Strona 137 z 158 PierwszyPierwszy ... 3787127135136137138139147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,121 do 6,165 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6121
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Nie to nie żart. 14 zawodnik ligii i praktycznie średnia 2.0. 9-10 średnio na mecz jest w jego zasięgu. Przy problemach z doborem ostatniego obco jak najbardziej jest do rozważenia. Tak są lepsze nazwiska, ale trzeba być gotowym na każdą ewentualność.
    To już lepiej zostawić Bjerre.

  2. Powrót do góry    #6122
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    A ktoś ma wgl jakieś info z sponsorem tytularnym? Serio Abramczyk chce to jeb..? Może jest ktoś nowy na radarze? Ktoś tu coś o Sowie pisał.
    Liczę, że skoro JK negocjuje takie kontrakty, jak ten Buczka (550k) to ma na nie zagwarantowane środki.

  3. Powrót do góry    #6123
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    No skoro płaci zawsze po meczu to w tym przypadku zapłaci od razu po podpisaniu kontraktu.

  4. Powrót do góry    #6124
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2019
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Kurdę dzisiaj w sklepie zobaczyłem Express Bydgoski i przypomniało mi się jak co tydzień kupowało się go w piątek żeby poczytać zapowiedź meczu czy jakieś inne ciekawostki.. Było tam z 2-3 artykuły i wszystko.. Aż się zatęskniło za tamtym poziomem dziennikarstwa w porównaniu z zalewem tych pseudoartykułów na pierdyliardzie stron o speedway'u... Ot taka nostalgiczna wstawka, nie każdy musi się zgadzać.

    Pomysłów odnośnie zakontraktowania Iversena czy Nilssona nie będę komentował bo to niżej pasa...

  5. Powrót do góry    #6125
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Prawda. Express czytało się od końca czyli od ostatniej strony a w zasadzie to tylko to się czytało.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Rafi93 (22-09-2023)

  7. Powrót do góry    #6126
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2019
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Prawda. Express czytało się od końca czyli od ostatniej strony a w zasadzie to tylko to się czytało.
    To widzę, że nie tylko ja tak miałem. Ahhh fajne czasy, Pan Krzysztof Wypijewski.. Albo w Radiu PiK co tydzień mecz był słuchany.. Bartek Kustra, Eryk Chełminiak i ktoś tam jeszcze te mecze komentował.. Fajne czasy!

    Edit: Apropo redaktora Kustry to on miał wylew po którym dość mocno podupadł na zdrowiu.. - ma ktoś info co tam z nim i czy choć trochę wydobrzał?

    Co do transferów to mi wydaje się, że dogadany jest Lyager - pytanie dlaczego chciał podbić cenę wykorzystując domniemane oferty z Krosna i Rzeszowa..? Może teraz Jurek go szachuje zapraszając na rozmowy m.in. Nilssona? Suma summarum nie obraziłbym się na Beckera. Jeśli zostanie Lyager nie będzie dramatu licząc, że zakręci się koło średniej 2pkt/bieg.
    Ostatnio edytowane przez Rafi93 ; 22-09-2023 o 18:26

  8. Powrót do góry    #6127
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Tylko, że teraz mamy mieć kozaków (Kai, Buczek), którzy mu za bardzo nie pozwolą tak zamiatać. A teoretycznie jakby do tego grona dołączył jeszcze dr hab. toru w Bydgoszczy Nicolai Klindt, to Berge na naszym torze kulnąłby max 10 pkt.

    Właśnie ktoś śmiga na torze. Wiadomo kto?
    To zobaczysz co sie stanie jak te kozaki przyjada na mecz do Krosna i czy dalej po tym meczu beda tymi kozakami.

    Buczkowski, Huckenbeck, Becker, Szczepaniak, Sorensen, Buszkiewicz, Nowak (lewandowskiego nie bedzie bo polonia musiałaby zapłacic 360 tys za wyszkolenie i jeszcze z 300 za podpis co w ogóle mija sie z celem)

    Zadnego dream teamu tu nie widze, a wrecz przeciwnie, duzo dziur. Juniorka, Sorensen 2,1 ale w drugiej lidze, (jakies 1,5 w przeliczeniu na 1 lige) Szczepaniak 32 zawodnik ligi 1,56

    Jedynie Buczkowski Huckenbeck i Becker jesli bedzie bo o nim najbardziej słychac cos tam pojada ale to za mało nawet na półfinał ligi. Szczerze to ten skład słabiej wyglada niz ten obecny z tego sezonu.

  9. Powrót do góry    #6128
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Pamiętam Radio Pik, słuchanie meczów i SGP przy odbiorniku z programem z expressu (SGP). No, ale to już za nami.

    Wygląda na to, że nasz skład będzie wyglądał dość ciekawie. Wiadomo - z Beckerem lepiej, z Lyagerem trochę słabiej, ale bez tragedii (chociaż Luke byłby bajka).
    Otwarta kwestia to juniorzy. Szkoda, że trzeba jeszcze rok czekać na młodych z BTŻ. Na "przeczekanie" można by kogoś wypożyczyć, a potem to już dwóch tych młodziaków od razu do składu.

    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    To zobaczysz co sie stanie jak te kozaki przyjada na mecz do Krosna i czy dalej po tym meczu beda tymi kozakami.

    Buczkowski, Huckenbeck, Becker, Szczepaniak, Sorensen, Buszkiewicz, Nowak (lewandowskiego nie bedzie bo polonia musiałaby zapłacic 360 tys za wyszkolenie i jeszcze z 300 za podpis co w ogóle mija sie z celem)

    Zadnego dream teamu tu nie widze, a wrecz przeciwnie, duzo dziur. Juniorka, Sorensen 2,1 ale w drugiej lidze, (jakies 1,5 w przeliczeniu na 1 lige) Szczepaniak 32 zawodnik ligi 1,56

    Jedynie Buczkowski Huckenbeck i Becker jesli bedzie bo o nim najbardziej słychac cos tam pojada ale to za mało nawet na półfinał ligi. Szczerze to ten skład słabiej wyglada niz ten obecny z tego sezonu.
    Ale czym Ty się chwalisz? Że Wasz tor to parodia i nadaje się najwyżej do sadzenia kapusty?

    Czyli Wasz dream team zapewni awans Wilków? Jeszcze niedawno wyśmiewany przez Ciebie Berge i Wojdyło...

    Koń by się uśmiał, ale musi Wam tor orać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #6129
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2019
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Pamiętam Radio Pik, słuchanie meczów i SGP przy odbiorniku z programem z expressu (SGP). No, ale to już za nami.
    Dokładnie! Też miałem masę pouzupełnianych programów z Expressu + potem wersja budżetowa i miałem dwa zeszyty - w jednym punkty, a w drugim biegi w którym jechał dany żużlok. Ale miałem remont i bezmyślnie to wyrzuciłem, a potem w necie przeczytałem dyskusję, że wcale tak łatwo nie jest znaleźć punktówkę meczy z epoki początku XXIw.

  11. Powrót do góry    #6130
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    104
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rafi93 Zobacz posta
    Dokładnie! Też miałem masę pouzupełnianych programów z Expressu + potem wersja budżetowa i miałem dwa zeszyty - w jednym punkty, a w drugim biegi w którym jechał dany żużlok. Ale miałem remont i bezmyślnie to wyrzuciłem, a potem w necie przeczytałem dyskusję, że wcale tak łatwo nie jest znaleźć punktówkę meczy z epoki początku XXIw.
    E tam ...ja mam pełno programów z lat 90/80 i trochę nawet 70 i nikt tego nie chce.

  12. Powrót do góry    #6131
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    To zobaczysz co sie stanie jak te kozaki przyjada na mecz do Krosna i czy dalej po tym meczu beda tymi kozakami.

    Buczkowski, Huckenbeck, Becker, Szczepaniak, Sorensen, Buszkiewicz, Nowak (lewandowskiego nie bedzie bo polonia musiałaby zapłacic 360 tys za wyszkolenie i jeszcze z 300 za podpis co w ogóle mija sie z celem)

    Zadnego dream teamu tu nie widze, a wrecz przeciwnie, duzo dziur. Juniorka, Sorensen 2,1 ale w drugiej lidze, (jakies 1,5 w przeliczeniu na 1 lige) Szczepaniak 32 zawodnik ligi 1,56

    Jedynie Buczkowski Huckenbeck i Becker jesli bedzie bo o nim najbardziej słychac cos tam pojada ale to za mało nawet na półfinał ligi. Szczerze to ten skład słabiej wyglada niz ten obecny z tego sezonu.
    Na Wasze nieszczęście 1 ligę bierze Eliga pod skrzydła
    Więc zobaczymy jak to Wasze kartoflisko będzie zaskoczeniem dla tych „Naszych Kozaków”

  13. Powrót do góry    #6132
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Kanclerz z Przemkiem obecni na SECu, może zrobili sobie długi weekend i w niedzielę Beckera zakontraktują

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (29-09-2023)

  15. Powrót do góry    #6133
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Pamiętam Radio Pik, słuchanie meczów i SGP przy odbiorniku z programem z expressu (SGP). No, ale to już za nami.

    Wygląda na to, że nasz skład będzie wyglądał dość ciekawie. Wiadomo - z Beckerem lepiej, z Lyagerem trochę słabiej, ale bez tragedii (chociaż Luke byłby bajka).
    Otwarta kwestia to juniorzy. Szkoda, że trzeba jeszcze rok czekać na młodych z BTŻ. Na "przeczekanie" można by kogoś wypożyczyć, a potem to już dwóch tych młodziaków od razu do składu.



    Ale czym Ty się chwalisz? Że Wasz tor to parodia i nadaje się najwyżej do sadzenia kapusty?

    Czyli Wasz dream team zapewni awans Wilków? Jeszcze niedawno wyśmiewany przez Ciebie Berge i Wojdyło...

    Koń by się uśmiał, ale musi Wam tor orać.
    Moze Krosno nie wywalczy awansu ale na pewno bedzie wyzej niz Bydgoszcz, która ma 2-3 zawodników i reszte dziur i co z tego ze jest 2 liderów jak reszta to memy. Krosno natomiast jedna z najlepszych w lidze par juniorskich, wyrównany skład i zadnej wiekszej dziury w składzie. Tor jest bardzo dobry tylko dla prawdziwych zuzlowców a nie gwiazdeczek, które nie chca jechac bo sa przyzwyczajone tylko do betonu. Juniorzy jada z całym gazem i sie niczym nie przejmuja i dają rade.
    Wielka gwiazda Buczkowski w finale w Krosnie 6 pkt, nawet Sadurski go objezdzał. Pogadamy po meczu Krosno-Bydgoszcz jakie to Krosno słabe i jaki to klub mem jak tu niektórzy pisza. Ale dobrze jak słabiutki klub mem rozjedzie Polonie, to ciekawe co o Polonii wtedy powiecie.

    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    Na Wasze nieszczęście 1 ligę bierze Eliga pod skrzydła
    Więc zobaczymy jak to Wasze kartoflisko będzie zaskoczeniem dla tych „Naszych Kozaków”
    Zobaczymy. Juz czekam na wielką Polonie co zaprezentuje w Krosnie i jak to nas rozwalą.

  16. Powrót do góry    #6134
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rafi93 Zobacz posta
    Apropo redaktora Kustry to on miał wylew po którym dość mocno podupadł na zdrowiu.. - ma ktoś info co tam z nim
    To był rak mózgu i do dziś jest osobą leżąca

  17. Powrót do góry    #6135
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Już raz was Polonia w Krośnie rozwaliła, pomimo, że spreparowaliście tor, więc idź do swojego wątku synku. Moge ci go nawet założyć, będziesz dyskutował tam z Mariuszem.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mcp za jego przydatny post!

    moRRo (22-09-2023)

  19. Powrót do góry    #6136
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    104
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Moze Krosno nie wywalczy awansu ale na pewno bedzie wyzej niz Bydgoszcz, która ma 2-3 zawodników i reszte dziur i co z tego ze jest 2 liderów jak reszta to memy. Krosno natomiast jedna z najlepszych w lidze par juniorskich, wyrównany skład i zadnej wiekszej dziury w składzie. Tor jest bardzo dobry tylko dla prawdziwych zuzlowców a nie gwiazdeczek, które nie chca jechac bo sa przyzwyczajone tylko do betonu. Juniorzy jada z całym gazem i sie niczym nie przejmuja i dają rade.
    Wielka gwiazda Buczkowski w finale w Krosnie 6 pkt, nawet Sadurski go objezdzał. Pogadamy po meczu Krosno-Bydgoszcz jakie to Krosno słabe i jaki to klub mem jak tu niektórzy pisza. Ale dobrze jak słabiutki klub mem rozjedzie Polonie, to ciekawe co o Polonii wtedy powiecie.



    Zobaczymy. Juz czekam na wielką Polonie co zaprezentuje w Krosnie i jak to nas rozwalą.
    Tak tylko przypomnę, że na tym waszym zalanym kartoflisku Polonia Was pykła.

    edit jak kolega wyżej zresztą napisał.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sviety za jego przydatny post!

    moRRo (22-09-2023)

  21. Powrót do góry    #6137
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2021
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    icon21.gif

    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Moze Krosno nie wywalczy awansu ale na pewno bedzie wyzej niz Bydgoszcz, która ma 2-3 zawodników i reszte dziur i co z tego ze jest 2 liderów jak reszta to memy. Krosno natomiast jedna z najlepszych w lidze par juniorskich, wyrównany skład i zadnej wiekszej dziury w składzie. Tor jest bardzo dobry tylko dla prawdziwych zuzlowców a nie gwiazdeczek, które nie chca jechac bo sa przyzwyczajone tylko do betonu. Juniorzy jada z całym gazem i sie niczym nie przejmuja i dają rade.
    Wielka gwiazda Buczkowski w finale w Krosnie 6 pkt, nawet Sadurski go objezdzał. Pogadamy po meczu Krosno-Bydgoszcz jakie to Krosno słabe i jaki to klub mem jak tu niektórzy pisza. Ale dobrze jak słabiutki klub mem rozjedzie Polonie, to ciekawe co o Polonii wtedy powiecie.



    Zobaczymy. Juz czekam na wielką Polonie co zaprezentuje w Krosnie i jak to nas rozwalą.
    Nie ośmieszaj się, nie wiem po co tu przyszedłeś...idź do swojego wątku podyskutować, żegnamy, nie pozdrawiamy

  22. Powrót do góry    #6138
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Już raz was Polonia w Krośnie rozwaliła, pomimo, że spreparowaliście tor, więc idź do swojego wątku synku. Moge ci go nawet założyć, będziesz dyskutował tam z Mariuszem.
    Zwyciestwo 1 pkt to jest rozwalenie??? Bedę pisał na jakim wątku będę chciał i na pewno nie ty będziesz mi dyktował gdzie mam pisac. Ja wiem ze prawda w oczy kole bo Kanclerz zawalił kolejny okres transferowy, nawet na interii jest artykuł. Przyjemski to była niesamowita bron, nie dosc ze najlepszy zawodnik 1 ligi to jeszcze junior który mógł zastepowac seniorów. A i tak zakonczyło sie na półfinale i odpadnieciu z Rybnikiem, którego głowną postacia był wysmiewany tutaj Wojdyło, zdobywca 14 pkt w pierwszym meczu, co miało decydujący wpływ na awans Rybnika. Teraz macie Huckenbecka, Buczkowskiego i ewentualnie Beckera i na tym plusy sie koncza. Wystarczy słabsza forma jednego z nich i po meczu. Teraz mega silny junior i najlepszy zawodnik ligi juz Polonii nie uratuje.

    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    Tak tylko przypomnę, że na tym waszym zalanym kartoflisku Polonia Was pykła.

    edit jak kolega wyżej zresztą napisał.
    Zobaczymy jak bedzie teraz i jak gwiazdor Buczkowski w Krośnie sie spisze!

  23. Powrót do góry    #6139
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Milik, Krakowiak, Berge i Wojdyło. Najlepsi z najlepszych. I Ty śmiesz mówić, że jakaś drużyna ma dziury? Zejdź na ziemię, bo nie tylko z siebie robisz pośmiewisko, ale i negatywnie wplywasz na odbiór kibiców z Krosna.

    Wasz tor taki super, że a to walkower, a to przeniesienie finału IMP, bo u Was śmiech na sali ten tor.
    I jeszcze się chwalisz, że mecie tak spreparowany tor, że juniorzy pokonują najlepszych w lidze. Logika to wydać nie jest Twoja najmocniejsza strona, ale skoro się o*ciąga żulowi za widmo flaszki to czego od Ciebie więcej oczekiwać xD
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #6140
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Nie sądziłem że spotkam na tym forum większego debila od Mariusza, naprawde jestem pełen podziwu.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi LogTech za jego przydatny post!

    rhekin (25-09-2023)

  26. Powrót do góry    #6141
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Zwyciestwo 1 pkt to jest rozwalenie??? Bedę pisał na jakim wątku będę chciał i na pewno nie ty będziesz mi dyktował gdzie mam pisac. Ja wiem ze prawda w oczy kole bo Kanclerz zawalił kolejny okres transferowy, nawet na interii jest artykuł. Przyjemski to była niesamowita bron, nie dosc ze najlepszy zawodnik 1 ligi to jeszcze junior który mógł zastepowac seniorów. A i tak zakonczyło sie na półfinale i odpadnieciu z Rybnikiem, którego głowną postacia był wysmiewany tutaj Wojdyło, zdobywca 14 pkt w pierwszym meczu, co miało decydujący wpływ na awans Rybnika. Teraz macie Huckenbecka, Buczkowskiego i ewentualnie Beckera i na tym plusy sie koncza. Wystarczy słabsza forma jednego z nich i po meczu. Teraz mega silny junior i najlepszy zawodnik ligi juz Polonii nie uratuje.



    Zobaczymy jak bedzie teraz i jak gwiazdor Buczkowski w Krośnie sie spisze!
    Gwiazdor Buczkowski, Ty gościu serio Masz coś nie po kolei w głowie. Nie dalej niż 2 tyg zachwycałes się Nim. Ze taki świetny i ze będzie u Was liderem. A teraz co?
    Gościu Ja nie wiem czy masz rozdwojenie jaźni czy coś. Ale mam wrażenie ze robisz Sobie z Nas wszystkich tutaj Jaja.
    A jak się okaże ze jednak Krosno podpisze z Buczkiem, to znów będzie najlepszym z najlepszych?

    Ogarnijcie tor i nauczcie się grać czysto. Tak jak napisałem całe szczęście nie długo Wam się do du… dobiorą poważnie i będziecie się gdzieś tam z tym Swoim torem po 2 lidze kopać po czole.

  27. Powrót do góry    #6142
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Zwyciestwo 1 pkt to jest rozwalenie??? Bedę pisał na jakim wątku będę chciał i na pewno nie ty będziesz mi dyktował gdzie mam pisac. Ja wiem ze prawda w oczy kole bo Kanclerz zawalił kolejny okres transferowy, nawet na interii jest artykuł. Przyjemski to była niesamowita bron, nie dosc ze najlepszy zawodnik 1 ligi to jeszcze junior który mógł zastepowac seniorów. A i tak zakonczyło sie na półfinale i odpadnieciu z Rybnikiem, którego głowną postacia był wysmiewany tutaj Wojdyło, zdobywca 14 pkt w pierwszym meczu, co miało decydujący wpływ na awans Rybnika. Teraz macie Huckenbecka, Buczkowskiego i ewentualnie Beckera i na tym plusy sie koncza. Wystarczy słabsza forma jednego z nich i po meczu. Teraz mega silny junior i najlepszy zawodnik ligi juz Polonii nie uratuje.



    Zobaczymy jak bedzie teraz i jak gwiazdor Buczkowski w Krośnie sie spisze!
    Ale chyba w tym meczu w którym wygrała Polonia to przyjemski nie zdobył punktu albo zdobył jeden?

    Ja wiem ze to SF ale co jeśli ZG nie awansuje? Zostaniemy bez Buczka i Beckera nawet już bez Berge i skończymy z Nillsonem lyagerem i Szlauderbachem
    Ostatnio edytowane przez Johny ; 22-09-2023 o 19:53

  28. Powrót do góry    #6143
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Jak ZG nie awansuje to po co robić pake wystarczy sie utrzymać

  29. Powrót do góry    #6144
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Hehe, ale was robi ten świr sKrosna.

    PS. Nie dla Lyagra. On już zostanie z tymi słabymi startami jak Leszno z Kołodziejem.

  30. Powrót do góry    #6145
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    To był rak mózgu i do dziś jest osobą leżąca
    Straszne. Nie wiedziałem. Od lat już nie słucham PiKu ale kiedyś to był obowiązek. Pamiętam jeszcze jak Pakulski komentował. Potem Kamiński z Chełminiakiem. Piękne czasy i nie trzeba było mieć obrazu z tv bo przez radio tak relacjonowali jakby człowiek był na stadionie.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    never_mind (22-09-2023)

  32. Powrót do góry    #6146
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Będę pisał na jakim wątku będę chciał
    Istotą każdego forum, także tego jest merytoryczna dyskusja i wymiana poglądów. Z Tobą jest to niemożliwe, bo Ty nie masz poglądów, a merytorycznie jesteś w lesie. Twoje opinie zależą od tego co obecnie piszą portale internetowe. Jak na tapecie był temat "Buczkowski w Krośnie" byłeś gotów ze szczęścia zrobić mu loda. Później się okazało, że on wcale taki mocny nie jest i daleko mu do Wojdyły. Mniej więcej w tym samym czasie Berge nie był żadnym wzmocnienie Polonii, bo to przeciętny zawodnik. Dziś się dowiaduję, że będzie wszystkich rozstawiał po kątach. Z początku myślałem, że tylko ironizujesz, że to zwykły sarkazm z Twojej strony, ale niestety tak nie jest. Ty po prostu jesteś przykry...

  33. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (22-09-2023), moRRo (22-09-2023), never_mind (22-09-2023)

  34. Powrót do góry    #6147
    Użytkownik
    Dołączył
    25-09-2021
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    Gwiazdor Buczkowski, Ty gościu serio Masz coś nie po kolei w głowie. Nie dalej niż 2 tyg zachwycałes się Nim. Ze taki świetny i ze będzie u Was liderem. A teraz co?
    Gościu Ja nie wiem czy masz rozdwojenie jaźni czy coś. Ale mam wrażenie ze robisz Sobie z Nas wszystkich tutaj Jaja.
    A jak się okaże ze jednak Krosno podpisze z Buczkiem, to znów będzie najlepszym z najlepszych?

    Ogarnijcie tor i nauczcie się grać czysto. Tak jak napisałem całe szczęście nie długo Wam się do du… dobiorą poważnie i będziecie się gdzieś tam z tym Swoim torem po 2 lidze kopać po czole.
    Ewidentnie jest wyznania mojżeszowego, bo czyta od prawej do lewej

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Majsterek za jego przydatny post!

    Luqinhas (22-09-2023)

  36. Powrót do góry    #6148
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2023
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Z tego co rozmawiałem z pewnym Panem, dość blisko związanym z klubem, to będzie Lyager u nas jednak + Jeleniewski na luźnym kontrakcie jak to nazwał, do tego Lewandowski. Traktujcie to jako ciekawostkę, ale raczej był pewny tego co mówił

  37. Powrót do góry    #6149
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Szczepan - Kai - Lyager - Sorensen - Buczek

    Bez Lewego i juniorką typu Buszkiewicz - Nowak, to jest drużyna na spokojne przejechanie sezonu.

    Z Lewym i ingerencją Jacka Woźniaka mała szansa na włączenie się do walki o coś więcej.

  38. Powrót do góry    #6150
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Prrzecież to jest dobry skład, jakie przejechanie sezonu? Kogo byście chcieli? Zmarzlika i Madsena ? xD

  39. Powrót do góry    #6151
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    A mógłbyś jeszcze raz pogadać z tym Panem, żeby Ci powiedział, że to jednak chodzi o kogoś innego Lyager mnie totalnie nie przekonuje. Jestem wręcz rozczarowany jego postawą. On stoi w miejscu i nic nie wskazuje na to, że będzie lepszy. Z pewnością zadecydował czynnik ekonomiczny.

  40. Powrót do góry    #6152
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Prrzecież to jest dobry skład, jakie przejechanie sezonu? Kogo byście chcieli? Zmarzlika i Madsena ? xD
    Szczepan, Buczek, Becker, Sorensen/Curzytek, Kai na seniorce i np. Borowiak + Lewy/Buszkiewicz/Nowak

    To byłby skład na miarę tegorocznego Falubazowego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #6153
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Szczepan, Buczek, Becker, Sorensen/Curzytek, Kai na seniorce i np. Borowiak + Lewy/Buszkiewicz/Nowak

    To byłby skład na miarę tegorocznego Falubazowego.
    Już nawet nie chce podobnego składu jak Falubaz w tym roku, ale ten w/w co piszą chłopaki też przecież nie jest tragiczny, sezon bez jakichś dziwnych kontuzji i do finału możemy wejść spokojnie.

    Twój to już jest na top2 a nawet na awans.

    Ciekawe co z tym Buszkiewiczem, ja myślałem że on miał kontrakt na 2 lata a w wywiadzie mówił że nie wie co z przyszłością ?

    Z juniorką jest o tyle jeszcze dobrze że zawsze można zrobić wypo w trakcie sezonu, jak np Falubaz 2 lata temu. Zapewne jakiś junior z eligi który wciąga nosem Nowaka sie znajdzie który będzie potrzebował jazdy a nie bedzie mial skladu w e lidze.
    Ostatnio edytowane przez LogTech ; 23-09-2023 o 13:55

  42. Powrót do góry    #6154
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Szczepan, Buczek, Becker, Sorensen/Curzytek, Kai na seniorce i np. Borowiak + Lewy/Buszkiewicz/Nowak

    To byłby skład na miarę tegorocznego Falubazowego.
    Myślę, że i Borowiak i Lewy to spory koszt i może zabraknąć w kasie. Więc wystarczy jeden (wolałbym chyba Borowiaka) + Buszkiewicz/Nowak. Ewentualnie wypożyczenie (dodatkowe) kogoś kto w ELidze się nie mieści w składzie.
    I tak uważam, że taki skład jest konkurencyjny i można nim zawalczyć o najwyższe cele. Oczywiście nie znamy 100% składów, ale wydaje się, że Polonia i Ostrów będą mocne w I lidze.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #6155
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Nawet powiem więcej ale to już hardcorowa opinia.

    Może na meczach przy S2 zobaczymy jak czerwony i niebieski kask wyprzedza gości po SZEROKIEJ, wiem że dużo wymagam i to jest opinia już bardzo mocna ale kto zabroni marzyć?

  44. Powrót do góry    #6156
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Już nawet nie chce podobnego składu jak Falubaz w tym roku, ale ten w/w co piszą chłopaki też przecież nie jest tragiczny, sezon bez jakichś dziwnych kontuzji i do finału możemy wejść spokojnie.

    Twój to już jest na top2 a nawet na awans.

    Ciekawe co z tym Buszkiewiczem, ja myślałem że on miał kontrakt na 2 lata a w wywiadzie mówił że nie wie co z przyszłością ?

    Z juniorką jest o tyle jeszcze dobrze że zawsze można zrobić wypo w trakcie sezonu, jak np Falubaz 2 lata temu. Zapewne jakiś junior z eligi który wciąga nosem Nowaka sie znajdzie który będzie potrzebował jazdy a nie bedzie mial skladu w e lidze.
    W sumie Buszkiewicz nie pamiętam jak długi ma kontrakt, pamiętam że rok wcześniej dwuletni podpisany był z Koniecznym jako jeszcze wtedy juniorem.
    Zgadzam się, że można poszukać juniora w trakcie sezonu. Sparta złapała na kilka meczów Małkiewicza. Falubaz wypożyczał takich jak Borowiak czy Mencel. Wilki miały Karczewskiego. Myślę, że i w przyszłym roku będą w ELidze juniorzy, którzy w składach się nie zmieszczą, a na I ligę będą się nadawać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #6157
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Przydałby się taki Basso pod 8
    Polonia Bydgoszcz

  46. Powrót do góry    #6158
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Drużyna drużyną, ale moglibyśmy jakiś lepszy transfer za Mariusza poczynić na nowy sezon, bo Fan Wilków Krosno na jego miejsce to jak zamiana jednej choroby wenerycznej na drugą.

  47. Powrót do góry    #6159
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Przydałby się taki Basso pod 8
    Sorensen spokojnie da rade. Będzie waszym najlepszym u24 od czasów Michailowa i Szlauderbacha.

  48. Powrót do góry    #6160
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Sorensen spokojnie da rade. Będzie waszym najlepszym u24 od czasów Michailowa i Szlauderbacha.
    Poprzeczka wysoko nie jest zawieszona. Ostatnim sensownym U24 był u nas Lyager.

    Cytat Zamieszczone przez chlopak_z_miasta Zobacz posta
    Drużyna drużyną, ale moglibyśmy jakiś lepszy transfer za Mariusza poczynić na nowy sezon, bo Fan Wilków Krosno na jego miejsce to jak zamiana jednej choroby wenerycznej na drugą.
    Najważniejszy transfer to byłoby zastąpienie w parkingu KK...w zasadzie kimkolwiek.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  49. Powrót do góry    #6161
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Najważniejszy transfer to byłoby zastąpienie w parkingu KK...w zasadzie kimkolwiek.
    Jeśli staremu Kanclerzowi zabraknie trochę grosza na któryś z transferów to może spokojnie za KK nie dawać nikogo, pozwolić decyzje podejmować trenerowi, a zaoszczędzony grosz mądrze zainwestować.

  50. Powrót do góry    #6162
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Sorensen będzie w top 10

  51. Powrót do góry    #6163
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Szczepan, Buczek, Becker, Sorensen/Curzytek, Kai na seniorce i np. Borowiak + Lewy/Buszkiewicz/Nowak

    To byłby skład na miarę tegorocznego Falubazowego.
    To chłopie odleciałeś

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Sorensen będzie w top 10
    Licząc tylko zawodników U24

  52. Powrót do góry    #6164
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta



    Licząc tylko zawodników U24
    Sejfert Salk ma srednią lepszą w tegorocznej 1 lidze niż w zeszłorocznej 2. Sorensen to własnie taki typ zawodnika. W Bydzi beda zadowoleni. Może 2,0 nie klepnie ale coś pod 1,8-1,9 będzie

  53. Powrót do góry    #6165
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Szczepan - Kai - Lyager - Sorensen - Buczek

    Bez Lewego i juniorką typu Buszkiewicz - Nowak, to jest drużyna na spokojne przejechanie sezonu.

    Z Lewym i ingerencją Jacka Woźniaka mała szansa na włączenie się do walki o coś więcej.
    Nie za ostro? Już nie wiem co musi się wydarzyć byś był zadowolony?
    Para liderów Huckenbeck- Buczkowski do tego druga linia mocna jak Szczepaniak, Lyager (Becker), Soerensen i jeśli dojdzie Lewandowski to para juniorów z Buszkiewiczem na remis y w młodzieżowym.
    Mamy znacznie lepszy skład niż teraz i nie będzie żadnego mocnego faworyta jak teraz Falubaz tylko 3 mocne ekipie jak Polonis, Ostrów, Rybnik bo Krosno będzie cienkie i tam tylko juniorka mocniejsza od naszej a reszta do du...
    Będziemy mocni tym składem patrząc na innych -rownorzedni z Ostrovią i Rowem.

    Kiedyś w piku komentowali jeszcze Tomasz Kondek, Tomasz Sławiński czy Sławomir Szczepankieeicz mecze Apatora a Grudziądza relacje dawał Przemek Sierakowski,ale to lata 1993-2015 gdzieś.
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 23-09-2023 o 18:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •