Strona 25 z 34 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,125 z 1489

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1081
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Tor gówniany. jest od zawsze. Chyba powoli już się przyzwyczajam do tego bo nie ma co liczyć na zmianę.
    Gównianie jedzie Madsen i Michelsen. Ale chyba gorzej już nie można i liczę na poprawę.
    Podoba mi się jazda Woryniorza, widać że go ciągnie do tyłu, a mimo to szarpie. Prawda, kaleczy czasem ale przez to ze kombinuje, a jedzie i zbiera tylko szprycę.
    Więc taką postawę rozumiem.

    Nie rozumiem tylko jednego. Tak żeby już nie pierdzielić ciągle o tym samym. Czemu to miasto nie może zorganizować ze 10 patroli i postawić je na kluczowe skrzyżowania w mieście podczas wyjazdu z meczu? A czasem nawet i przed meczem.
    No są tak *****ane wszystkie, że to nie do pomyślenia, że nikt nic z tym nie robi. Zwłaszcza, że niektórzy kierowcy mają za kółkiem taką formę jak Miśkowiak i zamulają gęsto.
    Przydało by się to zorganizować na przyszłość, bo katorga. Np tak jak w Gorzowie, gdzie każde większe skrzyżowanie w promieniu 2 km od stadionu jest przez kogoś kierowane i organizowane do tego stopnia, że inaczej wypuszcza się ludzi jadących do centrum, a inaczej poza
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #1082
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Może kapitan powinien się wypowiedzieć tylko jasno i konkretnie bez ściemy dlaczego całą drużyna pierwszą serię startów jedzie do tyłu? Może ktoś powinien wprost zadać takie pytanie. Czy to ślepa wiara w ustawienia z treningu dzień przed meczem, a okazuje się że tor zupełnie inny?
    Męczą mnie te wypowiedzi Kędziory i tu trzeba przyznać rację Swiacikowi że jak Kędziora jest przed meczem niezadowolony z przygotowania toru to jedziemy mecz sezonu a jak jest zadowolony to pierwszą serie startów dostajemy 10-12 punktów w plecy.
    Inna kwestia jest taka że zawodnicy są beż formy głównie chyba sprzętowej ale nawet z taką formą na własnym torze wygrana z taką drużyną jak GKM powinna być obowiazkiem

    Czas zaliczyć kolejny sezon na straty. Nawet nie się łudze że przejdziemi pierwszą rundę PO. Gdyby to jeden zawodnik zawodził to można by liczyć na poprawę ale tu zawodzi cała drużyna a żeby cała pojechała lepiej potrzeba cudu a takie we Włókniarzu się nie zdarzają
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 05-08-2023 o 09:42
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  3. Powrót do góry    #1083
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Ale o jakich treningach mówisz? Poza juniorami i Maksymem reszta trenuje sporadycznie. Mi się wydaje, że Świącik popełnia jeden i kluczowy błąd. Bo że skład na papierze montuje dobry od kilku sezonów to wiemy, ale jak długo będzie się otaczał debilami, bo inaczej powiedzieć nie można, w sztabie szkoleniowym i około tego funkcjonującym, tak długo nic nie wygramy. Rolnik na traktorze, który robi tor taki jak mu się uda. Kędziora, który nie potrafi nad tym należycie zapanować. Dymek, który pewnie sam dokładnie nie wie co tam robi. Oni wczoraj wstawiają do 15 biegu na 3 pole Miśkowiaka, któremu w takiej obsadzie z takiego pola w ciemno można pisać zero. Czemu nie został tam wstawiony Michelsen, a do 14 biegu wstawić Woryne który w ostatniej serii wyglądał na szybkiego? Ci debile nawet nie potrafią analizować tego kto jak jedzie, wstawiają ślepo po punktach i po robocie.

    A z tego, co słyszałem wczoraj po meczu, to nikt nie chce wziąć odpowiedzialności za to jak ten tor wygląda. Także kolejny sezon skończymy ze sporym rozczarowaniem. Mimo, że skład na papierze mamy taki o jakim długo marzyliśmy. Nie wierzę, że mając takich zawodników i powtarzalne przygotowanie toru i startu (z tego co wiem to duże pretensje zawodników o to jak to wygląda i czemu co mecz jest inaczej) nie możemy liczyć na zwycięstwa z każdym u siebie. Doszło do tego, że na 7 meczów u nas dwa przegraliśmy, dwa frajersko zremisowaliśmy i pokonaliśmy tylko beznadziejny Apator na wyjazdach i Krosno. Leszna nie liczę bo z nimi w pełnym składzie też byśmy przegrali. Ile lat już ta drużyna jeździ elegancko na wyjazdach a u siebie jak dzieci we mgle? Mam nadzieję, że Świącik wyciągnie wnioski, bo dyma go rolnik na traktorze razem z całym pionem szkoleniowym.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    lolex (05-08-2023)

  5. Powrót do góry    #1084
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,073
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 168 w 87 postach
    Nie róbmy z prezesa pierwszego poszkodowanego i naiwnego. On odpowiada za to jakimi ludźmi się otacza i w jakim zakresie spełniają kryterium wymaganego profesjonalizmu. To nie jest sporadyczna sytuacja, tylko ciąg wydarzeń, które przerabiamy od wielu sezonów, kiedy na czele klubu stoi właśnie Świącik. I żadnych konstruktywnych konkluzji nie ma (poza personalnymi w składzie), więc wnioski nasuwają się same, tylko że inne...

    Co do formy zespołu, trzeba się przyjrzeć postawie zawodników na różnych turniejach i zawodach, a nie tylko z lwem na piersi. Michelsen jest maruderem w GP, położył też Danii drużynowe MŚ, a w barwach Włókniarza ma robić po kilkanaście punktów. To całkowicie życzeniowe myślenie.
    Madsen także znacznie obniżył loty nie tylko we Włókniarzu, a to przecież wciąż urzędujący indywidualny wicemistrz świata. Woryna - wrażenie szarpania, wyhamowywania, walki z motocyklem wynika u niego niestety z braków technicznych. Nie stać go na płynną jazdę. Dostaje szansę w finale IMP, gdzie w tym sezonie nikt nie odpuszcza i widać kto jest mocny (Zmarzlik, Janowski, Kubera, Dudek, Kołodziej itd.). W Pile w lipcu robi 5 pkt (1,1,1,1,1). Z czym więc do ludzi w przełożeniu na ligę, gdzie stawka i presja są co najmniej podobne. Drabik tam nawet nie startuje.

    Tor jest skandaliczny, ale trudno się spodziewać, że w przekroju paru tygodni zostanie poprawiony na tyle, by stać się atutem gospodarzy.

    Takie spostrzeżenia: dwie godziny wcześniej był mecz w Gorzowie, tor w drugiej części zawodów też jednościeżkowy, ale jednak stykowych sytuacji i rozwiązań po starcie i na drugim łuku było więcej.
    Potem w Częstochowie wrażenie przejścia na gigantyczny obiekt, trudno przyjąć, że do tylko skrót kamery, nie kończące się proste, szerokie wiraże, zupełnie inny styl jazdy. Powstaje wrażenie, że są to zawody na długim torze, powiem więcej jeżeli by jeszcze przedłużyć proste o 10 m, odpowiednie parametry tor przy Olsztyńskiej by spełniał. Pomijając już Gorzów czy Lublin, w takim Lesznie też są szerokie łuki, ale krótkie proste, całkowicie inna geometria.
    Stąd ta łatwość dopasowania przeciwników przy odpowiednim wykorzystaniu mocy silnika (wczoraj vide Fricke).

    Druga sprawa, ostatni wyścig dnia, Drabik wyraźnie wygrywa start z krawężnika, ale wychodząc z pola wewnętrznego nie ma żadnych szans zatrzymać wynoszącego się po zewnętrznej Fricke, który mija go dosłownie jak furmankę z gnojem. Po wygranym starcie Drabik zamiast spokojnie wyjechać z łuku na czele musiałby pojechać w poprzek toru prosto do parkingu, żeby mieć szansę zablokować napędzonego rywala. I wciąż nic z tym się nie da zrobić.
    Ostatnio edytowane przez cures ; 05-08-2023 o 10:32
    AZS-CKM the leading polish teams

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cures za jego przydatny post!

    lolex (05-08-2023)

  7. Powrót do góry    #1085
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Ktos Waszym kibicom na Waszym stadionie nie pozwolił wywiesić flag i kazał opuścić sektor ?

  8. Powrót do góry    #1086
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ktos Waszym kibicom na Waszym stadionie nie pozwolił wywiesić flag i kazał opuścić sektor ?
    Nie nazywaj kibicami(albo raczej kumatymi kibicami) garstki nastolatków, których przegonił jak zawsze Raków

  9. Powrót do góry    #1087
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Jedyny mecz, na którym było w tym roku na czym zawiesić oko, to mecz z Apatorem, gdzie tor przecież nie wyszedł i była sraczka. Dopóki banda tych amatorów będzie dalej przygotowywała go w taki sposób, że po przegranym starcie można pisać punkty do programu, bo nie ma jak wyprzedzić, bo jest jednościeżkowe, odsypujące się, ciężkie gówno, to tak będzie rok w rok.
    W dupie mam, że są ciągłe narzekania na tor. Jak mamy dostawać wpierydol u siebie, remisować z ogórkami, to ja wolę przynajmniej popatrzeć na jakieś widowisko. Dlaczego nie można zrobić toru jak na SEC, skoro i tak wszyscy są zaskoczeni i zaczynamy KOLEJNY RAZ pierwszą serie od -8, -10, -12?

    Przecież to jest jakiś żart. Mamy ofensywnie jeżdżących gości (oprócz Miśkowiaka rzecz jasna), a sami sobie odbieramy ten największy atut.
    Mimo wszystko nadal tli się jeszcze we mnie jakaś nadzieja, że od przyszłej niedzieli zaczynamy wszystko od zera i tak jak w zeszłym roku byliśmy nie do zatrzymania pod koniec zasadniczej i w ćwierćfinale, to tym razem się to jakoś odwróci.

  10. Powrót do góry    #1088
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Woryna - wrażenie szarpania, wyhamowywania, walki z motocyklem wynika u niego niestety z braków technicznych. Nie stać go na płynną jazdę.
    A wg. mnie odwrotnie. Szapie i robi błędy, bo ma sprzęt jadący raz do przodu, raz do tyłu.
    Jak jedzie z tyłu, to lata i szuka ścieżek, co też wygląda pokracznie ale przynajmniej coś robi

    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Mi się wydaje, że Świącik popełnia jeden i kluczowy błąd. Bo że skład na papierze montuje dobry od kilku sezonów to wiemy, ale jak długo będzie się otaczał debilami, bo inaczej powiedzieć nie można, w sztabie szkoleniowym i około tego funkcjonującym, tak długo nic nie wygramy.
    To w sumie od dawna wiadomo. Fajnie że daje żyć rodzinie ale nie widzi, że na tym czasem cierpi klub. A jak klub ucierpi, to ta rodzina również, bo nie będzie gdzie i co robić.
    Także może po kilku latach trąbienia o tym w końcu trafi to do klubu i prezesa, tak jak i trafiły inne sugestie Tam z rodziny, to się nadaje chyba tylko przyszły zięć od robienia filmów.
    Czasem trzeba być twardym.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 05-08-2023 o 12:03
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  11. Powrót do góry    #1089
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Madsen w SEC widać trzyma dalej poziom. Niech on w koncu podziekuje tem Kargerowi bo to jest dramat jak to startuje U Michelsena i Woryny widać jakąś poprawę.

    Ps. Seba jako ekspert też trzyma poziom lol
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 05-08-2023 o 19:41
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  12. Powrót do góry    #1090
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Ale o jakich treningach mówisz? Poza juniorami i Maksymem reszta trenuje sporadycznie. Mi się wydaje, że Świącik popełnia jeden i kluczowy błąd. Bo że skład na papierze montuje dobry od kilku sezonów to wiemy, ale jak długo będzie się otaczał debilami, bo inaczej powiedzieć nie można, w sztabie szkoleniowym i około tego funkcjonującym, tak długo nic nie wygramy. Rolnik na traktorze, który robi tor taki jak mu się uda. Kędziora, który nie potrafi nad tym należycie zapanować. Dymek, który pewnie sam dokładnie nie wie co tam robi. Oni wczoraj wstawiają do 15 biegu na 3 pole Miśkowiaka, któremu w takiej obsadzie z takiego pola w ciemno można pisać zero. Czemu nie został tam wstawiony Michelsen, a do 14 biegu wstawić Woryne który w ostatniej serii wyglądał na szybkiego? Ci debile nawet nie potrafią analizować tego kto jak jedzie, wstawiają ślepo po punktach i po robocie.
    Odpowiedzialnym za taki stan posiadania "fachowców" jest Świącik.
    Jako, że sam należy do tej grupy...efekt mamy od lat podobny.
    Tak jak pisze Artem ...rolnik toromistrzem, zawodnik kolegą, niekompatybilny trener, dodałbym jeszcze nepotyzm... to nie jest profesjonalizm!
    Zaryzykuję stwierdzenie, że Częstochowa jest modelowym przykładem dwóch skrajnych biegunów (Świącik/ Świerczewski) myślę tu o organizacji i prowadzeniu klubu.

  13. Powrót do góry    #1091
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    No ale my to wszystko wiemy. Tylko wiemy też, że nic się nie zmieni póki Świącik jest u władzy.

  14. Powrót do góry    #1092
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Odpowiedzialnym za taki stan posiadania "fachowców" jest Świącik.
    Jako, że sam należy do tej grupy...efekt mamy od lat podobny.
    Tak jak pisze Artem ...rolnik toromistrzem, zawodnik kolegą, niekompatybilny trener, dodałbym jeszcze nepotyzm... to nie jest profesjonalizm!
    Zaryzykuję stwierdzenie, że Częstochowa jest modelowym przykładem dwóch skrajnych biegunów (Świącik/ Świerczewski) myślę tu o organizacji i prowadzeniu klubu.
    zastanawiam sie, czy zalujecie tego pozegniania z Cieslakiem? Uwazacie ze to byla pochopna decyzja? Ze wtedy tor byl dobry ale zawodnicy mu nie jechali i Swiaci kzaczal za bardzo kombinowac?
    Jestem ciekaw bo na waszym miesjcu wtedy bylbym w****i***.
    Widzielibyscie kogos na miejsce wypełniacza programu Lecha?
    pomidor

  15. Powrót do góry    #1093
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    zastanawiam sie, czy zalujecie tego pozegniania z Cieslakiem? Uwazacie ze to byla pochopna decyzja? Ze wtedy tor byl dobry ale zawodnicy mu nie jechali i Swiaci kzaczal za bardzo kombinowac?
    Jestem ciekaw bo na waszym miesjcu wtedy bylbym w****i***.
    Widzielibyscie kogos na miejsce wypełniacza programu Lecha?
    Cieślak też już się zestarzał. Nie czułem byśmy mieli jakiś handicap toru za jakiego ostatniej kadencji.

    A czy ktoś za Lecha? Nikt kto chciałby mieć więcej do powiedzenia tutaj nie przyjdzie.

  16. Powrót do góry    #1094
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Ostatni sezon Cieślaka to była kalka tego co widzimy dziś. Każdy mecz to inny tor. Nie wiem , być może nie da sie go zrobić powtarzalnego i potrzebna jest po sezonie rewolucja ?

  17. Powrót do góry    #1095
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach

    ....

    No to kto za Kubę Miśkowiaka na U24 w przyszłym roku?

  18. Powrót do góry    #1096
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,397
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 258 w 186 postach
    Świdnicki

  19. Powrót do góry    #1097
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2013
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Świdnicki
    Z całym szacunkiem ale na chwilę obecną Świdnicki miał by duży problem w I lidze. Chyba ze komuś zależy żeby szybko zakończył karierę to niech zostanie ekstralidze.

  20. Powrót do góry    #1098
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Ostatni sezon Cieślaka to była kalka tego co widzimy dziś. Każdy mecz to inny tor. Nie wiem , być może nie da sie go zrobić powtarzalnego i potrzebna jest po sezonie rewolucja ?
    a może czas już teraz poszukać wolnego toromistrza z innych ekip, np. Grudziądza czy kogoś z I ligi, aby rzucił okiem na to co się odpierdziela u nas?? niech nasz toromistrz 2-3 razy dostanie za zadanie przygotowania toru na wieczorny trening w różnych warunkach pogodowych a ktoś kto się zna patrzy mu na ręce. bo zmieniamy trenerów, zawodników, a potem kluczową rolę w przygotowaniu drużyny do meczu odgrywa od 5-10 lat jakiś Ziutek którego nikt nie kontroluje, a on sam uważa tor za zły kiedy jest dobry, a dobry kiedy jest zły i wicemistrz świata jedzie do tyłu bo dostał inne informacje niż faktycznie wynikają z przygotowania nawierzchni.

    może to brzmi śmiesznie ale nie wyobrażam sobie żeby przed tak ważnymi meczami stwierdzono że tym razem się uda. no do ch@# nie uda się bez walnięcia pięścią w stół przez Świącika. pytanie czy on to umie zrobić.

    ostatnie w miarę stabilne przygotowania toru to my mieliśmy za czasów Mariana Maślanki. nie dość że było dużo walki to zbieranina niechcianych zawodników i emerytów, którym w dodatku nie płacono i nie mieli na sprzęt, potrafiła utrzymać się w Ekstralidze.

  21. Powrót do góry    #1099
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Tor typowo do walki był do czasu gdy Świącik zechciał zabawić się w toromistrza w roku 2020. Po tym trzeba było dość poważnie zaingerować w nawierzchnię i to jest jeden z wielu powodów czemu nie ma toru typowo " Częstochowskiego "
    Np mecz z Toruniem w tym roku było okej, ale na pewno to nie było to samo co np w sezonie 2018 i meczu z Lesznem wygranym przez nas 47:43. Mam wrażenie że są dwie ścieżki, po dużej i małej i to tyle.
    Oczywiście, to żadne wytłumaczenie tego co oglądamy teraz na torze, bo jest serwowane zwyczajne gówno, co nie tłumaczy w żaden sposób postawy naszych zawodników, ale jeśli mamy przegrywać, to chociaż oczekuje toru który zadowoli moje oko.
    Czasu do Play off nie ma dużo, nie wierzę że tor się zmieni, bo nie znajdzie się nagle osoba która ogarnie tor, a Nasi zawodnicy nie zmienią tunerów, skoro cały sezon się męczą i nie znaleźli nic co by dało jakis efekt.
    Madsen odkąd jeździ u Nas notuje najgorszy sezon, dla mnie nie ma znaczenia średnia, wiem że ma wysoką i miewał niższe średnie, ale widać brak prędkości i trochę mniej odwagi w jego atakach.
    I na koniec o Kędziorze. Spoko gość, nie on wsiądzie na motor za naszych zawodników, ale dla mnie to zwykły pionek w układance Świacika i pewnie 20 sierpnia ostatni raz poprowadzi nas w sezonie.

  22. Powrót do góry    #1100
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Znowu dyskusja o torze Niektórym chyba nigdy nie jest dość.

    Ja zwrócę uwagę na inną rzecz (też w sumie związaną z torami ale co tam). Otóż dzień po słabiuteńkim występie nasz lider Michelsen jedzie sobie na SEC do Guestrow i na tamtejszym króciutkim obiekcie zajmuje drugie miejsce, w dość dobrej obsadzie. Wcześniej jedzie ligę w Lublinie i również notuje dobry występ, dwa razy krojąc Zmarzlika. I tak sobię myślę że może to nie jest po prostu gość na nasz owal? Może szukając zastępcy Lindgrena należało postawić na kogoś śmigającego pod bandą typu Kołodziej? Wiem że to jest dość mocno teoretyczne gdybanie niemniej dla mnie to kolejny kamyczek do ogródka - oprócz kłopotów sprzętowych większości składu i niekumatego sztabu trenerskiego dochodzi jeszcze zwyczajnie źle dobrana drużyna.
    Pzdr,
    Garfield

  23. Powrót do góry    #1101
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2013
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 11 postach
    Michelsen w SEC na torze w Częstochowie zdobył 13 punktów, w meczu z Apatorem chyba 14, za to w Krośnie 8 czy w Gorzowie 7. Według mnie u niego od początku sezonu widać ewidentne kłopoty sprzętowe.

  24. Powrót do góry    #1102
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    U nas w piątek Mikkel jechał na FGM a w sobotę na silnikach Hollowaya. Z tego co słyszałem to po piątkowym meczu odstawił całkiem silniki Flemminga
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  25. Powrót do góry    #1103
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    U nas w piątek Mikkel jechał na FGM a w sobotę na silnikach Hollowaya. Z tego co słyszałem to po piątkowym meczu odstawił całkiem silniki Flemminga
    To dziwne że znów jechał na FGM bo na AH jecha w Lublinie i była dobra prędkość

  26. Powrót do góry    #1104
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    I tak sobię myślę że może to nie jest po prostu gość na nasz owal?
    2020
    5.Mikkel MICHELSEN 1,2,3,1,2 - 9 pkt.

    2021
    5.Mikkel MICHELSEN 2,2,2,3,3,3 - 15 pkt.

    2022
    1.Mikkel MICHELSEN 3,3,1,3,1,1 - 12 pkt.

    Faktycznie. Tor przy Olsztyńskiej mu chyba nie leży

  27. Powrót do góry    #1105
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    to może czas poprosić toromistrza od SEC aby nam tu ogarnął nawierzchnię?

  28. Powrót do góry    #1106
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Generalnie co by nie miał w ramie to i tak sprzętowo jest słaby w tym roku
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  29. Powrót do góry    #1107
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Podobno Staszewski otrzymał ofertę.
    Jeśli to prawda....to czas (przed play-off) jest taki fajny, oryginalny, powiem więcej mobilizujący.

  30. Powrót do góry    #1108
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Jeżeli faktycznie ten Świdnicki ma być na U24 to chyba Prezes zamienił się z ch....na rozum ????

  31. Powrót do góry    #1109
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2013
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 11 postach
    Większa korzyść była by z objeżdżania juniorów niż ze Świdnickiego na u24.

  32. Powrót do góry    #1110
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Nie no nie żartujcie ze Świdnickim...

  33. Powrót do góry    #1111
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Skad wy w ogole wzięliście ten temat Swidnickiego? Przeciez to abstrakcja.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Powrót do góry    #1112
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Żadna abstrakcja tylko rzeczywistość. Na Miśkowiaka nie ma hajsu, Mads Hansen nie chce do Ekstraligi. Nie ma kogo brać.

  35. Powrót do góry    #1113
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    No to Wiktor Jasiński, w ekstralidze nikt inny go nie chce, błagam nie róbmy sobie i Mateuszowi krzywdy...

  36. Powrót do góry    #1114
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    A Jasiński to nie jest na kontrakcie amatorskim w Gorzowie i trzeba by mu budować tutaj całą bazę?

  37. Powrót do góry    #1115
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Niech Świacik mu załatwi sprzęt, gorszy od Świdnickiego nie będzie

  38. Powrót do góry    #1116
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Lampartowi kończy się kontrakt po tym sezonie też nie powinien być nie wiadomo jak drogi. Chociaż kontraktowanie Lamparta na tor w Częstochowie to mogłoby być samobójstwo.

  39. Powrót do góry    #1117
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Żaden Swidnicki nie będzie u nas jeździł. Spokojnie
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  40. Powrót do góry    #1118
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Żaden Swidnicki nie będzie u nas jeździł. Spokojnie

    Ale Polak? I czy z zachodu Polski?

  41. Powrót do góry    #1119
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Ale Polak? I czy z zachodu Polski?
    Heh, w magazynie właśnie coś o tym powiedzieli
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  42. Powrót do góry    #1120
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Heh, w magazynie właśnie coś o tym powiedzieli

    O kim mówili ?

  43. Powrót do góry    #1121
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Mitruta zakrzyczeli, to nie rozwinął wątku

    I sam w to nie wierzę, więc chętnie poczekam do oficjalnych informacji, bo jak ta plotka się sprawdzi, to taki Włókniarz chciałbym na lata.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 09-08-2023 o 23:54
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  44. Powrót do góry    #1122
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Rusko nie odda wam Kowalskiego.

  45. Powrót do góry    #1123
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Rusko ma Gustsa ale i tak przeceniacie Kowalskiego. Jak zrobi 1,5 na bieg pod u24 to szacun. Wątpie

  46. Powrót do góry    #1124
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Kowalski ma wielki potencjał, ale nie wierzę absolutnie w to, że Świacik przebije Rusko.
    Nie ten budżet i charakter.

  47. Powrót do góry    #1125
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    A co Kowalski do Czewy bo dawno na ławie tam nie siedział?

Strona 25 z 34 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •