Strona 9 z 158 PierwszyPierwszy ... 78910111959109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #361
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,820
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nawet jak bez żadnych nacisków zawiesili Ruskich, to nie powinno to dotyczyć Griszy, bo on wcześniej został zawieszony przez Motor.
    Najpewniej skapowali się co to oznacza i sprawę wyciszyli, po czym dołączyli glupka do grupy wykluczonych przez PZM-ot i do Z dołożyli mu drugie z ukosnikiem.
    Sprawa jednak zakończona, Motor w przekroju całego sezonu był drużyna najrówniejsza i w tym aspekcie DMP zasłużony.
    Jednak całe zamieszanie z Grisza i jego podwójnym zawieszeniem smrodku zostawilo.
    Przy okazji wyszło na jaw, że na zawieszenie Rosjan przez FIM naciskał PZM-ot a nie jak to było na początku przedstawiane,musieli się dostosować do decyzji FIM.
    Masz jakieś info, że Motor go w ogóle zawiesił ? Bo coś mi się wydaje, ze znowu ściemniasz.

    Zawiesili wszystkich którzy zgłosili się do rozgrywek z rosyjską licencją. Więc Grisza też się kwalifikował.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #362
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,144
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Dzięki Mariusz za wyjaśnienie.
    Od lutego mi to spać nie dało a tu proszę, dwa zdania i sprawa wyjaśniona.
    Ty to jesteś jednak mądry.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #363
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,079
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Masz jakieś info, że Motor go w ogóle zawiesił ? Bo coś mi się wydaje, ze znowu ściemniasz.

    Zawiesili wszystkich którzy zgłosili się do rozgrywek z rosyjską licencją. Więc Grisza też się kwalifikował.
    Ty tak serio, czy znowu spekulujesz?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #364
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,820
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ty tak serio, czy znowu spekulujesz?
    Że z czym spekuluje ? Pytając czy Motor Grisze zawiesił ?

    Ty tak na serio ? Gdzie tu widzisz jakąkolwiek spekulacje ? Czy znowu prostego tekstu nie rozumiesz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #365
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,079
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Że z czym spekuluje ? Pytając czy Motor Grisze zawiesił ?

    Ty tak na serio ? Gdzie tu widzisz jakąkolwiek spekulacje ? Czy znowu prostego tekstu nie rozumiesz ?
    A co? Uważasz, że nie zawiesił?
    Generalnie jest tak, że albo masz rację, albo (jak jej nie masz) to twierdzisz, że spekulowałeś. Więc wolę się upewnić czy już twierdzisz, że spekulujesz, czy dopiero będzie to w przyszłości.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,820
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A co? Uważasz, że nie zawiesił?
    Generalnie jest tak, że albo masz rację, albo (jak jej nie masz) to twierdzisz, że spekulowałeś. Więc wolę się upewnić czy już twierdzisz, że spekulujesz, czy dopiero będzie to w przyszłości.
    No nic nie słyszałem aby Motor go zawiesił, odsunął od składu i owszem, ale zawiesił ? Dlatego pytałem.

    Nieuku, zdaję pytanie, czyli tu nie ma miejsca na spekulację. Chciałeś znowu przypucować sie kingpinowi i ci nie wyszło.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #367
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Ale kocopoły wypisuje tutaj kolega z Bydgoszczy tak jakby był świadkiem i we wszystkim uczestniczył. Spytajcie się najlepiej Ziółkowskiego albo Kępy czy chcieliby zawiesić Griszę gdzie przed sezonem miał przygotowany mega sprzęt.

  8. Powrót do góry    #368
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,079
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No nic nie słyszałem aby Motor go zawiesił, odsunął od składu i owszem, ale zawiesił ? Dlatego pytałem.

    Nieuku, zdaję pytanie, czyli tu nie ma miejsca na spekulację. Chciałeś znowu przypucować sie kingpinowi i ci nie wyszło.
    Jeśli z kimś zgadzam się częściej niż z Tobą to mu się "pucuję"? A jak (z rzadka, ale się zdarza) zgadzam się z Tobą to co wtedy robię?
    Weź najlepiej idź kompromituj się u siebie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #369
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,820
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jeśli z kimś zgadzam się częściej niż z Tobą to mu się "pucuję"? A jak (z rzadka, ale się zdarza) zgadzam się z Tobą to co wtedy robię?
    Weź najlepiej idź kompromituj się u siebie
    Dalej bredzisz i uciekasz od pytania. Zawiesił Motor Griszę czy nie zawiesił ? Tak brzmiało pytanie.

    Jak nie zawiesił to na chuy tutaj cwaniakujesz ? A jak zawiesił to pokaż właściwy komunikat PZM-tu. I będzie po dyskusji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #370
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A ty zrozum w końcu, że to nie było żadne "podobne osłabienie". Pierwszy i trzeci zawodnik świata vs gość który z roku na rok jeździł coraz słabiej, do tego zakończył sezon potężnym dzwonem i nie wiadomo w jakiej byłby formie zwłaszcza biorąc pod uwagę jego wiek i charakter. Nie wiem jak można to w ogóle próbować ze sobą zestawiać.

    A w Grudziądzu nie narzekają może z tego powodu, że ich celem przed lutym 2022 było utrzymanie w lidze i ten cel osiągnęli. Ambicje Torunia i Wrocławia sięgały z kolei nieco wyżej niż zajęte przez nich miejsca.
    Spekulujesz pod siebie. Nie chcę się spierać bo to byłby spór dotyczący dwóch hipotez - mojej i Twojej.
    Peace.

  11. Powrót do góry    #371
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,079
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dalej bredzisz i uciekasz od pytania. Zawiesił Motor Griszę czy nie zawiesił ? Tak brzmiało pytanie.

    Jak nie zawiesił to na chuy tutaj cwaniakujesz ? A jak zawiesił to pokaż właściwy komunikat PZM-tu. I będzie po dyskusji.
    Ty taki jesteś czy udajesz głupiego?
    Usunął z kadry wystarczy? Jak widać potrafisz korzystać internetu, sprawdź.

    Akurat cwaniakujesz najwięcej Ty wraz z kolegą z Lublina, więc nie próbuj takich tanich sztuczek.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  12. Powrót do góry    #372
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ty taki jesteś czy udajesz głupiego?
    Usunął z kadry wystarczy? Jak widać potrafisz korzystać internetu, sprawdź.

    Akurat cwaniakujesz najwięcej Ty wraz z kolegą z Lublina, więc nie próbuj takich tanich sztuczek.
    Byłeś, widziałeś czy wiedzę czerpiesz tylko z "pudelków" typu Syfy i Interia?

  13. Powrót do góry    #373
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,079
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Byłeś, widziałeś czy wiedzę czerpiesz tylko z "pudelków" typu Syfy i Interia?
    Ty za to byłeś i widziałeś, czy bazujesz tylko na korpomowie Kępy?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #374
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,820
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ty taki jesteś czy udajesz głupiego?
    Usunął z kadry wystarczy? Jak widać potrafisz korzystać internetu, sprawdź.

    Akurat cwaniakujesz najwięcej Ty wraz z kolegą z Lublina, więc nie próbuj takich tanich sztuczek.
    Nie starczy błaźnie, w kontekście tutejszej dyskusji. Kingpin twierdził, że PZM niepotrzebnie zawieszał Grisze, bo ten był już zawieszony przez klub. Jak się okazuje, nie był zawieszony a jeżeli już to co najwyżej odsunięty od składu, do którego mógł formalnie w każdej chwili wrócić. Więc PZM słusznie zawiesił Grisze. A potem ty przylazłeś i chciałeś przycwaniakować. Jak widać z marnym skutkiem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #375
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ty za to byłeś i widziałeś, czy bazujesz tylko na korpomowie Kępy?
    Nie byłem ale mam wystarczające informacje. Tyle w tym temacie. Pzdr

  16. Powrót do góry    #376
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,079
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie starczy błaźnie, w kontekście tutejszej dyskusji. Kingpin twierdził, że PZM niepotrzebnie zawieszał Grisze, bo ten był już zawieszony przez klub. Jak się okazuje, nie był zawieszony a jeżeli już to co najwyżej odsunięty od składu, do którego mógł formalnie w każdej chwili wrócić. Więc PZM słusznie zawiesił Grisze. A potem ty przylazłeś i chciałeś przycwaniakować. Jak widać z marnym skutkiem.
    Ale ja się nie odnosiłem do kingpina. Wasza dyskusja nie miała tutaj nic do rzeczy. Ja rozmawiałem z ziblym. Więc jak już to Ty przylazłeś, wciąłeś się w rozmowę i zacząłeś cwaniakowac. A teraz do tego zgrywasz głupa i standardowo próbujesz zmienić obraz sytuacji.
    W zbyt wielu wątkach się udzielasz na ten sam temat i już Ci się pyerdoli co, gdzie i z kim. Bywa.
    Zdobądź się chociaż na przyznanie się do pomyłki, albo zamilcz i sio do siebie.

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Nie byłem ale mam wystarczające informacje. Tyle w tym temacie. Pzdr
    No tak...jesteś w tej uprzywilejowanej sytuacji, której każdy może Ci tylko zazdrościć - Ty wiesz
    Pozdro

    Bjerre i Kubera dołączają do obsady KA.
    W ZG i u nas dzień po dniu szykują się zawody z dobrą obsadą.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #377
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,144
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie starczy blaznie...
    Kingpin twierdził, że PZM niepotrzebnie zawieszał Grisze, bo ten był już zawieszony przez klub.
    Blaznie, nic takiego nie twierdziłem.
    Naucz się czytać ze zrozumieniem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 04-02-2023 o 15:05
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #378
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,493
    Kliknij i podziękuj
    2,165
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Temu popaprańcowi z ZG nie wystarczy, że w swoim wątku dostaje po pysku.
    Panoszy się jeszcze po innych wątkach, gdzie dostaje także

  19. Powrót do góry    #379
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,028
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...ma-watpliwosci

    Władek 1 raz w życiu powiedział coś z sensem. I Gollob też sie zgadza. faworytem Falubaz a Polonia jednak z tyłu. Mówimy tylko i wyłącznie o papierze i braku kontuzji

    Jedyna szansa w obecnych składach to to że zaskoczy Szyberdach (co jest możliwe) i Przyjemski poprawi średnią (co też jest możliwe)

    A pan Jerzy jak zamierza czekac na wzmocnienie na PO to nie będzie już zawodnika pokroju Kościucha

  20. Powrót do góry    #380
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,079
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    A Jurek gdzieś powiedział, że transfery to ewentualnie na PO? Myślę, że jeśli wyciąga wnioski z popełnionych błędów, a takim z pewnością było zbyt długie ufanie Olegowi i Koniecznemu, to w tym roku szybciej zabierze się za szukanie wzmocnień JEŚLI u nas ktoś będzie zawodził. Druga sprawa, że w razie czego jednak na ławce jest też Basso, a z dotychczasowych informacji można wnioskować, że obie strony - jeśli wszystko będzie się dobrze układać - są gotowe do dłuższej współpracy niż 1 rok. Więc tutaj też dawałbym temu chłopakowi okazje do jazdy w meczach "o nic" (czyt. z wyraźnie słabszym rywalem, przy rozstrzygniętym wyniku) czy też w razie słabszej dyspozycji seniorów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #381
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Wielu oceniających tu siłę Polonii zapomina właśnie o Basso. Ja nie mówię, że on będzie jakimś game changerem (chociaż ma do tego możliwości), ale on może okazać się naprawdę wartościowym zawodnikiem. Moim zdaniem to jest gość z przyszłością, więc warto dawać mu jak najwięcej szans na jazdę, bo też odnoszę wrażenie, że obie strony mogą chcieć ze sobą współpracować dłużej niż tylko sezon.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    Mihalo (08-02-2023)

  23. Powrót do góry    #382
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,079
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    No ja tylko mam nadzieję, że on nie będzie jedynie łatał dziur po słabych występach Bellego i Lyagera na wyjazdach (bo obaj jednak są na wyjazdach dużo mniej pewni), ale że i na S2 będzie miał okazje pośmigać. Jak dobrze złapie nasz tor i dopasuje sprzęt, to MOŻE być dużą wartością pod kątem taktycznym.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #383
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Ja zakładam, że bez względu na to, jak mecz się będzie układać i gdzie będzie rozgrywany to on i tak te trzy biegi każdorazowo będzie dostawał.

  25. Powrót do góry    #384
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,028
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Ja zakładam, że bez względu na to, jak mecz się będzie układać i gdzie będzie rozgrywany to on i tak te trzy biegi każdorazowo będzie dostawał.
    Nie za bardzo jest za kogo. Jedyna opcja to Jeleniewski bo chyba liderów nie będzie zastępował (no chyba ze w nominowanych jak mecz do przodu). I jeszcze Przyjemski jest.

    A co do basso fakt rodzi się kozak który może dać na prawde sporo ale z braku doświadczenia nie wiem czy już w 2023

  26. Powrót do góry    #385
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie za bardzo jest za kogo. Jedyna opcja to Jeleniewski bo chyba liderów nie będzie zastępował (no chyba ze w nominowanych jak mecz do przodu). I jeszcze Przyjemski jest.

    A co do basso fakt rodzi się kozak który może dać na prawde sporo ale z braku doświadczenia nie wiem czy już w 2023
    Jeżeli uważasz, że nie będzie zastępował liderów to nic, tylko się cieszyć, bo to znaczyłoby, że każdy z nich pojedzie w meczu 10+ punktów, a to daje 30+ w meczu. Pozostałych czterech zawodników łącznie musiałoby przywieźć tylko 16 pkt. żeby spokojnie wygrać mecz, a sam Wiktor przywiezie przynajmniej połowę tych punktów. Tak czy siak Basso swoje pojeździ, chociażby dwa biegi za Jelenia.

  27. Powrót do góry    #386
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,079
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie za bardzo jest za kogo. Jedyna opcja to Jeleniewski bo chyba liderów nie będzie zastępował (no chyba ze w nominowanych jak mecz do przodu). I jeszcze Przyjemski jest.

    A co do basso fakt rodzi się kozak który może dać na prawde sporo ale z braku doświadczenia nie wiem czy już w 2023
    Ja właśnie jakoś nie kumam jak to jest, że u nas od dawna jest nastawienie na żelazny skład. Jeden skład na cały sezon i zero rotacji, korzystania z rezerw, zero taktyki. A taki chłopak jak Basso daje przecież spore pole manewru. Tylko trzeba nim jeździć. A będzie jak zwykle - jeden nieudany bieg i ławka, dajmy 3 kolejne nieudane biegi komuś z podstawowego składu.
    Takie mam niestety obawy odnośnie naszego menago.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #387
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,028
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Jeżeli uważasz, że nie będzie zastępował liderów to nic, tylko się cieszyć, bo to znaczyłoby, że każdy z nich pojedzie w meczu 10+ punktów, a to daje 30+ w meczu. Pozostałych czterech zawodników łącznie musiałoby przywieźć tylko 16 pkt. żeby spokojnie wygrać mecz, a sam Wiktor przywiezie przynajmniej połowę tych punktów. Tak czy siak Basso swoje pojeździ, chociażby dwa biegi za Jelenia.
    Tego nie wiesz czy pojedzie te dwa biegi za Jelenia bo jak Jeleń zrobi 2,2 to chyba go nie zastąpią

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ja właśnie jakoś nie kumam jak to jest, że u nas od dawna jest nastawienie na żelazny skład. Jeden skład na cały sezon i zero rotacji, korzystania z rezerw, zero taktyki. A taki chłopak jak Basso daje przecież spore pole manewru. Tylko trzeba nim jeździć. A będzie jak zwykle - jeden nieudany bieg i ławka, dajmy 3 kolejne nieudane biegi komuś z podstawowego składu.
    Takie mam niestety obawy odnośnie naszego menago.
    Basso daje oczywiscie ogromne mozliwosci taktyczne ale wątpie ze jak taki Lyager zrobi 3,0 to nie dostanie kolejnej szansy

    Prawda jest taka że w meczu jest 30 startów w 15 biegach a Przyjemski,Lyager,bellego i Bjerre aspirują do 19-20 z nich. Wtedy dla Jelenia,Szlauderbacha zostaje tylko 7-8 startów (bo drugi junior ma 3 obowiązkowe) i ciężko będzie gdzieś Basso wcisnąć i sam jestem ciekaw jak wasz menago to rozegra bo przykład Tondera pokazał że przy rownej seniorce nie ma gdzie i kiedy

  29. Powrót do góry    #388
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,079
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta



    Basso daje oczywiscie ogromne mozliwosci taktyczne ale wątpie ze jak taki Lyager zrobi 3,0 to nie dostanie kolejnej szansy
    A jak zrobi 0, a potem 1 na juniorze? Albo 2,0,1...
    Ja się obawiam, że przy takich wynikach seniorów ciężko będzie o jazdę dla Benka. Bo Krzysiu geniuszem taktyki nie jest i ciężko się spodziewać, że pojawi się jakaś znacząca poprawa.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #389
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tego nie wiesz czy pojedzie te dwa biegi za Jelenia bo jak Jeleń zrobi 2,2 to chyba go nie zastąpią
    Jeżeli Daniel będzie miał 4 punkty po dwóch biegach to ja to biorę w ciemno. Ogólnie widzę, że dobrze życzysz Polonii zakładając, że nasze lidery będą jeździć tak, że nie będzie ich jak zastąpić. Inna sprawa, że podzielam obawy mentikka odnośnie sposobu prowadzenia meczu. Jednakowoż mam nadzieję, że młody Kanclerz dobrze przepracuje zimę i nabędzie jako takiej taktycznej ogłady.

  31. Powrót do góry    #390
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,493
    Kliknij i podziękuj
    2,165
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    U24 musi jechać trzy razy w biegach 1-13?

  32. Powrót do góry    #391
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Jeśli mają jeździć Wiktor i Ben to skład jest kompletny. Kontraktowanie teraz kogokolwiek na pozycję seniorską to sianie fermentu i zamieszania w drużynie.

  33. Powrót do góry    #392
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,079
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Jeśli mają jeździć Wiktor i Ben to skład jest kompletny. Kontraktowanie teraz kogokolwiek na pozycję seniorską to sianie fermentu i zamieszania w drużynie.
    Dokładnie. Ten ruch w tej chwili byłby mało sensowny. Skopiowalibyśmy to samo, co zrobił GKM i teraz tam połowa zawodników nie wie czy będzie jeździć, czy nie pójdzie na "wygnanie".
    A wg mnie Wiktor i Benny to zawodnicy, którzy jeździć powinni regularnie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #393
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    U24 musi jechać trzy razy w biegach 1-13?
    Nie musi. Może nie wyjechać ani razu i być od razu zastępowany przez młodzieżowców lub u23(Jedyny przypadek gdzie u23 nie może jechać za u24 to taki jak u nas) Raz może za u24 pojechać taktyczna w której go zastępuje zawodnik z numeru 1-5 lub 9-13. Taktyk u23 za u24 czy młodzieżowiec za u24 może być dodatkowo.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    never_mind (08-02-2023)

  36. Powrót do góry    #394
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Nie musi. Może nie wyjechać ani razu i być od razu zastępowany przez młodzieżowców lub u23(Jedyny przypadek gdzie u23 nie może jechać za u24 to taki jak u nas) Raz może za u24 pojechać taktyczna w której go zastępuje zawodnik z numeru 1-5 lub 9-13. Taktyk u23 za u24 czy młodzieżowiec za u24 może być dodatkowo.
    Równie dobrze moglibyście jechać takim składem:

    9. Bellego
    10. Bjerre
    11. Jeleniewski
    12. Lyager
    13. Szlauderbach u24
    14. nowy junior np. Hurysz lub Stojanowski ze Stali G.
    15. Buszkiewicz
    16. Przyjemski

    Skoro goście nie mają sensownych juniorów (poza Bloedernem) to po co u siebie marnować bieg Przyjemskiego w biegu juniorskim? Stojanowski/Hurysz po jeździe w DMPJ i u24 sądzę, że będą w stanie u siebie spokojnie robic punkty w biegu juniorskim. Na biegi 4 i 12 też by Wam nie były potrzebne zmiany bo Wasi juniorzy raczej by sobie poradzili z juniorami innych ekip. Przyjemski by wchodził na biegi 6 i 8 (z RZ za juniorów). Byłby zostawiony na bieg numer 14. Do tego miałby jeszcze dwa biegi do obskoczenia. Przy słabszej formie Szlauderbacha na pewno bieg 13.

    Nikt nie ma takiego komfortu, że na słabo obstawione biegi numer 6 i 8 może jednocześnie dawać juniora, który jest jednym z najskuteczniejszych zawodników ligi!

    Do tego biegi 11-15 możecie zamykać jadąc tylko zagranicznymi liderami + Przyjemskim + w 12 biegu Buszkiewiczem (ale to na drugiego juniora) i możecie zostawiać domowego lidera Przyjemskiego na 3 biegi pod rząd (biegi 12,13,14). Czyli rozkładalibyście siłę inaczej niż w tym roku, Przyjemski byłby zostawiony na później a nie ustawiany na biegi 2,4 i 8, kiedy w połowie meczu miał już ponad połowę startów zaliczonych.


    Macie MNÓSTWO możliwości ułożenia tego składu.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 08-02-2023 o 11:52

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Mihalo (08-02-2023)

  38. Powrót do góry    #395
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Obsada KA na tą chwilę:
    Bartosz Zmarzlik
    Patryk Dudek
    David Bellego
    Szymon Woźniak
    Kenneth Bjerre
    Dominik Kubera
    Jarosław Hampel
    Andreas Lyager

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Wertyfie (10-04-2024)

  40. Powrót do góry    #396
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,028
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Równie dobrze moglibyście jechać takim składem:

    9. Bellego
    10. Bjerre
    11. Jeleniewski
    12. Lyager
    13. Szlauderbach u24
    14. nowy junior np. Hurysz lub Stojanowski ze Stali G.
    15. Buszkiewicz
    16. Przyjemski

    Skoro goście nie mają sensownych juniorów (poza Bloedernem) to po co u siebie marnować bieg Przyjemskiego w biegu juniorskim? Stojanowski/Hurysz po jeździe w DMPJ i u24 sądzę, że będą w stanie u siebie spokojnie robic punkty w biegu juniorskim. Na biegi 4 i 12 też by Wam nie były potrzebne zmiany bo Wasi juniorzy raczej by sobie poradzili z juniorami innych ekip. Przyjemski by wchodził na biegi 6 i 8 (z RZ za juniorów). Byłby zostawiony na bieg numer 14. Do tego miałby jeszcze dwa biegi do obskoczenia. Przy słabszej formie Szlauderbacha na pewno bieg 13.
    No nie popisałeś się tym razem . Lepiej niech Polonia wstawi Hurysza niż Basso ? toć to totalne osłabienie składu

    Nie wspominajac o tym ze np taki Lyager w 1 biegu doznaje kontuzji i Przyjemski raz ze musi jechac za niego,juniorzy jada 6 biegów i Przyjemski nie może z 6/7 13/14 jechać za jakiegos seniora (jelen szlauder)
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 08-02-2023 o 17:03

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    kingpin (08-02-2023)

  42. Powrót do góry    #397
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Nie wiadomo co było ustalone przy kontakcie. Może Wiktor ma jeździć jako junior od początku. Wiadomo - gwarancja startów i punktów.
    Wiktor jako u23 ma sens jak wypadnie Basso.

  43. Powrót do góry    #398
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,079
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Z tego co było gadane to Wiktor ma mieć 4 starty w meczu i więcej.

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta

    Macie MNÓSTWO możliwości ułożenia tego składu.
    Mamy też menadżera, który poza nazwiskiem Kanclerz nie wyróżnia się absolutnie niczym. W co Ty wierzysz? On przez cały sezon jechał Wiktorem ile się dało i nie raz młody był na etapie 10 biegu wystukany z jazdy. A Krzychu ma to ogarnąć jak z niego korzystać jako rezerwowego?
    Na jaką cholerę nam Stojanowski czy inny tego typu chłopak? Jest dwóch chłopaków, którzy (jeszcze) chcą jeździć. Jak już jechać dwoma juniorami typu Buszkiewicz-Głogowski, to Wiktora wstawić do składu seniorskiego jako U24, a na rezerwie nadal jest Basso. Nadal to w razie W daje pole manewru. Które oczywiście as wśród asów menadżerki musiałby ogarnąć.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No nie popisałeś się tym razem . Lepiej niech Polonia wstawi Hurysza niż Basso ? toć to totalne osłabienie składu

    Nie wspominajac o tym ze np taki Lyager w 1 biegu doznaje kontuzji i Przyjemski raz ze musi jechac za niego,juniorzy jada 6 biegów i Przyjemski nie może z 6/7 13/14 jechać za jakiegos seniora (jelen szlauder)
    No i na to też się składa, że lepiej dać Wiktora jako U24 do składu i nadal mieć Basso na rezerwie.
    Ale to oczywiście zależne od formy pozostałych juniorów oraz formy Szlauderbacha. I myśli taktycznej wspomnianego przeze mnie wcześniej Kanclerza juniora.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #399
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Sorry, ale dla mnie wstawienie Wiktora na pozycję u24 to absurd i sabotaż. Żaden z naszych pozostałych juniorów nie jest w stanie zrobić punktów, które jest w stanie zrobić Szymon. Do tego odchodzi wykorzystanie Wiktora jako rezerwy. No ale to jest moje subiektywne zdanie.

  45. Powrót do góry    #400
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,028
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Tak naprawde Przyjemski na u24 czy 8/16 to marnowanie potencjału zawodniczego.Nikt nic lepszego nie wymysli jak Przyjemski na juniorce a Basso na rezerwie. Jelen i Szlauderbach beda musieli zapyeeerrrdalac aby nie byc zmienianym a ze macie kim zmieniac to nie wiem czy nawet Szczepaniak jest potrzebny

  46. Powrót do góry    #401
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Jest jeszcze i Miedziński. Mysle, że nie jednego zaskoczy i na końcu będzie miał miejsce w składzie zapewne kosztem Jelenia.
    Polonia Bydgoszcz

  47. Powrót do góry    #402
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Ja uważam, że jedynym czynnikiem, który determinowałby sprowadzenie kogoś z zewnątrz jest kontuzja. Nie po to kontraktowano Basso, żeby cały sezon siedział na ławie. Oczywiście może się też zdarzyć sytuacja, w której dwóch, trzech zawodników nie trafi ze sprzętem i będą jechać piach, wówczas trzeba reagować. No ale, żeby się o tym przekonać, to najpierw sezon musi się zacząć.

  48. Powrót do góry    #403
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,079
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Ja uważam, że jedynym czynnikiem, który determinowałby sprowadzenie kogoś z zewnątrz jest kontuzja. Nie po to kontraktowano Basso, żeby cały sezon siedział na ławie. Oczywiście może się też zdarzyć sytuacja, w której dwóch, trzech zawodników nie trafi ze sprzętem i będą jechać piach, wówczas trzeba reagować. No ale, żeby się o tym przekonać, to najpierw sezon musi się zacząć.
    Na logikę - zgadzam się w 100%. Ale nie zapominaj kto tam decyduje o tym kto jedzie, a kto nie. Ja nie mam niestety za grosz zaufania do racjonalności decyzji tego gościa. Ale bardzo chętnie po sezonie chciałbym powiedzieć, że źle go oceniłem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  49. Powrót do góry    #404
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Na logikę - zgadzam się w 100%. Ale nie zapominaj kto tam decyduje o tym kto jedzie, a kto nie. Ja nie mam niestety za grosz zaufania do racjonalności decyzji tego gościa. Ale bardzo chętnie po sezonie chciałbym powiedzieć, że źle go oceniłem.
    Daj mu szansę. Ja mam nadzieję, że dobrze przepracuje zimę i pozytywnie zaskoczy nas, i pewnie siebie również odpowiednimi decyzjami w odpowiednich momentach meczu. Materiału do analizy i wyciągania wniosków ma sporo, także oby wyszło z tego coś dobrego. Póki co ja w niego wierzę

  50. Powrót do góry    #405
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,079
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Daj mu szansę. Ja mam nadzieję, że dobrze przepracuje zimę i pozytywnie zaskoczy nas, i pewnie siebie również odpowiednimi decyzjami w odpowiednich momentach meczu. Materiału do analizy i wyciągania wniosków ma sporo, także oby wyszło z tego coś dobrego. Póki co ja w niego wierzę
    Ja wolę się pozytywnie zaskoczyć, niż gorzko rozczarować. Do tej pory chłop mnie nie przekonał w zasadzie niczym i jedyne co robi "dobrze" to klepanie zawodników po tyłkach po wygranych biegach i mówienie "good job".
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Strona 9 z 158 PierwszyPierwszy ... 78910111959109 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •