Strona 54 z 108 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,386 do 2,430 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2386
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,875
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Kontrakt ma w Toruniu, więc niestety. Swoją drogą ciekawe dlaczego nie chcecie jego powrotu?
    Bo mało kto wierzy w to, że czekał do końca sezonu z podjęciem decyzji o zmianie klubu. I czy w związku z tym nie drgnęła mu ręka na gazie w kilku meczach decydujących o być albo nie być w SE. To były trzy mecze gdzie jeden pkt biegowy zaważył o spadku lub utrzymaniu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2387
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    " bo malo kto wierzy w to... "

    Masz jakies statystyki na ten temat, czy uslyszales pod barem przy tanim winie z kolegami studiujac ekonomie menelu? Patrzac po forum, to jestes bodajze ze Scottem wyjatkiem w tej sprawie.

  3. Powrót do góry    #2388
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Ci co nie chcą widzieć Dudka w ZG to zwykli frustraci.

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    t_zg (03-07-2023), tineid (03-07-2023)

  5. Powrót do góry    #2389
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,875
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Ci co nie chcą widzieć Dudka w ZG to zwykli frustraci.
    Widzę, ze szukasz tanich i szybkich lajków.

    U mnie, jak i u wielu innych z którym rozmawiałem, Patryk dużo stracił na sposobie i okolicznościach odejścia. Zachował się jak goowniarz i tyle. A że ciebie i niektórych to nie przekonuje to mnie nie interesuje. Być może lubisz jak ci ktoś na łeb sra. I nie twierdzę, że nie miał prawa odchodzić, bo miał takie prawo. Tyle, że powinien to zrobić tak jak na zawodnika tej klasy przystało. Od takiego JHJ mógłby wiele się nauczyć w tej materii.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #2390
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Kontrakt ma w Toruniu, więc niestety. Swoją drogą ciekawe dlaczego nie chcecie jego powrotu?
    A chciałbyś mieć do czynienia z gościem który ze swoim klubem po wielu latach rozstaje się jak klient z kasjerka biedronki ? Albo obiecal że wróci ...a w trakcie sezonu gdzie Falubaz jeszcze był w grze o awans podpisuje kontrakt z Toruniem. Nikt nie ma pretensji że odszedł każdy dziś goni za hajsem ale sposób w jaki to zrobił był mega słaby.

  7. Powrót do góry    #2391
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Ci co nie chcą widzieć Dudka w ZG to zwykli frustraci.
    No tylko pytanie, czy my chcemy drużynę walcząca o wysokie cele, czy sentymentalną, bo taką mieliśmy w 2021 i wiadomo jak się skończyło Dudek bierze ogromne pieniądze, a za te pieniądze jest pełno lepszych zawodników, więc ekonomicznie i sportowo taki powrót odpada.

  8. Powrót do góry    #2392
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Kontrakt ma w Toruniu, więc niestety. Swoją drogą ciekawe dlaczego nie chcecie jego powrotu?
    Brak kasy na gwiazdorskie kontrakty

  9. Powrót do góry    #2393
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,867
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Józek nie pozwoli odejść Kołodziejowi. A Doyle pójdzie do tych co będą mieli nóż na gardle
    Jeśli Unia spadnie, to sądzisz że Koldi będzie jeździł ligę niżej, bo Jozek mu tak każe?
    Moim zdaniem, jest duża szansa wyciągniecia najlepszego zawodnika ze spadającego klubu, czyli Koldi lub Doyle-zależy kto spadnie, a to byłoby wyraźne wzmocnienie, którego nie wolno pomijać. Do tego dochodzi Hampel i Tai lub Pi Pawlicki. Pole manewru jest i możliwości są, które Protasowi na pewno nie umkną. I to większe niż pozyskanie Przyjemskiego, którego zmiana klubu nie jest wykluczona, a Falubaz może mieć takie same szanse jak inni.
    Moim zdaniem Pepe da radę zapewnić kontrakt, dwóm z kilku powyżej wymienionych zawodników.

  10. Powrót do góry    #2394
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,813
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jeśli Unia spadnie, to sądzisz że Koldi będzie jeździł ligę niżej, bo Jozek mu tak każe?
    Moim zdaniem, jest duża szansa wyciągniecia najlepszego zawodnika ze spadającego klubu, czyli Koldi lub Doyle-zależy kto spadnie, a to byłoby wyraźne wzmocnienie, którego nie wolno pomijać. Do tego dochodzi Hampel i Tai lub Pi Pawlicki. Pole manewru jest i możliwości są, które Protasowi na pewno nie umkną. I to większe niż pozyskanie Przyjemskiego, którego zmiana klubu nie jest wykluczona, a Falubaz może mieć takie same szanse jak inni.
    Moim zdaniem Pepe da radę zapewnić kontrakt, dwóm z kilku powyżej wymienionych zawodników.
    Wysta ropę pod stadionem odkryli ?
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    artek1970 (03-07-2023)

  12. Powrót do góry    #2395
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,867
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    My już jesteśmy ligę wyżej ? Zluzujcie pokora praca w tam tym roku tez już mieliśmy awans Protas działa to pewne ale po cichu


    Wiem że są wakacje idźcie na rower basen ... Falubaz jeszcze nic w tym sezonie nie zrobił
    To mówisz czekać do 01.11.?
    Trzy lata temu właśnie tak Falubaz zrobił, wiesz jak się skończyło. FZG jeszcze nic nie zrobił, ale pewnie Pepe już o tym myśli i działa w sprawie kontraktów. A jak nie będzie awansu, to świat się nie zawali, ten rok też przynosi emocje.

  13. Powrót do góry    #2396
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo mało kto wierzy w to, że czekał do końca sezonu z podjęciem decyzji o zmianie klubu. I czy w związku z tym nie drgnęła mu ręka na gazie w kilku meczach decydujących o być albo nie być w SE. To były trzy mecze gdzie jeden pkt biegowy zaważył o spadku lub utrzymaniu.
    serio, ale za to notoryczne powielanie tych głupot ktos z teamu Dudka powinien cie naprostować
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  14. Powrót do góry    #2397
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Ci co nie chcą widzieć Dudka w ZG to zwykli frustraci.
    Jak tak za nim tęsknisz to do kina go zaproś i popcorn mu kup. Może Ci naklejkę monstera da w podziękowaniu

  15. Powrót do góry    #2398
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To mówisz czekać do 01.11.?
    Trzy lata temu właśnie tak Falubaz zrobił, wiesz jak się skończyło. FZG jeszcze nic nie zrobił, ale pewnie Pepe już o tym myśli i działa w sprawie kontraktów. A jak nie będzie awansu, to świat się nie zawali, ten rok też przynosi emocje.
    Są dwa plusy tego sezonu chłopaki zarabiają kasę,klub płaci na czas i do tego dają sygnał że aspirują do ligi wyższej.Wiec rozmowy mogą być łatwiejsze niż trzy lata temu

  16. Powrót do góry    #2399
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Przemek z powołaniem na Polska vs Reszta Świata. To czy wystąpi w DPŚ jest w jego rękach, a raczej motocyklach. Wystarczy być lepszym od innych

  17. Powrót do góry    #2400
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,867
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Wysta ropę pod stadionem odkryli ?
    Pzrecież pozyskanie dwóch solidnych zawodników, to minimum aby myśleć o sensownej jeździe w elidze. Awansujący, kto by nim nie był, potrzebuje 2 grajków do walki o szanse utrzymania. Skoro kilku będzie do wzięcia, to dlaczego nie wzmacniać się dwoma?
    I nie są to jakieś kosmiczne oczekiwania, bo skład
    1. Hampel
    2. Prz.Pawlicki
    3. Doyle
    4. R. Jensen
    5. Kvech
    6. Borowiak
    to nie jest żaden dream team, a absolutne minimum na szanse utrzymania. Z kosztami w dolnej części budżetów klubowych, nieporównywalnych z Motorem czy Spartą.
    Do tego trzeba byłoby posiadać jakąś SSP- Orlen?

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Kontrakt ma w Toruniu, więc niestety. Swoją drogą ciekawe dlaczego nie chcecie jego powrotu?
    Dlaczego nie chcecie???
    Ja chcę.

  18. Powrót do góry    #2401
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Wysta ropę pod stadionem odkryli ?
    Przecież Falubaz to klub w większości finansowany przez środki samorządowe. Miasto może bez problemu większość rywali nadpłacić czy przepłacić. Może z wyjątkiem Motoru i Sparty, ale oni nie są kandydatami w rywalizacji o tych zawodników.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Pzrecież pozyskanie dwóch solidnych zawodników, to minimum aby myśleć o sensownej jeździe w elidze. Awansujący, kto by nim nie był, potrzebuje 2 grajków do walki o szanse utrzymania. Skoro kilku będzie do wzięcia, to dlaczego nie wzmacniać się dwoma?
    I nie są to jakieś kosmiczne oczekiwania, bo skład
    1. Hampel
    2. Prz.Pawlicki
    3. Doyle
    4. R. Jensen
    5. Kvech
    6. Borowiak
    to nie jest żaden dream team, a absolutne minimum na szanse utrzymania. Z kosztami w dolnej części budżetów klubowych, nieporównywalnych z Motorem czy Spartą.
    Do tego trzeba byłoby posiadać jakąś SSP- Orlen?

    Ale tutaj piszesz swoją wizję składu, a musisz uwzględnić Buczkowskiego oraz Przemka Pawlickiego, bo to oni zostają.

  19. Powrót do góry    #2402
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,867
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Widzę, ze szukasz tanich i szybkich lajków.

    U mnie, jak i u wielu innych z którym rozmawiałem, Patryk dużo stracił na sposobie i okolicznościach odejścia. Zachował się jak goowniarz i tyle. A że ciebie i niektórych to nie przekonuje to mnie nie interesuje. Być może lubisz jak ci ktoś na łeb sra. I nie twierdzę, że nie miał prawa odchodzić, bo miał takie prawo. Tyle, że powinien to zrobić tak jak na zawodnika tej klasy przystało. Od takiego JHJ mógłby wiele się nauczyć w tej materii.
    Patrząc na twoje wpisy w Hyde Parku to jesteś ostatnim, który może coś takiego pisać o innych.

    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Są dwa plusy tego sezonu chłopaki zarabiają kasę,klub płaci na czas i do tego dają sygnał że aspirują do ligi wyższej.Wiec rozmowy mogą być łatwiejsze niż trzy lata temu
    To miałem na myśli. FZG od lat jest wiarygodnym klubem, jak na rzeczywistość polskich lig żużla, a w tym rok bez problemów.
    Na dzisiaj mamy taką samą pozycję negocjacyjną jak Leszno i Krosno, zawodnicy widzą co się dzieje w któej lidze i nie trzeba ich mamić gruszkami na wierzbie. Szansę jazdy w elidze za rok, mamy podobne jak dwaj eligowcy.

    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta


    Ale tutaj piszesz swoją wizję składu, a musisz uwzględnić Buczkowskiego oraz Przemka Pawlickiego, bo to oni zostają.
    Pzrema przecież wpisałem, a z Buczkiem niekoniecznie musimy jechać za rok, sytuacja jest zmienna i Buczka może zastąpić np. Hampel, albo nawet Koldi, jeśli Unia spadnie.

    PS
    Jeśli nie będzie lepszych możliwości, tzn. namówienia do ZG Pi.Pawlickiego, Koldi'ego (przy ewentualnym spadku), Hampela, to i Buczek będzie dobry, byle nie Kasprzak.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 03-07-2023 o 14:54

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    t_zg (03-07-2023)

  21. Powrót do góry    #2403
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Pzrecież pozyskanie dwóch solidnych zawodników, to minimum aby myśleć o sensownej jeździe w elidze. Awansujący, kto by nim nie był, potrzebuje 2 grajków do walki o szanse utrzymania. Skoro kilku będzie do wzięcia, to dlaczego nie wzmacniać się dwoma?
    I nie są to jakieś kosmiczne oczekiwania, bo skład
    1. Hampel
    2. Prz.Pawlicki
    3. Doyle
    4. R. Jensen
    5. Kvech
    6. Borowiak
    to nie jest żaden dream team, a absolutne minimum na szanse utrzymania. Z kosztami w dolnej części budżetów klubowych, nieporównywalnych z Motorem czy Spartą.
    Do tego trzeba byłoby posiadać jakąś SSP- Orlen?



    Dlaczego nie chcecie???
    Ja chcę.
    A Ty go zapros do mc Donalda postaw mu 2for you i patrz jak się rozkoszuje fryteczkami

  22. Powrót do góry    #2404
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta



    Pzrema przecież wpisałem, a z Buczkiem niekoniecznie musimy jechać za rok, sytuacja jest zmienna i Buczka może zastąpić np. Hampel, albo nawet Koldi, jeśli Unia spadnie.
    Rzecz w tym, że jak przyjdzie Hampel to za Jensena, a drugi obco za Tungate’a. I to tyle co do seniorskich ruchôw, tym bardziej ze potrzeba dwoch juniorow.

  23. Powrót do góry    #2405
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,867
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    A Ty go zapros do mc Donalda postaw mu 2for you i patrz jak się rozkoszuje fryteczkami
    Nie jadam w Mc Donaldzie i podejrzewam że Dudek też nie. Poza tym, a ni on mi brat ani swat, ani żaden znajomy. A lepszy zawodnik niż Kasprzak czy Buczek, w tej mizerii to Dudek nie byłby złym transferem. Po co złośliwości? Zagar czy Lindbaeck nie podobał mi się i co z tego?

    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Rzecz w tym, że jak przyjdzie Hampel to za Jensena, a drugi obco za Tungate’a. I to tyle co do seniorskich ruchôw, tym bardziej ze potrzeba dwoch juniorow.
    Pzrecież cały czas piszę o zmianie dwóch zawodników, więc o co ci chodzi?

  24. Powrót do góry    #2406
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie jadam w Mc Donaldzie i podejrzewam że Dudek też nie. Poza tym, a ni on mi brat ani swat, ani żaden znajomy. A lepszy zawodnik niż Kasprzak czy Buczek, w tej mizerii to Dudek nie byłby złym transferem. Po co złośliwości? Zagar czy Lindbaeck nie podobał mi się i co z tego?



    Pzrecież cały czas piszę o zmianie dwóch zawodników, więc o co ci chodzi?
    O to że na siłę wpychasz Jensena, wyrzucając Buczkowskiego, tworząc wizję swojego składu, a nie realne posunięcia transferowe. Na ten moment nie ma żadnych argumentów, aby miał odejść Buczek, a zostać Rasser.

  25. Powrót do góry    #2407
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie jadam w Mc Donaldzie i podejrzewam że Dudek też nie. Poza tym, a ni on mi brat ani swat, ani żaden znajomy. A lepszy zawodnik niż Kasprzak czy Buczek, w tej mizerii to Dudek nie byłby złym transferem. Po co złośliwości? Zagar czy Lindbaeck nie podobał mi się i co z tego?



    Pzrecież cały czas piszę o zmianie dwóch zawodników, więc o co ci chodzi?
    Bo pisanie o tym że ktoś by chciał Dudka po tym jak się zachował jest trochę nie na miejscu. Chcesz go nagrodzić za to że opluł Falubaz ?

    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    O to że na siłę wpychasz Jensena, wyrzucając Buczkowskiego, tworząc wizję swojego składu, a nie realne posunięcia transferowe. Na ten moment nie ma żadnych argumentów, aby miał odejść Buczek, a zostać Rasser.
    Uuu pani z F16 zaleje się łzami jak Rasser odejdzie ???? w nowym klubie będzie miał inną pomponiare

  26. Powrót do góry    #2408
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Chcesz go nagrodzić za to że opluł Falubaz ?
    pobrane.jpg


  27. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi tineid za jego przydatny post!

    Dominik (03-07-2023), Micz Bjukanon (03-07-2023), t_zg (03-07-2023)

  28. Powrót do góry    #2409
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Widzę, ze szukasz tanich i szybkich lajków.

    U mnie, jak i u wielu innych z którym rozmawiałem, Patryk dużo stracił na sposobie i okolicznościach odejścia. Zachował się jak goowniarz i tyle. A że ciebie i niektórych to nie przekonuje to mnie nie interesuje. Być może lubisz jak ci ktoś na łeb sra. I nie twierdzę, że nie miał prawa odchodzić, bo miał takie prawo. Tyle, że powinien to zrobić tak jak na zawodnika tej klasy przystało. Od takiego JHJ mógłby wiele się nauczyć w tej materii.
    Wiele lat jazdy i zostawiania zdrowia dla Falubazu dla mnie przykrywa to odejście. Wystarczy, że przez te wszystkie lata wiem jak go bolały porażki Falubazu i jeden sfrustrowany gość który twierdzi, że mu ręka drżała tego nie zmieni. Śmieszy mnie to, że wina za ten spadek jest zrzucana na Patryka, a nie zarząd który zgotował nam Zagara i dodatkowo do liderowania zaprosił Fricke, który wtedy był co najwyżej drugą linia. Nie chcę mi się powtarzać i pisać dalej bo i tak to nic nie zmieni.

    Co do samego powrotu Duzersa i tyle ile by kasy nie chciał. Zabawne. Przez wiele lat w Falubazie go cięli na hajs, bo wychowanek i taka jest prawda. Kiedyś leżała spora oferta z Unii T. przebijając Falubaz o spoooooroooo pieniędzy i Dudi z tego zrezygnował.

    I na koniec kolejny chichot losu. Pawliccy w Falubazie, yebani od x lat teraz są spoko.

  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (03-07-2023), lego (04-07-2023), t_zg (03-07-2023)

  30. Powrót do góry    #2410
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,867
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Bo pisanie o tym że ktoś by chciał Dudka po tym jak się zachował jest trochę nie na miejscu. Chcesz go nagrodzić za to że opluł Falubaz ?
    Dobrze się czujesz?

  31. Powrót do góry    #2411
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Dobrze się czujesz?
    A jak inaczej nazwać takie zachowanie ? I odejście z klubu ? Dwa zdania na fejsbuku i nara ? To jest jak oplucie albo strzał w ryj

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi efialtes za jego przydatny post!

    kapitan bomba (03-07-2023)

  33. Powrót do góry    #2412
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,867
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    O to że na siłę wpychasz Jensena, wyrzucając Buczkowskiego, tworząc wizję swojego składu, a nie realne posunięcia transferowe. Na ten moment nie ma żadnych argumentów, aby miał odejść Buczek, a zostać Rasser.
    Nie wpycham Jensena, bo on już jest.
    A Buczkowski jest zwyczajnie za słaby, by walczyć o punkty w obronie eligi. Jensen daje jakieś nadzieje na wsparcie klubu, np. Thomsen czy Michelsen byli w podobnej sytuacji w I lidze i w extra poradzili sobie świetnie. A Buczek wiemy ile jest wart i swojego poziomu nie przeskoczy. Jeśli nie uda się zakontraktować jakiegoś silnego grajka, to Buczka klub powinien się pozbyć, jesli chce walczyć o lepszy 2024. Nawet Hampel byłby wzmocnieniem za Krzyśka. Mam nadzieję, że zdają sobie sprawę w klubie z błędów na 2021 r.

    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    A jak inaczej nazwać takie zachowanie ? I odejście z klubu ? Dwa zdania na fejsbuku i nara ? To jest jak oplucie albo strzał w ryj
    Jeśli czujesz się opluty, albo dostałeś strzała w ryj, to twoja sprawa.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Eneasz (04-07-2023)

  35. Powrót do góry    #2413
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie wpycham Jensena, bo on już jest.
    A Buczkowski jest zwyczajnie za słaby, by walczyć o punkty w obronie eligi. Jensen daje jakieś nadzieje na wsparcie klubu, np. Thomsen czy Michelsen byli w podobnej sytuacji w I lidze i w extra poradzili sobie świetnie. A Buczek wiemy ile jest wart i swojego poziomu nie przeskoczy. Jeśli nie uda się zakontraktować jakiegoś silnego grajka, to Buczka klub powinien się pozbyć, jesli chce walczyć o lepszy 2024. Nawet Hampel byłby wzmocnieniem za Krzyśka. Mam nadzieję, że zdają sobie sprawę w klubie z błędów na 2021 r.


    Jeśli czujesz się opluty, albo dostałeś strzała w ryj, to twoja sprawa.
    „Buczkowski jest zwyczajnie za słaby, by walczyć o punkty w obronie eligi.”

    Buczkowski 2,509 vs Jensen 2,241 - 30 zwycięstw Buczka, 21 Jensena, 11,82 pkt na mecz Buczka, 9,73 pkt Jensena.

    Dla porównania taki Michelsen wygrał 31 biegów w 53 startach, zdobywając średnio 12,00 pkt na mecz. Więc porównanie słabe.

    Jeszcze kolejna ciekawa statystyka. Średnia domowa Buczkowskiego - 2,708 na bieg. Średnia domowa Jensena - 2,333 na bieg. Ekstraligi broni się poprzez zwycięstwa na torze domowym i dlatego Buczek zostanie, bo jest najlepszy w starciach przy W69.

  36. Powrót do góry    #2414
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie wpycham Jensena, bo on już jest.
    A Buczkowski jest zwyczajnie za słaby, by walczyć o punkty w obronie eligi. Jensen daje jakieś nadzieje na wsparcie klubu, np. Thomsen czy Michelsen byli w podobnej sytuacji w I lidze i w extra poradzili sobie świetnie. A Buczek wiemy ile jest wart i swojego poziomu nie przeskoczy. Jeśli nie uda się zakontraktować jakiegoś silnego grajka, to Buczka klub powinien się pozbyć, jesli chce walczyć o lepszy 2024. Nawet Hampel byłby wzmocnieniem za Krzyśka. Mam nadzieję, że zdają sobie sprawę w klubie z błędów na 2021 r.


    Jeśli czujesz się opluty, albo dostałeś strzała w ryj, to twoja sprawa.
    Większość zg tak się czuła

  37. Powrót do góry    #2415
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Większość zg tak się czuła
    Żródło: Instytut danych z dupy.

  38. Powrót do góry    #2416
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    My już jesteśmy ligę wyżej ? Zluzujcie pokora praca w tam tym roku tez już mieliśmy awans Protas działa to pewne ale po cichu


    Wiem że są wakacje idźcie na rower basen ... Falubaz jeszcze nic w tym sezonie nie zrobił
    Ja im to już od miesiąca tłumacze i nic nie dociera
    Minione lat nic ich nie nauczyły

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Kontrakt ma w Toruniu, więc niestety. Swoją drogą ciekawe dlaczego nie chcecie jego powrotu?
    Dlatego że nie miał odwagi pożegnać się jak na faceta przystało
    Olał wszystkich tych którzy stali za nim murem w każdym momencie kariery
    Niech sobie zdobywa tytuły i trofea w innych barwach w szczęściu i zdrowiu

    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Ci co nie chcą widzieć Dudka w ZG to zwykli frustraci.
    Porozmawiaj ze znajomymi, posłuchaj głosu trybun
    Dudek poszedł w zapomnienie

  39. Powrót do góry    #2417
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ktorej trybuny glosu sluchac? Tej najbardziej obiektywnej, co krzyczala do Warda "koniec kariery", czy innych?

  40. Powrót do góry    #2418
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 64 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Wiele lat jazdy i zostawiania zdrowia dla Falubazu dla mnie przykrywa to odejście. Wystarczy, że przez te wszystkie lata wiem jak go bolały porażki Falubazu i jeden sfrustrowany gość który twierdzi, że mu ręka drżała tego nie zmieni. Śmieszy mnie to, że wina za ten spadek jest zrzucana na Patryka, a nie zarząd który zgotował nam Zagara i dodatkowo do liderowania zaprosił Fricke, który wtedy był co najwyżej drugą linia. Nie chcę mi się powtarzać i pisać dalej bo i tak to nic nie zmieni.

    Co do samego powrotu Duzersa i tyle ile by kasy nie chciał. Zabawne. Przez wiele lat w Falubazie go cięli na hajs, bo wychowanek i taka jest prawda. Kiedyś leżała spora oferta z Unii T. przebijając Falubaz o spoooooroooo pieniędzy i Dudi z tego zrezygnował.

    I na koniec kolejny chichot losu. Pawliccy w Falubazie, yebani od x lat teraz są spoko.
    Ja Ci wierzę że bolały go porażki Falubazu, ale dawno temu. Coś się wypaliło w relacji Patryk-klub. W sezonie którym spadliśmy zapytany w studio przy jakieks imprezie zapytany jakocenia sezon w swoim wykonaniu słowem nie wspomniał że szkoda że spadliśmy z ligi. A pożegnanie z klubem jednym postem lepiej przemilczmy

  41. Powrót do góry    #2419
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ktorej trybuny glosu sluchac? Tej najbardziej obiektywnej, co krzyczala do Warda "koniec kariery", czy innych?
    Daj spokój,ile można
    Możesz przedstawić jakiś dowód lub cokolwiek innego że zielonogórscy sympatycy tęsknią i chcą powrotu Patryka?

  42. Powrót do góry    #2420
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Zarowno na to ze tęsknią jak i nie tesknia znajda sie glosy, wiec jakiego dowodu chcesz jeszcze poza tym?

    Czy twoj glos liczy sie bardziej niz moj?

    Bo masz kolegow na trybunie K?

  43. Powrót do góry    #2421
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,875
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Wiele lat jazdy i zostawiania zdrowia dla Falubazu dla mnie przykrywa to odejście. Wystarczy, że przez te wszystkie lata wiem jak go bolały porażki Falubazu i jeden sfrustrowany gość który twierdzi, że mu ręka drżała tego nie zmieni. Śmieszy mnie to, że wina za ten spadek jest zrzucana na Patryka, a nie zarząd który zgotował nam Zagara i dodatkowo do liderowania zaprosił Fricke, który wtedy był co najwyżej drugą linia. Nie chcę mi się powtarzać i pisać dalej bo i tak to nic nie zmieni.

    Co do samego powrotu Duzersa i tyle ile by kasy nie chciał. Zabawne. Przez wiele lat w Falubazie go cięli na hajs, bo wychowanek i taka jest prawda. Kiedyś leżała spora oferta z Unii T. przebijając Falubaz o spoooooroooo pieniędzy i Dudi z tego zrezygnował.

    I na koniec kolejny chichot losu. Pawliccy w Falubazie, yebani od x lat teraz są spoko.
    A mnie śmieszy, że ty uparcie nie pojmujesz podstawowych kwestii. Nieprawdą jest, że wina jest zrzucana tylko na Patryka. Prawdą jest, że głównie na niego. A dlaczego głównie na niego ? Ano dlatego, że on grał główną role w drużynie. Czyli role lidera. Nieprawdą jest, że wymagano od niego niemożliwego czyli kompletów, przecież on jeździł wtedy na poziomie 2.0. Prawdą jest natomiast, że wymagano od niego aby nieco bardziej spinał poślady w meczach o życie. Jego zero pkt w 15 biegu w meczu z Lesznem czy bodajże 1 pkt w meczu z Czewą pokazuje kibicom, że tych pośladów nie spinał jak należy. Stąd właśnie moja ironia, że w decydujących biegach ręka drgała mu na gazie. Pytanie czy to przypadkiem miało związek z jego odejściem ?

    I nie prawdą jest, ze przez ostatnie lata cieli go w FZG na hajs. Płacili mu zgodnie z hierarchią w klubie i jego statusem. Przecież on już bodajże w 2016 roku jeździł po klubach i negocjował oferty. Był już prawie dogadany w Czewie, potem w Lesznie. A potem i tak został w FZG. Gdyby czuł, że go rżną na kasie to przecież odszedł by już wtedy.

    O tym jak potraktował kibiców na odchodne którzy faktycznie za nim latali jak popyerdoleni już nie wspomnę. Nie wspomnę też o tym jak poczuł się Domagała którego Patryk zwodził z kontraktem od jesieni 2020 do sierpnia 2021. Tymczasem w czerwcu gość już musiał wiedzieć za ile będzie jeździł dla Torunia. No ale ty możesz być zamknięty na argumenty. Dla mnie od tego momentu Patryk to taki sam najemnik jak każdy inny. Życzę mu dobrze, niech zdobywa to czego jeszcze nie zdobył. Ale od FZG nie się już chłopak trzyma z daleka.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 03-07-2023 o 16:50
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #2422
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ktorej trybuny glosu sluchac? Tej najbardziej obiektywnej, co krzyczala do Warda "koniec kariery", czy innych?
    Ale po co się w ogóle pytasz? Jest jedna obiektywna trybuna, która zawsze ma rację i przedstawia punkt widzenia zielonogórskich fanów żużla. Dokładnie ta sama, która wczoraj krzyczała "sędzia xxuj", po tym, jak arbiter przerwał bieg, bo chciał ukarać zawodnika gości ostrzeżeniem. Oni wiedzą najlepiej, wiedzą wszystko i głos trybun mówi jasno: Dudek już nie jest zielonogórzaninem, nie wstawił do internetu filmu jak płacze po spadku i napisał w sumie tylko post. Bo on był tu jak Messi, miał zrobić konferencję prasową na W69 i przy akompaniamencie głośnego płaczu dziesięciu tysięcy wiernych zielonogórskich gardeł miał powiedzieć - I'll be back. Przepraszam. Wtedy pogłaskałby po jajeczkach wszystkich prawilnych.

    Ta sama ekipa wynosi na piedestał Protasiewicza, który uciekł do Wrocławia, kiedy imperium Morawskiego się rozpadało. Po wielu latach to ukochany kapitan, który wrócił w 2007 ku chwale wielkiego Falubazu. Ta sama ekipa była zachwycona Krzyśkiem Jabłońskim, który przyszedł tu na emeryturę, wygrał dwa biegi i stał się "Panem Krzychem", który był ulubieńcem kibiców, mimo, że był mierną drugą linią, a z klubu uciekł tylnymi drzwiami. Różnica jest taka, że jego (Krzysztofa) można lubić, bo był za słaby na klub i odszedł, żeby jeździć na swoim poziomie, a Dudka nie, bo to klub był za słaby na niego i odszedł, żeby jeździć na wyższym poziomie.

    Pytanie - dlaczego Jabłoński mógł odejść tam gdzie mu było wygodniej/lepiej dla niego i został ukochanym Panem Krzysztofem, a Patryk nie mógł odejść tam gdzie mu było wygodniej/lepiej dla niego, bo został zdrajcą zielonogórskich serc?

  45. Powrót do góry    #2423
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,867
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Większość zg tak się czuła
    Gdzie znajdę info o tym, że większość kibiców czuła się opluta? Głosy np. na forum są podzielone, znajdziesz jednych i drugich, a tych oplutych wręcz mniej. Pewnie wśród nieforumowiczów jest podobnie/.
    Dla mnie Dudek jest jak każdy (prawie) inny zawodnik, Hampel, Dudek, PI.Pawicki, czy Przyjemski-wszystko mi jedno, jeśli pojawi się w FZG, będę postrzegał ich podobnie. Swój na chwilę.
    Owszem, jest kilku zawodników, których po prostu nie lubię, ale nie ma wśród nich Dudka.

  46. Powrót do góry    #2424
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Wiele lat jazdy i zostawiania zdrowia dla Falubazu dla mnie przykrywa to odejście. Wystarczy, że przez te wszystkie lata wiem jak go bolały porażki Falubazu i jeden sfrustrowany gość który twierdzi, że mu ręka drżała tego nie zmieni. Śmieszy mnie to, że wina za ten spadek jest zrzucana na Patryka, a nie zarząd który zgotował nam Zagara i dodatkowo do liderowania zaprosił Fricke, który wtedy był co najwyżej drugą linia. Nie chcę mi się powtarzać i pisać dalej bo i tak to nic nie zmieni.

    Co do samego powrotu Duzersa i tyle ile by kasy nie chciał. Zabawne. Przez wiele lat w Falubazie go cięli na hajs, bo wychowanek i taka jest prawda. Kiedyś leżała spora oferta z Unii T. przebijając Falubaz o spoooooroooo pieniędzy i Dudi z tego zrezygnował.

    I na koniec kolejny chichot losu. Pawliccy w Falubazie, yebani od x lat teraz są spoko.
    Micz nie chce Cię obrażać ale co Ty pieprzysz za farmazony. Co tylko on zostawiał zdrowie dla Falubazu ? Nikt inny nie zostawiał ? W czym on jest lepszy od innych że tak się do niego pucujecie? Zachował się ch..... Odchodząc w taki sposób a nie inny i tyle. Niech sobie jeździ gdzie chce dużo zdrówka szczęścia pomyślności ale od Falubazu łapy precz !!

    A Pawliccy są mega wporzadku i są charakterni.nie zachowują się prywatnie jak panienki jak ten rozpieszczony jedynak

  47. Powrót do góry    #2425
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,875
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez tineid Zobacz posta
    Ale po co się w ogóle pytasz? Jest jedna obiektywna trybuna, która zawsze ma rację i przedstawia punkt widzenia zielonogórskich fanów żużla. Dokładnie ta sama, która wczoraj krzyczała "sędzia xxuj", po tym, jak arbiter przerwał bieg, bo chciał ukarać zawodnika gości ostrzeżeniem. Oni wiedzą najlepiej, wiedzą wszystko i głos trybun mówi jasno: Dudek już nie jest zielonogórzaninem, nie wstawił do internetu filmu jak płacze po spadku i napisał w sumie tylko post. Bo on był tu jak Messi, miał zrobić konferencję prasową na W69 i przy akompaniamencie głośnego płaczu dziesięciu tysięcy wiernych zielonogórskich gardeł miał powiedzieć - I'll be back. Przepraszam. Wtedy pogłaskałby po jajeczkach wszystkich prawilnych.

    Ta sama ekipa wynosi na piedestał Protasiewicza, który uciekł do Wrocławia, kiedy imperium Morawskiego się rozpadało. Po wielu latach to ukochany kapitan, który wrócił w 2007 ku chwale wielkiego Falubazu. Ta sama ekipa była zachwycona Krzyśkiem Jabłońskim, który przyszedł tu na emeryturę, wygrał dwa biegi i stał się "Panem Krzychem", który był ulubieńcem kibiców, mimo, że był mierną drugą linią, a z klubu uciekł tylnymi drzwiami. Różnica jest taka, że jego (Krzysztofa) można lubić, bo był za słaby na klub i odszedł, żeby jeździć na swoim poziomie, a Dudka nie, bo to klub był za słaby na niego i odszedł, żeby jeździć na wyższym poziomie.

    Pytanie - dlaczego Jabłoński mógł odejść tam gdzie mu było wygodniej/lepiej dla niego i został ukochanym Panem Krzysztofem, a Patryk nie mógł odejść tam gdzie mu było wygodniej/lepiej dla niego, bo został zdrajcą zielonogórskich serc?

    Nic nie zrozumiałeś z tego co się tutaj pisze. Jak byłeś głupi w tym temacie tak jesteś głupi.

    Mógł odejść gdzie chciał to nie podlega dyskusji żadnej. Rzecz w tym, ze zrobił to w najbardziej nieodpowiednim momencie i w sposób daleko odbiegający od normy. Mówiąc w dużym skrócie, jako lider FZG spuścił klub piętro niżej i totalnie spłynęło to po nim. A już chwilę później ogłosił, że zmienia barwy klubowe. Bo przecież w 1 lidze to on nie będzie jeździł. I tyle zostało po Patryku w pamięci zielonogórskich kibiców. Ci co wiedzą trochę wiecej, to wiedza też jak zwodził Domagałę z kontraktem i dlazcego to robił. Wiedzą też kiedy dokładnie Patryk zaklepał Krużyńskeimu przejście do Torunia. Oficjalnie nikt o tym nie powie, ale w klubie wiedzą, że zostali wydymani. A Patryk był ostatnią osobą po której takiego zachowania się spodziewali. Jak się domyślam, stąd te docinki Domagały po przejściu Patryka do Torunia. Ale jak ktoś chce żyć w swojej bańce to niech sobie żyje.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 03-07-2023 o 17:03
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #2426
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Zarowno na to ze tęsknią jak i nie tesknia znajda sie glosy, wiec jakiego dowodu chcesz jeszcze poza tym?

    Czy twoj glos liczy sie bardziej niz moj?

    Bo masz kolegow na trybunie K?
    Co mnie obchodzi ta trybuna K i co mają do powiedzenia oszołomy które życzyły śmierci Wardowi. Wielu zielonogórzan nie związanych z nimi nie chce Patryka w FZG

  49. Powrót do góry    #2427
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Prawdą jest natomiast, że wymagano od niego aby nieco bardziej spinał poślady w meczach o życie. Jego zero pkt w 15 biegu w meczu z Lesznem czy bodajże 1 pkt w meczu z Czewą pokazuje kibicom, że tych pośladów nie spinał jak należy.
    .
    Nie mozna wymagac od kogos czegos, czego nie prezentował do tej pory. Mowa o poziomie Dudka. Jeden z bardziej nieregularnych zawodnikow od wielu lat.

    To tak jakby od ciebie ktos wymagal rozumowania. Tez mission impossible.

    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Co mnie obchodzi ta trybuna K i co mają do powiedzenia oszołomy które życzyły śmierci Wardowi. Wielu zielonogórzan nie związanych z nimi nie chce Patryka w FZG
    Ale wielu rowniez chce. I co teraz?

  50. Powrót do góry    #2428
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,867
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    „Buczkowski jest zwyczajnie za słaby, by walczyć o punkty w obronie eligi.”

    Buczkowski 2,509 vs Jensen 2,241 - 30 zwycięstw Buczka, 21 Jensena, 11,82 pkt na mecz Buczka, 9,73 pkt Jensena.

    Dla porównania taki Michelsen wygrał 31 biegów w 53 startach, zdobywając średnio 12,00 pkt na mecz. Więc porównanie słabe.

    Jeszcze kolejna ciekawa statystyka. Średnia domowa Buczkowskiego - 2,708 na bieg. Średnia domowa Jensena - 2,333 na bieg. Ekstraligi broni się poprzez zwycięstwa na torze domowym i dlatego Buczek zostanie, bo jest najlepszy w starciach przy W69.
    Nie zaczynaj jak @Mariusz-"Tonder ma wyższą średnią niż Kvech i to na Mateusza trzeba stawiać!"
    Przejrzyj trochę na oczy, R. Jensen może, choć nie musi zostać następnym Thomsen/Michelsenem, a z Buczka nie będzie Kołodzieja a nawet obecnego Woryny, o tym zapomnij. To zawodnik, który nawet tegorocznych punktów Zengoty nie przeskoczy, więc o czym mowa? Ale jak chcesz, możesz wierzyć w regularne 10 pkt na mecz w elidze. To już lepiej o Zengiego zawalczyć.

    PS
    Średnie są dla laików, którzy widzą tylko cyferki, a nie umiejętności i możliwości rozwoju,.

  51. Powrót do góry    #2429
    Użytkownik Awatar tineid
    Dołączył
    25-03-2017
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 118 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez efialtes Zobacz posta
    Micz nie chce Cię obrażać ale co Ty pieprzysz za farmazony. Co tylko on zostawiał zdrowie dla Falubazu ? Nikt inny nie zostawiał ? W czym on jest lepszy od innych że tak się do niego pucujecie? Zachował się ch..... Odchodząc w taki sposób a nie inny i tyle. Niech sobie jeździ gdzie chce dużo zdrówka szczęścia pomyślności ale od Falubazu łapy precz !!

    A Pawliccy są mega wporzadku i są charakterni.nie zachowują się prywatnie jak panienki jak ten rozpieszczony jedynak
    1. Przed znakami interpunkcyjnymi nie dajemy spacji.
    2. Nie tylko Dudek zostawiał zdrowie dla Falubazu, ale tylko do Dudka przywalacie się, że przestał. Bo śmiał wybrać inną opcję.
    3. W czym on jest gorszy od Fricke'a, który uwalił awans jednym słabym meczem? Do niego się tak nie pultacie, a nie dość, że zawalił awans, to jeszcze odszedł ligę wyżej, bo nie chciał być poza Ekstraligą. Gdzie jest konsekwencja?
    4. W jaki sposób odszedł? Zwyzywał kogoś? Spalił mosty? Powiedział, że ma was w dupie? Odszedł tak, jak uważał, że powinien odejść i tak naprawdę - xxuj Ci do tego.
    5. A ja mówię, że nie wszyscy Pawliccy są w porządku. Ten młodszy składał zeznania na komendzie, kiedy była sprawa o pobicie. Tak się chyba według waszych wyznaczników nie zachowuje charakterna osoba? Nie jest tak, że ci co sprzedają się na komendzie są potem ganiani przez właśnie "charakternych"?

  52. Powrót do góry    #2430
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Swoją droga, moim zdaniem na dzień dzisiejszy Dudek jest po prostu cienki jak sik pająka, nie gwarantuje nic, prócz typowej drugiej linii, także jakby miał tu wracać, to chyba na równi z Buczkowskim czy Jensenem, a nie jako lider

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •