Strona 98 z 158 PierwszyPierwszy ... 488896979899100108148 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,366 do 4,410 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4366
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2023
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    402
    Podziękowania: 20 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    A co ja zlego napisałem, przecież bez Przyjemskiego wy też juz mielibyśmy wakacje. Przecież to prawda oczywista. Mam przytoczyc wszystkie mecze przez was wygrane minimalnie, gdzie wam tyłki ratował i ile pkt robił??? Może g widziałem... i w d... byłem. Ale widziałem coś czego Bydgoszcz od 13 lat nie widziała, czyli Ekstraligę w swoim mieście i tego nikt już kibicom nie odbierze. Ja wiem, że jesteście sfrustrowani bo od 13 lat próbujecie wrócic i nic, a jeszcze wasz najlepszy junior od wielu lat odchodzi, ale to nie ja zacząłem, ze nasze transfery nie powalają. No nie powalają i co?. 1 liga tez jest fajna i będę na mecze chodził. Wy tez nie zbudujecie takiego składu jak falubaz zeby zdominowac lige i dobrze, bo 1 liga bedzie bardzo ciekawa i wyrównana, a nie jak teraz lider.... bardzo długo nic i reszta.
    Jesteś malcem robionym palcem Pytą odkryta na obciągarce. Twój pseudo klub potrafił tylko oszukiwać i preparować, ty próbujesz błysnąć, ale jesteś na to zbyt głupi i prymitywny.

  2. Powrót do góry    #4367
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    A co ja zlego napisałem, przecież bez Przyjemskiego wy też juz mielibyśmy wakacje. Przecież to prawda oczywista. Mam przytoczyc wszystkie mecze przez was wygrane minimalnie, gdzie wam tyłki ratował i ile pkt robił??? Może g widziałem... i w d... byłem. Ale widziałem coś czego Bydgoszcz od 13 lat nie widziała, czyli Ekstraligę w swoim mieście i tego nikt już kibicom nie odbierze. Ja wiem, że jesteście sfrustrowani bo od 13 lat próbujecie wrócic i nic, a jeszcze wasz najlepszy junior od wielu lat odchodzi, ale to nie ja zacząłem, ze nasze transfery nie powalają. No nie powalają i co?. 1 liga tez jest fajna i będę na mecze chodził. Wy tez nie zbudujecie takiego składu jak falubaz zeby zdominowac lige i dobrze, bo 1 liga bedzie bardzo ciekawa i wyrównana, a nie jak teraz lider.... bardzo długo nic i reszta.
    Tak samo jak poczucia wstydu za nieumiejętne przygotowanie toru, zawieszenie osób odpowiedzialnych za jego przygotowanie, przerwanie meczu i jeszcze paru faktów nie przynoszących Wam chluby. Ekstraliga miała być świętem w Krośnie, a była nieporozumieniem.

  3. Powrót do góry    #4368
    Początkujący
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    A co ja zlego napisałem, przecież bez Przyjemskiego wy też juz mielibyśmy wakacje. Przecież to prawda oczywista. Mam przytoczyc wszystkie mecze przez was wygrane minimalnie, gdzie wam tyłki ratował i ile pkt robił??? Może g widziałem... i w d... byłem. Ale widziałem coś czego Bydgoszcz od 13 lat nie widziała, czyli Ekstraligę w swoim mieście i tego nikt już kibicom nie odbierze. Ja wiem, że jesteście sfrustrowani bo od 13 lat próbujecie wrócic i nic, a jeszcze wasz najlepszy junior od wielu lat odchodzi, ale to nie ja zacząłem, ze nasze transfery nie powalają. No nie powalają i co?. 1 liga tez jest fajna i będę na mecze chodził. Wy tez nie zbudujecie takiego składu jak falubaz zeby zdominowac lige i dobrze, bo 1 liga bedzie bardzo ciekawa i wyrównana, a nie jak teraz lider.... bardzo długo nic i reszta.
    Nie chcę się czepiać, ale ostatni nasz sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej datuje się na rok 2013 czyli dekadę temu...Co do gdybania to te pozostawmy wróżkom. Równie dobrze można napisać, że Falubaz bez Pawlickiego nie byłby absolutnym faworytem do awansu. Wiktor jest naszym liderem i dopóki w Polonii jest dopóty należy o ten awans walczyć. Jak to mówią - dopóki piłka w grze...

  4. Powrót do góry    #4369
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Tak samo jak poczucia wstydu za nieumiejętne przygotowanie toru, zawieszenie osób odpowiedzialnych za jego przygotowanie, przerwanie meczu i jeszcze paru faktów nie przynoszących Wam chluby. Ekstraliga miała być świętem w Krośnie, a była nieporozumieniem.
    Ja wam życzę naprawdę z całego serca, żebyście pokonali Falubaz i weszli do tej ekstraligi i przekonali sie na własnej skórze co to oznacza, jaki to bedzie ogrom prac, w jakim stanie bedzie wasz tor, który bedzie uznany za zły cały sezon i nie dlatego ze będzie zły, tylko dlatego, że ekstraliga zrobi wszystko zeby was utracic. W podziale kasy ma brac udział 7 klubów i tyle. O wielu rzeczach nie wiesz wiec sie nie wypowiadaj czy to było nieporozumienie czy nie. Nieporozumieniem to był Ostrów, który przegrał wszystkie 14 meczy. Krosno było niewygodne, bo mieli czelność powalczyc na rynku transferowym, a nie położyć głowę pod topór i czekać na wyrok. Chociaż walczyli i gdyby nie ten niczym niewytłumaczalny mecz Lublina z GKM, gdzie zrobiono jaja z kibiców itd Krosno by się utrzymało. Ale prawda o tym meczu wyjdzie na jaw. Swietne widowiska jak np Z Czestochową czy Wrocławiem, wiele gwiazd co 2 tygodnie w Krośnie i na pewno dla nikogo w Krosnie to nie było nieporozumienie! Pierwszy raz w historii zuzel na takim poziomie po wielu latach marazmu.

    Ale prosze bardzo, życzę wam awansu, spróbujcie. Podsumujemy po roku od waszego awansu ile pkt zdobedziecie i czy to bedzie nieporozumienie czy nie.

    PS. Powodzenia dzisiaj z Landshut!

  5. Powrót do góry    #4370
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawidow_Fordon Zobacz posta
    Wiktor jest naszym liderem i dopóki w Polonii jest dopóty należy o ten awans walczyć. Jak to mówią - dopóki piłka w grze...
    Ciężko walczyć o awans jak drużynie lideruje junior

  6. Powrót do góry    #4371
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Ja wam życzę naprawdę z całego serca, żebyście pokonali Falubaz i weszli do tej ekstraligi i przekonali sie na własnej skórze co to oznacza, jaki to bedzie ogrom prac, w jakim stanie bedzie wasz tor, który bedzie uznany za zły cały sezon i nie dlatego ze będzie zły, tylko dlatego, że ekstraliga zrobi wszystko zeby was utracic. W podziale kasy ma brac udział 7 klubów i tyle. O wielu rzeczach nie wiesz wiec sie nie wypowiadaj czy to było nieporozumienie czy nie. Nieporozumieniem to był Ostrów, który przegrał wszystkie 14 meczy. Krosno było niewygodne, bo mieli czelność powalczyc na rynku transferowym, a nie położyć głowę pod topór i czekać na wyrok. Chociaż walczyli i gdyby nie ten niczym niewytłumaczalny mecz Lublina z GKM, gdzie zrobiono jaja z kibiców itd Krosno by się utrzymało. Ale prawda o tym meczu wyjdzie na jaw. Swietne widowiska jak np Z Czestochową czy Wrocławiem, wiele gwiazd co 2 tygodnie w Krośnie i na pewno dla nikogo w Krosnie to nie było nieporozumienie! Pierwszy raz w historii zuzel na takim poziomie po wielu latach marazmu.

    Ale prosze bardzo, życzę wam awansu, spróbujcie. Podsumujemy po roku od waszego awansu ile pkt zdobedziecie i czy to bedzie nieporozumienie czy nie.



    PS. Powodzenia dzisiaj z Landshut!
    Podsumowanie masz tutaj:
    obraz_2023-08-26_082624686.png

    Nic więcej Polonia nie musi udowadniać.

    Ja tam się cieszę, że nowe ośrodki pojawiają się w żużlu, bo to na razie dobrze wróży dyscyplinie (przynajmniej w Polsce). Ale moim zdaniem Wasz awans był za szybki, nie byliście przygotowani w żadnym aspekcie (może poza kibicowskim) do Ekstra.

    ps
    A co do Wiktora ...nie kupiliśmy go, jest wychowankiem Polonii i robi dla niej punkty. Następni w kolejce już są. Będzie co będzie ale przynajmniej jakieś perspektywy są.
    Ostatnio edytowane przez sviety ; 26-08-2023 o 08:34

  7. Powrót do góry    #4372
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Ciężko walczyć o awans jak drużynie lideruje junior
    To też fakt, i jak o tym pisałem wczoraj, że tylko dzięki niemu nie są jeszcze na wakacjach to wielka obraza była.

    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    Podsumowanie masz tutaj:
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=7630

    Nic więcej Polonia nie musi udowadniać.

    Ja tam się cieszę, że nowe ośrodki pojawiają się w żużlu, bo to na razie dobrze wróży dyscyplinie (przynajmniej w Polsce). Ale moim zdaniem Wasz awans był za szybki, nie byliście przygotowani w żadnym aspekcie (może poza kibicowskim) do Ekstra.

    ps
    A co do Wiktora ...nie kupiliśmy go, jest wychowankiem Polonii i robi dla niej punkty. Następni w kolejce już są. Będzie co będzie ale przynajmniej jakieś perspektywy są.

    Oczywiście ze Polonia ma wiele zasług itd, ale serio myślisz ze kibice beda zyc tym, że w 2006 roku, (17 lat temu) zdobyła po raz ostatni medal i to im wystarczy???

  8. Powrót do góry    #4373
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    To też fakt, i jak o tym pisałem wczoraj, że tylko dzięki niemu nie są jeszcze na wakacjach to wielka obraza była.




    Oczywiście ze Polonia ma wiele zasług itd, ale serio myślisz ze kibice beda zyc tym, że w 2006 roku, (17 lat temu) zdobyła po raz ostatni medal i to im wystarczy???
    Nie wiem. Ja z tym muszę żyć i nie mam na to żadnego wpływu. Ale miałem to szczęście, że wiele z tych sukcesów widziałem i nic mi tego nie zabierze. Czego i Wam życzę.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sviety za jego przydatny post!

    never_mind (26-08-2023)

  10. Powrót do góry    #4374
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Tymczasem dziś od rana ładne słońce. Nie zanosi się na żadne opady. Objechać Landshut i zerkamy na mecz ROWu z Ostrowem.

  11. Powrót do góry    #4375
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Tymczasem dziś od rana ładne słońce. Nie zanosi się na żadne opady. Objechać Landshut i zerkamy na mecz ROWu z Ostrowem.
    Nie mów "hop" ...od zachodu idą deszcze.obraz_2023-08-26_101710418.png
    Ostatnio edytowane przez sviety ; 26-08-2023 o 10:17

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sviety za jego przydatny post!

    kitas (26-08-2023)

  13. Powrót do góry    #4376
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Przy tak wysokiej temperaturze lekkie opady nie powinny być problemem.
    Oby udało się dzisiaj odjechać ten mecz.

  14. Powrót do góry    #4377
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Dlatego pisałem, oby tor był dobrze ubity.

    Ma padać do 12.30-13

    Oby zawody się odbyły, bo 170km do przejechania ma człowiek

  15. Powrót do góry    #4378
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    co Wy panikujecie, to to jest kapuśniaczek a nie deszcz.

  16. Powrót do góry    #4379
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Nikt nie panikuje. Ot dyskusja. Tak samo jałowa jak ta o składach i tym co by było gdyby kto inny był w Ekstraklapie.

  17. Powrót do góry    #4380
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Dlatego pisałem, oby tor był dobrze ubity.

    Ma padać do 12.30-13

    Oby zawody się odbyły, bo 170km do przejechania ma człowiek
    Czemu aż tyle?

    Tymczasem nic nie wskazuje na to żeby Kai miał nie jechać.

  18. Powrót do góry    #4381
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Z Poznania jadę

  19. Powrót do góry    #4382
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Słówko o Kasprzaku. Może to nie jest zawodnik marzeń, ale Pawlicki też chyba taki nie był a robi co trzeba czyli wynik. A atmosferę budują wyniki. Pawlicki robi po kilkanaście punktów, jakby Kasprzak robił tyle samo to nikt nie będzie gadał o atmosferze. Swoją drogą dziwi mnie ta chęć wymiany przez Falubaz Jensena na Peddddersena. Ale w takiej sytuacji faktycznie warto spróbować Jensena ściągnąć do nas. Będą przecież oszczędności po Przyjemskim, ech.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  20. Powrót do góry    #4383
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2019
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Dajcie spokój z Kasprzakiem.. Jego czas minął i lepiej postarać się o kogoś innego moim zdaniem - jak jest szansa na Buczka to o Niego. Szczerze wolałbym Jamroga od Kasprzaka.

    Ja bym się nie obraził na taki skład:

    1. Buczek
    2. Jasiński (u24)
    3. Lyager
    4. R. Jensen
    5. Bjerre (powinien być tańszy niż w tym sezonie) / jakiś inny grajek jego pokroju
    6. Lewandowski
    7. Buszkiewicz

    Myślę, że ten skład stać by było na awans. Pytanie czy kasy by Jurkowi starczyło na takie zestawienie.

  21. Powrót do góry    #4384
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Słówko o Kasprzaku. Może to nie jest zawodnik marzeń, ale Pawlicki też chyba taki nie był a robi co trzeba czyli wynik. A atmosferę budują wyniki. Pawlicki robi po kilkanaście punktów, jakby Kasprzak robił tyle samo to nikt nie będzie gadał o atmosferze. Swoją drogą dziwi mnie ta chęć wymiany przez Falubaz Jensena na Peddddersena. Ale w takiej sytuacji faktycznie warto spróbować Jensena ściągnąć do nas. Będą przecież oszczędności po Przyjemskim, ech.
    Ja przyznaje, że KK bardzo nie lubię. Jego postawa mnie drażni. Zawsze jest wytłumaczenie na słabą dyspozycję. Wina jest we wszystkim poza nim samym. Nawet teraz się wypowiadał, że słaba średnia to wynik kontuzji, a nie słabej dyspozycji. A punkty trzepie już tylko na juniorach i U24 pokroju Świdnickiego.
    Jak przed tym sezonem byłem na tak dla Przemka (a nie zakładałem aż tak dobrej jego jazdy) tak choćby KK miał u nas wykręcić 3.0 to i tak nie zmienię zdania co do niego.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Rafi93 (26-08-2023)

  23. Powrót do góry    #4385
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Ktoś tu jeszcze wierzy, że Kanclerz chce awansować? I w przyszłym roku zmieni zdanie? Bez zmiany właściciela to niestety czeka nas los Wybrzeża.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sviety za jego przydatny post!

    kitas (26-08-2023)

  25. Powrót do góry    #4386
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Ok. 17.30 ma przejść burza wg radarów.
    W ćwierćfinałach 12 biegów muszą odjechać?
    Polonia Bydgoszcz

  26. Powrót do góry    #4387
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Ok. 17.30 ma przejść burza wg radarów.
    W ćwierćfinałach 12 biegów muszą odjechać?
    Tak, 12 biegów.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (28-08-2023)

  28. Powrót do góry    #4388
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Kai i Berge robią sobie niezły gangbang na bydgoskich panienkach.

  29. Powrót do góry    #4389
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Kai i Berge robią sobie niezły gangbang na bydgoskich panienkach.
    No Niemiec to w końcu czołowy zawodnik ligi, Berge tez ładnie ale przecież dzisiaj wielokrotnie pokonany wiec o co chodzi? I tak byłem pewien ze wynik to będzie bardziej w stylu 48:42

  30. Powrót do góry    #4390
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    No Niemiec to w końcu czołowy zawodnik ligi, Berge tez ładnie ale przecież dzisiaj wielokrotnie pokonany wiec o co chodzi? I tak byłem pewien ze wynik to będzie bardziej w stylu 48:42
    Tylko z Falubazem przyjedzie 3 takich huckenbecków i 1 berge. Aczkolwiek Polonia dziś pozytywnie

  31. Powrót do góry    #4391
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tylko z Falubazem przyjedzie 3 takich huckenbecków i 1 berge. Aczkolwiek Polonia dziś pozytywnie
    Najpierw trzeba by było pokonać Rybnik.
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 26-08-2023 o 18:43

  32. Powrót do góry    #4392
    Początkujący
    Dołączył
    27-07-2021
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Na ewentualny finał to trzeba chyba Bellego zahipnotyzować, żeby po przegranym starcie nie klapował gazem. Niby szybki, niby zawsze był waleczny, a w tym sezonie chyba bez poważniejszego dzwona jakby sie zablokował i tylko po wygranym pierwszym łuku coś jedzie. No i tylko w Bydgoszczy.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cezet za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (26-08-2023)

  34. Powrót do góry    #4393
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    No to Rybnik jednak, czy lepiej to nie wiem , napewno pod względem juniorów lepiej, ale Landshut tez 3 seniorami potrafi trzymać wynik a tu będzie ich 4. Choć Landshut ma jeszcze dobrego juniora wiec wydaje mi się ze potencjał będzie zbliżony. W dodatku za Hansena chyba będą mogli użyć z/z ?

    Sprawdziłem - będzie z/z za Hansena
    Ostatnio edytowane przez Johny ; 26-08-2023 o 18:53

  35. Powrót do góry    #4394
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez cezet Zobacz posta
    Na ewentualny finał to trzeba chyba Bellego zahipnotyzować, żeby po przegranym starcie nie klapował gazem. Niby szybki, niby zawsze był waleczny, a w tym sezonie chyba bez poważniejszego dzwona jakby sie zablokował i tylko po wygranym pierwszym łuku coś jedzie. No i tylko w Bydgoszczy.
    Mam takie samo zdanie na temat Davida, dzisiaj wyglądał jakby miał dużego kabla. Dzisiaj wielokrotnie zamykał gaz, na dużej nie było go chyba w całym meczu ani razu, szczególnie w biegach gdzie jechał z tyłu.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    rogal1979 (26-08-2023)

  37. Powrót do góry    #4395
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Jednak Rybnik, szanse na finał rosną zważywszy na przykrą sytuację z Hansenem.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (28-08-2023)

  39. Powrót do góry    #4396
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    W przypadku finału balon będzie napompowany do granic możliwości.

  40. Powrót do góry    #4397
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    W przypadku finału balon będzie napompowany do granic możliwości.
    Chyba w Zielonej Górze, bo na pewno nie u nas. Gdzie u nas napompowany balon, w drużynie, która po takiej rundzie zasadniczej już nic nie musi?
    white&young

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tymus_2II5 za jego przydatny post!

    rogal1979 (26-08-2023)

  42. Powrót do góry    #4398
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Chyba w Zielonej Górze, bo na pewno nie u nas. Gdzie u nas napompowany balon, w drużynie, która po takiej rundzie zasadniczej już nic nie musi?
    Dokładnie. Ciśnienie będzie przedewszystkim w ZG. Tylko jednak póki co trzeba wygrać półfinałowy
    Tylko Falubaz

  43. Powrót do góry    #4399
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 64 w 48 postach
    to wlasnie wy musicie zeby utrzymac przyjemskiego u siebie, spychanie presji na Falubaz jest conajmniej smieszne, bo Falubaz od marca jedzie z presja faworyta i sie z tym nie kryje

  44. Powrót do góry    #4400
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    to wlasnie wy musicie zeby utrzymac przyjemskiego u siebie, spychanie presji na Falubaz jest conajmniej smieszne, bo Falubaz od marca jedzie z presja faworyta i sie z tym nie kryje
    Przyjemski z małej litery i początek zdania także. Nie pierwszy raz słoma z butów wyłazi.
    Presja od marca? Koń by się uśmiał gdy sezon zaczyna się dopiero teraz.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi never_mind za jego przydatny post!

    rogal1979 (26-08-2023)

  46. Powrót do góry    #4401
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 64 w 48 postach
    ok czepiaj sie literowek chlopaku, urabiajcie sobie w glowie wizje ze sie przejedziecie po Falubazie ktory nic nie przegrał, zawsze zimą mozna zgonic na zarząd

  47. Powrót do góry    #4402
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Ciekawe, że przy nazwie Falubaz literówki nie było.
    Wskaż jeden mój post, w którym piszę, że Polonia przejedzie się po Falubazie ignorancie, to pogadamy.

  48. Powrót do góry    #4403
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    to wlasnie wy musicie zeby utrzymac przyjemskiego u siebie, spychanie presji na Falubaz jest conajmniej smieszne, bo Falubaz od marca jedzie z presja faworyta i sie z tym nie kryje
    A jaką presję ma Polonia skoro wszyscy wiedzą, że Falubaz awansuje, a Przyjemski odchodzi?

  49. Powrót do góry    #4404
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Czysto hipotetycznie wyobrażacie sobie sytuację gdzie Falubaz 18 kolejek gromi każdego, po czym w finale jeden słabszy mecz i odpada. Zaraz pojawią się głosy, że w zeszłym sezonie to my mieliśmy jeden słabszy mecz, nie zgodzę się z tym bo jednak te nasze mecze były często na styku.

    Regulamin do du.. nie ma sensu budować składu na cały sezon tylko pod danego przeciwnika w finale...
    Polonia Bydgoszcz

  50. Powrót do góry    #4405
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Czysto hipotetycznie wyobrażacie sobie sytuację gdzie Falubaz 18 kolejek gromi każdego, po czym w finale jeden słabszy mecz i odpada. Zaraz pojawią się głosy, że w zeszłym sezonie to my mieliśmy jeden słabszy mecz, nie zgodzę się z tym bo jednak te nasze mecze były często na styku.

    Regulamin do du.. nie ma sensu budować składu na cały sezon tylko pod danego przeciwnika w finale...
    Przy awansie do finału mimo wszystko jesteśmy słabsi od Falubazu. Tam masz monolit, a u nas dziura na dziurze w składzie.

  51. Powrót do góry    #4406
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    ok czepiaj sie literowek chlopaku, urabiajcie sobie w glowie wizje ze sie przejedziecie po Falubazie ktory nic nie przegrał, zawsze zimą mozna zgonic na zarząd
    To się nazywa niechlujstwo językowe.
    Pisanie z małej litery nazwiska to brak szacunku do innej osoby. Być może taki był Twój cel, tego nie wiem.
    Ps. Istnieje też coś takiego jak interpunkcja, warto o tym poczytać.
    Tylko Falubaz

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    kitas (26-08-2023), never_mind (26-08-2023)

  53. Powrót do góry    #4407
    Początkujący
    Dołączył
    27-07-2021
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Jeszcze na temat taktyki. W takich meczach Szlauderbach powinien jechać tylko 2 biegi, bo wyglądał gorzej niż Bellego. Powinniśmy wykorzystywać w 100% Wiktora i przy 4 w miarę jadących seniorach można go wykorzystać już przed nominowanymi. Wiadomo dzisiaj puścili Basso zamiast Wiktora, pewnie to było dogadane, ale mimo wszystko Szymon ma 2 pierwsze biegi na juniorów stąd zawsze powinien mieć te minimum 2 punkty po drugiej serii i nie należy się tym sugerować. Dodatkowo przy takich problemach Bellego myślę, że przy S2 optymalnie byłoby jechać Jeleniem zamiast Davida i Basso od początku za Szymona. Tylko to raczej z uwagi na zdrowie Jelenia jest niemożliwe.
    Należy się również zastanowić czy nie zmienić Szymonowi numeru, bo zakładając, że pojedzie on 3 biegi to Wiktor ma zawsze długą przerwę do 13 biegu.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cezet za jego przydatny post!

    rogal1979 (26-08-2023)

  55. Powrót do góry    #4408
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Mimo wszystko fajnie będzie odjechać ewentualny final choćby dla widowiska, atmosfery i emocji, tym bardziej że pierwszy mecz pojedziemy u siebie i zaczniemy od zera. Zastanawia mnie ta niemoc Szymona, przecież ten chłopak ma całkiem dobre mecze wyjazdowe a przychodzi mecz na S2 i jedzie znowu piach.
    Polonia Bydgoszcz

  56. Powrót do góry    #4409
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,591
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    To się nazywa niechlujstwo językowe.
    Pisanie z małej litery nazwiska to brak szacunku do innej osoby. Być może taki był Twój cel, tego nie wiem.
    Ps. Istnieje też coś takiego jak interpunkcja, warto o tym poczytać.
    hip-hop cie nie nauczyl, ze liczy sie przekaz a nie ortografia?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  57. Powrót do góry    #4410
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    hip-hop cie nie nauczyl, ze liczy sie przekaz a nie ortografia?
    Hip z dużej, "Cię" (chociaż chyba raczej "Ciebie") z dużej jak już
    A co to hip-hop? Bo tu wiesz emeryci sami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •