Strona 17 z 158 PierwszyPierwszy ... 715161718192767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #721
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No jest 4 do wyboru - Lyager, Bellego, Bjerre, Jeleń. Komuś nie idzie, nie ma formy, jest przeziębiony - wskakuje Benny.
    po prostu nie za bardzo wierze, ze mialby byc lepszy od któregokolwiek z nich. Moze od Jelenia... taki Lyager zrobi 0,1 np. Jaka jest gwarancja ze Ben pojedzie lepiej, niż Lyager dopasowany do 3 biegu, albo na nowym motocyklu.
    Jakoś nie jestem fanem tej 8mki. Chociaż z drugiej strony, gdybysmy mieli 8mke w postaci Lachbauma w ubiegłym sezonie to pewnie nie byoby takiej dziury na u24 w postaci Olega... sam nie wiem. tak sobie głośno myślę.
    pomidor

  2. Powrót do góry    #722
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    po prostu nie za bardzo wierze, ze mialby byc lepszy od któregokolwiek z nich. Moze od Jelenia... taki Lyager zrobi 0,1 np. Jaka jest gwarancja ze Ben pojedzie lepiej, niż Lyager dopasowany do 3 biegu, albo na nowym motocyklu.
    Jakoś nie jestem fanem tej 8mki. Chociaż z drugiej strony, gdybysmy mieli 8mke w postaci Lachbauma w ubiegłym sezonie to pewnie nie byoby takiej dziury na u24 w postaci Olega... sam nie wiem. tak sobie głośno myślę.
    Te punkty też mogą być zgubne, bo ktoś może mieć 0,1*, a na wyjeździe zacznie od 4 seniorów gospodarzy, a w takim Falubazie jest mocna seniorka i bilans 1:3 z taką seniorką jeszcze nie jest tragiczny. I wtedy go odstawiac od biegu z juniorem gospodarzy, gdy już będzie mądrzejszy co do warunków torowych?

    Wam ta "8mka" może być pomocna głównie w meczach domowych i jest na wypadek kontuzji. W tych najtrudniejszych meczach wyjazdowych może być problemem, bo wprowadzi tylko większy mętlik w głowie menadżerów. Tym bardziej, że macie jeszcze w zanadrzu Rezerwy Taktyczne + starty Wiktora.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    atrock92 (28-03-2023)

  4. Powrót do góry    #723
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,356
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Jakie taktyczne? Przecież my nie będziemy meczów przegrywać.

    Mówiąc poważnie to raczej Jeleń będzie zmieniany, nie widzę innej opcji. Szlauderbach odjedzie swoje minimum a potem za niego Wiktor.

  5. Powrót do góry    #724
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Witam.

    Pierwsze koty za płoty i trzeba powiedzieć, że inauguracja wyszła całkiem na plus.
    Obserwując niebo od piątku byłem prawie przekonany, że nie ma szansy na odjechanie kryterium.
    W tym miejscu szacun dla p. Kanclerza i ekipy za decyzję o położeniu folii oraz za przygotowanie toru w tak niesprzyjającej aurze.
    Nie przypuszczałem, że tak prosty zabieg z folią uratuje imprezę. Tor był bez dziur, a w pierwszej serii, o dziwo, nawet się kurzyło.
    W dodatku frekwencja przy tej pogodzie naprawdę dopisała i można sobie życzyć oby tak było na meczach ligowych.

    Co do wyniku to bezwzględnie wygrał najlepszy i pomijając głód jazdy, trzeba powiedzieć, że gościu trochę pozamiatał.
    Wprawdzie liczyłem, że Woźniak jakimś cudem może to łyknąć ale już po starcie czar prysł.

    Odnośnie Polonistów, to myślę, że każdy z nich miał przebłyski dobrej jazdy i nie oceniałbym ich tak surowo.
    Stawka była naprawdę zacna, a jazdy na treningach praktycznie wcale. Zabijanie się przed sezonem raczej nie ma sensu.
    To samo dotyczy Wiktora, który pojechał całkiem przyzwoicie i na szczęście szanował swoje kości. Oczekiwania, że będzie woził
    Zmarzlika czy Łagutę są troche na wyrost. Na razie niech się poczuje pewniej na motocyklu. Ma jeszcze sporo czasu. Bez ciśnienia.
    Najlepszy przykład to Basso, którego po kryterium już niektórzy skreślali, co mnie mocno ubawiło. A on wczoraj pokazał niedowiarkom,
    że warto w chłopaka mocno inwestować i wyciąganie wniosków po jednych zawodach, to niezły przypał.

    Najważniejsze, że sezon w końcu się zaczyna i najwyższy czas zaplanować grafik z weekendami na speedwaya
    Życzę Polonii awansu w sportowej walce, bez kontuzji, a wszystkim kibolom wrażeń po kokardę

  6. Powrót do góry    #725
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    po prostu nie za bardzo wierze, ze mialby byc lepszy od któregokolwiek z nich. Moze od Jelenia... taki Lyager zrobi 0,1 np. Jaka jest gwarancja ze Ben pojedzie lepiej, niż Lyager dopasowany do 3 biegu, albo na nowym motocyklu.
    Jakoś nie jestem fanem tej 8mki. Chociaż z drugiej strony, gdybysmy mieli 8mke w postaci Lachbauma w ubiegłym sezonie to pewnie nie byoby takiej dziury na u24 w postaci Olega... sam nie wiem. tak sobie głośno myślę.
    No gwarancji nie ma, że pojedzie lepiej, tak samo jak nie ma gwarancji, że w 3cim starcie taki Lyager odszyfruje tor i po 0,1 będzie trzepał trójki do końca. Natomiast jeśli konsekwentnie Basso będzie czekał na ławie, a okaże się, że jeden czy drugi senior odjeżdża mecz 0,1,1,0 to raczej motywacji do walki o skład miał nie będzie, a już tym bardziej do zostania w Polonii na kolejny rok. Wszyscy wiemy, że Lyager to mocno chimeryczny zawodnik, a Bellego wyjazdy lubi mieć słabe. Jeśli będziemy czekać ze zmianami do 4 serii, to tylko zbudujemy obraz tego, że Basso nie wykorzystuje szansy.
    Kwestia kontuzji jest oczywista i tutaj dobrze mieć zawodnika.
    Co do Lachbauma - on miał być podstawowym zawodnikiem, bo on się już na U23 nie łapał. To Oleg byłby zawodnikiem 8/16. Wygląda na to, że Lachbaum gorzej niż Oleg by nie pojechał, ale też nie wierzę, że to by odmieniło drużynę na tyle, że szykowalibyśmy się do sezonu w ELidze.

    A czemu Ben nie miałby być lepszy od któregokolwiek z seniorów? Skoro wczoraj w UK mógł być lepszy niż Doyle, pokonać Emila, czy zrobić na trasie Kinga, to nie uważam, że koniecznie musi być słabszy niż cała 4 naszych seniorów. Nie nawoluję do sadzania kogoś od ręki na ławce, ale aby dawać temu chłopakowi szanse. Nie wiem czy ktoś w klubie mu pomaga odnośnie S2, ale przydałby się w parkingu ktoś na treningach, kto by mu podpowiedział jak się do tego toru dopasować i jak obierać ścieżki.

    Wyniku z KA nie traktuję jako wymierny wskaźnik formy naszych zawodników. To są zawody treningowe. Nie wiem jak tam w wątku zielonogórskim, ale czy oni już zaczęli na podstawie turnieju Protasa wyrokować, że Tungate to jest cienizna, a Becker to nieporozumienie? Do oceniania formy przyjdzie czas w sezonie, a nie na podstawie treningów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #726
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No gwarancji nie ma, że pojedzie lepiej, tak samo jak nie ma gwarancji, że w 3cim starcie taki Lyager odszyfruje tor i po 0,1 będzie trzepał trójki do końca. Natomiast jeśli konsekwentnie Basso będzie czekał na ławie, a okaże się, że jeden czy drugi senior odjeżdża mecz 0,1,1,0 to raczej motywacji do walki o skład miał nie będzie, a już tym bardziej do zostania w Polonii na kolejny rok. Wszyscy wiemy, że Lyager to mocno chimeryczny zawodnik, a Bellego wyjazdy lubi mieć słabe. Jeśli będziemy czekać ze zmianami do 4 serii, to tylko zbudujemy obraz tego, że Basso nie wykorzystuje szansy.
    Kwestia kontuzji jest oczywista i tutaj dobrze mieć zawodnika.
    Co do Lachbauma - on miał być podstawowym zawodnikiem, bo on się już na U23 nie łapał. To Oleg byłby zawodnikiem 8/16. Wygląda na to, że Lachbaum gorzej niż Oleg by nie pojechał, ale też nie wierzę, że to by odmieniło drużynę na tyle, że szykowalibyśmy się do sezonu w ELidze.

    A czemu Ben nie miałby być lepszy od któregokolwiek z seniorów? Skoro wczoraj w UK mógł być lepszy niż Doyle, pokonać Emila, czy zrobić na trasie Kinga, to nie uważam, że koniecznie musi być słabszy niż cała 4 naszych seniorów. Nie nawoluję do sadzania kogoś od ręki na ławce, ale aby dawać temu chłopakowi szanse. Nie wiem czy ktoś w klubie mu pomaga odnośnie S2, ale przydałby się w parkingu ktoś na treningach, kto by mu podpowiedział jak się do tego toru dopasować i jak obierać ścieżki.

    Wyniku z KA nie traktuję jako wymierny wskaźnik formy naszych zawodników. To są zawody treningowe. Nie wiem jak tam w wątku zielonogórskim, ale czy oni już zaczęli na podstawie turnieju Protasa wyrokować, że Tungate to jest cienizna, a Becker to nieporozumienie? Do oceniania formy przyjdzie czas w sezonie, a nie na podstawie treningów.
    Zarówno ty, jak i inni kibice Polonii, moim zdaniem zapędziliście się w kozi róg z oceną Benja.
    Basso wygląda mi na chłopaka ze sporymi umiejętnościami, ale niestety to wystarcza tylko na Anglię. W Polsce nie mniej ważny, a może nawet bardziej niż umiejętności, jest sprzęt. Widzi mi się, że Basso nie dysponuje na razie sprzętem, godnym walki o ligowe trójki w Polsce. Jeśli tego nie zrozumie, nie ogranie sobie, dopóty jego jazda będzie wyglądała tak, jak wygląda do tej pory.
    Będzie miał rumaki a nie osiołki, to zacznie robic dobre punkty w polskiej lidze.

  8. Powrót do góry    #727
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Basso przy wsparciu jakie dostał sezon temu Oleg byłby dużo bardziej z przodu. Michailov po prostu przejechał sezon i nic z tego nie wyciągnął.
    Jak będzie sezon pokaże. Sylwetka i dobra jazda spoko. O ile będą poparte punktami. Za widowisko nikt nie awansuje i meczy nie wygrywa.

  9. Powrót do góry    #728
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    104
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Jak byłbyś tylko rezerwowym to byś inwestował w sprzęt? Kółko się zamyka ...jak to w żużlu.

  10. Powrót do góry    #729
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Zarówno ty, jak i inni kibice Polonii, moim zdaniem zapędziliście się w kozi róg z oceną Benja.
    Basso wygląda mi na chłopaka ze sporymi umiejętnościami, ale niestety to wystarcza tylko na Anglię. W Polsce nie mniej ważny, a może nawet bardziej niż umiejętności, jest sprzęt. Widzi mi się, że Basso nie dysponuje na razie sprzętem, godnym walki o ligowe trójki w Polsce. Jeśli tego nie zrozumie, nie ogranie sobie, dopóty jego jazda będzie wyglądała tak, jak wygląda do tej pory.
    Będzie miał rumaki a nie osiołki, to zacznie robic dobre punkty w polskiej lidze.
    I ten wniosek wyciągnąłeś po jednym punktowanym treningu? Ja nie mówię, że na pewno będzie widział same trójki. Ja mówię, że trzeba dać mu szansę, bo jest w nim potencjał i możliwości, ale żeby to ocenić jakoś obiektywnie potrzeba więcej niż wyjazdu 4 razy w sezonie po jednym biegu na mecz w 4 serii startów. A takiej postawy się obawiam w geniuszu taktycznym młodego Kanclerza.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #730
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    I ten wniosek wyciągnąłeś po jednym punktowanym treningu? Ja nie mówię, że na pewno będzie widział same trójki. Ja mówię, że trzeba dać mu szansę, bo jest w nim potencjał i możliwości, ale żeby to ocenić jakoś obiektywnie potrzeba więcej niż wyjazdu 4 razy w sezonie po jednym biegu na mecz w 4 serii startów. A takiej postawy się obawiam w geniuszu taktycznym młodego Kanclerza.
    Zapomniałeś o zeszłym sezonie... .

  12. Powrót do góry    #731
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Zapomniałeś o zeszłym sezonie... .
    O tym jak z marszu zrobił 5+1 przeciwko Falubazowi, w tym wygranym biegu, czy dobrej postawie w SGP2?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #732
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    O tym jak z marszu zrobił 5+1 przeciwko Falubazowi, w tym wygranym biegu, czy dobrej postawie w SGP2?
    To jakaś złośliwość, to ma być jakiś przytyk nie wiadomo do czego?
    A czy brakiem regularnej jego jazdy do końca sezonu, było jego świetne przygotowanie do walki w polskiej lidze? Czy Kanclerz celowo trzymał go na rezerwie, żeby dzięki niemu nie wygrać ligi i n ie awansować? Być może w klubie policzyli dobrze, że nie stać ich na płacenie Benjowi za 15-18 pkt w każdym meczu .
    Sorry, ale nic nie dzieje się przypadkiem, widocznie dobrze ocenili możliwości chłopaka, dlatego mało jeździł i dlatego o tym pisałem. Początek tego sezonu jest kontynuacją tamtego. Być może chłopak nie zdaje sobie sprawy, z konieczności posiadania innych/szybkich silników na polskie tory, "angielskie" się nie nadają na regularną walkę o ligowe trójki.
    Uważaj zresztą sobie co chcesz, napisałem tylko swoje spostrzeżenia, ani wam ani Benjowi niczego złego nie życzę.

  14. Powrót do góry    #733
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,031
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    Jak byłbyś tylko rezerwowym to byś inwestował w sprzęt? Kółko się zamyka ...jak to w żużlu.
    O Basso mówisz ? Chlop jest na początku drogi musi się pokazać zeby zdobyć renome a bez inwestycji tego nie osiągnie

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To jakaś złośliwość, to ma być jakiś przytyk nie wiadomo do czego?
    A czy brakiem regularnej jego jazdy do końca sezonu, było jego świetne przygotowanie do walki w polskiej lidze? Czy Kanclerz celowo trzymał go na rezerwie, żeby dzięki niemu nie wygrać ligi i n ie awansować? Być może w klubie policzyli dobrze, że nie stać ich na płacenie Benjowi za 15-18 pkt w każdym meczu .
    Cos pomerdałeś ? bo Basso został wypożyczony na ostatni mecz wiec nie bardzo mogli go trzymać na rezerwie. A w Poznaniu nie dogadał sie finansowo

    Co do Basso to nie wyciagałbym wnioskow na podstawie KA bo w lidze bedą jednak duzo słabsi zawodnicy i o punkty będzie łatwiej co nie znaczy że bedzie punktował na poziomie 12 punktów. Raczej nauka polskich torów i średnia koło 1,5-1,7..Coś wiecej może w 2024

  15. Powrót do góry    #734
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    104
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    [QUOTE=spitt22;2286390]O Basso mówisz ? Chlop jest na początku drogi musi się pokazać zeby zdobyć renome a bez inwestycji tego nie osiągnie

    No oczywiście, że jako kibic Polonii tego życzyłbym sobie i teoria jest dobra. Ale znam życie i w praktyce jeśli nie dostałbym gwarancji startów, to właśnie na początku drogi nie zainwestowałbym. Ale to moja teoria

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sviety za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (29-03-2023)

  17. Powrót do góry    #735
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To jakaś złośliwość, to ma być jakiś przytyk nie wiadomo do czego?
    A czy brakiem regularnej jego jazdy do końca sezonu, było jego świetne przygotowanie do walki w polskiej lidze? Czy Kanclerz celowo trzymał go na rezerwie, żeby dzięki niemu nie wygrać ligi i n ie awansować? Być może w klubie policzyli dobrze, że nie stać ich na płacenie Benjowi za 15-18 pkt w każdym meczu .
    Sorry, ale nic nie dzieje się przypadkiem, widocznie dobrze ocenili możliwości chłopaka, dlatego mało jeździł i dlatego o tym pisałem. Początek tego sezonu jest kontynuacją tamtego. Być może chłopak nie zdaje sobie sprawy, z konieczności posiadania innych/szybkich silników na polskie tory, "angielskie" się nie nadają na regularną walkę o ligowe trójki.
    Uważaj zresztą sobie co chcesz, napisałem tylko swoje spostrzeżenia, ani wam ani Benjowi niczego złego nie życzę.
    Przecież pojawił się u nas w rewanżu z FZG. To był dla nas ostatni mecz sezonu. Więc ciężko powiedzieć, że był od tego czasu trzymamy na rezerwie
    Ja nie mówię, że może być tak, że Ben na teraz nie ma sprzętu na polską ligę. A może na ten turniej miał byle jaki sprzęt, bo dzień później był większy mecz w UK?
    Ocenianie go też na podstawie turnieju sparingowego jest przesadne.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #736
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Oczywiście.
    Należy pamiętać o tym, że to jest chłopak stojący u progu kariery,
    być może nawet wielkiej kariery (na co jak mi się wydaje ma papiery).
    Chłopak musi najpierw zbudować swój team, dobre zaplecze,
    a potem można go oceniać w temacie oszczędzania na sprzęcie lub nie.

    Wierzę, że młody Dun przyniesie kibicom Polonii dużo radości.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  19. Powrót do góry    #737
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Przecież pojawił się u nas w rewanżu z FZG. To był dla nas ostatni mecz sezonu. Więc ciężko powiedzieć, że był od tego czasu trzymamy na rezerwie
    Ja nie mówię, że może być tak, że Ben na teraz nie ma sprzętu na polską ligę. A może na ten turniej miał byle jaki sprzęt, bo dzień później był większy mecz w UK?
    Ocenianie go też na podstawie turnieju sparingowego jest przesadne.
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    O Basso mówisz ? Chlop jest na początku drogi musi się pokazać zeby zdobyć renome a bez inwestycji tego nie osiągnie



    Cos pomerdałeś ? bo Basso został wypożyczony na ostatni mecz wiec nie bardzo mogli go trzymać na rezerwie. A w Poznaniu nie dogadał sie finansowo

    Co do Basso to nie wyciagałbym wnioskow na podstawie KA bo w lidze bedą jednak duzo słabsi zawodnicy i o punkty będzie łatwiej co nie znaczy że bedzie punktował na poziomie 12 punktów. Raczej nauka polskich torów i średnia koło 1,5-1,7..Coś wiecej może w 2024
    Rzeczywiście, sorry. Jakoś w pamięci utkwiło mi, że to nie był ostatni mecz sezonu, a nieco wcześniej.
    Co nie zmienia mojego punktu widzenia, że on nie dysponował i nie dysponuje świetnym sprzętem na polskie tory. Będą szybkie silniki, będą wyniki, bo talent ma.

  20. Powrót do góry    #738
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2014
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Nasz nowy zawodnik Olivier Buszkiewicz szuka sponsorów poprzez reklamę na Facebooku.

    "POCZĄTKUJĄCY ŻUŻLOWIEC POSZUKUJE WSPARCIA!
    Żużel to nie tylko jazda 4 okrążeń w lewo, jak wiele osób uważa.
    To przede wszystkim zapach metanolu, zastrzyk adrenaliny, oraz rywalizacja.
    Pokochałem ten sport od pierwszego okrążenia!
    Nie zmienia to jednak faktu, że żużel jest bardzo kosztownym sportem, a mnie jako juniora zaczyna brakować środków na sprzęt, w którym będę mógł rywalizować na równi z najlepszymi zawodnikami.
    Dlatego poszukuję osób, które wesprą mnie finansowo w rozwijaniu moich umiejętności jako żużlowca.
    Będę wdzięczny za każdą kwotę przeznaczoną na rozwijanie mojej pasji.
    Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij formularz, ja skontaktuję się z Tobą."

  21. Powrót do góry    #739
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Rzeczywiście, sorry. Jakoś w pamięci utkwiło mi, że to nie był ostatni mecz sezonu, a nieco wcześniej.
    Co nie zmienia mojego punktu widzenia, że on nie dysponował i nie dysponuje świetnym sprzętem na polskie tory. Będą szybkie silniki, będą wyniki, bo talent ma.
    Oczywiście, bez szybkiego sprzętu nie ma czego szukać. Ale to można powiedzieć o każdym zawodniku - zabierz dobre furmanki Zmarzlikowi, Artiomowi czy Kołodziejowi i też zostaną jednymi z wielu przeciętniaków. Mam nadzieję, że sprzęt u Basso nie będzie czynnikiem decydującym o jego postawie. Niech chłopak trenuje na S2, niech się zapoznaje z tym torem i ścieżkami.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #740
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Oczywiście, bez szybkiego sprzętu nie ma czego szukać. Ale to można powiedzieć o każdym zawodniku - zabierz dobre furmanki Zmarzlikowi, Artiomowi czy Kołodziejowi i też zostaną jednymi z wielu przeciętniaków. Mam nadzieję, że sprzęt u Basso nie będzie czynnikiem decydującym o jego postawie. Niech chłopak trenuje na S2, niech się zapoznaje z tym torem i ścieżkami.
    Obawiam się, że przy takim zagęszczeniu imprez w lidze angielskiej to z tymi jego treningami i zapoznawaniem się z torem może być niestety różnie.

    A tymczasem Adrian pozytywnie przeszedł zaplanowane testy medyczne decydujące o jego ewentualnych dalszych stratach. Także nic już nie stoi na przeszkodzie, żeby wrócił na tor.

  23. Powrót do góry    #741
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Eh Adrian kusi los.

    Oby nie skonczyl w Pile.

  24. Powrót do góry    #742
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    A co ma robić? Usiąść w fotelu i czekać grzecznie na kostuchę?
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  25. Powrót do góry    #743
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Bydgoszcz to ewenement, klub który wymienił polowe składu zeszłorocznego i żaden z zawodników którzy odeszli nie ma do tej pory nowego klubu

  26. Powrót do góry    #744
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Bydgoszcz to ewenement, klub który wymienił polowe składu zeszłorocznego i żaden z zawodników którzy odeszli nie ma do tej pory nowego klubu
    Wszyscy będą jokerami na rynku transferowym
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #745
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,356
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    To tylko pokazuje jak nietrafione wybory były dokonywane w ub. roku.

  28. Powrót do góry    #746
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Dzisiejszy sparing dostępny do obejrzenia online u BlueStreamTV

    Przypominam - o 16:30 z Wilkami

    https://ppv.blustreamtv.pl/pages/tra...c-642462596915

    Cellfast Wilki Krosno
    1. Krzysztof Kasprzak
    2. Mateusz Świdnicki
    3. Jason Doyle
    4. Vaclav Milik
    5. Andzejs Lebedevs
    6. Krzysztof Sadurski
    7. Denis Zielinski
    8. Marko Levishyn


    Abramczyk Polonia Bydgoszcz
    9. Kenneth Bjerre
    10. Szymon Szlauderbach
    11. Benjamin Basso
    12. Daniel Jeleniewski
    13. Andreas Lyager
    14. Wiktor Przyjemski
    15. Olivier Buszkiewicz
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Penhall (31-03-2023)

  30. Powrót do góry    #747
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    A co ma robić? Usiąść w fotelu i czekać grzecznie na kostuchę?

    Mysle, powinien zaczac żyć bez żużla.
    Albo jest sado masochistą albo czlowiekiem, ktory nie wyciaga wniosków. Albo jedno i drugie.

  31. Powrót do góry    #748
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Mysle, powinien zaczac żyć bez żużla.
    Albo jest sado masochistą albo czlowiekiem, ktory nie wyciaga wniosków. Albo jedno i drugie.
    Mnie dziwi, że wszyscy jadą po Miedziaku, a analogicznie o szklanym (od jakiegoś czasu) Pedersenie mówi się, że to ostatni twardziel, że takich żużlowców już nie ma i że to bohater, bo wraca. Czemu zatem o Nickim się nie mówi, że powinien zakończyć karierę?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #749
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,356
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Dzisiejszy sparing dostępny do obejrzenia online u BlueStreamTV

    Przypominam - o 16:30 z Wilkami

    https://ppv.blustreamtv.pl/pages/tra...c-642462596915

    Cellfast Wilki Krosno
    1. Krzysztof Kasprzak
    2. Mateusz Świdnicki
    3. Jason Doyle
    4. Vaclav Milik
    5. Andzejs Lebedevs
    6. Krzysztof Sadurski
    7. Denis Zielinski
    8. Marko Levishyn


    Abramczyk Polonia Bydgoszcz
    9. Kenneth Bjerre
    10. Szymon Szlauderbach
    11. Benjamin Basso
    12. Daniel Jeleniewski
    13. Andreas Lyager
    14. Wiktor Przyjemski
    15. Olivier Buszkiewicz
    PPV 19 zł. Popierdzieliło ich.

  33. Powrót do góry    #750
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    PPV 19 zł. Popierdzieliło ich.
    Kanclerz zbiera na ewentualne transfery.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #751
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    PPV 19 zł. Popierdzieliło ich.
    Jak jedna osoba to wykupi, to na to może logować się sporo osób. Tak jak na sparing Leszna z Gorzowem - jedna osoba kupuje, dziesiatki oglądają...

  35. Powrót do góry    #752
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    po wynikach sądząc to Wiktor ciągnie wynik a Wilki dostaną oklep no ale w końcu to tylko sparingi

  36. Powrót do góry    #753
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    104
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Niestety nic nowego jeśli chodzi o Polonię. Liderów brak nadal.

  37. Powrót do góry    #754
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,759
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Niepokoi Szlauderbach... niby każdy wiedział ale jednak człowiek się łudził.
    Polonia Bydgoszcz

  38. Powrót do góry    #755
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Na co Wy narzekacie? Odejmijcie 3 starty szlauderbacha bo jechał 5 razy i 2 Buszkiewicza. Teraz dodajcie 5 startów Bellego i wynik zupełnie inny, a Krosno to jednak esktraligowiec z siła rażenia większa niż Falubaz nie mówiąc o reszcie 1 ligi. Jak na sparing to bym się cieszył i jedynie zastanawiał się czy Krosno takie słabe czy trochę odpuścili.

  39. Powrót do góry    #756
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Wiadomo, że to pierwszy sparing. Liczy się mecz.
    Bjerre - nie lata jak w ubiegłym roku
    Jeleń - bardzo ładnie, ambitnie
    Buszkiewicz - no nic innego na nr 2 juniorski nie ma. Może w biegu juniorskim kogoś przywiezie za plecami ( Konieczny style)
    Szyberdach - tu mamy problem, bo gość będzie nam się tłumaczył pół sezonu, że szuka ustawień na ten tor. Pracując z Okoniem powinien wejść i mieć gotowe ustawienia.
    Szkoda, że nie było dziś Basso - on powienien tu jak najwięcej jeździć.

  40. Powrót do góry    #757
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    104
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Ekstra to tam jest Doyle jedynie.

    edit
    a o Kenia to akurat najmniej bym się martwił, za sparingi gorzej płacą
    Ostatnio edytowane przez sviety ; 31-03-2023 o 17:54

  41. Powrót do góry    #758
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,031
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    Niestety nic nowego jeśli chodzi o Polonię. Liderów brak nadal.
    Ja uwazam ze Polonia zaprezentowała się dziś dobrze. Liderów brak ? ale to był zespół PGE i w najlepszym składzie. takie 7 pkt Bjerre z 1 ligą to 10+

    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    Ekstra to tam jest Doyle jedynie.
    Ale nie bierzesz pod uwage ze Milik czy Lebioda dostali z 2x wiecej na przygotowanie od liderów Polonii

  42. Powrót do góry    #759
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Szukanie ustawień, testowanie.

    Nie powinno być tak, ze wynik druzyny ciagnie 18 latek

    Jak Wiktor pojedzie ponizej poziomu do ktorego nas przyzwyczail to bedziemy przegrywac.

    Krosno mega kiepskie. Nie widze ich w Elidze.


    Zresztą jest przepaść finansowa

    Mamy budzet 5.5mln zl

    Potrzeba na jazde w Elidze okolo 13-14mln aby walczyc o cos wiecej niz utrzymanie. Wszystkie druzyny maja sponsorów z panstwowych spółek.
    My mamy Golloba i gdzie sa Ci wielcy spobsorzy poza Abramczykiem?

    Jesli Falubaz wezmie Borowiaka to nie ma co sie łudzić na awans.
    Do tego Kanclerz chce odejsc z klubu po tym sezonie

  43. Powrót do góry    #760
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    104
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ja uwazam ze Polonia zaprezentowała się dziś dobrze. Liderów brak ? ale to był zespół PGE i w najlepszym składzie. takie 7 pkt Bjerre z 1 ligą to 10+



    Ale nie bierzesz pod uwage ze Milik czy Lebioda dostali z 2x wiecej na przygotowanie od liderów Polonii
    Ja tam stale narzekam, nie przejmuj się

  44. Powrót do góry    #761
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Szukanie ustawień, testowanie.

    Nie powinno być tak, ze wynik druzyny ciagnie 18 latek

    Jak Wiktor pojedzie ponizej poziomu do ktorego nas przyzwyczail to bedziemy przegrywac.

    Krosno mega kiepskie. Nie widze ich w Elidze.


    Zresztą jest przepaść finansowa

    Mamy budzet 5.5mln zl

    Potrzeba na jazde w Elidze okolo 13-14mln aby walczyc o cos wiecej niz utrzymanie. Wszystkie druzyny maja sponsorów z panstwowych spółek.
    My mamy Golloba i gdzie sa Ci wielcy spobsorzy poza Abramczykiem?

    Jesli Falubaz wezmie Borowiaka to nie ma co sie łudzić na awans.
    Do tego Kanclerz chce odejsc z klubu po tym sezonie
    A to gdzie słyszałeś, że chce odejść?
    Jeszcze jakby ktoś miał ten klub kupić to ok, ale jeśli przekaże synkom to pie*dolnie.

    Już przy pierwszym sparingu się niektórym włączyło narzekanie i płacz? Po to są te sparingi, żeby w nich popełniali te błędy. A Wy tutaj jęczycie nad wynikiem meczu treningowego.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #762
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Nie dość ze to tylko sparing i jeszcze wygrany to wszyscy stękają. Dodajcie 10+ Bellego i mogli by przy takich punktach reszty zamiatać każdego w 1 lidze.

  46. Powrót do góry    #763
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Slaby ekstraligowy rywal ale jednak tam inna kasa sie przewija. Moje wrazeniai sa takie ze Szlauderbach > Oleg, Buszkiewiecz> Konieczny . Obydwoje kombinowali na torze a nie jechali zadowoleni na koncu stawki. Na plus z poprzednim sezonem Jelen, slabiej wygladal Bjerre ( chyba silniki kupuje raz na dwa sezony i pierwszy jeszcze jedzie a drugi to juz nie koniecznie - oby nie), Lyager to nie ten sam Lyager jak dwa lata temu gdy odchodzil ale moze dzis tor nie pozwalal na to co lubi. Wiktor szybki ale nie mozna na niego zrzucac ciagniecie wyniku. Nie wiem kto ma wygrywac wyscigi oprocz Wiktora nikt nie byl "szybki".
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  47. Powrót do góry    #764
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Mamy lidera!

  48. Powrót do góry    #765
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Sparing na plus. Martwić to się mogą krośnianie, że przegrywają z pierwszoligowcem jadącym bez lidera. Szkoda, że Basso dzisiaj nie dotarł. Bez wątpienia brakuje mu jeszcze objeżdżenia na bydgoskim owalu.
    white&young

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •