Strona 29 z 34 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,305 z 1489

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1261
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Świącik ma mnóstwo tematów do ogarnięcia przez zimę. Większość wymieniono.

    Ja dodam jeszcze jeden: trybuny. Zacząć od pogodzenia się z kibicami (wieloetapowo, tańsze bilety, powrót sektora dopingującego - bo wstydem jest, że kibice dopingują na wyjazdach, a u nas kłody pod nogi, zlikwidowane gniazdo, nagłośnienie, słyszałem że jakieś problemy z flagami...), wrócić do porządnego marketingu, wrócić z animacjami dla dzieci na koronie na II łuku bo widać że ich sporo, wrócić do ciut lepszej gastronomii bo obecnie tylko kiełbaska i frytki (kiedyś były nawet pizze czy KFC ).

    odnoszę wrażenie że dookoła tej drużyny bardzo brakuje atmosfery i klimatu. Są pieniądze, są zawodnicy, ale na koniec trzeba gryźć tor. A żeby gryźli to za zawodnikami musi stać pełny i głośny stadion. kibiców którzy wierzą w sukces, a nie cały mecz śmieją się gdy spiker mówi o walce o finał. frekwencja niższa niż w zasadniczej niech będzie ostrzeżeniem.

    i co ważne, jeśli Świącikowi to czytają: BIERNOŚĆ w tym temacie nie pomoże, to klub musi wykazać w tej dziedzinie AKTYWNOŚĆ. Pogadać nie tylko ze sztabem, specami od toru, miastem (co z dokończeniem stadionu?), ale też KIBICAMI. Abyśmy w 2024 roku rozpoczęli sezon w pełni zmotywowani, z biało-zielonym stadionem, z powrotem super częstochowskiej atmosfery.

  2. Powrót do góry    #1262
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Generalnie co do potencjału Włókniarza można się zgodzić, ale jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Przed sezonem prezes Świącik pytany czy w ciemno bierze medal, czyli powtórzenie brązowego krążka, odpowiedział że nie - bo liczy na coś więcej. W końcu zamienił chimerycznego Lindgrena na gwiazdę Motoru Michelsena, a bojaźliwego Smektałę na lepszego i zdolniejszego Drabika. I te rachuby okazały się kompletnym niewypałem. To znaczy nikt się nie spodziewał, że w bezpośredniej konfrontacji będziemy odstawać od Motoru i Sparty aż tak wyraźnie.

    Dlaczego. Bo jednak praktycznie wszyscy pojechali poniżej możliwości, Michelsen klapa w porównaniu do startów w Lublinie, Drabik wejście smoka i spory zjazd, a jeszcze większy spadek po stronie Miśkowiaka, który może być uznany za największe rozczarowanie sezonu. Leon sumarycznie też już nie ta jakość i powtarzalność co wcześniej. Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie o przyczyny.

    Dlatego paradoksalnie byliśmy bliżej rok temu i walkę o finał ze Stalą przegraliśmy na własne życzenie (w dużej mierze przez Leona niestety).

    Co do juniorów, pamiętacie pierwszy mecz w Grudziądzu? Zachwyty, punkty, skuteczność, ratowanie wyniku drużyny. Dobre perspektywy. Co się stało później, całkowity regres, bojaźń, wycofanie - zwłaszcza Karczewskiego. To też jest temat bardziej złożony, bo gdzieś został popełniony błąd, że żaden z tych chłopaków nie zrobił postępu.
    AZS-CKM the leading polish teams

  3. Powrót do góry    #1263
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Drabik wejście smoka i spory zjazd
    Co? Gdzie widzisz zjazd u Drabika? W Motorze było 1,752, a u jest 1,877 na ten moment. Jak dla mnie robi swoje, choć początek sezonu miał bombowy.

    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Co do juniorów, pamiętacie pierwszy mecz w Grudziądzu? Zachwyty, punkty, skuteczność, ratowanie wyniku drużyny. Dobre perspektywy. Co się stało później, całkowity regres, bojaźń, wycofanie - zwłaszcza Karczewskiego. To też jest temat bardziej złożony, bo gdzieś został popełniony błąd, że żaden z tych chłopaków nie zrobił postępu.
    Karczewski i Kupiec zgoda, ale nie zauważyć postępów u Halkiewicza to trzeba być albo ignorantem albo nie bywać na zawodach młodzieżowych(w sumie na jedno wychodzi). Nawet Śmigielski zrobił spore postępy, bo zaczął punktować w zawodach juniorskich. Powoli do przodu idzie też Ludwiczak.

    A wracając do Franka i Kajetana: Franka problem już szybko zdiagnozował Lebiediew w pamiętnej scence w zielonogórskim parku maszyn. Wydaje się, że psychologicznie na żużlowca się nie nadaje - może warto z nim zimą nad tym popracować czy na wiosnę -nie wiem na dziś wróżę "karierę" do 21 roku życia i koniec zabawy. A co do Kupca to chyba zniszczył go wzrost. Pamiętam go jako 15-latka. Niezła sylwetka, zadziorność, ofensywa. Potem przyszły kontuzje + zaczął sporo rosnąć i wszystko gdzieś się z grubsza posypało. Uciekła totalnie technika...

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    muuu (27-08-2023)

  5. Powrót do góry    #1264
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Zjazd Drabika dotyczy porównania z początkiem sezonu, kiedy np. stać go było na 13 pkt we Wrocławiu. Nie tego co jechał w Lublinie choć tendencja była podobna. Drugą część sezonu ma znów dużo słabszą a z mocnymi rywalami nie istnieje.

    Pisałem też o przebłyskach Halkiewicza. Ale to bardzo mało. Karczewski i Kupiec jako podstawowy duet juniorów zanotowali regres.
    Trzeba czytać ze zrozumieniem.
    AZS-CKM the leading polish teams

  6. Powrót do góry    #1265
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Co do Halkiewicza to uważam, że chłopak ma ogromny potencjał. Kontuzje nieco spowolniły jego rozwój, ale ten chłopak jest bardzo obiecujący co zapowiedział swego czasu Maślanka, który jednak się trochę na tym zna. Ojciec z dziadkiem robią tam kapitalną robotę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #1266
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Co? Gdzie widzisz zjazd u Drabika? W Motorze było 1,752, a u jest 1,877 na ten moment. Jak dla mnie robi swoje, choć początek sezonu miał bombowy.



    Karczewski i Kupiec zgoda, ale nie zauważyć postępów u Halkiewicza to trzeba być albo ignorantem albo nie bywać na zawodach młodzieżowych(w sumie na jedno wychodzi). Nawet Śmigielski zrobił spore postępy, bo zaczął punktować w zawodach juniorskich. Powoli do przodu idzie też Ludwiczak.

    A wracając do Franka i Kajetana: Franka problem już szybko zdiagnozował Lebiediew w pamiętnej scence w zielonogórskim parku maszyn. Wydaje się, że psychologicznie na żużlowca się nie nadaje - może warto z nim zimą nad tym popracować czy na wiosnę -nie wiem na dziś wróżę "karierę" do 21 roku życia i koniec zabawy. A co do Kupca to chyba zniszczył go wzrost. Pamiętam go jako 15-latka. Niezła sylwetka, zadziorność, ofensywa. Potem przyszły kontuzje + zaczął sporo rosnąć i wszystko gdzieś się z grubsza posypało. Uciekła totalnie technika...
    te srednie nic kompletnie nie mówią. Pkt na rywalach czy koledze z pary?
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  8. Powrót do góry    #1267
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Co do Drabika i Woryny to na dzień dzisiejszy mój subiektywny ranking polskich seniorów wygląda tak :

    1.Zmarzlik
    2.Kubera
    3.Kołodziej
    4.Janowski
    5.Hampel
    6.Woźniak
    7.Piter
    8.Przemo
    9.Dudek

    i dopiero gdzieś można szukać Drabika i Woryny.

  9. Powrót do góry    #1268
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Karczewski ma ewidentnego kabla. I w klubie o tym wiedzą i zaproponowano mu pracę z psychologiem sportowym. Odmówił.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  10. Powrót do góry    #1269
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Zjazd Drabika dotyczy porównania z początkiem sezonu, kiedy np. stać go było na 13 pkt we Wrocławiu. Nie tego co jechał w Lublinie choć tendencja była podobna. Drugą część sezonu ma znów dużo słabszą a z mocnymi rywalami nie istnieje.

    Pisałem też o przebłyskach Halkiewicza. Ale to bardzo mało. Karczewski i Kupiec jako podstawowy duet juniorów zanotowali regres.
    Trzeba czytać ze zrozumieniem.
    No zgoda, ale gdyby Drabik i przede wszystkim Woryna jechali na tym poziomie 1,8 średniej to wyglądalibyśmy zupełnie inaczej. O Miśkowiaku nie wspomnę bo tutaj zjazd jest ogromny.

    Pamiętaj, że Halkiewicz ma ledwo 16 lat. Wiesz gdzie w jego wieku byli Miśkowiak i Świdnicki? No właśnie. Cierpliwości.

  11. Powrót do góry    #1270
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Dawno się nie udzielałem, ale po wczoraj nie mogłem się powstrzymać żeby czegoś nie napisać.

    Naprawdę jestem w stanie zrozumieć wiele kwestii, które mogą wpływać na taką, a nie inną jazdę zawodników. Nie pojmuję jednak tego, dlaczego będąc w tym miejscu i widząc ile błędów popełnia cały sztab ludzi, są oni nadal w tym samym miejscu. Mogliśmy psioczyć na Madsena za kilka meczów w tym roku, ale po tym poznaje się profesjonalistę, że wymaga od siebie, dąży do określonego celu, szuka, analizuje, i jak widać znalazł to czego szukał. I to tylko w tej osobie widać zaangażowanie. Nie wiem jaki cel był postawiony na ten sezon, ale jeśli jazda o złoto, to co zrobiono w kierunku tego żeby ten cel osiągnąć? Ok, transfery to jeden z etapów i przed sezonem naprawdę byłem zadowolony z tego jak to wygląda personalnie. Juniorzy też dobrze rokowali, a co niektórzy to obecnie nadają się do pracy z psychologiem, bo chodzą po parkingu jak w amoku, na torze zamykają gaz, no nie tędy droga. W tym miejscu duży plus za ściągnięcie Seby, szkoda, że dopiero teraz, ale mam nadzieję, że zaowocuje to w przyszłym roku.

    Tor... Ja już naprawdę nie wiem o co tu chodzi, a wczorajsze słowa Pana Wierzbickiego na wieży zbiły mnie z tropu. Co chłop miał na myśli po 7 biegu, mówiąc, że wszyscy widzą jak wygląda tor, ale co jest tego przyczyną nie powie, bo woli się ugryźć w język? Jeśli leżała plandeka, to ok, tor miał prawo być inny, ale jakim cudem na próbę toru wyjeżdża Mikkel i jest wolny jak sik pająka? Zero wniosków, a strzelam, że gdyby przyjechał w barwach Motoru to klepnąłby coś pokroju 12 w 5. Ja już chyba nie kupuję tłumaczenia, że to sprzęt, po prostu nasi zawodnicy i sztab boją się podejmować ryzyko w ustawieniach i stąd takie wyniki.

    Sztab szkoleniowy - dno i wodorosty pod kątem taktycznym. Bo rezerwa taktyczna na Zmarzlika i juniora to był szczyt wszystkiego. Tutaj nie mam nic do dodania, bo wyciągniecie Frątczaka to według mnie będzie strzał w dziesiątkę. Chłop ma umysł ścisły i potrafi liczyć oraz analizować. Brakuje nam kogoś takiego, ale zdecydowanie w pakiecie z kimś kto poprowadzi zespół merytorycznie i będzie mógł dawać wskazówki jak jechać, gdzie jechać, jakie ustawienia dobrać.

    Przykro, że teraz wygląda to tak, ale liczę, że w końcu prezes przemyśli to co wydarzyło się do tej pory i wyciągnie sensowne wnioski. Polecam obejrzeć materiał na C+ o Rakowie, a zwłaszcza część, gdzie Świerczewski opowiada o rekrutacji ludzi do klubu. Tam po prostu nie ma przypadku. Wiem, że piłka to inna rzeczywistość, ale zacznijmy być nowocześni.

  12. Powrót do góry    #1271
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez liglad Zobacz posta
    Tor... Ja już naprawdę nie wiem o co tu chodzi, a wczorajsze słowa Pana Wierzbickiego na wieży zbiły mnie z tropu. Co chłop miał na myśli po 7 biegu, mówiąc, że wszyscy widzą jak wygląda tor, ale co jest tego przyczyną nie powie, bo woli się ugryźć w język? Jeśli leżała plandeka, to ok, tor miał prawo być inny, ale jakim cudem na próbę toru wyjeżdża Mikkel i jest wolny jak sik pająka? Zero wniosków, a strzelam, że gdyby przyjechał w barwach Motoru to klepnąłby coś pokroju 12 w 5. Ja już chyba nie kupuję tłumaczenia, że to sprzęt, po prostu nasi zawodnicy i sztab boją się podejmować ryzyko w ustawieniach i stąd takie wyniki.
    Wierzbicki top! Brakuje go tu na forum

    A co do toru, to pełna zgoda. Jest po sezonie, to niech ktoś wyjdzie i powie szczerze co i jak.
    Jak wali temat toromistrz, to jest czas na znalezienie nowego.
    Może jednak tor do bani, to jest czas na jego modyfikację.
    A jeśli ciągle czepiają się go komisarze, to można powiedzieć że są wrogiem widowiska, niepotrzebni w żużlu i tylko przeszkadzają.
    Po weekendzie trochę kasy z punktówki zostało, to i na ewentualne kary budżet będzie
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  13. Powrót do góry    #1272
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Ale jak ma być normalnie i dobrze w klubie, jak na bardzo ważnych stanowiskach zatrudnieni są członkowie rodziny Prezesa? I domyślam się, że nie byli zatrudniani na podstawie swoich kompetencji.
    Mam nadzieję że to forum czyta ktoś z klubu i w tym tygodniu będzie jakiś wywiad z Prezesem jak on to wszystko widzi, kto jest winny tak słabego sezonu itd.

  14. Powrót do góry    #1273
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Brązowy medal będzie świętowany jako sukces tego klubu.
    Personalnie tutaj nic się nie zmieni.
    Dojdzie Ułamek co dla niektórych jest przysłowiowym strzałem mokrą szmatą w pysk i tyle.
    Szkoda, że pogoda pokrzyżowała Nam trochę plany, ale z drugiej strony ciężko oczekiwać że Miśkowiak trzaśnie nagle 12, a Woryna 13 punktów. Takie rzeczy jak praca nad torem i szeroki wachlarz jego możliwości został zaprzepaszczony wiele czasu temu. Przecież tam trzeba zmienić prawie wszystko, a to jest prawdziwe MI.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 27-08-2023 o 14:16
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #1274
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Black zapomnij o 3 miejscu. W obecnym stanie naszym i Apatora nie mamy do nich podejścia. Całe szczęście że młodzież na podobnie beznadziejnym poziomie to może u nas za dużo nie przegramy.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  16. Powrót do góry    #1275
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Wam Play offy są tak potrzebne jak kuuurwie majtki. 7 sezon z rzędu bez finału. Weźcie może odpuśccie kontrakty z niektórymi zawodnikami tak by inni mogli ich zakontraktować, na pewno inne kluby miałyby większy pożytek od Was. Zrobxie sobie challenge typu walka o utrzymanie może potem 1 liga. Bo nie umiecie docenić tego co macie.

  17. Powrót do góry    #1276
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Oczywiście, wycofamy się żeby zrobić miejsce innym, których pokonaliśmy na torze.
    Przecież to nie jest nawet śmieszne. Weź rozbieg i nie zatrzymuj się przed ścianą.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #1277
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Oczywiście, wycofamy się żeby zrobić miejsce innym, których pokonaliśmy na torze.
    Przecież to nie jest nawet śmieszne. Weź rozbieg i nie zatrzymuj się przed ścianą.
    Śmieszni to wy jesteście. Nie ma w ekstralidze nudniej jeżdżącej drużyny od was.

  19. Powrót do góry    #1278
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    O gustach się podobno nie dyskutuje. Skup się na swoich asach kimkolwiek są.
    Powodzenia w pierwszej lidze.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 27-08-2023 o 15:43
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #1279
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2020
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    O gustach się podobno nie dyskutuje. Skup się na swoich asach kimkolwiek są.
    Powodzenia w pierwszej lidze.
    Moje asy są charakterne, a u Was jeżdżą obrazalskie panienki

  21. Powrót do góry    #1280
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Ogólnie mam wrażenie, że od jakiegoś czasu bardzo ale to bardzo upodabniamy się do Apatora. Kolejna drużyna bez charakteru, mogą być nazwiska, sponsorzy, pieniądze, ale ani armosfery nie ma, ani drużyny, wyrazu ani wyników.

    Tak jak Apator, szkolka pełna wychowanków, ale żaden do żużla się nie nadaje. Liderzy znakomici, ale zawsze któryś ma słabszy dzień. Druga linia niby bardzo OK, ale w sumie przez większość sezonu zawodzi.

    I nawet na trybunach robi się podobnie.

    Taka bylejakość. Jesteśmy jak bracia, tak bardzo różni a tak jednakowi.

  22. Powrót do góry    #1281
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Ogólnie mam wrażenie, że od jakiegoś czasu bardzo ale to bardzo upodabniamy się do Apatora. Kolejna drużyna bez charakteru, mogą być nazwiska, sponsorzy, pieniądze, ale ani armosfery nie ma, ani drużyny, wyrazu ani wyników.

    Tak jak Apator, szkolka pełna wychowanków, ale żaden do żużla się nie nadaje. Liderzy znakomici, ale zawsze któryś ma słabszy dzień. Druga linia niby bardzo OK, ale w sumie przez większość sezonu zawodzi.

    I nawet na trybunach robi się podobnie.

    Taka bylejakość. Jesteśmy jak bracia, tak bardzo różni a tak jednakowi.
    Apator po 3 biegach domowego meczu w półfinale nie jest -8 w pi#dę
    Pzdr,
    Garfield

  23. Powrót do góry    #1282
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Apator po 3 biegach domowego meczu w półfinale nie jest -8 w pi#dę
    Ale po pięciu już więcej niż Wy byliście

  24. Powrót do góry    #1283
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Ostra kuchnia wczorajszego meczu się zapowiada w magazynie

  25. Powrót do góry    #1284
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Madsen więcej wie kto ma jechać niż Kędziora i Dymek

  26. Powrót do góry    #1285
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    https://x.com/lokalnymatador/status/...kCVtDZhDxxyP2A

    To jest cały materiał, czy jakiś skrót, bo odszedłem od tv? Niemniej, nie wyglada to dobrze.

  27. Powrót do góry    #1286
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mruczek Zobacz posta
    https://x.com/lokalnymatador/status/...kCVtDZhDxxyP2A

    To jest cały materiał, czy jakiś skrót, bo odszedłem od tv? Niemniej, nie wyglada to dobrze.
    To skrót, cały materiał w magazynie po meczu TOR-WRO

  28. Powrót do góry    #1287
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mruczek Zobacz posta
    Niemniej, nie wyglada to dobrze.
    Nasz sztab szkoleniowo-zarządzajacy klubem, to już od jakiegoś czasu nie wygląda dobrze

    Ale widać, że Madsen to tam jeden z nielicznych profesjonalistów.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  29. Powrót do góry    #1288
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Apator w play off jedzie z nieporównywalnie większym zębem od Włókniarza. Dziś remis ze Spartą o jakim to wyniku Włókniarz może tylko pomarzyć.
    Gdyby mieli w składzie chociaż pół sensownego juniora...
    Gdyby Dudek uprawiał a nie bawił się w żużel...
    Gdyby Lambert popracował nad stroną mentalną...
    Gdyby...
    Tak czy inaczej Apator się pozbierał i będzie zdecydowanym faworytem ewentualnego pojedynku o brąz.
    AZS-CKM the leading polish teams

  30. Powrót do góry    #1289
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Nie no już bez przesady że z Torunia taki faworyt Sparta nieco popuchła i to widać, my trafiliśmy na Lublin który sprzętowo nie ma w tym momencie konkurencji i idzie pewnie po mistrza. Mnie przypomina to sezon 2019 w którym z najlepszą tamtego roku dwójką (Leszno i Wrocław) zebraliśmy komplet porażek, tylko raz zdobywając więcej niż 40 pkt. W meczu o brąz czekał Falubaz świeżo po bohaterskiej walce o finał ze Spartą tymczasem już po pierwszym meczu w Czewie było pozamiatane. Spotkania z Apatorem to będzie zupełnie co innego niż gwałt od Lublina, moim zdaniem brąz jest jak najbardziej do wyrwania a szanse wynoszą 50/50.
    Pzdr,
    Garfield

  31. Powrót do góry    #1290
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    To skrót, cały materiał w magazynie po meczu TOR-WRO
    Ale się MM wpyerdolil w bagno.

  32. Powrót do góry    #1291
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Ogólnie mam wrażenie, że od jakiegoś czasu bardzo ale to bardzo upodabniamy się do Apatora. Kolejna drużyna bez charakteru, mogą być nazwiska, sponsorzy, pieniądze, ale ani armosfery nie ma, ani drużyny, wyrazu ani wyników.

    Tak jak Apator, szkolka pełna wychowanków, ale żaden do żużla się nie nadaje. Liderzy znakomici, ale zawsze któryś ma słabszy dzień. Druga linia niby bardzo OK, ale w sumie przez większość sezonu zawodzi.

    I nawet na trybunach robi się podobnie.

    Taka bylejakość. Jesteśmy jak bracia, tak bardzo różni a tak jednakowi.
    W Toruniu zaczęło robić się lepiej, odkąd na pełen k$#$ie wrócili fani na I łuk. Frekwencja poszła w górę, atmosfera lepsza, motywacja zawodników inna przy pełniejszym stadionie, emocje dookoła klubu "na mieście" też lepsze, sponsorzy bardziej zadowoleni.

    Możecie uznać, że to głupie. Ale ja tak nie uważam. Szczególnie gdy rośnie konkurencja na Rakowie. Stypą kibica nie przyciągniemy i nie zachowamy. Po raz kolejny poddaję Świącikowi pod rozwagę. I mowa tu o klubie, który w latach dużo bardziej "chudszych" miał dwie grupy dopingujące i robiące oprawy (ewenement na skalę krajową chyba nie tylko w żużlu, ale też w piłce), a klub z każdą z nich miał stały kontakt i pomagał w najdrobniejszych rzeczach. Teraz ci ludzie jadą na wyjazd i tam jest fajna atmosfera, bo w Częstochowie dopingu nie ma gdzie i jak prowadzić.

  33. Powrót do góry    #1292
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    KABARET

  34. Powrót do góry    #1293
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Swiacik to jest taki pajac, ze az wam wspolczuje.
    Widac, ze sie wpie...la w parkingu wszedzie, ale pozniej umywa raczki, ze jego rola sie konczy na robieniu przelewow - iks de.

    W ogole ta kuchnia pokazala, ze tam osob w parkingu zdecydowanie za duzo. Zamieszanie jak ch... nikt nic nie wie, Kedziora ewidentnie sie w tym chaosie nie moze odnalezc.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-08-2023)

  36. Powrót do góry    #1294
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Ja myśle ze Włókniarz i Apator to drużyny bardzo podobne do siebie i brązowy medal jest sprawa otwartą.

    2. Emil Sajfutdinow 2,384 3.Leon Madsen 2,364
    19. Robert Lambert 1,940 12.Mikkel Michelsen 2,022
    25. Patryk Dudek 1,785 21.Maksym Drabik 1,877
    35. Paweł Przedpełski 1,520 30.Kacper Woryna 1,657
    41. Wiktor Lampart 1,241 39.Jakub Miśkowiak 1,361

    Juniorzy jedni i drudzy nie wpływają na wynik znacząco
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  37. Powrót do góry    #1295
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Swiacik nie wkłada swojej kasy mało tego zatrudnił pół rodziny. On ma wy****** na żużlu byle hajs się zgadzal. Pogoncie typa może coś ruszy.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  38. Powrót do góry    #1296
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Swiacik nie wkłada swojej kasy mało tego zatrudnił pół rodziny. On ma wy****** na żużlu byle hajs się zgadzal. Pogoncie typa może coś ruszy.
    Ale kto ma go pogonić?
    On nie odejdzie bo pół rodziny nie będzie miało co robić w życiu.

  39. Powrót do góry    #1297
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Ludzie przestańcie pisać bzdury na temat toru!
    Tor jest jednakowy dla wszystkich!

    Totalny brak profesjonalizmu w prowadzeniu klubu.
    Sukces jest uzależniony od szeroko rozumianego zarządzania, a tutaj brak koncepcji ,logiki, elementarnych zasad.
    To w efekcie powoduje niemoc i totalną katastrofę (bo tak można nazwać wczorajszy wynik)
    Zatrudnianie Ułamka, Frątczaka ,Bajera uj wie kogo jeszcze.... nic nie da, wprowadzi jeszcze większy zamęt.
    Ktoś powie winny Kędziora (Świderski, Cieślak) nie koniecznie.
    Trener wchodząc w określone środowisko z określoną hierarchią (rządzą zawodnicy przy pełnej akceptacji prezesa)
    podaję tylko swoje nazwisko do wycierania gęby przy szukaniu winnych (kuchnia to potwierdza w 100%)

  40. Powrót do góry    #1298
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Kuchnia pokazała, że u was każdy gra przede wszystkim na siebie.

    Leon uśmiechnięty od ucha do ucha, choć drużyna ostro w palnik.

    Kędziore obchodzi głównie to żeby nie robić z niego idioty, nie trzyma chłop ciśnienia już.

    Swiacik jak zwykle niewinny, on wszystko super robi, pytajcie sztabu.

    Ogólnie burdel, bałagan i syf. ZERO drużyny, każdy ciągnie w swoją stronę. Czasem się akurat uda że wyjdzie, że to wspólna strona jest, ale wszystkim rządzi przypadek.

    A jak nie idzie to jeden zgania na drugiego. Komedia.

    Do zmiany jest styl zarządzania i prowadzenia klubu, bo tej cały syf idzie od samej góry I zaraża wszystkich wokół. Wymiana samego trenera pomoże na chwilę, do chwili pierwszych trudności.

  41. Powrót do góry    #1299
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Swiacik to jest taki pajac, ze az wam wspolczuje.
    Widac, ze sie wpie...la w parkingu wszedzie, ale pozniej umywa raczki, ze jego rola sie konczy na robieniu przelewow - iks de.

    W ogole ta kuchnia pokazala, ze tam osob w parkingu zdecydowanie za duzo. Zamieszanie jak ch... nikt nic nie wie, Kedziora ewidentnie sie w tym chaosie nie moze odnalezc.
    No chyba nie. Swiącika tam prawie nie było widać. Raz sie zapytał kto jedzie,na zebraniach go nie było. Innym razem sie dowiedział ze pojedzie Woryna jednak. Wiec troche racji miał choć za gościem nie przepadam

    Najsmieszniejszy to był Ułamek który zdecydował ze jedzie Woryna który wjechał w taśme a obiecał wygrać z 1

  42. Powrót do góry    #1300
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Jeden wielki chaos w zarzadzaniu meczem. Skoro zawodniczy skład osobowy pozostaje bez zmian to konieczna zmiana sztabu szkoleniowego inaczej za rok będzie to samo. Trzeba trenera z charyzmą i ogarniętego taktycznie bo ani Dymek ani Lechu tego nie ogarniają.

    Ps. Nie jestem fanem Swiacika ale... kasa ma się zgadzać. Nie ważne czy jego czy sponsorów. Ma się zgadzać i skoro się zgadza i mamy 3 budżet w lidze to chyba wywiązuje się dobrze z podstawowego zadania? Można go winić za skład ale czy wszyscy przed sezonem nie cieszyliśmy się z tego składu który mamy? Można go winić za wybór trenera Kędziory ale czy to nie my kibice chcieliśmy powrotu Lecha?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  43. Powrót do góry    #1301
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No chyba nie. Swiącika tam prawie nie było widać.
    Stoi z boku, ocenia, po czym otwarcie krytykuje w mediach.

    Gdzie jest team spirit?

    Czy naprawdę tak trudno było powiedzieć, że to MY przegralismy, że MY musimy razem się podnieść i to MY RAZEM musimy zareagować i pojechać w Lublinie zupełnie inaczej?

  44. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi TomasZee za jego przydatny post!

    Lafan (28-08-2023), Mariusz (27-08-2023), muuu (27-08-2023)

  45. Powrót do góry    #1302
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    Stoi z boku, ocenia, po czym otwarcie krytykuje w mediach.

    Gdzie jest team spirit?

    Czy naprawdę tak trudno było powiedzieć, że to MY przegralismy, że MY musimy razem się podnieść i to MY RAZEM musimy zareagować i pojechać w Lublinie zupełnie inaczej?
    TO nie rozumiem. Prezesi w końcu mają być w parkingu czy nie ? jak Mrozek tam bywał,Rusko to wielkie larum żeby spadali na trybuny i się nie wtrącali.TO że skrytykował to wiadomo żle (ale po meczu). Ale nie o to tu chodzi

  46. Powrót do góry    #1303
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Odnośnie porównywania średnich CKM i Apatora na podstawie wyników rundy finałowej.
    Nasi zawodnicy je wyrobili w jednym meczu z Motorem i dwóch z osłabioną Stalą Gorzów.
    Apator w dwóch meczach z Motorem i jednym ze Spartą. Łatwo zauważyć kto wypracował średnią na Bewleyu, Janowskim czy Kuberze a kto na Fajferze albo Jasińskim.

    Są to więc dane kompletnie niemiarodajne i nieprzystawalne, nie odzwierciedlające rzeczywistości ani nie obrazujące aktualnej dyspozycji i potencjału poszczególnych zawodników.
    AZS-CKM the leading polish teams

  47. Powrót do góry    #1304
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No chyba nie. Swiącika tam prawie nie było widać. Raz sie zapytał kto jedzie,na zebraniach go nie było. Innym razem sie dowiedział ze pojedzie Woryna jednak. Wiec troche racji miał choć za gościem nie przepadam

    Najsmieszniejszy to był Ułamek który zdecydował ze jedzie Woryna który wjechał w taśme a obiecał wygrać z 1
    Najśmieszniejszy to chyba jednak Kędziora, bo to on jest pierwszym trenerem i podejmuje decyzje,a że Lechu nie ma już odwagi, zdecydowania, posłuchu itd to Ulamek powiedział co uważał.

  48. Powrót do góry    #1305
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    To jest dość jasna sprawa.

    Kędziora wie że jest na wylocie, święte prawo prezesa go zwolnić skoro nie spełnia jakiś tam oczekiwań. Ale z jakiegoś dziwnego powodu, wiedzą o tym wszyscy wkoło również. I tu nie rozumiem Swiacika, mógł powiedzieć Kedziorze prosto w oczy że zaraz tu nie będzie pracował, a wiedzą o tym wszyscy i nikt Kędziory poważnie już nie traktuje. Po prostu nikt we Włókniarzu.

    Mecz o brąz będzie wyrównany, z jednej strony wy macie problemy, ale my też. Dudek się już nie ogarnie w tym sezonie, jedzie dramatycznie. Na pewno jednak nie włączycie drugi raz Emila torem (zwłaszcza że podobno wyszło to przypadkiem) i ten zakręci sie w okolicach kompletu w obu meczach a to będzie spory handicap by ten wynik trzymać.
    Ale warunek konieczny byście powalczyli, zwolnienie Kędziory od razu po rewanzu z Motorem. W tym momencie wytworzyła sie jakaś dziwna sytuacja i według mnie zupełnie niepotrzebna. Bo to że zwolniony jest Kędziora, ale jak sie domyślam po sezonie, powinno zostać w gabinecie. Swiacik jest pokraczny, ale miałem go za kogoś kto jednak wie co robi, ale tutaj dał ciała po całości z tym rozpowiadaniem o Fratczaku i rozpowiadaniem że zwalnia Kędziore. Nie wiem czemu to miało służyć.

Strona 29 z 34 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •