Strona 14 z 108 PierwszyPierwszy ... 412131415162464 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #586
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    o qurva bylo by to rownie beszczelne jak dzisiejsza wizyta pana mejze na konferencji
    Nie wiem, nie znam się. Ja na ich miejscu przeciąłbym pępowinę i zaczął zabawę od nowa. Prawnikiem nie jestem i chuy wie czym to się skończy. Ale wiem, że Kubicki potrafi być bezczelny.

    Nie mam pojęcia też czy firma Falubaz będzie w ogóle chciała zadzierać dalej z Kubickim. Bo zaraz podniesie im jakiś podatek od gruntu i tyle z tego będą mieli.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-03-2023 o 21:41
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #587
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie zrozumiales.
    Nie chodzi o SSP a sama osobe Mejzy.
    Same SSP mi tak nie przeszkadzaja,tym
    bardziej jak sa zwiazane z miestem czy regionem.
    Przeciez to takie samo zlo jak finansowanie z pieniedzy
    miejskich a wiekszosc klubow bezposrednio lub posrednio w znacznej mierze z miejskich
    dotacji korzysta.
    .
    Mocno się mylisz.
    To nie to samo zło, co pieniądze miejskie, pieniądze z GP zostają w Toruniu, wspomagają klub toruński, podnoszą może pozorną, ale jednak wartość Torunia i torunian. Oczywiście potępiam, bo zło jest złem.
    Czy my, jako społeczeństwo jesteśmy już tworem upadłym?
    Czy nie widzimy co robią z nami takie kreatury jak sasin, czarnecki, czy inna mejza???
    Można wyjąć Mistrza Świata z Gorzowa i wsadzić do Lublina, dodać najlepszego wychowanka Leszna i nie widzimy co się wyrabia? Krew zalewa prezesów i nie mogą pyszczyć, bo może też im skapnie. Tak to wygląda. A mieszkańcy, kibice są od klękania i bicia braw? Za ich własne pieniądze.

    Padło nazwisko Trynkiewicz. Ja dodam zabójcę Adamowicza. Wygra w totka i można mu pozwolić zapłacić za nazwę stadionu jego nazwiskiem?
    Quo vadis?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A składy.węgla.pl to nie była ogólnopolska firma ? A Jutrzenka to kasę trzepała na swoich wyrobach tylko w Bydzi czy w całej Polsce ? Przecież wegiel i słodycze kupowali ludzie w całej Polsce, a korzystała Polonia. To wtedy było OK ?

    I zakało zapamiętaj raz na zawsze, SSP nie wydają kasy podatników. Wydają kasę z zysków jakie wypracowały.
    :
    Popatrzmy na te słowa. Czy można to nazwać relatywizmem?
    Słodycze Jutrzenki jedzą wszyscy, więc są prawie państwowe, czyli moje. Konsumenci też państwowi. Zyski SSP są tego, kto akurat rządzi. Tak się składa, że należą przypadkiem.do PiS.
    Autor tych słów nauczył się słowa światopogląd, więc uważa, że on też go ma. Ma też moralność, ale ludożercy. Wiedzy pożytecznej żadnej.
    Mamy czasy, w których każdy nauczony pisać i czytać po 4-ch latach szkoły nabiera cech cynika. Jest tylko niestety dalej prostakiem, kiedyś nazywanym wiejskim głupkiem. Tacy w normalnym kraju po wydojeniu krowy idą skrajem drogi z witką i do wieczora nie zaczepiani spacerują, by ponownie krówkę wydoić i oprzątnąć. Są pożyteczni i zarobią na siebie.
    Propaganda nie ogłupia. Ona jest z góry obliczona na durni.

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    Hulc (16-03-2023), grabarz (18-03-2023)

  4. Powrót do góry    #588
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Mam nadzieję, że nikt przyzwoity na tym forum ani przez chwilę nie wierzył w szczerość tego o czym pisze strażak
    Ten pisowski gamoń najpierw trochę poudawał, że jest przeciwko Mejzie. Dosyć szybko zwyciężyła u niego partyjna natura i zaczął atakować osoby przeciwne Mejzie.
    Po to aby na koniec usprawiedliwiać coś co wzbudziło właśnie największe wkurzenie u szerokiej części kibiców:
    Czyli z perspektywy Falubazu zwykły NoName, do tego kontrowersyjna łajza, który robi sobie cyrk pod tytułem "wagony pieniędzy dla Falubazu", po to aby zrobić sobie promocję, kampanię wyborczą wykorzystując do tego uznany klub i markę, w zakresie sponsoringu który i tak od niego nie zależał, a który jest z nadania partyjnego.

    Ewolucja Mariusza
    13:01
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ten Mejza to jest jednak kretyn. Zamiast załatwić tego sponsora po cichu i postarać się aby media napisały o tym fakcie, to głupek lansuje się na tej konfie w klubie. I pyerdoli coś o wagonach pieniędzy. Takimi nachalnymi działaniami to on nie zdobędzie przychylności dużej grupy wyborców. A jedynie zyska większa grupę wrogów.
    16:24
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O mój Boże, jakiś ty głupiutki. Nakręcasz się jak dzieciak jakiś.
    Gdzie ty matole widzisz abym ja go bronił ? Jego sposób bycia wkrewia mnie tak samo jak ciebie. Pora jednak aby tacy jak ty zrozumieli o co idzie ta cała goownoburza. A to jest proste jak to, że jutro będzie piątek. Otóż polityk Mejza swoim działaniem chce sobie przygruchać wyborców. Robi to w sposób nieakceptowalny dla mnie. Więc mojego głosu nie otrzyma, bo podejrzewam, że gość będzie chciał wystąpić z list PiS-u w ZG. I tyle co ja mam do polityka Mejzy. A ty i tobie podobni, próbujecie tutaj ogłosić koniec świata, bo polityk Mejza przytelepał się na konfę FZG. Przecież to jest tak głupie, że aż dziecinne. Masz takie zdanie o polityku Mejzie, to nie głosuj na niego. Bo mu tylko chodzi o głosy wyborcze. O nic więcej.
    A co ci zrobił klub, że chcesz go "karać" ? Klub zgarnął bańkę od sponsora i w doopie ma, ze taki Mejza 5 min się polansował na konfie. Wyborcy (kibice) i tak swoje zrobią. Jak by na konfe przyszedł polityk Dowhan czy polityk Kubicki i ogłosił, że załatwił wagon kasy, to też byś sie obraził na klub ? Kto ci każe z Mejzą robić sobie fotki czy w ogóle podawać mu rękę ?
    18:58
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jeśli ty myślisz, że on osobiście załatwił tego sponsora to się grubo mylisz. On jest za słaby na takie decyzje. Już prędzej uwierzę, ze to Materna coś tam zrobił koło tego tematu. Ale i tak ostateczne decyzje były podejmowane wyżej. On jako polityk, chciał się ogrzać w blasku tego sponsora w swoim okręgu wyborczym. A ty jako potencjalny wyborca możesz przy urnie wyborczej mu podziękować bądź nie. I tyle. To nie jest gość z mojej bajki, pisałem już o nim jak kandydował w 2019 z list PSL-u. Ale żeby robić aferę, bo gość sobie chwile pogadał na konfie ? Przecież to niepoważne.
    19:49
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Błądzicie jak dzieci we mgle. Wszystko wam trzeba tłumaczyć. Kasa poszła ze spółek na kluby sportowe, po to aby lokalni politycy mogli się przy niej ogrzać. Chwile się pogrzeją, ale przecież nikt ci nie każe głosować na Mejzę.
    Fanatyczny PiSior zawsze będzie fanatycznym PiSiorem
    Połowę dnia palił głupa, a teraz już wyciągnął kły w obronie partii PiS Teraz ten człowiek już jest w amoku w obronie Mejzy

    Idziemy dalej:
    Porównania Mejzy do Dowhana to już kompletna tragedia i bezczelna manipulacja.

    Co do konferencji:
    To była chyba najbardziej ch.jowa konferencja w historii sportu z okazji ogłoszenia sponsora tytularnego.
    Ten pan z Enei to chyba cały czas żałował, że tam się znajduje.
    Nie podniecałbym się tak pytaniami dziennikarzy, bo oni je zadali już znając reakcję kibiców będących na miejscu. Ciekawe czy od siebie, by o to samo zapytali.

    Skoro był taki nacisk, aby Mejza był na tej konferencji to oznacza, że chyba o to w tym całym cyrku chodziło, żeby wypromować jego osobę. Wypromować na popularności klubu i za pieniądze SSP.

    Szkoda, że nikt z dziennikarzy nie zadał pytania, kto w ogóle jest odpowiedzialny za to, że pan Mejza jest na konferencji?
    Ktoś musiał wyrazić na to zgodę, a właścicielem klubu jest chyba miasto i Janusz Kubicki.
    Ten sam Janusz Kubicki, który dzisiaj milczy, a na FB nawet nie pochwalił się sponsorem tytularnym, za to dla zmyły wrzucił posta o kąpielisku w Ochli Dziwne nie?
    Bardzo mnie ciekawi, czy deal z Enea nie był taki, że Mejza ma to ogłosić ... jako zbawca Falubazu z pociągiem z wagonem pieniędzy, który niestety wykoleił się na stacji Falubaz
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 16-03-2023 o 21:52

  5. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    kapitan bomba (17-03-2023), never_mind (17-03-2023), spiniaza1 (17-03-2023), zibly (16-03-2023)

  6. Powrót do góry    #589
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Mocno się mylisz.
    To nie to samo zło, co pieniądze miejskie, pieniądze z GP zostają w Toruniu, wspomagają klub toruński, podnoszą może pozorną, ale jednak wartość Torunia i torunian. Oczywiście potępiam, bo zło jest złem.
    Czy my, jako społeczeństwo jesteśmy już tworem upadłym?
    Czy nie widzimy co robią z nami takie kreatury jak sasin, czarnecki, czy inna mejza???
    Można wyjąć Mistrza Świata z Gorzowa i wsadzić do Lublina, dodać najlepszego wychowanka Leszna i nie widzimy co się wyrabia? Krew zalewa prezesów i nie mogą pyszczyć, bo może też im skapnie. Tak to wygląda. A mieszkańcy, kibice są od klękania i bicia braw? Za ich własne pieniądze.

    Padło nazwisko Trynkiewicz. Ja dodam zabójcę Adamowicza. Wygra w totka i można mu pozwolić zapłacić za nazwę stadionu jego nazwiskiem?
    Quo vadis?



    Popatrzmy na te słowa. Czy można to nazwać relatywizmem?
    Słodycze Jutrzenki jedzą wszyscy, więc są prawie państwowe, czyli moje. Konsumenci też państwowi. Zyski SSP są tego, kto akurat rządzi. Tak się składa, że należą przypadkiem.do PiS.
    Autor tych słów nauczył się słowa światopogląd, więc uważa, że on też go ma. Ma też moralność, ale ludożercy. Wiedzy pożytecznej żadnej.
    Mamy czasy, w których każdy nauczony pisać i czytać po 4-ch latach szkoły nabiera cech cynika. Jest tylko niestety dalej prostakiem, kiedyś nazywanym wiejskim głupkiem. Tacy w normalnym kraju po wydojeniu krowy idą skrajem drogi z witką i do wieczora nie zaczepiani spacerują, by ponownie krówkę wydoić i oprzątnąć. Są pożyteczni i zarobią na siebie.

    Nie wiejski głupku niedouczony. Chciałeś błysnąc a znów zaliczyłeś przypał.

    Zyski SSP nie są własnością PiS-u tylko państwa. I to nie matole w całości a w części posiadanych udziałów. Dla przykładu, w takim Orlenie głupku niedouczony, udziały SP to 49,9%. Czyli w połowie należą do innych udziałowców. Abyś lepiej cymbale to pojął to wytłumacz ci, że takiego Zimnego państwo sponsoruje poprzez Orlen tylko w niecałej połowie. Druga połowa to pozostali udziałowcy Orlenu.

    A teraz sprawdź sobie ile to udziałów ma państwo w innych SSP. I wtedy możesz wrócić na poważną dyskusję ćwoku.

    EDIT

    SFP, łajzo, już zmieniłeś temat ? Miałeś sypnąć nam tutaj szczegółami jak to Mejza oszukiwał chore dzieci i zarabiał na tym kasę. Czyżby mail od Michnika z wytycznymi nie doszedł ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-03-2023 o 21:53
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    J.Sasin (17-03-2023), Mejza (17-03-2023)

  8. Powrót do góry    #590
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    SFP, łajzo, już zmieniłeś temat ? Miałeś sypnąć nam tutaj szczegółami jak to Mejza oszukiwał chore dzieci i zarabiał na tym kasę. Czyżby mail od Michnika z wytycznymi nie doszedł ?
    Po pierwsze pisowski chamie, nie jestem łajzą.
    Po drugie, sprostowałem twoje kłamstwa na temat kto pisał o aferach i przekrętach Mejzy. bo pisałeś bzdury o TVN i GW. I na te twoje kłamstwa odpowiedziałem.
    Po trzecie bardzo ładnie bronisz Mejzy, zgodnie z oczekiwaniami

    Szkoda mi już czasu na dyskusję z Tobą Nara

  9. Powrót do góry    #591
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    No gość jest dowodem na to, że poziom upodlenia nigdy nie jest ostateczny. Zawsze można upaść jeszcze niżej.

  10. Powrót do góry    #592
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Po pierwsze pisowski chamie, nie jestem łajzą.
    Po drugie, sprostowałem twoje kłamstwa na temat kto pisał o aferach i przekrętach Mejzy. bo pisałeś bzdury o TVN i GW. I na te twoje kłamstwa odpowiedziałem.
    Aha, czyli twierdzisz łajzo, że ani TVN nic na temeat Mejzy nie mówił, ani GW nie pisała ? Ależ ty się pogrążasz matole.

    Po trzecie bardzo ładnie bronisz Mejzy, zgodnie z oczekiwaniami
    Gdzie go czopku bronię ? Pytam o konkrety. To dla ciebie jest obrona ?

    Szkoda mi już czasu na dyskusję z Tobą Nara
    Czyli nic o przekrętach finansowych na chorych dzieciach i przekrętach na fakturach nam tutaj nie podrzucisz ? A szkoda łajzo, bo liczyłem, że dowiem się czegoś nowego. A ty czopku szumu narobiłeś i spyerdalasz z podkulonym ogonem jak przyszło podać konkrety.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    J.Sasin (17-03-2023), Mejza (17-03-2023)

  12. Powrót do góry    #593
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach

    Hahaha

    Wlazłem sobie na forum, a tu nic tylko chipsy otwierać i czytać.

    Mariusz niezastąpiony hahaha ale ma chłop naprawdę dużo czasu. 10ciu rozmówców na raz obsługuje inwektywami i tłumaczy, jak chłop krowie na rowie, o co w tym wszystkim chodzi.
    Ale chociaż przyznał, że spółki skarbu państwa sypią kasą aby politycy PiSu się przy niej ogrzewali. To miłe , taka niespodziewanie napisana prawda.

    Napisał też jaki jest udział skarbu państwa w spółkach akcyjnych i zauważył, że jest to udział mniejszościowy ale już zapomniał powiedzieć, że skarb państwa jest największym udziałowcem w tych spółkach. Nie musi dogadać się z 50,1% reszty udziałowców wystacz, że dogada się z 0,11% i już Orlen wbrew 49,99% akcjonariuszy może sponsorować zmarzline.
    Ot takie manipulacje typowe dla propagandy polskiego rządu .

    Ja osobiście uważam, że jeśli była okazja wziąć siano ze spółki skarbu państwa to super, że zarząd to zrobił. Czasy są jakie są. PiS póki co rządzi i walczyć na torze z takim Lublinem czy innym Krosnem szprycowanym kasą z SSP jest nierówna jak samemu nie partycypuje się w kasie państwowej. Jest okazja trzeba golić frajerów i za to brawa.
    Falubaz to MAGIA!!!

  13. Powrót do góry    #594
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nikogo dzbanie z adhd nie bronię. Mówię o faktach.

    I póki co nie gadamy o fakturach za szkolenia a o rzekomo oszukanych na kasę rodzinach chorych dzieci. Gdzie masz te oszukane rodziny ? Czemu żadna nie wniosła pozwu do sądu ?

    A faktury za szkolenia łajzo, miała w obowiązku kontrolować i rozliczać Polakowa. Czyli Urząd Marszałkowski. Jeśli tam były przekręty, to czemu do dzisiaj Polakowa milczy ? Czemu nie składa zawiadomienia do prokuratury i nie pokazuje dokumentów ? Rzecz jasna ja nie twierdze, ze tam nie było przekrętów. Bo tego nie wiem. Ale skoro były to co, opozycja milczy ?

    Czemu nagle sprawa Mejzy przycichła ? Powiem ci czemu czopku. Bo okazało się, ze opozycja chuya ma na niego, a napyerdalali w beben bo liczyli, że po rozpadzie Gowina, jak utrącą Mejzę który właśnie dostał fuchę v-ce MS, to koalicja ZP sie posypie. Ale najwyraźniej nie mają na niego konkretnych haków. Bo jak by mieli, to ja nie mam wątpliwości, ze TVN, GW, onet i cała ta banda, napyerdalała by o tym od rana do wieczora. A siedza cicho. I tylko takie czopki jak ty wiedzą, że coś tam kiedyś na niego było.
    Ilekroc w obecnych czasach czyli za panowania Ziobry i Kaminskiego piszesz i uzywasz argumentu o braku zarzutow czy nawet sledztwa dotyczacego jakiegos pisowskiego funkcjonariusza lub pociotka i ma to byc niby dowod na jego niewinnosc,to mysle sobie,przeciez nikt nie moze byc az tak glupi.
    Mejza w sprawie chorych zachowal sie jak ostatnia szmata,ale nikogo nie zmuszal do placenia.Po prostu wykorzystywal w najgorszy sposob zdesperowanie rodzin ktore w takich momentach zrobia wszystko
    aby ratowac swoje dzieci i bliskich.To raczej nie jest przestepstwo ale czlowiek zachwujacy sie w ten sposob i zbijajacy na tym majatek jest zwykla ludzka szmata.
    Natomiast inne grzeszki tej kreatury juz spokojnie moga polegac pod odpowiednie paragrafy,ale skoro jeszcze jest/byl potrzebny i narobil sobie wsrod decydentow przyjaciol a byc moze ma na nich haki,to parasol ochronny dziala.
    Jestes jednak tak cyniczny i moralnie zepsuty,ze nawet w takiej oczywistej sprawie bronisz szmate i obwiniasz opozycje i media.
    Gdybys mial choc odrobine przyzwoitosci to zamknabys po prostu ryj i nie bronil Mejzy a po prostu przemilczal niewygodne fakty tak jak to czesto robisz w innym watku.
    Nawet na to cie nie stac.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-03-2023 o 06:19
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #595
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    To jest chyba jakaś solidarność szmat. Inaczej nie da się wyjaśnić postawy strażaka. Co za upadek....
    "W perspektywie najbliższych lat ta polityka doprowadzi do zagłady tego co natura stworzyła. Czyli ludzkości." - Mariusz

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    lego (17-03-2023)

  16. Powrót do góry    #596
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    ...Ale wiem, że Kubicki potrafi być bezczelny.

    Nie mam pojęcia też czy firma Falubaz będzie w ogóle chciała zadzierać dalej z Kubickim. Bo zaraz podniesie im jakiś podatek od gruntu i tyle z tego będą mieli.
    Czyli masz podejście typowe dla przedstawicieli władzy. Zastraszyć, a słabszy niech się boi.

    Szacunek dla kibiców Zielonej Góry, którzy w wiadomy sposób potraktowali tego pana. Dla mnie żerowanie na tragedii rodziców, którzy chwytają się wszystkiego, aby mieć chociaż cień szansy na uzdrowienie własnego dziecka, to skur...... Mam nadzieje że po zmianie władzy zostanie wszystko skrupulatnie sprawdzone i osoby odpowiedzialne za oszustwa i naciągania zostaną rozliczone "zgodnie z prawem"

    W każdym klubie znajdzie się garstka kibiców, która dla kasy wytłumaczy wszystko (tym bardziej szacunek dla kibiców którzy się "nie sprzedali" - bo nie jest to najłatwiejsze).

    Nie należy potępiać wszystkich kibiców Zielonej Góry za sytuacje. Zobaczymy jaka będzie reakcja na zawodach, gdyż przypuszczam, że sprawdzanie transparentów przy wejściu będzie teraz bardziej skrupulatne. Przecież prezes nie pozwoli wywiesić napisów co kibice sądzą o tej sprawie (ale wierze że się to uda).

  17. Powrót do góry    #597
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Mocno się mylisz.
    To nie to samo zło, co pieniądze miejskie, pieniądze z GP zostają w Toruniu, wspomagają klub toruński, podnoszą może pozorną, ale jednak wartość Torunia i torunian. Oczywiście potępiam, bo zło jest złem.
    Czy my, jako społeczeństwo jesteśmy już tworem upadłym?
    Czy nie widzimy co robią z nami takie kreatury jak sasin, czarnecki, czy inna mejza???
    Można wyjąć Mistrza Świata z Gorzowa i wsadzić do Lublina, dodać najlepszego wychowanka Leszna i nie widzimy co się wyrabia? Krew zalewa prezesów i nie mogą pyszczyć, bo może też im skapnie. Tak to wygląda. A mieszkańcy, kibice są od klękania i bicia braw? Za ich własne pieniądze.
    Naprawde chcesz mi tlumaczyc czym jest PiS,Sasin,Czarnecki i inni?
    Moze niejasno sie wyrazilem,bo skoro uwazam to za zlo,to powinno mi przeszkadzac.
    Ok,tu mamy pewien dysonans,moja wina.
    Mialem jednak na mysli to ,ze wielu akceptuje utrzymywanie klubow z miejskiej kasy ale
    na SSP sie obraza.Hipokryzja.
    Falubaz,GKM czy Polonia to wlasciwie miejskie kluby.Mniej czy bardziej formalnie.
    W Lublinie czy Wroclawiu kapitalu miejskiego chyba nie ma ale wysokosc dotacji
    ogromna.Motor doklada jeszcze kase od SSP dla klubu ale rowniez na bezposrednie pokrycie kontraktu Zmarzlika wiec sumarycznie wyjdzie pewnie
    z 50% budzetu lub nawet wiecej.Tak wyglada sukces organizacyjny Kepy a kibice oburzaja sie jak im ktos napisze,ze bez kasy z miasta i SSP
    Motor bylby tam gdzie byl przez wiele lat czyli na peryferiach zuzlowych.
    Unia Tarnow od miasta dostaje na beczke metanolu ale bez SSP juz dawno przestalaby istniec.
    Taka mamy rzeczywistosc a udzial w zuzlu SSP jeszcze sie powieksza.Ci ktorzy sie brzydzili,nagle zmieniaja optyke,bo strumyczek zaczal plynac do ich klubu.
    Komarnicki dobrym przykladem na oblude i hipokryzje.
    Z jednej strony im wiecej pieniedzy tym lepiej ale z drugiej niebezpieczny proceder,bo duzo zalezy od politykow a ci sie zmieniaja.
    Wiec jak przyjdzie pierol....cie,niektore kluby moga sie mocno zdziwic.
    Zadowoleni jedynie zawodnicy,bo oni na tym zyskuja,kluby, szczegolnie te bez sporej dotacji miejskiej i pieniedzy z SSP cierpia,bo konkurowac ciezko.
    Pieniadz rzadzi,co szczegolnie widoczne jest w zuzlu,gdzie klasowych zawodnikow jest mniej niz chetnych na ich uslugi.
    Pomimo tego o czym piszesz,ze pieniadze miejskie zostaja w miescie nie widze znaczacej roznicy miedzy dotacjami miejskimi a pieniedzmi SSP.
    Zreszta to tez nie do konca tak,bo przeciez najwieksza czesc budzetow laduje w portfelach zawodnikow a nie sadze aby Emil czy Lambo te pieniadze
    wydawal w Toruniu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-03-2023 o 07:05
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #598
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Glowny parodiant policji za puszczenie " highway to hell" z glosnika bluetooth tez nie ma postawionych zarzutow. Czyli nie wyebal stropu z granatnika. Ciekawa logika mariuszowa.

    Ba...jest wrecz poszkodowany w sprawie.

    I podwyzke nawet dostal.

  19. Powrót do góry    #599
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    logika mariusza jest taka fajna, obusieczna.

    Skoro nikt nie dostal zarzutow za "Zamach smolenski" to znaczy, ze byl to zwykly wypadek
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #600
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Przychodzi Mejza do lekarza:

    - pana godność?
    - nie mam.

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Steady za jego przydatny post!

    Dominik (17-03-2023), atlasowiec92 (17-03-2023)

  22. Powrót do góry    #601
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Potwierdza się przy tym, że interia to skoorwiały pisowski portal. jako jedyni nie napisali o wczorajszej akcji kibiców + dali duży wywiad z tą kreaturą.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    grabarz (18-03-2023)

  24. Powrót do góry    #602
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z jednej strony im wiecej pieniedzy tym lepiej ale z drugiej niebezpieczny proceder,bo duzo zalezy od politykow a ci sie zmieniaja.
    Wiec jak przyjdzie pierol....cie,niektore kluby moga sie mocno zdziwic.
    Zadowoleni jedynie zawodnicy,bo oni na tym zyskuja,kluby, szczegolnie te bez sporej dotacji miejskiej i pieniedzy z SSP cierpia,bo konkurowac ciezko.
    Pieniadz rzadzi,co szczegolnie widoczne jest w zuzlu,gdzie klasowych zawodnikow jest mniej niz chetnych na ich uslugi.
    Pomimo tego o czym piszesz,ze pieniadze miejskie zostaja w miescie nie widze znaczacej roznicy miedzy dotacjami miejskimi a pieniedzmi SSP.
    Zreszta to tez nie do konca tak,bo przeciez najwieksza czesc budzetow laduje w portfelach zawodnikow a nie sadze aby Emil czy Lambo te pieniadze
    wydawal w Toruniu.
    Jesteś pewien, że im więcej tym lepiej? To jakaś chora, Buszmenowa logika (nie chcę używać słowa ekonomia, bo 99% osób na tym forum nie ma o niej żadnego pojęcia, choć pewnie i o samej logice też wiedzą niewiele więcej), którą pompował przy każdej możliwej okazji.

    Sport ze swej natury, a żużel w szczególności, jest zabawą niedochodową, tzn. taką, na którą jakiś sponsor musi wyłożyć kasę żeby plebs miał igrzyska. O chleb zadbają piekarnie, szczególnie te, które donoszą np. o tym, że ZIobro za pasem wcale nie miał gnata, tylko nowy kontrakt SSP dla Falubazu, ot zepsuł chłop niespodziankę.

    Dotacje miejskie a SSP, cóż, to kwestia skali i rzeczywiście tego, że miejskie idą z miasta na klub miejski, chociaż każdy wie - a Ty to podkreślasz po raz kolejny - że forsa ta ląduje w kieszeniach zawodników i w znikomym stopniu przekładana jest na "dobrobyt" Torunia czy innego Leszna. To tylko inna forma sponsorowania igrzysk, taka swojska, nasza, na własnej krwi wyhodowana, utwierdzająca głupi motłoch, że "pan prezydent dba o sprawy mieszkańców i czynnie wspiera ich hobby". Naturalnie nie ze swojej kieszeni, bo ta zawsze musi być pełna a jak odsuną od korytka i wichry "przemian" zawieją, to kumpel kumpla już nie wsadzi go na stolec jakiejś gminnej spółeczki, żeby można było sobie dalej ciągnąć kasę z tego samego źródełka tylko pod inną etykietką na drzwiach prezesowskiego gabinetu.

    Słuszna - choć niezbyt odkrywcza - uwaga, że pieniądze rządzą, ale czy koniecznie trzeba być ich niewolnikiem? Nie chodzi bynajmniej o to, że w jednych portkach masz chodzić tak długo aż się nie zedrą albo aż ci dupa nie spuchnie, jednak ludzie sami się nakręcają a później się dziwią, że świat wygląda tak a nie inaczej. Świetny przykład rok temu Ostrovia - pierwszoligowiec "na salonach", 14 razy wpierdziel i na pół roku spokój od żużla. I ciągły lament "speców" od spidłeja, że taki twór się w "elicie" znalazł. Dopóki jednak ludzi interesować będą wyłącznie sukcesy, a nie sam żużel, to pożal-się-Boże działacze czy politycy będą chcieli się przy klubach lansować za wszelką, nomen omen, cenę. Tak więc wszystko zależy od was - dopóki daje się was kupić, jesteście zwykłymi "zakładnikami" czy to posła, czy prezesa, czy forsy od SSP (albo wszystkiego naraz).

    Wielka szkoda, że to kibice nie biorą na siebie utrzymania klubu i całej tej inflacji, szczególnie jeśli chodzi o wysokość kontraktów. Rachunki za prąd 100zł większe i od razu aj waj, ale jak trzeba "gwiazdom" płacić setki tysięcy extra w sumie za nic, to luz blues, bo to przecież nie my się na to składamy. Żeby nie było, też uważam że ten popieprzony rząd i jeszcze głupszą opozycję (łącznie z tymi żałosnymi nieukami-"wolnościowcami") należałoby wysłać do jakiegoś kraju na H (albo na U) z dożywotnim zakazem powrotu do PL, ale dopóki wciąż istnieją bastiony wyznawców tychże, dopóty nic a nic się w naszej rzeczywistości nie zmieni. Nie tylko realnie, namacalnie, ale także i mentalnie.

    Żużel miał wiele razy upaść i jakoś się trzyma, bo kasa się znajduje, ale pamiętajcie, ze dla tych wszystkich lanserów jest on tylko środkiem do osiągnięcia własnych celów a nie żadnego okazywania uczucia dla dyscypliny sportu wielbionej (jeszcze) przez tysiące osób w całym kraju.

    U progu nowego sezonu wypada życzyć wszystkim dużo zdrowia i... cierpliwości. A także wyostrzonego wzroku i umysłu, bo tego - w przeciwieństwie do kasy - nikt wam siłą (albo ustawą) nie odbierze.

  25. Powrót do góry    #603
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    To jest chyba jakaś solidarność szmat. Inaczej nie da się wyjaśnić postawy strażaka. Co za upadek....
    I ty jesteś przeciwko rozwojowi żużla w ZG, wspieranemu przez zakochanych w tym sporcie ludzi, posiadających duże możliwości pomocy? Pan Mejza uwielbia ten sport, załatwia walizki pieniędzy dla Falubazu, a nie zabiera dla siebie jak inni. Najpierw pomagał dzieciom ile mógł, ratował im zdrowie poświęcając swój czas, a teraz poświęca się i pomaga klubowi, by nam było lepiej, by Falubaz wyżej szedł.
    Podziękujmy panu Mejzie za jego szlachetność, nieprzespane noce poświecone tej sprawie i miejmy nadzieję na dalsze wspieranie klubu przez tego nieskazitelnego polityka, który dla naszego dobra zaangażował się w taką pomoc, której wszyscy nam zazdroszczą.
    Falubaz wstaje z kolan, koniec z bylejakością.

  26. Powrót do góry    #604
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nikogo dzbanie z adhd nie bronię. Mówię o faktach.

    I póki co nie gadamy o fakturach za szkolenia a o rzekomo oszukanych na kasę rodzinach chorych dzieci. Gdzie masz te oszukane rodziny ? Czemu żadna nie wniosła pozwu do sądu ?

    A faktury za szkolenia łajzo, miała w obowiązku kontrolować i rozliczać Polakowa. Czyli Urząd Marszałkowski. Jeśli tam były przekręty, to czemu do dzisiaj Polakowa milczy ? Czemu nie składa zawiadomienia do prokuratury i nie pokazuje dokumentów ? Rzecz jasna ja nie twierdze, ze tam nie było przekrętów. Bo tego nie wiem. Ale skoro były to co, opozycja milczy ?

    Czemu nagle sprawa Mejzy przycichła ? Powiem ci czemu czopku. Bo okazało się, ze opozycja chuya ma na niego, a napyerdalali w beben bo liczyli, że po rozpadzie Gowina, jak utrącą Mejzę który właśnie dostał fuchę v-ce MS, to koalicja ZP sie posypie. Ale najwyraźniej nie mają na niego konkretnych haków. Bo jak by mieli, to ja nie mam wątpliwości, ze TVN, GW, onet i cała ta banda, napyerdalała by o tym od rana do wieczora. A siedza cicho. I tylko takie czopki jak ty wiedzą, że coś tam kiedyś na niego było.
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/czesc...-nadal/0kjmw4z

  27. Powrót do góry    #605
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Wlazłem sobie na forum, a tu nic tylko chipsy otwierać i czytać.

    Mariusz niezastąpiony hahaha ale ma chłop naprawdę dużo czasu. 10ciu rozmówców na raz obsługuje inwektywami i tłumaczy, jak chłop krowie na rowie, o co w tym wszystkim chodzi.
    Ale chociaż przyznał, że spółki skarbu państwa sypią kasą aby politycy PiSu się przy niej ogrzewali. To miłe , taka niespodziewanie napisana prawda.

    Napisał też jaki jest udział skarbu państwa w spółkach akcyjnych i zauważył, że jest to udział mniejszościowy ale już zapomniał powiedzieć, że skarb państwa jest największym udziałowcem w tych spółkach. Nie musi dogadać się z 50,1% reszty udziałowców wystacz, że dogada się z 0,11% i już Orlen wbrew 49,99% akcjonariuszy może sponsorować zmarzline.
    Ot takie manipulacje typowe dla propagandy polskiego rządu .

    Ja osobiście uważam, że jeśli była okazja wziąć siano ze spółki skarbu państwa to super, że zarząd to zrobił. Czasy są jakie są. PiS póki co rządzi i walczyć na torze z takim Lublinem czy innym Krosnem szprycowanym kasą z SSP jest nierówna jak samemu nie partycypuje się w kasie państwowej. Jest okazja trzeba golić frajerów i za to brawa.
    Karwa ludzie, miejcie litość i choć trochę inteligencji w sobie. Gdzie ty chłopie widzisz tu jakieś manipulacje ? Nie to jest ważne ile SP ma udziałów w danej firmie. To ma znaczenie tylko wtedy kiedy ktoś twierdzi, że to państwowa firma i państwo czerpie w pełni zyski z tej firmy. A tak nie jest. Dlatego własnie użyłem tego argumentu, a nie po to, jak twierdzisz, aby czymkolwiek tu manipulować. Ważne jest jaka politykę marketingową prowadzą te firmy. Przecież to nie jest tak, że Obajtek pyta się udziałowców czy może i w jakiej kwocie sponsorować Zimnego. Te firmy z rocznym wyprzedzeniem mają zaplanowane swoje budżety. Gdzie mają też zaplanowaną kasę na marketing i sponsoring. Więc jak by nie sponsorowali Zimnego czy innego Kubicy to tą kasę przeznaczyli by na jakąś Świątek czy Kubackiego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    J.Sasin (17-03-2023), Mejza (17-03-2023), agresywny minister (17-03-2023)

  29. Powrót do góry    #606
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    to jest standardowy wyborca pis - goowno wie, a najmadrzejszy i nic nie da sobie wmówić, przegada każdego. Jak trzeba to wpyerdoli w wypowiedź Niemców, Tuska, Trzaskowskiego. Nie da się mu wmówić, że czarne jest czarne a białe jest białe. Pis ośmielił takich lumpów, którzy do tej pory znali swoje miejsce w szeregu i zdawali sobie sprawę ze swoich deficytów umysłowych.
    Drugim modelowym przykładem "nowych elit" jest ten urzędnik z Pierdziszewa.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  30. Powrót do góry    #607
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Karwa ludzie, miejcie litość i choć trochę inteligencji w sobie. Gdzie ty chłopie widzisz tu jakieś manipulacje ? Nie to jest ważne ile SP ma udziałów w danej firmie. To ma znaczenie tylko wtedy kiedy ktoś twierdzi, że to państwowa firma i państwo czerpie w pełni zyski z tej firmy. A tak nie jest. Dlatego własnie użyłem tego argumentu, a nie po to, jak twierdzisz, aby czymkolwiek tu manipulować. Ważne jest jaka politykę marketingową prowadzą te firmy. Przecież to nie jest tak, że Obajtek pyta się udziałowców czy może i w jakiej kwocie sponsorować Zimnego. Te firmy z rocznym wyprzedzeniem mają zaplanowane swoje budżety. Gdzie mają też zaplanowaną kasę na marketing i sponsoring. Więc jak by nie sponsorowali Zimnego czy innego Kubicy to tą kasę przeznaczyli by na jakąś Świątek czy Kubackiego.
    Dlatego też uważam, że zarząd postąpił słusznie. Mając możliwość wykorzystał ją. Natomiast ja uważam, że dzięki temu, że to rząd jest największym udziałowcem ma możliwości i wykorzystuje je do tego aby to rządowi politcy decydowali i odbierali laury za "załatwienie" sponsora.
    Falubaz to MAGIA!!!

  31. Powrót do góry    #608
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ilekroc w obecnych czasach czyli za panowania Ziobry i Kaminskiego piszesz i uzywasz argumentu o braku zarzutow czy nawet sledztwa dotyczacego jakiegos pisowskiego funkcjonariusza lub pociotka i ma to byc niby dowod na jego niewinnosc,to mysle sobie,przeciez nikt nie moze byc az tak glupi.
    Mejza w sprawie chorych zachowal sie jak ostatnia szmata,ale nikogo nie zmuszal do placenia.Po prostu wykorzystywal w najgorszy sposob zdesperowanie rodzin ktore w takich momentach zrobia wszystko
    aby ratowac swoje dzieci i bliskich.To raczej nie jest przestepstwo ale czlowiek zachwujacy sie w ten sposob i zbijajacy na tym majatek jest zwykla ludzka szmata.
    Pytam bo nie wiem. To jaki majątek zbił na tym procederze Mejza ? Ty widze wiesz skoro piszesz o tym, to podziel się tą wiedza.

    I druga kwestia, podobnych firm czy instytucji na rynku jest sporo, które pomagają ludziom znaleźć jakieś alternatywne metody leczenia ich schorzeń, rzecz jasna odpłatnie, a potem niektóre z nich pomagają jeszcze zorganizować akcję zbierania kasy na ten cel. Poza tym każda z tych organizacji czy firm jakiś procent zebranych środków przeznacza na swoje utrzymanie. Przecież nawet Owsiak to robi i pośrednio utrzymuje się i swoją rodzinę z tego co zbierze WOŚP.

    Oczywiście, jeśli Mejza wziął od kogoś kasę i się nie wywiązał z teog co obiecał, to jest bez dwóch zdan oszustem. Ale póki co, żadna z rodzin po sądach go nie ciąga. Ciekawe czemu ?


    Natomiast inne grzeszki tej kreatury juz spokojnie moga polegac pod odpowiednie paragrafy,ale skoro jeszcze jest/byl potrzebny i narobil sobie wsrod decydentow przyjaciol a byc moze ma na nich haki,to parasol ochronny dziala.
    Jestes jednak tak cyniczny i moralnie zepsuty,ze nawet w takiej oczywistej sprawie bronisz szmate i obwiniasz opozycje i media.
    Gdybys mial choc odrobine przyzwoitosci to zamknabys po prostu ryj i nie bronil Mejzy a po prostu przemilczal niewygodne fakty tak jak to czesto robisz w innym watku.
    Nawet na to cie nie stac.
    Ha, ha, no tak. Typowa postawa lemingozy. Nikogo cyrkuśniku nie bronię. Pytam tylko o fakty. I tu się zaczyna wasz problem. Nie macie żadnych konkretów na poparcie swoich słów, a jak ktoś o nie zapyta to wyskakujesz z mordą, jak ktoś śmie bronić taką szmatę.

    Co ma do tego jakiś rzekomy parasol ochronny ? Skoro pełna dokumentacja jest w Urzędzie Marszałkowskim w ZG. Gdzie rządzi Polakowa, a ona jest z PO. Więc zakładam, że jeśliby tam były jakieś przekręty to PO darłaby mordę tak głośno, że w Brukseli by usłyszeli. Wiec wytłumacz nam czemu siedzi cicho ?

    Moim zdaniem wytłumaczenia sa dwa. Albo Mejza nie robił tam przekrętów, albo robił ale robili takie wałki również politycy z PO. I dlatego PO siedzi teraz cicho. Ale ty widzisz tylko to co chcesz widzieć, nic ponadto. Bo tak ci wygodniej szujo jedna.

    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Dlatego też uważam, że zarząd postąpił słusznie. Mając możliwość wykorzystał ją. Natomiast ja uważam, że dzięki temu, że to rząd jest największym udziałowcem ma możliwości i wykorzystuje je do tego aby to rządowi politcy decydowali i odbierali laury za "załatwienie" sponsora.
    No ale przecież to wiedzą wszyscy. I od zawsze tak było. Ba, jak taki Kubicki wybuduje w mieście gdzieś drogę, a przecież buduje ją za kase podatników, to też się ogrzewa w blasku nowej drogi. Czym to się różni od tych polityków którzy ogrzewają się wśród kasy ze SSP na sport ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    J.Sasin (17-03-2023), Mejza (17-03-2023), agresywny minister (17-03-2023)

  33. Powrót do góry    #609
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    mocne xD
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Steady (17-03-2023)

  35. Powrót do góry    #610
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ha, ha, głupek Sparta_Miszcz sprawił sobie dwa nowe nicki. A gdy nikt nie zwracał na niego uwagi to postanowił sam pochwalić się swoim wyczynem. Dobre.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Saeyl (17-03-2023)

  37. Powrót do góry    #611
    Użytkownik Awatar cwikson
    Dołączył
    18-07-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dobre, dobre

    Z Łajzą jest ten problem, że to gnida i oszust ale podejrzewam, że sprytny i na swój pokrętny sposób inteligentny (zwykli oszuści grają w trzy karty lub żulą "na jedzenie" pod biedrą). On nie brał kasy do łapy od nieuleczalnie chorych, on przez swoją lewą, amerykańską spółeczkę "organizował" tylko wyjazd i kontakt z lecznicą. Na zasadzie, "ja pani córeczki nie wyleczę, bo mi prawo na to nie pozwala, ale głęboko w amazońskiej dżungli, w jaskini ukrytej za wodospadem mieszka szaman, który dotykiem swojego pytona leczy z chorób na które tradycyjna medycyna nie zna lekarstwa. Pani niestety nie skontaktuje się z nim, tylko przeze mnie można to zrobić, a to niestety kosztuje jakieś 100 tys., to oczywiście nie dla mnie pieniądze, bo ja to robię z miłości do bliźniego, no ale takie są koszty, rozumie pani ... Na dowód proszę zobaczyć jak mój przyjaciel wstaje z kolan tj. wózka, tak jak kiedyś w przyszłości zrobi to Falubaz".
    Żeby wytoczyć szmacie proces, trzeba by udowodnić, że działał w zmowie z "szamanem", że wiedział, że terapie są lipne i to tylko próba wyłudzenia kasy. Pod parasolem ministra Zero, nikt się tego nie podejmie. I dlatego dla Strażaka Sama ta Łajza nie jest żadnym problemem wizerunkowym dla klubu, bo przecież na konferencji jak trzymał mikrofon to nie miał kajdanek na nadgarstkach

  38. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi cwikson za jego przydatny post!

    Marucha (17-03-2023), atlasowiec92 (17-03-2023), grabarz (18-03-2023), j-rules (17-03-2023), kapitan bomba (17-03-2023), spiniaza1 (17-03-2023), t_zg (17-03-2023)

  39. Powrót do góry    #612
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pytam bo nie wiem. To jaki majątek zbił na tym procederze Mejza ? Ty widze wiesz skoro piszesz o tym, to podziel się tą wiedza.

    I druga kwestia, podobnych firm czy instytucji na rynku jest sporo, które pomagają ludziom znaleźć jakieś alternatywne metody leczenia ich schorzeń, rzecz jasna odpłatnie, a potem niektóre z nich pomagają jeszcze zorganizować akcję zbierania kasy na ten cel. Poza tym każda z tych organizacji czy firm jakiś procent zebranych środków przeznacza na swoje utrzymanie. Przecież nawet Owsiak to robi i pośrednio utrzymuje się i swoją rodzinę z tego co zbierze WOŚP.

    Oczywiście, jeśli Mejza wziął od kogoś kasę i się nie wywiązał z teog co obiecał, to jest bez dwóch zdan oszustem. Ale póki co, żadna z rodzin po sądach go nie ciąga. Ciekawe czemu ?




    Ha, ha, no tak. Typowa postawa lemingozy. Nikogo cyrkuśniku nie bronię. Pytam tylko o fakty. I tu się zaczyna wasz problem. Nie macie żadnych konkretów na poparcie swoich słów, a jak ktoś o nie zapyta to wyskakujesz z mordą, jak ktoś śmie bronić taką szmatę.

    Co ma do tego jakiś rzekomy parasol ochronny ? Skoro pełna dokumentacja jest w Urzędzie Marszałkowskim w ZG. Gdzie rządzi Polakowa, a ona jest z PO. Więc zakładam, że jeśliby tam były jakieś przekręty to PO darłaby mordę tak głośno, że w Brukseli by usłyszeli. Wiec wytłumacz nam czemu siedzi cicho ?

    Moim zdaniem wytłumaczenia sa dwa. Albo Mejza nie robił tam przekrętów, albo robił ale robili takie wałki również politycy z PO. I dlatego PO siedzi teraz cicho. Ale ty widzisz tylko to co chcesz widzieć, nic ponadto. Bo tak ci wygodniej szujo jedna.



    No ale przecież to wiedzą wszyscy. I od zawsze tak było. Ba, jak taki Kubicki wybuduje w mieście gdzieś drogę, a przecież buduje ją za kase podatników, to też się ogrzewa w blasku nowej drogi. Czym to się różni od tych polityków którzy ogrzewają się wśród kasy ze SSP na sport ?
    Jestes niereformowalnym cymbalem ale to nic nowego.
    Otoz afery Mejzy wyszly na jaw dzieki dziennikarzom i opozycji.
    To juz standard w PiSowskiej Polsce,ze sluzby nie dzialaja albo dzialaja bardzo wybiorczo
    a jak juz nie maja wyjscia,to pozoruja dzialania w ujawnionych aferach
    PiSbolszewi.
    Tak jest tez w przypadku Mejzy.
    Nawet juz nie chce przypominac jak go sluzby traktowaly jako kandydata na ministra,
    bo sie ociera o kabaret.Ale to nic nowego w panstwie PiS.
    Dziennikarze i PO zadzialalo,Lukaszek ma prokurature na karku w dwoch sprawach.
    Pierwsza to firma leczaca nieuleczalnych a druga do przekrety szkoleniowe.
    Prawie 800.000 za lewe szkolenia juz udalo sie odzyskac,reszta jest wyjasniana w prokuraturze i bedzie
    tam tkwic tak dlugo jak Mejza bedzie PiSowi potrzebny lub kwity beda trzymac jego funfle.
    Teraz rozumiesz tluku co to znaczy parasol ochronny czy dalej bedziesz udawal
    kretyna i pisal cos o niewinnosci tego szmaciarza?
    Jakie ty chcesz jeszcze dowody,skoro prawie banka zostala mu juz zabrana?
    To jest podobna sytuacja co z Rysiem.
    Udaje niewinnego ale 70.000 za wycieczki kabrioletem w grudniu juz oddal a prokuratura
    przeciaga sprawe ile moze.
    Jednak opozycja jaka jest kazdy widzi.Sprytu u nich za grosz.
    Nie wiem dlaczego zbyt wczesnie ujawnili np. afere w NCBiR.
    To srodowisko Mejzy tam kreci lody.
    Zamiast poczekac z ujawnieniem az PiSzlodzieje przeleja sobie te prawie 200mln,oni
    maja przedwczesny wytrysk.Zlodzieje robia ze zlodziejstwa cnote i oglaszaja takim debilom jak ty,
    ze nie ma afery,bo zadna zlotowka nie poplynela i sa jeszcze na tyle bezczelni,ze oglaszaja wykrycie tych nieprawidlowosci
    dzieki wewnetrznemu audytowi zleconemu przez Bielana.
    Oni to robia tylko z jednego powodu.
    Wiedza,ze tacy jak ty to lykna i beda ich bronic wlasna piersia.
    A teraz juz spie.rdalaj przyglupie i nie zawracaj mi glowy PiSszmatami.

    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    Jesteś pewien, że im więcej tym lepiej?
    Tak ,jestem pewien.
    Jesli myslimy o rozwoju dyscypliny to nie ma innego wyjscia.
    Romantyczny zuzel skonczyl sie wraz z koncem komuny.
    Teraz trzeba zachecac smarkow i ich rodzicow w inny sposob
    niz etat w zakladzie pracy czy fajne spedzenie czasu na swiezym powietrzu.
    To sport motorowy wiec wyscig technologiczny kosztuje.Niebezpieczny,wiec
    oprocz elitarnosci ktora w rzeczywistosci jest zasciankowoscia,czyms trzeba potencjalnych
    nowych mistrzow kusic.
    Albo zuzel rozwijamy a na to sa potrzebne pieniadze albo poprzestajemy na tym co jest i liczymy,ze przetrwa jeszcze kilkadziesiat lat.
    Otoz bez doplywu nowych adeptow nie przetrwa.Bez nowych osrodkow tez pozostanie zasciankiem.
    Mnie taki zascianek nie przeszkadza absolutnie ale mam obawy,ze bedac caly czas tylko zasciankiem,nie przetrwa.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-03-2023 o 12:04
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #613
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez cwikson Zobacz posta
    Dobre, dobre

    Z Łajzą jest ten problem, że to gnida i oszust ale podejrzewam, że sprytny i na swój pokrętny sposób inteligentny (zwykli oszuści grają w trzy karty lub żulą "na jedzenie" pod biedrą). On nie brał kasy do łapy od nieuleczalnie chorych, on przez swoją lewą, amerykańską spółeczkę "organizował" tylko wyjazd i kontakt z lecznicą. Na zasadzie, "ja pani córeczki nie wyleczę, bo mi prawo na to nie pozwala, ale głęboko w amazońskiej dżungli, w jaskini ukrytej za wodospadem mieszka szaman, który dotykiem swojego pytona leczy z chorób na które tradycyjna medycyna nie zna lekarstwa. Pani niestety nie skontaktuje się z nim, tylko przeze mnie można to zrobić, a to niestety kosztuje jakieś 100 tys., to oczywiście nie dla mnie pieniądze, bo ja to robię z miłości do bliźniego, no ale takie są koszty, rozumie pani ... Na dowód proszę zobaczyć jak mój przyjaciel wstaje z kolan tj. wózka, tak jak kiedyś w przyszłości zrobi to Falubaz".
    Żeby wytoczyć szmacie proces, trzeba by udowodnić, że działał w zmowie z "szamanem", że wiedział, że terapie są lipne i to tylko próba wyłudzenia kasy. Pod parasolem ministra Zero, nikt się tego nie podejmie. I dlatego dla Strażaka Sama ta Łajza nie jest żadnym problemem wizerunkowym dla klubu, bo przecież na konferencji jak trzymał mikrofon to nie miał kajdanek na nadgarstkach
    Boże jakiś ty głupi czopek.

    No to oszukał w końcu kogoś czy nie oszukał ? Bo dalej nie wiem. I przestań pyerdolić że Ziobro go chroni w tej sprawie. Bo zanim Mejza został posłem to ewentualni poszkodowani mieli kilka lat aby gościa postawić przed prokuratorem. A z powództwa cywilnego mogą to zrobić nawet dzisiaj. Czemu tego nie robią ? Lewica dwa lata temu zorganizowała kilkunastu prawników do tego celu, sami wystosowali apel do rzekomo wszystkich oszukanych aby ci się zgłaszali. Więc pytam, gdzie oni są ci oszukani ? Dlaczego nie skarżą Mejzy ? I co ma do tych pozwów cywilnych osoba Ziobry ? Nie zastanawia ciebie to wszystko ?

    Durniu, nie wiesz a się wypowiadasz. Przecież ten znajomy Mejzy, który leczył się w Meksyku, to chłopak z ZG. On twierdzi, że ta "szamańska" terapia mu pomogła. Widzi i odczuwa jej skutki. Kilka osób zna go tu na forum, zresztą wielu zielonogórzan zrzucało się na tą jego "szamańską" terapię. I co powiesz temu gościowi ? Że bzdury gada ? A ci zielonogórzanie co zrzucali się na jego terapię w Meksyku, zostali oszukani ?

    Rzecz jasna jednym jakaś terapia pomoże a innym nie. Tak jest z każdą chorobą. I nie ma tu jednej recepty. Natomiast czy sam Mejza działał z dobrych pobudek czy nie to jest inny temat na inna dyskusję. Ale my tego nie wiemy aby oceniać go od strony moralnej. A jeśli ktoś czuje się oszukany to niech idzie z tym do sądu. Wtedy będziemy mieli konkrety. Póki co nikt z tego nie skorzystał. Ale fala hejtu poszła i to na maksa.

    Kingpin

    Otoz afery Mejzy wyszly na jaw dzieki dziennikarzom i opozycji.
    Głuptasie, to czemu ci sami dziennikarze nie ujawnili tej "afery" zanim taki Mejza nie był potrzebny w sejmie ze swoim mandatem ? Odpowiem ci czemu, bo przedtem był w sejmie z list PSL-u. I formalnie był liczony jako szabla opozycji. I wtedy tym twoim dziennikarzom i opozycji nic nie przeszkadzało. Wtedy Mejza nie był łajzą. Wtedy był uczciwym posłem opozycji. A przecież media prześwietlały Mejze już wcześniej, jak tylko startował na posła z list PSL-u. I wtedy niczego się nie dopatrzyły. I dopiero wtedy jak każda szabla w sejmie, zaczęła miec znaczenie, to ci twoi odwarzni dziennikarze i opozycja, ujawnili rzekomą aferę. Przypadek ? Nie sądzę. Coś co przedtem aferą nie było, nagle się nią stało.

    Śp Fedakowa, posłanka PSL-u jak zmarła to na jej miejsce wszedł Mejza. I swoim postepowaniem zmienił układ sił w Sejmie. I w tym momencie trzeba było zrobić z takiego Mejzy szuję i łajzę. I czego tu nie rozumiesz cyrkuśniku jeden ?

    W podobny sposób taki Kukiz stał się "przekupną szmatą". I tez sporo hejtu na niego się wylało.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 17-03-2023 o 12:29
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Mejza (17-03-2023), agresywny minister (17-03-2023)

  42. Powrót do góry    #614
    Użytkownik Awatar cwikson
    Dołączył
    18-07-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Rzecz jasna jednym jakaś terapia pomoże a innym nie. Tak jest z każdą chorobą. I nie ma tu jednej recepty.
    A nie myślałeś o takiej terapii? W Meksyku? Można zrzutkę zrobić , jak cię nie stać. Może i Mejza pomoże, jak się dowie, że bronisz go jak cnoty. Chociaż nie ... jakby cię wyleczyli, to przestałbyś takie pierdoły wypisywać (po podejrzewam, że tylko wypisujesz, bo głośno to boisz się je wypowiadać) i przestałbyś być dla takich łajz tylko pożytecznym idiotą.

  43. Powrót do góry    #615
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2023
    Postów
    517
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 198 w 131 postach
    Ręce precz od Jana Pawła II i posła Łukasza Mejzy!

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi agresywny minister za jego przydatny post!

    Mejza (17-03-2023)

  45. Powrót do góry    #616
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Dajcie mariuszowi spokoj. On po cichu liczy na jakiej dotacjie czy nagrody w strazy od mejzy. Nasluchal sie o wagonach gotowki, a to mokry sen kazdego na publicznym.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    j-rules (17-03-2023)

  47. Powrót do góry    #617
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez cwikson Zobacz posta
    A nie myślałeś o takiej terapii? W Meksyku? Można zrzutkę zrobić , jak cię nie stać. Może i Mejza pomoże, jak się dowie, że bronisz go jak cnoty. Chociaż nie ... jakby cię wyleczyli, to przestałbyś takie pierdoły wypisywać (po podejrzewam, że tylko wypisujesz, bo głośno to boisz się je wypowiadać) i przestałbyś być dla takich łajz tylko pożytecznym idiotą.
    Niedouczony matole, skoro pisze coś na publicznym forum, to znaczy, że wypowiadam się w tej sprawie, przedstawiam swoje zdanie. Tym się różnimy cebulaku, że ja nie mam pojęcia czy Mejza to szuja im łajza, czy nie. Ty tez nie masz póki co pojęcia. Ale wiesz, ze to szuja i łajza. To się nazywa właśnie hejt matołku.

    Mejza to przede wszystkim polityk, któremu najbardziej zależy na głosach wyborców. Moich głosów on nie dostanie, pisałem wcześniej czemu. Ty i tobie podobni, jak nie trawicie Mejzy, to również możecie wykazać się przy urnie wyborczej. A nie dorabiać jakąś ideologię do FZG. I tyle.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Mejza (17-03-2023)

  49. Powrót do góry    #618
    Użytkownik Awatar cwikson
    Dołączył
    18-07-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Moich głosów on nie dostanie
    Powoli zaczyna się wszystko klarować... to ilu was tam jest w twojej głowie Mariuszku?

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cwikson za jego przydatny post!

    kapitan bomba (17-03-2023)

  51. Powrót do góry    #619
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Znam ''przypadek'' dwóch rodzin z Nowej Soli oszukanych przez tę ŁAJZĘ tyle ode mnie.

  52. Powrót do góry    #620
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Boże jakiś ty głupi czopek.

    No to oszukał w końcu kogoś czy nie oszukał ? Bo dalej nie wiem. I przestań pyerdolić że Ziobro go chroni w tej sprawie. Bo zanim Mejza został posłem to ewentualni poszkodowani mieli kilka lat aby gościa postawić przed prokuratorem. A z powództwa cywilnego mogą to zrobić nawet dzisiaj. Czemu tego nie robią ? Lewica dwa lata temu zorganizowała kilkunastu prawników do tego celu, sami wystosowali apel do rzekomo wszystkich oszukanych aby ci się zgłaszali. Więc pytam, gdzie oni są ci oszukani ? Dlaczego nie skarżą Mejzy ? I co ma do tych pozwów cywilnych osoba Ziobry ? Nie zastanawia ciebie to wszystko ?

    Durniu, nie wiesz a się wypowiadasz. Przecież ten znajomy Mejzy, który leczył się w Meksyku, to chłopak z ZG. On twierdzi, że ta "szamańska" terapia mu pomogła. Widzi i odczuwa jej skutki. Kilka osób zna go tu na forum, zresztą wielu zielonogórzan zrzucało się na tą jego "szamańską" terapię. I co powiesz temu gościowi ? Że bzdury gada ? A ci zielonogórzanie co zrzucali się na jego terapię w Meksyku, zostali oszukani ?

    Rzecz jasna jednym jakaś terapia pomoże a innym nie. Tak jest z każdą chorobą. I nie ma tu jednej recepty. Natomiast czy sam Mejza działał z dobrych pobudek czy nie to jest inny temat na inna dyskusję. Ale my tego nie wiemy aby oceniać go od strony moralnej. A jeśli ktoś czuje się oszukany to niech idzie z tym do sądu. Wtedy będziemy mieli konkrety. Póki co nikt z tego nie skorzystał. Ale fala hejtu poszła i to na maksa.

    Kingpin



    Głuptasie, to czemu ci sami dziennikarze nie ujawnili tej "afery" zanim taki Mejza nie był potrzebny w sejmie ze swoim mandatem ? Odpowiem ci czemu, bo przedtem był w sejmie z list PSL-u. I formalnie był liczony jako szabla opozycji. I wtedy tym twoim dziennikarzom i opozycji nic nie przeszkadzało. Wtedy Mejza nie był łajzą. Wtedy był uczciwym posłem opozycji. A przecież media prześwietlały Mejze już wcześniej, jak tylko startował na posła z list PSL-u. I wtedy niczego się nie dopatrzyły. I dopiero wtedy jak każda szabla w sejmie, zaczęła miec znaczenie, to ci twoi odwarzni dziennikarze i opozycja, ujawnili rzekomą aferę. Przypadek ? Nie sądzę. Coś co przedtem aferą nie było, nagle się nią stało.

    Śp Fedakowa, posłanka PSL-u jak zmarła to na jej miejsce wszedł Mejza. I swoim postepowaniem zmienił układ sił w Sejmie. I w tym momencie trzeba było zrobić z takiego Mejzy szuję i łajzę. I czego tu nie rozumiesz cyrkuśniku jeden ?

    W podobny sposób taki Kukiz stał się "przekupną szmatą". I tez sporo hejtu na niego się wylało.
    Nie gluptasku.Do sejmu wszedl i od razu stal sie oslem niezaleznym,choc startowal
    z listy PSL.Nigdy w sejmie tak naprawde nie nalezal do opozycji.
    Od samego poczatku byl z nim problem,bo nie chcial ujawnic oswiadczenia majatkowego
    za co zostal przez prezydium sejmu ukarany.
    Sluzby go pewnie wtedy sprawdzily,ale znalezli haki i to przesadzilo o jego przydatnosci do ZP.
    Tak dlugo jak w sejmie byl no name,tak dlugo nie interesowal sie nim nawet kot z kulawa
    noga.Standard.Poszlo info,ze ukrywa majatek,stal sie celem tez dziennikarzy.Rowniez standard.
    Jeszcze cos?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-03-2023 o 17:12
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  53. Powrót do góry    #621
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie gluptasku.Do sejmu wszedl i od razu stal sie oslem niezaleznym,choc startowal
    z listy PSL.
    Tak dlugo jak w sejmie byl no name,tak dlugo nie interesowal sie nim nawet kot z kulawa
    noga.Standard.
    Zachcialo mu sie isc w ministry,zaczal byc sprawdzany.Nie przez sluzby,co jest ich´zasranym obowiazkiem a przez
    dziennikarzy.
    Jeszcze cos?
    Dalej dziadzia bzdurzysz. Jak wchodził do sejmu z list PSL-u za Fedakową, to większośc była przekonana, ze będzie działał w opozycji. A on zaczął powoli się odsuwać od PSL-u. No chyba, że nam chcesz powiedzieć, że jakiegoś noname, czyli zwyklego kazia z ulicy, PSL wsadził na swoje listy wyborcze do sejmu ? Potem nastąpił upadek Porozumienia Gowina. I tu ZP musiała już liczyć każdą szablę. Więc przeciągnęli Mejzę na swoją stronę, oferując mu stanowisko v-ce MS. I w tym momencie opozycja już wiedziała, że gość przechodzi do przeciwnego obozu. Co spowodowało wściekły atak na niego ze strony opozycji. A za tym poszło zlecenie do usłużnych mediów, aby zaczęli szperać w jego życiorysie. Nadszedł czas aby go zgnoić. W myśl zasady, kto nie z nami to wróg. Tak to wyglądało cyrkuśniku.

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Znam ''przypadek'' dwóch rodzin z Nowej Soli oszukanych przez tę ŁAJZĘ tyle ode mnie.
    A czemu nie 7 rodzin ? Brzmi lepiej.

    Jeśli znasz takie przypadki to napisz na czym polegało to oszustwo ? I czemu nie podali gościa do sądu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #622
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dalej dziadzia bzdurzysz. Jak wchodził do sejmu z list PSL-u za Fedakową, to większośc była przekonana, ze będzie działał w opozycji. A on zaczął powoli się odsuwać od PSL-u. No chyba, że nam chcesz powiedzieć, że jakiegoś noname, czyli zwyklego kazia z ulicy, PSL wsadził na swoje listy wyborcze do sejmu ? Potem nastąpił upadek Porozumienia Gowina. I tu ZP musiała już liczyć każdą szablę. Więc przeciągnęli Mejzę na swoją stronę, oferując mu stanowisko v-ce MS. I w tym momencie opozycja już wiedziała, że gość przechodzi do przeciwnego obozu. Co spowodowało wściekły atak na niego ze strony opozycji. A za tym poszło zlecenie do usłużnych mediów, aby zaczęli szperać w jego życiorysie. Nadszedł czas aby go zgnoić. W myśl zasady, kto nie z nami to wróg. Tak to wyglądało cyrkuśniku.
    Nie cyrkusniku,media zaczely sie nim interesowac po tym jak odmowil ujawnienia oswiadczenia majatkowego.
    Dziennikarz a nie funkcjonariusz zacznie w takich przypadkach niuchac,bo pojawia sie pytanie,dlaczego?
    Potem juz bylo dla niego z gorki a raczej pod gorke.Tak jak pisalem.Na PSL wypial sie od razu jak wszedl do sejmu.
    Poza tym co bylo dziwnego w tym,ze opozycja podchwycila ustalenia dziennikarzy?
    Rozumiem,ze PiS na pewno czegos takiego by nikomu z partii opozycyjnych nie zrobil.
    Tacy dobrzy ludzie.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    A czemu nie 7 rodzin ? Brzmi lepiej.

    Jeśli znasz takie przypadki to napisz na czym polegało to oszustwo ? I czemu nie podali gościa do sądu ?

    Co cie pajacu tu boli?
    Nawet jak byla to jedna rodzina,to powod
    do smiechu?
    Poszlo zawiadomienie do prokuratury na jego dzialalnosc medyczna,ale
    w tej kadencji nic mu nie grozi.
    Jeszcze przynajmniej do pazdziernika mozesz sobie kpic z pokrzywdzonych.
    Potem byc moze usmieszek zniknie z twojej geby.

    https://wiadomosci.wp.pl/jak-lukasz-...7957619456960a
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-03-2023 o 17:56
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  55. Powrót do góry    #623
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie cyrkusniku,media zaczely sie nim interesowac po tym jak odmowil ujawnienia oswiadczenia majatkowego.
    Dziennikarz a nie funkcjonariusz zacznie w takich przypadkach niuchac,bo pojawia sie pytanie,dlaczego?
    Potem juz bylo dla niego z gorki a raczej pod gorke.Tak jak pisalem.Na PSL wypial sie od razu jak wszedl do sejmu.
    Poza tym co bylo dziwnego w tym,ze opozycja podchwycila ustalenia dziennikarzy?
    Rozumiem,ze PiS na pewno czegos takiego by nikomu z partii opozycyjnych nie zrobil.
    Tacy dobrzy ludzie.




    Co cie pajacu tu boli?
    Nawet jak byla to jedna rodzina,to powod
    do smiechu?
    Poszlo zawiadomienie do prokuratury na jego dzialalnosc medyczna,ale
    w tej kadencji nic mu nie grozi.
    Jeszcze przynajmniej do pazdziernika mozesz sobie kpic z pokrzywdzonych.
    Potem byc moze usmieszek zniknie z twojej geby.
    Daj spokój...nie warto w to brnąć..

  56. Powrót do góry    #624
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Bronić lajze może jeszcze wieksza ***** . Dramat.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  57. Powrót do góry    #625
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co cie pajacu tu boli?
    Nawet jak byla to jedna rodzina,to powod
    do smiechu?

    Poszlo zawiadomienie do prokuratury na jego dzialalnosc medyczna,ale
    w tej kadencji nic mu nie grozi.
    Jeszcze przynajmniej do pazdziernika mozesz sobie kpic z pokrzywdzonych.
    Potem byc moze usmieszek zniknie z twojej geby.

    https://wiadomosci.wp.pl/jak-lukasz-...7957619456960a
    Pokaż mi ta jedną oszukaną rodzinę dziadzia ? Nie ma żadnej.

    To, że Mejza kombinował na tym polu i próbował pośredniczyć w tych sprawach to wiemy wszyscy. Ale twierdzić, że kogoś oszukał na kasę, to już nadużycie.

    Chuya mu zrobią po październiku. Nawet jak opozycja wygra wybory i przejmie władzę a sam Mejza nie dostanie się do sejmu. Bo nie mają nic co mogłoby podpadać pod KK. Gdyby mieli cokolwiek to już dawno wiedziałbyś o tym.

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Daj spokój...nie warto w to brnąć..
    Ty to jesteś niezły as. Zaczynasz temat a jak przychodzi do szczegółów to wyskakujesz z "daj spokój, nie warto w to brnąć". Tu na jaki chuy wyskakujesz z tematem ?

    Równie dobrze ja mogę napisać, ze znam dwie rodziny które okradłeś. I za chwilę odpowiem, że nie warto w to brnąc.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  58. Powrót do góry    #626
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Pisałem o tym na samym początku,że być może skończy się na niczym, bo sprawa bardziej nadaje się do oceny moralnej niż karnej.
    Ale to nie jedyne grzeszki Mejzy i niektóre podlegaja pod paragraf.
    Im szybciej straci mandat posła i immunitet, tym lepiej.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  59. Powrót do góry    #627
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pokaż mi ta jedną oszukaną rodzinę dziadzia ? Nie ma żadnej.

    To, że Mejza kombinował na tym polu i próbował pośredniczyć w tych sprawach to wiemy wszyscy. Ale twierdzić, że kogoś oszukał na kasę, to już nadużycie.

    Chuya mu zrobią po październiku. Nawet jak opozycja wygra wybory i przejmie władzę a sam Mejza nie dostanie się do sejmu. Bo nie mają nic co mogłoby podpadać pod KK. Gdyby mieli cokolwiek to już dawno wiedziałbyś o tym.



    Ty to jesteś niezły as. Zaczynasz temat a jak przychodzi do szczegółów to wyskakujesz z "daj spokój, nie warto w to brnąć". Tu na jaki chuy wyskakujesz z tematem ?

    Równie dobrze ja mogę napisać, ze znam dwie rodziny które okradłeś. I za chwilę odpowiem, że nie warto w to brnąc.
    Jedna rodzina zrobiła WSZYSTKO co tylko mogła by tę Łajzę ukarać, drugiej.....nie stać na to z powodów finansowych, wiesz jaka jest też walka z lekarzami...ta prawna...?

  60. Powrót do góry    #628
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pisałem o tym na samym początku,że być może skończy się na niczym, bo sprawa bardziej nadaje się do oceny moralnej niż karnej.
    Ale to nie jedyne grzeszki Mejzy i niektóre podlegaja pod paragraf.
    Im szybciej straci mandat posła i immunitet, tym lepiej.
    Za te niby lipne faktury z tym niby lipnym szkoleniem, też mu chuya zrobią. Zdaje się, że on jakąś kasę, za nieprawidłowości które stwierdzili oddał. Ale to nie koniec sprawy. Znam trzech gości z ZG którzy również organizowali takie szkolenia. I siedzą teraz jak an szpilkach. Była kasa z UE na jakieś szkolenia, to przystąpili do konkursu i się załapali. Ponad połowa tych szkoleń to była jedna wielka lipa. Urząd Marszałkowski tego w ogóle nie kontrolował. A miał taki obowiązek. Poza tym jest tam zamieszanych w to kilka rodzin pracowników UM. Dlatego temat nagle ucichł bo nikomu nie zależy na tym aby do UM weszły służby i sprawdzały całość. A szkoda.

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Jedna rodzina zrobiła WSZYSTKO co tylko mogła by tę Łajzę ukarać, drugiej.....nie stać na to z powodów finansowych, wiesz jaka jest też walka z lekarzami...ta prawna...?
    Ja znam życie, wiele rozumie. Ale miałeś napisać w jaki sposób on ich oszukał ? Skoro publicznie go oskarżasz. Wziął kasę i się nie wywiązał ? Nie sądzę bo dziennikarze doszli by do tego. Czyli co zrobił ? Że obiecywał im leczenie w Meksyku jak diagnoza na to pozwoli ? Przecież on ci powie, że chciał w ten sposób pomóc. Tym bardziej, że sami też organizowali zbiórki na te cele.

    I żeby nie było. Ja mam kiepskie zdanie o nim jako polityku. Dla mnie to taki narcyz co to myśli, że już wie wszystko i świat stoi przed nim otworem. Gość w ciągu kilku lat zaliczył już staże u Wadima Tyszkiewicza, potem popierał Kukiza w wyborach prezydenckich, potem zahaczył o ruch Gwiazdowskiego, w międzyczasie dostał się do sejmiku Urzędu Marszałkowskiego jako radny, gdzie z kolei zwąchał się z ludowcami z PSL-u z których to list wystartował do sejmu. A jeszcze później zwąchał się z Kubickim w ZG. A potem już w sejmie przeszedł na stronę Republikanów. Bo tu wyczaił lepsze konfitury. Ten gość nie ma pojęcia co to jest polityka. On jest intelektualnie za słaby na politykę. A polityka go przeżuje i dosłownie wysra. Trzymają go bo na teraz jest użyteczny. Ale za chwile przestanie być użyteczny. A jak przestanie być użyteczny to nawet Kubicki się go pozbędzie. I tyle będzie z polityka Mejzy.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 17-03-2023 o 19:23
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  61. Powrót do góry    #629
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Mariusz.......a jak się odnieść do sytuacji strajkujących rodzin i ich dzieci z niepełnosprawnościami od kilkunastu dni? To jest dopiero dla mnie ''skandal'' Jaką ciężką walkę toczą te rodziny

  62. Powrót do góry    #630
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Mariusz.......a jak się odnieść do sytuacji strajkujących rodzin i ich dzieci z niepełnosprawnościami od kilkunastu dni? To jest dopiero dla mnie ''skandal'' Jaką ciężką walkę toczą te rodziny
    Idź z tym tematem do działu HP. Bo tu już zrobiliśmy wystarczający śmietnik. A ty jak widzę masz zamiar rozkręcać tematy zastępcze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •