Strona 46 z 108 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,026 do 2,070 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2026
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Przemo Pawlicki , absolutnie szef w 1 lidze. Za mocny na tą ligę

  2. Powrót do góry    #2027
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ja nie wiem jaki budzet powinien miec Falubaz ale krosno podobno ma 17 milionow a udalo im sie sciagnac tylko jednego topowego zawodnika a biorąc pod uwage ze Falubaz bedzie miał tanszych pawlickiego,Jensena czy Kvecha to powinien szarpac po Przyjemskiego skoro speedwayfzg twierdzi że bedziecie w top4 budzetów
    No skoro Krosno ma budżet 17 mln to jaki budżet ma Wrocek czy Lublin ? A ty chcesz za 10-12 mln walczyć w SE o DMP ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #2028
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No skoro Krosno ma budżet 17 mln to jaki budżet ma Wrocek czy Lublin ? A ty chcesz za 10-12 mln walczyć w SE o DMP ?
    10-12 ma Unia i walczy o utrzymanie. Zobacz ile Krosno musiało przepłacać żeby też walczyć o utrzymanie?? A są w gorszej sytuacji

  4. Powrót do góry    #2029
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    10-12 ma Unia i walczy o utrzymanie. Zobacz ile Krosno musiało przepłacać żeby też walczyć o utrzymanie?? A są w gorszej sytuacji
    No to dlatego właśnie pytam, jaki budżet musiałby mieć FZG jak by chciał walczyć o majstra w przyszłym roku, o ile awansuje ? O majstra a nie o utrzymanie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #2030
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to dlatego właśnie pytam, jaki budżet musiałby mieć FZG jak by chciał walczyć o majstra w przyszłym roku, o ile awansuje ? O majstra a nie o utrzymanie.
    20-23 bańki, albo dużo szczęścia

  6. Powrót do góry    #2031
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No skoro Krosno ma budżet 17 mln to jaki budżet ma Wrocek czy Lublin ? A ty chcesz za 10-12 mln walczyć w SE o DMP ?



    Jesli Falubaz chciałby za rok walczyc o majstra z pozycji wchodzącego to musiałby przepłacić z 3 gwiazdy (Thomsen,Sayfudtinov i Michelsen) więc musiałby mieć coś pod budzet Lublina czy Wrocka

    I czemu niby Falubaz miałby miec 10-12 mln skoro w tym sezonie jest to podobno 8 więc z 6,5 mln z tv daje to na starcie 14,5 mln a wliczajac wieksza kwote za bilety,wsparcie miasta czy sponsorow to bylaby to kwota jeszcze wyższa

  7. Powrót do góry    #2032
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jesli Falubaz chciałby za rok walczyc o majstra z pozycji wchodzącego to musiałby przepłacić z 3 gwiazdy (Thomsen,Sayfudtinov i Michelsen) więc musiałby mieć coś pod budzet Lublina czy Wrocka

    I czemu niby Falubaz miałby miec 10-12 mln skoro w tym sezonie jest to podobno 8 więc z 6,5 mln z tv daje to na starcie 14,5 mln a wliczajac wieksza kwote za bilety,wsparcie miasta czy sponsorow to bylaby to kwota jeszcze wyższa
    A to nie ty w tym wątku pisałeś, ze z budżetem 10-12 mln i takim Przyjemskim można powalczyć o pudło w SE ? Czy ciebie z kimś pomyliłem ?

    Aaa, bym zapomniał. Niech mi ktoś przypomni który tam z zawodników Orła lideruje dzisiaj w meczu w ZG ?

    Nie czasami ten "łamaga" Tonder który to miał klubu sobie nie znaleźć w I lidze ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 03-06-2023 o 19:09
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #2033
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A to nie ty w tym wątku pisałeś, ze z budżetem 10-12 mln i takim Przyjemskim można powalczyć o pudło w SE ? Czy ciebie z kimś pomyliłem ?

    Aaa, bym zapomniał. Niech mi ktoś przypomni który tam z zawodników Orła lideruje dzisiaj w meczu w ZG ?

    Nie czasami ten "łamaga" Tonder który to miał klubu sobie nie znaleźć w I lidze ?
    Ja nic nie pisałem o 10-12 mln

    Zobaczymy w listopadzie gdzie podpisze

  9. Powrót do góry    #2034
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 70 w 49 postach
    Tondi dobry mecz dlaczego nie pojechal 6 razy nie rozumiem ... legendarne budowanie zawodnikow MT zasluzyl na dodatkowy bieg w tym meczu, najlepszy zawodnik Orla:0

  10. Powrót do góry    #2035
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez dominiktor Zobacz posta
    Tondi dobry mecz dlaczego nie pojechal 6 razy nie rozumiem ... legendarne budowanie zawodnikow MT zasluzyl na dodatkowy bieg w tym meczu, najlepszy zawodnik Orla:0
    Nie znam przyczyny, dla której Mati jest tak prześladowany przez polskie ligi. Najlepszy zawodnik Orła w randze U24, powinien jeździć w elidze. Nie licząc Kubery, ewentualnie Bewleya, to najlepszy zawodnik kategorii. Mati jest prześladowany jak Mroczka, któremu należy się liderowanie zespołu I ligi.
    Ale nic to, co się odwlecze to nie uciecze. Mati potwierdzi swój skil i po sezonie zostanie zasypany ofertami na poziomie Bewleya mniej więcej. Liczę jeszcze na jakiś sentyment Matiego do FZG i rabat z dobrego serca taki, by kontrakt wyszedł niewiele drożej niż Miśkowiaka.
    Chyba @Mario Bros namieszał w głowie Protasowi i zarządowi FZG, bo tak zachwalał tego Beckera, że w końcu klub popełnił błąd i wziął go, a Becker jedzie piach. Jeśli awansujemy, to może Pepe pokaja się za swój błąd, wydepta ścieżkę do tonderowych drzwi i Matiego w elidze zobaczymy w żółto-biało-zielonych barwach. Bo teraz już wiadomo, Mati w I lidze nie zostanie.

  11. Powrót do góry    #2036
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 41 w 25 postach
    Wiele można powiedzieć o Tonderze, ale wczoraj piękna walka z Pawlickim.

    Mariusz - wczoraj Tonder pojechał świetne zawody. Spodziewałem się, że zrobi 4-5 pkt, a on nadawał się na taktyczną i te 2 dowoził, a raz 5-1 zrobił. Wiadomo jedne zawody, ale podobał mi się, bo w końcu pokazał charakter i to czego oczekiwano w zeszłym sezonie. Rok temu przepuściłby Przema jadącego po kredzie, a teraz próbował się bronić

  12. Powrót do góry    #2037
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Wiele można powiedzieć o Tonderze, ale wczoraj piękna walka z Pawlickim.

    Mariusz - wczoraj Tonder pojechał świetne zawody. Spodziewałem się, że zrobi 4-5 pkt, a on nadawał się na taktyczną i te 2 dowoził, a raz 5-1 zrobił. Wiadomo jedne zawody, ale podobał mi się, bo w końcu pokazał charakter i to czego oczekiwano w zeszłym sezonie. Rok temu przepuściłby Przema jadącego po kredzie, a teraz próbował się bronić
    I co z tego ? Jak przyjdą jakieś inne zawody, gdzie pojedzie słabiej to będziesz po nim jeździł jak po łysej kobyle ?

    Wczoraj pojechał po prostu dobry mecz. Nie bardzo dobry a dobry. Regularna jazda powoli robi swoje. Go stać jest na jeszcze więcej. Na dzisiaj ogranicza go jeszcze sprzęt. Gdzie brakuje mu wyraźnie prędkości. Było to szczególnie widoczne w biegu z Przemkiem. Próbował z nim walczyć do końca ale gołym okiem było widać, że szybkościowo Przemek góruje nad nim. Chyba Tonder powinien pomyśleć nad silnikami z innej stajni niż od Jacka Rempały. Ale to pewnie jest kwestia funduszy i inwestycji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #2038
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 41 w 25 postach
    Niee, nie mam zamiaru go jeździć. No chyba, że będziesz dawał jakieś dziwne teorie, albo pisal w bardzo protekcjonalnym tonie swoje wypowiedzi

    Przyznałem, że pojechał fajne zawody i nie mam problemu przyznać komuś rację, ewentualnie napisać, że ktoś pojechał dobre zawody. Moja niechęć do niego jest tylko z Twojego powodu jak pewnie innych użytkowników forum.

    Jak ktoś jedzie dobrze, to się chwali, jak słabo to trzeba opierniczyć

    Luz Mariusz. Miłej niedzieli

  14. Powrót do góry    #2039
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Niee, nie mam zamiaru go jeździć. No chyba, że będziesz dawał jakieś dziwne teorie, albo pisal w bardzo protekcjonalnym tonie swoje wypowiedzi

    Przyznałem, że pojechał fajne zawody i nie mam problemu przyznać komuś rację, ewentualnie napisać, że ktoś pojechał dobre zawody. Moja niechęć do niego jest tylko z Twojego powodu jak pewnie innych użytkowników forum.

    Jak ktoś jedzie dobrze, to się chwali, jak słabo to trzeba opierniczyć

    Luz Mariusz. Miłej niedzieli
    Czyli co ? Znowu się sam pogrążasz. Przyznajesz, że twoje oceny nie były obiektywne.

    A co ja takiego pisałem o Tonderze, że ciebie to tak ubodło ? Przecież nigdzie nie pisałem, ze będzie mistrzem świata. A pisałem tylko, ze jak mu dać regularnie jeździć to będzie progres. A wtedy może będzie gotowy (pod pewnymi warunkami) wejść w miejsce Protasa. Pisałem też, że póki co on i Kvech prezentują zbliżony poziom, czyli zbliżoną skuteczność. I aż tak się nie zgadzałeś z tą ocena, ze postanowiłeś hejtować Tondera ? Przecież to dopiero dziecinada jest.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #2040
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Co nie zmienia faktu ze za rok czeka go 2 liga bo nie ma miejsca. Ci co są w 1 lidze plus spady z eligi a dodatkowo polscy u 24 jak Lampart (pewnie Rzeszów),Swidnicki,Jasinski najlepsi z 2 ligi jak Nowak czy Polis. Takiemu Orłowi lepiej będzie się opłacać brać Jamroga i Curzytka na u24 plus upchać 3 obco. Mateusz będzie miał cięzko

  16. Powrót do góry    #2041
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Niee, nie mam zamiaru go jeździć. No chyba, że będziesz dawał jakieś dziwne teorie, albo pisal w bardzo protekcjonalnym tonie swoje wypowiedzi

    Przyznałem, że pojechał fajne zawody i nie mam problemu przyznać komuś rację, ewentualnie napisać, że ktoś pojechał dobre zawody. Moja niechęć do niego jest tylko z Twojego powodu jak pewnie innych użytkowników forum.

    Jak ktoś jedzie dobrze, to się chwali, jak słabo to trzeba opierniczyć

    Luz Mariusz. Miłej niedzieli
    Ło Panie, wyzywasz Tondera tylko dlatego bo Mariusz coś napisał ?
    Nie jest Ci głupio pisać takich głupot?

  17. Powrót do góry    #2042
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Co nie zmienia faktu ze za rok czeka go 2 liga bo nie ma miejsca. Ci co są w 1 lidze plus spady z eligi a dodatkowo polscy u 24 jak Lampart (pewnie Rzeszów),Swidnicki,Jasinski najlepsi z 2 ligi jak Nowak czy Polis. Takiemu Orłowi lepiej będzie się opłacać brać Jamroga i Curzytka na u24 plus upchać 3 obco. Mateusz będzie miał cięzko
    Być może i tak będzie, tego nie wie nikt. Również ty. Tylko nie rozumiem skąd u ciebie to notoryczne wróżenie z fusów i notoryczne degradowanie Tondera do II ligi ? Nie wiesz jak ten sezon zakończy Tonder i czy czasami nie będzie miał wzięcia w I lidze ? Skąd wiesz czy nie będzie w skali sezonu punktował lepiej niż taki Gapa, Jeleniewski, Wojdyło, Gała, Lahti, Rew i kilku innych ? A ktoś w tej I lidze będzie musiał jeździć. Jak zakończy sezon ze średnią w okolicach 1,8 i będzie lepszy od w/w to twierdzisz, że nie znajdzie roboty w I lidze ?

    W tamtym roku na jesień pisałem, ze jaja będą jak ten Tonder, pogoniony z FZG, będzie skuteczniejszy w I lidze od Kvecha i Beckera. Co nie jest wcale niemożliwe. Tylko ciekawy jestem czy wtedy będziesz skazywał takiego Beckera na II ligę ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #2043
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Być może i tak będzie, tego nie wie nikt. Również ty. Tylko nie rozumiem skąd u ciebie to notoryczne wróżenie z fusów i notoryczne degradowanie Tondera do II ligi ? Nie wiesz jak ten sezon zakończy Tonder i czy czasami nie będzie miał wzięcia w I lidze ? Skąd wiesz czy nie będzie w skali sezonu punktował lepiej niż taki Gapa, Jeleniewski, Wojdyło, Gała, Lahti, Rew i kilku innych ? A ktoś w tej I lidze będzie musiał jeździć. Jak zakończy sezon ze średnią w okolicach 1,8 i będzie lepszy od w/w to twierdzisz, że nie znajdzie roboty w I lidze ?

    W tamtym roku na jesień pisałem, ze jaja będą jak ten Tonder, pogoniony z FZG, będzie skuteczniejszy w I lidze od Kvecha i Beckera. Co nie jest wcale niemożliwe. Tylko ciekawy jestem czy wtedy będziesz skazywał takiego Beckera na II ligę ?
    Generalnie 2 liga to nie koniec kariery. Taki Polis bardzo się tam rozwinał i może Tonder w takim Poznaniu jadąc po 5 biegów też pójdzie do przodu bo jednak coś tam potrafi.A Może ktoś sie skusi i wezmie Mateusza do walki o skład w 1 . Kvech ma jeszcze lata u24 więc pewnie pojedzie w elidze a Becker jest po kontuzji ale jak dalej tak bedzie jezdzil to kto wie może tez pojdzie do 2 ligi

  19. Powrót do góry    #2044
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 41 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Ło Panie, wyzywasz Tondera tylko dlatego bo Mariusz coś napisał ?
    Nie jest Ci głupio pisać takich głupot?
    Może źle to napisałem. Moja niechęć bierze się z robienia z niego Boga przez Mariusza. Jeśli chodzi o samą jazdę to nie byłem jego fanem. Startowiec który zamyka gaz, a przy okazi zrobil nam dym w zeszłym roku.

    Generalnie nie lubię takiego płaczu jaki uskuteczniał w mediach rok temu. Takie sytuacje rozwiązuje się wewnątrz w klubie. Zobaczcie, że teraz nie ma w ogóle dymów w Falubazie - wiadomo pismaki nie mają argumentów i Pepe dba o wszystko i żadne informacje (Ragus) nie wypływają do mediow

    Moja totalna niechęć* o tak będzie dobrze napisane.

    Nigdy nie bylem fanem tego zawodnika

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Być może i tak będzie, tego nie wie nikt. Również ty. Tylko nie rozumiem skąd u ciebie to notoryczne wróżenie z fusów i notoryczne degradowanie Tondera do II ligi ? Nie wiesz jak ten sezon zakończy Tonder i czy czasami nie będzie miał wzięcia w I lidze ? Skąd wiesz czy nie będzie w skali sezonu punktował lepiej niż taki Gapa, Jeleniewski, Wojdyło, Gała, Lahti, Rew i kilku innych ? A ktoś w tej I lidze będzie musiał jeździć. Jak zakończy sezon ze średnią w okolicach 1,8 i będzie lepszy od w/w to twierdzisz, że nie znajdzie roboty w I lidze ?

    W tamtym roku na jesień pisałem, ze jaja będą jak ten Tonder, pogoniony z FZG, będzie skuteczniejszy w I lidze od Kvecha i Beckera. Co nie jest wcale niemożliwe. Tylko ciekawy jestem czy wtedy będziesz skazywał takiego Beckera na II ligę ?
    Becker jeździ w mocniejszej drużynie, a Tonder w słabszej. Z tej 3 uważam, że Janek będzie miał najlepszą średnią i mogę się z Tobą założyć 5 dych na cel charytatywny

    Wczoraj obok Przema podobał mi się Rasmus. Fajnie szarpał te pozycje i nie odpuszczał. Szkoda jednego biegu bo bylby płatny komplet.

    Przemo chyba z juniorem powinien śmigać, bo jest mocniejszy od Buczka, A Buczek z Beckerem, Rasmus z Rohanem

  20. Powrót do góry    #2045
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Może źle to napisałem. Moja niechęć bierze się z robienia z niego Boga przez Mariusza. Jeśli chodzi o samą jazdę to nie byłem jego fanem. Startowiec który zamyka gaz, a przy okazi zrobil nam dym w zeszłym roku.

    Generalnie nie lubię takiego płaczu jaki uskuteczniał w mediach rok temu. Takie sytuacje rozwiązuje się wewnątrz w klubie. Zobaczcie, że teraz nie ma w ogóle dymów w Falubazie - wiadomo pismaki nie mają argumentów i Pepe dba o wszystko i żadne informacje (Ragus) nie wypływają do mediow

    Moja totalna niechęć* o tak będzie dobrze napisane.

    Nigdy nie bylem fanem tego zawodnika
    Głuptasie ? Jakiego Boga ?

    Opinia, że jak chłop dostanie regularną jazdę i będzie robił 1,5 na mecz to ma być robieniem Boga z kogoś ? To, że nie jesteś fanem tego zawodnika, nie zwalnia ciebie z bycia w miarę obiektywnym. I nie daje ci upoważnienia abyś chłopa hejtował regularnie. I może przestań już o nim pisać w ogóle, bo co wpis to bardziej się pogrążasz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #2046
    Początkujący
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    PEPE Dawaj tego Krawczyka.

  22. Powrót do góry    #2047
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez ŚleDzik Zobacz posta
    PEPE Dawaj tego Krawczyka.
    Też mi się chłop podoba jak walczy na torze. Ktoś wie do kiedy on ma ważny kontrakt w Ostrowie ? Jest on w ogóle do wyjęcia ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #2048
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Też mi się chłop podoba jak walczy na torze. Ktoś wie do kiedy on ma ważny kontrakt w Ostrowie ? Jest on w ogóle do wyjęcia ?
    "Miałem też inne propozycje z PGE Ekstraligi. Było kilka telefonów, kilka rozmów przeprowadziliśmy, ale skończyło się tak naprawdę na jednym telefonie z reguły. Ja mam podpisany kontrakt w Ostrowie, do końca wieku juniora. I wiele telefonów się urywało, jak dotarło do nich, że jest duża kara do opłacenia, jakby ktoś chciał mnie wykupić – zaznacza Jakub Krawczyk"

  24. Powrót do góry    #2049
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 21 w 14 postach
    Toner ładnie wczoraj ale Kvech dzisiaj

    Tylko Buczek wrócił do pokonywania łuków na 4 razy

  25. Powrót do góry    #2050
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    A ile tam wynosi maks stawka za rok szkolenia ?

    Ostrów tez musi trochę się zreflektować, bo Krawczyk juniorem będzie jeszcze tylko w 2024/25. Więc jak chca w ogóle wziąć za niego jakieś pieniądze to czas negocjować i spuścić z tonu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #2051
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ile tam wynosi maks stawka za rok szkolenia ?

    Ostrów tez musi trochę się zreflektować, bo Krawczyk juniorem będzie jeszcze tylko w 2024/25. Więc jak chca w ogóle wziąć za niego jakieś pieniądze to czas negocjować i spuścić z tonu.
    Licencje zdał w 2019. Wtedy miał 15 lat. Za lata 20,21,22,23 należy się 480 tysiecy

    480 tysięcy + kaska dla Krawczyka jakies 250 powiedzmy. Czyli z 730 tysiecy za juniora na 2-3 pkt w ekstralidze

    Za drogi Przyjemski lubi to

  27. Powrót do góry    #2052
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Licencje zdał w 2019. Wtedy miał 15 lat. Za lata 20,21,22,23 należy się 480 tysiecy

    480 tysięcy + kaska dla Krawczyka jakies 250 powiedzmy. Czyli z 730 tysiecy za juniora na 2-3 pkt w ekstralidze

    Za drogi Przyjemski lubi to
    Czemu 2-3 pkt ? Jakieś 4-6 może śmiało robić.

    No i w piekarniach mówią, ze na Przyjemskiego trzeba szykować jakieś 1,5 mln stając do licytacji z Wrockiem, Gorzowem i Lublinem. A i to nie wiadomo czy wystarczy. I nie pisz, że za Krawczyka należy się bo to jest stawka maksymalna. A Ostrów jak nie będzie chciał spuścić z ceny to może nic nie zarobić. Czyli coś tam spuścić musza. Za rok chętnych na Krawczyka będzie jeszcze mniej. Tak czy siak taki Krawczyk bedzie jakieś 60 % tańszy od Przyjemskiego. Sądzę, ze jest do pozyskania za jakieś 500-600 tys. łącznie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #2053
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czemu 2-3 pkt ? Jakieś 4-6 może śmiało robić.

    A Ostrów jak nie będzie chciał spuścić z ceny to może nic nie zarobić. Czyli coś tam spuścić musza. .
    Ale oni go wcale sprzedawać nie chcą bo to ich jedyny junior na poziomie. Tymbardziej ze Przyjemski w Motorze i Sparcie nie pojedzie naraz wiec kilka klubów może chcieć spełnić żadania Ostrovii
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 04-06-2023 o 17:11

  29. Powrót do góry    #2054
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Też mi się chłop podoba jak walczy na torze. Ktoś wie do kiedy on ma ważny kontrakt w Ostrowie ? Jest on w ogóle do wyjęcia ?
    Do wyjęcia będzie prawdopodobnie dwóch juniorów w Ostrowie. Chyba że znajda kase na walke o awans to wtedy tylko jeden i niekoniecznie Krawczyk. W bardziej prawdopodobnym wariancie gdzie będą jechać o to co w tym sezonie to chcą sprzedać dwóch, bo mają młodych Seniuka i młodszego Szostaka, którzy mogą jechać w lidze, a teraz będzie ostatni moment żeby wziąć jakąś kasę za tych z poprzedniego rzutu.

  30. Powrót do góry    #2055
    Początkujący
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Pepe Dawaj Fricka
    1Fricke
    2Przemo
    3Rasmus
    4Kvech
    5Piter
    6Borowiak
    7Krawczyk
    8Curzytek
    I jedziemy o Play offy

  31. Powrót do góry    #2056
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 41 w 25 postach
    Max będzie chciał odejść z GKMu?

  32. Powrót do góry    #2057
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Tak jak mówiłem Max się nakręca, lider pełną gębą 12+2, super wynik. 16 wygranych biegów, co daje 37,2% wygranych swoich biegów. To jest bardzo dobry wynik. Jak GKM tak zaczął jeździć to my chyba musimy się godzić z Doylem

  33. Powrót do góry    #2058
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Może źle to napisałem. Moja niechęć bierze się z robienia z niego Boga przez Mariusza. Jeśli chodzi o samą jazdę to nie byłem jego fanem. Startowiec który zamyka gaz, a przy okazi zrobil nam dym w zeszłym roku.

    Generalnie nie lubię takiego płaczu jaki uskuteczniał w mediach rok temu. Takie sytuacje rozwiązuje się wewnątrz w klubie. Zobaczcie, że teraz nie ma w ogóle dymów w Falubazie - wiadomo pismaki nie mają argumentów i Pepe dba o wszystko i żadne informacje (Ragus) nie wypływają do mediow

    Moja totalna niechęć* o tak będzie dobrze napisane.

    Nigdy nie bylem fanem tego zawodnika



    Becker jeździ w mocniejszej drużynie, a Tonder w słabszej. Z tej 3 uważam, że Janek będzie miał najlepszą średnią i mogę się z Tobą założyć 5 dych na cel charytatywny

    Wczoraj obok Przema podobał mi się Rasmus. Fajnie szarpał te pozycje i nie odpuszczał. Szkoda jednego biegu bo bylby płatny komplet.

    Przemo chyba z juniorem powinien śmigać, bo jest mocniejszy od Buczka, A Buczek z Beckerem, Rasmus z Rohanem
    Przecież nie kto inny jak Mario Bros wychwalał Beckera jako zawodnika, który swoimi możliwościami przerasta pozostałych U24 I ligi i ma być gamechangerem dającym awans FZG.
    Na spokojnie, to Becker jest świeżym ozdrowieńcem i trzeba dać mu trochę czasu. Ale wcześniej twierdziłem i to podtrzymuję. Becker jest najbardziej nieobliczalnym zawodnikiem U 24.

    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Toner ładnie wczoraj ale Kvech dzisiaj

    Tylko Buczek wrócił do pokonywania łuków na 4 razy
    Tonder na sobie znanych torach, w ZG i Łodzi potrafi skutecznie pojechać, w innych miejscach jest gorzej.
    A Honza strzelił chyba swój pierwszy płatny komplet e lidze, Tonder dobrze ale Kvech jeszcze lepiej.
    Że strony finansowej, to może dobrze że Becker cieniuje? Jakby jeszcze U24 ocierał się o płatne komplety, to kasa za punktówkę byłaby szalona.

  34. Powrót do góry    #2059
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Potwierdza się to, o czym każdy rozgarnięty kibic pisał od dawna. Kvechowi potrzeba pewnego miejsca w składzie i regularnej jazdy na różnych torach. Stały rozwój i proszę: awans do SEC, pierwszy płatny komplet w lidze. Za rok w elidze może namieszać.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    Eneasz (05-06-2023)

  36. Powrót do góry    #2060
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czemu 2-3 pkt ? Jakieś 4-6 może śmiało robić.

    No i w piekarniach mówią, ze na Przyjemskiego trzeba szykować jakieś 1,5 mln stając do licytacji z Wrockiem, Gorzowem i Lublinem. A i to nie wiadomo czy wystarczy. I nie pisz, że za Krawczyka należy się bo to jest stawka maksymalna. A Ostrów jak nie będzie chciał spuścić z ceny to może nic nie zarobić. Czyli coś tam spuścić musza. Za rok chętnych na Krawczyka będzie jeszcze mniej. Tak czy siak taki Krawczyk bedzie jakieś 60 % tańszy od Przyjemskiego. Sądzę, ze jest do pozyskania za jakieś 500-600 tys. łącznie.
    Nie za tanio? Podobno za wypożyczenie Borowika tyle płaciliśmy

  37. Powrót do góry    #2061
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 41 w 25 postach
    Wczorajszego meczu Polonii z Ovią nie oglądałem. Ostrów taki słaby, czy Bdg taki skok formy? Ciekawe kto będzie naszym rywalem głównym rywalem.

    Ten Ostrów z Palovarą wygląda na rzadki team. Berntzon to nie lider

  38. Powrót do góry    #2062
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Nie za tanio? Podobno za wypożyczenie Borowika tyle płaciliśmy
    Nie mam pojęcia czy tanio czy nie. Po prostu strzelam. Ale Krawczyk tylko dwa sezony będzie mógł być juniorem. Co będzie miało duży wpływ na cenę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #2063
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 41 w 25 postach
    Krawczyk to byłby dobry transfer. Kiedyś myślałem, że to Szostak będzie lepszy od Krawczyka, bo ten 1 dość dobrze się rozwija. Od momentu awansu u Sebastiana widać mocny zjazd.

  40. Powrót do góry    #2064
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Dla nas każdy junior, który będzie robił punkty na juniorach rywali zamiast zer bedzie na wage utrzymania. Jesli junior traci punkty w rywalizacji z rywalami to nadrabiac musza seniorzy te punkty.
    Prawdopodobnie ciezko nam bedzie o seniorow robiacych roznice na plus bo to sa zawodnicy pokroju Zmarzlika, Thomsena, Kołodzieja czy Laguty, Bewleya itd.

    Nasza seniorka dobrze jak bedzie potrafila jechac mniej wiecej na remis z rywalami. Zatem na odrabianie strat i budowanie przewagi marne szanse.
    O wynikach meczów czesto decyduje kilka pojedynczych punktów w jedna albo druga strone.
    Te 5-7 punktow Przyjemskiego to moze byc roznica w wygraniu kilku meczy u siebie lub ich przegraniu. Czyli miedzy utrzymaniem a spadkiem.

    Zasada jest prosta: albo wymiatacz na 12-14 pkt. jak Zmarzlik, Laguta czy Mikkelsen i wtedy nawet slabszy junior ale swoj na 0-2 pkt..
    Albo slabszy senior solidny jak Doyle, Fricke, Piotr Pawlicki, Woryna, Lindgren na 8-10 pkt i dobry junior jak Przyjemski na 5-7 pkt.
    I wtedy wychodzi podobnie.

    Przecietny czy slaby junior i przecietny/solidny senior to jest za mało na Ekstraligę.

  41. Powrót do góry    #2065
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Żadnych Lindgrenów. Pawlicki głupszy i Doyle jak najbardziej.

  42. Powrót do góry    #2066
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Dla nas każdy junior, który będzie robił punkty na juniorach rywali zamiast zer bedzie na wage utrzymania. Jesli junior traci punkty w rywalizacji z rywalami to nadrabiac musza seniorzy te punkty.
    Prawdopodobnie ciezko nam bedzie o seniorow robiacych roznice na plus bo to sa zawodnicy pokroju Zmarzlika, Thomsena, Kołodzieja czy Laguty, Bewleya itd.

    Nasza seniorka dobrze jak bedzie potrafila jechac mniej wiecej na remis z rywalami. Zatem na odrabianie strat i budowanie przewagi marne szanse.
    O wynikach meczów czesto decyduje kilka pojedynczych punktów w jedna albo druga strone.
    Te 5-7 punktow Przyjemskiego to moze byc roznica w wygraniu kilku meczy u siebie lub ich przegraniu. Czyli miedzy utrzymaniem a spadkiem.

    Zasada jest prosta: albo wymiatacz na 12-14 pkt. jak Zmarzlik, Laguta czy Mikkelsen i wtedy nawet slabszy junior ale swoj na 0-2 pkt..
    Albo slabszy senior solidny jak Doyle, Fricke, Piotr Pawlicki, Woryna, Lindgren na 8-10 pkt i dobry junior jak Przyjemski na 5-7 pkt.
    I wtedy wychodzi podobnie.

    Przecietny czy slaby junior i przecietny/solidny senior to jest za mało na Ekstraligę.
    Najlepiej jakby spadek zanotował Grudziądz bo Frick do wyrwania i w razie naszego awansu to oni na farcie znowu się utrzymają.A z Krosnem to moglibyśmy powalczyć .Co do juniorów to fakt bez nich mamy marne szanse.

  43. Powrót do góry    #2067
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Najlepiej jakby spadek zanotował Grudziądz bo Frick do wyrwania i w razie naszego awansu to oni na farcie znowu się utrzymają.A z Krosnem to moglibyśmy powalczyć .Co do juniorów to fakt bez nich mamy marne szanse.
    Jak Fricke będzie tak zapyerdalał jak wczoraj, to jestem przekonany, że za chwile taki Kępa złoży mu propozycję nie do odrzucenia i w czerwcu podpiszą jakiś prekontrakt.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #2068
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Po pierwsze jeszcze jest sporo czasu do końca sezonu i zobaczymy jak Maks bedzie jechal dalej. Mysle, ze dobrze wspomina atmosfere na naszym stadionie i GKM nie bylby najgrozniejszym rywalem o kontrakt Fricke dla nas. Gorzej wlasnie z bogatymi klubami jak Lublin, Wroclaw, Czewa czy nawet Leszno albo Krosno.

    No wlasnie, Krosno uwazam moze miec wiekszy budzet od GKM i oni beda grozniejsi w razie czego w okresie transferowym, wiec chyab wolalbym aby oni spadli niz GKM. Choc jedni i drudzy byloby milo.

    Oby nie Unia Leszno bo to co pokazują to mistrzostwo swiata. Bez Kolodzieja, Zengoty i Holdera mieli wczoraj 34:38 a finalnie 41:49 ze Stalą Gorzów! Gratki dla Byków bo walczą do końca i na maksa, nawet jeśli resztkami sił.

  45. Powrót do góry    #2069
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Pacz Pan , wychodzi na to że już awansowaliśmy
    Jak to się stało że przegapiłem takie wydarzenie?
    Mógłbym się wytłumaczyć lokalnym bimbrem ale przecież nie można ciągle winić alkohol

  46. Powrót do góry    #2070
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Bardzo zabawne - jak te suchary Strasburgera przed Familiadą.

    Najlepiej poczekać aż ewentualny awans będzie pewny i rozpoczać kombinowanie na temat składu po 1 listopada.
    Dobrze, ze w klubie chociaż tak nie myślą.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •