Strona 19 z 34 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 855 z 1489

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #811
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,397
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 258 w 186 postach
    A to jaki Pinokio! najpierw Chorzów, a teraz do Częstochowy pojechał obiecywać kasę na stadion. Sasin mu nie podpowiedział żeby tez do Lublina zawitał i też obiecał pomoc ze stadionem?

  2. Powrót do góry    #812
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Chorzów dostał 100 mln, a My tylko 40. Nie wybudujemy za to stadionu. Oni też nie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #813
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Raków swojego forum to nie ma ?

  4. Powrót do góry    #814
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    Jak już Raków ma dostać kasę ze skarbu państwa na doprowadzenie obiektu do gry w Europie to chyba czas na dokończenie parku maszyn, na które czekamy już 16 lat? Oświetlenie przy Olsztyńskiej też woła o pomstę do nieba, do tego to nagłośnienie.

    Dockm, w tym wątku kilku użytkowników przerzuca się goownem, więcej wpisów dotyczy Rakowa, niż Włókniarza, a Tobie przeszkadza jeden, pojedynczy post o AZS-ie, który dodałem z premedytacją w tych okolicznościach? Jeden post, na który i tak nikt nie zwrócił uwagi? Serio? W odróżnieniu od Rakowa, losy AZS-u 2020 mało kto śledzi, a wzmianka o wyniku turnieju FINAŁOWEGO o AWANS to obiektywnie interesująca informacja, a na pewno bardziej wartościowa niż wyzywanie się od pedofili czy czym zajmuje się czyjaś matka - co tutaj ma miejsce nieustannie. EOT
    Mam ich w ignorowanych, więc nie widzę tego szajsu

  5. Powrót do góry    #815
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    IMP Challenge nie poszedł po myśli Kacprowi i Jakubowi. Tylko Kacper z awansem, choć słabszy wynik od Jasińskiego, Lamparta czy Gały nie napawa optymizmem
    Ostatnio edytowane przez Często się chowam ; 11-05-2023 o 21:59

  6. Powrót do góry    #816
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    docek jąkała wszystkich zablokowal i ma na to wszystko wyyebane mimo, że zablokowanie 2 użytkowników to jest absolutny max.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #817
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Co się dzieje w tym waszym grajdole? PEDOFIL, do tego niedorozwój i nieszczęście życiowe. Król netu. A teraz jego znajomy z "miasta" wyżywa się na dzieciach. Jak wy może żyć mając takich sąsiadów? Dramat. Tego was uczą na Jasnej Górze?
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  8. Powrót do góry    #818
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    kobra wstawaj, zesrałeś się ofiaro eksperymentów seksualnych pedofila z blachowni.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #819
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    kobra wstawaj, zesrałeś się ofiaro eksperymentów seksualnych pedofila z blachowni.
    Całe życie przed kompem a w przerwach nadstawianie doopy
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  10. Powrót do góry    #820
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Muszę cię zbanować, bo nie rozumiem mowy zwierząt.
    Dyskusja z tobą jest dołująca, bo nawet nie wiem jak coś takiego funkcjonuje w społeczeństwie.
    Podejrzewam, że stara cię zostawiła i jakaś opiekunka społeczna musi cię wysadzać, bo srasz na stojąco neandertalu.
    Chooj ci w mordę amebo.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 12-05-2023 o 01:05
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #821
    Użytkownik Awatar Czekan
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 35 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Mam ich w ignorowanych, więc nie widzę tego szajsu
    No to jest jedyne wyjście, szkoda oczu i nerwów
    Miśkowiak to na FGM jeździ?

  12. Powrót do góry    #822
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    W tym roku to chyba na romecie. Jest koszmarnie słaby, aż takiego zjazdu się nie spodziwałem.

    Ogólnie i Misiek i Woryna wyglądają bardzo kiepsko w tym roku.

  13. Powrót do góry    #823
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez Czekan Zobacz posta
    No to jest jedyne wyjście, szkoda oczu i nerwów
    Miśkowiak to na FGM jeździ?
    RK Racing
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  14. Powrót do góry    #824
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Muszę cię zbanować, bo nie rozumiem mowy zwierząt.
    Dyskusja z tobą jest dołująca, bo nawet nie wiem jak coś takiego funkcjonuje w społeczeństwie.
    Podejrzewam, że stara cię zostawiła i jakaś opiekunka społeczna musi cię wysadzać, bo srasz na stojąco neandertalu.
    Chooj ci w mordę amebo.
    PEDOFILU z kongresówki NASRAŁEŚ na całym forum bo jesteś totalnie ******TY. Wszyscy twoji znajomi się ciebie wstydzą że takiego DEBILA mają na stanie.
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  15. Powrót do góry    #825
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    W jakim to języku neandertalu?
    Nie mam czasu codziennie po tobie sprzątać ty onanisto.
    Ofiaro domowego pedofila. Pozdrowienia dla twojego starego.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 12-05-2023 o 18:53
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #826
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    W jakim to języku neandertalu?
    Nie mam czasu codziennie po tobie sprzątać ty onanisto.
    Ofiaro domowego pedofila. Pozdrowienia dla twojego starego.
    W twoim języku medaliku.Śmieciu posprzątaj najpierw po sobie. Wspominasz swoją rodzinkę?
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  17. Powrót do góry    #827
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ten post jest ukryty ponieważ jego autor znajduje się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.

    Będę ci ofiaro wysyłał taki komunikat, który się u mnie pojawia,
    żebyś wiedział, że jesteś zbanowany i możesz liczyć tylko na siebie.


    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 12-05-2023 o 19:48
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #828
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Tak w sumie przeglądam te wasze pyskówki i mam takie pytanie. Może ktoś z was się nad tym zastanawiał też ale wątpię w sumie.

    Jak tak bluzgacie jakiś nieznanych wam kolesi z internetu, to potem przybijacie sami sobie piątki z radości, czy jakąś inną formę ekscytacji macie z tego powodu?
    Ciekawe, bo to może być jakaś choroba, którą warto zbadać, a potem może i leczyć?

    Może takie pato-dyskusje podchodzą pod patostreamy, która mają być zakazane prawnie? Wtedy stwierdzona choroba psychiczna może pozwolić na uniknięcie kary.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  19. Powrót do góry    #829
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie zauważyleś że nawet jak mnie tutaj nie ma przez tydzień to chlopaki piszą wulgarne, kryminalne zaczepki w moją stronę. Po kilka dziennie. Ja w zasadzie tu tylko sprzątam po nich. Jak powiedziałem że spotkam się chętnie to spyerdolilii albo zasłaniali się sądem. Taki nowy rodzaj podwroclawskiego bohatera tchórza i konfidenta. Osobna sprawa, że pozostałe towarzystwo tutaj nie reaguje na te wysrywy. Taki jest właśnie poziom tego forum.

    Zastanów się dlaczego tak się dzieje że homoseksualni psychole w mnie atakują a debile mają z tego ubaw. Nie mówiąc już o tym że kibice Włókniarza tutaj nie istnieją. Znam kilku, a nawet utrzymuję z nimi stały kontakt, ale tutaj nie chcą zaglądać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #830
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie ma warszawiak innej rozrywki w życiu to się forum uczepił, proste

  21. Powrót do góry    #831
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Oczywiście, sobocz że nie mam innej rozrywki tylko masz zbyt wąskie horyzonty abyś mógł ze mną porozmawiać na temat samochodów, samolotow czy podróży mały ludziku na skuterze.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #832
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pochwal się autem zatem

  23. Powrót do góry    #833
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,532
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,876 w 1,762 postach
    W telefonie zepsuł mu się tryb makro więc nie uchwyci dobrze resoraka.

  24. Powrót do góry    #834
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie zauważyleś że nawet jak mnie tutaj nie ma przez tydzień to chlopaki piszą wulgarne, kryminalne zaczepki w moją stronę. Po kilka dziennie. Ja w zasadzie tu tylko sprzątam po nich. Jak powiedziałem że spotkam się chętnie to spyerdolilii albo zasłaniali się sądem. Taki nowy rodzaj podwroclawskiego bohatera tchórza i konfidenta. Osobna sprawa, że pozostałe towarzystwo tutaj nie reaguje na te wysrywy. Taki jest właśnie poziom tego forum.

    Zastanów się dlaczego tak się dzieje że homoseksualni psychole w mnie atakują a debile mają z tego ubaw. Nie mówiąc już o tym że kibice Włókniarza tutaj nie istnieją. Znam kilku, a nawet utrzymuję z nimi stały kontakt, ale tutaj nie chcą zaglądać.
    A Ty myślisz, że mnie nikt nie obrażał tutaj czy na stadionie? Z nikim zbytnio nie dyskutowałem, a jak już to góra 3 dni.
    Zamiast pyskówek, identyfikujesz wtedy delikwenta i sobie z nim problem wyjaśniasz osobiście.
    Mi czasami wystarczyły dwa telefony, by dostać przeprosiny za jakąś tam szmatę na mój temat wywieszaną na stadionie. Czasem info o pajacu przychodziło samo, jak o obrażającym mnie tu ówczesnym (obecnym?) rzeczniku prasowym klubu, któremu wydawało się że ukryje się tu pod nickiem "pytanie bez odpowiedzi". A czasami podpisywali się publicznie sami swoim imieniem i nazwiskiem, jak to zrobił prezes pod kłamstwami na mój temat. Też później starał się nieudolnie przeprosić ale nie zrobił tego, mimo że miał nawet okazje spotkać mnie osobiście na "osobności".
    Jak byłem pyskaty swego czasu tu na forum, to też sam nie miałem problemu pogadać o tym na żywo i o wszystkich wątpliwościach. Trzeba starać się mieć w życiu jaja na każdym jego etapie.

    Przecież tacy ludzie to w większości tchórze, którym wydaje się że w ścieku zwanym internetem mogą wszystko, bo daje poczucie anonimowości. Mają jakieś własne urojenia na twój temat i w nich bezmyślnie żyją.

    Szkoda na nich czasu i życia. Bo jak sam zauważyłeś, z Częstochowy było tu sporo wartościowych forumowiczów i jedno z większych ich gron na forum. A teraz są pustki. Tylko ściek.
    A można dyskutować na poziomie, na poziomie się nie zgadzać ze sobą i sprzeczać.

    Więc tego wszystkim życzę - wyższego poziomu i jaj
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 15-05-2023 o 10:03
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  25. Powrót do góry    #835
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie zauważyleś że nawet jak mnie tutaj nie ma przez tydzień to chlopaki piszą wulgarne, kryminalne zaczepki w moją stronę. Po kilka dziennie. Ja w zasadzie tu tylko sprzątam po nich. Jak powiedziałem że spotkam się chętnie to spyerdolilii albo zasłaniali się sądem. Taki nowy rodzaj podwroclawskiego bohatera tchórza i konfidenta. Osobna sprawa, że pozostałe towarzystwo tutaj nie reaguje na te wysrywy. Taki jest właśnie poziom tego forum.

    Zastanów się dlaczego tak się dzieje że homoseksualni psychole w mnie atakują a debile mają z tego ubaw. Nie mówiąc już o tym że kibice Włókniarza tutaj nie istnieją. Znam kilku, a nawet utrzymuję z nimi stały kontakt, ale tutaj nie chcą zaglądać.
    paparuchu niemyty kto ci uiekl, miales szanse przyjechac tylko musiales mi podac date i godzine i co ? i nic a ponoc juz wsiadales do swojego resoraka, zaczynasz cos pitolic w stylu ze chcesz moj "kod do karty bankowej" jestes cioto szmata ktora wyzywa tutaj wszystkich i wszystko. pamietaj wiesniaku z blachowni jak dostane na ciebie namiar (a dostane bo bedziesz mial sprawe w sadzie przez sparte mistrza) to ciebie dojade i na nic twoje 200 postow ze strachu do samego siebie dziewczyno z ktorych nic nie wynika poza bluzgami. ty muu juz wiedze ze zapomniales jak to bylo z NN (ja przy tym bylem) no ale jak to piszesz net przyjmnie nawet najwieksza bzdure. a teraz paparuchu masz wolna sobote i napisz kolejne 200 postow z wyzwiskami na wszystkich i wszystko

  26. Powrót do góry    #836
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dawaj namiar na siebie cwelu to przyjezdzamy. Przez dwa dni siedziales zesrany w piwnicy, a teraz znowu kozaczysz ty kasztanie yebany. Chcesz się spotkac, ale się boisz cipeczko malowana.
    Krotka pilka cweluchu. Adres i lecimy po ciebie cyganie. Wyciagnę cię z tego urzedu za pejsy cwelu.
    Jesli sparta zaloży sprawę to jeszcze na etapie przygotowawczym będę miał namiar na ciebie. Bohaterze zaslaniający się sądami, konfidentami i chooj wie czym. Wczesniej czy pozniej ty kryninalisto cię odwiedze ty niehonorowa dziwko ze wsi.

    Pisaleś o sobie, ze jesteś najwiekszym kibicem Sparty, a jesteś zwykla *****, bez honoru tchórzem, ktory tylko spyerdala, zaslania się sądem i donosicielami. Na miejscu kibiców Sparty bym zrobił z tobą porzadek i cię sprzedal. Jesteś skończony. Jak tylko dostanę namiar na ciebie odwiedzę cię w urzędzie i zeobię ci cwelu piekło.

    Potrzebuję zdjecie, namiar na robotę albo miejsce zamieszkania tego cwela. Może starzy kibice Sparty mają namiar albo ci z którymi jeździł na mecze. Nagroda dla zwycięzców konkursu łapać tchórza.

    Zasłaniać się czyjąś sprawą sądową do ktorej nie dojdzie ty dziwko niehonorowa. Jesteś zaprzeczeniem kibica, zwyklym konfidentem i cwelem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #837
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    ale paparuchu niemyty dalej mozsz przyjechac, podalem gdzie tylko podaj date i godzine ale jak widac robisz wszysto dziewczyno zeby do tego nie doszlo. jak sie cioto zdecydujesz to napisz.

    a teraz dalej smieciu mozesz sie na necie dalej wykrwawiac, pamietaj dorwe ciebie paparuchu. a tak swoja droga to moze podasz mi swoj adres domowy czy pracy, badz kod pin do karty - smialo cioteczko masz te jaja czy nie?

  28. Powrót do góry    #838
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jak się chcesz spotkać i czekasz na mnie jak nie chcesz podać adresu? Obrażasz inteligencję tutaj piszących dziewczynko obsrana w pieluchy. Masz mozliwość spotkać się ze mną ale znowu spyerdalasz do piwnicy. Dawaj namiar cioto yebana, ktory i tak dostanę. Do szybkiego zobaczenia wiejski zasrańcu.

    Skoro mnie dorwiesz to dawaj namiary na melinę i jestem po ciebie dziwko. Od teraz jesteś tchorzliwą dziwką.

    Pamiętaj, ze mnie dorwiesz? Nie można kogoś dorwać jak się spyerdala i sra pod siebie. Dawaj cwelu i jadę po ciebie dziewczyno.

    Bądź mężczyzną. Przecież taki byleś odważny a jesteś zwyklą niehonorową p1zdą internetową.

    Spyerdala jak ostatnia ***** na mysl, że jadę po niego. Zrobił kupę w majty. Co za upadek.

    Ta na dworcu będę cię szukał. To bym nie potrzebowal adresu ty p1zdo.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #839
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Będzie filmik z ustawki na youtube?

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kaman za jego przydatny post!

    Spartan (13-05-2023), kapitan bomba (13-05-2023), muuu (13-05-2023)

  31. Powrót do góry    #840
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Pozdrowienia dla twojej żony. Niech wie że jej mąż to zwykla C1PA.

    Oczywiście jesli ktoś ma namiar na tą c1pę dostanie nagrodę. Będzie pelne sprawozdanie.

    Widzisż spartak już wszyscy czekają na nasze spotkanie. Pokaz że masz jaja i chcesz mnie spotkać. Wsiadam w samochód i lecimy po ciebie. Tutaj jesteś skończony ty p1zdo męska.

    Pozrowienia dla żonki że musi utrzymywać taką c1pę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #841
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    cioto dworzec w pegowie jest zawsze pusty to nie jest centralny gdzie lazisz do pracy biedroniowac, widze ze sie osrales zeby przyjechac i jeszcze bardziej paparuchu zeby podac swoj adres buhaha. ty wystraszona iwko nawet zdjecia swojego resoraka konfabulancie nie wkleisz juz nawet nie chce mi sie pisac o veronku czy mistrzuniu. no nic koncze bo widze ze nie przyjedziesz a ja i tak ciebie dorwe. czas na wyjazd na zuzel bo dzisiaj juz nic sie nie wydarzy bo paparuch tylko leje wode i zwyczajnie ma kloca w gaciach. bye dziewczyno

    ps. pamietaj mozesz podac date i godzine miejsce znasz no chyba ze jednak podasz swoj adres pracy czy domu ktorego tak sie domagales
    Ostatnio edytowane przez Spartan ; 13-05-2023 o 11:00

  33. Powrót do góry    #842
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nieustające i ciągłe. Dojadę cię i wyciągnę z urzędu za pejsy ty cwelu.

    Wsiadam w samochód i lecę po ciebie cioto. Tu i teraz ale obsraleś frajerze zbroję. Dworzec, k#rwo. Ja chcę ciebie, twoj urząd cokolwiek co śmierdzi twoją tchorzliwą p1zdą.

    Jadę po ciebie ty obsrany cwelu.

    Dwa dni siedziałeś w norze jak zwierzę. Teraz wychylileś p1zdę i się zesraleś. No uroku ci to nie dodaje. Jesteś k#rwo skonczony. Dojadę cię ty k#rwo najlepiej w urzędzie.

    Wszyscy właśnie się dowiedzieli jaką jesteś niehonorową p1zdą.

    Widzisz że nie przyjadę ale i tak mnie dorwiesz? Ty pyerdolona choojozo wsiadadam w samochod i lecimy po ciebie żeby ci zmienić pieluchę. Wszystko co piszesz jest CHOOJA warte ty niehonorowy cwelu. Chodzisz z choojem w mordzie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  34. Powrót do góry    #843
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    no to dawaj teraz szybko podaj godzine o ktorej bedziesz zaraz na tym dworcu a ja spokojnie poczekam tylko szybko pisz bo czasu mam malo paparuchu niemyty, badz jak to piszesz honorowy hehe

  35. Powrót do góry    #844
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    P.s. zaliczyleś konkretny upadek. Przebiles dno i lecisz dalej. Teraz się zaslaniasz veronkiem i spartą. Powiedz swojej starej że jesteś ***** i wszystkie orgazmy były przez ciebie udawane.

    Dawaj namiary dziwko zanim znowu schowasz się do nory ty tchórzu. Jesteś tu skończony

    Bądź mężczyzną chociaż dzisiaj. Nie powiemy nikomu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Powrót do góry    #845
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    P.s. zaliczyleś konkretny upadek. Przebiles dno i lecisz dalej. Teraz się zaslaniasz veronkiem i spartą. Powiedz swojej starej że jesteś ***** i wszystkie orgazmy były przez ciebie udawane.

    Dawaj namiary dziwko zanim znowu schowasz się do nory ty tchórzu. Jesteś tu skończony

    Bądź mężczyzną chociaż dzisiaj. Nie powiemy nikomu.
    tak myslalem urwiszonie ze nie przyjedziesz i sie osrasz paparuchu, a juz byles w samochodzie. papa dziewczyno buhaha

  37. Powrót do góry    #846
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    A nie możecie się ustawić w połowie drogi między Czewą a Wrocławiem?

    Ja chętnie posędziuję.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  38. Powrót do góry    #847
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dawaj namiary ty tchórzu. Wsiadam i lecę po ciebie w każdej chwili. Nie bądź dzieckiem jadę po ciebie. Jak będę miał namiary od kogoś to cię wyciągnę z urzędu ty pedale.

    Mlody nie stac tej ***** na paliwo. To jest recydywista. Ja jadę po niego pod adres, pod urząd, byle dorwac padlinę.

    Krótko. Dawaj namiar dziwko to przyjeżdżam. Żarty się skończyły ty męska c1po.

    Mlody posedziować? Serio mysliisz ze to są żarty?

    Wsiadam w samochód i jadę po tego tchórza.

    Panowie. Widzicie jakie to k#rwisko jest niehonorowe. Niech ktoś będzie bardziej honorowy i wysle namiar na tego cwela. Zrobię z tego relację.
    Panowie będę miał namiar na tego tchórza. Spokojnie, kwestia czasu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #848
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Będzie filmik z ustawki na youtube?
    Już jest.

    https://m.youtube.com/watch?v=Qwj2j6geTNo&t=25s

  40. Powrót do góry    #849
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Tylko z partyzanta tchórż potrafi pisać bo jest zwyklym internetowym chuliganem, kozak w necie, p1zda w świecie. Jadę samochodem i w kazdej chwili jadę do niego na wieś, w każdy dzień tygodnia o każdej porze. Jeśli macie namiar do urzędu to zrobię mu wjazd do urzędu. Niech wszyscy wiedzą ze nie ma jaj i jest zwyklą c1pą i konfidentem, ktory jeszcze się chowa za innymi. Jakie niehonorowe dno z choojem w mordzie.

    Zabovskyj widzisz gdzieś abym unikał konfrontacji? Masz problem z postrzeganiem i oceną sytuacji. Gość chce mnie spotkać. Napina się więc mu to chcialbym ulatwić, ale teraz to się zesrał i już nie chce. Zwykla internetowa p1zda jak wiekszość tutaj.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  41. Powrót do góry    #850
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,818
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Mi się wydaje że ten cały spartan to tchórz i się nie spotka z blackcockiem.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    j-rules (14-05-2023)

  43. Powrót do góry    #851
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Spartak ty frajerze załóż podpaskę ty cioto. Może zayebiesz żonie tampon i znowu będziesz forumowym bohaterem ty p1zdo internetowa.

    To jest zwykly tchórz i cioteczka. Dawaj namiar frajerze ty szmato niehonorowa z pęgowa.
    Wcześniej czy później ktoś cię sprzeda ty frajerze. Będziesz piszczał cwelu jak dziwka.
    Schowaj się do piwnicy i nie wychodź z nory. W urzędzie też przygotuj wszystkich bo wcześniej czy później cię znajdę ty P!zdo. Nie mogę się doczekać jak cię dojadę ty cwelu.
    p.s. Jadę samochodem więc wszystkie namiary na tego cwela proszę na pw.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 13-05-2023 o 12:46
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  44. Powrót do góry    #852
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    I co tam, dojechałeś?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    kobra102 (13-05-2023)

  46. Powrót do góry    #853
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Młody nie wpyerdalay się w sprawy które ciebie nie dotyczą. Ty traktujesz to jak zabawę, chcesz sędziować a ja muszę dojechać k#rwę w urzędzie i porozmawiać z jego przelozonymi, z jego kolegami i sasiadami z jaką k#rwą mają do czynienia. Jak nie masz nic do powiedzenia, albo nie znasz jego adresu to zamknij p1zdę. O wszystkim się dowiesz we wlasciwym czasie. Dojadę dziwkę bo chcą go sprzedać. Kwestia dogadania i niech to zwierzę siedzi w piwnicy.bo mu zrobię niespodziankę. Będzie zayebiscie.

    Panowie dzięki za kazdą informację. Dojedziemy k#rwę. Jeszcze raz wielkie ukłony. Nagroda dla najlepszych. Myśliwý musi być cierpliwy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  47. Powrót do góry    #854
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,818
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    I to się szanuje blacktopa, nie ma pozwolenia na wulgaryzmy i zniesławienia użytkownika spartsan, obyś udowodnił swoje racje w sądzie!

  48. Powrót do góry    #855
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Z tego co veron pisal to podpuszczaleś go żeby donosił na policję więc chyba to lubisz. Takze tego.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 19 z 34 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •