Strona 4 z 34 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 1489

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jedyny klub w Polsce, gdzie żużlowcem wszechczasow jest ruski xD
    No i po co ? Weź sobie pisz z blacktopem na priv albo zróbcie sobie jakiś odrębny wątek na forum.
    A tak to przylazłeś , puściłeś info z przed ponad 10 lat i dobrze wiesz ze będzie gówno burza na kolejne 2-3 strony... Wiadomo że Ci i jemu się to podoba ale są tutaj jeszcze normalni ludzie

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    chyba tobie stanior podoba się rozmowa z tymi brudasami.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #138
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    chyba tobie stanior podoba się rozmowa z tymi brudasami.
    Tak , za**iście mi się podoba jak po całym forum obrzucacie się gównem i nie można nic normalnego przeczytać...

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (13-03-2023), muuu (14-03-2023)

  5. Powrót do góry    #139
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    Proszę Oczywiście jak ktoś sponsora pozyska to nazwa jest zmieniana w oddzielnym komunikacje
    https://speedwayekstraliga.pl/nazwy-...-sezonie-2023/
    Dziękuję

  6. Powrót do góry    #140
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Coś takiego trafiłem na Przeglądzie Sportowym:

    "Animozje między częstochowskimi kibicami trwają od lat, a najgroźniejsze zajście miało miejsce w 2013 r., gdy zielono-biali na domowym obiekcie podejmowali Falubaz Zielona Góra. Chuligani piłkarskiego Rakowa wtargnęli wówczas na sektor fanatyków Włókniarza i przegonili ich! Nie kryli przy tym swej tożsamości, głośno skandując nazwę "Raków". Nieoficjalnie mówi się, że ze względu na "kosę" między oboma klubami, kibice Włókniarza dostali od piłkarskich pseudofanów wręcz zakaz organizacji tzw. "młyna" na własnym stadionie. W przeciwnym razie fani Włókniarza mieliby być atakowani na mieście. Dlatego kibice klubu żużlowego zorganizowany doping prowadzą tylko na meczach wyjazdowych.[/B]"

    Wy tak na poważnie?

  7. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez windykator Zobacz posta
    Coś takiego trafiłem na Przeglądzie Sportowym:

    "Animozje między częstochowskimi kibicami trwają od lat, a najgroźniejsze zajście miało miejsce w 2013 r., gdy zielono-biali na domowym obiekcie podejmowali Falubaz Zielona Góra. Chuligani piłkarskiego Rakowa wtargnęli wówczas na sektor fanatyków Włókniarza i przegonili ich! Nie kryli przy tym swej tożsamości, głośno skandując nazwę "Raków". Nieoficjalnie mówi się, że ze względu na "kosę" między oboma klubami, kibice Włókniarza dostali od piłkarskich pseudofanów wręcz zakaz organizacji tzw. "młyna" na własnym stadionie. W przeciwnym razie fani Włókniarza mieliby być atakowani na mieście. Dlatego kibice klubu żużlowego zorganizowany doping prowadzą tylko na meczach wyjazdowych.[/B]"

    Wy tak na poważnie?
    Moja pamięć już nie jest taka jak trzeba ale z tego co mi świta to kibole Rakowa pojawili się wtedy na drugim łuku i chcieli "porozmawiać " z Falubazem
    Nie kojarzę aby w tym meczu opanowali sektor dopingujący Włókniarza

  8. Powrót do góry    #142
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach

  9. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Moja pamięć już nie jest taka jak trzeba ale z tego co mi świta to kibole Rakowa pojawili się wtedy na drugim łuku i chcieli "porozmawiać " z Falubazem
    Nie kojarzę aby w tym meczu opanowali sektor dopingujący Włókniarza
    We wcześniejszych latach podchodzili (na bezpieczną odległość) w końcówkach meczy do Apatora, ale to pewnie ze względu na jeżdżący w tamtym czasie z nami Ruch Chorzów. Z samym Włókniarzem chyba nigdy "spiny" nie mieliśmy
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 14-03-2023 o 15:05

  10. Powrót do góry    #144
    Użytkownik Awatar litość_to_zbrodnia_1920
    Dołączył
    18-06-2022
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez windykator Zobacz posta
    Coś takiego trafiłem na Przeglądzie Sportowym:

    "Animozje między częstochowskimi kibicami trwają od lat, a najgroźniejsze zajście miało miejsce w 2013 r., gdy zielono-biali na domowym obiekcie podejmowali Falubaz Zielona Góra. Chuligani piłkarskiego Rakowa wtargnęli wówczas na sektor fanatyków Włókniarza i przegonili ich! Nie kryli przy tym swej tożsamości, głośno skandując nazwę "Raków". Nieoficjalnie mówi się, że ze względu na "kosę" między oboma klubami, kibice Włókniarza dostali od piłkarskich pseudofanów wręcz zakaz organizacji tzw. "młyna" na własnym stadionie. W przeciwnym razie fani Włókniarza mieliby być atakowani na mieście. Dlatego kibice klubu żużlowego zorganizowany doping prowadzą tylko na meczach wyjazdowych.[/B]"

    Wy tak na poważnie?
    To czasy minione. Na dzisiaj Włókniarz kibicowsko nie istnieje, właśnie za sprawą Rakowa. Dlatego też wizyta żużlowców na meczu Rakowa spotyka się z brakiem reakcji kibiców żużlowych. Po prostu Rakow wytepil kibicow Włókniarza, zostali tylko kibice zuzla w Czestochowie. Przykre, ale3 prawdziwe.
    PATOLOGIA, PATOLOGIA, POLONIA.

  11. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Moja pamięć już nie jest taka jak trzeba ale z tego co mi świta to kibole Rakowa pojawili się wtedy na drugim łuku i chcieli "porozmawiać " z Falubazem
    Nie kojarzę aby w tym meczu opanowali sektor dopingujący Włókniarza
    Tam coś było trochę zamieszania na tym meczu, bo sektor Ultrasów Włókniarza był jakoś bardziej opustoszały niż zwykle i to właśnie podobno przez to, że się szukały ekipy pod/na stadionie.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Powrót do góry    #146
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Jestem zniesmaczony - rakowiaczki które uczyniły sobie z atakowania gówniarzy w biało-zielonych barwach swój ulubiony sport teraz mają pewnie szyderę, bo ktoś mało inteligentnie wymyślił sobie, by podlansować żużlowców wizytą na ich obiekcie treningowym. Nie miesza się sacrum z profanum ani szamba z perfumerią. Bad move!

    A to że nie ma Drabola akurat mnie nie dziwi - w końcu to częstochowianin więc zna trochę panujące w mieście układy.
    Pzdr,
    Garfield

  13. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    wPADNIEMY Z EKiPA I WPUŚCIMY ******** KOMU tRZEBA PJONA BRACIA RUSKI DO BUDY *****

  14. Powrót do góry    #148
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Bez szydery i ironii pytam czy atmosfera stała się tak toksyczna, że Sławek się wyprowadza z Częstochowy?
    Czy tylko zmienia lokum na mniejsze?

    https://www.otodom.pl/pl/oferta/zami...166.1679426823

  15. Powrót do góry    #149
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Bez szydery i ironii pytam czy atmosfera stała się tak toksyczna, że Sławek się wyprowadza z Częstochowy?
    Czy tylko zmienia lokum na mniejsze?

    https://www.otodom.pl/pl/oferta/zami...166.1679426823
    pusto w tym domu, otoczenie tez zaniedbane. wyglada to na nowke i brak kasy

  16. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    533
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez windykator Zobacz posta
    Coś takiego trafiłem na Przeglądzie Sportowym:

    "Animozje między częstochowskimi kibicami trwają od lat, a najgroźniejsze zajście miało miejsce w 2013 r., gdy zielono-biali na domowym obiekcie podejmowali Falubaz Zielona Góra. Chuligani piłkarskiego Rakowa wtargnęli wówczas na sektor fanatyków Włókniarza i przegonili ich! Nie kryli przy tym swej tożsamości, głośno skandując nazwę "Raków". Nieoficjalnie mówi się, że ze względu na "kosę" między oboma klubami, kibice Włókniarza dostali od piłkarskich pseudofanów wręcz zakaz organizacji tzw. "młyna" na własnym stadionie. W przeciwnym razie fani Włókniarza mieliby być atakowani na mieście. Dlatego kibice klubu żużlowego zorganizowany doping prowadzą tylko na meczach wyjazdowych.[/B]"

    Wy tak na poważnie?
    Na poważnie niestety. Zawsze śmieszą z tego tytułu fani Włókniarza w czerwono-niebieskich szalikach na meczach Rakowa Pewnie większość nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo jest kojarzona i jak niewiele dzieli ich od dostania w łeb, a ci którzy już dostali to raczej odwidziało im się Limanowskiego na lata.

    A ultrasów Włókniarza bardzo szkoda bo od lat jest już piknikowo na stadionie, a co gorsza klub nawet nie widzi w tym problemu i jak widziałem zdemontował podest dla prowadzącego doping. Przymilanie się Świącika do RKSu też wygląda ciut żałośnie. oby tylko za kilka lat nie było narzekania na frekwencję na Olsztyńskiej, bo atmosferę stadionu i kibicowania faktycznie czuć tylko na wyjazdach.

  17. Powrót do góry    #151
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Ceny biletów na memoriał, biorąc pod uwagę skład to jakiś nieśmieszny żart.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  18. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Ceny biletów na memoriał, biorąc pod uwagę skład to jakiś nieśmieszny żart.
    Wygląda na to że takie ceny to już będzie standard na stadionach żużlowych. W memoriale Smoczyka masz jeszcze gorszą obsade i też 30 zł. Inflacja...

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    dockm (22-03-2023), muuu (22-03-2023)

  20. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Konferencja odnośnie sponsora tytularnego pod koniec miesiąca.

  21. Powrót do góry    #154
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Co tak cicho po memoriale?
    Kto był?
    Dobre widowisko?
    Drabik kocur?
    Jak juniorzy?

  22. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,749
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Całe podium dla Włókniarza
    Czyli DMP już znane

  23. Powrót do góry    #156
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Jak na pierwsze zawody to troche sie działo na torze

    Drabik troche sie pobujał po bandach , jeśli chodzi o wrażenia artystyczne to zdecydowanie najlepszy z naszych dziś.

    Juniorka.. Karczewski coś tam poszarpał , punkty tego nie oddają ale optymistycznie można patrzeć. Kupiec gorzej, tutaj dużo wody musi upłynąć o ile w ogóle coś z tego będzie.

  24. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez żArt Zobacz posta
    Co tak cicho po memoriale?
    Kto był?
    Dobre widowisko?
    Drabik kocur?
    Jak juniorzy?
    Widowisko całkiem spoko, jak tylko się trochę betonik odsypał to płot chodził jak trzeba, a i przy kredzie przyczepności trochę było. Deszcz trochę popsuł zabawę - i zapewne komplet Michelsena.

    Drabik bardzo kocur. Najbardziej widowiskowy na pewno na torze, dużo kombinował szukał ścieżek, bardzo odważnie. Wydaje mi się, że to on będzie tym trzecim w drużynie, a jeśli będzie jechał na naszym torze jak wczoraj to pewnie nie raz, nie dwa przesunie Madsena na bieg 14 Woryna jakoś bez błysku, ale ja w tym sezonie więcej jak średniej 1,7 od niego nie wymagam. Szkoda, że było mało wymagających rywali na torze. Przyjemski nie jest jakimś wyznacznikiem.

    A co do juniorów to ja uważam, że będzie baaaardzo duży problem. O ile Karczewski coś tam pewnie poszarpie w juniorskim to Kupiec mam wrażenie przez zeszłoroczne kontuzje trochę cofnął się w rozwoju...Mam tylko nadzieję, że jak Halkiewicz się rozjeździ to nie będzie oporów by dawać mu szansę również w lidze.

    Dziś sparing z ROWem, ale nie bardzo widzę rywali ciekawych dla nas. Przyjadą bez Kurtza. Woryna sprawdzi się natomiast w Kryterium Asów(o ile się odbędzie).

  25. Powrót do góry    #158
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Madsen jak na pierwsze jazdy to też bardzo pewnie się prezentował i o dziwo jeździł najszerzej jak się da. I robił to bardzo umiejętnie. Michelsen odniosłem wrażenie że nie jest najszybszy, trochę męczył te punkty w niektórych biegach. Co do wniosków o Drabiku, to się zgadzam. Przy tak przygotowanym torze będzie u nas bardzo pewnym punktem i oglądać jego jazdę to będzie przyjemność. Juniorzy faktycznie mizernie, zwłaszcza kuje w oczy u Kupca to, że w każdym biegu miewał momenty kiedy popełniał bardzo proste błędy, które mogą skutkować upadkami. Woryna bez błysku to fakt, ale też trzeba patrzeć na obsadę biegu, w którym zrobił 0. Zresztą tam walczył z Madsenem mocno, ale niepotrzebnie zjechał do krawężnika, który w tamtym momencie był nieskuteczny. No i Miśkowiak w biegu z Woryną o dziwo nie wystraszył się jak zawsze tylko jeszcze odkręcił gaz i minął go przy bandzie. Duże zaskoczenie w tym biegu z Miśka. Generalnie jakiś bardziej ofensywny niż zawsze się wydawał.

    Dziś sparing z Rybnikiem. My bez Woryny i Drabika. Za to z Antonem Karlssonem, który na mnie zrobił wczoraj naprawdę dobre wrażenie. Potrafił wykorzystać każdy błąd rywala i bardzo umiejętnie dobierał linię jazdy. Jakby go dosprzętowić, to myślę, że warto go zabierać na mecze pod nr 8. w razie w.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  26. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Tyle, że Karlsson strasznie drewniany. Żeby go rozbujać to nie wiem, może Anglia? Przy czym nie wiem czy nie jest "za stary" na zmiany w stylu jazdy. Mam wrażenie, że te punkty wczoraj to bardzo szczęśliwie dowoził. Kolejny minus jest taki, że za dużo się nie najeździ w lidze U24, bo ta jest we wtorki, a on ma przecież regularnie Szwecję.

  27. Powrót do góry    #160
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Był ktoś na sparingu? Paweł aż tak źle jak wskazują na te wyniki, czy jakąś tam walkę z seniorami nawiązał?
    Jak Lampart?

  28. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Przedpełski pokonywał tylko juniorów, z seniorami walki nie nawiązywał. Lampartowi wyszedł tak naprawdę tylko ostatni bieg, gdzie sprytnie przyciął na wyjściu z 1 łuku Miśkowiakowi i poleciał do przodu, ale w pierwszej odsłonie upadł będąc wywożonym przez Karczewskiego. Generalnie w Apatorze szybkość było widać u Lamberta, a reszta to już raczej kiepsko. Dudek dopiero coś tam prędkości znalazł na dwa ostatnie starty.

    We Włókniarzu niezłe wrażenie nadal robi Drabik. Michelsen bywa przeraźliwie wolny(być może jakieś testy?) co nadrabia skillami niejednokrotnie. Szkoda, że Woryna pojechał tylko raz, choć wyglądał dobrze w starciu z Lambertem. Madsen standardowo olewa sparingi Bardzo może cieszyć Miśkowiak - a konkretnie to, że od początku sezonu ma starty i prędkość. W zeszłym roku dłuuugo musieliśmy czekać, aż wejdzie na obroty. A co do młodzieży to punktowo najlepiej wyglądał Kupiec, ale chłopak urósł i jego sylwetka staje się strasznie drewniana. Dużo lepszy technicznie Karczewski, ale tutaj czegoś brakuje. Czasem jaj, czasem szybkości. Będziemy mieć kiedyś wiele pociechy z Halkiewicza, ale póki co niech się spokojnie rozwija.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Piernik (29-03-2023), stone_gossard (29-03-2023)

  30. Powrót do góry    #162
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Michelsen jak na razie bardzo wolny na naszym torze. W sobote na Memoriale wygrywał starty i to jeszcze jakoś wyglądało ale dziś już tak wesoło nie było.
    Z wnioskami poczekamy do ligi ale teraz on nie ma w ogóle prędkości po trasie.

    Ktoś wie co sie u Woryny stało ? Pierwszy start petarda z 4 pola i wygrana z bardzo dobrym dziś Lambertem a potem widziałem przed 10 biegiem jak bus wyjechał ze stadionu. Raczej mało prawdopodobne że wpadł na sparing tylko na jeden bieg.

  31. Powrót do góry    #163
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    A czy po trybunach chodziła plotka, dlaczego Emil który się na sparing wybierał, ostatecznie na niego nie dotarł?

  32. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,749
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    A czy po trybunach chodziła plotka, dlaczego Emil który się na sparing wybierał, ostatecznie na niego nie dotarł?
    Podobno dostał wezwanie

  33. Powrót do góry    #165
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Ktoś wie co sie u Woryny stało ? Pierwszy start petarda z 4 pola i wygrana z bardzo dobrym dziś Lambertem a potem widziałem przed 10 biegiem jak bus wyjechał ze stadionu. Raczej mało prawdopodobne że wpadł na sparing tylko na jeden bieg.
    Oddał biegi juniorom, nie potrzebował więcej jazdy w dniu dzisiejszym.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    stanior (30-03-2023)

  35. Powrót do góry    #166
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,661
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 785 w 444 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    A czy po trybunach chodziła plotka, dlaczego Emil który się na sparing wybierał, ostatecznie na niego nie dotarł?
    Sierściuch podobno stał na rogatkach w wozie ciągniętym przez 500 koni i śpiewał: "tysiąc koni przepuszczamy, a ruskiego zatrzymamy", więc sobie dał spokój
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  36. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ruski siedział w swoim busie wielkija rossija i powiedział, że nie wyjdzie jak mu nie zagrają ruskiego hymnu jak w troluniu.
    Rif możesz sobie zrobić zdjęcie z moim samochodem. 570 biedaku.

    Dożyliśmy czasów w których byle robotnik czy byle biedak może za pomocą internetu wyśmiewać ludzi którzý coś osiągnęli. Sieroto internet nie wyrównuje szans.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #168
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Dożyliśmy czasów w których byle robotnik czy byle biedak może za pomocą internetu wyśmiewać ludzi którzý coś osiągnęli. Sieroto internet nie wyrównuje szans.
    Pięknie się zmasakrowałeś tym jednym zdaniem.

  38. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jeśli nie zrozumiałeś biedaku, możesz zrobić sobie zdjęcie z moim samochodem. Tego sobie nie doruchasz w internecie imbecylu.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 30-03-2023 o 13:55
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #170
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    pusto w tym domu, otoczenie tez zaniedbane. wyglada to na nowke i brak kasy
    Zawsze "obejscie" było u Sławka zaniedbane. Sławek to nie typ pedanta co chodzi i sprzata kurze jak majdanowa. Niektórzy się śmiali nawet, że chodzi w tej samej kurtce skórzanej od 10 lat.
    Chata wystawiana już była w zeszłym roku na sprzedaż. To, że Sławek groszem nie śmierdzi również wiadomo od dawna. W sezonie "pracował" u Świacika, poza sezonem w BT Sport (tak to sie chyba nazywa) u swojego byłego menago z lat `90 i początku `2000 Janusza Tobijańskiego.

  40. Powrót do góry    #171
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jeśli nie zrozumiałeś biedaku, możesz zrobić sobie zdjęcie z moim samochodem. Tego sobie nie doruchasz w internecie imbecylu.
    zaczynamy piatek

    PAPARUCHU Z BLACHOWNI ŻYJESZ CZY MOŻE JUŻ CIEBIE KTOŚ NA ZLECENIU DOJECHAŁ OD TYLCA ?

  41. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Ja prdole. Przecież wy macie bliżej 50 lat niż 15...
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  42. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Tutaj nie ma znaczenia ile on ma lat tylko ile siedział. Przecież ten matkojebca jest mocno zaburzony i mam wyrzuty sumienia, że mu odpowiadam.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #174
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Chu. z rachunkami, CKM jesteśmy z Wami!

    Życie z świadomością na co idzie 30% podwyżka za prąd powinno być dla mnie teraz łatwiejsze.

    Oczywiście pod warunkiem że Włókniarz zostanie mistrzem, bo inaczej będę mocno wkrewiony.
    Pzdr,
    Garfield

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    muuu (01-04-2023)

  45. Powrót do góry    #175
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Chu. z rachunkami, CKM jesteśmy z Wami!

    Życie z świadomością na co idzie 30% podwyżka za prąd powinno być dla mnie teraz łatwiejsze.

    Oczywiście pod warunkiem że Włókniarz zostanie mistrzem, bo inaczej będę mocno wkrewiony.
    Szybko się wyleczyliscie ze SSP
    Ostatnio edytowane przez Spartan ; 01-04-2023 o 08:16

  46. Powrót do góry    #176
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Moralność Kalego.

  47. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Idż klaskać ruskiemu neandertalu. Może zdobędziecie nawet 4 miejsce, a co się ponapinacie to wasze.
    Włókniarz i Raków to duma Częstochowiaków!
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Ten sam Raków, który gardzi Włókniarzem, śmieje się z niego, a jego ultrasi przeganiają biało-zielonych z ich sektora?

  49. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ten sam Raków, który gardzi Włókniarzem, śmieje się z niego, a jego ultrasi przeganiają biało-zielonych z ich sektora?
    Nie masz nawet elementarnej wiedzy na ten temat, więc nie będę ci tłumaczył.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  50. Powrót do góry    #180
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Ci nasi sowicie opłacani duńczycy to póki o tak średnio wyglądają. Na tle Kubery i Zmarzlika to lekka przepaść. Pozostaje wierzyć że to brak motywacji i testy sprzętu w pierwszych turniejach.

Strona 4 z 34 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •