Strona 60 z 108 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,656 do 2,700 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2656
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Akurat Ty wiesz co myślą w klubie
    Akurat trochę wiem i nikt tam nie kieruje się "emocjami" sprzed 7 lat. Zresztą w erze nowożytnej Różowy raz zakpił z jedynych prawdziwych, bo właśnie odrzucił sentymenty i skupił się na dobru klubu. O to mi tylko chodzi.

  2. Powrót do góry    #2657
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Tutaj ostatnio pisanie to ma coraz mniejszy sens, jak pisowski troll ma już swojego klona a posty osób, które mają odmienne zdanie (np. moje) zostają usuwane przez jakiegos anonimowego administratora...
    Narzekasz na trolling a jak dostajesz argumentami po oczach w dyskusji na temat, to już wymieksza i ciebie nie ma. Albo wyjeżdżasz z doopy wziętymi argumentami typu pisowiec.

    Niemniej odniosę się do wpisów choćby Bruna czy Noc, bo z trollami nie mam sił i checi wchodzić w dyskusję.

    Oczywiście, że zawodnicy z charyzmą i możliwościami jak Doyle czy Piotr Pawlicki byliby dobrym wzmocnieniem składu po awansie do Ekstraligi. Tak samo jak Dudek, ale on niestety ma ważny kontrakt w Toruniu.
    Nawet Hampel potrafi przywozic dobre punkty w Ekstralidze i widać, ze ten sezon miał wiele lepszy niż poprzedni.
    Tu poza Doylem i Dudkiem zgoda. Tyle, że w klubie powinni mieć odrobine rozsądku i honoru. I powinni wiedzieć, że w takich zawodników jak Jason czy Patryk nie warto już inwestować. Nawet jak by mieli komplety nagle robić. W połowie sezonu, tym bardziej w dobie prekontraktów, znowu się gdzieś szybciej dogadają i na FZG chuy położą.

    Zgadzam się z Noc, że z całą sympatią ale Krzysztof Buczkowski już nie osiągnie w Ekstralidze spektakularnych rezultatów i mamy tego potwierdzenie w praktycznie każdych zawodach, gdzie startuje przeciwko jeźdzcom z najwyzszej ligi (IMP, sparingi, mecze miedzynarodowe itd.). Zreszta podobnie jak Rohan. Bo nie mówmy to o dwójkach i jedynkach, ale o wygrywaniu czasem biegów z takimi zawodnikami jak Bewley, Madsen, Vaculik czy Kubera.
    Buczek nie ma zdobywać spektakularnych sukcesów w SE. Ma być jednym z dwóch solidnych krajowych seniorów. I przede wszystkim ma na W69 być mocnym punktem drużyny. Aktualnie jest najsilniejszym punktem, drużyny przy W69. I drugim zawodnikiem I ligi, minimalnie ustępujący Przemkowi. Jest wyraźnie skuteczniejszy od Rasmusa, nie tylko w domu ale i na wyjazdach. Więc na czym opierasz swoje założenia, że Buczek nie da rady wygrywać przy W69 z liderami drużyny przeciwnej a Rasmus już da rade ? Tylko na swoim widzimisię ?

    Druga kwestia, potrzebujemy dwóch solidnych krajowych zawodników, a najlepiej trzech coby nie było problemu w razie kontuzji. To teraz popatrzmy co mamy aktualnie w top 15 SE z zawodników krajowych. Zimny, Kołdi, Janowski, Woźniak, Kubera. Żaden z nich nie do wyjęcia. Do wyjęcia może być tylko Piter czy JHJ i to wszystko jeśli chodzi o sensownych krajowców. Więc gardzić w takiej sytuacji Buczkiem to totalna głupota.

    Pozostaje zatem polowac na zawodników, ktorzy taki potencjal mają ale moze z jakiegos powodu ostatnio im nie szlo tak dobrze jak mogloby, albo zaryzykowac.

    Jesli nie uda sie sprowadzic jakiejs gwiazdy z najwyzszej ligi to najlepiej byloby postawic na Rasmusa Jensena i liczyc, ze w tej loterii 50/50 on jednak wystrzeli z forma bo jeszcze jest dosyc mlody i na krzywej wznoszacej. Poza tym to zawodnik kompletny, ktory potrfai dobrze pojechac od startu do mety.

    Podsumowujac - nasi powinni walczyc o kazdego zawodnika, ktory jest w stanie przywozic trójki w najwyższej lidze jak: Woffinden, Hampel, Piotr Pawlicki czy Doyle.
    Z obecnego skladu jedynie Przemek Pawlicki pokazuje u nas taki renesans formy, że zwiastuje dobre zdobycze także ligę wyżej. Potwierdza to także w Szwecji czy imprezach pozaligowych (mecze miedzynarodowe, turnieje).
    Podstawa to zatrzymać Przema i Buczka. Rasmus może zostać jeśli nie uda się ściągnąć więcej niż jednego sensownego seniora. Jeśli mam liczyć na to, że 30 letni Rasmus może zanotuje zwyżkę formy i zacznie lać liderów innych drużyn to wolę dać tą szansę Buczkowi, który przynajmniej zna tory ekstraligowe. I na koniec, skoro ubiegłoroczny 17 zawodnik I ligi, niejaki Zen może sensownie jechać dzisiaj w SE to czemu nie może tego robić tegoroczny drugi zawodnik I ligi ?

    Chciałeś argumentów w dyskusji to je masz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #2658
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Buczkowski jedzie dobry sezon , ale moim zdaniem są niewielkie szanse, że taki powtórzy. On od wielu lat w ekstralidze się nie sprawdza, raz na ruski rok ma jako taki sezon i coś tam pojedzie. Przestańcie ślepo patrzeć tylko na cyferki. Już pomijam fakt, że Buczkowski jeździ w parze z juniorem, a Jensen zwykle z Pawlickim. Dla mnie Duńczyk wciąż jest zawodnikowm rozwojowym, ma wszelkie narzędzia by być naprawdę dobrym grajkiem. Potrafi dobrze wystartować jak i zaatakować na trasie. Buczkowski z tymi swoimi startami to może mijać sobie kelnerów w pierwszej lidze. Ja do niego na ekstra nie mam przekonania i jeden trochę lepszy sezon tego nie zmieni.

    Priorytetem powinien być jednak Przyjemski, bo dobrze punktujący junior może łatać zawsze dziury na średniej seniorce i mimo, że byłby to transfer kosztowny to według mnie warto.

    Na dzisiaj jednak priorytetem jest postawienie na nogi Beckera. Bo jego stać na zdobycze w okolicach 10 punktów, a przed kontuzją wyglądał już naprawdę dobrze. Trofimow to jest liczenie na maksymalnie kilka oczek. Borowiaka też szkoda, bo łapał już wiatr w żagle a tu kolejna gleba. Na szczęście uraz chyba niegroźny.
    TeamLindgren

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    spitt22 (10-07-2023)

  5. Powrót do góry    #2659
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Co trzeba mieć głowie żeby nazywać Kurmana legendą dramat Patryk to oczywista legenda ale na pewno nie na równi z Pepe...

  6. Powrót do góry    #2660
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Że niby Kurman też brzydko odszedł?

    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #2661
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaziak Zobacz posta
    Że niby Kurman też brzydko odszedł?

    Pozdrawiam
    Nie oto chodzi tylko jakie on miał osiągnięcia Do Dudka Protasa czy Tomka zero Wiem jedn bieg w Gnieźnie

  8. Powrót do góry    #2662
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Nie oto chodzi tylko jakie on miał osiągnięcia Do Dudka Protasa czy Tomka zero Wiem jedn bieg w Gnieźnie
    Powiedział Kiki ziomek Zengiego z osiedla

  9. Powrót do góry    #2663
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Powiedział Kiki ziomek Zengiego z osiedla
    Tak wychowałem się z nim Z Wydrą byłem parę razy na wyjeździe jego busem ale nigdy go nie nazwę legendą

  10. Powrót do góry    #2664
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,845
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,130 w 1,485 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Buczkowski jedzie dobry sezon , ale moim zdaniem są niewielkie szanse, że taki powtórzy. On od wielu lat w ekstralidze się nie sprawdza, raz na ruski rok ma jako taki sezon i coś tam pojedzie. Przestańcie ślepo patrzeć tylko na cyferki. Już pomijam fakt, że Buczkowski jeździ w parze z juniorem, a Jensen zwykle z Pawlickim. Dla mnie Duńczyk wciąż jest zawodnikowm rozwojowym, ma wszelkie narzędzia by być naprawdę dobrym grajkiem. Potrafi dobrze wystartować jak i zaatakować na trasie. Buczkowski z tymi swoimi startami to może mijać sobie kelnerów w pierwszej lidze. Ja do niego na ekstra nie mam przekonania i jeden trochę lepszy sezon tego nie zmieni.

    Priorytetem powinien być jednak Przyjemski, bo dobrze punktujący junior może łatać zawsze dziury na średniej seniorce i mimo, że byłby to transfer kosztowny to według mnie warto.

    Na dzisiaj jednak priorytetem jest postawienie na nogi Beckera. Bo jego stać na zdobycze w okolicach 10 punktów, a przed kontuzją wyglądał już naprawdę dobrze. Trofimow to jest liczenie na maksymalnie kilka oczek. Borowiaka też szkoda, bo łapał już wiatr w żagle a tu kolejna gleba. Na szczęście uraz chyba niegroźny.
    Buczek w najlepszych latach był średnim eligowcem, miał czasu dość by pokazać jakim jest żużlowcem. Latek przybyło i on już lepiej nie pojedzie. To dobry zawodnik na I ligę, ale nie do pojedynków z Thomsenem, Bewley'em, Kołodiejem, nie mówiąc o Sajfu czy Kuberze. Jak piszesz, suche punkty to miraż, zakłamują jego możliwości. Natomiast Duńczyk jest ryzykowny, ale...kto wie, (lub nie) się sprawdzić w elidze, szansa jest. Przeciwnie do Buczka, który w elidze się nie sprawdzi, bo to złudzenie. Buczek to nie Zengi.
    Przyjemski byłby świetnym strzałem, tylko jak to zrobić? Do tego jakiś świetny senior w miejsce Tungate i można próbować bronić się.

  11. Powrót do góry    #2665
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Buczek w najlepszych latach był średnim eligowcem, miał czasu dość by pokazać jakim jest żużlowcem. Latek przybyło i on już lepiej nie pojedzie. To dobry zawodnik na I ligę, ale nie do pojedynków z Thomsenem, Bewley'em, Kołodiejem, nie mówiąc o Sajfu czy Kuberze. Jak piszesz, suche punkty to miraż, zakłamują jego możliwości. Natomiast Duńczyk jest ryzykowny, ale...kto wie, (lub nie) się sprawdzić w elidze, szansa jest. Przeciwnie do Buczka, który w elidze się nie sprawdzi, bo to złudzenie. Buczek to nie Zengi.
    Przyjemski byłby świetnym strzałem, tylko jak to zrobić? Do tego jakiś świetny senior w miejsce Tungate i można próbować bronić się.
    Zengota to ma chociaż dobre starty i to mu robi robotę. W Ekstralidze nie da się za bardzo wyprzedzać, a w I lidze można mijać bo większość to amatorka.

  12. Powrót do góry    #2666
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Zengota to ma chociaż dobre starty i to mu robi robotę. W Ekstralidze nie da się za bardzo wyprzedzać, a w I lidze można mijać bo większość to amatorka.
    To jeszcze wytłumacz nam czemu w ubiegłym sezonie Zen nie kroił tych amatorów w I lidze po trasie ? A chyba nie kroił skoro był dopiero 17 wśród zawodników I ligi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #2667
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To jeszcze wytłumacz nam czemu w ubiegłym sezonie Zen nie kroił tych amatorów w I lidze po trasie ? A chyba nie kroił skoro był dopiero 17 wśród zawodników I ligi.
    Nie mam pojęcia. Ale prawda jest taka, że Zengota ma starty, które mu pomagają, a Buczek ich nie ma. A czy Buczek będzie tak jeździł w Ekstralidze? Wątpię. I niech was ta średnia nie zmyli .

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi FZG99 za jego przydatny post!

    Buszmen (11-07-2023), Peter Kildemand (11-07-2023)

  15. Powrót do góry    #2668
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Nie mam pojęcia. Ale prawda jest taka, że Zengota ma starty, które mu pomagają, a Buczek ich nie ma. A czy Buczek będzie tak jeździł w Ekstralidze? Wątpię. I niech was ta średnia nie zmyli .
    W aktualnej formie taki Buczek jest w stanie w SE robić średnio te 5-7 pkt na wyjazdach oraz te 8-12 pkt przy W69. Faktem jest, że Zengocie na 5 startów to 2 wychodzą idealnie. W zależności od przeciwnika jakiego ma pod taśmą. Na dzisiaj obu oceniam na podobnym poziomie sportowym.

    Co do średnich natomiast to zauważyłem, że taki Zen bez względu w której lidze jedzie, biorąc pod uwagę sezony 2021/22/23 ciagle ma podobną średnią czyli w granicach 1,7 - 1,8. A przecież dwa ostatnie sezony jeździł w I lidze.

    Pamiętam jak po sezonie 2021 śmiali się w Bydzi, że Grześ za dużo chce jak na swoje możliwości w I lidze. I kanclerz z niego zrezygnował. Poszedł do Rybnika i tam szału też nie robił. Mrozek tez nie dał mu tyle ile oczekiwał. Ale trafił na moment, że Jason wyrolował Rusieckiego. I podpisał w Unii. I tak oto 17 zawodnik I ligi sezonu 2022 ratuje doopska Bykom przed spadkiem. Kto by pomyślał.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-07-2023 o 09:20
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #2669
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,660
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 760 w 552 postach
    Buczek pokonał w tym roku w ogóle jakiegokolwiek zawodnika ekstraligi? Skąd przekonanie że on robiłby jakiekolwiek punkty. 8-12 na własnym torze co mecz, to musiałby sezon życia chłop pojechać

    Mam przekonanie że Protas Buczka pogoni, więc nie zweryfikujemy tych też.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-07-2023)

  18. Powrót do góry    #2670
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Buczek pokonał w tym roku w ogóle jakiegokolwiek zawodnika ekstraligi? Skąd przekonanie że on robiłby jakiekolwiek punkty. 8-12 na własnym torze co mecz, to musiałby sezon życia chłop pojechać

    Mam przekonanie że Protas Buczka pogoni, więc nie zweryfikujemy tych też.
    Niee, wcale nie pokonał. Nie jeździ przecież w Szwecji nie ma średniej na poziomie 1,8 czy w IMP lub elimkach do niego też nie jeździł

  19. Powrót do góry    #2671
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Niee, wcale nie pokonał. Nie jeździ przecież w Szwecji nie ma średniej na poziomie 1,8 czy w IMP lub elimkach do niego też nie jeździł
    W finale IMP z ekstraligowców to pokonał jedynie takich kozaków jak Jasiński i Świdnicki, więc wiesz xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-07-2023)

  21. Powrót do góry    #2672
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,845
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,130 w 1,485 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Buczek pokonał w tym roku w ogóle jakiegokolwiek zawodnika ekstraligi? Skąd przekonanie że on robiłby jakiekolwiek punkty. 8-12 na własnym torze co mecz, to musiałby sezon życia chłop pojechać

    Mam przekonanie że Protas Buczka pogoni, więc nie zweryfikujemy tych też.
    Przecież ten cap nie ma pojęcia o czym pisze. Według niego, Buczek jest takim samym skutecznym zawodnikiem ekstraligowym jak Zengota. Tak jak Tonder, jest takim samym zawodnikiem jak Kvech. I co mu zrobisz? Nie przypominając już , tego samego poziomu Strzelca i Zmarzlika.
    Niektórzy mają swój świat, Napoleonó i Jezusów jeszcze dzisiaj znajdziesz niemało.

  22. Powrót do góry    #2673
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Buczek 12 u siebie w ekstralidze? Może raz, z rywalem do utrzymania.
    Zejdz na ziemię dziadziuś
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-07-2023)

  24. Powrót do góry    #2674
    Początkujący Awatar marconi
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Wpadam tu czasem na forum i uszom nie wierzę... Gdyby nie Mariusz, to wielu nie miałoby o czym pisać .Serio?

  25. Powrót do góry    #2675
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Buczek robi dobrą robotę w 1 lidze al coraz bardziej pojawia się w glowie pytanie czy na ekstraligę to nie będzie za mało ? I czy nie będzie od niego lepszy Rasmus? Trzeba sobie na to odpowiedzieć.
    1. Piter 2. Przemo 3. Hampel 4. Rasmus ,5. Kvech

  26. Powrót do góry    #2676
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Buczek robi dobrą robotę w 1 lidze al coraz bardziej pojawia się w glowie pytanie czy na ekstraligę to nie będzie za mało ? I czy nie będzie od niego lepszy Rasmus? Trzeba sobie na to odpowiedzieć.
    1. Piter 2. Przemo 3. Hampel 4. Rasmus ,5. Kvech
    Ten sprzęt od MMX jedzie ale w 1 lidze. W Ekstralidze już wszyscy mają topowych tunerów i jak będzie KB robił po 5-7 punktów to już będzie znakomicie.

  27. Powrót do góry    #2677
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ten sprzęt od MMX jedzie ale w 1 lidze. W Ekstralidze już wszyscy mają topowych tunerów i jak będzie KB robił po 5-7 punktów to już będzie znakomicie.
    Ja pindole, ale teorie z doopy wzięte. Przemek Pawlicki na tym MMX pokazał w Poznaniu czy Danii, że wygrywać można ze wszystkimi nawet z tymi ze SE. Buczek w Szwecji na tych samych silnikach wygrywa z Worynami czy Drabikami. To czemu miałb y nie wygrywać z nimi w Polsce na swoim torze ? Jak te MMX-y takie słabe to czemu Przemo ma 3 średnią w lidze szwedzkiej ? Przed nim jest tylko Doyle i Zimny.

    Inny temat, my tu się rozwodzimy czy Pepe da radę ściągnąc Pitera, czy Buczek ma zostać w FZG jak awansujemy. Ale nikt się nie zastanawia nad tym co z Przemem ? Bo ja nie wiem czy przypadkiem jego pozostanie w FZG jest już przesądzone ? Śmiesznie by było jak by go nam ktoś podpyerdolił. Gość ma najlepszą średnią w I lidze, 3 średnią w Szwecji i chyba 2 średnią w Dani. I na tą chwile jak powiem, że Przemo jest skuteczniejszy od Pitera to chyba nie skłamię. A on chyba z nami podpisał kontrakt tylko na rok ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #2678
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Na pewno nie podpisał na 2 lata, bo przecież nie było (i nadal nie jest) wiadomo, gdzie pojedzie Falubaz w 2024.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  29. Powrót do góry    #2679
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Buczek robi dobrą robotę w 1 lidze al coraz bardziej pojawia się w glowie pytanie czy na ekstraligę to nie będzie za mało ? I czy nie będzie od niego lepszy Rasmus? Trzeba sobie na to odpowiedzieć.
    1. Piter 2. Przemo 3. Hampel 4. Rasmus ,5. Kvech
    Jesteś tak dobry jak twój ostatni sezon. Na dzisiaj Buczek jest skuteczniejszy od Rasmusa. A zwłaszcza na swoim domowym torze. Więc tutaj rozterki nie widzę. Rasmus powinien zostać jak Pepe zakontraktuje tylko jednego seniora z zewnątrz.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Na pewno nie podpisał na 2 lata, bo przecież nie było (i nadal nie jest) wiadomo, gdzie pojedzie Falubaz w 2024.
    Buczek w 2021 podpisał na 2 lata, podobnie Rasmus w 2022, a też przecież nie wiedzieli gdzie będzie FZG w następnym sezonie. Więc to żaden argument. Oczywiście nie twierdze, że Przemo podpisał na 2 lata, bo tego nie wiem. Ale jeśli ma ważny kontrakt tylko do końca tego sezonu to należałoby się zastanowić czy przypadkiem Pepe trzyma rękę na pulsie i go nie wypuści. Bo po tak udanym sezonie i w Polsce i w Dani i w Szwecji, gość będzie miał sporo ofert nawet ze SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #2680
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Tyle, że Pawlicki zapewne nie przewidywał dłuższego pobytu w 1 lidze niż jeden sezon, a dla Buczkowskiego czy Jensena czy ekstraliga czy 1 liga to bez znaczenia.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #2681
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Tyle, że Pawlicki zapewne nie przewidywał dłuższego pobytu w 1 lidze niż jeden sezon, a dla Buczkowskiego czy Jensena czy ekstraliga czy 1 liga to bez znaczenia.
    Przede wszystkim to on sam się pewnie nie spodziewał takiego progresu. We wszystkich ligach których startuje.

    Zaczynam się obawiać czy teraz nie zasypią go ofertami inne kluby które mają deficyt solidnych krajowych seniorów. W Krośnie chyba ich chuy strzela, ze mogli wybrać Przema a wybrali KK. Mam takie przeświadczenie, że jak by wybrali Przema i zostawili KK w Grudziądzu, to dzisiaj Krosno byłoby dalej w SE a Grudziądz szykowałby się na spadek.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-07-2023 o 12:49
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #2682
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przede wszystkim to on sam się pewnie nie spodziewał takiego progresu. We wszystkich ligach których startuje.

    Zaczynam się obawiać czy teraz nie zasypią go ofertami inne kluby które mają deficyt solidnych krajowych seniorów. W Krośnie chyba ich chuy strzela, ze mogli wybrać Przema a wybrali KK. Mam takie przeświadczenie, że jak by wybrali Przema i zostawili KK w Grudziądzu, to dzisiaj Krosno byłoby dalej w SE a Grudziądz szykowałby się na spadek.
    Tak naprawdę nikt nie wie jak wygląda jak kontrakt Przema. Ale w przypadku awansu Przemek 100% Falubaz

  33. Powrót do góry    #2683
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Co do średnich natomiast to zauważyłem, że taki Zen bez względu w której lidze jedzie, biorąc pod uwagę sezony 2021/22/23 ciagle ma podobną średnią czyli w granicach 1,7 - 1,8. A przecież dwa ostatnie sezony jeździł w I lidze.
    Po prostu są tacy zawodnicy, czy to 1 liga czy ektra, +/- będą mieć zbliżoną skuteczność. Są też tacy, którzy w 1 lidze walną mocne 2+, a pójdą ligę wyżej i ta średnia poleci punkt w dół.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spes za jego przydatny post!

    Buszmen (11-07-2023)

  35. Powrót do góry    #2684
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W aktualnej formie taki Buczek jest w stanie w SE robić średnio te 5-7 pkt na wyjazdach oraz te 8-12 pkt przy W69. Faktem jest, że Zengocie na 5 startów to 2 wychodzą idealnie. W zależności od przeciwnika jakiego ma pod taśmą. Na dzisiaj obu oceniam na podobnym poziomie sportowym.

    Co do średnich natomiast to zauważyłem, że taki Zen bez względu w której lidze jedzie, biorąc pod uwagę sezony 2021/22/23 ciagle ma podobną średnią czyli w granicach 1,7 - 1,8. A przecież dwa ostatnie sezony jeździł w I lidze.

    Pamiętam jak po sezonie 2021 śmiali się w Bydzi, że Grześ za dużo chce jak na swoje możliwości w I lidze. I kanclerz z niego zrezygnował. Poszedł do Rybnika i tam szału też nie robił. Mrozek tez nie dał mu tyle ile oczekiwał. Ale trafił na moment, że Jason wyrolował Rusieckiego. I podpisał w Unii. I tak oto 17 zawodnik I ligi sezonu 2022 ratuje doopska Bykom przed spadkiem. Kto by pomyślał.
    Przypomnę tylko jeszcze, że Zengocie prawie nogę uyebali i nie jeździł przez dwa lata. Więc mógł miec jakieś problemy. I gdyby nie one pewnie jezdzilby bez przerwy w EE. A Buczek równia pochyla, aż trafił do 1 ligi.

  36. Powrót do góry    #2685
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Przypomnę tylko jeszcze, że Zengocie prawie nogę uyebali i nie jeździł przez dwa lata. Więc mógł miec jakieś problemy. I gdyby nie one pewnie jezdzilby bez przerwy w EE. A Buczek równia pochyla, aż trafił do 1 ligi.
    Ale jakie to ma znaczenie dzisiaj ? Żadne. Zen nigdy w SE nie przeskoczył pewnego poziomu, czyli tych 1,7 - 1,8 na na bieg. Buczek też odniósł wiele kontuzji w SE, i tez długo dochodził do siebie. Jak dla mnie to są zawodnicy o podobnym, zbliżonym potencjale. Gdzie jak mają dzień konia mogą u siebie objechać najlepszych. Ale problem mają ze stałym, stabilnym utrzymaniem formy na wysokim poziomie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #2686
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    W finale IMP z ekstraligowców to pokonał jedynie takich kozaków jak Jasiński i Świdnicki, więc wiesz xD
    A Dudka nie wymieniles. Poza tym poprosze jeszcze z IMP Challenge i rund eliminacyjnych

  38. Powrót do góry    #2687
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Mariusz nie ogarnia, że taki Oskar Fajfer też potrafi pokonac Drabika czy Woryne ale to punkty Woźniaka, Thomsena i Vacula są decydujące.
    Przemek, Buczek i Rasmus to ekstraligowy poziom właśnie Fajfera który w jednym meczu zrobi 7 a w innym 11, z przewagą tych 7.
    Dlatego mając w drużynie 3 Fajferow na 4 miejsca seniorskie nie można na poważnie myśleć o utrzymaniu.
    Oczywiście to też zależy od składu innych drużyn ale w Toruniu mają trio Dudek-Lambo-Emil a w Lesznie Kołodzieja, Zena i 2 Fajferow.
    GKM też w czarnej ale Fricke i Wadim to na ten moment lepsi grajkowie niż ci z Falubazu. Przynajmniej tak się wydaje, bo ciężko to przeciez zweryfikować.
    Szwedzka bym się nie podpierał, bo tam nawet Polisy i Wojdyło w niektórych meczach ocierają się o komplety.
    Zostawiajac trio Przemek, Buczek, Ramsus i wsparcie ich Hampelem czy PPJ
    spowoduje rozpaczliwa walkę o utrzymanie, ale tu też do Protasa pretensji mieć nie można, bo praktycznie oprócz Doyla, kogoś z Motoru i Sparty ciężko będzie wyciągnąć konkretnego zawodnika ktory mógłby robić za lidera nie tylko z nazwy ale niestety tylko takiego nie najsilniejszego na tle liderów innych drużyn.
    Kluby naciskają na umowy przynajmniej dwuletnie co betonuje i tak szczupły rynek transferowy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-07-2023 o 14:35
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #2688
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,383
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Okienko w tym roku będzie bez żadnego wow i jakiś kozaków nie będzie i chyba tylko Doyle będzie zawodnikiem co może solidnie punktować plus druga linia jak Hampel i chyba Piter więc beniaminek więcej niż utrzymanie nie zwojuje.

  40. Powrót do góry    #2689
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mariusz nie ogarnia, że taki Oskar Fajfer też potrafi pokonac Drabika czy Woryne ale to punkty Woźniaka, Thomsena i Vacula są decydujące.
    Przemek, Buczek i Rasmus to ekstraligowy poziom właśnie Fajfera który w jednym meczu zrobi 7 a w innym 11, z przewagą tych 7.
    Dlatego mając w drużynie 3 Fajferow na 4 miejsca seniorskie nie można na poważnie myśleć o utrzymaniu.
    Oczywiście to też zależy od składu innych drużyn ale w Toruniu mają trio Dudek-Lambo-Emil a w Lesznie Kołodzieja, Zena i 2 Fajferow.
    GKM też w czarnej ale Fricke i Wadim to na ten moment lepsi grajkowie niż ci z Falubazu. Przynajmniej tak się wydaje, bo ciężko to przeciez zweryfikować.
    Szwedzka bym się nie podpierał, bo tam nawet Polisy i Wojdyło w niektórych meczach ocierają się o komplety.
    Zostawiajac trio Przemek, Buczek, Ramsus i wsparcie ich Hampelem czy PPJ
    spowoduje rozpaczliwa walkę o utrzymanie, ale tu też do Protasa pretensji mieć nie można, bo praktycznie oprócz Doyla, kogoś z Motoru i Sparty ciężko będzie wyciągnąć konkretnego zawodnika ktory mógłby robić za lidera nie tylko z nazwy ale niestety tylko takiego nie najsilniejszego na tle liderów innych drużyn.
    Kluby naciskają na umowy przynajmniej dwuletnie co betonuje i tak szczupły rynek transferowy.
    Ogarnia, ogarnia, tyle, ze aktualnie Przemek to półka wyżej niż Buczek, Rasmus czy nawet Piter, reszta z wymienionych to Fajfery. I dlatego pisałem, że taki Buczek u siebie może robić te 8-12 pkt. w meczach z kandydatami do spadku. Nie rozumiem czemu Szwedzką mam się nie podpierać skoro tam stoją pod taśmą z zawodnikami którzy na co dzień jeżdżą w SE ? I ci co są w sztosie zapyerdalają wszędzie.

    No i na koniec, ja właśnie nastawiam się na rozpaczliwą walkę o utrzymanie. Bo znam realia rynkowe. I co najwyżej spośród takich Fajferów przyjdzie nam dobierać zawodników. Na co innego twoim zdaniem miałbym się nastawiać ? Przecież nie na walkę o medale. Owszem, jak któremuś klubowi noga się powinie, ktoś załapie gdzieś tam kontuzje, to może nam się fartnąć i wejdziemy do PO. Ale generalnie, jeśli awansujemy, to trzeba się nastawiać na walkę o utrzymanie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-07-2023 o 16:03
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #2690
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Fajna rozmowa o składzie seniorskim, a tak patrzę w kierunku juniorów i tam, no właśnie co? Nawet nie wiem, oprócz tego Majewskiego, który dopiero stawia w sumie pierwsze kroki w żużlu, kogo można by tu ściągnąć. Więc bardzo możliwe, że czeka nas powtórka z pary Tufft-Ragus. 1-5 w pierwszym, 1-5 w drugim i potem sraczka.

  42. Powrót do góry    #2691
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ogarnia, ogarnia, tyle, ze aktualnie Przemek to półka wyżej niż Buczek, Rasmus czy nawet Piter, reszta z wymienionych to Fajfery. I dlatego pisałem, że taki Buczek u siebie może robić te 8-12 pkt. w meczach z kandydatami do spadku. Nie rozumiem czemu Szwedzką mam się nie podpierać skoro tam stoją pod taśmą z zawodnikami którzy na co dzień jeżdżą w SE ? I ci co są w sztosie zapyerdalają wszędzie.

    No i na koniec, ja właśnie nastawiam się na rozpaczliwą walkę o utrzymanie. Bo znam realia rynkowe. I co najwyżej spośród takich Fajferów przyjdzie nam dobierać zawodników. Na co innego twoim zdaniem miałbym się nastawiać ? Przecież nie na walkę o medale. Owszem, jak któremuś klubowi noga się powinie, ktoś załapie gdzieś tam kontuzje, to może nam się fartnąć i wejdziemy do PO. Ale generalnie, jeśli awansujemy, to trzeba się nastawiać na walkę o utrzymanie.
    Dlaczego szwedzka masz się nie sugerować?
    Ponieważ to niższy poziom niż SE i nie kieruj się nazwiskami,bo tam też znajdziesz praktycznie cała czołówkę (oprócz Artioma i Emila) ale ta czolowka najlepszy sprzęt zostawia w PL i na GP.
    Dlatego taki Pawlicki czy Wojdylo mogą postraszyć nawet Zmarzlika.
    Przemek to może i półka wyżej niż Buczek czy Rasmus ale tym gorzej dla was.
    W SE Przemek tylko w Krośnie czy GKM mógłby robić za tzw. lidera ale to lider co najwyżej na poziomie Lebiediewa.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-07-2023 o 17:23
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #2692
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dlaczego szwedzka masz się nie sugerować?
    Ponieważ to niższy poziom niż SE i nie kieruj się nazwiskami,bo tam też znajdziesz praktycznie cała czołówkę (oprócz Artioma i Emila) ale ta czolowka najlepszy sprzęt zostawia w PL i na GP.
    Dlatego taki Pawlicki czy Wojdylo mogą postraszyć nawet Zmarzlika.
    Bzdura kompletna, to sa jakieś stereotypy. Owszem, zawsze ktoś tam znajdzie się, ze potestuje sprzęt przed SGP. Ale reguła jest taka, kto zapyerdala w PL to i zapyerdala w Szwecji. A kto cieniuje w Polsce to i cieniuje w Szwecji.

    W SE Przemek tylko w Krośnie czy GKM mógłby robić za tzw. lidera ale to lider co najwyżej na poziomie Lebiediewa.
    Tak jak wielu innych, Dudek, Piter, JHJ, itd.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #2693
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ogarnia, ogarnia, tyle, ze aktualnie Przemek to półka wyżej niż Buczek, Rasmus czy nawet Piter, reszta z wymienionych to Fajfery. I dlatego pisałem, że taki Buczek u siebie może robić te 8-12 pkt. w meczach z kandydatami do spadku. Nie rozumiem czemu Szwedzką mam się nie podpierać skoro tam stoją pod taśmą z zawodnikami którzy na co dzień jeżdżą w SE ? I ci co są w sztosie zapyerdalają wszędzie.

    No i na koniec, ja właśnie nastawiam się na rozpaczliwą walkę o utrzymanie. Bo znam realia rynkowe. I co najwyżej spośród takich Fajferów przyjdzie nam dobierać zawodników. Na co innego twoim zdaniem miałbym się nastawiać ? Przecież nie na walkę o medale. Owszem, jak któremuś klubowi noga się powinie, ktoś załapie gdzieś tam kontuzje, to może nam się fartnąć i wejdziemy do PO. Ale generalnie, jeśli awansujemy, to trzeba się nastawiać na walkę o utrzymanie.
    Mariusz pierwszy raz się z Tobą nie mogę zgodzić. Owszem w tym sezonie Przemo lepszy od brata. Ale ogólnie rzecz biorąc i patrząc na całokształt to Piter ma większy talent od Przemka i trochę więcej osiągnięć , zobacz na statystyki z ostatnich sezonów. Od kiedy nie jeżdżą razem w Unii tylko w sezonie 2016 Przemo miał lepsze statystyki od Pitera, a tak to Piter był tym lepszym l.

  45. Powrót do góry    #2694
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Mariusz pierwszy raz się z Tobą nie mogę zgodzić. Owszem w tym sezonie Przemo lepszy od brata. Ale ogólnie rzecz biorąc i patrząc na całokształt to Piter ma większy talent od Przemka i trochę więcej osiągnięć , zobacz na statystyki z ostatnich sezonów. Od kiedy nie jeżdżą razem w Unii tylko w sezonie 2016 Przemo miał lepsze statystyki od Pitera, a tak to Piter był tym lepszym l.
    Zgadza się, ale obowiązuje zasada, że jesteś tak dobry jak twój obecny lub ostatni sezon. Jak byśmy mieli patrzeć na to kto jak golił kogo w 2016 roku to musielibyśmy brać Nickiego Pedersena. On, biorąc pod uwagę swoje statystyki i osiągnięcia, nakrywa obu czapką. Nie twierdzę, że Piter w sezonie 2024 będzie gorszy od Przema. Bo tego nie wiem. Ale dzisiaj to Przemo jest lepszy.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-07-2023 o 17:45
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #2695
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Przemek na dzisiaj polka wyzej od Pitera. Juz chyba wystarczy internetu xD

    W 1 lidze to Piter przy swojej obecnej formie zakręciłby się kolo 2,8. Srednia w ekstralidze obniżają mu głupie wykluczenia za nazwisko. W mocnej Sparcie jako doparowy do Laguty, Janowskiego czy Bewleya ma srednia kolo 1,8 (bez tych wykluczen to byłoby wyzej),a Przemek punkty robi w jakiejś polamatorskiej lidze na pastwiskach. Troche sie chyba zagalopowałeś.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 11-07-2023 o 17:50
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #2696
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przemek na dzisiaj polka wyzej od Pitera. Juz chyba wystarczy internetu xD

    W 1 lidze to Piter przy swojej obecnej formie zakręciłby się kolo 2,8. Srednia w ekstralidze obniżają mu głupie wykluczenia za nazwisko.
    Przemo w ekstralidze krecilby się między 2,05-1.9 przy takiej formie

  48. Powrót do góry    #2697
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Przemo w ekstralidze krecilby się między 2,05-1.9 przy takiej formie
    Jasne, bez kozery powiem 2,500. Jako doparowy Zmarzlika. Dopoki facet nie przejdzie jakiegos porządnego testu w stylu dobrego wystepu w finale IMP, Gp challenge to mozna te twierdzenia zbyc jedynie śmiechem.

    Oczywiscie w IMP z dzika karta, bo już go eliminacje zweryfikowały xD

    W 1 lidze to Buczkowski czy 18 letni Przyjemski maja niewiele nizsza srednia
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 11-07-2023 o 17:54
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #2698
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jasne, bez kozery powiem 2,500. Jako doparowy Zmarzlika. Dopoki facet nie przejdzie jakiegos porządnego testu w stylu dobrego wystepu w finale IMP, Gp challenge to mozna te twierdzenia zbyc jedynie śmiechem.

    Oczywiscie w IMP z dzika karta, bo już go eliminacje zweryfikowały xD
    Mariusz i jego klon trochę odlecieli. Mariusz rok temu pisał, że Tungate to ten sam poziom co Jack Holder. Minęło kilka miesięcy i znowu się okazało, że chuya się zna

  50. Powrót do góry    #2699
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przemek na dzisiaj polka wyzej od Pitera. Juz chyba wystarczy internetu xD

    W 1 lidze to Piter przy swojej obecnej formie zakręciłby się kolo 2,8. Srednia w ekstralidze obniżają mu głupie wykluczenia za nazwisko. W mocnej Sparcie jako doparowy do Laguty, Janowskiego czy Bewleya ma srednia kolo 1,8 (bez tych wykluczen to byłoby wyzej),a Przemek punkty robi w jakiejś polamatorskiej lidze na pastwiskach. Troche sie chyba zagalopowałeś.
    Miszczu, nie ośmieszaj się znowu. W Szwecji jeżdżą w jednej ekipie

    Przemek średnia biegowa 2,405 średnia meczowa 11,63.

    Piter średnia biegowa 2,111 średnia meczowa 10,43.

    I nie pisz tu, że w I lidze Piter w aktualnej dyspozycji zakręciłby się w okolicach 2,8. Bo tacy jak ty pisali, że Fricke zdominuje I ligę w sezonie ubiegłym z podobną średnią. A ujechał zaledwie 2,3.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-07-2023 o 18:10
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #2700
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2023
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    402
    Podziękowania: 20 w 12 postach
    Dlaczego nie potraficie zrozumieć, że Mariusz jest człowiekiem z zaburzeniami psychicznymi i wdawanie się w nim w dyskusję tylko pogłębia jego stan.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •