Strona 99 z 108 PierwszyPierwszy ... 4989979899100101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,411 do 4,455 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4411
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Musiałby powstać osobny temat żeby ogarnąć jego przyznawanie się do błędów

  2. Powrót do góry    #4412
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Kopanie się z koniem.

    Kvechowi do pełni profesjonalizmu wystarczy porządny tuner i to może wymusić na zawodniku nawet klub - albo pomoc.

    Tonderowi do pozostania profesjonalnym zawodnikiem brakuje jazdy, sprzętu i chęci rozwoju. Czyli wszystkiego

    Że też wam się chce. Im więcej merytoryki tym więcej idiotycznych odpowiedzi dziada.

  3. Powrót do góry    #4413
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Musiałby powstać osobny temat żeby ogarnąć jego przyznawanie się do błędów
    No właśnie nie musiałby powstać żaden osobny temat, bo nie przyzna się ani razu, więc nie będzie i tak co pisać.

  4. Powrót do góry    #4414
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,537
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Przemek daj spokój, można czas marnować w lepszy sposób.

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mariusz, co to za kocopoły próbujesz mi tu przemycić, odwracając kota ogonem.

    Ja Ci pisałem po sezonie 2020 i na początku sezonu 2021, że stawianie na Tondera nie ma sensu, bo Kvech jest młodszy, bardziej rozwojowy i przemawia za nim ta przewaga dwóch lat na u24. I wyszło na moje i na 99 % użytkowników, że z Tondera po sezonie 2023 nie ma już żadnego pożytku. Zrozum, że stawianie na początku na Tondera - hamowało rozwój Kvecha. Tym bardziej, że Tonder jechał dobrze głównie wtedy kiedy były wysokie temperatury, tor był twardy i startowy. Zobacz sobie jak Tonder radzi sobie na przyczepnych torach, albo jaki jest surowy technicznie na dystansie. Wtedy każda rozgarnieta osoba rozumiała pewne kwestie.

    Stawianie wówczas na Tondera przyhamowało rozwój Kvecha przez co jeździł mniej, a później poszedł na wypożyczenie. Sądzę, że szybsze postawienie na Kvecha sprawiłoby, że on by był lepszym, skuteczniejszym żużlowcem. Stawianie na Tondera to było bezcelowe spalanie przez niego metanolu. Wiem, że sobie uroiłeś pewne średnie jakie mógłby osiągnąć, ale jego jazda nie rokowała ŻADNYCH najmniejszych nadziej na rozwój.

    Ciężko się przyznać, że po prostu się pomyliłeś co do oceny Tondera i Kvecha? Po co iśc w zaparte i odwracać kota ogonem?
    Falubaz to MAGIA!!!

  5. Powrót do góry    #4415
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mariusz, co to za kocopoły próbujesz mi tu przemycić, odwracając kota ogonem.

    Ja Ci pisałem po sezonie 2020 i na początku sezonu 2021, że stawianie na Tondera nie ma sensu, bo Kvech jest młodszy, bardziej rozwojowy i przemawia za nim ta przewaga dwóch lat na u24. I wyszło na moje i na 99 % użytkowników, że z Tondera po sezonie 2023 nie ma już żadnego pożytku. Zrozum, że stawianie na początku na Tondera - hamowało rozwój Kvecha. Tym bardziej, że Tonder jechał dobrze głównie wtedy kiedy były wysokie temperatury, tor był twardy i startowy. Zobacz sobie jak Tonder radzi sobie na przyczepnych torach, albo jaki jest surowy technicznie na dystansie. Wtedy każda rozgarnieta osoba rozumiała pewne kwestie.

    Stawianie wówczas na Tondera przyhamowało rozwój Kvecha przez co jeździł mniej, a później poszedł na wypożyczenie. Sądzę, że szybsze postawienie na Kvecha sprawiłoby, że on by był lepszym, skuteczniejszym żużlowcem. Stawianie na Tondera to było bezcelowe spalanie przez niego metanolu. Wiem, że sobie uroiłeś pewne średnie jakie mógłby osiągnąć, ale jego jazda nie rokowała ŻADNYCH najmniejszych nadziej na rozwój.

    Ciężko się przyznać, że po prostu się pomyliłeś co do oceny Tondera i Kvecha? Po co iśc w zaparte i odwracać kota ogonem?
    Zapytam wprost, czy ty rozumiesz w ogóle tekst pisany ? Bo odnosze wrażenie, że nie bardzo.

    Aby ocenić i jednego i drugiego to przez te 3 lata obaj musieliby regularnie jeździć. A tak nie było. Owszem taki Kvech cały sezon 2022 przejeździł regularnie. Tonder nie, jeździł z doskoku spod 8/16. I obaj mieli średnią ok 1,6. Połowę sezonu 2021 w SE Tonder pauzował z powodu kontuzji. W sumie Tonder pojechał w 8 meczach a Kvech w 7 meczach. Tonder miał 1,2 a Kvech 0,750. Dopiero w tym roku obaj jechali w miarę regularnie. Ale obaj na obczyźnie. I tutaj nieznacznie wygrywa Kvech ze średnią 1,7. Tylko, że to nic nie zmienia. Bo dalej nie wiemy czy taki Tonder, jak by regularnie startował w FZG przez te 3 lata nie byłby skuteczniejszym zawodnikiem. I tego sie już nie dowiemy.

    I aby dotarło do twojego pustego łba. Nigdy i nigdzie nie twierdziłem, że taki Tonder na pewno zrobi taki progres, że będzie kręcił te 1,5 w SE. Jedyne co twierdziłem to to, że ja stawiałbym na Tondera. Bo jeśli chłop zaskoczy na odp. poziomie to będziemy mieli krajowego seniora na ładnych kilka lat po skończeniu wieku U24. W zamyślę miałem już emeryturę Protasa. Który wtedy jeszcze jeździł. Więc napisz mi w czym ja się myliłem ? Do czego mam się przyznać ?

    Ty stawiałeś na Kvecha, a ja twierdziłem, że Kvech to pomyłka. Bo po skończeniu wieku U24, do niczego nam się taki Kvech nie przyda, bo według mnie to on na poziom lidera w SE nie wskoczy. Co ten sezon ewidentnie potwierdza. Gdzie dzisiaj jest taki Kvech a gdzie np. taki Becker ? Czy pomyliłem się w ocenie Kvecha ? Póki co nie. Ale być może się myliłem i za rok, może dwa (tyle mu zostało do ukończenia 24 lat) gość wyprowadzi mnie z błędu. W co wątpię, ale jeśli będzie w SE klepał średnią na poziomie 2,0 jak na zagranicznego lidera przystało to wtedy przyznam ci racje, że myliłem się co do osoby Kvecha. Póki co, fakt, że może dostać się do cyklu SGP tylnymi drzwiami, nie zmienia faktu, że w I lidze to on nie zachwyca. A co dopiero mówić o SE.

    Reasumując, co do Tondera to sie nie myliłem, bo nigdzie nie twierdziłem, ze na pewno zanotuje taki progres. Owszem, liczyłem na to, ale to nie jest twierdzenie. Co do Kvecha, to twierdziłem, że nic nam po nim. Bo na poziom ekstraligowego lidera chłop i tak nie wskoczy, a tylko taką role mógłby pełnić w FZG po skończeniu 24 lat. Ale tu aby powiedzieć, że się myliłem, to musisz poczekać jeszcze te 2 lata. Póki co wychodzi na moje, bo Kvech, oprócz chaosu na torze, robi sporo wiatru, ale nic ponadto. Jesli chodzi o jego skutecznośc to blado to wygląda nawet w I lidze. Więc czeog ty bronisz i na jakiej podstawie ? Że może pojedzie w SGP ? No może i pojedzie. I jaka korzyść z tego będzie miał FZG w SE o ile awansuje ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 14-09-2023 o 17:06
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #4416
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zapytam wprost, czy ty rozumiesz w ogóle tekst pisany ? Bo odnosze wrażenie, że nie bardzo.

    Aby ocenić i jednego i drugiego to przez te 3 lata obaj musieliby regularnie jeździć. A tak nie było. Owszem taki Kvech cały sezon 2022 przejeździł regularnie. Tonder nie, jeździł z doskoku spod 8/16. I obaj mieli średnią ok 1,6. Połowę sezonu 2021 w SE Tonder pauzował z powodu kontuzji. W sumie Tonder pojechał w 8 meczach a Kvech w 7 meczach. Tonder miał 1,2 a Kvech 0,750. Dopiero w tym roku obaj jechali w miarę regularnie. Ale obaj na obczyźnie. I tutaj nieznacznie wygrywa Kvech ze średnią 1,7. Tylko, że to nic nie zmienia. Bo dalej nie wiemy czy taki Tonder, jak by regularnie startował w FZG przez te 3 lata nie byłby skuteczniejszym zawodnikiem. I tego sie już nie dowiemy.

    I aby dotarło do twojego pustego łba. Nigdy i nigdzie nie twierdziłem, że taki Tonder na pewno zrobi taki progres, że będzie kręcił te 1,5 w SE. Jedyne co twierdziłem to to, że ja stawiałbym na Tondera. Bo jeśli chłop zaskoczy na odp. poziomie to będziemy mieli krajowego seniora na ładnych kilka lat po skończeniu wieku U24. W zamyślę miałem już emeryturę Protasa. Który wtedy jeszcze jeździł. Więc napisz mi w czym ja się myliłem ? Do czego mam się przyznać ?

    Ty stawiałeś na Kvecha, a ja twierdziłem, że Kvech to pomyłka. Bo po skończeniu wieku U24, do niczego nam się taki Kvech nie przyda, bo według mnie to on na poziom lidera w SE nie wskoczy. Co ten sezon ewidentnie potwierdza. Gdzie dzisiaj jest taki Kvech a gdzie np. taki Becker ? Czy pomyliłem się w ocenie Kvecha ? Póki co nie. Ale być może się myliłem i za rok, może dwa (tyle mu zostało do ukończenia 24 lat) gość wyprowadzi mnie z błędu. W co wątpię, ale jeśli będzie w SE klepał średnią na poziomie 2,0 jak na zagranicznego lidera przystało to wtedy przyznam ci racje, że myliłem się co do osoby Kvecha. Póki co, fakt, że może dostać się do cyklu SGP tylnymi drzwiami, nie zmienia faktu, że w I lidze to on nie zachwyca. A co dopiero mówić o SE.

    Reasumując, co do Tondera to sie nie myliłem, bo nigdzie nie twierdziłem, ze na pewno zanotuje taki progres. Owszem, liczyłem na to, ale to nie jest twierdzenie. Co do Kvecha, to twierdziłem, że nic nam po nim. Bo na poziom ekstraligowego lidera chłop i tak nie wskoczy, a tylko taką role mógłby pełnić w FZG po skończeniu 24 lat. Ale tu aby powiedzieć, że się myliłem, to musisz poczekać jeszcze te 2 lata. Póki co wychodzi na moje, bo Kvech, oprócz chaosu na torze, robi sporo wiatru, ale nic ponadto. Jesli chodzi o jego skutecznośc to blado to wygląda nawet w I lidze. Więc czeog ty bronisz i na jakiej podstawie ? Że może pojedzie w SGP ? No może i pojedzie. I jaka korzyść z tego będzie miał FZG w SE o ile awansuje ?
    Mariusz - pomyliłeś się i się nie potrafisz przyznać do błędu.

    Stawianie na Tondera było bezcelowe. Każdy widział, że to łamaga, ze sztywną sylwetką i nie rozwinie się na żadnego żużlowca. Kvecha wtedy warto było inwestować, aby w ostatnich 2-3 sezonach spijać śmietankę tej decyzji, gdy już by robił solidne punkty na u24, a Tonder jak po tym roku kończy swoj przydatność. Inwestowanie wcześniejsze było z myślą co do sezonów 2024-25.

    A jeśli Ty się wtedy łudziłeś, że z Tondera coś może być świadczy tylko o Twojej starości, głupocie i nieznajomości żużla. Zresztą Ty potencjału zawodników nijak nie potrafisz określić. Kiedys pisałeś, że Adaś Strzelec, mistrz drugiego łuku w Gorzowie ma podobny potencjał do Bartosza Zmarzlika, ale coś tego potencjału Adaś nigdy nie pokazał.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 14-09-2023 o 17:42

  7. Powrót do góry    #4417
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Do tego tez się nie przyzna. Proponuję założyć temat głupota Mariusza, albo filozofie Mariusza. Mariusz, masz na nazwisko Tonder(ojciec)?, czy jesteś jego wujkiem/ojcem chrzestnym, że tak go bronisz?

    Tonder jak przegra start to już nie wyprzedzi, Janek tak. To jest ta rożnica. Mati przyjedzie 100m z tyłu, a JK będzie szarpał

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Glebson za jego przydatny post!

    Przemek (14-09-2023)

  9. Powrót do góry    #4418
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mariusz - pomyliłeś się i się nie potrafisz przyznać do błędu.

    Stawianie na Tondera było bezcelowe. Każdy widział, że to łamaga, ze sztywną sylwetką i nie rozwinie się na żadnego żużlowca. Kvecha wtedy warto było inwestować, aby w ostatnich 2-3 sezonach spijać śmietankę tej decyzji, gdy już by robił solidne punkty na u24, a Tonder jak po tym roku kończy swoj przydatność. Inwestowanie wcześniejsze było z myślą co do sezonów 2024-25.

    A jeśli Ty się wtedy łudziłeś, że z Tondera coś może być świadczy tylko o Twojej starości, głupocie i nieznajomości żużla. Zresztą Ty potencjału zawodników nijak nie potrafisz określić. Kiedys pisałeś, że Adaś Strzelec, mistrz drugiego łuku w Gorzowie ma podobny potencjał do Bartosza Zmarzlika, ale coś tego potencjału Adaś nigdy nie pokazał.
    No przecież inwestowali w Kvecha. Jechał pół sezonu 2021, następnie cały sezon 2022 w barwach FZG, a w 2023 wypożyczyli go do Rybnika aby tam regularnie jechał. I co, gdzie dzisiaj jest ten twój Kvech ? 25 zawodnik I ligi. Odjedzie te swoje regulaminowe 2 lata na pozycji U24 i skończy sie Kvech. A ty piszesz o Kvechu co najmniej tak jak by gość był dzisiaj w TOP 10 SE. Jak by był to wtedy powiedziałbym ci tutaj, że myliłem się i trzeba było na niego stawiać, ze miałeś racje. Ale tak nie jest. I moim zdaniem nie będzie. Więc w czym ja mam ci przyznać rację ? Umiesz to po Polsku wytłumaczyć ? Bo póki co rzucasz się jak szczerbaty na suchary, nie mając żadnych argumentów na poparcie tezy, że trzeba było bardziej w Kvecha inwestować.

    Czy do ciebie dociera fakt, że aby można mieć z Kvecha pożytek, to gość musiałby się na tyle rozwinąć aby mógł liderować w FZG. Inaczej co nam po nim ? Trzy lata mija jak jest w FZG, według takich jak ty to już gość powinien wymiatać. Co najmniej w I lidze. A gdzie mu do SE ? Skoro jest taki dobry to czemu w tym roku jechał Becker a nie Kvech ? I wypożyczyli go do Rybnika ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #4419
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Czy do ciebie dociera fakt, że aby można mieć z Kvecha pożytek, to gość musiałby się na tyle rozwinąć aby mógł liderować w FZG. Inaczej co nam po nim ? Trzy lata mija jak jest w FZG, według takich jak ty to już gość powinien wymiatać. Co najmniej w I lidze. A gdzie mu do SE ? Skoro jest taki dobry to czemu w tym roku jechał Becker a nie Kvech ? I wypożyczyli go do Rybnika ?
    wypozyczyli kvecha bo znalezli lepszego ale na rok i nie wiem jak mozna pisać o pozytku z Kvecha jako lidera. Przeciez to zawodnik u24 on m a głownie golic juniorów i swoich rówiesników. Takich a sów na u24 jak Kubera czy Bewley juz nie bedzie

  11. Powrót do góry    #4420
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    wypozyczyli kvecha bo znalezli lepszego ale na rok i nie wiem jak mozna pisać o pozytku z Kvecha jako lidera. Przeciez to zawodnik u24 on m a głownie golic juniorów i swoich rówiesników. Takich a sów na u24 jak Kubera czy Bewley juz nie bedzie
    Więc twierdze, ze po tym sezonie, jak znajdą lepszego, to też zatrudnią lepszego bo Kvech w SE nic nie gwarantuje. Pytanie czy znajdą ? A jeśli nie znajdą to powinni pomyśleć aby zatrzymać takiego Curzytka. Bo widząc co Czech często odpyerdala na torze wątpliwym jest aby ten gość cało odjechał sezon.

    Druga kwestia, chcesz mi powiedzieć, że FZG miał inwestować przez 3 lata w takiego Kvecha aby ten mógł 2 sezony pojeździć na U24 ? Noż właśnie dlatego z góry było wiadomo, jak dla mnie, że ta inwestycja się mało co opłaca.

    I następna kwestia, właśnie o to chodzi, że jak inwestujesz w młodego krajowego zawodnika to nawet jeśli taki zawodnik z biegiem czasu nie będzie wymiatał to zawsze możesz nim wypełnić lukę krajowego zawodnika jako doparowego. W przypadku zagranicznego zawodnika to jest niemożliwe. Więc aby opłaciła się inwestycja w takiego Kvecha musiałby on wskoczyć na poziom lidera. Inaczej, po skończeniu 24 lat nie będzie z niego żadnego pożytku. Co z tego, że inwestowali przez 3 lata w Kvecha jak w tym sezonie kupili Beckera ? I nawet jak Kvech w miarę sensownie pojedzie następne 2 sezony na pozycji U24 to ta inwestycja słabo się zwróci. A jak za rok nie pojedzie sensownie to na sezon 2025 i tak będą musieli kupić nowego U24. I wyjdzie na to, że inwestowali w gościa przez 4 lata aby ten sobie rok pośmigał na U24. Inwestycja po chuyu.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 14-09-2023 o 18:33
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #4421
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Druga kwestia, chcesz mi powiedzieć, że FZG miał inwestować przez 3 lata w takiego Kvecha aby ten mógł 2 sezony pojeździć na U24 ? Noż właśnie dlatego z góry było wiadomo, jak dla mnie, że ta inwestycja się mało co opłaca.
    A 500k za podpis dla Hurysza się opłaca ? za rok jazdy

    Nie ma lepszego od Kvecha na rynku już

  13. Powrót do góry    #4422
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A 500k za podpis dla Hurysza się opłaca ? za rok jazdy

    Nie ma lepszego od Kvecha na rynku już
    A skąd wiesz, że za rok ? A nie np na 3 lata ?

    Każda inwestycja w jakiegokolwiek tak młodego zawodnika to ryzyko. Ale ryzyko mniejsze w przypadku zawodnika krajowego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #4423
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mariusz, co to za kocopoły próbujesz mi tu przemycić, odwracając kota ogonem.
    I chodźby przyszło 1000 atletów i każdy zjadł 1000 kotletów to betonu mariuszowego nie skruszą

    Pozdrawiam
    Tylko Falubaz

  15. Powrót do góry    #4424
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo widząc co Czech często odpyerdala na torze wątpliwym jest aby ten gość cało odjechał sezon.
    Faktycznie w ostatnich 3 latach co chwilę się łamie i opuszcza mecze

  16. Powrót do góry    #4425
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Jprdl zalosne jest jak Mariola probuje odwrocic kota ogonem. Kazdy pamieta co ten zgred pierdzielil za kocopoly w ostatnich latach, a ten dalej walczy z wiatrakami. Typowy glupi stary pisowiec, ktorego nie przegadasz, chocbys mial najlepsze argumenty.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Marucha (14-09-2023)

  18. Powrót do góry    #4426
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2023
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    402
    Podziękowania: 20 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jprdl zalosne jest jak Mariola probuje odwrocic kota ogonem. Kazdy pamieta co ten zgred pierdzielil za kocopoly w ostatnich latach, a ten dalej walczy z wiatrakami. Typowy glupi stary pisowiec, ktorego nie przegadasz, chocbys mial najlepsze argumenty.
    Bez żadnych złośliwości na poważnie pytam, nie jesteście zmęczeni dyskutowaniem z nim? Przecież to nie ma żadnego sensu. Można trochę się pośmiać, ale na dłuższą metę jest to bezcelowe.

  19. Powrót do góry    #4427
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jptorun Zobacz posta
    Bez żadnych złośliwości na poważnie pytam, nie jesteście zmęczeni dyskutowaniem z nim? Przecież to nie ma żadnego sensu. Można trochę się pośmiać, ale na dłuższą metę jest to bezcelowe.
    Ty umiesz pisać bez wulgaryzmów i ubliżania? Byłem pewny, że nie, że założyłeś profil by się dowartościować przez trollowanie. Jest tu paru takich. Mam nadzieję, że chociaż jeden schodzi na dobra drogę. Tak trzymaj i pisz więcej o żużlu, bo z tym u ciebie ciężko a nie by komuś dowalić

  20. Powrót do góry    #4428
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    mam wrażenie że Kvech ma papiery do jazdy ale to trochę taki półamator jak Przedpełski. no umie jeździ ale to jednak tylko tak trochę rekreacja.

    brak ambicji. jakby chciał to dawno walczyłby w klubie Ekstra o miejsca ale coś kombinuje.


    no ale zobaczymy za rok.....

  21. Powrót do góry    #4429
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Dudi był na treningu adeptów

  22. Powrót do góry    #4430
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-09-2019
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 150 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Dudi był na treningu adeptów
    I jak mu szło? Wygrał z którymś?

  23. Powrót do góry    #4431
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez jantar Zobacz posta
    I jak mu szło? Wygrał z którymś?
    Był popatrzeć na silniki

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    Mariusz (15-09-2023)

  25. Powrót do góry    #4432
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Jesli wprowadzą juniora obco to Falubaz ładnie przepłaci za Hurysza i Majewskiego

  26. Powrót do góry    #4433
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jesli wprowadzą juniora obco to Falubaz ładnie przepłaci za Hurysza i Majewskiego
    Stać ich, Mejza płaci

  27. Powrót do góry    #4434
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Stać ich, Mejza płaci
    Byle zapłacił do 15.10, bo póżniej może być różnie
    Tylko Falubaz

  28. Powrót do góry    #4435
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jesli wprowadzą juniora obco to Falubaz ładnie przepłaci za Hurysza i Majewskiego
    Dlatego właśnie takich zmian nie można wprowadzać z dnia na dzień. Tylko z co najmniej rocznym wyprzedzeniem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #4436
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 12 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Byle zapłacił do 15.10, bo póżniej może być różnie
    To niech jeszcze zapłaci za Bloederna i będzie fajnie

  30. Powrót do góry    #4437
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 47 w 35 postach
    Falubazy pytanie mam.
    Falubazinii -co się stało z tym panem?

  31. Powrót do góry    #4438
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Za SF:

    W tym roku władze miasta przeznaczyły blisko siedem milionów złotych na remont oświetlenia oraz budowę odwodnienia liniowego. W najbliższej przerwie zimowej na stadionie znów dużo będzie się działo, bo na ostatniej prostej są plany gruntownej przebudowy parku maszyn.
    - Mamy przeznaczone na ten cel około 4-5 milionów złotych. To skomplikowana inwestycja, bo konieczne będzie przesunięcie trybuny gości i wybudowanie w tym miejscu boksów dla zawodników. Koncepcje są już gotowe - przyznaje wprost prezydent Zielonej Góry, Janusz Kubicki.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...ign=newswidget
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #4439
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Faken, w końcu. Chyba nie znam ciaśniejszego parku maszyn niż ten w ZG. A skoro już ruszą klatkę gości to może i remont obejmie właśnie samą klatkę? Prosi się o to od lat...

  33. Powrót do góry    #4440
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Faken, w końcu. Chyba nie znam ciaśniejszego parku maszyn niż ten w ZG. A skoro już ruszą klatkę gości to może i remont obejmie właśnie samą klatkę? Prosi się o to od lat...
    Klatkę gości przede wszystkim muszą przenieść gdzieś indziej. W tym miejscu już jej nie będzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #4441
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Tak to ma wyglądać. Pozdrawiam zawodników i mechaników w upalne dni.

    stadion1.JPG

    stadion2.JPG

  35. Powrót do góry    #4442
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A tam na lewo to klatka gości ? Nie za blisko parku maszyn ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #4443
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A tam na lewo to klatka gości ? Nie za blisko parku maszyn ?
    Pewnie tak. Stawiam też, że tam od ich strony boksy będą mieli goście więc jak będą dostawali w łeb to jeszcze im swoi kibice kilka słów rzucą.

    A tak serio to odgrodzą to pewnie jeszcze jakoś. Moim zdaniem nasz sektor będzie się zaczynał od obecnego G. Ławki które straszą mam nadzieje, że też pójdą w zapomnienie.

  37. Powrót do góry    #4444
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Proponuje delektować się dzisiejszym meczem, bo to może być jeden z ostatnich takich na wiele lat, gdzie mamy w składzie najlepszego zawodnika ligi, solidna pare juniorów, najlepszego U24 i uzupełnionych innymi gwiazdami ligi.

  38. Powrót do góry    #4445
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Tej ligi, 1 ligi...

  39. Powrót do góry    #4446
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Tej ligi, 1 ligi...
    Stęskniłeś się za oglądaniem Torunia w 1.lidze ????
    Tylko Falubaz

  40. Powrót do góry    #4447
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Wczoraj zerknalem na mecz w Gnieznie maja tam ciekawego szweda ( Casper Henriksson)do wyciagniecia za 2 lata w sam raz za Kvecha na u 24 .

  41. Powrót do góry    #4448
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Stęskniłeś się za oglądaniem Torunia w 1.lidze ????
    Nie, po prostu Falubaz do niej pasuje.

  42. Powrót do góry    #4449
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Jest gdzieś transmisja?

  43. Powrót do góry    #4450
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    C+ Online. Retransmisja od 16 w c+ Sport 5.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #4451
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Jest gdzieś transmisja?
    Ma ktoś może z Was streama do meczu Falubazu?

  45. Powrót do góry    #4452
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Przemek na torze w ZG jeździ tak jak by się na nim urodził. Lekko, dynamicznie i skutecznie. Czuje się na nim jak Kołodziej na Smoku. Co ciekawe Piter też często przy W69 notuje dobre występy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #4453
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przemek na torze w ZG jeździ tak jak by się na nim urodził. Lekko, dynamicznie i skutecznie. Czuje się na nim jak Kołodziej na Smoku. Co ciekawe Piter też często przy W69 notuje dobre występy.
    A widziałeś przed chwilą akcje Kvecha na torze w Bydgoszczy? Przypomnij mi kiedy Tonder na wyjeździe pojechał w podobnym stylu i skroił po szerokiej dwóch rywali?

  47. Powrót do góry    #4454
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    A widziałeś przed chwilą akcje Kvecha na torze w Bydgoszczy? Przypomnij mi kiedy Tonder na wyjeździe pojechał w podobnym stylu i skroił po szerokiej dwóch rywali?
    W SE w 2021 w meczu z Toruniem czy Wrockiem, już teraz dokładnie nie pamiętam. Tyle, że nie wiem co to ma do rzeczy w ogóle ?

    Jeszcze coś ci przypomnieć ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #4455
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Z takimi startami to Rasmus w elidze będzie kopią Bellego/Berntzona. I znowu będą nerwy bo mecze na styk.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •