Strona 86 z 108 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,826 do 3,870 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3826
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    To jest żużel i jeszcze do ostatniego meczu odpukać może się sporo wydarzyć.

  2. Powrót do góry    #3827
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    To jest żużel i jeszcze do ostatniego meczu odpukać może się sporo wydarzyć.
    Tu już zadnych cudów nie bedzie. Falubaz ma tak gigantyczną przewage, ze musiałoby się (odpukać!) 70 procent składu połamac, zeby nie awansowali. Przepaść jest tak gigantyczna, ze bez względu na pogodę, tor czy dyspozycje rywali bez problemu awansują.

  3. Powrót do góry    #3828
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez zubek59 Zobacz posta
    Oglądałem wczoraj Ostrów, Rybnik, Bydgoszcz. Naprawdę ciężko będzie nie awansować
    Tylko kontuzje 2 podstawowych zawodników mogą zatrzymać Falubaz. Dla rywali najgorsze jest to, że z meczu na mecz coraz lepiej wygląda Becker, a reszta trzyma poziom.

  4. Powrót do góry    #3829
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,872
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez BennyLBK Zobacz posta
    Tylko kontuzje 2 podstawowych zawodników mogą zatrzymać Falubaz. Dla rywali najgorsze jest to, że z meczu na mecz coraz lepiej wygląda Becker, a reszta trzyma poziom.
    To fakt. Nie wiem czy to przypadek ale Becker w ubiegłym sezonie tez odpalił na PO. Chociaż ciężko wyrokować jak by to wyglądało w tym sezonie gdyby nie jego dwie kontuzje ? Które to przecież jakoś go musiały wyhamować.

    W aktualnej dyspozycji 5 seniorów FZG to nawet jak dwóch pojedzie w meczu na połowę swoich możliwości to i tak siła rażenia FZG jest spora. Więcej niż oczekiwano daje też formacja juniorów. To głównie zasługa Curzytka ale i Borowiak ma fajne pojedyncze biegi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #3830
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez zubek59 Zobacz posta
    Oglądałem wczoraj Ostrów, Rybnik, Bydgoszcz. Naprawdę ciężko będzie nie awansować
    Panie ... to chyba mało jeszcze w żużlu widziałeś.
    Przejechali się już niejedni takim myśleniem i byli mocno zdziwieni i roczarowani.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #3831
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,865
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Pamiętam taki mecz FZG sprzed kilku lat w Tarnowie, gdzie pojechało 2 seniorów xz podstawowego składu (bodajże Koldi i Artem) , bo 3 się połamało. Też w Falubazie myśleli że samo się wygra, bo z kim tam mieli walczyć, z 5 juniorami z czego 4 to byli zawodnicy na poziomie dzisiejszego Karczewskiego, a cokolwiek jechał Gomólski.
    No nie wygrało się i Falubaz obszedł się smakiem. Żaden mecz nie wygra się sam i szczególnie w PO trzeba jechać na maxa.

    Jeszcze jeden dwumecz mi się przypomniał- gdy Polonia awansowała do I ligi. Poznań zdemolował Polonię u siebie coś koło 60:30 i już szykowali skład na I ligę. Przyszło im jeszcze kilka długich lat czekać na awans.

  7. Powrót do góry    #3832
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,467
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Pamiętam taki mecz FZG sprzed kilku lat w Tarnowie, gdzie pojechało 2 seniorów xz podstawowego składu (bodajże Koldi i Artem) , bo 3 się połamało. Też w Falubazie myśleli że samo się wygra, bo z kim tam mieli walczyć, z 5 juniorami z czego 4 to byli zawodnicy na poziomie dzisiejszego Karczewskiego, a cokolwiek jechał Gomólski.
    No nie wygrało się i Falubaz obszedł się smakiem. Żaden mecz nie wygra się sam i szczególnie w PO trzeba jechać na maxa.

    Jeszcze jeden dwumecz mi się przypomniał- gdy Polonia awansowała do I ligi. Poznań zdemolował Polonię u siebie coś koło 60:30 i już szykowali skład na I ligę. Przyszło im jeszcze kilka długich lat czekać na awans.
    Masz rację trzeba być ostrożnym w żużlu z prognozami.
    Inna sprawa czy ktokolwiek poza Falubazem chce awansować? Wydaje mi się, że Bydgoszcz, Ostrów i Rybnik to myślę o składach na przyszłoroczną 1 ligę, raczej Falubaz w RZ wybił im marzenia o awansie.
    Tylko Falubaz

  8. Powrót do góry    #3833
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Pamiętam taki mecz FZG sprzed kilku lat w Tarnowie, gdzie pojechało 2 seniorów xz podstawowego składu (bodajże Koldi i Artem) , bo 3 się połamało. Też w Falubazie myśleli że samo się wygra, bo z kim tam mieli walczyć, z 5 juniorami z czego 4 to byli zawodnicy na poziomie dzisiejszego Karczewskiego, a cokolwiek jechał Gomólski.
    No nie wygrało się i Falubaz obszedł się smakiem. Żaden mecz nie wygra się sam i szczególnie w PO trzeba jechać na maxa.

    Jeszcze jeden dwumecz mi się przypomniał- gdy Polonia awansowała do I ligi. Poznań zdemolował Polonię u siebie coś koło 60:30 i już szykowali skład na I ligę. Przyszło im jeszcze kilka długich lat czekać na awans.

    Pamiętam tamten mecz - ale my też chyba nie jechaliśmy wtedy pełnym składem. Nasza rosyjska perełka wtedy wygrała wyścig. Szkoda, że Artem tak zmarnował swoje życie.

    Edit: Jednak nie - myśmy tamten mecz wygrali 49-41
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 21-08-2023 o 12:45

  9. Powrót do góry    #3834
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Pamiętam taki mecz FZG sprzed kilku lat w Tarnowie, gdzie pojechało 2 seniorów xz podstawowego składu (bodajże Koldi i Artem) , bo 3 się połamało. Też w Falubazie myśleli że samo się wygra, bo z kim tam mieli walczyć, z 5 juniorami z czego 4 to byli zawodnicy na poziomie dzisiejszego Karczewskiego, a cokolwiek jechał Gomólski.
    No nie wygrało się i Falubaz obszedł się smakiem. Żaden mecz nie wygra się sam i szczególnie w PO trzeba jechać na maxa.

    Jeszcze jeden dwumecz mi się przypomniał- gdy Polonia awansowała do I ligi. Poznań zdemolował Polonię u siebie coś koło 60:30 i już szykowali skład na I ligę. Przyszło im jeszcze kilka długich lat czekać na awans.
    To to:

    http://www.speedwayw.pl/dmp/2014/tazg_1.htm

  10. Powrót do góry    #3835
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez BennyLBK Zobacz posta
    Tylko kontuzje 2 podstawowych zawodników mogą zatrzymać Falubaz. Dla rywali najgorsze jest to, że z meczu na mecz coraz lepiej wygląda Becker, a reszta trzyma poziom.
    herbie.jpg

    Mieć takiego gościa w parku maszyn, a nie mieć. Super sprawa mieć takiego opiekuna i dodatkowo Falubaz na tym korzysta.

  11. Powrót do góry    #3836
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Nie powiem kto bo to tajne ale jeden z udziałowców Falubazu przekazał informacje i to mówię serio bez żadnych jaj ani chorych domysłów że:

    1) Nie ma tematu Nickiego
    2) Rasmus zostaje
    3) Nowi nasi zawodnicy w przypadku awansu to: Piter Pawlicki, Jarek Hampel i Kuba Krawczyk na juniorce

  12. Powrót do góry    #3837
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    No to doczekacie się sensownej juniorki w końcu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #3838
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,872
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Nie powiem kto bo to tajne ale jeden z udziałowców Falubazu przekazał informacje i to mówię serio bez żadnych jaj ani chorych domysłów że:

    1) Nie ma tematu Nickiego
    2) Rasmus zostaje
    3) Nowi nasi zawodnicy w przypadku awansu to: Piter Pawlicki, Jarek Hampel i Kuba Krawczyk na juniorce
    Przecież Malitowski publicznie potwierdził, że dogadali się Górski z Rusko i Krawczyk we Wrocku już jest. A info ma od samego Krawczyka.

    W info, że Rasmus zostaje i Nickiego nie będzie jestem w stanie uwierzyć. Bo nie widzę dwóch Pawlickich i Nickiego w jednym zespole.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 22-08-2023 o 09:23
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #3839
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież Malitowski publicznie potwierdził, że dogadali się Górski z Rusko i Krawczyk we Wrocku już jest. A info ma od samego Krawczyka.

    W info, że Rasmus zostaje i Nickiego nie będzie jestem w stanie uwierzyć. Bo nie widzę dwóch Pawlickich i Nickiego w jednym zespole.
    Ale ten tydzień sporo zmienił. Sparta przecież też włączyła się do walki o Przyjemskiego

  15. Powrót do góry    #3840
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Nie powiem kto bo to tajne ale jeden z udziałowców Falubazu przekazał informacje i to mówię serio bez żadnych jaj ani chorych domysłów że:

    1) Nie ma tematu Nickiego
    2) Rasmus zostaje
    3) Nowi nasi zawodnicy w przypadku awansu to: Piter Pawlicki, Jarek Hampel i Kuba Krawczyk na juniorce
    Nie powiem kto bo to tajne ale jeden z udziałowców Falubazu (inny niż ten wyżej) przekazał informacje i mówię to serio bez żadnych jaj ani chorych domysłów że:

    1) Ten wyżej gada jak potłuczony i chyba był pijany na ostatniej radzie
    2) Marek "złoty uśmiech" Mróz zostaje
    3) Kupujemy wszystkich jak leci, Kubicki stawia. Bierzemy Pedersena, Lindbaecka, Holtę, a na dokładkę Czarka Pazurę na pomeczowe dansingi
    4) Wraca Zbyszek Krakowski
    Ostatnio edytowane przez tineid ; 22-08-2023 o 10:06

  16. Powrót do góry    #3841
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    Nie powiem kto bo to tajne ale jeden z udziałowców Falubazu (inny niż ten wyżej) przekazał informacje i mówię to serio bez żadnych jaj ani chorych domysłów że:

    1) Ten wyżej gada jak potłuczony i chyba był pijany na ostatniej radzie
    2) Marek "złoty uśmiech" Mróz zostaje
    3) Kupujemy wszystkich jak leci, Kubicki stawia. Bierzemy Pedersena, Lindbaecka, Holtę, a na dokładkę Czarka Pazurę na pomeczowe dansingi
    4) Wraca Zbyszek Krakowiak
    Zbyszek Krakowski jak już pseudoznaFco

  17. Powrót do góry    #3842
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,363
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 466 w 354 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Nie powiem kto bo to tajne ale jeden z udziałowców Falubazu przekazał informacje i to mówię serio bez żadnych jaj ani chorych domysłów że:

    1) Nie ma tematu Nickiego
    2) Rasmus zostaje
    3) Nowi nasi zawodnicy w przypadku awansu to: Piter Pawlicki, Jarek Hampel i Kuba Krawczyk na juniorce
    A jak nie awansujecie?

  18. Powrót do góry    #3843
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,872
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    A jak nie awansujecie?
    To pierwsze dwa pkt będą dalej aktualne, czyli Nickiego nie będzie w FZG a Rasmus i tak zostaje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #3844
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,363
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 466 w 354 postach
    No a Piter w ciemnej d....

    Dlatego to jego czekanie to też trochę ryzykowne jest.

  20. Powrót do góry    #3845
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    No a Piter w ciemnej d....

    Dlatego to jego czekanie to też trochę ryzykowne jest.
    Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana to raz

    Dwa chyba w BydgosZczy nikt poza starym debilem kanclerzem nie wierzy już w awans

  21. Powrót do góry    #3846
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Zbyszek Krakowski jak już pseudoznaFco
    Poprawiłem, Norbas mi zaślepił lata 90 ))))

  22. Powrót do góry    #3847
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,872
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    No a Piter w ciemnej d....

    Dlatego to jego czekanie to też trochę ryzykowne jest.
    Bo ja wiem czy w ciemnej doopie ? Mówi się, że w razie braku awansu, może jechać w u nas w I lidze za stawki ekstraligowe. Chyba, że dogada się z beniaminkiem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #3848
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,683
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    No a Piter w ciemnej d....

    Dlatego to jego czekanie to też trochę ryzykowne jest.
    Podziękowali mu w Sparcie i w Toruniu a Unii na niego nie stać. Piter nie ma wyjścia.

  24. Powrót do góry    #3849
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,363
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 466 w 354 postach
    No ale jak już nie będzie miał wyjścia to klub będzie miał go w szachu a nie na odwrót jeśli chodzi o stawki.

  25. Powrót do góry    #3850
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,683
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Dlatego podpisał pewnie jakieś papiery z Protasem na odpowiednie stawki niezależnie od ligi już teraz.

  26. Powrót do góry    #3851
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,809
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Protas musiałby być niepełnosprytny żeby oferować stawki z PGE jeżdżąc w nice. To jest tak głupie że głowa pęka. Co w przypadku gdyby się znowu nie udało? Dwa miliony w ta czy w tą ? Nie wiem kto to wymyślił ale bajka niezła.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  27. Powrót do góry    #3852
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2023
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Myślę, że PiPa jest skazany nie tyle na Falubaz co na beniaminka. Na papierze bedzie to Falubaz, ale nie takie cuda na kiju już w życiu widziałem. Karty w ekstralidze raczej rozdane. Przez to, że temat kontraktu w Toruniu zdechł pewnie będzie kilka stówek w plecy bo obędzie się bez licytacji i podbijania stawek.

  28. Powrót do góry    #3853
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Protas musiałby być niepełnosprytny żeby oferować stawki z PGE jeżdżąc w nice. To jest tak głupie że głowa pęka. Co w przypadku gdyby się znowu nie udało? Dwa miliony w ta czy w tą ? Nie wiem kto to wymyślił ale bajka niezła.

    O to bym sie nie martwil. Kasa z budzetu miasta poplynie strumieniami...ewentualnie mejza zalatwi drugi wagon.

  29. Powrót do góry    #3854
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,683
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Protas musiałby być niepełnosprytny żeby oferować stawki z PGE jeżdżąc w nice. To jest tak głupie że głowa pęka. Co w przypadku gdyby się znowu nie udało? Dwa miliony w ta czy w tą ? Nie wiem kto to wymyślił ale bajka niezła.

    Pipa pewnie dostał jakąś ofertę od was i z GKMu i odrzucilby to? Przecież jak wejdzie Mrozek to będzie chciał Pitera za 400 k i 4 za punkt.
    Musi mieć jakiś deal z Protasem niezależnie od ligi, skoro czeka. Przecież jak wejdzie biedny beniaminek to Pipa straci naprawdę spore pieniądze.

  30. Powrót do góry    #3855
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,041
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Protas musiałby być niepełnosprytny żeby oferować stawki z PGE jeżdżąc w nice. To jest tak głupie że głowa pęka. Co w przypadku gdyby się znowu nie udało? Dwa miliony w ta czy w tą ? Nie wiem kto to wymyślił ale bajka niezła.
    Czemu Bajka ? przecież Fricke już tak miał ze jezdzil w 1 lidze i wział 2-2,5 mln. Nie było awansu było to w chay kosztowne ale było

  31. Powrót do góry    #3856
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Czemu Bajka ? przecież Fricke już tak miał ze jezdzil w 1 lidze i wział 2-2,5 mln. Nie było awansu było to w chay kosztowne ale było
    Fricke miał 10 tys za pkt

  32. Powrót do góry    #3857
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,041
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Fricke miał 10 tys za pkt
    Przesadziłeś grubo. Ja też przesadziłem. Wg mediów był to kontrakt na poziomie 500-600 k za podpis i 5-6k za punkt co konczylo się koło 1,6-1,9 mln a to pokłosie 2 letniego kontraktu. Taki miał w ekstra wtedy bo stawki były niższe

  33. Powrót do góry    #3858
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,809
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Przesadziłeś grubo. Ja też przesadziłem. Wg mediów był to kontrakt na poziomie 500-600 k za podpis i 5-6k za punkt co konczylo się koło 1,6-1,9 mln a to pokłosie 2 letniego kontraktu. Taki miał w ekstra wtedy bo stawki były niższe
    I w to jestem wstanie uwierzyć. Ekstrakigowe stawki dla PPj to mógł tylko Andersen wymyśleć albo strażak
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  34. Powrót do góry    #3859
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Przesadziłeś grubo. Ja też przesadziłem. Wg mediów był to kontrakt na poziomie 500-600 k za podpis i 5-6k za punkt co konczylo się koło 1,6-1,9 mln a to pokłosie 2 letniego kontraktu. Taki miał w ekstra wtedy bo stawki były niższe
    Nie przesadziłem. Taki był warunek żeby został w 1 lidze. Stachu Bieńkowski wzial na siebie jego kontrakt i sam pierwszy rzucił takimi kwotami. Gaszyński nawet nie protestowal

  35. Powrót do góry    #3860
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Ja to się nieraz zastanawiam czy Efialtes to nie jest alter ego (nota bene był tu kiedyś forumowicz AlterEgo pozdrawiam ) Mariusza i ta sama osoba tak naprawdę?

    Jeden i drugi ma pisowskie wpisy/poglądy na koncie i obydwaj znają szczegóły wielu nieoficjalnych negocjacji, ustaleń, kontraktów etc. Bardzo interesujące...

  36. Powrót do góry    #3861
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,467
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    No a Piter w ciemnej d....

    Dlatego to jego czekanie to też trochę ryzykowne jest.
    Zawsze będzie jakiś beniaminek, więc ... chyba nie ma stresu u niego
    Tylko Falubaz

  37. Powrót do góry    #3862
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ja to się nieraz zastanawiam czy Efialtes to nie jest alter ego (nota bene był tu kiedyś forumowicz AlterEgo pozdrawiam ) Mariusza i ta sama osoba tak naprawdę?

    Jeden i drugi ma pisowskie wpisy/poglądy na koncie i obydwaj znają szczegóły wielu nieoficjalnych negocjacji, ustaleń, kontraktów etc. Bardzo interesujące...
    Emeryci z wiadomej firmy wiedzą bardzo wiele

  38. Powrót do góry    #3863
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Mam nadzieję że z tym Pedersenem to takie wkurzanie Falubazu przez dziennikarzy. No nie wierzę, że ktoś w klubie myśli poważnie o wydaniu pieniędzy na faceta, który będzie w połowie męczy woził komplety, a w połowie stroił fochy bo znalazł kamyk na torze.
    Falubaz to MAGIA!!!

  39. Powrót do góry    #3864
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Mam nadzieję że z tym Pedersenem to takie wkurzanie Falubazu przez dziennikarzy. No nie wierzę, że ktoś w klubie myśli poważnie o wydaniu pieniędzy na faceta, który będzie w połowie męczy woził komplety, a w połowie stroił fochy bo znalazł kamyk na torze.
    Nie. Pedersen jest pewny co do Falubazu, to samo jak Pawliccy czy Hampel. Po prostu to efekt tego, że do sezonu podszedł bez okresu przygotowawczego. Najważniejsze, że będzie mega pewny przy W69.

  40. Powrót do góry    #3865
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jeszcze sezon trwa Ja już dużo widziałem nie tacy faworyci przegrywali sezon Praca i pokora ....
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 22-08-2023 o 16:09

  41. Powrót do góry    #3866
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,041
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Bez sensu Nicki. Lepiej wziąść pare Jensen-Przyjemski niż Pedersen-Szostak

  42. Powrót do góry    #3867
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Bez sensu Nicki. Lepiej wziąść pare Jensen-Przyjemski niż Pedersen-Szostak
    Szostaka chce też ponoc Torun.

  43. Powrót do góry    #3868
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Mam nadzieję że z tym Pedersenem to takie wkurzanie Falubazu przez dziennikarzy. No nie wierzę, że ktoś w klubie myśli poważnie o wydaniu pieniędzy na faceta, który będzie w połowie męczy woził komplety, a w połowie stroił fochy bo znalazł kamyk na torze.
    A w sezonie 2021 (spadkowym), nie było tak, że wygraliśmy jedynie dwa mecze przez cały sezon i zabrakło nam jednego zwycięstwa, żeby wyprzedzić Grudziądz i się utrzymać? Chyba tak było. Falubaz wygrał dwa mecze u siebie (Grudziądz, Toruń) i zremisował jeden na wyjeździe (Grudziądz).

    Przegraliśmy trzy mecze u siebie w stosunku 44-46 (Leszno, Częstochowa, Lublin) - brakło naprawdę sześciu małych punktów w 45 biegach, żeby mieć 12 punktów w tabeli zamiast 6 i utrzymać się spokojnie w lidze.

    W meczu z Lesznem, gdyby w miejsce przykładowego Zagara (7) albo Dudka (9) wstawić tegorocznego Pedersena (średnia ponad 12 punktów na mecz u siebie) - mamy zwycięstwo.

    W meczu z Częstochową, gdyby w miejsce przykładowego Fricke (8) wstawić tegorocznego Pedersena - mamy zwycięstwo.

    W meczu z Lublinem, gdyby w miejsce Protasiewicza (3) wstawić tegorocznego Pedersena - mamy zwycięstwo.

    Nie wygraliśmy żadnego spotkania na wyjeździe, mieliśmy przez cały sezon jeden punkt bonusowy z Grudziądzem. Naprawdę, przy założeniu, że chcemy się po prostu utrzymać, to nie robi różnicy, czy przegramy na wyjeździe 38-52 czy 31-59, bo beniaminkowie raczej nie biją się o bonusy z wieloma zespołami. Naprawdę nie mamy luksusu przebierania w zawodnikach w tym momencie, więc jeśli na rynku jest zawodnik, który gwarantuje u siebie 12 punktów na mecz, to trzeba go podpisać, po prostu. Więc jeśli jest możliwość zamienić niesprawdzonego Jensena (cholera wie ile punktów zrobi w domu w ekstralidze, może pięć, a może dziesięć) na Pedersena i zmniejszyć prawdopodobieństwo na scenariusz z 2021 - jestem za.

    Dla nas najważniejszym zadaniem jest uzbierać jak największą ilość razy 46 punktów na W69. Przy Pedersenie reszta musi uzbierać ich tylko 34. W sześciu, czyli 5,66 punkta na łeb. I to jest do odwalenia ze składem zawodników z poziomu pomiędzy pierwszą, a drugą linią (2x Pawlicki, Hampel) i całkiem solidnym Kvechu, bo juniorów nie sposób teraz nawet oceniać.

    Chciałbym walczyć o mistrzostwa, bonusy i mieć zgraję zawodników, których uwielbiam, ale trzeba sobie powiedzieć wprost, że pierwszy sezon po awansie jest tylko i wyłącznie po to, żeby się utrzymać. Jeśli uda nam się klepnąć trzy-cztery mecze i wiedzieć, że mamy bezpieczną sytuację, na 2025 może uda się wymienić Hampela albo Pedersena na kogoś fajniejszego, bo łatwiej będzie rozmawiać z zawodnikami z poziomu ekstraligowego będąc w ekstralidze. Wtedy będziemy mogli sobie folgować na forum i krzyczeć dlaczego wolelibyśmy Łagutę, Lindgrena albo innego Vaculika. Teraz nie mamy takiej możliwości, więc jeśli nas stać, to trzeba wziąć wszystkich, którzy mają ręce, nogi i umiejętności, żeby pomóc nam się utrzymać.

    Jeśli w 2024 zabraknie nam do utrzymania kilku punktów meczowych tak jak w 2021, to będziemy sobie mogli powybierać Łoktajewa, Lahtiego i Tungate'a do sezonu po spadku, a nie Pedersena czy Pawlickich. Trzeba się przemęczyć.
    Ostatnio edytowane przez tineid ; 22-08-2023 o 16:17

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tineid za jego przydatny post!

    Micz Bjukanon (22-08-2023)

  45. Powrót do góry    #3869
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Bez sensu Nicki. Lepiej wziąść pare Jensen-Przyjemski niż Pedersen-Szostak
    A skąd sobie wymyśliłeś wybór Przyjemski-Jensen, a Nicki-Szostak? Szanse na Przyjemskiego zarówno w przypadku Pedersena i Jensena są takie same.

  46. Powrót do góry    #3870
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Słowa Piotra
    "Rasmus ma podpisany kontrakt na przyszły rok i na pewno będzie w Falubazie"
    Niech mi ktoś prostemu chłopu wytłumaczy
    dlaczego mimo tych słów całe środowisko wygania go z klubu i wstawia Nickiego?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •