Strona 34 z 34 PierwszyPierwszy ... 24323334
Pokaż wyniki od 1,486 do 1,489 z 1489

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1486
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    A Ja uważam że w roku 2024 zdobędziemy medal. Michelsen gorzej nie pojedzie, podobnie jak Woryna. Oprócz Motoru reszta nie ma juniorów którzy mogą zrobić różnice.
    Hansen zrobi lepszą średnia od Miśkowiaka.

  2. Powrót do góry    #1487
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,179
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    A Ja uważam że w roku 2024 zdobędziemy medal. Michelsen gorzej nie pojedzie, podobnie jak Woryna. Oprócz Motoru reszta nie ma juniorów którzy mogą zrobić różnice.
    Hansen zrobi lepszą średnia od Miśkowiaka.
    Co do juniorów masz rację. To że Michelsen i Woryna gorzej nie pojadą to też prawda; tylko czy pojadą lepiej czy zostaną na tym samym poziomie? Tego nie wiadomo. U Was wszystko zależy od prezesa i trenera. Drużyna ma potencjał na medal tylko sztab zarządzający co sezon go sabotuje. Tutaj jest największy problem.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chezik za jego przydatny post!

    muuu (04-11-2023)

  4. Powrót do góry    #1488
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,629
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    A Ja uważam że w roku 2024 zdobędziemy medal. Michelsen gorzej nie pojedzie, podobnie jak Woryna. Oprócz Motoru reszta nie ma juniorów którzy mogą zrobić różnice.
    Hansen zrobi lepszą średnia od Miśkowiaka.


    Woryna jest pogubiony sprzętowo, musiał być bo nic nie zyskał na roku z Lewickim. Został bez niczego, w tyle. Co było oczywiste i wiele osób to pisalo. I nie wiadomo jak pojedzie. Może być lepiej, może być gorzej.
    Mikkelsen bez trasy (nigdy jej nie miał) na torze w Częstochowie to trochę nieporozumienie. Tu lepiej nie będzie.
    A Hansen w życiu nie pojedzie lepiej niż Miskowiak w ekstralidze. Ale to nie ma znaczenia, jak ktoś wyżej zauważył spokojne piąte miejsce.

  5. Powrót do góry    #1489
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Zależy jak spojrzeć na wymianę Miśkowiaka na Hansena. Ja uważam, że między nimi wielkiej różnicy w średniej nie będzie. Za to w zarobkach kolosalna. Finalnie Włókniarz może zaoszczędzić pewnie koło całej bańki na sezon. Jak Świącik nie będzie wygadywał herezji przed sezonem to jako underdog możemy parę razy zaskoczyć. Gorzów i Motor pewnie poza zasięgiem, ale Sparta bez juniorów czy Apator już czemu nie?

Strona 34 z 34 PierwszyPierwszy ... 24323334

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •