Strona 17 z 108 PierwszyPierwszy ... 715161718192767 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #721
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,733
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Pokazał jak dba o zielonogórski żużel, jak zabiega i dba o osobistość falubazową-Protasa.
    Politycy zaszli już tak daleko w szaleństwie propagandy i promocji własnej osoby, że przestali się przejmować następstwami swoich słów i czynów. Ważne jaki wspaniały jest prezydent, jaki troskliwy, a Pepe...on sobie niech radzi.

  2. Powrót do góry    #722
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Nie ma o czym rozmawiać zimą??

    Ciekawe, a czy przypadkiem to nie zimą Falubaz pytał o pewnego juniora z Leszna?
    Na tego juniora z Leszna to FZG zgłosił ofertę wykupu już pod koniec ubiegłego sezonu. A zimą to panowie z Unii i FZG to się tylko kurtuazyjnie zapraszali na kawę aby pogadać o rybach i pogodzie co najwyżej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #723
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Ja po raz pierwszy od trzydziestu paru lat mam całkowicie w dupie nasz Falubaz. Moja jedyna obecność na stadionie to będzie turniej Protasa. Przez szacunek do niego jako zawodnika. A potem zaczynam kibicować Polonii. Tak, Falubaz nie może awansować bo ta farsa z Kubickim, ścierwami pokroju Mejza będzie przedłużana. Natomiast będzie to tylko tylko reanimacja trupa, który jeszcze zdąży napuchnąc i eksplodować ropą, szlamem i ogólnym syfem. Czasami trzeba spalić coś, żeby na zgliszczach mogło wyrosnąć coś świeżego. Może za 5 lat, może za 10. Nie wiem. Ten klub po zaangażowaniu Kubickiego, Mejzy toczy się tylko w dół. Oni traktują go jako trampolinę do popularności a nigdy nie czuli, nigdy nie chodzili na mecze, nigdy się żużlem nie interesowali. Tu nawet nie chodzi o to, ze nie sa wymienić jaka para obcokrajowcow stanowiła o sile Morawskiego, te błazny nie sa w stanie wymienić 2-3 zawodników z 2009, nie sa w stanie wymienić okoliczności finału. Nic, czarna dziura. I czarna przyszlosc przed Falubazem. W mrocznych latach przed awansem można było mieć chociaż nadzieje ( choć tez nikt nie wierzył), ze sa gdzieś wychowankowie rozsiani po świecie, ktorzy może jakimś cudem powrócą. Teraz nie ma nawet takiego światełka. Jedyny zawodnik nie wróci przynajmniej przez pare lat, a za pare latto już bedzie daleko od topowej formy i wieku przed końcem kariery. Niech ten klub w tej formie zdycha jak najszybciej, żeby miał jeszcze czas się odrodzić.

  4. Powrót do góry    #724
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    Ja po raz pierwszy od trzydziestu paru lat mam całkowicie w dupie nasz Falubaz. Moja jedyna obecność na stadionie to będzie turniej Protasa. Przez szacunek do niego jako zawodnika. A potem zaczynam kibicować Polonii. Tak, Falubaz nie może awansować bo ta farsa z Kubickim, ścierwami pokroju Mejza będzie przedłużana. Natomiast będzie to tylko tylko reanimacja trupa, który jeszcze zdąży napuchnąc i eksplodować ropą, szlamem i ogólnym syfem. Czasami trzeba spalić coś, żeby na zgliszczach mogło wyrosnąć coś świeżego. Może za 5 lat, może za 10. Nie wiem. Ten klub po zaangażowaniu Kubickiego, Mejzy toczy się tylko w dół. Oni traktują go jako trampolinę do popularności a nigdy nie czuli, nigdy nie chodzili na mecze, nigdy się żużlem nie interesowali. Tu nawet nie chodzi o to, ze nie sa wymienić jaka para obcokrajowcow stanowiła o sile Morawskiego, te błazny nie sa w stanie wymienić 2-3 zawodników z 2009, nie sa w stanie wymienić okoliczności finału. Nic, czarna dziura. I czarna przyszlosc przed Falubazem. W mrocznych latach przed awansem można było mieć chociaż nadzieje ( choć tez nikt nie wierzył), ze sa gdzieś wychowankowie rozsiani po świecie, ktorzy może jakimś cudem powrócą. Teraz nie ma nawet takiego światełka. Jedyny zawodnik nie wróci przynajmniej przez pare lat, a za pare latto już bedzie daleko od topowej formy i wieku przed końcem kariery. Niech ten klub w tej formie zdycha jak najszybciej, żeby miał jeszcze czas się odrodzić.
    Masz rację, nie łaź na mecze. Po chuy tam taki błazen jak ty ?

    Cymbale, Meyza mnie nie interesuje w ogóle. Ale Kubicki na mecze latał jak popyerdolony, do czasu jak się nie pożarł z Dowhanem. A złotą ekipe z 2009 roku, to jest w stanie całą wymienić wybudzony w środku nocy. Akurat w tym sezonie on zaliczył większość meczy FZG. Włącznie z finałem w Toruniu.

    A klub powiadasz najlepiej rozyebac ? A potem, może za kilka lat coś tam wyrośnie ?

    Wybierz sobie ścianę i weź duży rozbieg.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #725
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Pisowski przygłupie, akurat Mejza ciebie najbardziej interesuję. Jak ci twoja szczujnia powie, ze masz promować i wspierać tego wyłudzacza to pierwszy go będziesz go bronić i łagodzić jego odbiór. Już zresztą dałeś próbkę pare postów wcześniej. Przy klubie zawsze kręcili się politycy ale nigdy taka kanalia. Kanalia, która wspiera po cichu Kubicki.

  6. Powrót do góry    #726
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,477
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 969 w 537 postach
    Chłop rezygnuje z Falubazu i będzie teraz fanem Polonii ale żeby dostać brawa musisz się określić o którą Polonię chodzi ?

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Yogurt (24-03-2023)

  8. Powrót do góry    #727
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,461
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,639 w 2,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Masz rację, nie łaź na mecze. Po chuy tam taki błazen jak ty ?

    Cymbale, Meyza mnie nie interesuje w ogóle. Ale Kubicki na mecze latał jak popyerdolony, do czasu jak się nie pożarł z Dowhanem. A złotą ekipe z 2009 roku, to jest w stanie całą wymienić wybudzony w środku nocy. Akurat w tym sezonie on zaliczył większość meczy FZG. Włącznie z finałem w Toruniu.

    A klub powiadasz najlepiej rozyebac ? A potem, może za kilka lat coś tam wyrośnie ?

    Wybierz sobie ścianę i weź duży rozbieg.

    A co jada JK na sniadanie? Lubi wędkować ?

  9. Powrót do góry    #728
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    JA potem zaczynam kibicować Polonii. Tak, Falubaz nie może awansować bo ta farsa z Kubickim, ścierwami pokroju Mejza będzie przedłużana. Natomiast będzie to tylko tylko reanimacja trupa, który jeszcze zdąży napuchnąc i eksplodować ropą, szlamem i ogólnym syfem. Czasami trzeba spalić coś, żeby na zgliszczach mogło wyrosnąć coś świeżego. Może za 5 lat, może za 10. Nie wiem.

    Niech ten klub w tej formie zdycha jak najszybciej, żeby miał jeszcze czas się odrodzić.
    To niezły z ciebie kibic, źle życzyć własnemu klubowi...
    Przecież po ewentualnym "upadku" klubu nie ma pewności, że się odrodzi. Popatrz na inne ośrodki które mają z tym problem.
    Falubaz niech jedzie swoje, niech awansuje, a wywierana presja przez środowisko w końcu może wymusić jakieś zmiany.
    Zresztą, wybory są dość blisko, zmieni się władza w mieście to i może udziały powędrują w prywatne ręce.

  10. Powrót do góry    #729
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,801
    Kliknij i podziękuj
    2,857
    Podziękowania: 2,442 w 1,290 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    A co jada JK na sniadanie? Lubi wędkować ?

    wlasnie Mariola, tez masz etat czy charytatywnie rzecznikujesz?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  11. Powrót do góry    #730
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    wlasnie Mariola, tez masz etat czy charytatywnie rzecznikujesz?
    Przecież głuptasie tu nie trzeba mieć żadnego etatu. W 2009 roku byłem na wszystkich meczach FZG w ZG i zaliczyłem sporo wyjazdów. Wyobraź sobie, że na trzech wyjazdach widziałem Kubickiego. Włącznie z finałem w Toruniu. Nie wiem czy on więcej tych wyjazdów nie zaliczył. Więc pyerdolenie tego błazna z góry można między bajki włożyć. O Kubickim można wiele powiedzieć, ale nie to, że gość nie chodził na FZG. Bo chodził regularnie, i były okresy, że mocno wspierał i wspiera aktualnie klub jako prezydent. A przecież mógł chuy na to wszystko położyć i mielibyśmy sytuacją rodem z Bydgoszczy czy Tarnowa.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 23-03-2023 o 10:09
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #731
    Użytkownik Awatar cwikson
    Dołączył
    18-07-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 16 w 8 postach
    No patrzcie jaki ludzki Pan, mógł chuy na to wszystko położyć jak na koszykówkę, ale tego nie zrobił, i nadal się promuje politycznie i swoich przydupasów i inne łajzy za nie swoje pieniądze. No nie ma co, święty człowiek.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cwikson za jego przydatny post!

    xpc (23-03-2023)

  14. Powrót do góry    #732
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2019
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    72
    Podziękowania: 25 w 13 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...ac-na-zaprosze



    SF- Problem jednak w tym, że Wojciechowi Domagale zaczął się czwarty rok władzy w klubie, a na liście "dokonań" są praktycznie same porażki. Za jego rządów klub spadł z ligi, stracił największe gwiazdy, w tym Patryka Dudka, zespół, mimo gigantycznego budżetu nie był w stanie awansować, a dodatkowo Domagała nie był w stanie znaleźć nawet trenera drużyny.


    Janusz Kubicki- O spadku zdecydował jeden bieg i jeden bieg zdecydował także o braku awansu. Wiemy, że mogło być lepiej, dlatego przed tym sezonem zatrudniliśmy dyrektora sportowego Piotra Protasiewicza, by wziął na siebie część obowiązków związanych z drużyną. Będę się jednak upierał, że Domagała to znakomity specjalista, który wie, co robi


    Janusz Kubicki- Wszyscy w klubie wiedzą, kto jest szefem, bo faktycznie wcześniej były z tym małe problemy.


    SF- I kto jest szefem?

    Janusz Kubicki- Nie ja, a Wojciech Domagała. Ja się nie znam aż tak dobrze na żużlu i dlatego stawiam na kompetentne osoby.

  15. Powrót do góry    #733
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,801
    Kliknij i podziękuj
    2,857
    Podziękowania: 2,442 w 1,290 postach
    "O spadku zdecydował jeden bieg i jeden bieg zdecydował także o braku awansu"
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    DHEFF (23-03-2023)

  17. Powrót do góry    #734
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Kubicki w 2009 roku był stałym bywalcem na zawodach dlatego że tak kochał Falubaz, czy może dlatego że kibice to duży elektorat, a w 2010 były kolejne wybory? Janusz Kubicki jest ogromnie zasłużony dla klubu 2009 roku zdobył dla Falubazu tyle punktów, że został głównym ojcem sukcesu i odebrał wówczas złoty medal, przez co zabrakło jednej sztuki dla jednego z ówczesnych juniorów (chyba Janusza Baniaka).
    Jak miasto przejmowało udziały Tymczyszyna to każdy kto miał odrobinę pojęcia o regionalnej polityce wiedział czym to grozi. Dzisiaj mamy efekty. Klub głęboko zamieszany w politykę cały otaczający ją smród smród został narzędziem w walce o stołek prezydenta miasta, orężem PR miłościwie nam panującego. Jak Falubaz nie był do niczego potrzebny to mieliśmy spadek, odejście Dudka, "genialne" transfery itd. Teraz mamy rok wyborczy tj powinniśmy mieć tylko się trochę termin przesunął, ale to nie szkodzi, kampania potrwa dłużej więc mamy nagle zainteresowanie, "wagony pieniędzy", posła Łajzę jako wizytówkę i Protasa na sztucznie stworzonym stołku w UM (zastanawiam się mocno co kierowało Protasem aby wchodzić w układy z Kubickim, dla kasy tego nie zrobił bo co to jest 4800 brutto) Dobry wynik czyli awans będzie dobrze się prezentował w rubryce zasługi i poprawi wizerunek. Z daleka będzie słychać "dałem wam awans do ekstraligi, głosujcie na mnie", a ludzie zagłosują.
    Falubaz od dawna jest marionetką regionalnych kacyków. Nawet senatorzyna Dowhan zbijając sobie elektorat na prezesowaniu nie był w tym tak bezczelny i ordynarny jak teraz jest Kubicki. Dopóki te dwie ***** Dowhan i Kubicki będą miały coś wspólnego z Falubazem to w tym klubie nigdy nie będzie normalnie.

  18. Powrót do góry    #735
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Nikt się do Majzy nie chce teraz przyznawać hehe.
    Wychodzi na to, że sam się na konferencję zaprosił .

  19. Powrót do góry    #736
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W 2009 roku byłem na wszystkich meczach FZG w ZG i zaliczyłem sporo wyjazdów..
    A na ilu meczach byłeś w poprzednim sezonie? I jakie masz plany na ten sezon? W sobotę idziesz na Turniej Protasa? Ja się zjawiam, bo trzeba pożegnać tak wielkiego zawodnika, który tak wiele krwi napsuł gorzowianom . Jak masz chęć to przy piwie zamieniłbym z Tobą parę zdań, chyba że speedway sledzisz jedynie sprzed monitora, to rozumiem

  20. Powrót do góry    #737
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    A na ilu meczach byłeś w poprzednim sezonie? I jakie masz plany na ten sezon? W sobotę idziesz na Turniej Protasa? Ja się zjawiam, bo trzeba pożegnać tak wielkiego zawodnika, który tak wiele krwi napsuł gorzowianom . Jak masz chęć to przy piwie zamieniłbym z Tobą parę zdań, chyba że speedway sledzisz jedynie sprzed monitora, to rozumiem
    Jak bys poczytał cały wątek to wiedziałbyś, ze na turnieju Pepe mnie nie będzie. I znałbyś powód.

    Od 2 lat żużel śledzę głównie z ekranu TV. Ale, tu musze nieskromnie dodać, że od 1975 roku, samodzielnie (bez opieki rodzica) zliczyłem tyle meczów, i domowych i wyjazdowych, że straciłem już rachubę. Nie liczę tych meczów, gdzie ojciec prowadzał mnie na nie. Bo musiałbyś jeszcze z 5 lat dołożyć. Czyli policz sobie od 1975 do 2020. Mój samodzielny debiut przypadł na rok w którym Pan Andrzej Huszcza zrobił licencję a Pepe się urodził. Wiedzy nie mam, ale zdaje się, ze jeszcze trochę musisz się pobujać po stadionach żużlowych aby mi dorównać ?

    Ale jak się wybiorę na któryś mecz to dam ci znać. Wtedy możemy uskutecznić jakąś bajerę przy piwie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 23-03-2023 o 19:35
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #738
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Serio? Dziś był sparing w Lesznie a nikt nawet nie pisze/dyskutuje o tym?
    To forum naprawdę się zdegradowalo. Plotki, polityka i inne bzdury generują po kilka stron odpowiedzi a pierwsze występy naszych na wyjazdowym torze bez odzewu.

  22. Powrót do góry    #739
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    930
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Serio? Dziś był sparing w Lesznie a nikt nawet nie pisze/dyskutuje o tym?
    To forum naprawdę się zdegradowalo. Plotki, polityka i inne bzdury generują po kilka stron odpowiedzi a pierwsze występy naszych na wyjazdowym torze bez odzewu.
    Mejza główny temat. Po dwóch sparingach nie jest źle. Kto słabiej pojechał w ZG to dzisiaj lepiej w Lesznie i na odwrót. Najsłabsi Ragus i Rempała, dobrze że chociaż Curzytek jest bo powalczy.

  23. Powrót do góry    #740
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,759
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Serio? Dziś był sparing w Lesznie a nikt nawet nie pisze/dyskutuje o tym?
    To forum naprawdę się zdegradowalo. Plotki, polityka i inne bzdury generują po kilka stron odpowiedzi a pierwsze występy naszych na wyjazdowym torze bez odzewu.
    Szczerze, lata 2010- 2018 nie opusciłem żadnego meczu domowego + jakieś wyjazdy. Na teraz ekscytacja zbliżającym się sezonem jest na poziomie 4/10. Z czego to wynika sam nie wiem. Chyba wszechobecny konsumpcjonizm.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  24. Powrót do góry    #741
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Ciekaw jestem co oni tam wykombinowali i jak to się skończy ?

    16 marca żużlowy klub z Zielonej Góry poinformował, że pojedzie pod nazwą Falubaz, choć w styczniu stracił prawo do korzystania z niej. Od osób z otoczenia Piotra Gwizda, prezesa spółki Falubaz Polska, która ma wyłącznie prawo do nazwy, słyszymy, że klub zrobił to bez ich zgody. Więcej informacji udzielił nam mecenas Jarosław Kurzawski, pełnomocnik pana Gwizda.
    Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ampaign=chrome
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #742
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,590
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    No bez jaj, a jak to się może skończyć? Podmiot wykorzystuje nazwę do której nie ma prawa, faktycznie ciekawe jak to się skończy, mam nadzieję że żartujesz z tym z pytaniem, ja aż tak nisko Polskich sądów nie oceniam, jak Ty próbując takie pytanie zadać.. Z tym że skończy się dopiero po wyborach, to dopiero słabe zachowanie i bardzo krótkowzroczne, wybitnie upolitycznione.

  26. Powrót do góry    #743
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,239
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ciekaw jestem co oni tam wykombinowali i jak to się skończy ?

    Jeżeli spółka Falubaz się nad klubem nie ulituje i nie odpuści , to dla klubu z Zielonej Góry to się raczej dobrze nie skończy.

    Dziwię się, że miasto to toleruje i chce w tym uczestniczyć. Zielona Góra postanowiła się skompromitować? Przecież to bezprawie.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 24-03-2023 o 00:40

  27. Powrót do góry    #744
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Serio? Dziś był sparing w Lesznie a nikt nawet nie pisze/dyskutuje o tym?
    To forum naprawdę się zdegradowalo. Plotki, polityka i inne bzdury generują po kilka stron odpowiedzi a pierwsze występy naszych na wyjazdowym torze bez odzewu.
    Czyja to wina?
    Kibicow?


    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta

    Dziwię się, że miasto to toleruje i chce w tym uczestniczyć. Zielona Góra postanowiła się skompromitować? Przecież to bezprawie.
    Na pewno pewne wartości wyższe takie jak wolność, sprawiedliwość, solidarność, dobro, prawda - są ważniejsze od prawa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #745
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,801
    Kliknij i podziękuj
    2,857
    Podziękowania: 2,442 w 1,290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ciekaw jestem co oni tam wykombinowali i jak to się skończy ?
    kijem lub marchewka. Jakas Panstwowa Inspekcja Opresyjna wjedzie do spolki, zeby posprawdzac rozne tematy. Albo okaze sie, ze spolce przyznano pokazny grant, o ktory nikt sie nie staral. To tak w trybie <spisek mode on>
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  29. Powrót do góry    #746
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    No bez jaj, a jak to się może skończyć? Podmiot wykorzystuje nazwę do której nie ma prawa, faktycznie ciekawe jak to się skończy, mam nadzieję że żartujesz z tym z pytaniem, ja aż tak nisko Polskich sądów nie oceniam, jak Ty próbując takie pytanie zadać.. Z tym że skończy się dopiero po wyborach, to dopiero słabe zachowanie i bardzo krótkowzroczne, wybitnie upolitycznione.
    Nie wiem jak. Ty też nie wiesz.

    Coś co dla ciebie jest oczywiste, widocznie oczywiste nie jest dla ludzi w klubie. Może jest coś o czym my nie wiemy.

    I co mają z tym wspólnego najbliższe wybory to tylko ty wiesz. Przecież Kubicki do sejmu nie startuje, żaden działacz z klubu tez nie. Więc co mają do tego wybory ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #747
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I co mają z tym wspólnego najbliższe wybory to tylko ty wiesz. Przecież Kubicki do sejmu nie startuje, żaden działacz z klubu tez nie. Więc co mają do tego wybory ?
    Zwyczajnie w swoim stylu palisz głupa, bo nie uwiężę, że trzeba to tłumaczyć tak zasłużonemu działaczowi politycznemu jak ty. Jest coś takiego jak powiązania partyjne, koalicje, umowy, itd, reprezentujesz po części tych z którymi trzymasz sztamę. Nikt nie lubi jak ciągnie się za nim smród, a kompromitacja jaką może wywołać świadome używanie cudzej nazwy mimo braku pozwolenia to ogromny problem wizerunkowy, który jak każda duża wtopa w znaczny sposób może wpłynąć na wynik wyborczy.
    Kolejna kwestia, to kampania do wyborów samorządowych już trwa, więc taki brzydki śmierdzący bąk będzie idealny dla oponentów żeby go wykorzystali do walki politycznej.
    Ostatnio edytowane przez chloroform ; 24-03-2023 o 09:41

  31. Powrót do góry    #748
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Zwyczajnie w swoim stylu palisz głupa, bo nie uwiężę, że trzeba to tłumaczyć tak zasłużonemu działaczowi politycznemu jak ty. Jest coś takiego jak powiązania partyjne, koalicje, umowy, itd, reprezentujesz po części tych z którymi trzymasz sztamę. Nikt nie lubi jak ciągnie się za nim smród, a kompromitacja jaką może wywołać świadome używanie cudzej nazwy mimo braku pozwolenia to ogromny problem wizerunkowy, który jak każda duża wtopa w znaczny sposób może wpłynąć na wynik wyborczy.
    Kolejna kwestia, to kampania do wyborów samorządowych już trwa, więc taki brzydki śmierdzący bąk będzie idealny dla oponentów żeby go wykorzystali do walki politycznej.
    Czyj wynik wyborczy ? Domagały ? Kubickiego ? A może czegoś nie wiem i szef Stelmetu startuje w wyborach parlamentarnych ?

    Wybory samorządowe startują na wiosnę, a Kubicki już w zasadzie ma zapewniona wygraną. I to nie dlatego, że jest taki mocny. Ale dlatego, że nie ma mocnych przeciwników. A fakt czy nazwa klubu będzie taka czy inna, praktycznie ma zerowy wpływ na wybory samorządowe. Bo większość kibiców dla których to może mieć znaczenie, nie ma jeszcze praw wyborczych. A ci którzy mają prawa wyborcze, i ma to dla nich duże znaczenie, to dosłownie garstka. Która w żaden sposób nie przełoży się na wynik wyborczy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #749
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem jak. Ty też nie wiesz.

    Coś co dla ciebie jest oczywiste, widocznie oczywiste nie jest dla ludzi w klubie. Może jest coś o czym my nie wiemy.

    I co mają z tym wspólnego najbliższe wybory to tylko ty wiesz. Przecież Kubicki do sejmu nie startuje, żaden działacz z klubu tez nie. Więc co mają do tego wybory ?
    Skąd wiesz że nie startuje?

  33. Powrót do góry    #750
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,590
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem jak. Ty też nie wiesz.

    Coś co dla ciebie jest oczywiste, widocznie oczywiste nie jest dla ludzi w klubie. Może jest coś o czym my nie wiemy.

    I co mają z tym wspólnego najbliższe wybory to tylko ty wiesz. Przecież Kubicki do sejmu nie startuje, żaden działacz z klubu tez nie. Więc co mają do tego wybory ?

    Ale Ty myślisz że sąd uzna, że ten cały człon nazwy jest inny niż po prostu Falubaz? Uważasz ze w sądach pracują debile? Bo naprawdę nie rozumiem tych argumentów.
    Mamy uzycie zastrzeżonego znaku, w tym przypadku nazwy, bez zgody podmiotu posiadającego prawa. Tu naprawdę nie trzeba być geniuszem. Każdy sąd wyda zakaz stosowania tego znaku, z tym ze nie od razu oczywiście. Za rok, 1.5, dwa. Dlatego to jest polityczne, tam wybory będą po drodze, zabranie nazwy mogłoby być źle odebrane, a tak problem zostanie przesunięty w czasie.
    Co w klubie mogli wykminic, tylko tyle ze kary żadnej za to nie będzie, finansowej. Ewentualnie symboliczna i to tyle, to jedyne wnioski do których mogli dojść nie kontaktując się z firmą Falubaz. Ze takie działanie, nie będzie odczuwalne finansowo, dostaną zakaz stosowania nazwy Falubaz za jakiś czas.
    Moglibyśmy podjąć dyskusję gdyby tam jakieś negocjacje byly prowadzone z firmą, ale nie są. Jeżeli Polskie sądy jakkolwiek działają, a według mnie jeszcze działają to innego końca sprawy być nie może.
    Jak ukradnę sąsiadowi samochód i nim jeżdżę, chwaląc się tym publicznie to nie zastanawiam się co mnie spotka, bo to jest oczywiste, wiem że żyjemy w państwie prawa i Sprawiedliwość mnie dosięgnie. Chyba że sąsiad nie złoży doniesienia, albo się z nim dogadam.

  34. Powrót do góry    #751
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ale Ty myślisz że sąd uzna, że ten cały człon nazwy jest inny niż po prostu Falubaz? Uważasz ze w sądach pracują debile? Bo naprawdę nie rozumiem tych argumentów.
    Mamy uzycie zastrzeżonego znaku, w tym przypadku nazwy, bez zgody podmiotu posiadającego prawa. Tu naprawdę nie trzeba być geniuszem. Każdy sąd wyda zakaz stosowania tego znaku, z tym ze nie od razu oczywiście. Za rok, 1.5, dwa. Dlatego to jest polityczne, tam wybory będą po drodze, zabranie nazwy mogłoby być źle odebrane, a tak problem zostanie przesunięty w czasie.
    Co w klubie mogli wykminic, tylko tyle ze kary żadnej za to nie będzie, finansowej. Ewentualnie symboliczna i to tyle, to jedyne wnioski do których mogli dojść nie kontaktując się z firmą Falubaz. Ze takie działanie, nie będzie odczuwalne finansowo, dostaną zakaz stosowania nazwy Falubaz za jakiś czas.
    Moglibyśmy podjąć dyskusję gdyby tam jakieś negocjacje byly prowadzone z firmą, ale nie są. Jeżeli Polskie sądy jakkolwiek działają, a według mnie jeszcze działają to innego końca sprawy być nie może.
    Jak ukradnę sąsiadowi samochód i nim jeżdżę, chwaląc się tym publicznie to nie zastanawiam się co mnie spotka, bo to jest oczywiste, wiem że żyjemy w państwie prawa i Sprawiedliwość mnie dosięgnie. Chyba że sąsiad nie złoży doniesienia, albo się z nim dogadam.
    Nic nie myślę. Po prostu nie wiem. Dlatego zadałem pytanie "co oni kombinują". A ty myślisz, że taki Domagała nie wie czym to się może skończyć ? Dlatego się zastanawiam, czy czasami jest coś o czym nie wiemy ? Czy po prostu idą na wydrę i na konfrontację ?

    Gdyby podtekst tego miał być polityczny to Kubicki inaczej by to rozegrał. Kazałby po prostu dogadać się z firmą Falubaz nawet na ich warunkach. A potem ogłosił by się, w świetle mediów, tym który uratował historyczną nazwę klubu. Bo tylko on mógłby na tym skorzystać od strony politycznej ale dopiero przy następnych wyborach, czyli na wiosnę 2024. Szczegółów takiej umowy i tak by nikt nie znał. I ryzyka wtopy z sądem by nie było. Przyznasz chyba, że od strony politycznej byłoby to lepsze rozwiązanie dla Kubickiego ? Innych beneficjentów politycznych tych działań tutaj nie widzę. Więc pyerdolenie, że to teraźniejsze zagranie z nazwą to działanie polityczne uważam, że całkowicie pozbawione sensu i logiki. Bo kto konkretnie miałby w tym roku, przed wyborami, skorzystać na tym manewrze ? Nie ma takiego człowieka w klubie.

    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Skąd wiesz że nie startuje?
    Bo już byłby czas najwyższy aby to ogłosić, zarejestrować komitet wyborczy, prowadzić kampanie. Naprawdę trzeba ci tak proste rzeczy tłumaczyć ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 24-03-2023 o 12:17
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #752
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Domagala wie?
    To ten sam co prowadzil sprawe przed urzedem patentowym?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #753
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,687
    Kliknij i podziękuj
    1,134
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Kubicki w 2009 roku był stałym bywalcem na zawodach dlatego że tak kochał Falubaz, czy może dlatego że kibice to duży elektorat, a w 2010 były kolejne wybory? Janusz Kubicki jest ogromnie zasłużony dla klubu 2009 roku zdobył dla Falubazu tyle punktów, że został głównym ojcem sukcesu i odebrał wówczas złoty medal, przez co zabrakło jednej sztuki dla jednego z ówczesnych juniorów (chyba Janusza Baniaka).
    Jak miasto przejmowało udziały Tymczyszyna to każdy kto miał odrobinę pojęcia o regionalnej polityce wiedział czym to grozi. Dzisiaj mamy efekty. Klub głęboko zamieszany w politykę cały otaczający ją smród smród został narzędziem w walce o stołek prezydenta miasta, orężem PR miłościwie nam panującego. Jak Falubaz nie był do niczego potrzebny to mieliśmy spadek, odejście Dudka, "genialne" transfery itd. Teraz mamy rok wyborczy tj powinniśmy mieć tylko się trochę termin przesunął, ale to nie szkodzi, kampania potrwa dłużej więc mamy nagle zainteresowanie, "wagony pieniędzy", posła Łajzę jako wizytówkę i Protasa na sztucznie stworzonym stołku w UM (zastanawiam się mocno co kierowało Protasem aby wchodzić w układy z Kubickim, dla kasy tego nie zrobił bo co to jest 4800 brutto) Dobry wynik czyli awans będzie dobrze się prezentował w rubryce zasługi i poprawi wizerunek. Z daleka będzie słychać "dałem wam awans do ekstraligi, głosujcie na mnie", a ludzie zagłosują.
    Falubaz od dawna jest marionetką regionalnych kacyków. Nawet senatorzyna Dowhan zbijając sobie elektorat na prezesowaniu nie był w tym tak bezczelny i ordynarny jak teraz jest Kubicki. Dopóki te dwie ***** Dowhan i Kubicki będą miały coś wspólnego z Falubazem to w tym klubie nigdy nie będzie normalnie.
    Masz rację, że Prezydent Miasta lansuje się gdzie może. Norma. Nie wiem z jakiego partyjniactwa jest, ale każdy lans jest dobry w blasku kandelabra. Identycznie robił koszul. Jeżeli Mariusz obłąkaniec tego nie dostrzega, to też norma.
    Jednak nie może być normą etat miejski dla PePe. To jest łamanie prawa przez prezydenta dla własnych korzyści. Absolutnie.
    Możemy zatem dla będącego w kryzysie klubu stworzyć z 8 etatów dla zawodników w MOSiR-ze, z 20 dla mechaników w autobusach, kilka dla działaczy i trenerów w Zieleni Miejskiej, kilka w Straży Miejskiej i jest cacy? Komuno wróć? To jest kryminał.

    (
    zastanawiam się mocno co kierowało Protasem aby wchodzić w układy z Kubickim, dla kasy tego nie zrobił bo co to jest 4800 brutto
    Dziwię się, że się dziwisz. Gość zakończył jazdę i duże zarobki. Był pewno na własnej działalności z głodową w przyszłości emeryturą. Czas szybko leci. Jeżeli jest spora pensja i nie trzeba przychodzić do roboty, to pytasz co nim kierowało? To wspaniały układ też na wspomaganie klubu żużlowego. A, że niemoralne, obrazoburcze, wołające o....Można, bo Żyto tez. Takie to argumenty dla ciemnego luda są.
    Politykom stale chodzi o wybory. Na taki rodzaj choroby ludzie władzy powszechnie zapadają. Dla waszego dobra to wszystko.
    Propaganda nie ogłupia. Ona jest z góry obliczona na durni.

  37. Powrót do góry    #754
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Masz rację, że Prezydent Miasta lansuje się gdzie może. Norma. Nie wiem z jakiego partyjniactwa jest,
    Zaczynał m młodzieżówkach u czerwonych później SLD, SDPL, romansował z PO, następnie udawał bezpartyjnego, a teraz trzyma z PiS i ma swoich przydupasów w Zielona Razem. Generalnie jest jak najtańsza ulicznica, pójdzie z każdym byleby mieć korzyści i nadal siedzieć na stołku.
    Jednak nie może być normą etat miejski dla PePe. To jest łamanie prawa przez prezydenta dla własnych korzyści. Absolutnie.
    Możemy zatem dla będącego w kryzysie klubu stworzyć z 8 etatów dla zawodników w MOSiR-ze, z 20 dla mechaników w autobusach, kilka dla działaczy i trenerów w Zieleni Miejskiej, kilka w Straży Miejskiej i jest cacy? Komuno wróć? To jest kryminał.

    Dziwię się, że się dziwisz. Gość zakończył jazdę i duże zarobki. Był pewno na własnej działalności z głodową w przyszłości emeryturą. Czas szybko leci. Jeżeli jest spora pensja i nie trzeba przychodzić do roboty, to pytasz co nim kierowało? To wspaniały układ też na wspomaganie klubu żużlowego. A, że niemoralne, obrazoburcze, wołające o....Można, bo Żyto tez. Takie to argumenty dla ciemnego luda są.
    Politykom stale chodzi o wybory. Na taki rodzaj choroby ludzie władzy powszechnie zapadają. Dla waszego dobra to wszystko.
    Do twojej opini na temat stołka w UM nie będę nic więcej dodawał, ze wszystkim się zgadzam.
    Motyw finansowy w tym przypadku jednak mnie nie przekonuje. Co prawda duża kasa z występów się skończyła, ale jest teraz kasa z funkcji dyrektora sportowego, może nie porównywalna z tą z kontraktów żużlowych ale raczej nie mała. Protasa zawsze miałem za inteligentnego gościa i założyłem (być może mylnie) że zabezpieczył się na czasy po karierze zawodnika i zainwestował pieniądze w jakiś biznes aby utrzymać pewien standard życia do którego przywykł. Pieniądze z etatu w UM 4800 brutto czyli 3500 na rękę miałyby dla niego być elementem który zaważył o przyjęciu posady i szarganiu dobrego imienia? Myślę że lepsze pieniądze może zarobić za reklamę na koszulce kiedy pojawi się w tv jako ekspert.

  38. Powrót do góry    #755
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Zielona Góra to jednak stan umysłu. Dwa wcale niezłe sparingi a tutaj wpada Łajza mejza i jest znowu kloaaka

    tak jak wielu pisało... miasto właścicielem to polityka a jak do tego wchodzą pisowe łajzy i szuje to wychodzi szambo totalne...

    zapraszamy do ekstaligi tam jeszcze więcej spółek skarbu państwa. ciekawe jak będą decydować kto mistrzem.

  39. Powrót do góry    #756
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,733
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Zielona Góra to jednak stan umysłu. Dwa wcale niezłe sparingi a tutaj wpada Łajza mejza i jest znowu kloaaka

    tak jak wielu pisało... miasto właścicielem to polityka a jak do tego wchodzą pisowe łajzy i szuje to wychodzi szambo totalne...

    zapraszamy do ekstaligi tam jeszcze więcej spółek skarbu państwa. ciekawe jak będą decydować kto mistrzem.
    Aha, w ZG mieszkają sami idioci, natomiast w Toruniu albo Kielcach same intelektualności.

  40. Powrót do góry    #757
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,590
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Domagala wie?
    To ten sam co prowadzil sprawe przed urzedem patentowym?
    Na pewno nie ten sam. Tamten przegrał sprawę, ten o którym pisze Mariusz to jakiś wizjoner który ma jakiś sprytny plan na używanie nazwy bez zgody podmiotu.

  41. Powrót do góry    #758
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Na pewno nie ten sam. Tamten przegrał sprawę, ten o którym pisze Mariusz to jakiś wizjoner który ma jakiś sprytny plan na używanie nazwy bez zgody podmiotu.
    A gdzie ja tak napisałem ? Na chuy łżesz w żywe oczy ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #759
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,590
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A gdzie ja tak napisałem ? Na chuy łżesz w żywe oczy ?
    Jaja sobie robię.

  43. Powrót do góry    #760
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,477
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 969 w 537 postach
    Ludzie z Torunia, co jest z Wami nie tak że przesiadujecie tutaj dniami i nocami ?
    Naprawdę tak bardzo boli Was Falubaz?
    Wyjdźcie na spacer, przejdźcie się Bulwarem Filadelfijskim, wypijcie browara, spójrzcie jak fajnie rzeka płynie a to bardzo uspokaja
    Szkoda zdrowia i czasu na pajacowanie w internecie

  44. Powrót do góry    #761
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Witam Panowie

    Pojadą dziś w ZG? Bo nie wiem czy dupę ruszać ze Świebodzina.
    Pogoda u mnie raczej taka barowa trochę prognozy też niezbyt ciekawe...

  45. Powrót do góry    #762
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Nad ZG ciężkie chmury. Jak bym miał stawiać u buka, to postawiłbym na to, że jednak nie dadzą rady tego odjechać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #763
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Leje i to mocno, marne szanse.

  47. Powrót do góry    #764
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Leje bardzo mocno

  48. Powrót do góry    #765
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 12 w 12 postach
    Pojadą, zaraz przestanie a potem już tylko lekkie roszenie z nieba około 15.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •