Strona 11 z 108 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #451
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Mejza szokuje. „Hejterzy spadną z krzeseł. Jedzie pociąg z kasą”

    Złośliwi mają to do siebie, że zawsze będą marudzić. A jutro zamkniemy usta wszystkim maruderom!
    Heh, chyba się nie uwolnimy od Mejzy

    Całość: https://sport.interia.pl/zuzel/news-...sa,nId,6656777

  2. Powrót do góry    #452
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    oj tam Mejza nic nie chce poza

    "Wystarczy oddać głos samorządowcom, takim jak Burmistrz Gubina, Bartłomiej Bartczak, "

  3. Powrót do góry    #453
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,686
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    A dzisiaj Glupek zaczął mowic, że myśli o Polskim obywatelstwie. Ciekawe czy Mejza pomoże.

    Kij z tym Mejza, Lublin ma Sasina, atakowanie was z tego powodu to naprawdę absurd. Tyle tylko że tu będzie ciśnienie na awans bardzo duże, tu jakieś dziwne ruchy mogą się zadziac.
    Radziłbym też przestać atakować Rosjan, z dużą kasą Falubazu, to byłby najbardziej prawdopodobny kierunek dalszej kariery Emila.

  4. Powrót do góry    #454
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,527
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Radziłbym też przestać atakować Rosjan, z dużą kasą Falubazu, to byłby najbardziej prawdopodobny kierunek dalszej kariery Emila.
    Chyba kasą Polaków. Następni żebracy u żłobu państwowego. Rzygi.

  5. Powrót do góry    #455
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,878
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    He, he, to jest dobre:

    I każdy, kto mnie zna, wie, że będzie to taka pomoc, że hejterzy pospadają z krzeseł! I to nosem prosto na szlakę!
    Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ampaign=chrome
    O której jutro ta konfa ? Bo chcę sprawdzić czy spadnę z krzesła.

    Mam nadzieję, że każdy, kto mnie teraz hejtuje, po meczu postawi piwo, podejdzie do mnie i powie: “Nie lubię cię, Mejza, ale jesteś skutecznym kocurem i za to szacun!".
    No karwa, tutaj ostro pojechał. Ale faktem jest, że wielu go nie lubi.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    A dzisiaj Glupek zaczął mowic, że myśli o Polskim obywatelstwie. Ciekawe czy Mejza pomoże.

    Kij z tym Mejza, Lublin ma Sasina, atakowanie was z tego powodu to naprawdę absurd. Tyle tylko że tu będzie ciśnienie na awans bardzo duże, tu jakieś dziwne ruchy mogą się zadziac.
    Radziłbym też przestać atakować Rosjan, z dużą kasą Falubazu, to byłby najbardziej prawdopodobny kierunek dalszej kariery Emila.
    A skąd masz to info ? Przecież on nie ma szans na PL obywatelstwo. Prędzej Łotewskie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #456
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,686
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...ysli-sie-pojaw

    Proszę. Gdzie się nie wejdzie tam głupek, przecież to absurd. Nie wiem czy jakiś prezes nie zleca tych wywiadów, żeby zbadać ewentualny odbiór Griszy w środowisku.

  7. Powrót do góry    #457
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,870
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez spidigz Zobacz posta
    Heh, chyba się nie uwolnimy od Mejzy

    Całość: https://sport.interia.pl/zuzel/news-...sa,nId,6656777
    Z tą zakłamaną i oszukańczą qoorvą w klubie, nie chcę mieć nic wspólnego, moja noga nie postanie na stadionie, póki ten łajdak będzie się szarogęsił w Falubazie. A jak jeszcze dojdzie Borat, zostaniemy pośmiewiskiem w całej historii żużla w Polsce. Słynny drapak Unibaxu z FZG, to niewinna igraszka przy Falubazowym 2023 roku. Nie dość że te polityczne łajzy psują życie codzienne, to jeszcze i czas wolny i pasję muszą *********macić.
    To nie jest 'MÓJ" Falubaz, to polityczny twór, który i w TV będzie powodował absmak.
    Już myślałem że po Lindbaecku i Zagarze nic gorszego nas nie spotka. Myliłem się, idziemy w muł z impetem.

  8. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Helikopter (16-03-2023), grabarz (15-03-2023), kapitan bomba (16-03-2023), lego (16-03-2023), zigi1976 (25-03-2023)

  9. Powrót do góry    #458
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Tak jak się spodziewałem, na jesień wybory, PiS panicznie potrzebuje głosów, postanowiono, że trzeba ocieplić wizerunek Mejzy przy wykorzystaniu Falubazu. Stąd ten cały cyrk pod tytułem "Mejza przywozi wagony pieniędzy dla Falubazu". Proste.
    Ludzie o murzyńskiej mentalności pewnie zamierzają mu jeszcze dziękować.. na kolanach

    2 tygodnie na tym forum napisałem:
    Jakie załatwić? On nie jest od decydowania. On co najwyżej może wyżebrać u Jarka, że Jarek pozwoli mu ogłosić decyzje partii, ale to wtedy gdy PiS postawi na tego ciecia w wyborach. Łajza tu nie ma nic do gadania, to są strategiczne decyzje partii rządzącej zorientowane pod nadchodzące wybory. Moje osobiste zdanie jest takie, że Jarek nim gardzi, ale ten cieć może być Jarkowi potrzebny. Nie pierwszy nie ostatni.
    Zaczynam powoli czuć się jak w PRL, gawiedź z wypiekami na policzkach oczekuje co przywiezie w teczce przedstawiciel partii rządzącej.

    W Zielonej Górze mamy innego posła PiS, który załatwia kasę na sport, nazywa się Jerzy Materna. I tu trzeba mu oddać, że pomimo, że PiSior to tę kasę załatwia w sposób niepretensjonalny i z tej okazji nie robi żadnego medialnego cyrku. Nie wpieprza się na konferencję, nie obraża ludzi itd.
    Ten poseł, Jerzy Materna był odpowiedzialny za umowę w ENEA w sprawie sponsorowania koszykarskiego Zastalu.
    Cytat:
    Grupa Enea od 2015 roku sponsoruje koszykarski klub z Zielonej Góry. Enea jest obecna w nazwie drużyny z Zielonej Góry od początku 2018 roku, a teraz współpraca między energetyczną spółką i aktualnym Mistrzem Polski weszła na jeszcze wyższy poziom, Enea zajmuje teraz pierwszy człon w nazwie klubu – Enea Zastal BC Zielona Góra.
    Linki:
    http://www.basketzg.pl/news/enea-glo...c-zielona-gora
    https://www.wirtualnemedia.pl/artyku...c-zielona-gora
    http://www.basketzg.pl/news/posel-ma...je-fajny-power
    Kolejny cytat:
    Dziennikarz do posła Materny: Czym dla pana jest nowa umowa z Eneą?
    Poseł Materna: Udało nam się dopiąć świetną umowę - teraz klub będzie nazywał się Enea Zastal BC. To wspaniała promocja dla Enei, pogratulowałem nawet prezesowi Szczeszkowi. Poświęciliśmy pięć lat pracy, żeby dojść do tego punktu, w którym jesteśmy dzisiaj. Cieszę się, że Enea zyska wizerunkowo, a zielonogórski klub wzmocni współpracę z tak świetnym i stabilnym sponsorem.

    Może wam się podobać bądź nie podobać sponsoring SSP, mi się również nie podoba, ale kluczowym jest to, że w Zielonej Górze to urodzony zielonogórzanin Materna załatwia kasę z Enei, a nie ten cieć Mejza.

    A teraz najważniejsze, kto załatwiał kasę na żużel. Wywiad z posłem PiS, Jerzym Materną z dnia 10.01.2023
    Materna: "Tak jak chcę pomóc w tym roku żużlowi i deklarowałem się, mam nadzieję że państwo za chwilę będziecie wiedzieli o tym, będą środki z dużych firm polskich"
    Dziennikarz Noskowicz :"ale na żużel, czy na koszykówkę?"
    Materna: "Na żużel"
    https://www.wzielonej.pl/informacje/...a-jest-trudna/

    A że idą wybory i PiS ma problemy to trzeba ocieplać wizerunek Mejzy, jako tego który zbawia Falubaz.
    Pytanie, kto z was ma dojścia do dziennikarzy, aby jutro zadali o to pytania temu pajacowi Mejzie?

    Aha, jeszcze jedno, na ten cyrk z udziałem Mejzy pozwala właściciel klubu, czyli Janusz Kubicki. Ten sam Janusz, który zapłacił Mejzie ponad 30 tysięcy PLN za lewe faktury
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 15-03-2023 o 21:21

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    grabarz (15-03-2023), zigi1976 (25-03-2023)

  11. Powrót do góry    #459
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O której jutro ta konfa ? Bo chcę sprawdzić czy spadnę z krzesła.
    Na po-bandzie piszą, że o 12.

  12. Powrót do góry    #460
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,527
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Tak jak się spodziewałem, na jesień wybory, PiS panicznie potrzebuje głosów, postanowiono, że trzeba ocieplić wizerunek Mejzy przy wykorzystaniu Falubazu. Stąd ten cały cyrk pod tytułem "Mejza przywozi wagony pieniędzy dla Falubazu". Proste.
    Ludzie o murzyńskiej mentalności pewnie zamierzają mu jeszcze dziękować.. na kolanach

    2 tygodnie na tym forum napisałem:
    Jakie załatwić? On nie jest od decydowania. On co najwyżej może wyżebrać u Jarka, że Jarek pozwoli mu ogłosić decyzje partii, ale to wtedy gdy PiS postawi na tego ciecia w wyborach. Łajza tu nie ma nic do gadania, to są strategiczne decyzje partii rządzącej zorientowane pod nadchodzące wybory. Moje osobiste zdanie jest takie, że Jarek nim gardzi, ale ten cieć może być Jarkowi potrzebny. Nie pierwszy nie ostatni.
    Zaczynam powoli czuć się jak w PRL, gawiedź z wypiekami na policzkach oczekuje co przywiezie w teczce przedstawiciel partii rządzącej.

    W Zielonej Górze mamy innego posła PiS, który załatwia kasę na sport, nazywa się Jerzy Materna. I tu trzeba mu oddać, że pomimo, że PiSior to tę kasę załatwia w sposób niepretensjonalny i z tej okazji nie robi żadnego medialnego cyrku. Nie wpieprza się na konferencję, nie obraża ludzi itd.
    Ten poseł, Jerzy Materna był odpowiedzialny za umowę w ENEA w sprawie sponsorowania koszykarskiego Zastalu.
    Cytat:
    Grupa Enea od 2015 roku sponsoruje koszykarski klub z Zielonej Góry. Enea jest obecna w nazwie drużyny z Zielonej Góry od początku 2018 roku, a teraz współpraca między energetyczną spółką i aktualnym Mistrzem Polski weszła na jeszcze wyższy poziom, Enea zajmuje teraz pierwszy człon w nazwie klubu – Enea Zastal BC Zielona Góra.
    Linki:
    http://www.basketzg.pl/news/enea-glo...c-zielona-gora
    https://www.wirtualnemedia.pl/artyku...c-zielona-gora
    http://www.basketzg.pl/news/posel-ma...je-fajny-power
    Kolejny cytat:
    Dziennikarz do posła Materny: Czym dla pana jest nowa umowa z Eneą?
    Poseł Materna: Udało nam się dopiąć świetną umowę - teraz klub będzie nazywał się Enea Zastal BC. To wspaniała promocja dla Enei, pogratulowałem nawet prezesowi Szczeszkowi. Poświęciliśmy pięć lat pracy, żeby dojść do tego punktu, w którym jesteśmy dzisiaj. Cieszę się, że Enea zyska wizerunkowo, a zielonogórski klub wzmocni współpracę z tak świetnym i stabilnym sponsorem.

    Może wam się podobać bądź nie podobać sponsoring SSP, mi się również nie podoba, ale kluczowym jest to, że w Zielonej Górze to urodzony zielonogórzanin Materna załatwia kasę z Enei, a nie ten cieć Mejza.

    A teraz najważniejsze, kto załatwiał kasę na żużel. Wywiad z posłem PiS, Jerzym Materną z dnia 10.01.2023
    Materna: "Tak jak chcę pomóc w tym roku żużlowi i deklarowałem się, mam nadzieję że państwo za chwilę będziecie wiedzieli o tym, będą środki z dużych firm polskich"
    Dziennikarz Noskowicz :"ale na żużel, czy na koszykówkę?"
    Materna: "Na żużel"
    https://www.wzielonej.pl/informacje/...a-jest-trudna/

    A że idą wybory i PiS ma problemy to trzeba ocieplać wizerunek Mejzy, jako tego który zbawia Falubaz.
    Pytanie, kto z was ma dojścia do dziennikarzy, aby jutro zadali o to pytania temu pajacowi Mejzie?

    Aha, jeszcze jedno, na ten cyrk z udziałem Mejzy pozwala właściciel klubu, czyli Janusz Kubicki. Ten sam Janusz, który zapłacił Mejzie ponad 30 tysięcy PLN za lewe faktury
    Czyli chooj że państwowa ale skoro dla Zielonej Góry to może być.
    Pysznie.

  13. Powrót do góry    #461
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Czyli chooj że państwowa ale skoro dla Zielonej Góry to może być.
    Pysznie.
    Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem

  14. Powrót do góry    #462
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,416
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    zgodnie z planem .
    Falubaz awansuje do eligi w roku wyborczym.
    lokalna patologia polityczna za pieniądze podatnika będzie kupowała głosy , pieniędzmi baranów na nich głosujących.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Z tą zakłamaną i oszukańczą qoorvą w klubie, nie chcę mieć nic wspólnego, moja noga nie postanie na stadionie, póki ten łajdak będzie się szarogęsił w Falubazie. A jak jeszcze dojdzie Borat, zostaniemy pośmiewiskiem w całej historii żużla w Polsce. Słynny drapak Unibaxu z FZG, to niewinna igraszka przy Falubazowym 2023 roku. Nie dość że te polityczne łajzy psują życie codzienne, to jeszcze i czas wolny i pasję muszą *********macić.
    To nie jest 'MÓJ" Falubaz, to polityczny twór, który i w TV będzie powodował absmak.
    Już myślałem że po Lindbaecku i Zagarze nic gorszego nas nie spotka. Myliłem się, idziemy w muł z impetem.
    po Świście już nic gorszego w składzie nie może nas spotkać ,ale trzeba przyznać że od lat jest wyjątkowo przykro.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    mszat (16-03-2023)

  16. Powrót do góry    #463
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,527
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem
    No przeczytałem. Ważne że Materna a nie Łajza. Tylko to jeden chooj, bo państwowe i to jest rak.
    Możecie psioczyć ale zawsze będę piętnował takie praktyki. Cieszyłem się, kiedy toruńska koszykówka straciła państwowego sponsora, choć to oznacza spadek ligę niżej.
    Tylko że u innych jak bida to znikają skrupuły (nie u wszystkich kibiców oczywiście) .

  17. Powrót do góry    #464
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,813
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Nie no łajza jeszcze w tym wszystkim to strzał w policzek.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  18. Powrót do góry    #465
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No przeczytałem. Ważne że Materna a nie Łajza. Tylko to jeden chooj, bo państwowe i to jest rak.
    Możecie psioczyć ale zawsze będę piętnował takie praktyki. Cieszyłem się, kiedy toruńska koszykówka straciła państwowego sponsora, choć to oznacza spadek ligę niżej.
    Tylko że u innych jak bida to znikają skrupuły (nie u wszystkich kibiców oczywiście) .
    Ch.. przeczytałeś i ch.. zrozumiałeś.
    Napisałem wyraźnie, że taki sponsoring mi się nie podoba.
    I nie "Ważne że Materna a nie Łajza." tylko, że wykorzystuje się taki sponsoring (załatwiany przez kogoś innego) do ocieplenia wizerunku Mejzy.

  19. Powrót do góry    #466
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,198
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,930 w 3,242 postach
    Gratuluje politycznego patrona xD wyjatkowa kreatura, nawet jak na pisowskie standardy.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 15-03-2023 o 21:52
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  20. Powrót do góry    #467
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,870
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Gratuluje politycznego patrona xD wyjatkowa kreatura, nawet jak na pisowskie standardy.
    Dzięki za kondolencje!

  21. Powrót do góry    #468
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,878
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    A teraz najważniejsze, kto załatwiał kasę na żużel. Wywiad z posłem PiS, Jerzym Materną z dnia 10.01.2023
    Materna: "Tak jak chcę pomóc w tym roku żużlowi i deklarowałem się, mam nadzieję że państwo za chwilę będziecie wiedzieli o tym, będą środki z dużych firm polskich"
    Dziennikarz Noskowicz :"ale na żużel, czy na koszykówkę?"
    Materna: "Na żużel"
    Jak dla mnie to i Mejza i Materna chcą się ocieplić przy tych sponsorach. Faktem jest, że Mejza promuje się przy tym nachalnie. Materna niby ciszej ale jednak kibice i tak wiedzą, że to on stoi za kasa dla koszykarzy a teraz na żużel. I to jest dla niego najważniejsze.

    Materna mówi o kasie z "dużych firm Polskich". Czyli wychodzi na to, ze mowa jest o co najmniej 2 firmach. Mejza coś pyerdoli o jakichś "wagonach" z kasą. Ale nie sądzę aby na konfie podali dokładną kwotę jaką dostaną od sponsorów. Czyli nikt nie oceni czy to jest wagon kasy czy może wagonik.

    Nie, mi nie przeszkadza fakt, że te firmy sponsorują kluby sportowe. Pisałem o tym już wtedy jak hejt szedł na Lublin czy inne kluby. Dla mnie nie ma znaczenia czy to duża firma prywatna czy SSP. Przecież te SSP od zawsze sponsorują jakieś kluby, czy indywidualnych sportowców. Czemu więc nie mogłyby sponsorować żużla ? Taki KGHM od lat sponsoruje kopaczy z Lubina. I nie słyszałem aby ktoś to jakoś specjalnie krytykował. Taki Lotos, przez ładnych kilka lat sponsorował Wybrzeże (choć ten bolszewik Jap próbuje zaprzeczać) i wtedy nikt z tego powodu szumu nie robił.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Gratuluje politycznego patrona xD wyjatkowa kreatura, nawet jak na pisowskie standardy.
    To mówisz, że Rusko i Czarnecki w Sparcie to mniejsze kreatury od Mejzy ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #469
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak dla mnie to i Mejza i Materna chcą się ocieplić przy tych sponsorach. Faktem jest, że Mejza promuje się przy tym nachalnie. Materna niby ciszej ale jednak kibice i tak wiedzą, że to on stoi za kasa dla koszykarzy a teraz na żużel. I to jest dla niego najważniejsze.

    Materna mówi o kasie z "dużych firm Polskich". Czyli wychodzi na to, ze mowa jest o co najmniej 2 firmach. Mejza coś pyerdoli o jakichś "wagonach" z kasą. Ale nie sądzę aby na konfie podali dokładną kwotę jaką dostaną od sponsorów. Czyli nikt nie oceni czy to jest wagon kasy czy może wagonik.

    Nie, mi nie przeszkadza fakt, że te firmy sponsorują kluby sportowe. Pisałem o tym już wtedy jak hejt szedł na Lublin czy inne kluby. Dla mnie nie ma znaczenia czy to duża firma prywatna czy SSP. Przecież te SSP od zawsze sponsorują jakieś kluby, czy indywidualnych sportowców. Czemu więc nie mogłyby sponsorować żużla ? Taki KGHM od lat sponsoruje kopaczy z Lubina. I nie słyszałem aby ktoś to jakoś specjalnie krytykował. Taki Lotos, przez ładnych kilka lat sponsorował Wybrzeże (choć ten bolszewik Jap próbuje zaprzeczać) i wtedy nikt z tego powodu szumu nie robił.



    To mówisz, że Rusko i Czarnecki w Sparcie to mniejsze kreatury od Mejzy ?
    Nie można być większą kreaturą jak Mejza i tyle!
    Co do SSP to są to ogólnopolskie firmy i za ***... nie ma sprawiedliwości w tym rozdawnictwo bo w czym kur... taki Falubaz jest lepszy od Polonii??
    Tam idą NASZE wszysykich podatników pieniądze a korzystają tylko nieliczni i gdzie tu kur... sprawiedliwości do ***.. pana??

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi realista27 za jego przydatny post!

    grabarz (16-03-2023)

  24. Powrót do góry    #470
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Mariusz,pamietam jak mnie przekonywales,ze Mejza to porzadny czlowiek,ja ci uwierzylem i osmieszylem sie
    w towarzystwie.
    W zwiazku z tym,jak dzis Mejza zasiadzie w jednym szeregu z p.o prezesem Falubazu,to czy dla ciebie
    bedzie to wieksze zazenowanie niz powrot 3 Rosjan na zuzlowe tory czy moze jednak
    stwierdzisz jak Holecka,ze to jeden z najporzadniejszych parlamentarzystow,bo zajmowal sie pomoca chorym dzieciom?

    Glowa do gory zielonogorcy.
    Polityka to zawsze byla i jest najatrakcyjniesza dziwka w burdelu
    wiec przyciaga rowniez zwykle ***** a moze szeczegolnie takich.
    To nie wasza wina,ale wspolczuje,bo dla porzadnych ludzi taki Mejza wiazany z ukochanym klubem to straszny strzal w pysk.
    Kibice Motoru i Sasina moga odetchnac z ulga.
    Ale sorry,od dzis z calego serca kibicuje Polonii.
    Dobrzy ludzie musza trzymac sie razem.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta


    To mówisz, że....... Czarnecki w Sparcie to mniejsze kreatury od Mejzy ?
    Zdecydowanie tak.
    Laczy ich zlodziejski fach,jednak metody zdecydowanie inne.

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No przeczytałem. Ważne że Materna a nie Łajza. Tylko to jeden chooj, bo państwowe i to jest rak.
    Możecie psioczyć ale zawsze będę piętnował takie praktyki. Cieszyłem się, kiedy toruńska koszykówka straciła państwowego sponsora, choć to oznacza spadek ligę niżej.
    Tylko że u innych jak bida to znikają skrupuły (nie u wszystkich kibiców oczywiście) .
    Sorry,ale ewidentnie nie zrozumiales tego dobrego czlowieka.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-03-2023 o 06:54
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #471
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Gratuluje politycznego patrona xD wyjatkowa kreatura, nawet jak na pisowskie standardy.
    sorry Sparta misiu, ale wy lansowaliscie Rysia "kilometrówkę" lata temu. Tej sam kaliber politycznej łajzy, co Mejza
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  26. Powrót do góry    #472
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Mejza jest w Zielonej Górze bardzo nie lubiany i wszyscy będą mu to co zrobił wypominać podczas kampanii. Moim zdaniem nie ma szans na dobry wynik choćby nie wiem co zrobił, przynajmniej nie w ZG. Możliwe że wystartuje z jakiegoś Krosna O, czy innego miasta
    I tak, większość kibiców Falubazu wstydzi się tego gościa on nie powinien mieć miejsca w życiu publicznym i mam nadzieję że kiedy pójdzie siedzieć

  27. Powrót do góry    #473
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,198
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,930 w 3,242 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    sorry Sparta misiu, ale wy lansowaliscie Rysia "kilometrówkę" lata temu. Tej sam kaliber politycznej łajzy, co Mejza
    Czarnecki to łajza, ale jednak mejza to 3 poziomy skoorwienia wyżej.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  28. Powrót do góry    #474
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Bardziej skoorwiony niz czarnecki nie da sie byc.
    Ale swoja droga ten mejza to tez kawał gnoja. Ciekawe czy bedzie wychodzil z druzyna skakac labado pod trybune K po wygranych meczach. Znajac poziom lanserstwa pewnie tak.

  29. Powrót do góry    #475
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Co do SSP to są to ogólnopolskie firmy i za ***... nie ma sprawiedliwości w tym rozdawnictwo bo w czym kur... taki Falubaz jest lepszy od Polonii??
    Tam idą NASZE wszysykich podatników pieniądze a korzystają tylko nieliczni i gdzie tu kur... sprawiedliwości do ***.. pana??
    Tyle lat żyjesz na tym świecie i się dziwisz.
    A weźmy przykładowo koszykówkę, wasza drużyna przez ile lat jest już sponsorowana przez Enea? Chyba 7-8 lat.
    U nas SSP (Enea) weszła w sponsoring dopiero w 2021 roku, zobacz, przez tyle lat nie było sprawiedliwości.
    W czym była lepsza Bydgoszcz od Zielonej Góry przez te lata?

  30. Powrót do góry    #476
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,878
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mariusz, pamietam jak mnie przekonywales,ze Mejza to porzadny czlowiek,ja ci uwierzylem i osmieszylem sie w towarzystwie.
    Że co proszę ? Znowu dziadzia coś ci się przyśniło ?

    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Nie można być większą kreaturą jak Mejza i tyle!
    Co do SSP to są to ogólnopolskie firmy i za ***... nie ma sprawiedliwości w tym rozdawnictwo bo w czym kur... taki Falubaz jest lepszy od Polonii??
    Tam idą NASZE wszysykich podatników pieniądze a korzystają tylko nieliczni i gdzie tu kur... sprawiedliwości do ***.. pana??
    A składy.węgla.pl to nie była ogólnopolska firma ? A Jutrzenka to kasę trzepała na swoich wyrobach tylko w Bydzi czy w całej Polsce ? Przecież wegiel i słodycze kupowali ludzie w całej Polsce, a korzystała Polonia. To wtedy było OK ?

    I zakało zapamiętaj raz na zawsze, SSP nie wydają kasy podatników. Wydają kasę z zysków jakie wypracowały.

    Domagała twierdzi, że nazwa klubu sie nie zmieni:

    Wojciech Domagała był pytany także pod jaką nazwą drużyna z Zielonej Góry przystąpi do sezonu. — Nie obawiałbym się, nie idziemy w kierunku, w którym drużyna nie miałaby się nazywać tak jak się dotąd nazywała (Falubaz — dop. autor) — powiedział Domagała.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-03-2023 o 10:12
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #477
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,493
    Kliknij i podziękuj
    1,329
    Podziękowania: 971 w 597 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Mejza jest w Zielonej Górze bardzo nie lubiany i wszyscy będą mu to co zrobił wypominać podczas kampanii. Moim zdaniem nie ma szans na dobry wynik choćby nie wiem co zrobił, przynajmniej nie w ZG. Możliwe że wystartuje z jakiegoś Krosna O, czy innego miasta
    I tak, większość kibiców Falubazu wstydzi się tego gościa on nie powinien mieć miejsca w życiu publicznym i mam nadzieję że kiedy pójdzie siedzieć
    Nie trzeba być kibicem Falubazu, a wystarczy być zwykłym człowiekiem żeby takiej ***** się wstydzić.

  32. Powrót do góry    #478
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,870
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Bardziej skoorwiony niz czarnecki nie da sie byc.
    Ale swoja droga ten mejza to tez kawał gnoja. Ciekawe czy bedzie wychodzil z druzyna skakac labado pod trybune K po wygranych meczach. Znajac poziom lanserstwa pewnie tak.
    Znowu się nie zgodzę, choć masz prawo do własnego zdania.
    Wyłudzanie kilometrówki to krętactwo przynależne drobnym hochsztaplerom i choć budzi niechęć do człowieka, to uczynek nie jest strasznie skrajny.
    Natomiast wyłudzanie kasy od ludzi w dramatycznej sytuacji rodzinnej, oszukiwanie i dawanie nadziei ludziom dla których nie ma już ratunku, to skrajne qoorestvo. Gorsze jest tylko morderstwo.

    PS
    A ten dalej nie rozumie różnic między SSP i przedsiębiorstwem nie państwowym.

  33. Powrót do góry    #479
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Znowu się nie zgodzę, choć masz prawo do własnego zdania.
    Wyłudzanie kilometrówki to krętactwo przynależne drobnym hochsztaplerom i choć budzi niechęć do człowieka, to uczynek nie jest strasznie skrajny.
    Natomiast wyłudzanie kasy od ludzi w dramatycznej sytuacji rodzinnej, oszukiwanie i dawanie nadziei ludziom dla których nie ma już ratunku, to skrajne qoorestvo. Gorsze jest tylko morderstwo.

    PS
    A ten dalej nie rozumie różnic między SSP i przedsiębiorstwem nie państwowym.
    Ogolnie to byla odpowiedz na slaby wpis poprzednika troche ironizujacy. Przeciaganie liny, ktory polityk jest wiekszym dziadem w tych 2 przypadkach jest ogolnie slabe. Zarowno jeden jak i drugi powinni byc dawno temu oddelegowani do prac sołecznych z dala od polityki.

  34. Powrót do góry    #480
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,870
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ogolnie to byla odpowiedz na slaby wpis poprzednika troche ironizujacy. Przeciaganie liny, ktory polityk jest wiekszym dziadem w tych 2 przypadkach jest ogolnie slabe. Zarowno jeden jak i drugi powinni byc dawno temu oddelegowani do prac sołecznych z dala od polityki.

    Tak będzie .

  35. Powrót do góry    #481
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Tak będzie .
    wuja bedzie. Pisiory do wyborow tez szly z haslem rozliczenia PO. Sam Macior zapowiadal setki pozwow. ****a ****ie łba nie urwie. Tylko pacynki sie zmieniaja na scenie
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  36. Powrót do góry    #482
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    " Falubazy! Z każdej strony docierają sygnały, że na konferencji prasowej ogłoszony zostanie nowy sponsor strategiczny. Powinna to być informacja, która ucieszy każdego kibica Falubazu, ale nie w tym przypadku.

    W69 nie jest miejscem do prowadzenia kampanii politycznych i przedwyborczych, i My na naszym stadionie nigdy się na to nie zgodzimy. Nie dajcie sobie zamydlić oczu tanimi zagrywkami o „wagonach pieniędzy jadących do Zielonej Góry”.
    Falubaz to My, Kibice, a nie żaden polityk, który znalazł sobie uznaną markę, na której spróbuje się wybić i wybielić.

    Głosu trybun Kibiców Falubazu nie da się kupić żadnymi pieniędzmi. Łapy precz! "


    Z FP fanatykow Falubazu. Bedzie jakis protest? trybuna K bedzie pusta, czy cos? Slabe jest troche to, ze duzo polityki bylo juz w zielonogorskim zuzlu w ostatnich latach. Aktualnie to jest juz przegiecie pały.


  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    zkns (16-03-2023)

  38. Powrót do góry    #483
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,693
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Czarnecki to łajza, ale jednak mejza to 3 poziomy skoorwienia wyżej.
    Nie. Jeden pies.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Powrót do góry    #484
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ale sorry,od dzis z calego serca kibicuje Polonii.
    Dobrzy ludzie musza trzymac sie razem.
    Generalnie zgadzam sie z tym, że SSP powinny albo sponsorować reprezentację i reprezentantów kraju albo wcale. Tak samo zresztą uważałem jak rozdawali akcje JSW czy innych firm górnikom/pracownikom, że dlaczego im a innym podatnikom nie? Przecież tamci za pracę dostawali wynagrodzenie miesięczne i inne profity (deputaty węglowe, barbórki, czternastki, karpiowe itd.). A przecież państwowe spółki powstawały z pieniędzy z budzetu wszystkich obywateli.

    Natomiast tekst o dobrych ludziach i trzymaniu się razem w kontekscie Polonii to jest dziecinna naiwność. Czy naprawdę uważasz, że p.Kanclerz jest lepszy pod tym względem i nie wziąłby pieniędzy SSP jakby mu oferowali? Odrzuciłby takie wsparcie w imię jakichś zasad?

    Jest taki sam, tylko widać na razie nie udało mu się przekonać odpowiednich osób do takich decyzji. Nie jest to zatem żaden lepszy czy "dobry człowiek" wg Twojej definicji. To taki sam działacz jak inni, tylko po prostu nie miał okazji wziąć na razie.

  40. Powrót do góry    #485
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    haslo o dobrych ludziach to dziadzia Kingpin ukradl mi. Piajak jeden, bo kazdy pijak to zlodziej.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    kingpin (16-03-2023)

  42. Powrót do góry    #486
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Generalnie zgadzam sie z tym, że SSP powinny albo sponsorować reprezentację i reprezentantów kraju albo wcale. Tak samo zresztą uważałem jak rozdawali akcje JSW czy innych firm górnikom/pracownikom, że dlaczego im a innym podatnikom nie? Przecież tamci za pracę dostawali wynagrodzenie miesięczne i inne profity (deputaty węglowe, barbórki, czternastki, karpiowe itd.). A przecież państwowe spółki powstawały z pieniędzy z budzetu wszystkich obywateli.

    Natomiast tekst o dobrych ludziach i trzymaniu się razem w kontekscie Polonii to jest dziecinna naiwność. Czy naprawdę uważasz, że p.Kanclerz jest lepszy pod tym względem i nie wziąłby pieniędzy SSP jakby mu oferowali? Odrzuciłby takie wsparcie w imię jakichś zasad?

    Jest taki sam, tylko widać na razie nie udało mu się przekonać odpowiednich osób do takich decyzji. Nie jest to zatem żaden lepszy czy "dobry człowiek" wg Twojej definicji. To taki sam działacz jak inni, tylko po prostu nie miał okazji wziąć na razie.
    Nie zrozumiales.
    Nie chodzi o SSP a sama osobe Mejzy.
    Same SSP mi tak nie przeszkadzaja,tym
    bardziej jak sa zwiazane z miestem czy regionem.
    Przeciez to takie samo zlo jak finansowanie z pieniedzy
    miejskich a wiekszosc klubow bezposrednio lub posrednio w znacznej mierze z miejskich
    dotacji korzysta.

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    haslo o dobrych ludziach to dziadzia Kingpin ukradl mi. Piajak jeden, bo kazdy pijak to zlodziej.
    Oj tam ,od razu ukradl.
    Pozyczylem, jak Matouszek na 13-stke dla emerytow.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-03-2023 o 11:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #487
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Jeśli kogoś interesuje to konferencja będzie transmitowana na kanale Lubuskiego Sportu.
    Szkoda, że oficjalny kanał klubowy tego nie robi.

    https://www.youtube.com/watch?v=7maQwV_0xX0

  44. Powrót do góry    #488
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,493
    Kliknij i podziękuj
    1,329
    Podziękowania: 971 w 597 postach
    Koorwa nie wierzę...To się dzieje na prawdę!

  45. Powrót do góry    #489
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    JPRDL...Jaki wstyd.


    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 16-03-2023 o 12:15

  46. Powrót do góry    #490
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    łajza starter pack
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #491
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,693
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Falubazom zycze wszystkiego dobrego, a mejzie mariusz w doope!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #492
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    " bedziemy mieli drugi Lublin "....a kto tu chce w Zielonej Gorze drugi Lublin ? co ten gosc w ogole pierydoli ?

  49. Powrót do góry    #493
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,813
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    R. I. P myszowaci
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  50. Powrót do góry    #494
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    po aferze z podpyerdoleniem nazwy klub stacza się dalej i nowym kierunkiem działania będzie chyba okradanie dzieci.
    bo tylko tak można wytłumaczyć udział łajzy.

  51. Powrót do góry    #495
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Słucham tej konferencji i z tego co wywnioskowałem to kontrakty będą historyczne w historii klubu. Enea będzie sypała tyle pieniędzy, aby wrócić na fotel mistrza kraju. Falubaz ma być drugim Lublinem, a w następnym sezonie ma zostać przegoniony pod kątem pieniędzy, bo miejsce Falubazu jest na tymże fotelu i Mejza zrobi wszystko, aby te wagony pieniędzy jechały jeden za drugim.

    Poza tym co z nazwą Falubaz?
    Bo startujecie dalej z nią, ale firma Falubaz przeciez poinformowała, że klub nie podjął rozmów dot. nazwy

Strona 11 z 108 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •