Strona 90 z 108 PierwszyPierwszy ... 40808889909192100 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,006 do 4,050 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4006
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    A Strzelec i Tonder? Co by nie było zawodnicy z potencjałem by te żużlowe szczyty jednak zdobwac (i legenda głosi że Strzelec nie mniejszy potencjał niż Zmarzlik,czyli wielokrotny IMŚ)a ten potencjał wynieśli ze szkółki potem oni tego nie wykorzystali,ale przecież szlify dostali w szkółce. Jest też Dudek, ale on chyba definitywnie stracił status wychowanka po tym jak mu te ręce drżały na sprzęgle.

  2. Powrót do góry    #4007
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Wydaje mi się że mimo wszystko Dudka też możecie do tego zaliczyć. Wiem że ojciec ale zaczynał na waszym torze i to u was stawiał pierwsze kroki w lidze. Jeśli chodzi o was skład to też uważam że seniorów jakiś w miarę będziecie mieli ale musicie spróbować powalczyć o mocniejszych juniorów na dziś was skład po tych waszych doniesieniach i medialnych spekulacjach widzę tak.

    Przemek
    Hampel
    Pitera
    Buczek/Rasmus
    Kvech
    Majewski
    Szostak

    Powiem wam że może być ciężko oby na GKM starczyło

  3. Powrót do góry    #4008
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Wydaje mi się że mimo wszystko Dudka też możecie do tego zaliczyć. Wiem że ojciec ale zaczynał na waszym torze i to u was stawiał pierwsze kroki w lidze. Jeśli chodzi o was skład to też uważam że seniorów jakiś w miarę będziecie mieli ale musicie spróbować powalczyć o mocniejszych juniorów na dziś was skład po tych waszych doniesieniach i medialnych spekulacjach widzę tak.

    Przemek
    Hampel
    Pitera
    Buczek/Rasmus
    Kvech
    Majewski
    Szostak

    Powiem wam że może być ciężko oby na GKM starczyło
    Szostak/Boriowiak i to co napisałeś to max co mogą zrobić.
    W kolegium żużlowym padło, że Falubaz może iść w stronę składu polskiego. Wybierając jednak pomiędzy Buczkiem a Jensenem, wolę tego drugiego.

  4. Powrót do góry    #4009
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    A Strzelec i Tonder? Co by nie było zawodnicy z potencjałem by te żużlowe szczyty jednak zdobwac (i legenda głosi że Strzelec nie mniejszy potencjał niż Zmarzlik,czyli wielokrotny IMŚ)a ten potencjał wynieśli ze szkółki potem oni tego nie wykorzystali,ale przecież szlify dostali w szkółce. Jest też Dudek, ale on chyba definitywnie stracił status wychowanka po tym jak mu te ręce drżały na sprzęgle.
    Dudka nie liczę jako robotę klubu. Wychowankiem jest, ale to robota Sławka. To on go od dziecka uczył rzemiosła.

  5. Powrót do góry    #4010
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Dudka nie liczę jako robotę klubu. Wychowankiem jest, ale to robota Sławka. To on go od dziecka uczył rzemiosła.

    No jeżeli tak byśmy podchodzili do sprawy, to trzeba zabrać Unii Pawlickich i jeszcze wejść w dyskusje o Smyku i Kuberze czyimi oni są wychowankami. I zaraz się okaże że Unia nie szkoli zawodników na ekstraligę, nie idźmy tą drogą.
    To są wychowankowie klubów. Jasne że Dudkowi czy Pawlickim ktoś mocno pomógł, no ale przecież szkolił ich też klub.

  6. Powrót do góry    #4011
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2015
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 40 w 30 postach

    icon24.gif

    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Strzelec potencjał na bycie 60tka jedynie hahahah
    Strzelił z ucha?

  7. Powrót do góry    #4012
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez libro Zobacz posta
    Strzelił z ucha?
    Tego nie wiem xd ale ze policja go zna doskonale to wiem

    Tak gadacie o tych wychowankach. Jedynie Protasiewicz Walasek Kurmanski Zengota i Dudek mieli poziom i dalej mają jakiś tam lepszy gorszy ale mają. Reszta to kije do szczoty. Tondery Strzelce Pawliczaki Ragusy i inne trolle. Same kije do szczoty

  8. Powrót do góry    #4013
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    No jeżeli tak byśmy podchodzili do sprawy, to trzeba zabrać Unii Pawlickich i jeszcze wejść w dyskusje o Smyku i Kuberze czyimi oni są wychowankami. I zaraz się okaże że Unia nie szkoli zawodników na ekstraligę, nie idźmy tą drogą.
    To są wychowankowie klubów. Jasne że Dudkowi czy Pawlickim ktoś mocno pomógł, no ale przecież szkolił ich też klub.
    No nie. Przecież Dudek z ZG tak naprawdę powiązanie miał przez podpisanie kontraktu. Ba, prawie był to Toruń, tylko w ostatniej chwili Dowhan wkroczył. A tak to Slawek od malego z nim jezdzil po stadionach roznych i to jest typowy samograj Sławka. Nie tak jak Smyk, Kubera czy Pawliccy, ktorzy od malego w Lesznie kroki stawiali i Jankowski uczyl ich rzemiosla.

  9. Powrót do góry    #4014
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Tego nie wiem xd ale ze policja go zna doskonale to wiem

    Tak gadacie o tych wychowankach. Jedynie Protasiewicz Walasek Kurmanski Zengota i Dudek mieli poziom i dalej mają jakiś tam lepszy gorszy ale mają. Reszta to kije do szczoty. Tondery Strzelce Pawliczaki Ragusy i inne trolle. Same kije do szczoty


    Alan Marcinkowski miał mega talent. Gdyby miał pracowitość Zengoty to śmigałby spokojnie w ekstralidze. Absolutnie nie można powiedzieć, że był kijem do szczoty.

    Osobna sprawa co zrobił z tym talentem, podobnie jak Hlib w Gorzowie. Kilka nazwisk ze straconym potencjałem jeszcze by się uzbierało
    IN PROTAS I TRUST !!!

  10. Powrót do góry    #4015
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    My od dwóch dekad zatraciliśmy umiejętność szkolenia zawodników.
    I dalej tego nie potrafimy. Nie jesteśmy wyjątkiem na mapie żużlowej Polski, raczej regułą, choć wydaje mi się że w tej mizerii plasujemy się końcu a nie na początku peletonu.
    Jest zaledwie kilka klubów, które obecnie potrafią sprawić aby ich chłopcy na żużlu się ścigali , nie jezdzili a ścigali.
    Jednym z takich klubów jest obecnie Polonia Bydgoszcz.
    Wystarczy obejrzeć te zawody https://youtu.be/ff_SqEmUnDA?si=mxlgOgaBFQAFHiY6 aby widzieć, że ich zawodnicy jeżdżą na innym poziomie od reszty.
    Bydgoskie , gorzowskie I leszczyńskie środowisko żużlowe potrafi sprawić aby młody żużlowiec, dzieciak właściwie, nie bał się być na torze agresywny. Wystawić łokieć, podjechać rywala, zmienić coś w linii jazdy jak aktualna nic nie daje.
    U nas tego nie ma. Nasz adept żużlowy jest w pełni ukontentowany jak przejedzie cztery okrążenia.
    Jak nauczyć młodego człowieka walki, bo przecież sport żużlowy to walka z rywalami.
    U nas uczymy chłopaków jeździć na motorze. Tego można się nauczyć w szkole jazdy. W szkółce żużlowej musi chodzić o naukę walki jadąc motorem, a nawet wcześniej, w parku maszyn, stojąc pod taśmą czy zjeżdżając po biegu do parkingu. Umieć jechać motorem dla tych chłopaków musi być jak oddychanie, to co robią na zawodach to już jest walka. Ja tego nie widzę u żadnego zielonogórskiego wychowanka od lat. Dudka nie liczę.
    Falubaz to MAGIA!!!

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jacazg za jego przydatny post!

    chrzan (25-08-2023)

  12. Powrót do góry    #4016
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    A skoro już się udzielam, to dołączam się do głosów, że jeżeli jest szansa to trzeba walczyć o Przyjemskiego - to jest prawdziwy game changer.
    6-9 pkt juniora mają zupełnie inną wartość niż 6-9 zdobytych przez seniora. Przede wszystkim REGULARNE pokonywanie juniorów drużyny przeciwnej oraz U24 sprawia, że jesteśmy całe spotkanie w kontakcie.

    Ponadto żaden z 5 omawianych wyżej seniorów nie jest nieomylny. Każdemu będą zdarzały się słabsze mecze i silny junior jest wtedy niezastąpiony.

    Uważam, że Przyjemskiego warto nawet przepłacić w tym pierwszym ekstraligowym sezonie.
    IN PROTAS I TRUST !!!

  13. Powrót do góry    #4017
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Alan Marcinkowski miał mega talent. Gdyby miał pracowitość Zengoty to śmigałby spokojnie w ekstralidze. Absolutnie nie można powiedzieć, że był kijem do szczoty.

    Osobna sprawa co zrobił z tym talentem, podobnie jak Hlib w Gorzowie. Kilka nazwisk ze straconym potencjałem jeszcze by się uzbierało
    Proszę Cię... Gdzie on. Szanujmy się. Wygrał parę biegów w playoffach w 2003 i tyle jego bylo

  14. Powrót do góry    #4018
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    My od dwóch dekad zatraciliśmy umiejętność szkolenia zawodników.
    I dalej tego nie potrafimy. Nie jesteśmy wyjątkiem na mapie żużlowej Polski, raczej regułą, choć wydaje mi się że w tej mizerii plasujemy się końcu a nie na początku peletonu.
    Jest zaledwie kilka klubów, które obecnie potrafią sprawić aby ich chłopcy na żużlu się ścigali , nie jezdzili a ścigali.
    Jednym z takich klubów jest obecnie Polonia Bydgoszcz.
    Wystarczy obejrzeć te zawody https://youtu.be/ff_SqEmUnDA?si=mxlgOgaBFQAFHiY6 aby widzieć, że ich zawodnicy jeżdżą na innym poziomie od reszty.
    Tylko w Bydgoszczy to po macoszemu jest troche robione bo zawodnicy BTŻ nie koniecznie trafiają do Polonii. Lewadowski odszedł, Przyjemski zaraz odejdzie bez kwoty odstepnego. Kto wie czy Maroszek,Pawełczak też zaraz nie znajdą cwanych menagerów.Ostatnimi ich wychowankami byli Sitek,Orwat,Nowak,Głogowski więc to nie tak do końca ze Polonia szkoli. Z drugiej strony Polonia powinna mieć jakąś umowe tak żeby na tym nie traciła a czy ma ? ja nie wiem

  15. Powrót do góry    #4019
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    A skoro już się udzielam, to dołączam się do głosów, że jeżeli jest szansa to trzeba walczyć o Przyjemskiego - to jest prawdziwy game changer.
    6-9 pkt juniora mają zupełnie inną wartość niż 6-9 zdobytych przez seniora. Przede wszystkim REGULARNE pokonywanie juniorów drużyny przeciwnej oraz U24 sprawia, że jesteśmy całe spotkanie w kontakcie.

    Ponadto żaden z 5 omawianych wyżej seniorów nie jest nieomylny. Każdemu będą zdarzały się słabsze mecze i silny junior jest wtedy niezastąpiony.

    Uważam, że Przyjemskiego warto nawet przepłacić w tym pierwszym ekstraligowym sezonie.
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tylko w Bydgoszczy to po macoszemu jest troche robione bo zawodnicy BTŻ nie koniecznie trafiają do Polonii. Lewadowski odszedł, Przyjemski zaraz odejdzie bez kwoty odstepnego. Kto wie czy Maroszek,Pawełczak też zaraz nie znajdą cwanych menagerów.Ostatnimi ich wychowankami byli Sitek,Orwat,Nowak,Głogowski więc to nie tak do końca ze Polonia szkoli. Z drugiej strony Polonia powinna mieć jakąś umowe tak żeby na tym nie traciła a czy ma ? ja nie wiem
    Wiadomo, że w Bydgoszczy czy Gorzowie też 95% wychowanków nie będzie nigdy nic znaczyła. Ale my od wieków mamy 100% nic nieznaczących wychowanków. Nie potrafimy zaszczepić w żadnym z adeptów woli walki. Nauczymy ich jeździć motocyklem w kółko i szkolenie zakończone.
    Falubaz to MAGIA!!!

  16. Powrót do góry    #4020
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Proszę Cię... Gdzie on. Szanujmy się. Wygrał parę biegów w playoffach w 2003 i tyle jego bylo

    Pamiętasz go z toru czy patrzysz na gołe cyfry?
    IN PROTAS I TRUST !!!

  17. Powrót do góry    #4021
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tylko w Bydgoszczy to po macoszemu jest troche robione bo zawodnicy BTŻ nie koniecznie trafiają do Polonii. Lewadowski odszedł, Przyjemski zaraz odejdzie bez kwoty odstepnego. Kto wie czy Maroszek,Pawełczak też zaraz nie znajdą cwanych menagerów.Ostatnimi ich wychowankami byli Sitek,Orwat,Nowak,Głogowski więc to nie tak do końca ze Polonia szkoli. Z drugiej strony Polonia powinna mieć jakąś umowe tak żeby na tym nie traciła a czy ma ? ja nie wiem
    Jest zawarte porozumienie, na mocy którego zawodnicy z klucza przechodzą z BTŻ do Polonii. Pawełczak na pewno ma podpisany długoterminowy kontrakt z Polonią, ale czy na cały okres juniorki to nie wiem. Podobnie jest z Maroszkiem i Putkowskim. Zresztą ich menadżerem jest Ziębicki, ten sam który dba o interesy Wiktora. Z drugiej strony nie ma umowy, której nie da się rozwiązać.

  18. Powrót do góry    #4022
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Alan Marcinkowski miał mega talent. Gdyby miał pracowitość Zengoty to śmigałby spokojnie w ekstralidze. Absolutnie nie można powiedzieć, że był kijem do szczoty.

    Osobna sprawa co zrobił z tym talentem, podobnie jak Hlib w Gorzowie. Kilka nazwisk ze straconym potencjałem jeszcze by się uzbierało
    Smoter tez ….

  19. Powrót do góry    #4023
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Pamiętasz go z toru czy patrzysz na gołe cyfry?
    Z toru niczym się nie wyróżniał

  20. Powrót do góry    #4024
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Alan Marcinkowski miał mega talent. Gdyby miał pracowitość Zengoty to śmigałby spokojnie w ekstralidze. Absolutnie nie można powiedzieć, że był kijem do szczoty.

    Osobna sprawa co zrobił z tym talentem, podobnie jak Hlib w Gorzowie. Kilka nazwisk ze straconym potencjałem jeszcze by się uzbierało
    U Alana nie tylko o pracowitość chodziło, ale tam też mental nie dojeżdżał. Nie kojarze zawodnika który w równie wielkim stopniu spalałby się psychicznie

  21. Powrót do góry    #4025
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Lubelacy utworzyli petycje by klub zostawił Hampela. Jak chcecie Fredke albo Jacka zamiast Jarka to też podpisujcie https://www.petycjeonline.com/walczy...ctS0m0LJg#sign

  22. Powrót do góry    #4026
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Lubelacy utworzyli petycje by klub zostawił Hampela. Jak chcecie Fredke albo Jacka zamiast Jarka to też podpisujcie https://www.petycjeonline.com/walczy...ctS0m0LJg#sign
    Będą jaja jak petycja zadziała, a się okaże, że JHJ jest już gdzieś ugadany i odejdzie.

    Wczoraj właśnie pisałem, że nie ma żadnej pewności, że JHJ do nas trafi. Jest jeszcze Leszno które działa po cichu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #4027
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Będą jaja jak petycja zadziała, a się okaże, że JHJ jest już gdzieś ugadany i odejdzie.

    Wczoraj właśnie pisałem, że nie ma żadnej pewności, że JHJ do nas trafi. Jest jeszcze Leszno które działa po cichu.
    A Lebedev wie o tej całej operacji specjalnej? Nie chciałbym aby Unia została z kimś pokroju Kasprzaka. Niestety nie macie w Zielonce drugiego Grzegorza aby ratował nam tyłek w takiej sytuacji. Chyba że to operacja specjalna ze strony Falubazu abyśmy właśnie z takim Kasprzakiem zostali

  24. Powrót do góry    #4028
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,388
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Najśmieszniejsze jest to, że kibice w Lublinie nie wiedzą nic o petycji i dowiedzieli się dopiero po tekście bodajże w PS

  25. Powrót do góry    #4029
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Przecież ta petycje to pewnie stworzył Protas, ja sobie żartuje. Bo każdy może tam zagłosować bez udostępniania danych, żadna to petycja.

    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    A Lebedev wie o tej całej operacji specjalnej? Nie chciałbym aby Unia została z kimś pokroju Kasprzaka. Niestety nie macie w Zielonce drugiego Grzegorza aby ratował nam tyłek w takiej sytuacji. Chyba że to operacja specjalna ze strony Falubazu abyśmy właśnie z takim Kasprzakiem zostali
    Mają drugiego Grzegorza przecież, tylko chwilowo na obczyźnie. Nam raz ratował ekstraligę, może i wam.

  26. Powrót do góry    #4030
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Mają drugiego Grzegorza przecież, tylko chwilowo na obczyźnie. Nam raz ratował ekstraligę, może i wam.
    Zapomniałem dopisać takiego drugiego Grzegorza ten drugi niestety na ekstralige już nie taki

  27. Powrót do góry    #4031
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    A Lebedev wie o tej całej operacji specjalnej? Nie chciałbym aby Unia została z kimś pokroju Kasprzaka. Niestety nie macie w Zielonce drugiego Grzegorza aby ratował nam tyłek w takiej sytuacji. Chyba że to operacja specjalna ze strony Falubazu abyśmy właśnie z takim Kasprzakiem zostali
    Nie mam pojęcia czy wie. Ale słyszałem, że tam u was dwuwładza jakaś jest. A nawet trójwładza, jeśli wziąć do tego doliczyć Kołdiego i Cegłe.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #4032
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Zapomniałem dopisać takiego drugiego Grzegorza ten drugi niestety na ekstralige już nie taki

    A skąd wiecie że nie taki? Ten pierwszy Grzegorz rok temu miał podobny status jak ten drugi obecnie. Jeden wam odpalił, kto wie może drugi też zatrybi.

  29. Powrót do góry    #4033
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    A skąd wiecie że nie taki? Ten pierwszy Grzegorz rok temu miał podobny status jak ten drugi obecnie. Jeden wam odpalił, kto wie może drugi też zatrybi.
    Pawliccy z Borowiakiem po jednej stronie i obu Grzegorzy po drugiej to byłoby chyba za dużo na żołądek zainteresowanych po obu stronach.

  30. Powrót do góry    #4034
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Pawliccy z Borowiakiem po jednej stronie i obu Grzegorzy po drugiej to byłoby chyba za dużo na żołądek zainteresowanych po obu stronach.
    Borowiaka w to nie mieszaj. Za młody jest.

    Ale Pawliccy po jednej stronie i dwa Grześki po drugiej, już by wystarczyły aby zrobić robotę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    slawek-unia (25-08-2023)

  32. Powrót do góry    #4035
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty jednak mocno odlatujesz od realiów. Przecież to nie jest tak, że w FZG leżeli i nic nie robili w zakresie szkolenia. Trochę tych nazwisk się przewinęło. Tonder, Osyczka, Pawliczak, Ragus, Tufft, Frącewicz, Rychliński, i jeszcze paru innych. Czyja to wina, że Ragus z Frącewiczem olali żużel ? Bo chyba nie Żyty. Gdzie dzisiaj jest Osyczka czy Pawliczak ? Tam gdzie za chwilę będzie taki Szostak. Grasz tutaj takiego wirachę a jak przyszło Ostrowi śmigać w SE to szybko SE zweryfikowała możliwości waszych juniorów wychowanków.
    Czego nie rozumiesz odnośnie trenera Żyto? Facet ewidentnie jechał na wynik młodzieżowców a nie pod kątem szkolenia na kolejne sezony. Taki Szostak, Poczta, Grzelak czy Krawczyk mając 17 lat przejechali po 80 imprez w sezonie. Co roku podobna ilość turniejów. Ile Tufft czy inny Frącewicz odjechał imprez w swojej karierze? Pewnie przejechali mniej okrążeń treningowych w swoim życiu, niż ostrowianie turniejów.

    To czy chłopaki wykorzystają daną szansę, okaże się za rok, dwa. Ci z zielonogórskiej szkółki takiej szansy nie mieli i olali temat wcześniej. Więc nie pisz mi, że np. Krawczyka czy Szostaka zweryfikowała E-L rok temu. Mają jeszcze czas na swoją weryfikację a ci potencjalne żużloki z ZG zapomnieli co to żużel.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yankes za jego przydatny post!

    kingpin (26-08-2023)

  34. Powrót do góry    #4036
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yankes Zobacz posta
    Czego nie rozumiesz odnośnie trenera Żyto? Facet ewidentnie jechał na wynik młodzieżowców a nie pod kątem szkolenia na kolejne sezony. Taki Szostak, Poczta, Grzelak czy Krawczyk mając 17 lat przejechali po 80 imprez w sezonie. Co roku podobna ilość turniejów. Ile Tufft czy inny Frącewicz odjechał imprez w swojej karierze? Pewnie przejechali mniej okrążeń treningowych w swoim życiu, niż ostrowianie turniejów.

    To czy chłopaki wykorzystają daną szansę, okaże się za rok, dwa. Ci z zielonogórskiej szkółki takiej szansy nie mieli i olali temat wcześniej. Więc nie pisz mi, że np. Krawczyka czy Szostaka zweryfikowała E-L rok temu. Mają jeszcze czas na swoją weryfikację a ci potencjalne żużloki z ZG zapomnieli co to żużel.
    Nie sprawdzisz a potem pyerdolisz kocopoły. Tufft akurat był więcej razy kontuzjowany niż przejechał zawodów. Ale jak nie był kontuzjowany to jeździł non stop w zawodach młodzieżowych. Na SE był za słaby. Osyczka z Ragusem jeździli w DMPJ regularnie. Frącewicz z Rychlińskim zdali licencje jak Tonder z Pawliczakiem przestali być juniorami. Przecież oni mają od roku dopiero licencje. A jednemu z nich już się żużel znudził. Podobnie jak Ragusowi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #4037
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie sprawdzisz a potem pyerdolisz kocopoły. Tufft akurat był więcej razy kontuzjowany niż przejechał zawodów. Ale jak nie był kontuzjowany to jeździł non stop w zawodach młodzieżowych. Na SE był za słaby. Osyczka z Ragusem jeździli w DMPJ regularnie. Frącewicz z Rychlińskim zdali licencje jak Tonder z Pawliczakiem przestali być juniorami. Przecież oni mają od roku dopiero licencje. A jednemu z nich już się żużel znudził. Podobnie jak Ragusowi.
    I tak od co najmniej 20 lat "same sukcesy"
    Tylko Falubaz

  36. Powrót do góry    #4038
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    I tak od co najmniej 20 lat "same sukcesy"
    Ale gdzie ty widzisz aby ktokolwiek tutaj pisał o jakichś sukcesach ?

    Więc po co wymyślasz na poczekaniu te swoje bzdury ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #4039
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    To pytanie ile imprez zaliczył w tym sezonie Rychliński? Ile nice cupów zaliczył? Ile innych imprez.

  38. Powrót do góry    #4040
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie sprawdzisz a potem pyerdolisz kocopoły. Tufft akurat był więcej razy kontuzjowany niż przejechał zawodów. Ale jak nie był kontuzjowany to jeździł non stop w zawodach młodzieżowych. Na SE był za słaby. Osyczka z Ragusem jeździli w DMPJ regularnie. Frącewicz z Rychlińskim zdali licencje jak Tonder z Pawliczakiem przestali być juniorami. Przecież oni mają od roku dopiero licencje. A jednemu z nich już się żużel znudził. Podobnie jak Ragusowi.
    Cóż za retoryczny wywijas, iście konfederacyjny (na pewno nie pisowski, bo ci tylko obiecują a motłoch w to wierzy).

    Czyli jeśli zawodnik 95% swojej "kariery" jest kontuzjowany a pozostałe 5% jeździ w jakichś młodzieżówkach to oznacza, że "jeździ non stop"? No tak, niby się zgadza, ale jak zwykle nie na temat.

    A co do tego całego Tuffta, to takie coś mi się rzuciło w oczy:
    http://www.speedwayw.pl/mdmp/dmpj_2019_gr_1.htm
    http://www.speedwayw.pl/mdmp/dmpj_2019_pf_gr_b.htm
    Łącznie - uwaga - 26 rund eliminacyjnych MDMP, w których Falubaz na dodatek wystawił dwie ekipy. Jesteś w stanie policzyć w ilu biegach wystąpił ten zawodnik? To się nazywa "non stop"? Czy może "jeździł w młodzieżówkach" oznacza, że "jeździł na stadiony żużlowe, żeby pobyć w parku maszyn" - to wtedy owszem, ale musisz używać mniej skrótów myślowych, choć i bez nich ciężko czasem pojąć o co Ci chodzi.

  39. Powrót do góry    #4041
    Użytkownik
    Dołączył
    18-05-2021
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Generalnie to mało wiecie....

    Falubaz już jest w Ekstralidze i żadna inna drużyna w 1 lidze, nawet nie będzie się biła o awans, bo nawet tego nie chcą

    Skład?

    Przemo, Piter, Jarek, Kvech, Rasmus, Majewski, Szostak

    Jest jeszcze temat innego u24, ale ciężka sprawa, żeby udało się nam go wyciągnąć.

    Pozdro

  40. Powrót do góry    #4042
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Szostaka będziecie mieć dość po kilku meczach chyba ze protas postawi go do życia jak Curzytka tylko ze ich dzieli pewna rzecza a mianowicie waleczność bo Szostak nigdy nie wyprzedził nikogo w życiu

  41. Powrót do góry    #4043
    Użytkownik
    Dołączył
    18-05-2021
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Szostaka będziecie mieć dość po kilku meczach chyba ze protas postawi go do życia jak Curzytka tylko ze ich dzieli pewna rzecza a mianowicie waleczność bo Szostak nigdy nie wyprzedził nikogo w życiu
    To prawda. Z tego Szóstaka to tam szału nie będzie. Chyba, że go Protas ogarnie. Bardziej wierzę w Majewskiego.

  42. Powrót do góry    #4044
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubazzz Zobacz posta
    Generalnie to mało wiecie....

    Falubaz już jest w Ekstralidze i żadna inna drużyna w 1 lidze, nawet nie będzie się biła o awans, bo nawet tego nie chcą

    Skład?

    Przemo, Piter, Jarek, Kvech, Rasmus, Majewski, Szostak

    Jest jeszcze temat innego u24, ale ciężka sprawa, żeby udało się nam go wyciągnąć.

    Pozdro
    Podaj ten skład Buczkowskiemu, bo on wierzy, że w najblizszych dniach przedłużą z nim kontrakt w Falubazie.

  43. Powrót do góry    #4045
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale gdzie ty widzisz aby ktokolwiek tutaj pisał o jakichś sukcesach ?

    Więc po co wymyślasz na poczekaniu te swoje bzdury ?
    Bzdury to SAM tworzysz, próbując tłumaczyć brak młodzieżowców.
    Jest tylko jedna brutalna prawda, w Falubazie nikt nie ma serca i pomysłu na szkolenie, a tym co się odechciąło żużla to zrozumieli na ich szczęście dość szybko.
    Tylko Falubaz

  44. Powrót do góry    #4046
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Ten dwumecz już wam zjadł kasę na podpis dla jakiegoś lidera w elidze.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #4047
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ten dwumecz już wam zjadł kasę na podpis dla jakiegoś lidera w elidze.
    Co ty gadasz. Słyszałem ze Enea ma dać sporo siana w ZG i Pile (tam możliwe ze Cyfera jutro ogłoszą jesli pojadą w Gnieznie)

  46. Powrót do góry    #4048
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    No to Grzegorz Walasek będzie miał blisko na półfinał
    Tylko Falubaz

  47. Powrót do góry    #4049
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Rasmus w magazynie po meczach 1 ligi powiedział, że chciałby spróbować ekstraligi w przyszłym roku i jeśli FZG go będzie chciał to zostanie

  48. Powrót do góry    #4050
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Rasmus w magazynie po meczach 1 ligi powiedział, że chciałby spróbować ekstraligi w przyszłym roku i jeśli FZG go będzie chciał to zostanie
    Chwilunia, a to nie przypadkiem piekarnia strażaka mówiła, że ten nie chce zostać?
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •