Strona 104 z 108 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,636 do 4,680 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4636
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    To mi wygląda tak jak by Rohan nie serwisował już silników przed końcem sezonu. A sezon chce dojechać na tym co ma.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #4637
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To mi wygląda tak jak by Rohan nie serwisował już silników przed końcem sezonu. A sezon chce dojechać na tym co ma.
    A który zawodnik tak robi ? przecież przy 10 punktach zarobi na nowy silnik a jak mu ten zjechany pierdyknie na probie toru to dopłaci do interesu. Przecież zawodnicy też mogą być w dołku

  3. Powrót do góry    #4638
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Rohan już pod koniec RZ zaczął jeździć coraz słabiej. Na nasze szczęście "stać nas" na słabą postawę jednego zawodnika.
    Tylko Falubaz

  4. Powrót do góry    #4639
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Może się i pomyliłem w ocenie, nie wiem.

    Sytuacja jest o tyle złożona, że zawodnik nie ma wielkiej motywacji do odniesienia sukcesu z drużyną, z którą się za chwilę żegna i to na rzecz rywala. Rok temu o tej samej porze Tungate sprawił, że rewanż w Zielonej miał jakikolwiek sens na ten przykład.

    Co do zasady, przypominam, ze twierdzilem, że Rohana jako jeden z niewielu będzie przywoził te same punkty w SE co w I lidze, być może ocierając się o 1,8 w warunkach stabilnej i ciągłej jazdy w jednym klubie. Czyli, że jechałby lepiej od zawodników pokroju Kasprzaka, Czugunowa, Jakobsena, Milika, Jasińskiego, może nawet tegorocznego Dudka, który jest cieniem samego siebie. Można się z tego śmiać, natomiast już tego nie zweryfikujemy.

  5. Powrót do góry    #4640
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    nie moze, tylko tak.
    Ale pisalismy tutaj, ze z Rohana to zwykly przecietniak, lecz nie sluchales.
    Tak jak napisales, pozostaje sie z jego ekstraligowosci tylko posmiac.
    Gdyby mial on robi 1.8 w elidze, ustawialaby sie po niego kolejka.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #4641
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No dobrze, wygraliście.

    Ty masz do niego żal, bo w biednym Tarnowie biedował. Teraz mają żal tutaj, bo klub się z nim pożegnał i już nie robi tulu punktów co kilka tygodni temu.

    Nie nadaje się na ekstraligę a fakt, że raz do niej wskoczył z dupy i postawił się silnej drużynie nie ma dla was znaczenia, bo nie jeździ w I lidze jak Buczkowski.

    Gdyby prezesi czy tam menadżerowie mieli większe jaja i wyobraźnię, historii typu Zengota 2023 byłoby więcej. A tak, trzeba słuchać was, że się nie nadają i wuj.

  7. Powrót do góry    #4642
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    1. Pawlicki
    2. Jensen
    3. Pawlicki
    4. Kvech
    5. Hampel
    6. Hurysz
    7. Majewski

    Z każdym sezonem coraz dziwniej wygląda ten skład, ten jest wybitnie leszczyński z domieszką gorzowską.
    TYLKO FALUBAZ

  8. Powrót do góry    #4643
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Niby tak ale przyjemniej się chyba ogląda w tym sezonie Przemka u nas niż Patryka ostatnimi czasami u nas lub w Toruniu Żarcik.

    Ale mi koncepcja, że mamy dwóch Braci w składzie odpowiada. Jarka też zawsze lubiłem i lubię, legendarny zawodnik, ikona żużla polskiego.

    Tylko zastanawiam sie czy Beckera nie szkoda. Zobaczymy co pokaże w finałach.

  9. Powrót do góry    #4644
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,384
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Może się i pomyliłem w ocenie, nie wiem.

    Sytuacja jest o tyle złożona, że zawodnik nie ma wielkiej motywacji do odniesienia sukcesu z drużyną, z którą się za chwilę żegna i to na rzecz rywala. Rok temu o tej samej porze Tungate sprawił, że rewanż w Zielonej miał jakikolwiek sens na ten przykład.

    Co do zasady, przypominam, ze twierdzilem, że Rohana jako jeden z niewielu będzie przywoził te same punkty w SE co w I lidze, być może ocierając się o 1,8 w warunkach stabilnej i ciągłej jazdy w jednym klubie. Czyli, że jechałby lepiej od zawodników pokroju Kasprzaka, Czugunowa, Jakobsena, Milika, Jasińskiego, może nawet tegorocznego Dudka, który jest cieniem samego siebie. Można się z tego śmiać, natomiast już tego nie zweryfikujemy.
    I to pokazuje jego profesjonalizm. Hampel też wie od kilku tygodni, że odchodzi z Lublina i mimo to nie ma wyebane tylko ciśnie do końca. I nie rozumiem tych żali Rohana. Gdyby jeździł jak Pawlicki to nikt by nie chciał się go pozbywać. A to, że Rohan został kapitanem to jakiś kiepski żart...

  10. Powrót do góry    #4645
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    1. Pawlicki
    2. Jensen
    3. Pawlicki
    4. Kvech
    5. Hampel
    6. Hurysz
    7. Majewski

    Z każdym sezonem coraz dziwniej wygląda ten skład, ten jest wybitnie leszczyński z domieszką gorzowską.
    Hurysz jest z Gniezna.
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...wa,nId,5629222

    Chłopak po prostu w swoje przygodzie zabłądził na chwile, ale w porę się nawrócił na dobrą drogę.
    Co tu dużo mówić o tym składzie. Wielkopolskie danie, polane duńskim sosem podane z czeskim piwem. Patrząc od strony beniaminka to jest praktycznie max co można było wyciągnąć.

  11. Powrót do góry    #4646
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Doyle, Vaculik, Pedersen, Hampel (!!!) to tylko parę nazwisk, które zawalały koniec sezonu wiedząc, że za chwilę spyerdalają. Również z ZG.

    W tym roku można sobie tylko wyobrażać, ile taki Hampel dostał od drużyny sponsorowanej przez orlen i on sam nie wie, czy kiedykolwiek taką formę jeszcze powtórzy, więc przykład niejednoznaczny.

    Tungate, jak miał przed sobą klarowną przyszłość, to pokazał jaja jak było trzeba rok temu w Krośnie i choćby za to został kapitanem, bo nikt inny tych jaj wówczas nie miał.

    Przestańcie się mnie czepiać dla zasady, każdy ma swoje racje i ok.

  12. Powrót do góry    #4647
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Każdy ma swoje racje i zdanie, dlatego nic do tego nie mam. Jednak to co pojechał w Krośnie, zawalił w 15 biegu w Zielonej Górze. I żeby nie było, życie, zdarza się. Paradoksalnie może i dobrze się stało, bo dziś byśmy na 99% budowali skład znowu pierwszoligowy.

  13. Powrót do góry    #4648
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Doyle, Vaculik, Pedersen, Hampel (!!!) to tylko parę nazwisk, które zawalały koniec sezonu wiedząc, że za chwilę spyerdalają. Również z ZG.

    W tym roku można sobie tylko wyobrażać, ile taki Hampel dostał od drużyny sponsorowanej przez orlen i on sam nie wie, czy kiedykolwiek taką formę jeszcze powtórzy, więc przykład niejednoznaczny.

    Tungate, jak miał przed sobą klarowną przyszłość, to pokazał jaja jak było trzeba rok temu w Krośnie i choćby za to został kapitanem, bo nikt inny tych jaj wówczas nie miał.

    Przestańcie się mnie czepiać dla zasady, każdy ma swoje racje i ok.
    No to napisz w takim razie za kogo Tungate w powyższym składzie

  14. Powrót do góry    #4649
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Hurysz jest z Gniezna.
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...wa,nId,5629222

    Chłopak po prostu w swoje przygodzie zabłądził na chwile, ale w porę się nawrócił na dobrą drogę.
    Co tu dużo mówić o tym składzie. Wielkopolskie danie, polane duńskim sosem podane z czeskim piwem. Patrząc od strony beniaminka to jest praktycznie max co można było wyciągnąć.
    Nie chodzi o wychowanków ale o to jakie barwy reprezentowali. Przemek też przecież jeździł dla Władka i na niego gwizdaliśmy.
    TYLKO FALUBAZ

  15. Powrót do góry    #4650
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Za nikogo. Uważam, że Pawlicki i Hampel to level wyżej (mimo niechęci do JHJ) i to wszystko na temat. Rasmus dziś jeździ lepiej od Rohana i niech będzie, nie mam nic przeciwko niemu. Dyskusję o Tugacie toczyłem głównie w porównaniu do forowanego tu przez wszystkich Buczkowskiego, teraz już nie ma takiej potrzeby.

  16. Powrót do góry    #4651
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Nie chodzi o wychowanków ale o to jakie barwy reprezentowali. Przemek też przecież jeździł dla Władka i na niego gwizdaliśmy.
    Dlatego im starszy jestem to oprócz Holdera i KejKeja na innych staram się umiarkowanie wkrewiać jak coś odwalą przeciwko nam, bo nigdy nie wiesz czy za rok tu nie trafią. Dla mnie osobiście dwóch Pawlickich w Falubazie jeszcze te kilka lat temu byłoby nie do pomyślenia, a dziś? Mają razem odbudować siłę Falubazu i ja im w tym będę kibicował.

  17. Powrót do góry    #4652
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Według niektórych Rohan na złość mamie odmroził sobie uszy Przecież każdy punkt to jest kasa.
    Tylko Falubaz

  18. Powrót do góry    #4653
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Według niektórych Rohan na złość mamie odmroził sobie uszy Przecież każdy punkt to jest kasa.
    Dokładnie. Przy dobrym meczu zarobi z 10 tyś euro. Po co ma przyjeżdzać kawał i robić 2 punkty. Nie logiczne

    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Dlatego im starszy jestem to oprócz Holdera i KejKeja na innych staram się umiarkowanie wkrewiać jak coś odwalą przeciwko nam, bo nigdy nie wiesz czy za rok tu nie trafią. Dla mnie osobiście dwóch Pawlickich w Falubazie jeszcze te kilka lat temu byłoby nie do pomyślenia, a dziś? Mają razem odbudować siłę Falubazu i ja im w tym będę kibicował.
    No ja jak bym miał wybór Tungate vs Buczkowski to też bym wział Tungeta. Bo chłop jest z tych co może pojechać do takiego Wrocka i klepnąć dyche Buczkowski to raczej standard i niczym nie zaskoczy. Co nie zmienia faktu ze w prawdopodobnym składzie Falubazu nie ma miejsca dla obu

  19. Powrót do góry    #4654
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Ja tam myślę, że Rohan jaki jest taki jest, ale szanuje miasto i kibiców. Na pewno w finale będzie chciał się dobrze pokazać. Nie wierzę, ze odpuści czy celowo pojedzie słabo.
    Jeśli juz to istotnie brak inwestycji w sprzęt i jego zużycie mogą mu utrudnić zdobywanie dobrych punktów.

    A swoją drogą czy ktoś wierzy, że Janek Kvech, Zagar, Wojdyło czy Kurtz będą teraz inwestowali krocie w remonty sprzętu?

  20. Powrót do góry    #4655
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Co z tym Majewskim? Mowi sie, że WTS chce nam go przechwycić...

  21. Powrót do góry    #4656
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Co z tym Majewskim? Mowi sie, że WTS chce nam go przechwycić...
    Nie takie rzeczy w żużlu się działy, ale Franek króciutko w ostatnim wywiadzie:
    – Nie jest prawdą, że dostaję setki telefonów od działaczy. Nie ukrywam, że jestem po rozmowach w jednym klubie i prawdopodobnie tam będę startował w przyszłym sezonie – wyjaśnił zawodnik. Zapytany, czy będzie to ekstraligowy klub, odparł krótko. – Tak, mam taką nadzieję – zakończył.

  22. Powrót do góry    #4657
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Finał ligi, a tutaj cisza jak makiem zasiał. Tymczasem nasi startujący w ligach, turniejach zagranicznych ze zmiennym szczęściem, jednak Tungate przebił wszystko wczorajszym występem. Pokonani to:
    Paco Castagna w, Adam Bednar, Celina Liebman, Tino Bouin u, Petr Chlupac, Marko Lewiszyn. No nie napawa mnie to optymizmem co do jego występu w piątek w Rybniku, dodatkowo jeszcze przeciwko jemu prawdopodobnemu pracodawcy na sezon 2024.
    Gość który miał aspirować do elity (pozdro Sobotch), okazał się zwykłym pierwszoligowym dżemikiem i pewnego pułapu nie przeskoczy. Sam dwumecz z Ostrowem w jego wykonaniu to raczej pokazał.
    Jak chce jeździć w przyszłym roku w Rybniku to musi się starać aby Falubaz wygrał.
    Falubaz to MAGIA!!!

  23. Powrót do góry    #4658
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Jak chce jeździć w przyszłym roku w Rybniku to musi się starać aby Falubaz wygrał.
    Trafna uwaga. Tak samo Kvech chce jeździć w ekstralidze, a ma jeszcze rok kontraktu z Falubazem.

  24. Powrót do góry    #4659
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    No dobrze, wygraliście.

    Ty masz do niego żal, bo w biednym Tarnowie biedował. Teraz mają żal tutaj, bo klub się z nim pożegnał i już nie robi tulu punktów co kilka tygodni temu.

    Nie nadaje się na ekstraligę a fakt, że raz do niej wskoczył z dupy i postawił się silnej drużynie nie ma dla was znaczenia, bo nie jeździ w I lidze jak Buczkowski.

    Gdyby prezesi czy tam menadżerowie mieli większe jaja i wyobraźnię, historii typu Zengota 2023 byłoby więcej. A tak, trzeba słuchać was, że się nie nadają i wuj.
    No tak, wszedzie z tym Rohanem cos nie tak.
    W Tarnowie biedowal, w Falubazie go nie chca, wiec foszek.
    A gosc zmienia kluby jak rekawiczki, tylko cos nie moze wskoczyc na ten poziom wyzej.
    Ja nie mam do niego zalu jak cos - to juz twoje dopisywanie na sile argumentow z tylnej czesci ciala - nieladnie!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #4660
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Tungate to zwykły 1 ligowy zawodnik. U siebie na torze jeszcze uda mu się pojechać jak lider, ale na wyjeździe to jest dramat.

    Kto go widział w EE to musiał mieć niezła fantazje

  26. Powrót do góry    #4661
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Tak jak mówisz. Tungate miał jakieś przebłyski w EE, zrobił rekord toru w Zielonej. I na tym się skończyło. Przypomnijcie sobie jak w Lesznie pojechał w Play offach.

    Co tu dużo mówić. Odjedzmy spokojnie te 30 biegów i koniec tego sadomaso witaj słodka ekstraklaso

  27. Powrót do góry    #4662
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    No to już oficjalnie gratuluję awansu. Właśnie trwa spotkanie Mrozka z kibicami i powiedział, że nawet jakbyśmy wygrali, to zrezygnujemy i oddamy miejsce Falubazowi.
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #4663
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    No to już oficjalnie gratuluję awansu. Właśnie trwa spotkanie Mrozka z kibicami i powiedział, że nawet jakbyśmy wygrali, to zrezygnujemy i oddamy miejsce Falubazowi.
    Czyli co ? Tak de facto powiedział swoim kibicom aby nie przychodzili na mecz kibicować swoim bo to nie ma sensu.

    Ten wąs ma nieźle nasrane we łbie. Rozumiem jego racje, ale takich rzeczy nie mówi się kibicom w trakcie rozgrywek. Poza tym gdzie tu szacunek dla przeciwnika ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #4664
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ten wąs ma nieźle nasrane we łbie
    My już jesteśmy przyzwyczajeni - 11 lat się z nim bujamy.
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Maveral za jego przydatny post!

    Mariusz (27-09-2023)

  31. Powrót do góry    #4665
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli co ? Tak de facto powiedział swoim kibicom aby nie przychodzili na mecz kibicować swoim bo to nie ma sensu.

    Ten wąs ma nieźle nasrane we łbie. Rozumiem jego racje, ale takich rzeczy nie mówi się kibicom w trakcie rozgrywek. Poza tym gdzie tu szacunek dla przeciwnika ?
    Ale co ma wspólnego szacunek wobec rywala odnośnie tego co wygaduje Wąs? On nie chciał oszukiwać kibiców i powiedział wprost, że finałmają w pompce, skład mają zbudowany na 1 ligę, a w razie czego miejsce w E-lidze oddają Falubazowi. Chyba lepiej być szczerym wobec kibiców ROWu i Falubazu, tak chociaż wszyscy wiedzą na czym stoją i oba mecze nie będa miały aury sztuczności. Po prostu sobie odjedziecie zawody i tyle.

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (28-09-2023), lego (28-09-2023)

  33. Powrót do góry    #4666
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    W razie czego to pierwsze według przepisów po rezygnacji Rybnika jest Krosno.

  34. Powrót do góry    #4667
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Ale co ma wspólnego szacunek wobec rywala odnośnie tego co wygaduje Wąs? On nie chciał oszukiwać kibiców i powiedział wprost, że finałmają w pompce, skład mają zbudowany na 1 ligę, a w razie czego miejsce w E-lidze oddają Falubazowi. Chyba lepiej być szczerym wobec kibiców ROWu i Falubazu, tak chociaż wszyscy wiedzą na czym stoją i oba mecze nie będa miały aury sztuczności. Po prostu sobie odjedziecie zawody i tyle.
    Takich rzeczy się nie mówi przed finałem. Jeśli tak powiedział kibicom to co powiedział swoim zawodnikom ? Zmotywował ich jak chuy. A jak już wiedzą miejscowi kibice to wiedzą też kibice FZG. To po co w ogóle iść na taki final ? Więc gdzie tu jest szacunek dla rywala i jego kibiców ?

    Że też ci trzeba tak proste kwestie tłumaczyć.

    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    W razie czego to pierwsze według przepisów po rezygnacji Rybnika jest Krosno.
    Dokładnie, dopiero jak by Krosno odmówiło to robią wtedy konkurs.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #4668
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Ale co ma wspólnego szacunek wobec rywala odnośnie tego co wygaduje Wąs? On nie chciał oszukiwać kibiców i powiedział wprost, że finałmają w pompce, skład mają zbudowany na 1 ligę, a w razie czego miejsce w E-lidze oddają Falubazowi. Chyba lepiej być szczerym wobec kibiców ROWu i Falubazu, tak chociaż wszyscy wiedzą na czym stoją i oba mecze nie będa miały aury sztuczności. Po prostu sobie odjedziecie zawody i tyle.
    Ty tak na serio?
    Bronisz tego prlowca,Mrozka?
    Gość pojechał po bandzie całkowicie i odleciał gorzej niż Kanclerz ze swoimi teoriami.
    Na jaki gwint pchał się do finału skoro odstrasza kibiców swoimi wynurzeniami a poza tym musi dodatkowo płacić punktowkę i nic z tego nie ma tylko strata pieniążków.
    Gdzie tutaj logika i sens.
    I on jest managerem i wizjonerem?

  36. Powrót do góry    #4669
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Takich rzeczy się nie mówi przed finałem. Jeśli tak powiedział kibicom to co powiedział swoim zawodnikom ? Zmotywował ich jak chuy. A jak już wiedzą miejscowi kibice to wiedzą też kibice FZG. To po co w ogóle iść na taki final ? Więc gdzie tu jest szacunek dla rywala i jego kibiców ?

    Że też ci trzeba tak proste kwestie tłumaczyć.
    Zawodnicy znają swoje miejsce. Kvech wraca do Falubazu i woli jeździć w E-lidze w Falubazie, Wojdyło idzie do Krosna, Zagar bedzie szukał klubu, a Patrick Hansen nie w głowie ma żużel. Jedynie zostaje Kurtz, z któym kontrakt ugadali na 1 ligę a nie na Extra, wiec pewnie zawodnicy mają w pompce. Zrobią parę punktów, wystawią fakture i tyle.

    Ja uważam, że Mrozek dobrze zrobił, po co miał uprawiać jakąś fikcję. Nie ma kasy na E-ligę, nie ma kasy na transfery E-ligowe to zbudował całkiem spoko skład na 1 ligę. I dobrze, że powiedział, że ten finałowy cyrk ma w 4 literach i chociaż każdy wie na czym stoi.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (28-09-2023)

  38. Powrót do góry    #4670
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Zawodnicy znają swoje miejsce. Kvech wraca do Falubazu i woli jeździć w E-lidze w Falubazie, Wojdyło idzie do Krosna, Zagar bedzie szukał klubu, a Patrick Hansen nie w głowie ma żużel. Jedynie zostaje Kurtz, z któym kontrakt ugadali na 1 ligę a nie na Extra, wiec pewnie zawodnicy mają w pompce. Zrobią parę punktów, wystawią fakture i tyle.

    Ja uważam, że Mrozek dobrze zrobił, po co miał uprawiać jakąś fikcję. Nie ma kasy na E-ligę, nie ma kasy na transfery E-ligowe to zbudował całkiem spoko skład na 1 ligę. I dobrze, że powiedział, że ten finałowy cyrk ma w 4 literach i chociaż każdy wie na czym stoi.

    Ty możesz uważać, ze ziemia jest płaska. I co to zmienia ?

    Mrozek cwaniakuje tylko i nic więcej. Chciał być bohaterem to powinien wygrać dwumecz z FZG najpierw a potem może sobie opowiadać co chce. Nawet bajki o smokach. Tymczasem jedynie co spowoduje to niższą frekwencję na stadionach w Rybniku i ZG.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #4671
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli co ? Tak de facto powiedział swoim kibicom aby nie przychodzili na mecz kibicować swoim bo to nie ma sensu.

    Ten wąs ma nieźle nasrane we łbie. Rozumiem jego racje, ale takich rzeczy nie mówi się kibicom w trakcie rozgrywek. Poza tym gdzie tu szacunek dla przeciwnika ?
    Szanse na zwycięstwo dwumeczu są w okolicach 1%.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Powrót do góry    #4672
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Zawodnicy znają swoje miejsce. Kvech wraca do Falubazu i woli jeździć w E-lidze w Falubazie, Wojdyło idzie do Krosna, Zagar bedzie szukał klubu, a Patrick Hansen nie w głowie ma żużel. Jedynie zostaje Kurtz, z któym kontrakt ugadali na 1 ligę a nie na Extra, wiec pewnie zawodnicy mają w pompce. Zrobią parę punktów, wystawią fakture i tyle.

    Ja uważam, że Mrozek dobrze zrobił, po co miał uprawiać jakąś fikcję. Nie ma kasy na E-ligę, nie ma kasy na transfery E-ligowe to zbudował całkiem spoko skład na 1 ligę. I dobrze, że powiedział, że ten finałowy cyrk ma w 4 literach i chociaż każdy wie na czym stoi.
    O czym Ty piszesz?
    Jeśli chlop ma gdzieś awans to na cholere pchał się do finału?
    Dlaczego nie olał półfinału i zrobił miejsce Polonii której zdecydować się chciało?
    Jeśli ma gdzieś sportową postawę to niech ściga się amatorsko z Kedziezynem Koźle

  41. Powrót do góry    #4673
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    IMO jeśli chodzi o nas to pierdzielenie Mrozka totalnie nic nie zmienia. Wygrać i tak trzeba ten dwumecz, a łatwiej i tak nie będzie, Wąsaty może gadać co chce, ale zawodnicy i tak pojadą swoje bo mają płacone za punkty. W większości to czy on chce jeździć w ekstralidze czy nie i tak różnicy nie robi bo są ugadani gdzie indziej.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi devilzg za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (28-09-2023)

  43. Powrót do góry    #4674
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    O czym Ty piszesz?
    Jeśli chlop ma gdzieś awans to na cholere pchał się do finału?
    Dlaczego nie olał półfinału i zrobił miejsce Polonii której zdecydować się chciało?
    Jeśli ma gdzieś sportową postawę to niech ściga się amatorsko z Kedziezynem Koźle
    Ba, przecież już przed rozpoczęciem sezonu wiedział, że na SE to on nie da rady skompletować składu i nie będzie miał kasy na to. Więc mógł wytłumaczyć swoim kibicom, że w tym sezonie ROW nie przystąpi do rozgrywek bo będzie oszczędzał kasę. W najlepszym przypadku mógł nie pchać się do PO.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Szanse na zwycięstwo dwumeczu są w okolicach 1%.
    Dlatego właśnie wąs pyerdoli te głupoty, że jak nawet jak wygrają z FZG to odda miejsce w SE. Bo wie, że szanse są marne. A w zasadzie żadne. Gdyby miał szanse awansować to podejrzewam, że pojechałby w SE nawet składem I ligowym. Chociażby po to aby zgarnąć kasę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #4675
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    O czym Ty piszesz?
    Jeśli chlop ma gdzieś awans to na cholere pchał się do finału?
    Dlaczego nie olał półfinału i zrobił miejsce Polonii której zdecydować się chciało?
    Jeśli ma gdzieś sportową postawę to niech ściga się amatorsko z Kedziezynem Koźle
    Przecież Mrozek nie jechał tylko zawodnicy, a tym się bardziej chciało niż Polonii

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi FZG99 za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (28-09-2023), levii (27-09-2023)

  46. Powrót do góry    #4676
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Szanse na zwycięstwo dwumeczu są w okolicach 1%.
    Czyli mniej wiecej tyle ile nam dawales dwa lata temu.

  47. Powrót do góry    #4677
    Początkujący Awatar azamat_bagatov
    Dołączył
    23-05-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 6 postach
    Obecna formuła play-off jest średnia. Runda zasadnicza to jak kwalifikacje, więc ranga meczowa i zainteresowanie umniejszone. W play-off też zdarzają się dziwne sytuacje, jąk w tym sezonie w EL i 1L.

  48. Powrót do góry    #4678
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez azamat_bagatov Zobacz posta
    Obecna formuła play-off jest średnia. Runda zasadnicza to jak kwalifikacje, więc ranga meczowa i zainteresowanie umniejszone. W play-off też zdarzają się dziwne sytuacje, jąk w tym sezonie w EL i 1L.
    Jeszcze chyba w latach po RZ był podział na dwie czwórki i każdy z każdym jechał u siebie i na wyjeździe. Z tego co kojarzę to zaliczamy się wyniki z RZ. Myślę, ,że była to dość sprawiedliwa formuła.
    Tylko Falubaz

  49. Powrót do góry    #4679
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty możesz uważać, ze ziemia jest płaska. I co to zmienia ?

    Mrozek cwaniakuje tylko i nic więcej. Chciał być bohaterem to powinien wygrać dwumecz z FZG najpierw a potem może sobie opowiadać co chce. Nawet bajki o smokach. Tymczasem jedynie co spowoduje to niższą frekwencję na stadionach w Rybniku i ZG.
    Tradycyjnie dziadek uzurpujesz sobie prawo do posiadania racji i naskoczyłeś na bogu ducha winnego Przemka, który napisał prawdę. Mrozek dobrze wie, że finansowo i kadrowo jest za cienki na ekstraligę. Po 1. na zawodników, którzy już dawno są dogadani w innych klubach nie ma to żadnego wpływu, bo oni idą do pracy zarobić sos. Piszę o tym od dawna, że im motywacja nie jest potrzebna, bo jedynym bodźcem jest kasa leżąca na torze. Po 2. co Cię obchodzi frekwencja w Rybniku?! Zapewniam Cię, że w zg na rewanżu będzie komplet, co już widać po dostępności miejsc w systemie, bo każdy będzie chciał obejrzeć historyczny awans po dwóch latach tułaczki na zapleczu. Nota bene ja też idę z ekipą choć cały sezon śledziłem w tv. 3. sprawa, to o jakim braku szacunku do rywala mówisz? Serio myślisz, że Przemo, Jensen, Becker czy taki Tungate przejęli się słowami Wąsa? I po 4. bez Patricka i z Kvechem, który za przeproszeniem nie nasra we własne gniazdo ROW nie miał żadnych szans na pokonanie nas. Mrozek stawia sprawę jasno, ale oczywiście Ty wiesz lepiej i jesteś wyznacznikiem "moralności". Aha i tak dla Twojej wiadomości, awans bez względu na okoliczności będzie smakował mi tak samo.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    levii (02-10-2023)

  51. Powrót do góry    #4680
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Wąs robi sobie po prostu podkładkę przy ewentualnym wpyerdolu. Kibice będą wkrewieni, a on tylko rzuci, że im mówił na spotkaniu, że i tak ligę wyżej iść nie chcą.

    Ja osobiście mam nadzieje, że sprawa awansu rozstrzygnie się już w Rybniku, co by aura, kontuzje (tfu, tfu), czy inny sędzia wyniku nie wypaczył w rewanżu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •