Strona 40 z 108 PierwszyPierwszy ... 3038394041425090 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,756 do 1,800 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1756
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Becker musi być, bo już w ten weekend widzieliśmy, że nawet na własnym torze liderzy nie są jakimiś terminatorami nie będą robić samych trójek (czy nawet samych dwucyfrówek). Tungate 5, Pawlicki 9, Jensen 9.

    Czyli trójka liderów nawet nie zrobiła dwucyfrówki.
    Średnia wszytskich naszych liedrów w tym meczu to: 9,5 pkt./mecz/osobę
    Czyli na styk jesli juniorzy dorzucą 7 i więcej punktów.

    A to był mecz u siebie. W takiej sytuacji skuteczny U24 jest gamechangerem i pozwala na duuuzo wiekszy komfort psychiczny w meczach. O kontuzji to już nawet nie wspomnę...

  2. Powrót do góry    #1757
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Kvech już raczej może być spokojny bo Pieszczek jest do wypożyczenia wystawiony tylko bodajże za 300 tysięcy, wiec albo Lublin albo ktos z 2 ligi (Piła? Kasy nie brakuje z tego co slychac)

  3. Powrót do góry    #1758
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Kvech już raczej może być spokojny bo Pieszczek jest do wypożyczenia wystawiony tylko bodajże za 300 tysięcy, wiec albo Lublin albo ktos z 2 ligi (Piła? Kasy nie brakuje z tego co slychac)
    A po co Lublinowi Pieszczek? Mają go nać na ławę, bo kontuzja może się przytrafić Holderowi, Lindgrenowi bądź Hampelowi?

  4. Powrót do góry    #1759
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Myślę, że predzej w II lidze ktoś może się skusić. ROW pewnie nie będzie chciał wzmacniac rywala do utrzymania się w lidze.
    Druga sprawa, że w niższej lidze nie brakuje klubów gdzie są włodarze z aspiracjami a taki ruch może wywindować zespół w tabeli II ligi. Gniezno, Rawicz, może właśnie Piła. Opole raczej ma z tego co słychac problem z dopięciem budzetu a Rzeszow jest tak mocny, ze nie potrzebuje juz nikogo.

  5. Powrót do góry    #1760
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    A po co Lublinowi Pieszczek? Mają go nać na ławę, bo kontuzja może się przytrafić Holderowi, Lindgrenowi bądź Hampelowi?
    Masz racje, totalnie zapomniałem ze oni to u24 potrzebują wiec raczej tylko 2 liga, w 1 nawet jakby mrozek się zgodził to dopóki ktoś nie ma mocnej kontuzji nie widzę klubu który by go chciał, chyba ze landshut.

  6. Powrót do góry    #1761
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Czyli co, najbliższy mecz ligowy u nas dopiero na koniec miesiąca?

  7. Powrót do góry    #1762
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,823
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,124 w 1,479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Myślę, że predzej w II lidze ktoś może się skusić. ROW pewnie nie będzie chciał wzmacniac rywala do utrzymania się w lidze.
    Druga sprawa, że w niższej lidze nie brakuje klubów gdzie są włodarze z aspiracjami a taki ruch może wywindować zespół w tabeli II ligi. Gniezno, Rawicz, może właśnie Piła. Opole raczej ma z tego co słychac problem z dopięciem budzetu a Rzeszow jest tak mocny, ze nie potrzebuje juz nikogo.
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Masz racje, totalnie zapomniałem ze oni to u24 potrzebują wiec raczej tylko 2 liga, w 1 nawet jakby mrozek się zgodził to dopóki ktoś nie ma mocnej kontuzji nie widzę klubu który by go chciał, chyba ze landshut.
    Jeśli Pieszczek nie łapie się do skłądu w drużynie walczącej o utrzymanie się, to jakim wzmocnieniem może być dla innych? Raczej niewielkim, choć w pewnych warunkach tak.
    I tu właśnie najbardziej w Landshut. Za Wassermana lub Smolińskiego byłby wartością dodaną, ale czy Polak w niemieckiej drużynie liczy się jako zawodnik krajowy czy obcokrajowiec? Swoiste kuriozum.
    Ewentualnie za Nilssona jako obcokrajowiec i przy wyśmienitym Berge w tej chwili oraz skutecznych Huckenbeck+Bloedorn, Landshut mógłby nieco zwiększyć swoje szanse. Jeszcze Gdańsk mógłby skorzystać na zamianie Kościuch/Kaczmarek na Pieszczka.

  8. Powrót do góry    #1763
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,820
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Czyli co, najbliższy mecz ligowy u nas dopiero na koniec miesiąca?
    A wiadomo już kiedy mecz z Ostrowem ? W innym wypadku, najbliższy mecz ligowy u nas jest dopiero 3 czerwca z Łodzią.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #1764
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tu nie ma znaczenia kto kogo zna, z jakich czasów, i ile zapłaci. Liczy się interes klubu.

    Tu trochę przepisy są ułomne. Bo o ile rozumiem, że nie można danego zawodnika drugi raz wypożyczać, to nie rozumiem czemu danego zawodnika nie można oddać, o ile nie przekroczył on limitu tych 12 pkt ? Mam tu na myśli Trofimowa, formalnie to zawodnik Motoru tylko wypożyczony do FZG. W tym układzie jaki zaistniał moglibyśmy go oddać do motoru. Ale nie możemy. Odnośnie Beckera, Becker chciał w tym roku jeszcze pojeździć w I lidze i ewentualnie w przyszłym roku spróbować SE. Najpierw trza byłoby znać jego zdanie. Ale nie sądzę, ze w klubie zgodziliby się na taki manewr. A co jak kontuzje złapie u nas któryś senior ?
    A Becker to gdzie w przyszłym roku w elidze ? nie ma szans

  10. Powrót do góry    #1765
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Jeśli sobotni termin jest zły to dlaczego nie możemy jechać w piątek lub sobotę ?
    Ktoś ma dane na ten temat?

  11. Powrót do góry    #1766
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,820
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Jeśli sobotni termin jest zły to dlaczego nie możemy jechać w piątek lub sobotę ?
    Ktoś ma dane na ten temat?
    Musiałbyś sprawdzić mocno kalendarz. To nie nam nie pasuje ten termin tylko ostrowianom ze względu na Gustsa, który jedzie w sobotę kwalifikacje IMŚJ, pewnie w piątek jest trening.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #1767
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie było mnie przez weekend więc piszę poniewczasie.

    Tak, jestem trochę pofilmowany na punkcie Tungatea, uważam, że jako jedyny z obecnego składu utrzyma swoje punkty po awansie. Pawlicki i abuczkowski to zawodnicy na może 7 punktów z jakimś pojedynczym wyskokiem (ale za rok Grudziądza już nie będzie wiec z kim??) a Tungate z dobrym sprzętem dychę średnio zrobi. Na pewno dużo więcej niż obecny Dudek na ten przykład.

    Czy jest lepszy od Frickea? Raczej nie ale co z tego skoro to Max miał być liderem a zawalił mecz o awans? Teraz Max zrobił trochę punktów w ostatnich meczach a na początku to przez niego Grudziądz tracił punkty.

    Tungate w SE nie ma byc liderem bo go na to nie stać, może kiedyś. Doyle zaczynał tak samo jak on.

  13. Powrót do góry    #1768
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Hah no zaczynał tak samo jak Tungate, tylko rokrocznie szedł w górę, a Tungate swój życiowy sezon ma już dawno za sobą. Jego jazda w lidze szwedzkiej czy epizodyczna w angielskiej (np. końcówka zeszłoroczna) to raczej nie potwierdzają ekstraligowych możliwości. Wg mnie pojedzie w E-lidze nigdy, chyba że powiększą ligę.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Musiałbyś sprawdzić mocno kalendarz. To nie nam nie pasuje ten termin tylko ostrowianom ze względu na Gustsa, który jedzie w sobotę kwalifikacje IMŚJ, pewnie w piątek jest trening.
    Trening w dniu zawodów, ale piątek wiadomo TV nie pasuje i niedziela też. A mogliby puścić o 14 w niedzielę w sumie i wywalić co innego z TV (i tak denne mecze).
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #1769
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie było mnie przez weekend więc piszę poniewczasie.

    Tak, jestem trochę pofilmowany na punkcie Tungatea, uważam, że jako jedyny z obecnego składu utrzyma swoje punkty po awansie. Pawlicki i abuczkowski to zawodnicy na może 7 punktów z jakimś pojedynczym wyskokiem (ale za rok Grudziądza już nie będzie wiec z kim??) a Tungate z dobrym sprzętem dychę średnio zrobi. Na pewno dużo więcej niż obecny Dudek na ten przykład.

    Czy jest lepszy od Frickea? Raczej nie ale co z tego skoro to Max miał być liderem a zawalił mecz o awans? Teraz Max zrobił trochę punktów w ostatnich meczach a na początku to przez niego Grudziądz tracił punkty.

    Tungate w SE nie ma byc liderem bo go na to nie stać, może kiedyś. Doyle zaczynał tak samo jak on.
    To się wkońcu zdecyduj. Piszesz, że nie ma być liderem, bo go na to nie stać ale też piszesz, że będzie robił średnio 10 pkt na mecz. To jak będzie robił 10 pkt co mecz to chyba będzie tym liderem?

    Rohan to nawet w 1 lidze nie robi średnio dychy. Po ewentualnym awansie jest pierwszym do pożegnania... Może Gortat mu załatwi kontrakt w Lublinie...

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibic123 za jego przydatny post!

    Buszmen (15-05-2023)

  16. Powrót do góry    #1770
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak nasz lider w SE ma robić 10 punktów to może lepiej odpuścić ten awans, lol. No chyba, że takie ambicje kibica, to rozumiem.

  17. Powrót do góry    #1771
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    To się wkońcu zdecyduj. Piszesz, że nie ma być liderem, bo go na to nie stać ale też piszesz, że będzie robił średnio 10 pkt na mecz. To jak będzie robił 10 pkt co mecz to chyba będzie tym liderem?

    Rohan to nawet w 1 lidze nie robi średnio dychy. Po ewentualnym awansie jest pierwszym do pożegnania... Może Gortat mu załatwi kontrakt w Lublinie...
    A bierzta tego Gortata za dopłatą....

  18. Powrót do góry    #1772
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jak nasz lider w SE ma robić 10 punktów to może lepiej odpuścić ten awans, lol. No chyba, że takie ambicje kibica, to rozumiem.
    Żeby on robił dychę i przy tym nie był Waszym liderem to musielibyście mieć kapelę na poziomie Sparty czy Motoru... Ochłoń albo procenty po weekendzie nadal trzymają.

  19. Powrót do góry    #1773
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Właśnie w tv mówili, że kolejny tuner odmówił współpracy Dudkowi. Albo ma pecha albo coś jest na rzeczy, że top go omija. W tym sezonie Patryk stał się żużlową popierdułką. Nie powiem, żeby mnie to cieszyło.

  20. Powrót do góry    #1774
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,663
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,386 w 4,354 postach
    Rohan w ekstralidze? Jak on jest ze dwa razy gorszy do takiego Fricka, ktory sobie srednio radzi.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (16-05-2023), dockm (16-05-2023)

  22. Powrót do góry    #1775
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    No ale Sobotch sie w nim zakochał a prawda jest taka ze po awansie Falubazu jest na wylocie

  23. Powrót do góry    #1776
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Tungate w ekstralidze to poziom obecnego Miśkowiaka.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Powrót do góry    #1777
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Spoko, ja się nie muszę znać. Ważne, że inni się znają lepiej

    Ja tylko sukcesywnie przyjmuję browary

  25. Powrót do góry    #1778
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Ja mogę się zalozyc o to, ile razy wpyerdoli się w taśmę- bo w tym aspekcie niewątpliwie ma talent
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (15-05-2023)

  27. Powrót do góry    #1779
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Spoko, ja się nie muszę znać. Ważne, że inni się znają lepiej

    Ja tylko sukcesywnie przyjmuję browary
    Oczywiście że się nie znasz
    Trochę Cię tu nie było ale widzę że stęskniłeś się za prowokacjami i pisaniem głupot

  28. Powrót do góry    #1780
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 63 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedway5 Zobacz posta
    Właśnie w tv mówili, że kolejny tuner odmówił współpracy Dudkowi. Albo ma pecha albo coś jest na rzeczy, że top go omija. W tym sezonie Patryk stał się żużlową popierdułką. Nie powiem, żeby mnie to cieszyło.
    przecież odchodząc z Falubazu uzyskał dojście do top tunera świata, teraz Zmarzlik, Kubera, Woźniak robią wyniki a Patryk jedzie do tyłu. Nie kumam już sam tego, byłem przekonany że w Apatorze będą na niego dmuchać chuchać, że Kowalski zrobi mu fury porównywalne do Zmarzlika a tu... nasz chłop sie zwija. Najgorzej, bo brak wyników z każdym meczem będzie go coraz bardziej dołował

  29. Powrót do góry    #1781
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Oczywiście że się nie znasz
    Trochę Cię tu nie było ale widzę że stęskniłeś się za prowokacjami i pisaniem głupot
    Ważne, że zawsze się znajdzie ktoś kto wyprostuje pilnika, prawda.

    Powiedzieć swoje zdanie to wyśmieją, zapomniałem jakie ogromne ega tu występują

  30. Powrót do góry    #1782
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ważne, że zawsze się znajdzie ktoś kto wyprostuje pilnika, prawda.

    Powiedzieć swoje zdanie to wyśmieją, zapomniałem jakie ogromne ega tu występują
    Pikników się szanuje a Ty jesteś co najwyżej kpina i żart

  31. Powrót do góry    #1783
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Głupi jesteś jak but. Mam na koncie sporą ilość wyjazdów i co nieco przeżyłem, nawet jak takie elementy jak ty będą umniejszać wszystkiemu. I kto tu kpi?

  32. Powrót do góry    #1784
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,634
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedway5 Zobacz posta
    Właśnie w tv mówili, że kolejny tuner odmówił współpracy Dudkowi. Albo ma pecha albo coś jest na rzeczy, że top go omija. W tym sezonie Patryk stał się żużlową popierdułką. Nie powiem, żeby mnie to cieszyło.

    Jakiś czas temu przywolywano że Dudek kompletnie nie ogarnia sprzętu, tylko całe życie jechał na tym co mu podstawiono, nawet Musielak żartował że Dudek jakiś czas temu średnio wiedział co to dysza. Może o to chodzi? Z jakiegoś powodu, mimo mega wysokiego budżetu Patryk ma problem by sobie poukładać pewne rzeczy. A nie wydaje się osobą, z którą się ciężko współpracuje, ma też środki finansowe. Kolejki powinny być by u niego mechanikowac czy robić mu silniki, a z jakiegoś powodu jest omijany. Odkąd mniej się angażuje Sławek to tam jest zjazd niewyobrażalny. Wcześniej były jakieś przebłyski chociaż.

  33. Powrót do góry    #1785
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Zgadza się. Natomiast regułą było u Patryka, niezależnie czy był z ojcem, czy nie, że zawsze coś kombinowali w ustawieniach. I nawet jak był w formie, to śliwka robaczywka musiała być np. 3,3,0,2,3.

  34. Powrót do góry    #1786
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Głupi jesteś jak but. Mam na koncie sporą ilość wyjazdów i co nieco przeżyłem, nawet jak takie elementy jak ty będą umniejszać wszystkiemu. I kto tu kpi?
    Rzeczywiście musiałeś wiele przeżyć na wyjazdach, skoro po zakończeniu tej kariery wyzywasz i obrażasz ludzi związanych z Falubazem

  35. Powrót do góry    #1787
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jak nasz lider w SE ma robić 10 punktów to może lepiej odpuścić ten awans, lol. No chyba, że takie ambicje kibica, to rozumiem.
    sobotch, co roku w ekstralidze średnią biegową (z bonusami) na poziomie min. 2,000 (czyli około 10 pkt. w meczu) ma 12-16 facetów.
    Tzn., że średnio przypada po dwóch na klub.
    A dwóch najlepszych w klubie, to chyba właśnie liderzy?

  36. Powrót do góry    #1788
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,820
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    sobotch, co roku w ekstralidze średnią biegową (z bonusami) na poziomie min. 2,000 (czyli około 10 pkt. w meczu) ma 12-16 facetów.
    Tzn., że średnio przypada po dwóch na klub.
    A dwóch najlepszych w klubie, to chyba właśnie liderzy?
    To zależy kogo spytasz. Są tu tacy co twierdzą, że zawodnik ze średnią 2,0 to jeszcze żaden lider.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #1789
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,634
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Średnie bywają zdradliwe. Dudek 2.0 osiągal regularnie, a jego liderowanie było podważane przez kibiców ZG i później Apatora, czemu w sumie ciężko się jakkolwiek dziwić.

  38. Powrót do góry    #1790
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Średnie bywają zdradliwe. Dudek 2.0 osiągal regularnie, a jego liderowanie było podważane przez kibiców ZG i później Apatora, czemu w sumie ciężko się jakkolwiek dziwić.
    Dokładnie. Możesz zrobić 2.0 punktując na 16 pkt w 6 startach - drużyna przegrywa 35:55, albo 40:50 (jak Falubaz ze Stalą), a przy okazji zaliczyć 9/5 w meczu gdzie druzyna przegrywa 44:46 - Czwa, Leszno np. Dlatego średnie bywają zdradliwe.

    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Dokładnie. Możesz zrobić 2.0 punktując na 16 pkt w 6 startach - drużyna przegrywa 35:55, albo 40:50 (jak Falubaz ze Stalą), a przy okazji zaliczyć 9/5 w meczu gdzie druzyna przegrywa 44:46 - Czwa, Leszno np. Dlatego średnie bywają zdradliwe.
    Co z tego, że 25 / 11 - daje 2,273, jak klub ma 0 pkt

  39. Powrót do góry    #1791
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,337
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    Tungate w elypie mialby tylko sens jakby mial mniej niz 24 lata , ale w tych poeknych okolicznosciiach orzyrody nadaje sie tylko na 1 lige

  40. Powrót do góry    #1792
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,820
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Tungate w elypie mialby tylko sens jakby mial mniej niz 24 lata , ale w tych poeknych okolicznosciiach orzyrody nadaje sie tylko na 1 lige
    Milik, Lebiediev, Jacobsen, Fajfer, itd też nie mają niby sensu. A jednak są w SE. Jeszcze niedawno wielu twierdziło, że Zengota w SE to pomyłka. No bo 17 zawodnik I ligi w sezonie 2022 jest bez sensu w SE. A jest i jedzie lepiej niż Dudek, Woryna, JHJ czy Piter Pawlicki.

    Więc nie rozumiem czemu, ubiegłoroczny 7 zawodnik I ligi, nie mógłby spiąć pośladów i jechać w SE na poziomie 1,7-2,0 ? Skoro 17 zawodnik może to czemu nie 7 ? Bo co ? Oczywiście nie twierdzę, że tak bedzie, bo tego nie wie nikt. Ale wyrokowanie z góry, że taki Tungate w SE to pomyłka, jest oparte tylko i wyłącznie na czyimś widzi mi się.

    Ok, ktoś powie, że Słowak, Tai, Piter, czy nawet Thomsen, gwarantują więcej niż Tungate. Zgoda, teoretycznie gwarantują więcej. Tylko karwa trzeba ich jeszcze zakontraktować. A to może być, z różnych względów nie możliwe.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1793
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Milik, Lebiediev, Jacobsen, Fajfer, itd też nie mają niby sensu. A jednak są w SE. Jeszcze niedawno wielu twierdziło, że Zengota w SE to pomyłka. No bo 17 zawodnik I ligi w sezonie 2022 jest bez sensu w SE. A jest i jedzie lepiej niż Dudek, Woryna, JHJ czy Piter Pawlicki.

    Więc nie rozumiem czemu, ubiegłoroczny 7 zawodnik I ligi, nie mógłby spiąć pośladów i jechać w SE na poziomie 1,7-2,0 ? Skoro 17 zawodnik może to czemu nie 7 ? Bo co ? Oczywiście nie twierdzę, że tak bedzie, bo tego nie wie nikt. Ale wyrokowanie z góry, że taki Tungate w SE to pomyłka, jest oparte tylko i wyłącznie na czyimś widzi mi się.

    Ok, ktoś powie, że Słowak, Tai, Piter, czy nawet Thomsen, gwarantują więcej niż Tungate. Zgoda, teoretycznie gwarantują więcej. Tylko karwa trzeba ich jeszcze zakontraktować. A to może być, z różnych względów nie możliwe.
    No bo nie mają sensu. Jeżdżą tylko w EE bo w tych klubach albo nie mieli kasy albo nie było kogoś lepszego do wzięcia. A po wynikach widać, że to zawodnicy pierwszoligowi, z pojedynczymi wyskokami.

  42. Powrót do góry    #1794
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,337
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Milik, Lebiediev, Jacobsen, Fajfer, itd też nie mają niby sensu. A jednak są w SE. Jeszcze niedawno wielu twierdziło, że Zengota w SE to pomyłka. No bo 17 zawodnik I ligi w sezonie 2022 jest bez sensu w SE. A jest i jedzie lepiej niż Dudek, Woryna, JHJ czy Piter Pawlicki.

    Więc nie rozumiem czemu, ubiegłoroczny 7 zawodnik I ligi, nie mógłby spiąć pośladów i jechać w SE na poziomie 1,7-2,0 ? Skoro 17 zawodnik może to czemu nie 7 ? Bo co ? Oczywiście nie twierdzę, że tak bedzie, bo tego nie wie nikt. Ale wyrokowanie z góry, że taki Tungate w SE to pomyłka, jest oparte tylko i wyłącznie na czyimś widzi mi się.

    Ok, ktoś powie, że Słowak, Tai, Piter, czy nawet Thomsen, gwarantują więcej niż Tungate. Zgoda, teoretycznie gwarantują więcej. Tylko karwa trzeba ich jeszcze zakontraktować. A to może być, z różnych względów nie możliwe.
    Maja sens tylko wtedy koedy mass np 2 dobrych juniorow, jskbysmy swansowali np i kosztem jazdy Tungate mialbo byc np wykupienie Maxa i Przyjemskiego wtedy bylby za jego jazda

  43. Powrót do góry    #1795
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,820
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    No bo nie mają sensu. Jeżdżą tylko w EE bo w tych klubach albo nie mieli kasy albo nie było kogoś lepszego do wzięcia. A po wynikach widać, że to zawodnicy pierwszoligowi, z pojedynczymi wyskokami.
    No i wszystko w tym temacie. Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie czemu taki Tungate miałby jeździć w SE. Nie wytłumaczyłeś tylko czemu taki Zengi punktuje lepiej niż JHJ, Piter Pawlicki, czy Dudek. Przecież to nie ma sensu, z tego co mówicie.

    Leszno też brało Zena bo już nie było kogo brać. Ale gość punktuje na poziomie 1,9. Czemu, skoro nie ma sensu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #1796
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i wszystko w tym temacie. Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie czemu taki Tungate miałby jeździć w SE. Nie wytłumaczyłeś tylko czemu taki Zengi punktuje lepiej niż JHJ, Piter Pawlicki, czy Dudek. Przecież to nie ma sensu, z tego co mówicie.

    Leszno też brało Zena bo już nie było kogo brać. Ale gość punktuje na poziomie 1,9. Czemu, skoro nie ma sensu ?
    Tungate nie będzie jeździł w SE, bo są od niego lepsi zawodnicy do zakontrakowania przez beniaminka czy inny słabszy klub. Chyba, że Gortat załatwi mu kontrakt w Lublinie. Więc się raczej nie przekonasz czy Tungate zrobiłby 1,7-2,0 w SE.

  45. Powrót do góry    #1797
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    No, no! Przemek w Szwedzkiej 2:0 z Zmarzlikiem. Mozna, można. A na dodatek raz go z Piterem na 5-1 trzasnęli

  46. Powrót do góry    #1798
    Początkujący
    Dołączył
    16-05-2023
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomo czemu Rasmus nie jedzie w Szwecji?

  47. Powrót do góry    #1799
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    No, no! Przemek w Szwedzkiej 2:0 z Zmarzlikiem. Mozna, można. A na dodatek raz go z Piterem na 5-1 trzasnęli
    Ba, nawet 3:0

  48. Powrót do góry    #1800
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pawciollo Zobacz posta
    Wiadomo czemu Rasmus nie jedzie w Szwecji?
    Chory jest

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •