Strona 152 z 158 PierwszyPierwszy ... 52102142150151152153154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,796 do 6,840 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6796
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Wyluzuj. To tylko żużel.
    Ja jestem wyluzowany jak mało kto, ale chyba nie aż tak, żeby rozważać Kenetha

  2. Powrót do góry    #6797
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Jestem szczerze przerażony. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy o Bekerach, Hansenach, a nawet Pedersenach, a teraz ściskamy kciuki, żeby Bjerre u nas został?! Niech ten okres transferowy się kończy, bo jeszcze trochę i będziemy się zastanawiać nad Polisem albo Kaczmarkiem...
    Tu nie ma co być przerażonym - od kilku tygodni było wiadomo, że jest tylko jedna niewiadoma - Lyager/Bjerre. Tylko żeby ten pierwszy jeszcze nie wywinął czegoś, bo dobrze wiedział, że Pedersen przysłał ofertę i pozostawał w kontakcie z klubami. A "Kenio" przejechał się i przelicytował w Unii.

  3. Powrót do góry    #6798
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Tu nie ma co być przerażonym - od kilku tygodni było wiadomo, że jest tylko jedna niewiadoma - Lyager/Bjerre. Tylko żeby ten pierwszy jeszcze nie wywinął czegoś, bo dobrze wiedział, że Pedersen przysłał ofertę i pozostawał w kontakcie z klubami. A "Kenio" przejechał się i przelicytował w Unii.
    Czyli rozumiem, że cała ta zwłoka z ogłoszeniem piątego grajka wynika z rozważań Jerzego kto będzie lepszy - 20 czy 21 zawodnik kończącego się sezonu. Tym bardziej szkoda, że Berge się rozmyślił.

  4. Powrót do góry    #6799
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Ja o Nickim pisałem tylko raz, wczoraj.
    No, ja nie mówię tego stricte w sensie "Ty powiedziałeś w x wersjach" tylko ogólnie się to tutaj przewinęło kilka razy

    A była już ta konfa w Rzeszowie? Ogłosili w końcu tego Nickiego? xD

    Dobra, już widzę, że jest ogłoszony.
    Kamień z serca.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Mihalo (10-10-2023)

  6. Powrót do góry    #6800
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2023
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    No i wszystko jasne Pedersen w beniaminku, Becker w Orle czyli najlepsze opcje moim zdaniem jak co roku zabrali inni my jedziemy z Lyagerem ps. Jezeli okaże się, że M. HANSEN pojedzie w 1 lidze to Kanclerz senior zadziałał na poziomie juniora w zeszłym roku bylo podobnie Kanclerz twierdził, że Jensen to nie daje gwarancji bo mógł to być jeden przypadkowy dobry sezon... Dla porównania Mrozek twierdził, że ma leoszego zawodnika niz Lyager, wziął Kurtza i się nie mylił. Tak jak z Jeleniewskim teraz pewnie będzie z Lyagerem. Sklad podobny lub słabszy od tegorocznego bo zamiast Wiktora jest Buczek raczej na -, zamiast Bjerre, Kai na + ale on zmienia miejsce, nie wiem czy team więc prawdopodobienstwo stedniej ok 1,8 dosc duże jakby jeździł w niemczech byloby pewnie ponad 2 wiadomo. Różnica taka, że nie ma Falubazu playoffi nic poza tym to widać już teraz.

  7. Powrót do góry    #6801
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Sprawiedliwie byłoby porównywać statystyki Wiktora ze statystykami innych seniorów tylko wtedy, gdyby Wiktor jeździł wyłącznie z numerami seniorskimi.
    Wtedy odpada cała masa przeciwników juniorów, u24 i biegów z rezerwy z pola nr 1.

  8. Powrót do góry    #6802
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Art0808 Zobacz posta
    No i wszystko jasne Pedersen w beniaminku, Becker w Orle czyli najlepsze opcje moim zdaniem jak co roku zabrali inni my jedziemy z Lyagerem ps. Jezeli okaże się, że M. HANSEN pojedzie w 1 lidze to Kanclerz senior zadziałał na poziomie juniora w zeszłym roku bylo podobnie Kanclerz twierdził, że Jensen to nie daje gwarancji bo mógł to być jeden przypadkowy dobry sezon... Dla porównania Mrozek twierdził, że ma leoszego zawodnika niz Lyager, wziął Kurtza i się nie mylił. Tak jak z Jeleniewskim teraz pewnie będzie z Lyagerem. Sklad podobny lub słabszy od tegorocznego bo zamiast Wiktora jest Buczek raczej na -, zamiast Bjerre, Kai na + ale on zmienia miejsce, nie wiem czy team więc prawdopodobienstwo stedniej ok 1,8 dosc duże jakby jeździł w niemczech byloby pewnie ponad 2 wiadomo. Różnica taka, że nie ma Falubazu playoffi nic poza tym to widać już teraz.
    Kolejny malkontent i nic więcej.
    Mi żal tylko tego Beckera bo była duża szansa na niego, ale Hancock wybrał Orła zamiast Polonii za ten nieszczęsny 2013 rok w Polonii a Becker chciał tutaj jechać tylko, że Greg jest jego mentorem etc...
    Zostaje już Lyager chyba, że Bjerre będzie chociaż ja...punktowo widziałbym Iversena a miał taką ofertę i nie wiem czemu wolał Gdańsk?
    Konieczny jest junior i to typu Borowiak a nie jakaś zapchajdziura!
    Do Nickiego dołożyli się AMD Group i postawili wszystko na jedną kartę bo chcieli mieć jakąś gwiazdę
    .

  9. Powrót do góry    #6803
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2023
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To ja tutaj króciutko, bo nie ten temat, ale sprostuję Nicki w Rzeszowie jest wespół finansowany przez AMD GROUP to firma właściciela Stali i jednocześnie prezesa klubu ,a 2 firma to sponsor tytularny Texom,całość kontraktu jest pokrywana spoza budżetu klubu.

  10. Powrót do góry    #6804
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Ten kontrakt to był już podpisany pewnie dobre kilka dni temu lub dogadany w 100%. Nie bez podstaw Prezes Stali na socjale wrzucił Dzika nie tak dawno
    Teraz to już bez różnicy kto będzie piątym seniorem, bez większych emocji można sobie czekać na potwierdzenie.

  11. Powrót do góry    #6805
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Czyli rozumiem, że cała ta zwłoka z ogłoszeniem piątego grajka wynika z rozważań Jerzego kto będzie lepszy - 20 czy 21 zawodnik kończącego się sezonu. Tym bardziej szkoda, że Berge się rozmyślił.
    Ja myśle, że ta zwłoka jest spowodowana tym, że początkowo JK nie chciał nikogo z dwójki Lyager/Bjerre i Berge lekko posypał plan, później było szukanie. A chwilowy zryw po Nickiego też dobrze nie wpłynął na Lyagera.

  12. Powrót do góry    #6806
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Art0808 Zobacz posta
    No i wszystko jasne Pedersen w beniaminku, Becker w Orle czyli najlepsze opcje moim zdaniem jak co roku zabrali inni my jedziemy z Lyagerem ps. Jezeli okaże się, że M. HANSEN pojedzie w 1 lidze to Kanclerz senior zadziałał na poziomie juniora w zeszłym roku bylo podobnie Kanclerz twierdził, że Jensen to nie daje gwarancji bo mógł to być jeden przypadkowy dobry sezon... Dla porównania Mrozek twierdził, że ma leoszego zawodnika niz Lyager, wziął Kurtza i się nie mylił. Tak jak z Jeleniewskim teraz pewnie będzie z Lyagerem. Sklad podobny lub słabszy od tegorocznego bo zamiast Wiktora jest Buczek raczej na -, zamiast Bjerre, Kai na + ale on zmienia miejsce, nie wiem czy team więc prawdopodobienstwo stedniej ok 1,8 dosc duże jakby jeździł w niemczech byloby pewnie ponad 2 wiadomo. Różnica taka, że nie ma Falubazu playoffi nic poza tym to widać już teraz.
    No jednak mimo wszystko nie do końca. Buczek jednak pokazał w tym sezonie, że jest (póki co nadal) lepszy, pewniejszy od Beckera. Którego oczywiście bardzo szkoda, bo to byłaby duża wartość dodana.
    Kai to też jednak solidny grajek, a dodając do tego, że S2 mu pasuje (co pokazał w kilku kolejnych startach na naszym torze) to może być silny zestaw. Szczepaniak jeśli poprawi w przyszłym sezonie wyjazdy i utrzyma na S2 formę z tego roku, to też będzie mocny punkt.
    Pozostaje kwestia ostatniego seniora. I fakt, tutaj brakuje kogoś równie pewnego jak wspomniana wyżej trójka, do której angażu nie mam większych zastrzeżeń. Becker to byłby tutaj wg mnie strzał w 10. Hansen i Kurtz to moi faworyci do zakontraktowania już od kilku lat i nadal niestety nic z tego nie wychodzi. No, chyba że całe to oczekiwanie jest spowodowane rozmowami z Madsem. Z tego ruchu byłbym zadowolony.
    Jeśli jednak mamy wybierać między Bjerre, a Lyagerem to ... sam nie wiem. Każdy z nich może zarówno odpalić, jak i totalnie zawalić. Andreas na przestrzeni sezonu wg mnie był równiejszy, Kenneth w końcówce zaczął robić lepsze punkty. Sumarycznie wypadli bardzo podobnie.
    Co do Sorensena nie mam chyba zastrzeżeń. Szkoda, że Basso nie został, ale też nie dziwię się, po tym jak cały sezon był zlewany przez menadżera.

    Co do juniorów - nie sądzę, aby było Polonię stać teraz wyciągnać z rynku któregoś z lepszych juniorów, bo o nich jest spora batalia. Uważam jednak, że ktoś z Leszna będzie do wyjęcia na początku sezonu. Do Falubazu go już raczej nie oddadzą, bo to będzie rywal w walce o byt w ELidze. Więc trzeba spiąć poślady panu Jurkowi i wypożyczyć takiego Borowiaka (czy kogoś innego, podaję jako przykład) jak już się okaże kto dostaje wolną rękę na wypożyczenie.

    Na moje oko pomimo straty Wiktora ten skład, który mamy jest jednak mocniejszy niż ten z minionego sezonu. Jednak jakby nie patrzeć dołączają do nas dwaj mocni seniorzy. Jeśli jeden z obecnych zostanie (Bjerre/Lyager) to też chyba możemy liczyć, że w jakiś sposób poprawią swoją dosypozycję (bo też nie ma dużego pola do pogorszenia). Na U24 przypuszczam, że będzie albo podobnie, albo lepiej. Szymon mimo ambicji jednak nie był zbyt pewnym zawodnikiem.

    Tracimy w zasadzie tylko na juniorce, ale jeśli uda się kogoś dokoptować to też uważam, że strata nie będzie tak tragiczna jak można na to patrzeć teraz. No, chyba że Bush z Nowakiem poczynią jakiś postęp.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #6807
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Nie ma kasy to potem tak jest u nas.

    Znowu wielkie nadzieje, a Ostrów wywalczy awans.

    Maja juniorów, trenera z prawdziwego zdarzenia i zgrabną piątkę seniorów, choć Czugunow akurat to mega rozchwiana panienka i moze zrobić 10pkt a moze zrobić 1

  14. Powrót do góry    #6808
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No jednak mimo wszystko nie do końca. Buczek jednak pokazał w tym sezonie, że jest (póki co nadal) lepszy, pewniejszy od Beckera. Którego oczywiście bardzo szkoda, bo to byłaby duża wartość dodana.
    Kai to też jednak solidny grajek, a dodając do tego, że S2 mu pasuje (co pokazał w kilku kolejnych startach na naszym torze) to może być silny zestaw. Szczepaniak jeśli poprawi w przyszłym sezonie wyjazdy i utrzyma na S2 formę z tego roku, to też będzie mocny punkt.
    Pozostaje kwestia ostatniego seniora. I fakt, tutaj brakuje kogoś równie pewnego jak wspomniana wyżej trójka, do której angażu nie mam większych zastrzeżeń. Becker to byłby tutaj wg mnie strzał w 10. Hansen i Kurtz to moi faworyci do zakontraktowania już od kilku lat i nadal niestety nic z tego nie wychodzi. No, chyba że całe to oczekiwanie jest spowodowane rozmowami z Madsem. Z tego ruchu byłbym zadowolony.
    Jeśli jednak mamy wybierać między Bjerre, a Lyagerem to ... sam nie wiem. Każdy z nich może zarówno odpalić, jak i totalnie zawalić. Andreas na przestrzeni sezonu wg mnie był równiejszy, Kenneth w końcówce zaczął robić lepsze punkty. Sumarycznie wypadli bardzo podobnie.
    Co do Sorensena nie mam chyba zastrzeżeń. Szkoda, że Basso nie został, ale też nie dziwię się, po tym jak cały sezon był zlewany przez menadżera.

    Co do juniorów - nie sądzę, aby było Polonię stać teraz wyciągnać z rynku któregoś z lepszych juniorów, bo o nich jest spora batalia. Uważam jednak, że ktoś z Leszna będzie do wyjęcia na początku sezonu. Do Falubazu go już raczej nie oddadzą, bo to będzie rywal w walce o byt w ELidze. Więc trzeba spiąć poślady panu Jurkowi i wypożyczyć takiego Borowiaka (czy kogoś innego, podaję jako przykład) jak już się okaże kto dostaje wolną rękę na wypożyczenie.

    Na moje oko pomimo straty Wiktora ten skład, który mamy jest jednak mocniejszy niż ten z minionego sezonu. Jednak jakby nie patrzeć dołączają do nas dwaj mocni seniorzy. Jeśli jeden z obecnych zostanie (Bjerre/Lyager) to też chyba możemy liczyć, że w jakiś sposób poprawią swoją dosypozycję (bo też nie ma dużego pola do pogorszenia). Na U24 przypuszczam, że będzie albo podobnie, albo lepiej. Szymon mimo ambicji jednak nie był zbyt pewnym zawodnikiem.

    Tracimy w zasadzie tylko na juniorce, ale jeśli uda się kogoś dokoptować to też uważam, że strata nie będzie tak tragiczna jak można na to patrzeć teraz. No, chyba że Bush z Nowakiem poczynią jakiś postęp.
    Co do juniorów z Leszna - sądze, że nie do wyciągnięcia nikt poza Jabłońskim, jest najgorszy z nich wszystkich według mnie, a Borowiak podczas wywiadu w C+S5 zapowiadał, że chce w końcu powalczyć o skład w Unii i nie jest na straconej pozycji, bo takiego Mencela spokojnie może wygryźć. Ja bym próbował wypożyczyć Przanowskiego z GKM-u, ale po tym jak Rafalskiego sprzedali to wątpie, że się uda.

    Po ogłoszeniu Kaia w GP - nabrałem mocnych obaw co do niego i jego formy, a już w ogóle jego zdrowia. Znając go, w GP nie będzie się oszczędzał, a u niego jak upadek to miesiąc przerwy. Buczek - też mam wrażenie, że zaliczy średni sezon, ale to tylko moje póki co negatywne przeczucie, niech mi zamknie morde w sezonie Szkoda Beckera, szkoda Gustsa o ile była szansa. A tak szczerze, myślę, że ktoś z dwójki, jeśli nie obaj - Bjerre/Lyager - znowu zaliczy spoko sezon ze średnią lekko powyżej 2,00.

  15. Powrót do góry    #6809
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Co do juniorów z Leszna - sądze, że nie do wyciągnięcia nikt poza Jabłońskim, jest najgorszy z nich wszystkich według mnie, a Borowiak podczas wywiadu w C+S5 zapowiadał, że chce w końcu powalczyć o skład w Unii i nie jest na straconej pozycji, bo takiego Mencela spokojnie może wygryźć. Ja bym próbował wypożyczyć Przanowskiego z GKM-u, ale po tym jak Rafalskiego sprzedali to wątpie, że się uda.

    Po ogłoszeniu Kaia w GP - nabrałem mocnych obaw co do niego i jego formy, a już w ogóle jego zdrowia. Znając go, w GP nie będzie się oszczędzał, a u niego jak upadek to miesiąc przerwy. Buczek - też mam wrażenie, że zaliczy średni sezon, ale to tylko moje póki co negatywne przeczucie, niech mi zamknie morde w sezonie Szkoda Beckera, szkoda Gustsa o ile była szansa. A tak szczerze, myślę, że ktoś z dwójki, jeśli nie obaj - Bjerre/Lyager - znowu zaliczy spoko sezon ze średnią lekko powyżej 2,00.
    No nawet jeśli to by miał być Jabłoński z Leszna, to myślę, że i tak nie jest to zła opcja. Ogólnie chodziło mi o to, że znajdą się w ELidze juniorzy, których warto wypożyczyć do I ligi, a nie pójdą do rywali w ELidze, co by sobie niektóre drużyny nie robiły kłopotu.

    Ja jakoś co do Kaia obaw nie mam. W SECu jeździł i się nie zabił, to czemu w SGP miałby nagle stracić nogę? W SECu mniej mu zależało, żeby się pokazać?
    Co do tego Gustsa to mam mieszane odczucia. On w tym roku ujechał mniej niż Szlauderbach. Mam wrażenie, że to kruchy chłopak i lubi złapać dłuższą kontuzję. Zresztą w jakim celu on by miał u nas być? Na seniora za słaby, na U24 wg mnie nie gwarantuje jakoś więcej niż Sorensen (ale to się okaże), a na rezerwowego to ... byłaby powtórka z Basso.
    Becker, Hansen - to są realne wzmocnienia. Szkoda, że transfery nie są takie realne.

    Jak Buczek nawet nieco zjedzie ze skuteczności to nadal będzie to mocny zawodnik. Myślę, że już teraz mamy 3 seniorów, którzy mogą się zakręcić (+/-) na 2.0. Oczywiście jak wiemy zasada 6x8 nie jest to idealna taktyka, ale też przekonaliśmy się, że jeden mocny lider (Wiktor) i banda cieniasów się nie sprawdziło.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Powrót do góry    #6810
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Istotne jest to, żeby zawodnicy jechali na podobnym poziomie w meczach wyjazdowych.

    Na juniorów za dużo nie ma co liczyć, jeśli chodzi o wsparcie, ważne, żeby przywozili remis w juniorskim.

    Liczę na Buczka, że w 15 biegu bedzie pewniakiem na te 4-2 z kimś.

    Jesli miałbym wybierac pomiedzy Lyagerem a Bjerre, to nie wiem czy nie zaburza nam perspektywy to wspominanie sezonu 2022 jak Bjerre był najskuteczniejszym zawodnikiem 1 ligi.
    Ale no chłop nie ma teamu, to nie ma już takich wyników.


    Znowu Lyager jak mnie pamięc nie myli średnią ma podobna na przestrzeni 2-3 lat. Także wiemy czego się spodziewac i jest to chłopak na drugą linię.

  17. Powrót do góry    #6811
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Niestety mamy dwóch zawodników na nominowane. Rok temu przed sezonem mieliśmy trzech (Bellego,Bjerre,Przyjemski) a wyszedł jeden i wiadomo jak było. Teraz margines błędu jest jeszcze mniejszy

  18. Powrót do góry    #6812
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    I to mnie martwi niestety.

    Oj tego Wiktora to jeszcze długo nie bede mógł przeboleć.

  19. Powrót do góry    #6813
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Buczek oficjalnie w Polonii.

  20. Powrót do góry    #6814
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    — Polonia jak zawsze ostatnio zaspała — twierdzi Tillinger. — Nicki Pedersen był jedynym żużlowcem na rynku, który gwarantował tyle punktów ile Wiktor Przyjemski. To Duńczyk byłby prawdziwym zastępstwem dla niego. W jakimś sensie dzisiaj Polonia przegrała kolejny awans do PGE Ekstraligi, bo kto niby ma zastąpić Przyjemskiego? Na tle innych drużyn, w tym składzie Polonia nie rokuje najlepiej, a już na pewno nie widzę jej wśród finalistów. A Stal Rzeszów na pewno się obroni przed spadkiem. Z Pedersenem w życiu nie spadną. Spokojnie wjadą do play-off, ale na więcej to jeszcze za mało. Na pewno jednak sprowadzenie Pedersena, to ogromny sukces tamtejszych działaczy — dodał.

    Mały, zakompleksiony człowieczek.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (11-10-2023)

  22. Powrót do góry    #6815
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Z Wiktorem w składzie mielibyśmy mistrzostwa o drugie miejsce I ligi, jak z falubazem w tym roku. Pomarzyć nie zaszkodzi.

  23. Powrót do góry    #6816
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    — Polonia jak zawsze ostatnio zaspała — twierdzi Tillinger. — Nicki Pedersen był jedynym żużlowcem na rynku, który gwarantował tyle punktów ile Wiktor Przyjemski. To Duńczyk byłby prawdziwym zastępstwem dla niego. W jakimś sensie dzisiaj Polonia przegrała kolejny awans do PGE Ekstraligi, bo kto niby ma zastąpić Przyjemskiego? Na tle innych drużyn, w tym składzie Polonia nie rokuje najlepiej, a już na pewno nie widzę jej wśród finalistów. A Stal Rzeszów na pewno się obroni przed spadkiem. Z Pedersenem w życiu nie spadną. Spokojnie wjadą do play-off, ale na więcej to jeszcze za mało. Na pewno jednak sprowadzenie Pedersena, to ogromny sukces tamtejszych działaczy — dodał.

    Mały, zakompleksiony człowieczek.
    Szkoda czasu na tego durnia i małego człowieczka.. ostatnio co typuje to nic nie trafia na szczęście nawet Mrożek go wyśmiał w canal+

  24. Powrót do góry    #6817
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Czego by nie powiedzieć, to Kanclerz na razie nie wypada tak najgorzej w tym okresie transferowym, a może być jeszcze lepiej. Ściągnięcie Kaia i Krzycha trzeba bez wątpienia uznać za sukces. Nawet jeżeli nieznacznie obniżą swoje średnie (w co specjalnie nie wierzę) to nadal to są poważni kandydaci do top 5. Zatrzymanie Mateusza to kolejna dobra decyzja, która z każdym kolejnym meczem, zwłaszcza przy S2 wydawała się naturalna. Jestem przekonany, że ten chłopak mając spokojną głowę przez jesień i zimę przygotuje się odpowiednio do sezonu i wcale się nie zdziwię jak zakręci się w okolicach średniej 2,0. Kontrakt Sorensena też się może wybronić. Oglądałem kilka meczów II ligi z jego udziałem i to co od razu się nasuwa to jest to gość nieobliczalny. Pojedzie dwa biegi na światowym poziomie, żeby za chwilę ponieść kompromitującą porażkę z juniorem. Jak ustabilizuje formę na tym pierwszym poziomie to 1,7 - 1,8 jest w jego zasięgu a to już dobry wynik. Z juniorami jest taki kłopot, że obawiam się "budowania" jednego i drugiego przez całą rundę zasadniczą, bo przecież PO są najważniejsze i dopiero wtedy może kogoś wypożyczymy. Żeby junior z zewnątrz miał sens to musi być sprowadzony do 4-5 kolejki, żeby się zdążył jeszcze objeździć. Borowiakowi w tym roku też to trochę czasu zajęło. Jest jeszcze szansa zakończyć ten okres transferowy mocnym akcentem. Jeżeli jest cień szansy na Madsa Hansena to należy zrobić co się da, żeby go sprowadzić. To może być inwestycja w przyszłość, bo póki co chłopak jest podręcznikowym przykładem systematycznego rozwoju. Jeżeli on będzie jeździł w przyszłym roku w I lidze to z cała pewnością sezon zakończy w top 10. Natomiast jeżeli będziemy skazani na kogoś z dwójki Lyager - Bjerre, to obojętnie który z nich to będzie, to nie gwarantował bym mu określonej liczby biegów w meczu. Poniekąd to Kanclerz jest panem sytuacji i może na tym coś ugrać. Jednak zostawiając jednego z nich bardzo mocno postarałbym się o młodego, zdolnego pod numer 8/16. Henriksson, Knudsen czy nawet Curzytek są ciekawymi opcjami. Pewną przeszkodą, żeby ich przekonać mogą być dwa słowa - Krzysztof Kanclerz.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (10-10-2023), never_mind (10-10-2023)

  26. Powrót do góry    #6818
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Szkoda czasu na tego durnia i małego człowieczka.. ostatnio co typuje to nic nie trafia na szczęście nawet Mrożek go wyśmiał w canal+
    ale czy jakoś się myli? widzisz jakieś szanse na awans za rok? no chyba że Kanclerz liczy na poszerzenie ekstraligi i awans z 3 miejsca.

  27. Powrót do góry    #6819
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Tillinger już pokazał jak zadłużył klub. Temu gościowi na stare lata sie odkleiło poważnie.


    Tyllinger sie wypowiada tak jakby Polonia miała nieograniczone zasoby pieniężne i mogła kogo tylko chciała kupić.


    Cały czas gość pluje w swoje dawne gniazdo, zamiast czyms wesprzeć tylko krytyka, no ale takie te nasze polonijne bagienko jest. Same podziały

    A Tomek Gollob jak to ostatnie lata on, mała o Polonii, mało odważnie, zero wsparcia, no chyba, że zadzwonią, poprosza i on uzna, że się przyda.

  28. Powrót do góry    #6820
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ale czy jakoś się myli? widzisz jakieś szanse na awans za rok? no chyba że Kanclerz liczy na poszerzenie ekstraligi i awans z 3 miejsca.
    Szanse? Ty naprawdę czy żart?
    Buczek, Huckenbeck, Szczepaniak,Lyager, Soerensen .. kto ma lepszą 5 seniorską jako całość?
    Braki w juniorów..tam potrzeba jednego na 3-6 pkt taki Borowiak i jest git.
    Kto ma wejść? Ostrów,Rybnik ,Krosno ..tak samo duuuzo znaków zapytania i ... nie ma Falubazu a teraz jedziemy ZDECYDOWANIE po AWANS!!!!

  29. Powrót do góry    #6821
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Szkoda, że on taki mądry nie był w 2007 roku jak spuszczał Polonię pierwszy raz w historii do I ligi.

  30. Powrót do góry    #6822
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Ktoś tu Iversena chciała... on co sezon kontuzje łapie. Dlatego od poczatku byłem przeciwny jemu w naszym klubie

    https://po-bandzie.com.pl/zuzel-zlam...uWYCxO3zGYWuGM

  31. Powrót do góry    #6823
    Początkujący
    Dołączył
    10-10-2023
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy Tungate jest jeszcze dostępny?

  32. Powrót do góry    #6824
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez marsiano Zobacz posta
    Czy Tungate jest jeszcze dostępny?
    Oficjalnie tak. Nieoficjalnie jest w Rybniku, chociaż się zarzeka, że nic nie podpisał i wszystko jest możliwe.

  33. Powrót do góry    #6825
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Tillinger to taki typ, który ZAWSZE będzie krytykował nieważne co się zrobi. Gdyby był Pedersen to by powiedział, że pojedzie do Krosna i Ostrowa i będzie zjeżdżał z toru.
    Nie ma co się gościem przejmować.

    Cytat Zamieszczone przez marsiano Zobacz posta
    Czy Tungate jest jeszcze dostępny?
    Po co Ci Tungate? Widziałeś jak on jeździ na S2?

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    mentikk (10-10-2023)

  35. Powrót do góry    #6826
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    A Lesio to czasem nie jechał w większości na miejskich dotacjach?
    Jakby był takim super znawcą jak mu się wydaje, to by nie było walki o wywalenie go z klubu. A kibice jednak o to dość długo i mocno zabiegali.
    To jest taki typ, który powinien sobie podać rękę z Marianem Maślanką, który lubi pouczać o uczciwości i płaceniu na czas. Dwóch hipokrytów tego samego formatu.

    Powtarzam raz jeszcze - Nicki może mieć i 2.9 wykręcone, ale wystarczy, że w jednym meczu odechce mu się jazdy, bo zły tor/mały cukier/zmęczenie/niezaleczone kontuzja sprzed 4 lat....i wysiłek całego sezonu pójdzie w pi*du. I wiem, że każdemu może się zdarzyć gorszy dzień, kontuzja itp. Ale akurat Nicki pokazał, że tutaj nie potrzeba wiele, aby jemu się odechciało. Powinien być w jednym zespole z Walaskiem.

    Co do młodego rezerwowego - póki w tym klubie pracuje Krzysztof Kanclerz tak długo taka opcja nie ma najmniejszego sensu. Widać było jak sam nakłonił Basso do zmiany drużyny na kolejny rok. I to mając "do dyspozycji" cienkiego jak sik pająka Bellego. A teraz przy solidniejszych seniorach to chłopak - kto by to nie był - mógłby toru przez cały sezon nie powąchać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    tuurystaaa (10-10-2023)

  37. Powrót do góry    #6827
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A Polonia nie dostala żadnych pięniędzy za Wiktoria np ekwiwalent za wyszkolenie np ?????

  38. Powrót do góry    #6828
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Szanse? Ty naprawdę czy żart?
    Buczek, Huckenbeck, Szczepaniak,Lyager, Soerensen .. kto ma lepszą 5 seniorską jako całość?
    Braki w juniorów..tam potrzeba jednego na 3-6 pkt taki Borowiak i jest git.
    Kto ma wejść? Ostrów,Rybnik ,Krosno ..tak samo duuuzo znaków zapytania i ... nie ma Falubazu a teraz jedziemy ZDECYDOWANIE po AWANS!!!!
    No nie żartuj już. Ostrów ma bardzo silną seniorkę. Holder, Jakobsen, Musielak, Czugunow. Do tego mocna para juniorów. Wg mnie są faworytami.
    Potem kilka drużyn o podobnym potencjale - my, Rybnik, Krosno i Gdańsk. Łódź, Poznań i Rzeszów w batalii o utrzymanie. Któraś z tych drużyn wejdzie do PO (teoretycznie Rzeszów), któraś spadnie (raczej Poznań).
    Oczywiście jedna kontuzja może zniweczyć wszystko. Taki Pedersen nawet jeśli będzie terminatorem jest jedynym mocnym punktem w Rzeszowie. Jego brak w kilku meczach może się zamienić w automatyczny spadek. Tak samo Ostrów tracąc np Musielaka w nieodpowiednim momencie też może sobie sprawę utrudnić. Itd.

    Cytat Zamieszczone przez Chriss81 Zobacz posta
    A Polonia nie dostala żadnych pięniędzy za Wiktoria np ekwiwalent za wyszkolenie np ?????
    Z tego co wiem to nie, ale głowy też nie dam.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #6829
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Co do młodego rezerwowego - póki w tym klubie pracuje Krzysztof Kanclerz tak długo taka opcja nie ma najmniejszego sensu. Widać było jak sam nakłonił Basso do zmiany drużyny na kolejny rok. I to mając "do dyspozycji" cienkiego jak sik pająka Bellego. A teraz przy solidniejszych seniorach to chłopak - kto by to nie był - mógłby toru przez cały sezon nie powąchać.
    Dlatego właśnie napisałem co jest przeszkodą w realizacji takiego pomysłu. Ten sezon pokazał, że z formą i zdrowiem zawodników może być różnie, dlatego niestety niezbędny jest ktoś pod 8/16. Jeszcze ważniejsze jest posiadanie w parkingu kogoś, kto tą 8/16 będzie potrafił zagospodarować. I tu wracamy do punktu wyjścia.

  40. Powrót do góry    #6830
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta

    Z tego co wiem to nie, ale głowy też nie dam.
    0 zł.

    Ale tytuł w "PS" mocny

    "Polonia Bydgoszcz właśnie przegrała awans do PGE Ekstraligi. "Miał zastąpić Przyjemskiego"

    To co, można się rozejść, czekamy na 2025.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pontia za jego przydatny post!

    never_mind (10-10-2023)

  42. Powrót do góry    #6831
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Co do Musielaka to jak sie nie mylę ma bardzo poważne złamanie wieloodłamowe złamanie kości piszczelowej w lewej nodze. Czeka go około 3 miesięcy przerwy w aktynosciach fizycznych, także chłop dopiero zacznie przygotowania od stycznia. Na poczatku sezonu miał zlamany obojczyk.
    Także ten ich Musielak w Ostrowie nie musi być zawodnikiem sezonu 2024. Nawet mnie to dziwi, że zaufali i postawili na niego, a jest jak dla mnie wielkim znakiem zapytania po tej ciężkiej kontuzji.

  43. Powrót do góry    #6832
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Co do Musielaka to jak sie nie mylę ma bardzo poważne złamanie wieloodłamowe złamanie kości piszczelowej w lewej nodze. Czeka go około 3 miesięcy przerwy w aktynosciach fizycznych, także chłop dopiero zacznie przygotowania od stycznia. Na poczatku sezonu miał zlamany obojczyk.
    Także ten ich Musielak w Ostrowie nie musi być zawodnikiem sezonu 2024. Nawet mnie to dziwi, że zaufali i postawili na niego, a jest jak dla mnie wielkim znakiem zapytania po tej ciężkiej kontuzji.
    Zgodze się z Tobą, poza tym Tobiasz to zawodnik, który nie potrafi trzymać ciśnienia i zazwyczaj w kluczowych meczach strzeli taśmę, zero lub się przewróci i zwali na sędziego/przeciwnika. W meczach o pietruszkę pod komplet.

  44. Powrót do góry    #6833
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chriss81 Zobacz posta
    A Polonia nie dostala żadnych pięniędzy za Wiktoria np ekwiwalent za wyszkolenie np ?????
    Nie. Wiktor od początku miał kontrakt profesjonalny.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    tuurystaaa (10-10-2023)

  46. Powrót do góry    #6834
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    0 zł.

    Ale tytuł w "PS" mocny

    "Polonia Bydgoszcz właśnie przegrała awans do PGE Ekstraligi. "Miał zastąpić Przyjemskiego"

    To co, można się rozejść, czekamy na 2025.
    Nicki miał przyjść na pozycje juniora?

  47. Powrót do góry    #6835
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Nicki miał przyjść na pozycje juniora?
    Leszkowi płacą za kontrowersje, jak konkurencja Krzystyniakowi

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pontia za jego przydatny post!

    rogal1979 (10-10-2023)

  49. Powrót do góry    #6836
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    To były dobre lata. A w tym roku było już w ogóle wszystko super. Dopisali kibice. Atmosfera w zespole też. Swoje zrobiło przyjście Piotra Protasiewicza. Wyciągnął ze mnie potencjał. Jestem mu wdzięczny, że mogłem z nim pracować — dodał nowy zawodnik Abramczyk Polonii Bydgoszcz.

    Obawiam się, że u nas nikt z niego potencjału nie wyciągnie. Oby mu zostało wystarczająco dużo tego potencjału z obecnego sezonu, bo jak go KK zacznie instruować jak ma pokonywać łuki to różnie może być...

  50. Powrót do góry    #6837
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Nicki miał przyjść na pozycje juniora?
    Nie mów na głos takich rzeczy, bo teraz Krzychu Kanclerz będzie sobie rwał włosy z głowy, że taką opcję pod nr 7 przepuszczono

    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    To były dobre lata. A w tym roku było już w ogóle wszystko super. Dopisali kibice. Atmosfera w zespole też. Swoje zrobiło przyjście Piotra Protasiewicza. Wyciągnął ze mnie potencjał. Jestem mu wdzięczny, że mogłem z nim pracować — dodał nowy zawodnik Abramczyk Polonii Bydgoszcz.

    Obawiam się, że u nas nikt z niego potencjału nie wyciągnie. Oby mu zostało wystarczająco dużo tego potencjału z obecnego sezonu, bo jak go KK zacznie instruować jak ma pokonywać łuki to różnie może być...
    KK wpędza zawodników w impotencjał.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  51. Powrót do góry    #6838
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    KK wpędza zawodników w impotencjał.
    On sam jest jak impotencjał.

  52. Powrót do góry    #6839
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    To były dobre lata. A w tym roku było już w ogóle wszystko super. Dopisali kibice. Atmosfera w zespole też. Swoje zrobiło przyjście Piotra Protasiewicza. Wyciągnął ze mnie potencjał. Jestem mu wdzięczny, że mogłem z nim pracować — dodał nowy zawodnik Abramczyk Polonii Bydgoszcz.

    Obawiam się, że u nas nikt z niego potencjału nie wyciągnie. Oby mu zostało wystarczająco dużo tego potencjału z obecnego sezonu, bo jak go KK zacznie instruować jak ma pokonywać łuki to różnie może być...
    Apropos, przypomniały mi się baraże z FZG i pomoc sprzętową TG dla Buczka. Po meczu Buczek przyznał, że może niepotrzebnie korzystał z tych silników, bo sobie namieszał w głowie. Także złote rady to jedno, a realna pomoc została pokazana w powyższej wypowiedzi.

  53. Powrót do góry    #6840
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Szanse? Ty naprawdę czy żart?
    Buczek, Huckenbeck, Szczepaniak,Lyager, Soerensen .. kto ma lepszą 5 seniorską jako całość?
    Braki w juniorów..tam potrzeba jednego na 3-6 pkt taki Borowiak i jest git.
    Kto ma wejść? Ostrów,Rybnik ,Krosno ..tak samo duuuzo znaków zapytania i ... nie ma Falubazu a teraz jedziemy ZDECYDOWANIE po AWANS!!!!
    jaki Lyager gosciu od tygodnia piszesz ze go nie będzie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •