Strona 66 z 108 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,926 do 2,970 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2926
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I drugi ananas wylazł z nory, skąd ja wiedziałem, że zaraz się pojawi ?



    Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ampaign=chrome

    A co najciekawsze to to, że przecież Dowhan sam wyciągał łapki po te miliony w czasie jak ten problem z tym składowiskiem się pojawił. No i że to jego kolega partyjny po szalu wydał zgode (mimo, że nie powinien) na to składowisko tez biedak zapomniał wspomnieć.
    Przestań ciągle łżeć jak pies. Poza tym, to wątek o zuzlu, politykę i rozwiązanie gnębiącego cię problemu znajdziesz za chwilę w Hyde Parku.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Eneasz (25-07-2023)

  3. Powrót do góry    #2927
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 556 w 263 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Szczecin, co robią na tym forum posty tego pisowskiego barana? Dwa dni temu wywaliłeś wszystkie posty na temat Kubickiego, pomimo tego, że devilzg pisał prawdę, a ten pisowski baran Mariusz kłamał i wykazał się niewiedzą. Poza tym ten pisowski baran znowu pisze nieprawdę.
    Przecież ten pisowski dureń siedzi cały czas na Sportsboard i zasyfia forum swoim partyjnym bełkotem.
    "Kubicki jest właścicielem Falubazu, Dowhan jest właścicielem Falubazu, dlatego o tym piszemy. Co ci to przeszkadza? Nikt ci nie każe tego czytać." - sfp, zdecyduj się, bo już sam nie wiem.

    I po co ten baran i dureń? Prosiłem, żebyś nie obrażał ludzi.

  4. Powrót do góry    #2928
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ale co nie wiecie ? na rynku jest Doyle,Nicki,Piter i Hampel. Reszta raczej po staremu

    Najlepsza opcja to Doyle i Piter. Doyla można nie lubic ale on jak trafi do GKM to moze być lipa
    Jak na moje to Jason wyląduje w Toruniu jednak. A teraz trwają właśnie negocjacje. Gdzie Toruń chce zbić z ceny jak najwięcej a Jason udaje, że już porozumiał się z Grudziądzem. Tymczasem Grudziądz rozpatruje ofertę Nickiego. Oni też się liczą z tym, ze na ostatniej prostej Jason może ich wykolegować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #2929
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 556 w 263 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak na moje to Jason wyląduje w Toruniu jednak. A teraz trwają właśnie negocjacje. Gdzie Toruń chce zbić z ceny jak najwięcej a Jason udaje, że już porozumiał się z Grudziądzem. Tymczasem Grudziądz rozpatruje ofertę Nickiego. Oni też się liczą z tym, ze na ostatniej prostej Jason może ich wykolegować.
    Ciekawe, czy ktoś jeszcze zaryzykuje Nickiego. Biorąc pod uwagę wiek, kontuzje z 2022 i ilość "defektów", to chłop może skończyć sezon w kwietniu. Jak ich Toruń wystawi, to i tak z korzyścią dla nas będzie. Bo przyszły sezon, jeżeli awansujemy, to mocno będzie się postarać, żeby utrzymać tę Eligę.

  6. Powrót do góry    #2930
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Ciekawe, czy ktoś jeszcze zaryzykuje Nickiego. Biorąc pod uwagę wiek, kontuzje z 2022 i ilość "defektów", to chłop może skończyć sezon w kwietniu. Jak ich Toruń wystawi, to i tak z korzyścią dla nas będzie. Bo przyszły sezon, jeżeli awansujemy, to mocno będzie się postarać, żeby utrzymać tę Eligę.

    Moim zdaniem nikt oprócz Grudziądza właśnie. A i to tylko wtedy kiedy nie będą mieli już innej alternatywy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #2931
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    "Kubicki jest właścicielem Falubazu, Dowhan jest właścicielem Falubazu, dlatego o tym piszemy. Co ci to przeszkadza? Nikt ci nie każe tego czytać." - sfp, zdecyduj się, bo już sam nie wiem.

    I po co ten baran i dureń? Prosiłem, żebyś nie obrażał ludzi.
    Te panie admin, przestań się ośmieszać To się zdecyduj, czy możemy tutaj pisać o wszystkim, czy nie. Bo ostatnio miałeś taką praktykę, że usuwałeś moje posty. Podejmij jakąś decyzję.
    Czytałem twój ostatni wpis nie na temat. Oczywiście nie udzieliłeś odpowiedzi na zadane ci pytanie. Nawet mi się nie chciało odpisywać. Teraz cytujesz mój wpis, ale w poprzednim wpisie nie odniosłeś się do tego czy możemy o wszystkim pisać.
    Dwa dni temu wywaliłeś wszystkie posty krytyczne wobec Kubickiego. Tu pisowski baran, który nie ma życia poza SB, znowu wrzuca swój partyjny bełkot. Ty nie reagujesz.
    Wcześniej pisiory zrobiły syf na forum swoim partyjnym bełkotem, przyszedł Eneasz i ich skrytykował, to wywaliłeś post Eneasza, a partyjny syf PiSiorów zostawiłeś.
    I nie pisz, że obrażam ludzi w liczbie mnogiej, bo nazywam na forum tylko i wyłącznie tego jednego pisowskiego barana po imieniu. Tak to jest pisowski baran, który dodatkowo notorycznie kłamie.
    Jak ten baran obrażał innych to mu postów nie kasowałeś
    Do twojej wiadomości: Pozwalam sobie na używanie tylko i wyłącznie do tej osoby na forum żużlowym takiego określenia, bo ten ktoś notorycznie obrażał mnie w o wiele gorszy sposób. A już dziesiątki razy przekonał się, że racji nie ma i pozostają mu tylko wyzwiska. Tak więc przestań tu ze mnie robić jakąś osobę, która obraża ludzi (liczba mnoga), gdy w najlepsze zostawiałeś posty Mariusza obrażające innych forumowiczów.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Eneasz (25-07-2023)

  9. Powrót do góry    #2932
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 556 w 263 postach
    Nie chce mi się w te pyskówki wchodzić i udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Pisałem, że od polityki jest Hyde Park. Pisałem, że nie siedzę cały czas na forum i nie nadążam wszystkiego przeglądać. Skasowałem całą dyskusję na temat pożaru i jakąś tam na temat Kubickiego i Dowhana. Polityka nie interesuje mnie w ogóle, a już lokalna zielonogórska zwisa mi kalafiorem zupełnie, bo nie mieszkam w Zielonej już ponad 20 lat i poza stadionem (jutro też chyba będę, jak chcesz możemy w realu pogadać, przy piwie) - nie bywam.

    sfp chcesz się bawić w te prowokacyjki, proszę bardzo. Po raz kolejny proszę nie używaj obraźliwych sformułowań w stosunku do innych. A teraz możesz sobie jeszcze parę razy napisać pisowski baran i potem się skarżyć, że mam pretensje tylko do Ciebie.
    Ostatnio edytowane przez Szczecin ; 24-07-2023 o 22:28

  10. Powrót do góry    #2933
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przestań ciągle łżeć jak pies. Poza tym, to wątek o zuzlu, politykę i rozwiązanie gnębiącego cię problemu znajdziesz za chwilę w Hyde Parku.
    Nie tylko cyrkuśniku, zawsze jak trzeba odrobine pomyśleć to masz spore problemy z tą czynnością, ciekawe dlaczego ?

    To jest również wątek klubowy.

    No i jak komuś zarzucasz kłamstwa to trzeba by było zarzucić tego kogoś prawdą. Nie sądzisz ? Czy znowu nie potrafisz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #2934
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ty, Szczecin, jak możesz być takim hipokryta? Pisowski dureń używał inwektyw w co drugim poście a ty teraz masz problem że ktoś mu odpowiada w jego języku?

    Jak nie masz czasu na wgłębianie się to zostaw wszystko a nie tniesz tylko te część która ci w oko wpadnie, zostawiając przypadkiem partyjna.

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Eneasz (25-07-2023), re-ankho (26-07-2023), sfp (24-07-2023)

  13. Powrót do góry    #2935
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Nie chce mi się w te pyskówki wchodzić i udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Pisałem, że od polityki jest Hyde Park. Pisałem, że nie siedzę cały czas na forum i nie nadążam wszystkiego przeglądać. Skasowałem całą dyskusję na temat pożaru i jakąś tam na temat Kubickiego i Dowhana. Polityka nie interesuje mnie w ogóle, a już lokalna zielonogórska zwisa mi kalafiorem zupełnie, bo nie mieszkam w Zielonej już ponad 20 lat i poza stadionem - nie bywam.
    Znowu się ośmieszasz. Tania zagrywka ze słowem "pyskówka", aby zbyć temat Skoro niby od polityki jest Hyde Park, to dlaczego wybiórczo usuwałeś posty? Oczywiście na zadane ci pytania - nie odpowiedziałeś.
    Od razu dodam, że ty mi tu jesteś kompletnie niepotrzebny jako admin. Zwłaszcza taki wybiórczy admin.
    Ja sobie doskonale radzę merytorycznie z tym pisowskim baranem, on doskonale o tym wie.
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    sfp chcesz się bawić w te prowokacyjki, proszę bardzo. Po raz kolejny proszę nie używaj obraźliwych sformułowań w stosunku do innych. A teraz możesz sobie jeszcze parę razy napisać pisowski baran i potem się skarżyć, że mam pretensje tylko do Ciebie.
    Jakie znowu "prowokacyjki"? Serio, przestań się ośmieszać. W jakim sensie mój powyższy wpis był niby "prowokacyjką"?

    Napisałeś:
    "Po raz kolejny proszę nie używaj obraźliwych sformułowań w stosunku do innych."
    Do jakich innych? Na forach żużlowych tylko jednego zakłamanego chama nazywam "pisowskim baranem", a nazywam go tak bo notorycznie kłamie..
    Pochwal się ile razy publicznie do tego barana napisałeś "Po raz kolejny proszę nie używaj obraźliwych sformułowań w stosunku do innych.". Czas start
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 24-07-2023 o 22:37

  14. Powrót do góry    #2936
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Widzę, ze sfora ujada.

    Ciekawe czemu ?

    I to sami moi wielbiciele

    Czy ja mogę prosić szanowną sforę aby sprawy administracyjne poruszali w wątku do tego przeznaczonym ? Tam możecie poszczekac. Z góry dziękuję.

    http://www.sportsboard.pl/showthread...racyjne/page51
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 24-07-2023 o 22:54
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #2937
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 556 w 263 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ty, Szczecin, jak możesz być takim hipokryta? Pisowski dureń używał inwektyw w co drugim poście a ty teraz masz problem że ktoś mu odpowiada w jego języku?

    Jak nie masz czasu na wgłębianie się to zostaw wszystko a nie tniesz tylko te część która ci w oko wpadnie, zostawiając przypadkiem partyjna.
    Aż się z ciekawości cofnąłem kilka stron. Wycięte jest wszystko na temat pożaru i cała dyskusja polityczna. Wywaliłem posty wszystkich jak leci i pisowców i niepisowców i baranów i owiec. Potem się odezwał sfp, że mam nie wywalać, bo Kubicki i Dowhan to część klubu, a jak dzisiaj nie wywaliłem Mariusza, to się okazało, że źle bo te Mariusz mam jednak wywalać. Ja jestem hipokrytą? Nie walę banów jak popadnie, każdemu zwracam uwagę kilka razy grzecznie na priv. Jedni piszą, że ich poniosło, inni mają mnie gdzieś i w ogóle nie odpisują. I sobotch, problem polega na tym, że ja nie dzielę ludzi wg religii, poglądów politycznych, czy barw klubowych, tylko na tych co wyzywają innych i na tych co nie wyzywają, na tych co bluzgają i na tych co nie bluzgają.

    A teraz koniec z tym, bo to wątek Falubazu Zielona Góra. Jak ktoś coś do mnie jeszcze ma, zapraszam na priv. Odpiszę.

  16. Powrót do góry    #2938
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wiesz, wierzę na słowo, że chcesz dobrze bo się zawsze wypowiadasz stonowanie itp. Natomiast nie rozpoczynaj aby dyskusji o inwektywach, bo Cię tu wszyscy zjedzą za tolerowanie inwektyw dziada.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 24-07-2023 o 22:55

  17. Powrót do góry    #2939
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Aż się z ciekawości cofnąłem kilka stron. Wycięte jest wszystko na temat pożaru i cała dyskusja polityczna. Wywaliłem posty wszystkich jak leci i pisowców i niepisowców i baranów i owiec. Potem się odezwał sfp, że mam nie wywalać, bo Kubicki i Dowhan to część klubu, a jak dzisiaj nie wywaliłem Mariusza, to się okazało, że źle bo te Mariusz mam jednak wywalać. Ja jestem hipokrytą? Nie walę banów jak popadnie, każdemu zwracam uwagę kilka razy grzecznie na priv. Jedni piszą, że ich poniosło, inni mają mnie gdzieś i w ogóle nie odpisują. I sobotch, problem polega na tym, że ja nie dzielę ludzi wg religii, poglądów politycznych, czy barw klubowych, tylko na tych co wyzywają innych i na tych co nie wyzywają, na tych co bluzgają i na tych co nie bluzgają.

    A teraz koniec z tym, bo to wątek Falubazu Zielona Góra. Jak ktoś coś do mnie jeszcze ma, zapraszam na priv. Odpiszę.
    Piszesz nieprawdę. Chodziło o wątek z Elżbietą Polak. Dwa Pisiory zrobiły na ten temat partyjny syf w wątku. Eneasz ich skrytykował, że robią partyjny burdel, przy okazji napisał co myśli o PiS, ale to nie on to rozpoczął. Jego wpis cieszył się poparciem.
    Wywaliłeś post Eneasza i zostawiłeś część pisowskiego bełkotu.
    Znowu nie odpowiedziałeś na pytania.
    Mi taki wybiórczy admin nie jest tutaj w ogóle potrzebny. Z pisowskim, zakłamanym baranem sobie sam poradzę. To zwykły gamoń, który czerpie satysfakcję z kłamania. Usuwać wzajemne wyzwiska Spartana i Blacktopa o pedofilach to mogę nawet ja.
    W sumie nie dziwi mnie, że tak lubisz tego pisowskiego barana
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 24-07-2023 o 22:56

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Eneasz (25-07-2023), lemur6666 (24-07-2023), re-ankho (26-07-2023)

  19. Powrót do góry    #2940
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Wiesz, wierzę na słowo, że chcesz dobrze bo się zawsze wypowiadasz stonowanie itp. Natomiast nie rozpoczynaj aby dyskusji o inwektywach, bo Cię tu wszyscy zjedzą za tolerowanie inwektyw dziada.
    Że niby dziad to nie inwektywy ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #2941
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie tylko cyrkuśniku, zawsze jak trzeba odrobine pomyśleć to masz spore problemy z tą czynnością, ciekawe dlaczego ?

    To jest również wątek klubowy.

    No i jak komuś zarzucasz kłamstwa to trzeba by było zarzucić tego kogoś prawdą. Nie sądzisz ? Czy znowu nie potrafisz ?
    Twoja prawda jest taka sama, jak za czasów PRLu. I tak cię będę traktował jak na to zasługujesz-PZPRowskiego harcownika.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Eneasz (25-07-2023)

  22. Powrót do góry    #2942
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Że niby dziad to nie inwektywy ?
    Oczywiście, że nie. Wszystko to jest odpowiedzią na twoje zachowanie, internetowy chojraku.

  23. Powrót do góry    #2943
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tylko trzeba z góry założyć, że GKM będzie jak zwykle siódma lub ósma siła ligi i być może to z nimi będzie się trzeba nic o utrzymanie. Ja tam w Doylea specjalnie nie wierzę (że pojechałby dużo lepiej niż obecnie w Krośnie), tylko jak go tam wezmą zamiast jakiegoś Jakobsena, to będzie miało sens.

    Patrząc na te wasze ukochane średnie, to będzie tak:

    - Pawlicki może 1,8, poziom obecnego Zengoty
    - Buczkowski jak pojedzie na poziomie Lidseya to trzeba się cieszyć, raczej na poziomie Czugunowa
    - Rasmus spoko, może będzie jak Pawlicki
    - Tungate również ale jego ponoć ostrzelamy
    - Kvech będzie jednym z lepszych u24, pomiędzy Buczkowskim i Rasmusem ale to nie robi różnicy.

    Pawlicki głupszy mógłby być liderem w drużynie, której nie ma lepszych od niego. Poziom Mikkelsena możliwy ale dużo pracy przed nim.

    Przyjemski zrobi 8 punktów na mecz i to dobry wynik no ale szali nie przechyli.

    Brakuje drugiego lidera a i tak chcecie wyrzucić Rohana a zostawić Buczkowskiego <1,5.

    To się nie ma co śmiać z Doylea z Grudziądzu.
    Nie wiem, ale Rasser nie wydaje mi się, że 1.8. On na starcie gorsza skuteczność niż Buczkowski. Prędzej by Rohan odpalił, bo to startowiec, ale on przy W69 jest fatalny, więc do odstrzału pójdzie.

  24. Powrót do góry    #2944
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Wracając do tematów żużlowych
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    Falubazy a bierzecie pod uwagę co będzie jeśli nie awansujecie do Ekstraligi?To jest tylko sport.Oczywiście jesteście faworytem ale widać że z tego zespołu uszło powietrze i jak to nie raz w żużlu bywało, są u was zawodnicy którym ten awans poprostu nie jest na rękę..
    Jeśli Falubaz nie awansuje to będzie to oznaczać, że:
    - jeden lub więcej zawodników zawalili
    albo
    - mieliśmy dużego pecha w postaci kontuzji (odpukać)
    To drugie jeszcze przejdzie, to pierwsze już nie za bardzo


    Brak awansu będzie również oznaczać, że miliony PLN zostały wyrzucone w błoto. W tym miliony z budżetu miasta, a nie jakieś tam "przeżyjemy".
    Będzie to również oznaczać najgorszą passę bodajże od roku 1971, czyli od ponad 50 lat.


    Kubicki będzie miał jeszcze trudniejszą podpaloną kampanię wyborczą. Dowhan otworzy szampana.
    Przyjdzie czas rozliczeń.


    Pocieszające jest, że gorzej jak rok temu w Krośnie nie da się pojechać. A tegoroczne tory w PlayOff nie będą taką przeszkodą jaką był tor w Krośnie, który rok temu wyeliminował połowę naszej drużyny.
    Możesz mieć rację co do zawodników, dlatego Protas powinien trzymać w grze każdego z czwórki.

  25. Powrót do góry    #2945
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    807
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Panowie Falubazy bez jaj macie miazdzaca przewage nad innymi zespolami brak waszego awansu bedzie mega sensacja
    4 doskonalych seniorow , U-24 czolowka, do tego Curzytek tego nie mozna spieprzyc
    pozdrawiam i oczekuje w EL

  26. Powrót do góry    #2946
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Oczywiście, że Doyle daje choć szansę, że zaliczy dwucyfrowe mecze, bo stac go na to i nieraz takie ma. Wobec tego jakiekolwiek żale, złe sentymenty itp. trzeba odłożyć na bok.
    W biznesie nie ma obrażania się.
    Stawką jest utrzymanie w lidze, sponsorzy, kasa z TV etc. Rozwój albo stagnacja/cofanie.

    Trzeba brać każdego kto może zapewnić lepsze punkty w lidze, bez wzgledu na nazwisko. Beniaminek ma tak przekichane, że nie może wybrzydzać.

    Inna sprawa, że Doyle nie popełnił żadnej strasznej zbrodni. Ok, może nie zachował się super elegancko, ale powoływanie sie klubu na rozmowy, które nie zakonczyly się zadnymi podpisami na papierze też nie bylo wielce profesjonalne.

    Zresztą znamy wersję chocby prezesa Dowhana, a ciekaw jestem opinii Jasona, czy prezes wobec niego tez był zawsze mistrzem kultury, elokwencji i dzentelmenskiego zachowania...
    Bo wrobelki cwierkaly, ze niekoniecznie.

    PS - a w tym przypadku akurat p. Jacek Frątczak miał 100% racji (pożar hali i skażenie), więc nie ma co tego obśmiewać. Powiedział prawdę.
    Ostatnio edytowane przez Eneasz ; 25-07-2023 o 09:13

  27. Powrót do góry    #2947
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Oczywiście, że nie. Wszystko to jest odpowiedzią na twoje zachowanie, internetowy chojraku.
    Czyli i ja mogę inwektywą odpowiadać na twoje zachowanie dziadu ?

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Oczywiście, że Doyle daje choć szansę, że zaliczy dwucyfrowe mecze, bo stac go na to i nieraz takie ma. Wobec tego jakiekolwiek żale, złe sentymenty itp. trzeba odłożyć na bok.
    W biznesie nie ma obrażania się.
    Stawką jest utrzymanie w lidze, sponsorzy, kasa z TV etc. Rozwój albo stagnacja/cofanie.

    Trzeba brać każdego kto może zapewnić lepsze punkty w lidze, bez wzgledu na nazwisko. Beniaminek ma tak przekichane, że nie może wybrzydzać.

    Inna sprawa, że Doyle nie popełnił żadnej strasznej zbrodni. Ok, może nie zachował się super elegancko, ale powoływanie sie klubu na rozmowy, które nie zakonczyly się zadnymi podpisami na papierze też nie bylo wielce profesjonalne.

    Zresztą znamy wersję chocby prezesa Dowhana, a ciekaw jestem opinii Jasona, czy prezes wobec niego tez był zawsze mistrzem kultury, elokwencji i dzentelmenskiego zachowania...
    Bo wrobelki cwierkaly, ze niekoniecznie.
    Takt, tak, prezes Leszna też się zachował wielce nieprofesjonalnie, ujawniając, że Jason olał ich uzgodnienia i poleciał po wieksza kase do Krosna.

    PS - a w tym przypadku akurat p. Jacek Frątczak miał 100% racji (pożar hali i skażenie), więc nie ma co tego obśmiewać. Powiedział prawdę.
    Dla ciebie tez zabrakło maseczek w aptekach ? Też miałeś puste ulice na swoim osiedlu ? Czernobyl to dobre i właściwe określenie ?

    Tak wygląda twoja prawda cyrkuśniku. Jacek popełnił polityczny artykuł na zamówienie, razem z Dowhanem, a ty się cieszysz jak szczerbaty do sucharów i te bzdury nazywasz prawdą. A to znaczy, że polityka i tobie przesłoniła realia i nie pozwala ci na zdroworozsądkowe myślenie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #2948
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Na wszystko skoorwiele maja ale nie na rzeczy wazne.
    To co sie stalo w ZG to papierek lakmusowy rzadow PO-PSL-PIS ale dziadek jak zwykle po stronie
    wladzy a nie spoleczenstwa, nawet lokalnego.
    Mnie to nie dziwi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #2949
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2015
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 40 w 30 postach
    Mariusz jest niereformowalny.
    Beton straszny - "Moja racja, jest bardziej mojsza niż Twojsza".
    Dyskusja z takim typem człowieka jest bezsensowna. Żaden argument nie dociera, klapki na oczach.

  30. Powrót do góry    #2950
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Na wszystko skoorwiele maja ale nie na rzeczy wazne.
    To co sie stalo w ZG to papierek lakmusowy rzadow PO-PSL-PIS ale dziadek jak zwykle po stronie
    wladzy a nie spoleczenstwa,
    nawet lokalnego.
    Mnie to nie dziwi.
    Nie no karwa, nie wierze, przecież nie można być aż tak głupim. Czyli co proponujesz dziadzia, mam przyklaskiwać jak poyebany Frątczakowi mimo, że gość pyerdoli totalne głupoty, tylko dlatego aby przypyerdolić się do władzy, bo to jest dzisiaj cool i na topie ?

    Mam przyklaskiwać temu samemu Fratczakowi, z którego tak ochoczo i często sami rżycie tutaj. Bo akurat w tym momencie gość popełnił wpis spełniający wasze oczekiwania polityczne ? Mimo, że gość dalej pisze same bzdury.

    Dziadzia, wytrzyj nos i zmień temat. Bo w tym temacie znowu się ośmieszasz.

    Cytat Zamieszczone przez libro Zobacz posta
    Mariusz jest niereformowalny.
    Beton straszny - "Moja racja, jest bardziej mojsza niż Twojsza".
    Dyskusja z takim typem człowieka jest bezsensowna. Żaden argument nie dociera, klapki na oczach.
    O czym ty inteligencie piszesz ?

    Zajrzyj do słownika i sprawdź co to jest opinia a co to jest racja. I nie bój się, nauka nie boli.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #2951
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Mariusz napisałeś:

    Takt, tak, prezes Leszna też się zachował wielce nieprofesjonalnie, ujawniając, że Jason olał ich uzgodnienia i poleciał po wieksza kase do Krosna.
    Aha, ten sam Prezes z Leszna, ktory mial wg Doyla zaleglosci w platnosciach wobec niego, ogolnie budowal oszczednosciowy sklad itd. Moze nawet na reke mu bylo, ze nie przedluzy umowy z drogim Jasonem a wezmie taniego Zengiego...?
    Jesli byly ustalenia juz klepniete niby to dlaczego nie przelane na papier? Nie maja drukarki w biurze Polcoppera?

    Dopoki nie ma podpisow to sa rozmowy, negocjacje.
    Sam nieraz popierales aby klub czekajac az zawodnik nie bedzie mial innej opcji, zaczal zjezdzac z cenami (nota bene Doyle trzy lata temu, kiedy pokazal fige i poszedl do Leszna a my zostalismy z Zagarem). Tymczasem jak zawodnik byl oferta zainteresowany ale potem dostal lepsza i zmienil zdanie to juz jest zly. Hipokryzja typowa. Nie bylo podpisow, wiec rownie dobrze p.Rusiecki tez mogl ostatecznie zostawic Doyla na lodzie, gwarancji nie miał zadnych jeden i drugi.

    PS - gdzies mam maseczki w aptekach itd. Liczy sie to, ze majac od 3 lat wyrok NSA i wiedze o tykajacej bombie ekologicznej, prezydent miasta wolał wydawac miliony na zjezdzalnie w Ochli czy inne "pomysly swoich radnych (z jego listy)" niz na zabezpieczenie zdrowia i zycia mieszkancow. Jak tego nawet nie rozumiesz to zachecam do spaceru na zgliszcza i poodychania zwiazkami chemicznymi na pogorzelisku w Przylepie. Na pewno Ci to pomoze na zdrowie, bo juz chyba nie zaszkodzi.

  32. Powrót do góry    #2952
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Jeszcze parę słów odnośnie Dowhana. Ten gośc totalnie odleciał, tak jak go kiedyś broniłem (miałem za co) teraz cymbała muszę krytykowac.

    Cymbał gra bezczelnie dobrego samarytanina i chce ugrać na tym pożarze jakieś aktywa polityczne. Kubicki nigdy nie był człowiekiem z mojej bajki. Ale tutaj zdecydowanie stoję po jego stronie. W czym rzecz ? Otóż Dowhan w 2016 roku, po sławetnym 2015 roku gdzie zaryzykował z Wardem, zadłużył klub na 2 mln i latał jak poyebany aby namówić potencjalnych inwestorów aby klub oddłużyć. Skutkiem czego Tymczyszyn Bieńkowski i Dowhan zrobili zarzutkę i wykupili po 33,3 % akcji. Czyli Dowhan od tego momentu był współwłaścicielem klubu. I tak w zasadzie do 2018 roku był on obecny w klubie o coś tam działał. Sprawa z tym lipnym wysypiskiem wyszła na jaw na początku 2015 roku jak miasto administracyjnie przejęło te tereny. Już wtedy było wiadomo, że właściciel się rozpłynął w powietrzu i trzeba będzie sporo kasy wyłożyć aby zutylizować to goowno. Ale w latach 2015-2018 nie przeszkadzało to Dowhanowi aby klub wyciągał łapki po miliony pln-ów z miasta. A Kubicki dawał co roku po 1,5 - 2,5 mln na klub w ramach promocji miasta. A dzisiaj ten cymbał pisze, że:

    Za pieniądze mieszkańców pochodzące z podatków wolał kupować akcje klubu żużlowego i finansować go milionami. Na utylizację ekologicznej bomby pieniędzy ani czasu nie znalazł. Teki teraz mamy klimat w Zielonej Górze.
    Noż karwa, czy ktoś zna większego hipokrytę ? Jako współwłaściciel klubu przytulał na klub te miliony a dzisiaj cymbał robi z tego polityczny zarzut Kubickiemu.

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Mariusz napisałeś:
    Aha, ten sam Prezes z Leszna, ktory mial wg Doyla zaleglosci w platnosciach wobec niego, ogolnie budowal oszczednosciowy sklad itd. Moze nawet na reke mu bylo, ze nie przedluzy umowy z drogim Jasonem a wezmie taniego Zengiego...?
    Jesli byly ustalenia juz klepniete niby to dlaczego nie przelane na papier? Nie maja drukarki w biurze Polcoppera?
    Znowu próbujesz wybielać Jasona. To, ze Leszno ma poślizgi placowe wiedza wszyscy, one znane sa już od czasów Emila w Lesznie. I nie ma to nic wspólnego z tym, ze jednak Leszno rozliczało do zera każdego swojego zawodnika. Co mieli przelac na papier, jak prekontrakty możliwe są dopiero od tego sezonu ?

    Dopoki nie ma podpisow to sa rozmowy, negocjacje.
    Sam nieraz popierales aby klub czekajac az zawodnik nie bedzie mial innej opcji, zaczal zjezdzac z cenami (nota bene Doyle trzy lata temu, kiedy pokazal fige i poszedl do Leszna a my zostalismy z Zagarem). Tymczasem jak zawodnik byl oferta zainteresowany ale potem dostal lepsza i zmienil zdanie to juz jest zly. Hipokryzja typowa. Nie bylo podpisow, wiec rownie dobrze p.Rusiecki tez mogl ostatecznie zostawic Doyla na lodzie, gwarancji nie miał zadnych jeden i drugi.
    To prawda. ALe jak się już zaakceptuje warunki, przybije piątki, to do czegoś to zobowiązuje. A jak już się ogłosi to kibicom w mediach, to chyba jeszcze bardziej zobowiązuje ? Czy może ty lubisz, jako kibic być w chuya robionym ?

    PS - gdzies mam maseczki w aptekach itd. Liczy sie to, ze majac od 3 lat wyrok NSA i wiedze o tykajacej bombie ekologicznej, prezydent miasta wolał wydawac miliony na zjezdzalnie w Ochli czy inne "pomysly swoich radnych (z jego listy)" niz na zabezpieczenie zdrowia i zycia mieszkancow. Jak tego nawet nie rozumiesz to zachecam do spaceru na zgliszcza i poodychania zwiazkami chemicznymi na pogorzelisku w Przylepie. Na pewno Ci to pomoze na zdrowie, bo juz chyba nie zaszkodzi.
    Mój Boże, nawet nie próbuj bronić tych wysrywów Frątczaka i Dowhana, bo to świadczy tylko o twojej głupocie. Maseczek w aptekach w chuy, nawet w marketach, ludzi na ulicach było w chuy. Czernobyla nikt tu na oczy nie widział. A Kubicki do ostatniej chwili próbował w sądach spowodować aby tym goownem zajęło się starostwo albo Urząd Marszałkowski. I trwało to latami. Bo według jego logiki, skoro starostwo wydało zgodę na zrobienie kupy to teraz starostwo powinno posprzątać. I ja tu mu przyznaje 100% rację. Czemu miałby wydawać miejskie pieniądze na coś za co miasto nie odpowiada ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #2953
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Hej Ostafinski, wiem że siedzisz tutaj dniami i nocami a więc daj znać Dowhanowi aby przestał robić z siebie klauna
    Żenujący typ

  34. Powrót do góry    #2954
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Normalne w tym społeczeństwie jest, że człowiek im starszy lub im wyżej siedzi (najgorzej gdy oba czynniki naraz), tym bardziej bezczelny, większy hipokryta, ma w dupie innych i zwykle do tego idiotycznie wmawia młodszym od siebie, że gówno widzieli bo nie mają tyle lat. Podczas gdy ten sam dziad jedyne co przez swoje życie zdobył to dekady spędzone na oglądaniu kolejnych partyjnych TV i przyjmowaniu bełkotu władz, które to teraz władze hołubi i zarzuca innych gromadzonymi przez dekady mądrościami. Tyczy się to tak samo starych polityków, postępującego wiekiem Dowhana (choć ten to akurat od młodości pluł na innych więc nic dziwnego jego obecne zachowanie) i tak samo pewne dziadowskie ewenementy na tym forum.

    Co do przybijania piątek i akceptacji warunków ustalonych ustnie, w dobie powszechnej januszerki, niepłacenia faktur i dodatkowo w przypadku zawodu skrajnie niebezpiecznego przyjęło się, że jednak korzysta się z warunków lepszych. Motyw ustalania warunków pracy wykonywanej na rzecz firmy/klubu itp. nie jest tożsamy z porozumieniem między kumplami, którzy znają się mnóstwo lat i mogą na sobie polegać. Gdy takie zachowania w żużlu raczkowały (a raczej, gdy dzięki powszechnemu internetowi zaczęto je nagłaśniać na maxa) - np. Madsen między GKMem i Unią Tarnów, uznawaliśmy je za obłudne i taki zawodnik jednoznacznie miał opinię szui, podczas gdy dzis jest to zachowanie standardowe. O ile się nie mylę, to w historii żużla najpierw kluby nie płaciły tyle ile trzeba, z opóźnieniami lub w ogóle nie płaciły a dopiero potem nastąpiła popularyzacja olewania przez zawodników warunków przyklepanych miłym słowem.

    Jako klub walczący w przyszłym roku o utrzymanie nie jesteśmy łakomym kąskiem dla zawodnika z Topu, któremu prawdopodobnie odpadną PO więc trzeba go przepłacić jak pewnie Krosno przepłaciło Doyla w porównaniu do warunków leszczyńskich. Co z tego, że zawodnik będzie pewnie sporo razy jechał 6 biegów w meczu skoro z premiami za medale może się pożegnać, co niespecjalnie sprzyja całosezonowej motywacji. Kontrakt podpisany zostanie na rok bo na dłużej bez sensu a za rok można gdzieś wyżulić więcej.

    Czyli że jak dziś Doyle zgodzi się na warunki leszczyńskie i powie, że fajnie mu się gada z Rusieckim czy kim tam a jutro uzna, że Krosno zapłaciło mu ileś procent więcej i warunki leszczyńskie przestały być atrakcyjne, to nie robi mu przyzwoitej opinii w środowisku ale i sam Doyle w zasadzie nie ma pojęcia, czy po zakończeniu sezonu zostanie terminowo rozliczony bez kombinowania ala Częstochowa za czasów zdechłego bandyty.

  35. Powrót do góry    #2955
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Niech ktoś powie temu dziadowi u góry, ze nikt nie robi Jasonowi zarzutów z powodu samej zmiany pracodawcy. A jedynie z tego powodu, ze takich jak ten dziad taki Jason ma w głębokim poważaniu. Ale dziad pewnie i tak nie zrozumie, że po prostu Jason ma go jako kibica w doopie. I dalej dziad będzie robił laskę Jasonowi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #2956
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Odezwal sie ekspert od robienia laski niziolkowi z Zoliborza.
    Kabaret.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #2957
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Niech ktoś powie temu dziadowi u góry, ze nikt nie robi Jasonowi zarzutów z powodu samej zmiany pracodawcy. A jedynie z tego powodu, ze takich jak ten dziad taki Jason ma w głębokim poważaniu. Ale dziad pewnie i tak nie zrozumie, że po prostu Jason ma go jako kibica w doopie. I dalej dziad będzie robił laskę Jasonowi.
    Taki stary, a taki naiwny. Serio sądzisz, że którykolwiek z zawodników przejmuje się opiniami "kibiców"?

    Trzeba osłabiać bezpośrednich rywali w walce o utrzymanie, bo jeśli Doyle dołączy do GKM'u, to mamy ciepło. W mojej piekarni mówi się również, że nasi sondują FFreddiego.

  38. Powrót do góry    #2958
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Taki stary, a taki naiwny. Serio sądzisz, że którykolwiek z zawodników przejmuje się opiniami "kibiców"?
    Toż przecież piszę, że taki Jason ma go w doopie.

    Trzeba osłabiać bezpośrednich rywali w walce o utrzymanie, bo jeśli Doyle dołączy do GKM'u, to mamy ciepło. W mojej piekarni mówi się również, że nasi sondują FFreddiego.
    Ale to jest jakaś paranoja. Aby osłabić rywala (często używane tutaj tłumaczenie) to trzeba ostro przepłacać gościa którego się nie trawi i który dodatkowo formą nie błyszczy. Ja tego nie kupuje. Niech go sobie Toruń przepłaca. Oni go tam przynajmniej lubią.

    Jak dla mnie to Doyle nie trafi do Grudziądza. On nienawidzi tamtejszego betonu. On się tylko licytuje w ten sposób z Toruniem i nami o jak największą kasę. Ja bym odpuścił go Toruniowi, niech oni się z nim cackają. A sam zakręcił się koło JHJ/Lindgren i Pitera.

    W tym układzie Torun dostałby Doyle, my w/w dwójke a GKM zostałby z Nickim. I to by było największe osłabienie GKM-u właśnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #2959
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Niech ktoś powie temu dziadowi u góry, ze nikt nie robi Jasonowi zarzutów z powodu samej zmiany pracodawcy. A jedynie z tego powodu, ze takich jak ten dziad taki Jason ma w głębokim poważaniu. Ale dziad pewnie i tak nie zrozumie, że po prostu Jason ma go jako kibica w doopie. I dalej dziad będzie robił laskę Jasonowi.
    Co tam znowu śmierdzisz dziadek?
    Ja wiem, że za twoich czasów to nawet jak nie płacili to się cieszyłeś, że praca była i teraz jesteś chory z zawiści, że można robić i zarabiać normalnie albo nawet sporo więcej, niż widziałeś przez cały żywot. Tym bardziej, że pan karakan elegancko tę zawiść w słudze podsyca. Coś piszesz o robieniu laski, laskarzu karakanowy?

  40. Powrót do góry    #2960
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Toż przecież piszę, że taki Jason ma go w doopie.



    Ale to jest jakaś paranoja. Aby osłabić rywala (często używane tutaj tłumaczenie) to trzeba ostro przepłacać gościa którego się nie trawi i który dodatkowo formą nie błyszczy. Ja tego nie kupuje. Niech go sobie Toruń przepłaca. Oni go tam przynajmniej lubią.

    Jak dla mnie to Doyle nie trafi do Grudziądza. On nienawidzi tamtejszego betonu. On się tylko licytuje w ten sposób z Toruniem i nami o jak największą kasę. Ja bym odpuścił go Toruniowi, niech oni się z nim cackają. A sam zakręcił się koło JHJ/Lindgren i Pitera.

    W tym układzie Torun dostałby Doyle, my w/w dwójke a GKM zostałby z Nickim. I to by było największe osłabienie GKM-u właśnie.
    Gdyby mu w Rawiczu zaproponowali tyle kasy co on chce to pewnie i by tam poszedł jeździc. Ważne żeny cyfry zgadzały się pod kontraktem, a gdzie będzie jeździł to bez różnicy.


    Ragus robi jako mechanik u Lindbecka czy to nie on?

    (Post na fb Lindebecka)
    Ostatnio edytowane przez FZG99 ; 25-07-2023 o 20:24

  41. Powrót do góry    #2961
    Użytkownik Awatar vanpraag
    Dołączył
    25-04-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 10 w 5 postach

  42. Powrót do góry    #2962
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    A co sie dziwic, skoro klubem rzadzi Mejza rekoma Kubickiego

  43. Powrót do góry    #2963
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2007
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Fabian pracuje teraz w teamie Antonio?



  44. Powrót do góry    #2964
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez vanpraag Zobacz posta
    A widzisz tam znaki zapytania ?

    Proponują wielką kasę, a swoim nie płacą ? Co dalej z klubem ?
    One oznaczają, ze autor tekstu się pyta a nie, że twierdzi.

    W ten sposób właśnie sieje się ziarno niepewności.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 26-07-2023 o 11:31
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #2965
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Pewien senator nie może patrzeć jaki Falubazowi dobrze idzie stąd ten artykuł .........

  46. Powrót do góry    #2966
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Pewien senator nie może patrzeć jaki Falubazowi dobrze idzie stąd ten artykuł .........
    Coś w tym może być. To nie przypadek, ze w ostatnim czasie mamy już 3 artykuł akurat na Interii który napyerdala pośrednio lub bezpośrednio w FZG. Najpierw Frątczak dał ognia, potem Dowhan poprawił a teraz ten artykuł.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #2967
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    1. Pedersen
    2. Kvech
    3. Pawlicki Przemek
    4. Buczkowski
    5. Hampel


    Jednak coś takiego? Ciekawie coraz bardziej na rynku się robi

  48. Powrót do góry    #2968
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Kolejny rok i znowu jak zaczynają się rozmowy transferowe to tajemniczy informatorzy informują, że FZG nie ma $$$ i nie wiadomo co dalej będzie z klubem. Przypadek?

  49. Powrót do góry    #2969
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Kolejny rok i znowu jak zaczynają się rozmowy transferowe to tajemniczy informatorzy informują, że FZG nie ma $$$ i nie wiadomo co dalej będzie z klubem. Przypadek?
    Akurat ponownie w momencie przed/w trakcie PO. Ba, i nawet ta sama redakcja Mam wrazenie ze to juz nawet nie chodzi o to, iz Darek wali farmazony i swoich pomagierów do tego przystawił, tylko Dowhan wypuszcza jakieś ploty by walić w klub. Bo jak była akcja z pozarem w ZG, to najlepiej walić dalej, a klub wiadomo, mocna marka, wiec uderzenie moze zabolec.

  50. Powrót do góry    #2970
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jakoś sobie nie przypominam, żeby Pedersen jechał u nas tak dobrze jak w Tarnowie lub w Grudziądzu. Zapatrzenie na tego zawodnika jest co najmniej dziwne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •