Strona 95 z 158 PierwszyPierwszy ... 45859394959697105145 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,231 do 4,275 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4231
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Właśnie kupiłem bilet na niedzielę i jest jeszcze sporo wolnych miejsc na nowej trybunie.
    Na Niedziele może być jeszcz sporo miejsce, zwłaszcza ze mecz jest w sobotę

    A tak poza już głupimi żarcikami, tez to dzis widziałem. Chyba kibice sukcesu lekko odpłynęli ze stadionu po tych Naszych nie najlepszych występach

  2. Powrót do góry    #4232
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,363
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 467 w 355 postach
    Kur... w sobotę? Ale dlaczego? Wszystkie do tej pory mecze były w niedzielę.

  3. Powrót do góry    #4233
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    Na Niedziele może być jeszcz sporo miejsce, zwłaszcza ze mecz jest w sobotę

    A tak poza już głupimi żarcikami, tez to dzis widziałem. Chyba kibice sukcesu lekko odpłynęli ze stadionu po tych Naszych nie najlepszych występach
    Albo zwyczajnie mają dość działań klubu.



    Poniżej wypowiedź kibica dla Expressu. Widzę ktoś poinformowany

    Krzesimir: Niemcy bez swojego lidera, dwójką zawodników i juniorem robią 44 punkty. Jak przyjadą za tydzień w optymalnym składzie, z wyciągniętymi wnioskami z RZ, to kto wie. Ja bym się nie śmiał z komentarzy typu "koniec sezonu". Swoją drogą patrząc na jazdę zawodników nie można się dziwić, że powoli mają dość jazdy na kredyt. Ile można wyciągać ze swojej kieszeni, nie mając gwarancji, ze się zwróci. Dlatego nie hejtujcie zawodników, skoro nie wiecie co w trawie piszczy. Pewne działania potrafią pracownika zniechęcić. Pomijam Wiktora, bo akurat jego wyniki to reklama i inwestycja w przyszłość, a zaplecze finansowe jest, więc gościa stać na sprzęt. Tylko nie wszyscy mają szczeście, 18 lat i dobre oferty z EL.
    https://expressbydgoski.pl/wynik-inn...43/zd/69787615
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 22-08-2023 o 07:43

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    sviety (22-08-2023)

  5. Powrót do góry    #4234
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Jakiś tam jeden komentarz to nic nie oznacza. Każdy z nas może coś takiego wrzucić i później inni grupowo będą się ekscytować

  6. Powrót do góry    #4235
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,363
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 467 w 355 postach
    Poza tym to Kanclerz niby zawsze płaci po meczu. Niby.

  7. Powrót do góry    #4236
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    To oczywiście jest całkiem możliwe , że zaczęły się
    zatory płatnicze , jest kryzys o kasę od firm jest
    bardzo trudno. Niestety , ale brak płynności finansowej doskwiera
    coraz bardziej , a najgorsze przed nami.
    Mali sponsorzy dali swoje na początku sezonu i zaczyna się
    robić krucho.
    Dlatego ruszamy po bilety i w sobotę pełny stadion.

  8. Powrót do góry    #4237
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    I obowiązkowo każdy kupuje piwo i kiełbachę
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #4238
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    To oczywiście jest całkiem możliwe , że zaczęły się
    zatory płatnicze , jest kryzys o kasę od firm jest
    bardzo trudno. Niestety , ale brak płynności finansowej doskwiera
    coraz bardziej , a najgorsze przed nami.
    Mali sponsorzy dali swoje na początku sezonu i zaczyna się
    robić krucho.
    Dlatego ruszamy po bilety i w sobotę pełny stadion.
    Od tego jest prezesem, żeby takie rzeczy przewidywać i w porę na nie reagować, a jeżeli tego nie ogarnia to niech odda stery komuś kto się na tym zna.

    Według Ostafarian ZG postawiła na Pedersena kosztem Rasmusa. Jeżeli to prawda, to łakomy kąsek trafia na rynek. Tylko czy naszego prezesa to interesuje?

  10. Powrót do góry    #4239
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    I obowiązkowo każdy kupuje piwo i kiełbachę
    gdyby to nie była kiełbasa marki aro za 20 zł/szt. i nie musiałbym stracić 3 biegów w oczekiwaniu na nią to nawet bym kupił

  11. Powrót do góry    #4240
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,363
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 467 w 355 postach
    Nie ma nic gorszego jak obżeranie się tłustą kiełbasą na meczu żużlowym. I jeszcze biegi przy tym tracić. Raz się skusiłem na piwo. Nigdy więcej.

  12. Powrót do góry    #4241
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Od tego jest prezesem, żeby takie rzeczy przewidywać i w porę na nie reagować, a jeżeli tego nie ogarnia to niech odda stery komuś kto się na tym zna.

    Według Ostafarian ZG postawiła na Pedersena kosztem Rasmusa. Jeżeli to prawda, to łakomy kąsek trafia na rynek. Tylko czy naszego prezesa to interesuje?
    Tylko, że ten łakomy kąsek ma umowę z Falubazem na przyszły sezon i trzeba zapłacić dodatkową kasę za wypożyczenie Falubazowi. Jakies 400 tys wypożyczenie, jakies 500-600 tys za podpis, jakies 5-6 tys za punkt (jensen srednio robi 180 pkt w sezonie czyli jakieś 900 tys) 400+500+900= 1,8 mln zł. A To przy założeniu ze Jensen pozostanie przy zarobkach z tego roku (500+5 za pk)
    Ostatnio edytowane przez Fan Wilków Krosno ; 22-08-2023 o 12:52

  13. Powrót do góry    #4242
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Poza tym to Kanclerz niby zawsze płaci po meczu. Niby.
    Sprawa jest prosta.
    Jeśli faktycznie Kanclerz nie płaci, a zawodnicy jadą na kredyt, to prawdopodobnie skończymy jak rok temu, na półfinale.
    Bez dobrej motywacji, serce do walki zostawią w parkingu.

  14. Powrót do góry    #4243
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Sprawa jest prosta.
    Jeśli faktycznie Kanclerz nie płaci, a zawodnicy jadą na kredyt, to prawdopodobnie skończymy jak rok temu, na półfinale.
    Bez dobrej motywacji, serce do walki zostawią w parkingu.
    Motywacją jest pokazanie się jak najlepiej na koniec sezonu żeby powalczyć o kontrakt na kolejny sezon. A poza Wiktorem to każdy z nich musi coś pokazać, żeby ugrać jak najwięcej.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #4244
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Nie ma nic gorszego jak obżeranie się tłustą kiełbasą na meczu żużlowym. I jeszcze biegi przy tym tracić. Raz się skusiłem na piwo. Nigdy więcej.
    To może zapiekankę jakąś xD
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Powrót do góry    #4245
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Nie ma nic gorszego jak obżeranie się tłustą kiełbasą na meczu żużlowym. I jeszcze biegi przy tym tracić. Raz się skusiłem na piwo. Nigdy więcej.
    bo to trzeba taktycznie. albo przed zawodami, albo po jakims upadku. ja mam taktyke, ze przed ostatnim biegem serii juz wychodze z krzeselek i ogladam na stojaco. jak tylko dojezdzaja do mety, to dzida do gastro, powiem szczerze ze nie pameitam kiedy ostatnio cos mnie omineło. i najwazniejsza zasada - 1 przerwa 1 aktywnosc. czyli przerwa - siku, 2 przerwa - piwo, 3 przerwa - kiełba itd.
    na kielbe i piwo jednoczesnie nie starczy czasu.
    pomidor

  17. Powrót do góry    #4246
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    bo to trzeba taktycznie. albo przed zawodami, albo po jakims upadku. ja mam taktyke, ze przed ostatnim biegem serii juz wychodze z krzeselek i ogladam na stojaco. jak tylko dojezdzaja do mety, to dzida do gastro, powiem szczerze ze nie pameitam kiedy ostatnio cos mnie omineło. i najwazniejsza zasada - 1 przerwa 1 aktywnosc. czyli przerwa - siku, 2 przerwa - piwo, 3 przerwa - kiełba itd.
    na kielbe i piwo jednoczesnie nie starczy czasu.
    Rozpiska lepsza niż naszych menago na mecze
    BKS Polonia Bydgoszcz

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    atrock92 (22-08-2023)

  19. Powrót do góry    #4247
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Na taktyka go ...referencje ma

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sviety za jego przydatny post!

    atrock92 (22-08-2023)

  21. Powrót do góry    #4248
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    bo to trzeba taktycznie. albo przed zawodami, albo po jakims upadku. ja mam taktyke, ze przed ostatnim biegem serii juz wychodze z krzeselek i ogladam na stojaco. jak tylko dojezdzaja do mety, to dzida do gastro, powiem szczerze ze nie pameitam kiedy ostatnio cos mnie omineło. i najwazniejsza zasada - 1 przerwa 1 aktywnosc. czyli przerwa - siku, 2 przerwa - piwo, 3 przerwa - kiełba itd.
    na kielbe i piwo jednoczesnie nie starczy czasu.
    Rozumiem, że jak drugi raz przyciśnie to np. w 3 serii wchodzi z rezerwy taktycznej kolejne siku zamiast kiełby?

  22. Powrót do góry    #4249
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Rozpiska lepsza niż naszych menago na mecze
    Akurat nie jest to wielkie wyzwanie, jeśli w ogóle jakieś

    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Rozumiem, że jak drugi raz przyciśnie to np. w 3 serii wchodzi z rezerwy taktycznej kolejne siku zamiast kiełby?
    Po prostu nie wyrzucasz kubka od piwa.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Falubaz (22-08-2023)

  24. Powrót do góry    #4250
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Panowie pomóżcie, bo przyznaję, że się trochę pogubiłem. Gdyby okazało się, że numerologia jednak zawiedzie pana Jurka i jakimś cudem nie zajęli byśmy pierwszego miejsca na koniec sezonu, to czy za naszego osiemnastoletniego lidera drużyny, który z pewnością do ekstraligi awansuje klub dostanie jakiś ekwiwalent pieniężny za wyszkolenie?

  25. Powrót do góry    #4251
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,761
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    W sobotę zapowiadają burze i deszcze więc pewnie znowu cała kolejkę odwołają...
    Polonia Bydgoszcz

  26. Powrót do góry    #4252
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    [QUOTE=Paweł#21;2329042]Panowie pomóżcie, bo przyznaję, że się trochę pogubiłem. Gdyby okazało się, że numerologia jednak zawiedzie pana Jurka i jakimś cudem nie zajęli byśmy pierwszego miejsca na koniec sezonu, to czy za naszego osiemnastoletniego lidera drużyny, który z pewnością do ekstraligi awansuje klub dostanie jakiś ekwiwalent pieniężny za wyszkolenie?[/QUOT

    Niestety Polonia nie dostanie za wyszkolenie ani złotówki. Przyjemskiemu kończy się kontrakt i odchodzi za free. Dla mnie jest to niezrozumiałe i już regulamin z automatu powinien mówić o ryczałcie do końca wieku młodzieżowego a nie jak jest teraz. Przecież taki Wiktor otrzymuje siano na przygotowanie do każdego kolejnego sezonu na rękę. Za szkolenie ,za treningi, za obsługę, za wynajem toru nie płaci nic. Więc klub powinien otrzymać jakiś ryczałt.

  27. Powrót do góry    #4253
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Bydgoszczy na pewno się należy ekwiwalent. To że się kończy kontrakt nie ma żadnego znaczenia. Kuberze też się kończył. Ale prawdopodobnie sam Wiktor wynegocjował brak ekwiwalentu w umowie

  28. Powrót do góry    #4254
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Bydgoszczy na pewno się należy ekwiwalent. To że się kończy kontrakt nie ma żadnego znaczenia. Kuberze też się kończył. Ale prawdopodobnie sam Wiktor wynegocjował brak ekwiwalentu w umowie
    Wszystko rozbija się o to jaki zawodnik ma kontrakt konkretnie. Jeśli Przyjemski ma od początku w pełni profesjonalny kontrakt to nic Bydzia za niego nie dostanie. Bo z jakiej racji ? Za co tą kasę chcieli by brać ?

    [QUOTE=Yankes;2329049]
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Niestety Polonia nie dostanie za wyszkolenie ani złotówki. Przyjemskiemu kończy się kontrakt i odchodzi za free. Dla mnie jest to niezrozumiałe i już regulamin z automatu powinien mówić o ryczałcie do końca wieku młodzieżowego a nie jak jest teraz. Przecież taki Wiktor otrzymuje siano na przygotowanie do każdego kolejnego sezonu na rękę. Za szkolenie ,za treningi, za obsługę, za wynajem toru nie płaci nic. Więc klub powinien otrzymać jakiś ryczałt.
    Ale za co konkretnie klub powinien dostać kasę ? Jeśli młody ma profi kontrakt to klub nie ma podstaw do brania kasy. Ekwiwalent należy się za szkolenie i inwestowanie w takiego adepta. Jesli by miał kontrakt amatorski lub półamatorski, to wtedy jest inna gadka.

    A taki Bjerre, Lyager czy Bellego, płacą za wynajem toru, za treningi, itd ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #4255
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wszystko rozbija się o to jaki zawodnik ma kontrakt konkretnie. Jeśli Przyjemski ma od początku w pełni profesjonalny kontrakt to nic Bydzia za niego nie dostanie. Bo z jakiej racji ? Za co tą kasę chcieli by brać ?
    Co Ty gadasz ? Kiedyś chcieli to wprowadzić po aferze z Kuberą ale jak widać w art 240 regulaminu przynależnosci klubowej nie wprowadzili

    Także na pewno się należy ale tak jak mówie Wiktor został w Polonii mimo wielu ofert i pewnie ma tam zapis

  30. Powrót do góry    #4256
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Błędem Kanclerza, że pozwolił sobie na podpisanie takiego kontraktu. Przecież to ewidentny samobój. W Ostrowie Szostak od tego sezonu też jest na zawodowym a ekwiwalent za ten sezon Ostrovia ma prawo zawołać. Kwestia podpisania papierów. Według mnie powinno to być odgórnie, regulaminowo uregulowane.

  31. Powrót do góry    #4257
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yankes Zobacz posta
    Błędem Kanclerza, że pozwolił sobie na podpisanie takiego kontraktu. Przecież to ewidentny samobój. W Ostrowie Szostak od tego sezonu też jest na zawodowym a ekwiwalent za ten sezon Ostrovia ma prawo zawołać. Kwestia podpisania papierów. Według mnie powinno to być odgórnie, regulaminowo uregulowane.
    Ale co miał do gadanie Kanclerz ? Przecież on w szkolenie młodego złotówki nie wyłożył. Gdyby nie podpisał Kanclerz to każdy inny klub by podpisał z nim kontrakt na ich zasadach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #4258
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Dokładnie. Przyjemski nie jest produktem szkołki Polonii i pewnie jakby Kanclerz nie zgodził sie na warunki Menagera to smigał by od początku gdzie indziej. Widać to po ich ruchach już teraz gdzie idą swoją drogą i chcą max rocznego kontraktu

  33. Powrót do góry    #4259
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Faktycznie Przyjemski jest wychowankiem BTŻ. W Ostrowie jest inna sytuacja.

    Dziwię się, że w Bydgoszczy na to pozwalają. Za chwilę Maroszek czy Pawełczyk zrobią to samo.
    Ostatnio edytowane przez Yankes ; 22-08-2023 o 22:53

  34. Powrót do góry    #4260
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Dzięki Panowie za odzew. Czyli wszystko rozbija się o zapisy w kontrakcie. Niemniej jednak tak, jak myślałem, gdyby nie było specjalnych paragrafów w umowie to klub miałby prawo ubiegać się o jakieś tam pieniążki.

    Brnąc dalej w meandrach regulaminu zastanawia mnie przypadek takiego Lewandowskiego. Apator nie poniósł żadnych kosztów z tytułu wyszkolenia go, ba nie przyłożył nawet małego palca do tego procesu (może akurat to dla niego dobre rozwiązanie). Jedyne co zrobili to zgłosili go do egzaminu, opłacili ten egzamin i dali mu plastron Apatora i mimo to mogą ubiegać się o zwrot kosztów?

  35. Powrót do góry    #4261
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Dzięki Panowie za odzew. Czyli wszystko rozbija się o zapisy w kontrakcie. Niemniej jednak tak, jak myślałem, gdyby nie było specjalnych paragrafów w umowie to klub miałby prawo ubiegać się o jakieś tam pieniążki.

    Brnąc dalej w meandrach regulaminu zastanawia mnie przypadek takiego Lewandowskiego. Apator nie poniósł żadnych kosztów z tytułu wyszkolenia go, ba nie przyłożył nawet małego palca do tego procesu (może akurat to dla niego dobre rozwiązanie). Jedyne co zrobili to zgłosili go do egzaminu, opłacili ten egzamin i dali mu plastron Apatora i mimo to mogą ubiegać się o zwrot kosztów?
    Wszystko zależy jaki kontrakt podpisali rodzice Lewandowskiego z Apatorem. Pewnie taki jak teraz ma Polonia z Wiktorem.

    Temat z podkradaniem młodych jest też nie uregulowany. Najlepszy przykład to Częstochowa. Bodjże za Ludwiczaka grosze jakieś do Rybek zapłacili, ale już Kupca i Karczewskiego zgarnęli za Free.

  36. Powrót do góry    #4262
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Obecnie najmocniej na giełdzie transferowej działają przedstawiciele Abramczyk Polonii Bydgoszcz, Cellfast Wilków Krosno, H.Skrzydlewska Orła Łódź i ROW-u Rybnik. W pierwszej trójce szykuje się prawdziwa rewolucja, a z tegorocznych składów zostaną tylko pojedynczy zawodnicy.
    Co ciekawe, żaden z pierwszoligowych klubów - poza Falubazem - nie prowadzi obecnie poważnych rozmów z zawodnikami pod kątem jazdy w PGE Ekstralidze. Wiara w pokonanie zielonogórzan przynajmniej na razie nie jest więc zbyt duża.
    Przynajmniej na razie wydaje się, że klubem, który w tym roku będzie proponował najlepsze warunki finansowe w 1. Lidze jest Polonia. Zespół ma niewielkie szanse na awans do elity w tym sezonie, a to oznacza, że z drużyną pożegna się Wiktor Przyjemski i trzeba będzie układać wszystko od nowa. Priorytetem dla bydgoszczan może okazać się ściągnięcie Krzysztofa Buczkowskiego. Problem jednak w tym, że ten zawodnik jest obecnie najbardziej pożądanym zawodnikiem na zapleczu PGE Ekstraligi i znajduje się na liście życzeń większości klubów.

    To się sportowefakty rozpisały.

  37. Powrót do góry    #4263
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Rozumiem, że jak drugi raz przyciśnie to np. w 3 serii wchodzi z rezerwy taktycznej kolejne siku zamiast kiełby?
    tak, dlatego warto kartą kiełba zagrać od razu. żeby potem mieć mozliwosci taktyczne, o ktorych wspominasz. trzeba miec na uwadze, ze po piwie chce sie siku, im dalej w zawodach tym bardziej. w zwiazku z czym czasem nie ma co czekac z kielba do nominowanych, jak np KK z Przyjemskim w meczu z Falubazem. trzeba mądrze rotować opcjami.

    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Obecnie najmocniej na giełdzie transferowej działają przedstawiciele Abramczyk Polonii Bydgoszcz, Cellfast Wilków Krosno, H.Skrzydlewska Orła Łódź i ROW-u Rybnik. W pierwszej trójce szykuje się prawdziwa rewolucja, a z tegorocznych składów zostaną tylko pojedynczy zawodnicy.
    Co ciekawe, żaden z pierwszoligowych klubów - poza Falubazem - nie prowadzi obecnie poważnych rozmów z zawodnikami pod kątem jazdy w PGE Ekstralidze. Wiara w pokonanie zielonogórzan przynajmniej na razie nie jest więc zbyt duża.
    Przynajmniej na razie wydaje się, że klubem, który w tym roku będzie proponował najlepsze warunki finansowe w 1. Lidze jest Polonia. Zespół ma niewielkie szanse na awans do elity w tym sezonie, a to oznacza, że z drużyną pożegna się Wiktor Przyjemski i trzeba będzie układać wszystko od nowa. Priorytetem dla bydgoszczan może okazać się ściągnięcie Krzysztofa Buczkowskiego. Problem jednak w tym, że ten zawodnik jest obecnie najbardziej pożądanym zawodnikiem na zapleczu PGE Ekstraligi i znajduje się na liście życzeń większości klubów.

    To się sportowefakty rozpisały.

    Buczek taaak. Tylko znaja Jurasa pożydzi 3 zł i Krzysiek pojdize do rywala.
    pomidor

  38. Powrót do góry    #4264
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Już jakiś czas temu słychać było, że Buczek do Krosna idzie.

  39. Powrót do góry    #4265
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Już jakiś czas temu słychać było, że Buczek do Krosna idzie.
    Nie wiadomo czy idzie do nas. Ponoc pół ligi go chce. Na pewno naszym atutem jest to, że kasa jest 3 dni po meczu i to nie bujdy. W tamtym roku jako pierwsi działacze z Krosna ogłosili ze są rozliczeni, a to bardzo ważne dla zawodnika, żeby miał kase na bieżaco od razu.

    Jest jeszcze jedna ważna sprawa. W tym roku w każdej chwili można podpisać prekontrakt. Jest jeden warunek. Trzeba być rozliczonym na zero z wszystkimi zawodnikami. Krosno z tego co wiem juz jest rozliczone, z reszta Milik podpisał prekontrakt 22 lipca.

    Ale Buczkowski moze być też u was bo ma prawie pod domem stadion?? Okres transferowy czas zacząć!

  40. Powrót do góry    #4266
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta

    Jest jeszcze jedna ważna sprawa. W tym roku w każdej chwili można podpisać prekontrakt. Jest jeden warunek. Trzeba być rozliczonym na zero z wszystkimi zawodnikami. Krosno z tego co wiem juz jest rozliczone, z reszta Milik podpisał prekontrakt 22 lipca.
    Nie ma takiego warunku w regulaminie odnośnie prekontraktów.Na stronie PZM masz regulaminy. Poza tym jest to fizycznie niemożliwe ponieważ nie ma teraz żadnych audytów i do tego trwaja rozgrywki a zawodnicy na umowach mają terminy do których kluby muszą zapłacić zawodnikom

  41. Powrót do góry    #4267
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Ale Buczkowski moze być też u was bo ma prawie pod domem stadion?? Okres transferowy czas zacząć!
    Owszem plusem dla nas jest odległość stadionu od jego domu, minusem osoba prezesa.

  42. Powrót do góry    #4268
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie ma takiego warunku w regulaminie odnośnie prekontraktów.Na stronie PZM masz regulaminy. Poza tym jest to fizycznie niemożliwe ponieważ nie ma teraz żadnych audytów i do tego trwaja rozgrywki a zawodnicy na umowach mają terminy do których kluby muszą zapłacić zawodnikom
    PROSZE BARDZO KOMUNIKAT GKSZ Z 28 LIPCA 2023 r.

    Informacja GKSŻ w sprawie prekontraktów:
    Mając na uwadze regulacje prawne zezwalające na zawarcie prekontraktów a uregulowane w art. 223
    Regulaminu Przynależności Klubowej, zgodnie z którym:
    "zgłoszony do zatwierdzenia przez właściwy podmiot zarządzający w ciągu 3 dni od daty jego podpisania –
    Prekontrakt nabiera mocy obowiązującej i może być komunikowany publicznie z chwilą zatwierdzenia go
    przez podmiot zarządzający, z zastrzeżeniem, że Prekontrakt zostanie zatwierdzony wyłącznie w przypadku,
    gdy klub na dzień podpisania Prekontraktu nie posiada przeterminowanych płatności w stosunku do swoich
    zawodników z tytułu podpisanych przez niego kontraktów (podmiot zarządzający odmawia zatwierdzenia
    Prekontraktu gdy klub na dzień podpisania Prekontraktu posiada przeterminowane płatności w stosunku do
    swoich zawodników z tytułu podpisanych przez niego kontraktów)".

    Procedura potwierdzenia kontraktu wymaga aby Klub nie posiadał żadnych przeterminowanych płatności
    w stosunku do swoich zawodników na dzień podpisania Prekontraktu, w tym miejscu Główna Komisja Sportu
    Żużlowego przypomina o opisanym w art. 233 ust. 4 pkt 8 RPK obowiązku rozliczenia wymagalnych płatności
    na rzecz zawodników oraz kontrolowanie sytuacji finansowej w tym zakresie przez Kluby zlecające
    księgowość firmom zewnętrznym.
    Zaległości w rozliczeniach na rzecz zawodników na dzień podpisania prekontraktu stanowią bezwzględną
    przesłankę do odmowy zatwierdzenia przez GKSŻ Prekontraktu oraz niemożliwość komunikowania go
    publicznie z uwagi na brak zatwierdzenia."
    Informujemy, że oświadczenie dołączane do prekontraktów można znaleźć na stronie PZM:

    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Owszem plusem dla nas jest odległość stadionu od jego domu, minusem osoba prezesa.
    Przecież Buczkowski w 2022 roku opowiadał że nadają na tej samej linii.

    Rozmawialiśmy z panem Jurkiem (Kanclerzem – red.) i w pewnym momencie nadawaliśmy na tych samych falach. Długo nie było nic wiadomo: kto zostanie, kto podpisze nowy kontrakt, jakie będą cele na sezon 2022. To po odejściu czołowych zawodników w Polonii zaczęło się bardzo dobrze dziać. Ci zawodnicy, którzy podpisali z Polonią kontrakty to są uznane marki w żużlu i też będą w tym sezonie bardzo silni – opowiadał.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Fan Wilków Krosno za jego przydatny post!

    spitt22 (23-08-2023)

  44. Powrót do góry    #4269
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Przecież Buczkowski w 2022 roku opowiadał że nadają na tej samej linii.

    Rozmawialiśmy z panem Jurkiem (Kanclerzem – red.) i w pewnym momencie nadawaliśmy na tych samych falach. Długo nie było nic wiadomo: kto zostanie, kto podpisze nowy kontrakt, jakie będą cele na sezon 2022. To po odejściu czołowych zawodników w Polonii zaczęło się bardzo dobrze dziać. Ci zawodnicy, którzy podpisali z Polonią kontrakty to są uznane marki w żużlu i też będą w tym sezonie bardzo silni – opowiadał.
    Może i przez moment nadawali na tych samych falach, ale jak chwilę później Krzysiek usłyszał co mu prezes proponuje, to ich wspólne nadawanie się skończyło.

  45. Powrót do góry    #4270
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Może i przez moment nadawali na tych samych falach, ale jak chwilę później Krzysiek usłyszał co mu prezes proponuje, to ich wspólne nadawanie się skończyło.
    Za dużo chciał Buczkowski??

  46. Powrót do góry    #4271
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
    9. Kenneth Bjerre
    10. Szymon Szlauderbach
    11. Mateusz Szczepaniak
    12. David Bellego
    13. Andreas Lyager
    14. Wiktor Przyjemski
    15. Olivier Buszkiewicz

    Trans MF Landshut Devils:
    1. Kai Huckenbeck
    2. Kim Nilsson
    3. Lukas Baumann
    4. Erik Riss
    5. Dimitri Berge
    6. Norick Bloedorn
    7. Erik Bachhuber

  47. Powrót do góry    #4272
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2014
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Riss rok temu zdobył 6+2. Może być lepszy od Jeppesena

  48. Powrót do góry    #4273
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Za dużo chciał Buczkowski??
    Raczej propozycja JK była powiedzmy mało konkurencyjna na rynku transferowym i do tego nienegocjowalna.

  49. Powrót do góry    #4274
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Raczej propozycja JK była powiedzmy mało konkurencyjna na rynku transferowym i do tego nienegocjowalna.
    Teraz może byc inaczej bo to 3 zawodnik ligi i ma kilka propozycji innych 600+6 za pkt to minimum.

  50. Powrót do góry    #4275
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
    9. Kenneth Bjerre
    10. Szymon Szlauderbach
    11. Mateusz Szczepaniak
    12. David Bellego
    13. Andreas Lyager
    14. Wiktor Przyjemski
    15. Olivier Buszkiewicz

    Trans MF Landshut Devils:
    1. Kai Huckenbeck
    2. Kim Nilsson
    3. Lukas Baumann
    4. Erik Riss
    5. Dimitri Berge
    6. Norick Bloedorn
    7. Erik Bachhuber
    Część ludzi już zastanawia się z kim to Polonia pojedzie w półfinale.
    Jednak wygrana u siebie z Niemcami wcale nie jest taka pewna. W rundzie zasadniczej w 2,5 zawodnika o mało nas nie objechali.
    Kai 14, Berge 15 i Jeppesen 7.
    Za ostatniego jedzie Riss więc podobna siła. Junior Bloedorn zrobił ledwie 3 punkty. Czy i tym razem będzie tak słabo?

    Sam szczerze mówiąc mam mieszane uczucia co do tego meczu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •