Strona 32 z 108 PierwszyPierwszy ... 2230313233344282 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,440 z 4857

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1396
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,011
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Podeprzyj to jakimś argumentem, tak aby z ciebie już teraz, się nie śmiali.

    Nie mówimy o tym co będzie za rok czy dwa lata. Mówimy o tym co było w sezonie 2022 i co jest dzisiaj.



    .
    No chociazby Kvech srebro w IMSJ Lampart 4 czy tam 5 ,Kvech z awansem do finalu chellendze SEC a Lamparta tam nie widać

    Coś jeszcze ?

  2. Powrót do góry    #1397
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Kvech może spokojnie objeżdżać ekstraligowych U24 jak Lampart, Lidsey, Świdnicki, Miskowiak, Krakowiak, Jasinski itd.

  3. Powrót do góry    #1398
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No chociazby Kvech srebro w IMSJ Lampart 4 czy tam 5 ,Kvech z awansem do finalu chellendze SEC a Lamparta tam nie widać

    Coś jeszcze ?
    Przecież to jest cyrkuśniku zbliżony poziom. A ty coś pyerdolisz o róznicy między nimi tak jak by Kvech zdobył już ze trzy tytuły IMŚJ i woził za sobą seniorów w I lidze, a Lampart odjechał dopiero kilka meczów.

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Kvech może spokojnie objeżdżać ekstraligowych U24 jak Lampart, Lidsey, Świdnicki, Miskowiak, Krakowiak, Jasinski itd.
    No może, nikt nie mówi, że nie. Tyle, że z jakichś powodów Toruń jednak postawił na Lamparta a nie na Kvecha.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #1399
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,379
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No może, nikt nie mówi, że nie. Tyle, że z jakichś powodów Toruń jednak postawił na Lamparta a nie na Kvecha.
    FZG też kiedyś postawił na Lindbaecka, a nie na Lamberta. Teraz jeden jeździ w Poznaniu, a drugi w SE i SGP...

  5. Powrót do góry    #1400
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Tylko że prawdopodobnie w przyszłym sezonie nie będzie tam miejsca dla niego muszą kogoś się pozbyć a potrzebują zawodnika u24, Janowski, Woffinden, Laguta, Bewley i nie ma miejsca dla Piotrka. Też mi się wydaje że wyląduje u was jak awansujecie
    Dzięki. Nie nadążam z przepisami do przodu

  6. Powrót do góry    #1401
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Patryś poszedł do Torunia, żeby się rozwijać 1,45 na ten moment po niespełna 4 spotkaniach. Chyba zwijać, dramat, co się z nim porobiło.

  7. Powrót do góry    #1402
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Patryś poszedł do Torunia, żeby się rozwijać 1,45 na ten moment po niespełna 4 spotkaniach. Chyba zwijać, dramat, co się z nim porobiło.
    Gdzie ten Borowiak?

  8. Powrót do góry    #1403
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,011
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież to jest cyrkuśniku zbliżony poziom. A ty coś pyerdolisz o róznicy między nimi tak jak by Kvech zdobył już ze trzy tytuły IMŚJ i woził za sobą seniorów w I lidze, a Lampart odjechał dopiero kilka meczów.


    No zblizony.Poki co. Róznica taka ze Lampart za rok będzie jeżdził w 1 lidze a Kvech w ekstralidze
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 29-04-2023 o 09:04

  9. Powrót do góry    #1404
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No zblizony.Poki co. Róznica taka ze Lampart za rok będzie jeżdził w 1 lidze a Kvech w ekstralidze
    Od trzech lat to piszesz. A Kvech dalej w I lidze.

    Podobnie pisałeś o Madsie Hansenie. A ten aktualnie szlifuje formę w Gdańsku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #1405
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Dla Kvecha to poziom Milika 2016-2017 jest nieosiagalny. Nie rozumiem kompletnie podjarki tym zawodnikiem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (29-04-2023)

  12. Powrót do góry    #1406
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Gdzie ten Borowiak?
    Młody jeszcze się leczy. Brudzi mu się trochę to biodro. Trzeba poczekać jeszcze.

  13. Powrót do góry    #1407
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,011
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Od trzech lat to piszesz. A Kvech dalej w I lidze.

    Podobnie pisałeś o Madsie Hansenie. A ten aktualnie szlifuje formę w Gdańsku.
    No tak a Ty obiecałeś 1,5 na bieg Tondera w ekstralidze a chłop już jest zmieniony przez Brenanna i zmierza ku 2 lidze

    Poza tym Mads miał oferty z eligi

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...brzeze-jako-te

    Kvech też z Torunia a czemu wybrali lamparta to chyba wiedzą oni sami

  14. Powrót do góry    #1408
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No tak a Ty obiecałeś 1,5 na bieg Tondera w ekstralidze a chłop już jest zmieniony przez Brenanna i zmierza ku 2 lidze

    Poza tym Mads miał oferty z eligi

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...brzeze-jako-te

    Kvech też z Torunia a czemu wybrali lamparta to chyba wiedzą oni sami
    Czemu znowu łżesz kłamco ? Zacytuj mi choc jeden mój post gdzie tak obiecałem ?

    Uważałem i zdania nie zmieniłem, ze to Tonder powinien regularnie jeździć na pozycji U24 w FZG. A nie Kvech. Bo może być tak, że jak chłop się rozjeździ to dojdzie do poziomu średniej 1,5 na bieg. Widzisz różnice czopku czy dalej nie widzisz ?

    Nie mam nic przeciwko zagranicznym zawodnikom. Ale jeśli ich poziom jest zbliżony do poziomu naszych zawodników, to nie widzę powodu aby pogonić naszego a inwestować w zagranicznego. Zdaje się, że do podobnych wniosków doszli w Gorzowie, po megatalencie Birkemose, a potem po epizodzie P. Hansena, przeprosili się z Jasińskim. I słusznie. Bo po chuy pompować kasę w zagranicznego grajka kiedy rodzimy zawodnik oferuje podobne możliwości. A ty dalej będziesz bredził o tym co ci się przyśni, i szukał perełek wśród zagranicznych grajków. Ale tego co masz pod nosem nie zauważysz nawet. Taki z ciebie znawca tematu.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dla Kvecha to poziom Milika 2016-2017 jest nieosiagalny. Nie rozumiem kompletnie podjarki tym zawodnikiem.
    Ja mu dawałem maks co może osiągnąć to poziom Milika. On regularnie potwierdza tylko to, że robi dużo wiatru na torze, co często kończy się kraksą. W tamtym roku zaliczył właśnie kilka dzwonów, w tym roku tez liga jeszcze dobrze nie ruszyła a już załatwił Jelenia. Ale niektórzy dają się nabrać na tą jego agresywną jazdę po całym torze. I widzą w tym potencjał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #1409
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,011
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czemu znowu łżesz kłamco ? Zacytuj mi choc jeden mój post gdzie tak obiecałem ?

    Uważałem i zdania nie zmieniłem, ze to Tonder powinien regularnie jeździć na pozycji U24 w FZG. A nie Kvech. Bo może być tak, że jak chłop się rozjeździ to dojdzie do poziomu średniej 1,5 na bieg. Widzisz różnice czopku czy dalej nie widzisz ?

    Nie mam nic przeciwko zagranicznym zawodnikom. Ale jeśli ich poziom jest zbliżony do poziomu naszych zawodników, to nie widzę powodu aby pogonić naszego a inwestować w zagranicznego. Zdaje się, że do podobnych wniosków doszli w Gorzowie, po megatalencie Birkemose, a potem po epizodzie P. Hansena, przeprosili się z Jasińskim. I słusznie. Bo po chuy pompować kasę w zagranicznego grajka kiedy rodzimy zawodnik oferuje podobne możliwości. A ty dalej będziesz bredził o tym co ci się przyśni, i szukał perełek wśród zagranicznych grajków. Ale tego co masz pod nosem nie zauważysz nawet. Taki z ciebie znawca tematu.



    Ja mu dawałem maks co może osiągnąć to poziom Milika. On regularnie potwierdza tylko to, że robi dużo wiatru na torze, co często kończy się kraksą. W tamtym roku zaliczył właśnie kilka dzwonów, w tym roku tez liga jeszcze dobrze nie ruszyła a już załatwił Jelenia. Ale niektórzy dają się nabrać na tą jego agresywną jazdę po całym torze. I widzą w tym potencjał.
    Ale Tonder od 3 lat sie rozjezdza i nie może. To czemu w Łodzi Cieslak już po 2 meczach z niego rezygnuje ? I w Gorzowie nikt na poważnie nie traktuje Jasinskiego na u24 to tylko roczna przygoda trzeba brać innego za rok

  16. Powrót do góry    #1410
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ale Tonder od 3 lat sie rozjezdza i nie może. To czemu w Łodzi Cieslak już po 2 meczach z niego rezygnuje ? I w Gorzowie nikt na poważnie nie traktuje Jasinskiego na u24 to tylko roczna przygoda trzeba brać innego za rok
    Gdzie ci się czopku Tonder rozjeżdża ? Ubiegły sezon to jeździł regularnie Kvech a nie Tonder. W sezonie 2021 Tonder miał połowę sezonu kontuzję. A ty pyerdolisz, że się rozjeżdża. Kvech jeźdizł ponad dwa razy tyle co Tonder, Tonder często wchodził w mecz w drugiej połowie zawodów a mimo to średnią maja taką samą. Więc gdzie ta rzekoma przewaga Kvecha ?

    Pokaż mi lepszego grajka od Jasińskiego na U24 na przyszły rok ? Takiego który gwarantuje lepsze wyniki ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 29-04-2023 o 14:06
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1411
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 575 w 423 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Gdzie ci się czopku Tonder rozjeżdża ? Ubiegły sezon to jeździł regularnie Kvech a nie Tonder. W sezonie 2021 Tonder miał połowę sezonu kontuzję. A ty pyerdolisz, że się rozjeżdża. Kvech jeźdizł ponad dwa razy tyle co Tonder, Tonder często wchodził w mecz w drugiej połowie zawodów a mimo to średnią maja taką samą. Więc gdzie ta rzekoma przewaga Kvecha ?

    Pokaż mi lepszego grajka od Jasińskiego na U24 na przyszły rok ? Takiego który gwarantuje lepsze wyniki ?
    Seifert-Salk na razie w 1 lidze
    (3,3,2,3,2)
    (2,2,3,3,3,2)

  18. Powrót do góry    #1412
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Seifert-Salk na razie w 1 lidze
    (3,3,2,3,2)
    (2,2,3,3,3,2)
    To jeszcze nie świadczy, że jest lepszy na SE od Jasińskiego. Pojechał fajnie dwa mecze na swoim torze, z nie za mocnym przeciwnikiem w I lidze. I tyle. P. Hansen też miał fajne mecze jak jeździł w Ostrowi. I też byś pisał, że zjada takiego Jasińskiego na śniadanie. A jak to się skończyło to wszyscy wiemy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #1413
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,741
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,111 w 1,470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta


    Ja mu dawałem maks co może osiągnąć to poziom Milika. On regularnie potwierdza tylko to, że robi dużo wiatru na torze, co często kończy się kraksą. W tamtym roku zaliczył właśnie kilka dzwonów, w tym roku tez liga jeszcze dobrze nie ruszyła a już załatwił Jelenia. Ale niektórzy dają się nabrać na tą jego agresywną jazdę po całym torze. I widzą w tym potencjał.
    Czyli Kvech bandyta? Załatwił Jelenia!
    Akurat jest powtóka i żadnego załatwiania tam nie ma. Zwyczajna walka o pozycję ramię w ramię, w której obaj zasłużyli na wykluczenie i żaden. Przecież tam Jeleń będac na szerokiej na wirażu, zamiast naturalnie jak to sam już pisąłeś, na prostej dojechać do bandy, Jeleń skręcił w stronę krawężnika zajeżdżając Kvechovi tor jazdy. I to Kvech był już przed Jeleniem, bo Jeleń swoim ramieniem ciągnął prawą dłoń Kvecha na manetce/kierownicy, a nie odwrotnie. Popatrz na spokojnie, uprzednio umywając porządnie oczy.
    Tam wina Kvecha była taka sama jak Jelenia, a ty już z Kvecha zrobiłeś bandytę, który załatwia rywali bez skrupułów.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To jeszcze nie świadczy, że jest lepszy na SE od Jasińskiego. Pojechał fajnie dwa mecze na swoim torze, z nie za mocnym przeciwnikiem w I lidze. I tyle. P. Hansen też miał fajne mecze jak jeździł w Ostrowi. I też byś pisał, że zjada takiego Jasińskiego na śniadanie. A jak to się skończyło to wszyscy wiemy.
    Hansen jest lepszym zawodnikiem niż Jasiński, tak jak Kvech od Tondera, ale...szkoda prądu na tłumaczenie ci czegokolwiek.

  20. Powrót do góry    #1414
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 575 w 423 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To jeszcze nie świadczy, że jest lepszy na SE od Jasińskiego. Pojechał fajnie dwa mecze na swoim torze, z nie za mocnym przeciwnikiem w I lidze. I tyle. P. Hansen też miał fajne mecze jak jeździł w Ostrowi. I też byś pisał, że zjada takiego Jasińskiego na śniadanie. A jak to się skończyło to wszyscy wiemy.
    Przypominam, że piszemy o chłopaku który pojechał 4 mecze i pokonał dotychczas 4ech rywali (ewentualnie 5ciu jeśli liczyć Lewandowskiego x2).
    Wspomniany przez Ciebie Hansen w debiucie rok temu zrobil 4 rywali.
    Ostatnio edytowane przez Goldi ; 29-04-2023 o 16:35

  21. Powrót do góry    #1415
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,379
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To jeszcze nie świadczy, że jest lepszy na SE od Jasińskiego. Pojechał fajnie dwa mecze na swoim torze, z nie za mocnym przeciwnikiem w I lidze. I tyle. P. Hansen też miał fajne mecze jak jeździł w Ostrowi. I też byś pisał, że zjada takiego Jasińskiego na śniadanie. A jak to się skończyło to wszyscy wiemy.
    Jasiński wczoraj pokazał jakim ''dobrym'' jest zawodnikiem...


    Mariusz zacznij już lepiej liczyć jak to zrobić, żeby w ćwierćfinale i półfinale pojechać z Łodzią


    Dobrze, że w klubie teraz najważniejsze decyzje podejmuje Protasiewicz, a nie ludzie z takim myśleniem jak Mariusz...

  22. Powrót do góry    #1416
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Przypominam, że piszemy o chłopaku który pojechał 4 mecze i pokonał dotychczas 4ech rywali (ewentualnie 5ciu jeśli liczyć Lewandowskiego x2).
    Wspomniany przez Ciebie Hansen w debiucie rok temu zrobil 4 rywali.
    Ale to nie istotne jest. Chodzi o to, że nie ma tu jakieś wielkiej przewagi zagranicznych zawodników nad takim Jasińskim na tej pozycji. Ale rzecz w tym, że magia nazwisk działa, a u nas w PL panuje jakieś dziwne przekonanie, że zagraniczny będzie lepszy, bo ładnie na motorze wygląda i robi dużo wiatru na torze. A potem się okazuje, że to zbliżony poziom jest, jeśli chodzi o skuteczność w skali sezonu.

    Jasiński wczoraj pokazał jakim ''dobrym'' jest zawodnikiem...
    Przecież czopku nikt nie twierdzi, że to wymiatacz jakiś jest, bo nie jest. Zrobił wczoraj 5+1 czyli swoje zrobił. Stal przegrała bo zawiódł Fajfer który zrobił 2+1 i Thomsen zdobywca 7 oczek.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 29-04-2023 o 16:43
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #1417
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,379
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    Przecież czopku nikt nie twierdzi, że to wymiatacz jakiś jest, bo nie jest. Zrobił wczoraj 5+1 czyli swoje zrobił. Stal przegrała bo zawiódł Fajfer który zrobił 2+1 i Thomsen zdobywca 7 oczek.
    Nie gotuj się tak. Chodziło mi o umiejętności cyrkuśniku. Obejrzyj sobie jeszcze raz ten mecz...

  24. Powrót do góry    #1418
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Nie gotuj się tak. Chodziło mi o umiejętności cyrkuśniku. Obejrzyj sobie jeszcze raz ten mecz...
    Dalej nie dociera. Co z tego, że taki Jasiński to nie jest wirtuoz ? Skoro taki P.Hansen czy Birkemose tez nimi nie byli, a skuteczność w skali sezonu jest podobna.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #1419
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,468
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,646 w 2,162 postach
    Jprdl Kvech, Tonder, podobne mozliwosci/umiejętności....Mariuszowi sie znowu kaftan rozwiazal.

  26. Powrót do góry    #1420
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jprdl Kvech, Tonder, podobne mozliwosci/umiejętności....Mariuszowi sie znowu kaftan rozwiazal.
    Nie wiem jak ty czopku oceniasz umiejętności czy możliwości. Chyba masz szklana kulę albo za styl dajesz dodatkowe pkt. Ale ja oceniam skuteczność na torze. A tą w sezonie 2022 mieli na tym samym poziomie. Kvech 1,618, Tonder 1,606. I tu należy zwrócić uwagę, że Tonder miał dużo bardziej pod górkę, bo odjechał o połowę mniej biegów a w tych w których jechał, wchodził z reguły w II części meczów. Nieistotne, możesz zaklinać rzeczywistość, ale skuteczność ci zawodnicy mają zbliżoną.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1421
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,379
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem jak ty czopku oceniasz umiejętności czy możliwości. Chyba masz szklana kulę albo za styl dajesz dodatkowe pkt. Ale ja oceniam skuteczność na torze. A tą w sezonie 2022 mieli na tym samym poziomie. Kvech 1,618, Tonder 1,606. I tu należy zwrócić uwagę, że Tonder miał dużo bardziej pod górkę, bo odjechał o połowę mniej biegów a w tych w których jechał, wchodził z reguły w II części meczów. Nieistotne, możesz zaklinać rzeczywistość, ale skuteczność ci zawodnicy mają zbliżoną.
    Różnica między nimi jest też taka, że Tonder jedzie ostatni sezon na pozycji U24 i jak dalej będzie jeździł tak jak jeździ to nie znajdzie klubu w 1 lidze, a Kvech ma jeszcze następne 2 lata jazdy na pozycji U24 cyrkuśniku...

  28. Powrót do góry    #1422
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zrobił wczoraj 5+1 czyli swoje zrobił.
    Tiaaaaa. 2 punkty w biegu z dwuosobową obsadą, 1 punkt w biegu z trzyosobową obsadą, 1+1 na Grzelaku.

  29. Powrót do góry    #1423
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,011
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Tiaaaaa. 2 punkty w biegu z dwuosobową obsadą, 1 punkt w biegu z trzyosobową obsadą, 1+1 na Grzelaku.
    Daj spokoj z tą rozpiską liczą się punkty. 5 zrobił ? zrobił. 15000 pln skasował ? skasował

    Tonder 2024 2 liga bo nikt go w 1 nie wezmie na pl seniora

    Kvech 2024 ekstraliga

    poziomy podobne

  30. Powrót do góry    #1424
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Daj spokoj z tą rozpiską liczą się punkty. 5 zrobił ? zrobił. 15000 pln skasował ? skasował

    Tonder 2024 2 liga bo nikt go w 1 nie wezmie na pl seniora



    poziomy podobne
    Przecież ty od 2 lat nawijasz tutaj smutki, że taki Tonder to tylko II liga bo do I ligi nikt go nie weźmie. W tym roku Cieślak zrobił ciebie w chuya. A ty dalej ryczysz.

    Kvech 2024 ekstraliga
    Skąd wiesz, że FZG awansuje ? Bo jeśli nie awansuje, to Kvech dalej będzie się bujał w I lidze. A jeśli pojedzie w SE z FZG to tylko ze względu na wymóg regulaminowy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #1425
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2021
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 27 w 17 postach
    zostawcie w spokoju Kapitana PIS !
    w koncu „calkiem mozliwe, ze UBek zostanie trenerem Wybrzeza, skoro Przegralismy u nich!”

  32. Powrót do góry    #1426
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,011
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież ty od 2 lat nawijasz tutaj smutki, że taki Tonder to tylko II liga bo do I ligi nikt go nie weźmie. W tym roku Cieślak zrobił ciebie w chuya. A ty dalej ryczysz.



    Skąd wiesz, że FZG awansuje ? Bo jeśli nie awansuje, to Kvech dalej będzie się bujał w I lidze. A jeśli pojedzie w SE z FZG to tylko ze względu na wymóg regulaminowy.
    Kumplu ale Cieślak własnie go odstawił !!! chyba zrozumiał że Mati nie daje rady

  33. Powrót do góry    #1427
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Ten Rempała to jest dramat, drugi Ragus.

  34. Powrót do góry    #1428
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Tonder bardzo ladny mecz z Landshut 9+1 po 4, brawo

  35. Powrót do góry    #1429
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-09-2019
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 150 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Kumplu ale Cieślak własnie go odstawił !!! chyba zrozumiał że Mati nie daje rady
    Tymczasem Tonda dziś 10+1

  36. Powrót do góry    #1430
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez jantar Zobacz posta
    Tymczasem Tonda dziś 10+1
    No jak to tak ? Przecież Spitt22 w szklanej kuli widział jak Cieślak go odstawia od składu.

    A on lepiej punktuje od Iversena, Jamroga i Gapy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #1431
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,011
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No jak to tak ? Przecież Spitt22 w szklanej kuli widział jak Cieślak go odstawia od składu.

    A on lepiej punktuje od Iversena, Jamroga i Gapy.
    Przecież to taki as co w sezonie ma zawsze dwa dobre mecze

  38. Powrót do góry    #1432
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Przecież to taki as co w sezonie ma zawsze dwa dobre mecze
    A skąd wiesz, jak on ostatnie dwa sezony nie jeździł regularnie ? Kontuzja zabrała mu pół sezonu 2021, a w sezonie 2022 wchodził od czasu do czasu jako rezerwowy. A regularne biegi dostawał Kvech.

    Poza tym mówiłeś, że Cieślak go pogonił.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #1433
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    930
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A skąd wiesz, jak on ostatnie dwa sezony nie jeździł regularnie ? Kontuzja zabrała mu pół sezonu 2021, a w sezonie 2022 wchodził od czasu do czasu jako rezerwowy. A regularne biegi dostawał Kvech.

    Poza tym mówiłeś, że Cieślak go pogonił.
    Cieślak go postraszył odstawiając go od składu i się spisał, albo wleciała jego słynna lewatywa

  40. Powrót do góry    #1434
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Cieślak go postraszył odstawiając go od składu i się spisał, albo wleciała jego słynna lewatywa
    Przecież to stary numer Cieślaka, wpisuje w program kogo innego, a inny jedzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1435
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Frącewicz poszedł drogą Ragusa i też stwierdził, że żużel mu się znudził

  42. Powrót do góry    #1436
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    No ładnie, w takim razie w klubie został nam jeden wychowanek, Rychliński...

  43. Powrót do góry    #1437
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Frącewicz poszedł drogą Ragusa i też stwierdził, że żużel mu się znudził
    Tak to jest z tą bezstresowo chowaną młodzieżą. Jak się kończy zabawa i trzeba spinać poślady, to wielu z nich dziękuje i zwija manatki.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #1438
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,321
    Kliknij i podziękuj
    1,092
    Podziękowania: 640 w 499 postach
    no nic nie pozostaje nic innego jak tylko jeszcze dokupic Mencla

  45. Powrót do góry    #1439
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tak to jest z tą bezstresowo chowaną młodzieżą. Jak się kończy zabawa i trzeba spinać poślady, to wielu z nich dziękuje i zwija manatki.
    Co ty pyerdolisz? Co ma bezstresowe wychowanie do tego? Chlopak ma problemy, boi sie i nie chce jezdzic po dzwonach. Sluszna decyzja. Ma upadac i skonczyc jak mlody Jablonski? Dej se spokoj z wyrocznia, nie kazdy ma po prostu predyspozycje jak PePe powiedzial.

  46. Powrót do góry    #1440
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Co ty pyerdolisz? Co ma bezstresowe wychowanie do tego? Chlopak ma problemy, boi sie i nie chce jezdzic po dzwonach. Sluszna decyzja. Ma upadac i skonczyc jak mlody Jablonski? Dej se spokoj z wyrocznia, nie kazdy ma po prostu predyspozycje jak PePe powiedzial.
    Latał na 250 i dzwonów nie miał ? Dopiero na 500 się wystraszył ? Nie twierdzę, że to nie jest jego słuszna decyzja. Twierdzę, ze dzisiejsza młodzież jest delikatna. Życie ich nie hartowało.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •