Strona 62 z 108 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,746 do 2,790 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2746
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Według mnie lider zespołu to zawodnik który jest w stanie zrobić średnia w granicyb2.0. czyli jest pewnie takich około 16.
    To startujemy

  2. Powrót do góry    #2747
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Mam nadzieje że celebryta z Wawy się ogarnie na finały nie będzie tak twardo tu jest nadzieja Przemo zostaje ktoś pisał ze więcej zarobi niż Piter bzdura na pewno za sam podpis zgarnął 700 tys więcej

  3. Powrót do góry    #2748
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    A ja sądzę, że Protas po cichu robi swoje tak jak w ubiegłym roku i na końcu będziemy zaskoczenie.
    Idealnym rozwiązaniem jest uderzanie do Fricke'a bo to z GKM'em najprawdopodobniej będziemy się bić o utrzymanie. Wyciągnięcie od nich lidera z automatu stawia ich pod ścianą. W Doyle'a specjelnie nie wierzę - on pójdzie do Torunia.

    Naprawdę doceniam Buczka za jego tegoroczne dokonania, widać że dogadał się ze sprzętem, jego jazda jest dużo płynniejsza. Ale ten gość nie ma startów i lepiej już nie będzie. Za rok kończy 38 lat, szybkość to jest ten atrybut który z wiekiem najszybciej się traci. Krzysztof fajnie jedzie na dystansie ale w Elidze nie będzie już tak łatwo mijać na dystansie, bo za rywala bedzie np Janowski czy Kubera albo w słabszej drużynie Thomsen, Smektała czy Pedersen. Moim zdaniem to zawodnik na 5 pkt w meczu zrobionych na juniorach i ewentualnie jakims słabszym U24 u siebie.
    Rasmus mimo że szału nie robi to jednak lepiej rokuje bo to zawodnik, który ma dobre starty a poza tym potrafi jechać na dystansie. Jest dużo młodszy i w przeciwieństwie do Buczka nie został zweryfikowany w elidze. W GP pokazał, że ma potencjał do walki z najlepszymi w momencie gdzie wszyscy są przygotowani na tip top. Myślicie, że Buczka stać byłoby na półfinał Grand Prix? Rasmus ma kontrakt na 2 lata - nie bez powodu. Protas w tym momencie przeciez nie powie Buczkowi, że w przyszłym roku wylatuje z drużyny, więc przekaz poszedł w świat że Krzysztof zostaje. Tylko dziwnym trafem to Rasmus ma ważny kotrakt na 2024.

    Podsumowując - pierwszy raz od kilku lat wierzę, że będziemy zadowoleni. Wierzę bo działa Protas, który udowodnił że potrafi szybko zmontować dobry skład. Poza tym od osób blisko klubu słyszałem, że sytuacja finansowa jest naprawdę dobra, pozostaje tylko nakłonić zawodników a z tym Protas da sobie radę.

    Przewiduję taki skład:
    1.Fricke
    2.Kvech
    3.Przemek Pawlicki
    4.Jensen
    5.Piotr Pawlicki
    6.Przyjemski
    7.???? jakiś wynalazek albo Rychliński
    8.jakiś Salonen

    I byłby to na dzisiejsze czasy optymalny zespół jaki możemy ułożyć.

  4. Powrót do góry    #2749
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Salonen XD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Powrót do góry    #2750
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Drejera wypożyczyć z tego tarnowskiego gruzu, dosprzętowić i U24 jak złoto.

  6. Powrót do góry    #2751
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Salonen XD
    Nie rozumiem co Cie bawi? Wiadomo, że gość na sztukę. Kto Ci się zgodzi na jazdę pod 8ką przy takim juniorze jak Przyjemski?

    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Drejera wypożyczyć z tego tarnowskiego gruzu, dosprzętowić i U24 jak złoto.
    pod 8ką mogą jeździć tylko do U23 cwaniaczku.

  7. Powrót do góry    #2752
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Nie rozumiem co Cie bawi? Wiadomo, że gość na sztukę. Kto Ci się zgodzi na jazdę pod 8ką przy takim juniorze jak Przyjemski?



    pod 8ką mogą jeździć tylko do U23 cwaniaczku.
    Przyjemski jest mało realny w Falubazie.Tymbardziej jeślibyłby finał Falubaz - Polonia. On pójdzie tam gdzie nie będzie miał cisnienia na wynik (czyt gdzie będą liderzy)

  8. Powrót do góry    #2753
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    pod 8ką mogą jeździć tylko do U23 cwaniaczku.
    Drejer ma 17 lat falusku.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kaman za jego przydatny post!

    Buszmen (14-07-2023)

  10. Powrót do góry    #2754
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Przyjemski jest mało realny w Falubazie.Tymbardziej jeślibyłby finał Falubaz - Polonia. On pójdzie tam gdzie nie będzie miał cisnienia na wynik (czyt gdzie będą liderzy)
    Widzisz, a ja uważam że właśnie Falubaz będzie najlepszą opcją bo taka drużyna miałaby szanse na PO, a Wiktor mimo to miałby dużo więcej okazji do jazdy niż np. we Wrocku. No i spokojnie może czekać na roztrzygnięcia 1 ligi, na wypadek gdyby Polonia nie awansowała.

    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Drejer ma 17 lat falusku.
    No i co z tego p*zdeczko? To pisz o nim w kontekscie juniora a nie mądrale zgrywasz

  11. Powrót do góry    #2755
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Bez sensu ktoś pod 8 jak wpisałeś w życzeniach pod 6 Przyjemskiego.

    Co do samego składu, udał się nam w miarę sympatyczny w tym roku, jednak ja dalej będę stał przy swoim. Zostawienie w składzie 4 gości z pierwszej ligi (Kvech,Jensen,Buczek,Przemo) sprawi, że ucieszą się w Lesznie i GKMie. Moim zdaniem powinni zostać tylko Pawlicki i Kvech. Rozumiem również, że nie mamy budżetu z gumy wtedy zostawić Buczka. Ale jeśli nadal pozostaje okazja do zdobycia kogoś z Motoru (Hampel), Sparta (Pawlicki/Woffinden) i spadkowicza (Doyle) to powinni zrobić wszystko by ściągnąć z tej czwórki trzech ludzi.

    Co do samego R.Jensena, bardzo chciałem tu tego zawodnika i myślałem, że pójdzie za ciosem i tą pierwszą ligę wciągnie nosem. Niestety okazało się, że jest jak najbardziej solidny ale nie wymiata. Dla mnie spore ryzyko postawienie na niego w elidze, tym bardziej, że nigdy w niej nie jechał tak jak Buczek czy Pawlicki.

  12. Powrót do góry    #2756
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    No i co z tego p*zdeczko? To pisz o nim w kontekscie juniora a nie mądrale zgrywasz
    Nie moja wina, że jesteś ograniczony i wieku sprawdzić nie potrafisz. Junior, U24 same plusy.

  13. Powrót do góry    #2757
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Nie moja wina, że jesteś ograniczony i wieku sprawdzić nie potrafisz. Junior, U24 same plusy.
    Ograniczony gość wstawia nieopierzonego 17 latka do ekstraligi na pozycję U24.
    Odpusc sobie bo się pogrążasz.

  14. Powrót do góry    #2758
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Ograniczony gość wstawia nieopierzonego 17 latka do ekstraligi na pozycję U24.
    Odpusc sobie bo się pogrążasz.
    Haha Salonen za to mega objeżdzony wrecz pewniak

  15. Powrót do góry    #2759
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Pewnie. Jakbyś odpowiadał za skład to byś tam zmieścił. Przyjemskiego, Kvecha i kogoś objezdzonego.
    Oświeć nas i powiedz kto objezdziny zgodziłby się jechać w takim zespole pod 8? Czy tam jako U24 bo już się gubię o co Ci chodzi.

  16. Powrót do góry    #2760
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Becker w poniedziałek pojedzie prawdopodobnie w meczu w Anglii.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    Mariusz (14-07-2023)

  18. Powrót do góry    #2761
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Pewnie. Jakbyś odpowiadał za skład to byś tam zmieścił. Przyjemskiego, Kvecha i kogoś objezdzonego.
    Oświeć nas i powiedz kto objezdziny zgodziłby się jechać w takim zespole pod 8? Czy tam jako U24 bo już się gubię o co Ci chodzi.
    Nikt sensowny nie przyjdzie na ławkę, jedynie jakiś Chlupac.

  19. Powrót do góry    #2762
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Becker w poniedziałek pojedzie prawdopodobnie w meczu w Anglii.
    Oby tylko cało i zdrowo.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #2763
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Nikt sensowny nie przyjdzie na ławkę, jedynie jakiś Chlupac.
    Sam sobie odpowiedziałeś.
    Chlupac gwarantuje ten sam poziom co Salonen. Dlatego wsadziłem go pod 8.

  21. Powrót do góry    #2764
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    No ja ciagle powtarzam, że gra toczy się tak serio o Maxa. Nawet wymiana Tungate na Maxa - bezpośrednio osłabia się GKM jest najważniejsza. Jak wygra się batalie jeszcze o Pitera i Wiktora to jest szansa powalczyć nawet o top 4 uważam przy dobrym terminarzu i dyspozycji Przema

  22. Powrót do góry    #2765
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    A nieśmiało zapytam, gdyż nie orientuję się zielonogórskich realiach... Mejza już dowiózł te wagony pieniędzy, że stać was będzie na Maxa, Pitera i Wiktora?

  23. Powrót do góry    #2766
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Mejza ponoć miał duży wpływ na kontrakt z eneą, niestety

  24. Powrót do góry    #2767
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    jeśli macie kasę, to dobrze dla Was

  25. Powrót do góry    #2768
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    A nieśmiało zapytam, gdyż nie orientuję się zielonogórskich realiach... Mejza już dowiózł te wagony pieniędzy, że stać was będzie na Maxa, Pitera i Wiktora?
    Nieśmiało odpowiem. Wagony pełne kasy stoją na bocznicy i czekają na w/w zawodników.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #2769
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Z jednej strony tak, z drugiej mam mieszane uczucia co do takiej kasy. Kolejną sprawą to jest Pepe. Mam wrażenie, że Falubaz przez to, że wygrywa, że Protas stoi na czele klubu znów stał się atrakcyjnym miejscem dla zawodników - to podbija markę i wierzę w Piotra - on powinien skleić mocną pakę na W69, albo takich co powalczą. Myślę, że gorsi od Ostrowa nie będziemy (ich mi szkoda, bo fajny ośrodek)

  27. Powrót do góry    #2770
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nieśmiało odpowiem. Wagony pełne kasy stoją na bocznicy i czekają na w/w zawodników.
    No i gitara

  28. Powrót do góry    #2771
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Mimo wszystko elidze nas brakuje. Mecze z KSULem, Stalą, Apatorem napinały mocno kibiców, w dodatku na te pierwsze dwa była zawsze duża mobilizacja. Lepszy Falubaz w elidze niż ROW czy Krosno - z punktu widzenia sportowego i marketingowego

  29. Powrót do góry    #2772
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Mimo wszystko elidze nas brakuje. Mecze z KSULem, Stalą, Apatorem napinały mocno kibiców, w dodatku na te pierwsze dwa była zawsze duża mobilizacja. Lepszy Falubaz w elidze niż ROW czy Krosno - z punktu widzenia sportowego i marketingowego
    To fakt... Nie zapominaj też o meczach ze Spartą, które też mają swoją wagę...
    Kiedyś było święte przymierze Sparta-Falubaz-Wybrzeże...
    A potem się zaczęły napinki

  30. Powrót do góry    #2773
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Tak i ja ubolewam, że nie ma tego co było kiedyś no ale cóż. Nawet nie pamietam dlaczego się to rozpadło, ale fajnie było se chodzić w szaliku FZG po Wrocławiu.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Glebson za jego przydatny post!

    Taisto (14-07-2023)

  32. Powrót do góry    #2774
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Nawet nie pamietam dlaczego się to rozpadło
    Niech mnie ktos bardziej kumaty w kwestiach kibicowskich poprawi, ale z tego co ja pamiętam, to było to tak, że kibice Falubazu spiknęli się z kibicami z Lubina, który ma kose z kibicami WKS, który może nie wspiera ale sympatyzuje ze Spartą.
    Wiec generalnie z wrocławskiego punktu widzenia, to Falubaz się odłączył z Przymierza, ale... Jak piszę, niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę.

  33. Powrót do góry    #2775
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Mimo wszystko elidze nas brakuje. Mecze z KSULem, Stalą, Apatorem napinały mocno kibiców, w dodatku na te pierwsze dwa była zawsze duża mobilizacja. Lepszy Falubaz w elidze niż ROW czy Krosno - z punktu widzenia sportowego i marketingowego
    A Grudziądz co wnosi do Eligi? Co roku walka o utrzymanie i za każdym razem ktoś im pomaga , a w dodatku awans i utrzymanie przy zielonym stoliku. I na mecze z nimi zawsze najmniejsza frekwencja bo nikogo nie interesuje ten klub.

  34. Powrót do góry    #2776
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Niech mnie ktos bardziej kumaty w kwestiach kibicowskich poprawi, ale z tego co ja pamiętam, to było to tak, że kibice Falubazu spiknęli się z kibicami z Lubina, który ma kose z kibicami WKS, który może nie wspiera ale sympatyzuje ze Spartą.
    Wiec generalnie z wrocławskiego punktu widzenia, to Falubaz się odłączył z Przymierza, ale... Jak piszę, niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę.
    Na szczęście Zagłębie się poznalo na ludkach w groźnych czarnych koszulkach z trybuny K

    Trochę to śmieszne że kibolski świat Falubazu woli trzymać z jakąś A klasa że Świnoujścia czy Odrą Wodzisław niż z powaznymi firmami

  35. Powrót do góry    #2777
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Będąc szczerym z punkty widzenia kibica Unii Leszno zdecydowanie brakuje Was w Ekstralidze. Te spotkania i nasza rywalizacja od zawsze miały klimat i tego mi osobiście brakuje. Dużo smaczków z przeszłości i zawsze każdy w Lesznie czekał na mecz z Falubazem i myśle odwrotnie było zawsze podobnie.

  36. Powrót do góry    #2778
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Niech mnie ktos bardziej kumaty w kwestiach kibicowskich poprawi, ale z tego co ja pamiętam, to było to tak, że kibice Falubazu spiknęli się z kibicami z Lubina, który ma kose z kibicami WKS, który może nie wspiera ale sympatyzuje ze Spartą.
    Wiec generalnie z wrocławskiego punktu widzenia, to Falubaz się odłączył z Przymierza, ale... Jak piszę, niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę.
    A to nie było tak, że we Wrocławiu, pod olimpijskim, Falubaz wyłapał od Śląska przy biernej postawie Sparty i to było powodem rozpadu?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  37. Powrót do góry    #2779
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,873
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    A to nie było tak, że we Wrocławiu, pod olimpijskim, Falubaz wyłapał od Śląska przy biernej postawie Sparty i to było powodem rozpadu?
    Ja słyszałem, że Falubaz zawiązał sztamę z kimś, z kim Wybrzeżu nie było po drodze i dlatego to wszystko posypało się. Ale zaznaczam, że to tylko zasłyszane.

  38. Powrót do góry    #2780
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Wink

    Na plaży w Dziwnowie trzech waszych jeźdźców od czwartku (co najmniej) się relaksuje w róźnoraki sposób, że tak powiem i mają wyjątkowy humor jak na popołudnie.
    Mają jednak wolne i niech odpoczywają.. nie zdradzę kto by nie siać sensacji, ale nic złego nie robią.. zwykły odpoczynek od startów

  39. Powrót do góry    #2781
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Miło czytać, że atmosfera jest tak świetna, że nawet wakacje spędzają razem.

  40. Powrót do góry    #2782
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Na plaży w Dziwnowie trzech waszych jeźdźców od czwartku (co najmniej) się relaksuje w róźnoraki sposób, że tak powiem i mają wyjątkowy humor jak na popołudnie.
    Mają jednak wolne i niech odpoczywają.. nie zdradzę kto by nie siać sensacji, ale nic złego nie robią.. zwykły odpoczynek od startów
    Wstrzymujemy oddech
    Chłop z Bydgoszczy zobaczył gdzieś nad morzem trzech żużlowców i jeszcze w szoku że chleją wódę czy inny bimber
    Jeśli w tym kraju jest to zabronione to proponuję spalić ich na stosie

  41. Powrót do góry    #2783
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,845
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,130 w 1,485 postach
    O bimbrze i innych % nie było mowy.

  42. Powrót do góry    #2784
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Mam nadzieje ze Gala za tydzień nie pojedzie w tym Poznaniu bo strach tam jechać.

  43. Powrót do góry    #2785
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Co do tematów chuligańskich to nie są to nasze sprawy, więc nie ma co tu poruszać, powielac jakichś plotek (zazwyczaj fałszywych) i rozkminiać. Jak to mówią w tamtych środowiskach, kto ma wiedzieć ten wie.

    Co do Gały - to samo wczoraj pomyślałem, chłop nie umie jezdzić na żużlu chyba naprawdę Wczoraj Pitera skasował, ledwo wrócil do jazdy...

    Jakoś nikt nie odniósł się do wczorajszych wyników, a tam:

    Walas całiem dobrze w Łodzi, uratował Ostrowowi zwycięstwo i bonus.
    Przemek pokazał potencjał w walce z Ekstraligowcami.
    Buczek pokazał solidność.

    Duzers chyba wraca na właściwe tory z formą.

  44. Powrót do góry    #2786
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Pojedziemy z kimś z 2 Łódź/Gdańsk chyba ideolo rywal na na 1/2 najlepiej jakby jako LL weszły transy

  45. Powrót do góry    #2787
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Co do tematów chuligańskich to nie są to nasze sprawy, więc nie ma co tu poruszać, powielac jakichś plotek (zazwyczaj fałszywych) i rozkminiać. Jak to mówią w tamtych środowiskach, kto ma wiedzieć ten wie.

    Co do Gały - to samo wczoraj pomyślałem, chłop nie umie jezdzić na żużlu chyba naprawdę Wczoraj Pitera skasował, ledwo wrócil do jazdy...

    Jakoś nikt nie odniósł się do wczorajszych wyników, a tam:

    Walas całiem dobrze w Łodzi, uratował Ostrowowi zwycięstwo i bonus.
    Przemek pokazał potencjał w walce z Ekstraligowcami.
    Buczek pokazał solidność.

    Duzers chyba wraca na właściwe tory z formą.
    Szkoda jego wykluczenia bo gdyby nie ono to jechałby w barażu o finał.

    Upada tez mit o tym, że taki Przemo czy Buczek nie mają silników na SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #2788
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Wstrzymujemy oddech
    Chłop z Bydgoszczy zobaczył gdzieś nad morzem trzech żużlowców i jeszcze w szoku że chleją wódę czy inny bimber
    Jeśli w tym kraju jest to zabronione to proponuję spalić ich na stosie
    Ja to odczytałem jako pozytywną informację i że jest team-spirit w drużynie.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Szkoda jego wykluczenia bo gdyby nie ono to jechałby w barażu o finał.

    Upada tez mit o tym, że taki Przemo czy Buczek nie mają silników na SE.
    Przemo bardziej, Buczek nie bardzo.
    W elipie Przemo pewnie zrobi średnio 7-8 pkt/mecz. Dla Buczka taka liczba punktów to już sufit.
    W każdym razie potrzebujecie dwóch liderów na elipę.

  47. Powrót do góry    #2789
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Ja to odczytałem jako pozytywną informację i że jest team-spirit w drużynie.



    Przemo bardziej, Buczek nie bardzo.
    W elipie Przemo pewnie zrobi średnio 7-8 pkt/mecz. Dla Buczka taka liczba punktów to już sufit.
    W każdym razie potrzebujecie dwóch liderów na elipę.
    To też jest jakiś stereotyp czy frazes niczym nie potwierdzony. Bo co to znaczy, ze zrobi w SE te 7-8 pkt ? Piszesz tak jak by w każdej ekipie ze SE w skaldach byli same Emile, Zmarzliki, Kołodzieje, Kubery i inne Madseny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #2790
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To też jest jakiś stereotyp czy frazes niczym nie potwierdzony. Bo co to znaczy, ze zrobi w SE te 7-8 pkt ? Piszesz tak jak by w każdej ekipie ze SE w skaldach byli same Emile, Zmarzliki, Kołodzieje, Kubery i inne Madseny.
    Dlatego raz zrobi 13 a innym razem 3.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •