Strona 121 z 158 PierwszyPierwszy ... 2171111119120121122123131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,401 do 5,445 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5401
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    No to zapowiada się niezłe meczycho z ROWem.

    Basso obrażony i podpisany w Łodzi.
    Bjerre bez kontraktu na przyszły rok.
    Bellego bez kontraktu i znienawidzony przez kiboli.
    Lyager nie wie na czym stoi...

    Poza Szczepanem i młodzieżą ktoś tam jeszcze w niedzielę powalczy?

    No tak, wiem, że to profesjonaliści i dadzą z siebie maxa

  2. Powrót do góry    #5402
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    No to zapowiada się niezłe meczycho z ROWem.

    Basso obrażony i podpisany w Łodzi.
    Bjerre bez kontraktu na przyszły rok.
    Bellego bez kontraktu i znienawidzony przez kiboli.
    Lyager nie wie na czym stoi...

    Poza Szczepanem i młodzieżą ktoś tam jeszcze w niedzielę powalczy?

    No tak, wiem, że to profesjonaliści i dadzą z siebie maxa
    Właśnie to jest podpowiedź jak należy budować skład na awans.

    Na szczęście jest pewna motywacja do awansu do finału nawet dla powyższych panów: dwa dodatkowe mecze w przypadku awansu do finału (chociaż kasowo na Zielonej Górze ciężko się obłowić).

  3. Powrót do góry    #5403
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Jak wyjdą do meczu z takim nastawieniem jak kibice tu ma forum to z góry mogą rozłożyć nogi ze strachu przed wielkim Wojdyło i Zagarem, z 30tu byśmy nie wyszli.

  4. Powrót do góry    #5404
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Jak wyjdą do meczu z takim nastawieniem jak kibice tu ma forum to z góry mogą rozłożyć nogi ze strachu przed wielkim Wojdyło i Zagarem, z 30tu byśmy nie wyszli.
    Możesz być pewny nie wszyscy kibice mają takie nastawienie, te płacze
    są charakterystyczne dla tego forum. Kiedyś tak tu nie było.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mihalo za jego przydatny post!

    glamos (15-09-2023)

  6. Powrót do góry    #5405
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    Możesz być pewny nie wszyscy kibice mają takie nastawienie, te płacze
    są charakterystyczne dla tego forum. Kiedyś tak tu nie było.
    Zapłakać to należy nad tym, do czego doprowadził Kanclerz z synkami.
    Pozbywamy się największego talentu od 30 lat na własne życzenie.

    Poza tym czytaj ze zrozumieniem, ironia chyba nie jest ci obca uwaga, to uśmiech z przymrużeniem oka

  7. Powrót do góry    #5406
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    Możesz być pewny nie wszyscy kibice mają takie nastawienie, te płacze
    są charakterystyczne dla tego forum. Kiedyś tak tu nie było.
    To nie są płacze, to realna ocena rzeczywistości. Nie ma żadnych podstaw do tego, żeby uważać, że każda z naszych gwiazd ma przed sobą trzy najlepsze mecze tego sezonu.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    chicago23bull (15-09-2023)

  9. Powrót do góry    #5407
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Bo większość odchodzi? Kurde to e liga to tylko formalność, przecież Wojdyło,Zagar,Kvech a w Falubazie Becker Buczek Tungate Borowiak specjalnie odpuszczą bo przecież nie przedłużają z Falubazem. Wiktor już śmiało może podpisywać z nami kontrakt na 2024.

    Chyba ze to tyczy się tylko bjerre bellego i basso, a innych nie.

    I tak, to jest płacz.

  10. Powrót do góry    #5408
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    To nie są płacze, to realna ocena rzeczywistości. Nie ma żadnych podstaw do tego, żeby uważać, że każda z naszych gwiazd ma przed sobą trzy najlepsze mecze tego sezonu.
    Realna ocena rzeczywistości jest taka , że nie wiemy do końca
    jakie rozmowy są prowadzane i jaka będzie Polonia w przyszłym
    sezonie. Wiem natomiast , że prowadzenie klubu w tym smutnym
    mieście to ciężka przeprawa. Bydgoszcz to miasto w którym nie ma
    sponsorów, nie ma pieniędzy , a sport zawodowy leży i kwiczy .
    Dlatego proponuję trochę optymizmu i spotkajmy się na stadionie
    w niedzielę. Niech chociaż nie zawodzi największy sponsor czyli
    my kibice.

  11. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mihalo za jego przydatny post!

    glamos (15-09-2023), rogal1979 (15-09-2023), tuurystaaa (15-09-2023)

  12. Powrót do góry    #5409
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    Realna ocena rzeczywistości jest taka , że nie wiemy do końca
    jakie rozmowy są prowadzane i jaka będzie Polonia w przyszłym
    sezonie. Wiem natomiast , że prowadzenie klubu w tym smutnym
    mieście to ciężka przeprawa. Bydgoszcz to miasto w którym nie ma
    sponsorów, nie ma pieniędzy , a sport zawodowy leży i kwiczy .
    Dlatego proponuję trochę optymizmu i spotkajmy się na stadionie
    w niedzielę. Niech chociaż nie zawodzi największy sponsor czyli
    my kibice.
    Jeszcze nie tak dawno (5 lat temu) byliśmy przedostatnią drużyną w najniższej lidze, teraz jesteśmy mocną drużyną w pierwszej lidze. Niestety kibicom nie dogodzisz.

    Tak czy inaczej przed niedzielnym rewanżem już czuję mrowienie. Będą emocje.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    Mihalo (15-09-2023), tuurystaaa (15-09-2023)

  14. Powrót do góry    #5410
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Jeszcze nie tak dawno (5 lat temu) byliśmy przedostatnią drużyną w najniższej lidze, teraz jesteśmy mocną drużyną w pierwszej lidze. Niestety kibicom nie dogodzisz.

    Tak czy inaczej przed niedzielnym rewanżem już czuję mrowienie. Będą emocje.
    No niestety, wszystko zależy od punktu widzenia i odpowiedniej perspektywy.
    Ja przeżyłem z tym klubem ponad pięćdziesiąt lat i dla mnie Polonia to była prawdziwa drużyna z wielkimi żużlowcami.
    Wystarczy wspomnieć, że przez ponad 60 lat nigdy nie spadliśmy do niższej ligi, a najlepsze kluby w Polsce zawsze miały z nami ciężką przeprawę.
    Żużel w Bydgoszczy był prawdziwą wizytówką, a Polonia cieszyła się w Polsce prawdziwym szacunkiem.

    Nie mów mi więc, że mam się podniecać "bylejakością", bo dużo mniejsze ośrodki w Polsce doskonale sobie radzą i co roku walczą o medale.

    Jeśli ktoś zabrał się za prowadzenie klubu żużlowego, to niech to robi dobrze albo wcale.
    Nepotyzm i arogancja na pewno nie są dobrym sposobem na zbudowanie dobrej atmosfery wokół klubu.

    Jak chcesz to śpiewaj "Polacy nic się nie stało", ew. Polonio nic się nie stało, ale daleko tak nie zajedziemy.

    Ja jako kibic, wspomagam Polonię na różne możliwe sposoby od zawsze, ale oczekuję szacunku i uczciwości od właściciela.
    To tak dużo?

  15. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Black Gryf za jego przydatny post!

    Paweł#21 (15-09-2023), chicago23bull (15-09-2023), kitas (15-09-2023), rogal1979 (15-09-2023), sviety (15-09-2023)

  16. Powrót do góry    #5411
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    104
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Większość jednak pamięta o kilku "majstrach" więc tak, ostatnie w drugiej lidze czy drugie miejsce w obecnej I lidze to nadal słabo.

    ps
    a jak chciałem sobie pooglądać amatorów to szedłem na mecz z Łotyszami z Daugavpils.
    Ostatnio edytowane przez sviety ; 15-09-2023 o 10:45

  17. Powrót do góry    #5412
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Kanclerz też jest sam sobie winien, chociażby jego deklaracje, że w 2023 roku chce Ekstraligi, albo te gadanie o ilości sponsorów. Zupełnie byłby inny odbiór kibiców gdyby stwierdził, że zależy mu na odbudowie klubu, powolnym rozwoju i gdyby Krzychu z Przemkiem byli zatrudnieni w klubie jako ogrodnicy na umowę o dzieło.

  18. Powrót do góry    #5413
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Gdyby jeszcze pracowali społecznie a tak pewnie się z tego utrzymują a efekty są słabe i stąd krytyka.

    W sumie to ogrodnicy też są potrzebni. Pamiętacie te chaszcze na łukach między ławkami za W. Golloba?

  19. Powrót do góry    #5414
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Gdyby jeszcze pracowali społecznie a tak pewnie się z tego utrzymują a efekty są słabe i stąd krytyka.

    W sumie to ogrodnicy też są potrzebni. Pamiętacie te chaszcze na łukach między ławkami za W. Golloba?
    Miało to swój urok, a to ci sarna przebiegła, a to jakiś nosorożec. Gorzej jak się dzieci zabierało na mecz, bo jak się dzieciak w tej dżungli zgubił to 3 dni poszukiwań.

  20. Powrót do góry    #5415
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Gdyby jeszcze pracowali społecznie a tak pewnie się z tego utrzymują a efekty są słabe i stąd krytyka.

    W sumie to ogrodnicy też są potrzebni. Pamiętacie te chaszcze na łukach między ławkami za W. Golloba?
    Trochę wyparliśmy z pamięci... wyparliśmy też z pamięci, że w podstawowym składzie bywał Michał Piosicki... wyparliśmy też z pamięci, że ówczesny prezes przepędził z toru dzieciaki z BTŻu... wyparliśmy z pamięci, że ów prezes pokłócił się nawet z naszą niedoszłą zawodniczką Wiktorią Garbowską... przegonił byłych naszych żużlowców, bo nie przynieśli swojej kiełby na grilla, tylko na Władkową się zasadzili

  21. Powrót do góry    #5416
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2022
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    To, ze Jurek zatrudnil synow to ok rozumiem - jego klub i moze zrobic co zechce (zapewne sporo osob zrobiloby podobnie patrzac pod katem pieniedzy). Boli jednak fakt, ze taki KK nie dosc ze tlumaczy jak jechac (sic!) to jest tragicznym strategiem.Przemek z kolei nie potrafi kompletnie w PR. Wykorzystuja stare sposoby. Tu powinna byc mloda krew by przyciagac sponsorow - nowe spojrzenia na rozwoj klubu. Nie festyn z grillem. Sport ewoluuje i klub powinien sie rozwijac. Podejscie Jurka tez jest srednie - fajnie, ze byl w wojsku ale tak sie kiedys interesy robill
    Wódka na stół i ogarniamy temat w 15min albo wypad. Teraz biznes i kontrakty trwa i musi trwać. O to chyba kibice tutaj są źli. Jest lepiej niż było, ale nie przeskoczymy danego pułapu rodzina Kanclerzy
    Mieli spokojnie czas by się rozwijać, ale ani razu nie bylo powiedziane, ze dzieki taktycznemu zagraniu udalo sie wyciagnac dobry wynik w meczu. Nikt nie powie, że kurcze no sponsora tego i tego to fajnie ogarneli

  22. Powrót do góry    #5417
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    Realna ocena rzeczywistości jest taka , że nie wiemy do końca
    jakie rozmowy są prowadzane i jaka będzie Polonia w przyszłym
    sezonie. Wiem natomiast , że prowadzenie klubu w tym smutnym
    mieście to ciężka przeprawa. Bydgoszcz to miasto w którym nie ma
    sponsorów, nie ma pieniędzy , a sport zawodowy leży i kwiczy .

    Dlatego proponuję trochę optymizmu i spotkajmy się na stadionie
    w niedzielę. Niech chociaż nie zawodzi największy sponsor czyli
    my kibice.
    Twoim zdaniem Grudziądz, Leszno czy Krosno to metropolie, w których zakotwiczył światowy biznes?! No chyba nie. Gorzów, Częstochowa i Lublin to także nie są światowe centra handlu złotem i diamentami. A mimo to w tych miastach żużel na wysokim poziome jest/był. O sponsora trzeba zawalczyć, przekonać, zachęcić wizja rozwoju sportowego, a nie czekać aż zapuka do drzwi, a prezes łaskawie mu odpowie "wlazł". Położenie na mapie nie ma żadnego znaczenia, liczą się chęci.

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    Black Gryf (15-09-2023), kitas (15-09-2023)

  24. Powrót do góry    #5418
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2022
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Dokladnie. Mieli twarz Wiktora - chlopaka z BDG ktory moze poprowadIc klub do ekstraklasy. Przeciez to zywa reklama. Trzeba bylo chlopaka brac na spotkania z wiekszymi sponsorami - mowic, ze dzieki niemu bedzie klub w elipie. Ze ile osob chodzi dla niego. Jak ludzie zyja klubem, bo Wiktor bo drugi Gollob. Taaaa
    Tak sobie mysle, ze dopiero gdy nadejdzie era Pawelczaka mozemy faktycznie awansowac do ekstra (jak w star warsach Luke i Anakin. Anakin to Wiktor a Luke to Pawelczak i jego ekipa i dopiero z nimi awansujemy)

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Piterr23 za jego przydatny post!

    Black Gryf (15-09-2023), rogal1979 (15-09-2023)

  26. Powrót do góry    #5419
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Możecie mnie nazwać starym zgredem, ale wydaję mi się, że kiedy pokochasz jakiś klub tak jak ja Polonię od dziecka,
    to twoje losy są już na zawsze i nierozerwalnie z nim związane.

    Pamiętam jak rozmawiałem z p. Gamszejem i opowiadał mi jak 17 letni Janusz Lament uderzył w bandę na treningu i umierał na rękach Andrzeja Koselskiego.
    W tym samym roku na meczu w Chorzowie zginął na torze Polonista Zbigniew Malinowski.
    Byłem już wtedy chłopakiem, zakochanym na amen w żużlu.
    Wcześniej byłem na tym tragicznym meczu, gdzie Jurek Bildziukiewicz zginął na oczach kibiców.
    Widziałem na własne oczy dramaty Staszka Kasy, Wiesia Patynka, Tomka Kamińskiego, Dołka, Waldka Cieślewicza i setki innych wypadków, w których brali udział Poloniści.

    Po tych wszystkich doświadczeniach trudno mi sobie wyobrazić, żeby nie traktować klubu jak swoją ważną część życia.
    Myślę, że wielu z forumowiczów ma podobnie i może opowiadać godzinami co widziało i co przeżyło na żużlu.

    Dlatego, przez wzgląd na historię Polonii i legendę wielu wspaniałych żużlowców, którzy przewinęli się przez nasz klub,
    tracąc swoje zdrowie, a nawet życie, trudno mi pogodzić się z faktem, że od kilkunastu lat brniemy w tym szambie i pozwalamy wielu przypadkowym
    i kompletnie niekompetentnym ludziom/lanserom, żeby zarządzali Polonią w tak nieudolny sposób i karmili nas głupotami jak bandę imbecyli.

    OK, już mi lepiej

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Black Gryf za jego przydatny post!

    Rafi93 (15-09-2023)

  28. Powrót do góry    #5420
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Do tego czasu młodzi zdążą odejść gdzie indziej.

  29. Powrót do góry    #5421
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2023
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Możecie mnie nazwać starym zgredem, ale wydaję mi się, że kiedy pokochasz jakiś klub tak jak ja Polonię od dziecka,
    to twoje losy są już na zawsze i nierozerwalnie z nim związane.

    Pamiętam jak rozmawiałem z p. Gamszejem i opowiadał mi jak 17 letni Janusz Lament uderzył w bandę na treningu i umierał na rękach Andrzeja Koselskiego.
    W tym samym roku na meczu w Chorzowie zginął na torze Polonista Zbigniew Malinowski.
    Byłem już wtedy chłopakiem, zakochanym na amen w żużlu.
    Wcześniej byłem na tym tragicznym meczu, gdzie Jurek Bildziukiewicz zginął na oczach kibiców.
    Widziałem na własne oczy dramaty Staszka Kasy, Wiesia Patynka, Tomka Kamińskiego, Dołka, Waldka Cieślewicza i setki innych wypadków, w których brali udział Poloniści.

    Po tych wszystkich doświadczeniach trudno mi sobie wyobrazić, żeby nie traktować klubu jak swoją ważną część życia.
    Myślę, że wielu z forumowiczów ma podobnie i może opowiadać godzinami co widziało i co przeżyło na żużlu.

    Dlatego, przez wzgląd na historię Polonii i legendę wielu wspaniałych żużlowców, którzy przewinęli się przez nasz klub,
    tracąc swoje zdrowie, a nawet życie, trudno mi pogodzić się z faktem, że od kilkunastu lat brniemy w tym szambie i pozwalamy wielu przypadkowym
    i kompletnie niekompetentnym ludziom/lanserom, żeby zarządzali Polonią w tak nieudolny sposób i karmili nas głupotami jak bandę imbecyli.

    OK, już mi lepiej
    Brawo! Pełen szacunek i zgoda z mojej strony!

    Dość przez ostatnie lata pozoranctwa w Bydgoszczy. Wystarczy przypomnieć bodajże 2010r. gdzie obecny prezes wraz z SPP przy pamiętnym okrągłym stole skutecznie zniechęcili Sawarskiego do jakiejkolwiek działalności w klubie, który jednocześnie zapowiedział, że tak długo jak klan będzie w Bydgoszczy tak długo Emil nie będzie tu jeździł (abstrakcja na ten moment, ale takie sa fakty).

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SektorB za jego przydatny post!

    Black Gryf (15-09-2023)

  31. Powrót do góry    #5422
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...rowej-gieldzie

    mam wrażenie, że czytam w kółko jeden i ten sam artykuł

  32. Powrót do góry    #5423
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2022
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Menadzer Beckera twierdzi, ze ten ma dwie oferty na stole z pierwszej ligi. Ciekawe skad? Stawiam na Lodz i Ostrow.

  33. Powrót do góry    #5424
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez arturmansfield Zobacz posta
    Menadzer Beckera twierdzi, ze ten ma dwie oferty na stole z pierwszej ligi. Ciekawe skad? Stawiam na Lodz i Ostrow.
    Na Łódź to on jest zdecydowanie za młody

  34. Powrót do góry    #5425
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Osobiście uważam, że priorytetem dla Kanclerza powinien być KAI w pakiecie z Kryjomem.
    Jeśli do tego zostałby Szczepan i ściągnęliby Buczka, to jest ekipa, która mogłaby powalczyć o awans.

    Kai
    Szczepan
    Buczek
    Lyager
    Soerensen
    Buszkiewicz
    Lewy

    i będzie gitara
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...rowej-gieldzie

    normalnie jakbym trafił w totka hahaha

  35. Powrót do góry    #5426
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...rowej-gieldzie

    mam wrażenie, że czytam w kółko jeden i ten sam artykuł
    Martwi jedynie to że budujecie skład na pierwszą ligę czy to oznacza że w tym roku awans odpuszczajcie gdyż chcecie zgarnąć kasę za juniora

  36. Powrót do góry    #5427
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Martwi jedynie to że budujecie skład na pierwszą ligę czy to oznacza że w tym roku awans odpuszczajcie gdyż chcecie zgarnąć kasę za juniora
    Wyobraź sobie, że jesteś żużlowcem - poziom ekstraligi.
    Dziś dzwoni do Ciebie Jurek Kanclerz i proponuje kontrakt w razie awansu.
    Co mu odpowiadasz?
    a) Panie Jerzy, ale się Pana żarty trzymają
    b) halo... nie słyszę... halo... <czerwona słuchawka>

    Po prostu na tą chwilę nikt poważny nie podejmie rozmów ekstraligowych z Polonią.

  37. Powrót do góry    #5428
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    a kto o zdrowych zmysłach myśli o elidze? na pewno nie JK i spółka, od początku ligi wiadome było kto awansuje

  38. Powrót do góry    #5429
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Wasi włodarze wiedzą ze Wiktor ma koniec sezonu dla tego gadają z 1 ligowcami ...

  39. Powrót do góry    #5430
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    No to zapowiada się niezłe meczycho z ROWem.

    Basso obrażony i podpisany w Łodzi.
    Bjerre bez kontraktu na przyszły rok.
    Bellego bez kontraktu i znienawidzony przez kiboli.
    Lyager nie wie na czym stoi...

    Poza Szczepanem i młodzieżą ktoś tam jeszcze w niedzielę powalczy?

    No tak, wiem, że to profesjonaliści i dadzą z siebie maxa
    No cóż, skoro PO jest najważniejsze to i kontrakty powinny być tak pisane, aby z połowę kasy można było wyciągnąć za same PO.

    Wtedy problemu nie będzie.
    Tylko Falubaz

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    rogal1979 (15-09-2023)

  41. Powrót do góry    #5431
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Wasi włodarze wiedzą ze Wiktor ma koniec sezonu dla tego gadają z 1 ligowcami ...
    Kolejna bzdura.. Wczoraj pisałem co słychać na stadionie i całkiem odmienne opinie niż niektórych ,"wiedzących" tutaj.
    Wiktor podejmie decyzję co do startu w ewentualnym finale w przyszłym tygodniu po badaniach w klinice z lekarzem Nowaczewskim i wtedy zdecyduje co i jak a całkowitą głupotą i nieprawdą jest,że ma niby jakiś śmieszny zakaz od Kępy.
    Chyba nawet nie śmiał by teamowi tego zaproponować.

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi realista27 za jego przydatny post!

    cezet (15-09-2023), rogal1979 (15-09-2023)

  43. Powrót do góry    #5432
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Wasi włodarze wiedzą ze Wiktor ma koniec sezonu dla tego gadają z 1 ligowcami ...
    Wiktor decyzję o starcie w finale ( o ile pokonamy ROW) ma podjąć po badaniach.
    Tak jak mówi realista27. Takie same info słyszałem.

    Co do tego co się dzieje na stadionie to akurat pisałem, że ja nie słyszałem. Ktoś mnie wyprostował. Przeprosiłem i tyle.


    Póki co temat rozmów się sprawdza.

    1. Berge
    2. Kai
    3. U24
    4. Szczepan
    5. Lyager
    6. Nowak / Lewandowski
    7. Buszkiewicz
    8.

    Tyle, że wówczas U24 musi być krajowy. Jeśli celujemy w Soerensena to potrzeba za obco Buczka.
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 15-09-2023 o 15:35

  44. Powrót do góry    #5433
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    A ten Polak na u24 to kto ma być? Orwat?

  45. Powrót do góry    #5434
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    A ten Polak na u24 to kto ma być? Orwat?
    Dariusz Żurek

  46. Powrót do góry    #5435
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...rowej-gieldzie

    mam wrażenie, że czytam w kółko jeden i ten sam artykuł
    No niby tak, ale jakiś pozytywniejszy ten przekaz.

    Natomiast ten fragment "prezes Jerzy Kanclerz nie zamyka się także na rozmowy z zawodnikami, których ma już obecnie w kadrze. Na razie żaden z nich nie został skreślony." mnie rozkłada na łopatki. Jeśli Bjerre i (zwłaszcza) Bellego nie są skreśleni po obecnym sezonie, to trochę wity opadają. Ja wiem, że można powiedzieć, że pójdą gdzieś indziej i odpalą. Bardzo proszę - niech odpalają w Łodzi, Poznaniu, Ostrowie, Gdańsku czy gdziekolwiek indziej. U nas już pokazali, że jak im się nie chce, to nikt ich do pracy nie zmusi.

    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Martwi jedynie to że budujecie skład na pierwszą ligę czy to oznacza że w tym roku awans odpuszczajcie gdyż chcecie zgarnąć kasę za juniora
    Coś mnie się zdaje, że my żadnej kasy za Wiktora nie zgarniemy. Chyba, że masz na myśli zaoszczędzone pieniądze, które byłyby wydane na jego kontrakt
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  47. Powrót do góry    #5436
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Tyle, że wówczas U24 musi być krajowy.
    O ile się nie mylę to na rynku oprócz Jasińskiego nie ma nikogo ciekawego i zaraz się okaże, że Curzytek będzie fajny gość na u24.

  48. Powrót do góry    #5437
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Curzytek akurat w sezonie pokazał już ładnych parę razy, że z seniorami potrafi walczyć.
    Jasiński to z tego co słychać już temay zdechł.

  49. Powrót do góry    #5438
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Ja nie rozumiem podjarką tym Jasińskim. Nie widzę w nim materiału na game changera. Jakby był wybór między nim, a Curzytkiem to nie widzę wielkiej różnicy i wcale by mnie ten Curzytek nie wadził w takich okolicznościach.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #5439
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2019
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Nie ma chyba tematu Polaka na u24 po upadku koncepcji z Jasińskim - niby Prezes zgrzany na Sorensena z Gniezna

    Kai i Buczek (na 2 lata) niby dogadani, więc wychodzi na to, że jedziemy 2 Polaków i 3 zagranicznych - Szczepan, Buczek, Sorensen (u24), Lyaga i Kai. Ciekawe co z juniorami.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rafi93 za jego przydatny post!

    chicago23bull (15-09-2023)

  52. Powrót do góry    #5440
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    a kto o zdrowych zmysłach myśli o elidze? na pewno nie JK i spółka, od początku ligi wiadome było kto awansuje
    To po uja cały ten sezon

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi okano1 za jego przydatny post!

    LogTech (15-09-2023)

  54. Powrót do góry    #5441
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Nie ma sensu spekulować o samym u24. Przepisy powodują to że siłę zespołu daje para u24+pasujący senior. Pasujący czyli PL lub zagraniczny. I teraz która para jest lepsza?
    Sorensen+Kaczmarek czy Curzytek+Lyager.
    To są tylko przykłady. Nazwiska można sobie dobierać do woli, w zależności od tego kto będzie podpisany.
    Najmocniejsze pary: Jasiński+Hukenbek, Sorensen+Buczek/KK.
    Kombinacja Buczek/Szczepan+Jasiński daje potencjał dla 3xmocnych obco i ryzyko w momencie kontuzji.

  55. Powrót do góry    #5442
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    To po uja cały ten sezon
    For money.

  56. Powrót do góry    #5443
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rafi93 Zobacz posta
    Nie ma chyba tematu Polaka na u24 po upadku koncepcji z Jasińskim - niby Prezes zgrzany na Sorensena z Gniezna

    Kai i Buczek (na 2 lata) niby dogadani, więc wychodzi na to, że jedziemy 2 Polaków i 3 zagranicznych - Szczepan, Buczek, Sorensen (u24), Lyaga i Kai. Ciekawe co z juniorami.
    Bazujesz na jakiejś wiedzy czy zgadujesz?

  57. Powrót do góry    #5444
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rafi93 Zobacz posta
    Nie ma chyba tematu Polaka na u24 po upadku koncepcji z Jasińskim - niby Prezes zgrzany na Sorensena z Gniezna

    Kai i Buczek (na 2 lata) niby dogadani, więc wychodzi na to, że jedziemy 2 Polaków i 3 zagranicznych - Szczepan, Buczek, Sorensen (u24), Lyaga i Kai. Ciekawe co z juniorami.
    To dla Berge nie ma miejsca?

  58. Powrót do góry    #5445
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Jest jakiś sensowny junior do wzięcia z wyjątkiem Lewandowskiego?
    Polonia Bydgoszcz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •