiek. Jak dostanie 300 tys wiecej za podpis i 2-3 tys wiecej za punkt, to rozmowy o dojazdach sie skoncza.

  21. Powrót do góry    #4160
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Kasa działa cuda! Krakowiakowi też było dużo bliżej do Bydgoszczy, a już do Ostrowa to tym bardziej Oba kluby go bardzo chciały a wybrał dalekie Krosno. Nagle zaczął mówić, że dojazdy to nie problem, ze ma profesjonalny team itd. Jak jest kasa to dojazdy nie robią różnicy.

    Buczkowski jak będzie chciał to w godzinę z Jasionki do Bydgoszczy doleci za 400 zł (Przy 10 meczach domowych max 8 tys zł czyli grosze dla żużlowca) To nie jest XIX wiek. Jak dostanie 300 tys wiecej za podpis i 2-3 tys wiecej za punkt, to rozmowy o dojazdach sie skoncza.
    Bierz sobie tego Buczkowskiego i wracaj do pisania na stronie swojego klubu

  22. Powrót do góry    #4161
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Kasa działa cuda! Krakowiakowi też było dużo bliżej do Bydgoszczy, a już do Ostrowa to tym bardziej Oba kluby go bardzo chciały a wybrał dalekie Krosno. Nagle zaczął mówić, że dojazdy to nie problem, ze ma profesjonalny team itd. Jak jest kasa to dojazdy nie robią różnicy.

    Buczkowski jak będzie chciał to w godzinę z Jasionki do Bydgoszczy doleci za 400 zł (Przy 10 meczach domowych max 8 tys zł czyli grosze dla żużlowca) To nie jest XIX wiek. Jak dostanie 300 tys wiecej za podpis i 2-3 tys wiecej za punkt, to rozmowy o dojazdach sie skoncza.
    Skad wiesz ze Ostrów chciał Krakowiaka ?

    Musielak
    Nielsen
    Holder
    Buczkowski/Czugunov
    Sejfert Salk u24
    Poczta
    Grzelak
    Seniuk

    tu nie ma miejsca dla Krakowiaka. Zresztą spojrz na jego srednią 24 miejsce z 1,8 to żaden gamechanger nie jest a Ty sie podjarałeś jakbyyś miał lidera na PGE. Takich krakowiako to pełno jest

  23. Powrót do góry    #4162
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    [QUOTE=spitt22;2330821]Skad wiesz ze Ostrów chciał Krakowiaka ?

    Musielak
    Nielsen
    Holder
    Buczkowski/Czugunov
    Sejfert Salk u24
    Poczta
    Grzelak
    Seniuk

    tu nie ma miejsca dla Krakowiaka. Zresztą spojrz na jego srednią 24 miejsce z 1,8 to żaden gamechanger nie jest a Ty sie podjarałeś jakbyyś miał lidera na PGE. Takich krakowiako to pełno jest[/QU
    Ofert z pierwszej ligi trochę się pojawiło. Myślę, że wszystkie czołowe zespoły proponowały mi współpracę. Ja patrzę na swoje cele, a tym głównym jest powrót do PGE Ekstraligi. Razem chcemy do niej wejść. Projekt Cellfast Wilków Krosno jest bardzo ambitny i mi się podoba – mówi nam Norbert Krakowiak.

    Krakowiak był łakomym kąskiem na transferowej giełdzie I ligi. W dwóch poprzednich sezonach w Grudziądzu zapracował na dobrą opinię. Tym razem zainteresowania z PGE Ekstraligi nie było, jednak 24-letnim żużlowcem interesowało się wiele klubów z jej zaplecza. Oprócz Wilków największe zainteresowanie przejawiały: Abramczyk Polonia, H. Skrzydlewska Orzeł, Arged Malesa oraz Ultrapur Start (w przypadku awansu do I ligi).
    Ostatnio edytowane przez Fan Wilków Krosno ; 29-08-2023 o 14:04

  24. Powrót do góry    #4163
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Przyjemski podobno woli ZG niż Lublin

  25. Powrót do góry    #4164
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Fanie Wilków Krosno, ty chyba jesteś gorszy niż ten realista z Bydgoszczy.
    Wiesz jaki był spokój gdy tu nie zaglądałeś?

  26. Powrót do góry    #4165
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez spidigz Zobacz posta
    Fanie Wilków Krosno, ty chyba jesteś gorszy niż ten realista z Bydgoszczy.
    Wiesz jaki był spokój gdy tu nie zaglądałeś?
    No a teraz przynajmniej sie cos dzieje

  27. Powrót do góry    #4166
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Przyjemski podobno woli ZG niż Lublin
    Co za różnica. Typ będzie absurdalnie przeplacony.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  28. Powrót do góry    #4167
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    18 latek który nic nie osiągnął ma dostać gigantyczna kasę. Pewnie koło 2 milionów. Przecież tu od razu powinna się zapalić lampka ostrzegawcza w centrali by do tego nie dopuścić.

  29. Powrót do góry    #4168
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    No i co was to obchodzi, zaraz opłata za śmieci pójdzie czy za inny parking w centrum miasta w górę i hajs na Wiktora się znajdzie.

  30. Powrót do góry    #4169
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Taa, zglosic do ministerstwa prawdy.

    Przyjemski jeździ coraz lepiej. Nadal skuteczny i potrafi już pojechac na cięższych torach.
    Po sytuacji w Bydzi wygląda, że to nie będzie kontrakt na rok a on i w SE za chwilę może trzepać bardzo dobre punkty.
    Lepiej dać jemu te 2 banki niż Dudkowi z taką forma jak obecnie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (29-08-2023)

  32. Powrót do góry    #4170
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Ja doskonale wiem, że Buczka i Tungate nie bedzie w falubazie, tylko czy oni to wiedzą??? Mami sie ich choć doskonale falubaz wie ze ma Hampela i Pawlickiego. I najbardziej wkurzające jest to, ze Krosno nie może dopiąć transferu, bo zawodnikowi sie wmawia, ze zostanie, choc wiadomo jak bedzie. To jest robienie pod górke zawodnikowi, który juz sam niewie co ma robic, czekac bo moze jednak... choc nic z tego nie bedzie.
    To może już odwołany PO, skoro wiadomo kto będzie w SE.
    Na potrzebach Krosna świat się nie konczy.
    Tylko Falubaz

  33. Powrót do góry    #4171
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Pozatym Przyjemski w Falubazie = utrzymanie

    Ten Wilk to ma przeyebane , nienawidzi Falubazu ale musi yrzymac za nas kciuki bo zobaczy Buczka albo Rohsna jsk swinia niebo

  34. Powrót do góry    #4172
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Bez Przyjemskiego Bydgoszcz już dziś byłaby na wakacjach. Cała ich siła sie brała z tego, że przyjemski jak komus nie szło wskakiwał za seniora i wygrywał. To był wielki ich atut, a teraz bardzo dużo na tym stracą.
    Owszem stracimy świetnego juniora, ale za to zostanie sporo hajsu w kasie, więc będzie można dosypać mocnemu seniorowi, żeby go przekonać.

  35. Powrót do góry    #4173
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Najlepiej to Tungatea (skoro ma odejść), żeby nie musiał biedak drałować nie wiadomo ile przez całą Polskę bez sensu.

  36. Powrót do góry    #4174
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Przyjemski podobno woli ZG niż Lublin
    Bardzooooo bym się zdziwił, ale traktuje to na dziś jakoś si-fci
    Tylko Falubaz

  37. Powrót do góry    #4175
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Bardzooooo bym się zdziwił, ale traktuje to na dziś jakoś si-fci
    IN PROTAS I TRUST !!!
    IN PROTAS I TRUST !!!

  38. Powrót do góry    #4176
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,594
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Przyjemski podobno woli ZG niż Lublin
    info z Twittera?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  39. Powrót do góry    #4177
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    IN PROTAS I TRUST !!!
    Wiara to jedno, ale kasa musi się Wiktorowi zgadzać. Jakoś niechce mu się wierzyć, że stać nas na przebicie Motor.
    Tylko Falubaz

  40. Powrót do góry    #4178
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,543
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Wiara to jedno, ale kasa musi się Wiktorowi zgadzać. Jakoś niechce mu się wierzyć, że stać nas na przebicie Motor.
    Gdybyście wzięli Przyjemskiego to absolutnie wasze szansę na utrzymanie bardzo , bardzo wzrosną.

  41. Powrót do góry    #4179
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    info z Twittera?
    Z piekarni ????

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Gdybyście wzięli Przyjemskiego to absolutnie wasze szansę na utrzymanie bardzo , bardzo wzrosną.
    Z pewnością tak by było, ale nadal pytanie brzmi czy nas stać? Ja nie znam odpowiedzi na to pytanie.
    Tylko Falubaz

  42. Powrót do góry    #4180
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Kasa działa cuda! Krakowiakowi też było dużo bliżej do Bydgoszczy, a już do Ostrowa to tym bardziej Oba kluby go bardzo chciały a wybrał dalekie Krosno. Nagle zaczął mówić, że dojazdy to nie problem, ze ma profesjonalny team itd. Jak jest kasa to dojazdy nie robią różnicy.
    a czemu niby Krakowiak miałby mieć bliżej tym bardziej do Ostrowa niż Bydzi?

  43. Powrót do góry    #4181
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,594
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Z piekarni ????



    Z pewnością tak by było, ale nadal pytanie brzmi czy nas stać? Ja nie znam odpowiedzi na to pytanie.
    awkop się przewija mi czasami na Twitterze, więc możliwe, że tam ktoś po prostu puszcza ploty
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  44. Powrót do góry    #4182
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Przyjemski podobno woli ZG niż Lublin
    Woli. Nie po to Protas załatwił Pentela Wiktorowi, żeby go nam teraz zwinęli metr przed kiblem. Byle bez kontuzji w finale i niech awansują.

  45. Powrót do góry    #4183
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Woli. Nie po to Protas załatwił Pentela Wiktorowi, żeby go nam teraz zwinęli metr przed kiblem. Byle bez kontuzji w finale i niech awansują.
    Ale Stachowicz i Pentelu odchodzą po sezonie z Zielonej więc o czym ty piszesz? Nawet młody Stachowicz na metropolii bydgoskiej jakiś czas temu mówił o innej koncepcji firmy w roku kalendarzowym 2024-2025.
    Nie wiem skąd takie brednie bierzesz o Pentelu i Wiktorze skoro jego głównymi sponsorami będą dalej szczególnie Abramczyk,Nova Code i dojdzie Sowa czyli stricte bydgoskie firmy?!

  46. Powrót do góry    #4184
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Ale Stachowicz i Pentelu odchodzą po sezonie z Zielonej więc o czym ty piszesz? Nawet młody Stachowicz na metropolii bydgoskiej jakiś czas temu mówił o innej koncepcji firmy w roku kalendarzowym 2024-2025.
    Nie wiem skąd takie brednie bierzesz o Pentelu i Wiktorze skoro jego głównymi sponsorami będą dalej szczególnie Abramczyk,Nova Code i dojdzie Sowa czyli stricte bydgoskie firmy?!
    To fajnie ze bydgoscy sponsorzy zostana z nim jak będzie zawodnikiem Falubazu

    To się ceni

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Super Pro Peter kildemand za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (30-08-2023), Falubaz (29-08-2023)

  48. Powrót do góry    #4185
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Ale Stachowicz i Pentelu odchodzą po sezonie z Zielonej więc o czym ty piszesz? Nawet młody Stachowicz na metropolii bydgoskiej jakiś czas temu mówił o innej koncepcji firmy w roku kalendarzowym 2024-2025.
    Nie wiem skąd takie brednie bierzesz o Pentelu i Wiktorze skoro jego głównymi sponsorami będą dalej szczególnie Abramczyk,Nova Code i dojdzie Sowa czyli stricte bydgoskie firmy?!
    Ta koncepcja to właśnie zawodnik w PGEE, więc zmień piekarnię

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •