Strona 101 z 158 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,501 do 4,545 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4501
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Od dekady? Ja to już nie pamiętam kiedy mieliśmy sensownego prezesa xD

    Ale masz rację - widać, że Wiktor rozwija się w dobrym kierunku i już nie tylko na S2 jest mocnym zawodnikiem. Więc jako junior powinien sobie poradzić w ELidze, chociaż też podchodzę do tego ostrożnie i nie zakładam, że w pierwszym sezonie będzie rozwalał wszystkich.
    Tak jak pisałem wcześniej - Wiktor z pewnością uwolni sporą część budżetu, ale też może być tak, że po odejściu Wiktora sponsorzy mogą być mniej skorzy wspierać Polonię. Jak to wyjdzie finalnie to się okaże, ale mnie cały czas przypomina się w takich momentach, że Jurek nie chwali się tym ile zebrał od sponsorów, a tym ilu sponsorów zyskał. Z tym, że ci sponsorzy to także małe działalności czy osoby prywatne.

    Ten sezon stracony a przyszły może nie być jakiś super łatwy, bo wydaje się, że kilka drużyn może mieć podobny potencjał i może być ciasno.
    Przydałby się nam Wiktor w FZG jeśli awansujemy. Gdyby udało się ściągnąć JHJ i PiP a do tego Wiktora, to uważam że właśnie WP zapewniłby drużynie utrzymanie. Wbrew większości, co piszę od początku rozmów o kontraktach, WP zagwarantowałby drużynie utrzymanie po awansie. Bez niego będzie wątpliwe pozostanie w elicie żużla, słabi juniorzy będą ogromnym problemem nie do rozwiązania.

  2. Powrót do góry    #4502
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    Wiktor postawił sprawę jasno, nie ma co się łudzić, że zostanie w PB w przypadku braku awansu. Na tym etapie kariery konieczny jest skok o klasę wyżej. Serce będzie bolało ale rozum podpowiada jedno. Inna sprawa to wybór klubu w E-lidze, czy trafi do zespołu na 3 biegu i prysznic, czy szansa na 5 może 6 biegów? Choć z drugiej strony Kowalski czy Cierniak pokazują, że można więcej razy startować niż 3 razy. Mam pozostaje czekać na wejście do składu młodych wilczków, może mając 2 wychowanków będzie łatwiej awansować do e-lipy. I może wtedy doczekamy się powrótu na stare śmieci Wiktora jako lidera drużyny?
    Tylko pytanie czy lepsze jest 5 biegów z Nilsonami, Berntzonami itp, czy 3 biegi, ale mając pod taśmą Zmarzlików, Lagutów, Madsenów czy Dudków... Wygrywanie ze słabszymi nie uczyni z niego lepszego zawodnika. Natomiast każde zwycięstwo z lepszym od siebie jest na wagę złota.
    Poza tym, czy musi się kończyć na 3 biegach? Nie jest na 100% powiedziane, że nawet w Motorze Cierniak jako U24 będzie wymiatał. Może mieć ciężkie wejście w seniorkę, jak wielu przed nim (ale nie musi). Tak samo może być w kwestii trafienia do jakiegokolwiek innego klubu. A do tego pamiętajmy, że jednak są kontuzje, taśmy itp. Albo po prostu może dostać dodatkowy start przy już wygranym meczu.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przydałby się nam Wiktor w FZG jeśli awansujemy. Gdyby udało się ściągnąć JHJ i PiP a do tego Wiktora, to uważam że właśnie WP zapewniłby drużynie utrzymanie. Wbrew większości, co piszę od początku rozmów o kontraktach, WP zagwarantowałby drużynie utrzymanie po awansie. Bez niego będzie wątpliwe pozostanie w elicie żużla, słabi juniorzy będą ogromnym problemem nie do rozwiązania.
    No Wiktor dla Falubazu pewnie byłby sporą wartością dodaną. Chociaż pewnie Motor da i więcej siana i perspektywę większej ilości spotkań do odjechania.
    Macie jednak to szczęście, że GKM i Unia budują składy, które dają Wam nadzieję na walkę o utrzymanie. Też jestem w sumie ciekaw co Protas Wam zbuduje po awansie, ale wg mnie Piter, Hampel, Jensen, Kvech i jakiś sensowny jeszcze senior nie są skazani na pożarcie z w/w rywalami. Oczywiście masz rację - solidny junior tutaj jest potrzebny i musicie takiego na rynku znaleźć.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #4503
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jurek na rynku transferowym jest nieobecny, zaraz się okaże, że znów nie ma z czego zbierać i większość składu zostanie, co najwyżej wymienimy Szlauderbacha na Jasińskiego.
    Ja tu k*rwa czegoś nie rozumiem. Kończy się sierpień a on jest nieobecny na rynku transferowym?! Może jest bardziej obeznany na rynku materiałów budowlanych? Co tam teraz trzeba zrobić? Trzeba wylać posadzkę u Krzysztofa, czy może już kładą tynki? Jeden sezon się nie skończył a on już wywiesił białą flagę na kolejny? Jeżeli tego nie ogarnia to niech to przekaże komuś kto chce i potrafi.


    Gdyby to ode mnie zależało to bym doradził Wiktorowi którąś z drużyn z woj. lubuskiego. I jedna i druga daje mu szansę na więcej niż trzy biegi w meczu, bo i w jednej i w drugiej zawodnik u24 jakimś wielkim kozakiem nie jest. Do tego oba tory mu odpowiadają, więc szybko by się na nich ogarnął.

  4. Powrót do góry    #4504
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Ja tu k*rwa czegoś nie rozumiem. Kończy się sierpień a on jest nieobecny na rynku transferowym?! Może jest bardziej obeznany na rynku materiałów budowlanych? Co tam teraz trzeba zrobić? Trzeba wylać posadzkę u Krzysztofa, czy może już kładą tynki? Jeden sezon się nie skończył a on już wywiesił białą flagę na kolejny? Jeżeli tego nie ogarnia to niech to przekaże komuś kto chce i potrafi.


    Gdyby to ode mnie zależało to bym doradził Wiktorowi którąś z drużyn z woj. lubuskiego. I jedna i druga daje mu szansę na więcej niż trzy biegi w meczu, bo i w jednej i w drugiej zawodnik u24 jakimś wielkim kozakiem nie jest. Do tego oba tory mu odpowiadają, więc szybko by się na nich ogarnął.
    A komu ma przekazać? Przemkowi Kanclerzowi?

    A w której drużynie w ELidze U24 to jakiś większy kozak jest na kolejny rok? Kowalski, Cierniak, Miśkowiak, Lampart, Rew/Parnicki, Pludra, Jasiński, M. Hansen, Kvech? To są chyba te nazwiska wokół których U24 będzie się w przyszłym roku kręcić. Jako junior w zasadzie wszędzie by pasował i mógłby zastępować U24, jeśli im nie będzie szło.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #4505
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Kur..*****..was?
    Skąd wiecie, że Jurek jest nieobecny na rynku?
    Bo jakiś puk czy ostaf tak piszą to tak musi być?
    Czy on musi oficjalnie w mediach ogłaszać z kim rozmawia i co planuje?!
    Puknijcie się jeden z drugim w głowę a potem piszcie swoje przemyślenia.
    Jeszcze niedawno źle było jak ogłaszał kogo to nie chce kupić i jakie ma plany transferowe a wy na niego jechaliście, że czlapie jęzorem na lewo i prawo a teraz nie gada i też źle bo go nie ma na rynku przez to!
    Wam już nikt nie dogodzi! I tak źle i tak niedobrze a tak naprawdę puk czy odtąd głó.. wiedzą tylko grają wielkich strategów od transferów i śledczych jak każdy.
    Śmieszą mnie zresztą te ich teksty bo raz tak piszą a za kilka dni w kolegium żużlowym puka gada inaczej choćby o Lebiediewie czy Pawlickim więc nic nie wie tylko spekuluje i tak samo jest z Polonią czyli nic nie wie!
    A poza tym czy my już skończyliśmy sezon i nie mamy na nic szans? Zobaczcie wypowiedź Wiktora dla TVP Bydgoszcz z wczoraj i ... wszystko jasne!
    Dalej walczymy podobnie jak Falubaz czy Ostrów jak powiedział Staszewski (Falubaz ma coraz więcej rys w swoim składzie i chcą to wykorzystać i ich wyeliminować!).

  6. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi realista27 za jego przydatny post!

    Black Gryf (30-08-2023), Mihalo (30-08-2023), Rafi93 (30-08-2023), chrzan (30-08-2023), glamos (30-08-2023), rogal1979 (30-08-2023)

  7. Powrót do góry    #4506
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,352
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    No optymalnie byłoby gdyby Ostrów wyeliminował ZG już na etapie 1/2 ale to brzmi jak jakiś sf. Nie mają się kim postawić
    i choć w Ostrowie mogą ujechać jakiś dobry wynik to kompletnie ich nie widzę w rewanżu w Zielonej.

    Puki i Ostafińskiego się nie czyta.

  8. Powrót do góry    #4507
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,787
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Kur..*****..was?
    Skąd wiecie, że Jurek jest nieobecny na rynku?
    Bo jakiś puk czy ostaf tak piszą to tak musi być?
    Czy on musi oficjalnie w mediach ogłaszać z kim rozmawia i co planuje?!
    Puknijcie się jeden z drugim w głowę a potem piszcie swoje przemyślenia.
    Jeszcze niedawno źle było jak ogłaszał kogo to nie chce kupić i jakie ma plany transferowe a wy na niego jechaliście, że czlapie jęzorem na lewo i prawo a teraz nie gada i też źle bo go nie ma na rynku przez to!
    Wam już nikt nie dogodzi! I tak źle i tak niedobrze a tak naprawdę puk czy odtąd głó.. wiedzą tylko grają wielkich strategów od transferów i śledczych jak każdy.
    Śmieszą mnie zresztą te ich teksty bo raz tak piszą a za kilka dni w kolegium żużlowym puka gada inaczej choćby o Lebiediewie czy Pawlickim więc nic nie wie tylko spekuluje i tak samo jest z Polonią czyli nic nie wie!
    A poza tym czy my już skończyliśmy sezon i nie mamy na nic szans? Zobaczcie wypowiedź Wiktora dla TVP Bydgoszcz z wczoraj i ... wszystko jasne!
    Dalej walczymy podobnie jak Falubaz czy Ostrów jak powiedział Staszewski (Falubaz ma coraz więcej rys w swoim składzie i chcą to wykorzystać i ich wyeliminować!).
    A co miał powiedzieć że już jest myślami w przyszłym sezonie w ekstralidze? Stara śpiewka.
    Falubaz z palcem w d#### wejdzie do ekstraligi i przestań się łudzić w końcu

  9. Powrót do góry    #4508
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Kur..*****..was?
    Skąd wiecie, że Jurek jest nieobecny na rynku?
    Bo jakiś puk czy ostaf tak piszą to tak musi być?
    Czy on musi oficjalnie w mediach ogłaszać z kim rozmawia i co planuje?!
    Puknijcie się jeden z drugim w głowę a potem piszcie swoje przemyślenia.
    Jeszcze niedawno źle było jak ogłaszał kogo to nie chce kupić i jakie ma plany transferowe a wy na niego jechaliście, że czlapie jęzorem na lewo i prawo a teraz nie gada i też źle bo go nie ma na rynku przez to!
    Wam już nikt nie dogodzi! I tak źle i tak niedobrze a tak naprawdę puk czy odtąd głó.. wiedzą tylko grają wielkich strategów od transferów i śledczych jak każdy.
    Śmieszą mnie zresztą te ich teksty bo raz tak piszą a za kilka dni w kolegium żużlowym puka gada inaczej choćby o Lebiediewie czy Pawlickim więc nic nie wie tylko spekuluje i tak samo jest z Polonią czyli nic nie wie!
    A poza tym czy my już skończyliśmy sezon i nie mamy na nic szans? Zobaczcie wypowiedź Wiktora dla TVP Bydgoszcz z wczoraj i ... wszystko jasne!
    Dalej walczymy podobnie jak Falubaz czy Ostrów jak powiedział Staszewski (Falubaz ma coraz więcej rys w swoim składzie i chcą to wykorzystać i ich wyeliminować!).
    Łyknij meliski, bo ciśnienie Ci skacze.
    Kto tu powiedział, że opieramy swoją wiedzę na Puce czy Ostafie? Przecież to oni piszą artykuły na podstawie naszych wpisów tutaj i na innych forach.
    Sęk nie w tym, że Jurek milczy. Gdyby za tym milczeniem szła wykonana robota, to każdy by mu przyklasnął.
    Ale na stan mojej wiedzy na dzisiaj, to tak nie jest.
    Jeśli Jurek udowodni, że się mylę, to spokojnie - nie będę miał problemu z przyznaniem się do błędu. Wiem, wydaje Ci się to niemożliwe, ale dorośli ludzie się do błędu przyznać potrafią. Chyba, że ktoś ma ego jak Jurek, to tutaj też jakiejś samokrytyki uświadczyć się nie da.

    A co ma Wiktor powiedzieć w wywiadzie? "tak, wiemy, że nie mamy szans na awans, ale jadę do końca, bo każdy punkt to zarobione pieniądze, a im lepiej jeżdżę tym większą mam szansę na lepszy kontrakt w ELidze"? Przecież nikt nie jest takim głupkiem, żeby na etapie półfinału powiedzieć "będzie co będzie, ja i tak mam już dogadany kontrakt w innym klubie".
    Mam wrażenie, że czasem się nie zastanawiasz zanim cokolwiek napiszesz tylko jedziesz na nerwach. A to nie służy ani Tobie, ani nam.

    Jak Ostrów wyeliminuje Falubaz, to wtedy będzie można rozmyślać, ale czy na to się zanosi? Wątpię? I jakież to rysy masz w składzie Falubazu? Te, które pokazali dwukrotnie gromiąc Wybrzeże?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #4509
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A komu ma przekazać? Przemkowi Kanclerzowi?
    Nie no, bądźmy poważni. Przecież napisałem komuś kto potrafi. Pisząc "przekaże" nie miałem na myśli spuścizny, tylko przekazanie w formie odpłatnej nowemu inwestorowi.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A w której drużynie w ELidze U24 to jakiś większy kozak jest na kolejny rok? Kowalski, Cierniak, Miśkowiak, Lampart, Rew/Parnicki, Pludra, Jasiński, M. Hansen, Kvech? To są chyba te nazwiska wokół których U24 będzie się w przyszłym roku kręcić. Jako junior w zasadzie wszędzie by pasował i mógłby zastępować U24, jeśli im nie będzie szło.
    Grudziądz i Leszno stawiają na swoich juniorów. Toruń nie jest opcją, bo tam się niczego nowego nie nauczy. Wrocław chciał trzyletniej umowy, więc się nie dogadali. Czewa też woli stawiać na swoich, a do tego chyba na Wiktora już by tam siana nie starczyło. Więc zostaje ZG, Gorzów i Lublin. Z tego grona Cierniak wydaje się najmocniejszym u24. Zostaje ZG i Gorzów. Taki przyjąłem tryb przyczynowo-skutkowy w doborze klubu.

  11. Powrót do góry    #4510
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Kur..*****..was?
    Skąd wiecie, że Jurek jest nieobecny na rynku?
    Bo jakiś puk czy ostaf tak piszą to tak musi być?
    Czy on musi oficjalnie w mediach ogłaszać z kim rozmawia i co planuje?!
    Puknijcie się jeden z drugim w głowę a potem piszcie swoje przemyślenia.
    Jeszcze niedawno źle było jak ogłaszał kogo to nie chce kupić i jakie ma plany transferowe a wy na niego jechaliście, że czlapie jęzorem na lewo i prawo a teraz nie gada i też źle bo go nie ma na rynku przez to!
    Wam już nikt nie dogodzi! I tak źle i tak niedobrze a tak naprawdę puk czy odtąd głó.. wiedzą tylko grają wielkich strategów od transferów i śledczych jak każdy.
    Śmieszą mnie zresztą te ich teksty bo raz tak piszą a za kilka dni w kolegium żużlowym puka gada inaczej choćby o Lebiediewie czy Pawlickim więc nic nie wie tylko spekuluje i tak samo jest z Polonią czyli nic nie wie!
    A poza tym czy my już skończyliśmy sezon i nie mamy na nic szans? Zobaczcie wypowiedź Wiktora dla TVP Bydgoszcz z wczoraj i ... wszystko jasne!
    Dalej walczymy podobnie jak Falubaz czy Ostrów jak powiedział Staszewski (Falubaz ma coraz więcej rys w swoim składzie i chcą to wykorzystać i ich wyeliminować!).
    Podpisuje się, w naszym wątku atmosfera jak by było po sezonie, a Kanclerz
    to największe zło. Oby się nie skończyło jak z Osuchem i pewnym klubem z Gdańskiej.
    Facet się zawinął bo miał dosyć, a klub przestał istnieć.
    Sezon trwa i chociażby z szacunku dla zawodników warto wierzyć w awans bo szanse w
    sporcie są zawsze.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mihalo za jego przydatny post!

    glamos (30-08-2023), oki (30-08-2023)

  13. Powrót do góry    #4511
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Nie no, bądźmy poważni. Przecież napisałem komuś kto potrafi. Pisząc "przekaże" nie miałem na myśli spuścizny, tylko przekazanie w formie odpłatnej nowemu inwestorowi.
    No jeśli sprzeda, to ok, to niech sprzeda. Ale już sam nie wiem czy on chce sprzedać, czy tylko pali głupa.



    Grudziądz i Leszno stawiają na swoich juniorów. Toruń nie jest opcją, bo tam się niczego nowego nie nauczy. Wrocław chciał trzyletniej umowy, więc się nie dogadali. Czewa też woli stawiać na swoich, a do tego chyba na Wiktora już by tam siana nie starczyło. Więc zostaje ZG, Gorzów i Lublin. Z tego grona Cierniak wydaje się najmocniejszym u24. Zostaje ZG i Gorzów. Taki przyjąłem tryb przyczynowo-skutkowy w doborze klubu.
    Ok, ja po prostu odniosłem się do całej ligi.

    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    Podpisuje się, w naszym wątku atmosfera jak by było po sezonie, a Kanclerz
    to największe zło. Oby się nie skończyło jak z Osuchem i pewnym klubem z Gdańskiej.
    Facet się zawinął bo miał dosyć, a klub przestał istnieć.
    Sezon trwa i chociażby z szacunku dla zawodników warto wierzyć w awans bo szanse w
    sporcie są zawsze.
    Nikt nie mówi, że Kanclerz to największe zło. No, chyba, że ujmiemy w rozważania stadionowych krzykaczy, ale myślę, że nie to mamy na myśli.
    Ale wytykanie mu błędów nie jest tutaj też działaniem przeciwko klubowi.
    Sprawa z Osuchem to chyba jednak inaczej wyglądała, bo tam jeszcze pewne dodatkowe kwestie wchodziły w cały rozrachunek, które (mam nadzieję) przy S2 nie mają miejsca, albo chociaż nie na taką skalę.
    Szanse w sporcie są zawsze, ale to też już nie jest zabawa "jakoś to będzie". Trzeba pragmatycznie podchodzić do tematu i działać logicznie, a nie w myśl zasady "jak będzie to zobaczymy co będzie".
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #4512
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ok, ja po prostu odniosłem się do całej ligi.
    Faktycznie, jako całokształt to w przyszłym sezonie jakiegoś dominatora u24 nie powinno być.

  15. Powrót do góry    #4513
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2014
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Dla Wiktora teraz pracowity czas, oby bez kontuzji.
    30.08 - Lublin (MIMP)
    02.09 - Pardubice (MEP U19)
    04.09 - Łódź (IMP)
    05.09 - Vastervik (liga szwedzka)
    06/07.09 - Rzeszów/Tarnów (zaplecze kadry juniorow)
    09.09 - Bydgoszcz (SEC)
    10.09 - Rybnik
    12.09 - Hallstavik (liga szwedzka)

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FanPolonia za jego przydatny post!

    chrzan (30-08-2023)

  17. Powrót do góry    #4514
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...ign=newswidget

    tymczasem plecakowy sugeruje Krzychowi przeprowadzke do Bydgoszczy bo tutaj napewno pomoze mu osoba Tomka Golloba. Szkoda ze osoba Tomka Golloba nie moze poweidziec Szyberdachowi jak sie jezdzi przy s2.
    pomidor

  18. Powrót do góry    #4515
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    A komu osoba TG pomogła w tych ostatnich latach odnośnie jazdy na S2? Niech sobie Jacek takie rady wsadzi w plecak.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    kitas (30-08-2023)

  20. Powrót do góry    #4516
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A komu osoba TG pomogła w tych ostatnich latach odnośnie jazdy na S2? Niech sobie Jacek takie rady wsadzi w plecak.
    tajemnica zawartosci plecaka Jacka jest bardziej ekscytująca, niż tajemnica zawartosci walizki Marcelusa z Pulp Fiction
    pomidor

  21. Powrót do góry    #4517
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2023
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Z całym szacunkiem dla TG i jego zasług dla zuzla, ale obecnie to trochę mnie bawi, jeśli ktoś uważa, że Gollob jest dla jakiegoś zawodnika magnesem do przyjścia na Sportowa. Dyrektor sportowy z niego żaden, a jego gadki że jak ktoś go poprosi to może pomóc? Sorry ale to jest takie gadanie, jak my byśmy powiedzieli pracodawcy, że jak poprosi to możemy wpaść do roboty. A tłumaczenie, ze on ma teraz swoje problemy jest tak samo słabe, szkoda że w komentowaniu na C+ nawet z Krosna mu odległość nie przeszkadza a na Sportowa jakoś dotrzeć nie może. Więc jak dla mnie temat pomocy Golloba klubowi to można zamknąć, szkoda żeby chłop wspomnienia o sobie rozmieniał na drobne.

    Dyrektora to mają w Zielonej Górze i można porównać sobie efekty ich pracy.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi SektorB za jego przydatny post!

    atrock92 (30-08-2023), mentikk (30-08-2023)

  23. Powrót do góry    #4518
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Chyba bardzo was nie lubi że Kasprzaka proponuje

  24. Powrót do góry    #4519
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    A skąd info że TG jest nadal dyrektorem?
    Swoją drogą Polonia jest teraz w zawieszeniu i nie wiadomo kogo kontraktować.
    Może uda się awansować... To jest tylko sport.
    Może Jurek sprzeda klub.
    Pewnie będzie problem z budżetem bo hype i Wiktor odejdą.

  25. Powrót do góry    #4520
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez FanPolonia Zobacz posta
    Dla Wiktora teraz pracowity czas, oby bez kontuzji.
    30.08 - Lublin (MIMP)
    Najciekawsza impreza sezonu od lat.
    Wiktor ma szanse na złoto, ale konkurencja nie śpi.
    Oby tylko cało i zdrowo, bo młodzież się nie oszczędza w takich imprezach.

    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...ign=newswidget

    tymczasem plecakowy sugeruje Krzychowi przeprowadzke do Bydgoszczy bo tutaj napewno pomoze mu osoba Tomka Golloba. Szkoda ze osoba Tomka Golloba nie moze poweidziec Szyberdachowi jak sie jezdzi przy s2.
    NIE !!!!!
    Błagam tylko nie to!

  26. Powrót do góry    #4521
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...zele-dwoch-lig

    To by chyba tłumaczyło dlaczego JK nie jest aktywny na rynku transferowym. Bądź co bądź w II lidze nadal nikogo nie będzie interesowało na co idą środki z klubu...

  27. Powrót do góry    #4522
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...zele-dwoch-lig

    To by chyba tłumaczyło dlaczego JK nie jest aktywny na rynku transferowym. Bądź co bądź w II lidze nadal nikogo nie będzie interesowało na co idą środki z klubu...
    Ciekawe czy prezesi I ligi będą siedzieć przy tym samym stole co ELigowi i będą wspólnie tworzyć regulamin. To by dało zamiast 8, aż 16 głów, z których każda by ciągnęła w każdą stronę, ewentualnie jakieś małe koalicje by się tworzyły.
    Alternatywnie posadzą ich (tych z I ligi) przy stole dla dzieci i sami pijąc szampana będą im polewać Picolo (czyt. rzucać ochłapy).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #4523
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Troche dziwne ze pasuje wam Szczepaniak a nie pasuje Kasprzak. Wiadomo nielubiany,wiadomo słabo jeżdził. Ale cały czas w PGE.Jakby punktował to każdy by zapomniał ze nazywa się kasprzak

    czy taki skład byłby słaby ?

    Kasprzak
    Jasinski u24
    Loktajew
    Lyager
    Huckenbeck
    Lewandowski
    Buszkiewicz
    Basso
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 30-08-2023 o 14:38

  29. Powrót do góry    #4524
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Troche dziwne ze pasuje wam Szczepaniak a nie pasuje Kasprzak. Wiadomo nielubiany,wiadomo słabo jeżdził. Ale cały czas w PGE.Jakby punktował to każdy by zapomniał ze nazywa się kasprzak

    czy taki skład byłby słaby ?

    Kasprzak
    Jasinski u24
    Loktajew
    Lyager
    Huckenbeck
    Lewandowski
    Buszkiewicz
    Basso
    Tu już nawet nie chodzi o to, że nielubiany. On po prostu już ma wyj*bane na wszystko. Zero chęci, zero motywacji, morale nie istnieją. To jest chyba główny powód niechęci do tego zawodnika.

    A tymczasem kolejni "dobrze poinformowani" twierdzą, że Jacobsen wyląduje w Łodzi, a Czugunow blisko Ostrowa.

  30. Powrót do góry    #4525
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,352
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Troche dziwne ze pasuje wam Szczepaniak a nie pasuje Kasprzak. Wiadomo nielubiany,wiadomo słabo jeżdził. Ale cały czas w PGE.Jakby punktował to każdy by zapomniał ze nazywa się kasprzak

    czy taki skład byłby słaby ?

    Kasprzak
    Jasinski u24
    Loktajew
    Lyager
    Huckenbeck
    Lewandowski
    Buszkiewicz
    Basso
    Bez Wiktora zdecydowanie gorszy skład. Nie ma kto łatać popeliny seniorów i wygrywać 14 biegów.

  31. Powrót do góry    #4526
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Troche dziwne ze pasuje wam Szczepaniak a nie pasuje Kasprzak. Wiadomo nielubiany,wiadomo słabo jeżdził. Ale cały czas w PGE.Jakby punktował to każdy by zapomniał ze nazywa się kasprzak

    czy taki skład byłby słaby ?

    Kasprzak
    Jasinski u24
    Loktajew
    Lyager
    Huckenbeck
    Lewandowski
    Buszkiewicz
    Basso
    Wiele by zależało od postawy Kasprzaka.
    Tylko Falubaz

  32. Powrót do góry    #4527
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Chodzą słuchy ze Szlauderbach ma być w Polonii dalej, już jako pełnoprawny senior. Ktoś potwierdzi info ?

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Johny za jego przydatny post!

    kitas (30-08-2023)

  34. Powrót do góry    #4528
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Chodzą słuchy ze Szlauderbach ma być w Polonii dalej, już jako pełnoprawny senior. Ktoś potwierdzi info ?
    Lepiej niech nikt tego nie potwierdza...

  35. Powrót do góry    #4529
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Polonii (Kanclerzom) to tak ogólnie chyba lepiej opłaca się nie awansować, prawda?
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #4530
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Chodzą słuchy ze Szlauderbach ma być w Polonii dalej, już jako pełnoprawny senior. Ktoś potwierdzi info ?
    Nie dość, że takie info nie powinno się potwierdzić, to z pewnością żaden kibic potwierdzić by czegoś takiego nie chciał.
    Zapytam inaczej - po co? Równie dobrze można zawrócić Orwata do Bydgoszczy.

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Polonii (Kanclerzom) to tak ogólnie chyba lepiej opłaca się nie awansować, prawda?
    Tak. Już przed sezonem "gadało się", że Jurkowi na awansie nie zależy, bo w ELidze jest dokładniejsze trzepanie pod kątem kasy i trudniej coś przekręcić. Pytanie, czy skoro I liga ma wejść pod władanie ELigi to nie będzie ujednolicenia procedur. W takim wypadku najbardziej by się chyba Jurkowi opłacało dobrze sprzedać klub.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #4531
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,352
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Wg mnie ambicją każdego prezesa powinna być walka o najwyższe cele a zwłaszcza w takim mieście jak Bydgoszcz i w klubie z takimi tradycjami i sukcesami jak Polonia. Jeśli tak nie jest to chyba nie ma sensu bawić się dalej w amatorkę tylko przekazać klub profesjonalistom.

  38. Powrót do góry    #4532
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Ambicja ambicją, ale to jest biznes. A w biznesie trzeba wyjść na swoje i to jest podstawa, bo nie prowadzi się biznesu dla idei.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #4533
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Wg mnie ambicją każdego prezesa powinna być walka o najwyższe cele a zwłaszcza w takim mieście jak Bydgoszcz i w klubie z takimi tradycjami i sukcesami jak Polonia. Jeśli tak nie jest to chyba nie ma sensu bawić się dalej w amatorkę tylko przekazać klub profesjonalistom.
    yyy...nie do końca i nie zawsze. Wyobrażasz sobie zatrudnienie połowy rodziny w klubie ekstraligowym, któremu przestanie się powodzić?
    Te pytania dziennikarzy, te magazyny ekstraligi - kto by tego chciał?
    Takie rzeczy to chyba tylko w Częstochowie przechodzą a i tam nie ma rodziny w sztabie szkoleniowym .
    Przystosowanie stadionu, znalezienie sponsorów - komu by się chciało? Poszło by się znowu na derby, lecz nie w 1LŻ .
    !Adrian walcz!

  40. Powrót do góry    #4534
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Kur..*****..was?
    Skąd wiecie, że Jurek jest nieobecny na rynku?
    Bo jakiś puk czy ostaf tak piszą to tak musi być?
    Czy on musi oficjalnie w mediach ogłaszać z kim rozmawia i co planuje?!
    Puknijcie się jeden z drugim w głowę a potem piszcie swoje przemyślenia.
    Jeszcze niedawno źle było jak ogłaszał kogo to nie chce kupić i jakie ma plany transferowe a wy na niego jechaliście, że czlapie jęzorem na lewo i prawo a teraz nie gada i też źle bo go nie ma na rynku przez to!
    Wam już nikt nie dogodzi! I tak źle i tak niedobrze a tak naprawdę puk czy odtąd głó.. wiedzą tylko grają wielkich strategów od transferów i śledczych jak każdy.
    Śmieszą mnie zresztą te ich teksty bo raz tak piszą a za kilka dni w kolegium żużlowym puka gada inaczej choćby o Lebiediewie czy Pawlickim więc nic nie wie tylko spekuluje i tak samo jest z Polonią czyli nic nie wie!
    A poza tym czy my już skończyliśmy sezon i nie mamy na nic szans? Zobaczcie wypowiedź Wiktora dla TVP Bydgoszcz z wczoraj i ... wszystko jasne!
    Dalej walczymy podobnie jak Falubaz czy Ostrów jak powiedział Staszewski (Falubaz ma coraz więcej rys w swoim składzie i chcą to wykorzystać i ich wyeliminować!).
    Odklejeniec Falubaz meczu nie przegrał, a ty o jakiś rysach piszesz.

    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...ign=newswidget

    tymczasem plecakowy sugeruje Krzychowi przeprowadzke do Bydgoszczy bo tutaj napewno pomoze mu osoba Tomka Golloba. Szkoda ze osoba Tomka Golloba nie moze poweidziec Szyberdachowi jak sie jezdzi przy s2.
    A komu Gollob do tej pory pomógł? Od kiedy zakończył karierę to pojawia się na meczach w Bydgoszczy w roli eksperta w TV i to nie zawsze. Więcej Protas zrobił dla Zielonej niz Gollob dla Bydgoszczy, mimo tego że zakończył karierę w zeszłym roku.

  41. Powrót do góry    #4535
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Bez Wiktora zdecydowanie gorszy skład. Nie ma kto łatać popeliny seniorów i wygrywać 14 biegów.
    No a skąd wiesz ? musicie sie przygotowywac ze Wiktora nie będzie i wieksza odpowiedzialność będzie na seniorach a moja 5 seniorów jest lepsza od tegorocznej

  42. Powrót do góry    #4536
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    znowu jakis pajac na wiezyczce
    pomidor

  43. Powrót do góry    #4537
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Ale macie Pecha. Znowu PO i znowu Wiktor mocno trzasnął. Tyle, że rok temu szanse na awans byly, teraz nie

  44. Powrót do góry    #4538
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Ale macie Pecha. Znowu PO i znowu Wiktor mocno trzasnął. Tyle, że rok temu szanse na awans byly, teraz nie
    Oby ta pewność siebie Was nie zgubiła

    Wiktor Trzymaj Się!
    Rodowici Bydgoszczanie

  45. Powrót do góry    #4539
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Kur..*****..was?
    Skąd wiecie, że Jurek jest nieobecny na rynku?
    Bo jakiś puk czy ostaf tak piszą to tak musi być?
    Czy on musi oficjalnie w mediach ogłaszać z kim rozmawia i co planuje?!
    Puknijcie się jeden z drugim w głowę a potem piszcie swoje przemyślenia.
    Jeszcze niedawno źle było jak ogłaszał kogo to nie chce kupić i jakie ma plany transferowe a wy na niego jechaliście, że czlapie jęzorem na lewo i prawo a teraz nie gada i też źle bo go nie ma na rynku przez to!
    Wam już nikt nie dogodzi! I tak źle i tak niedobrze a tak naprawdę puk czy odtąd głó.. wiedzą tylko grają wielkich strategów od transferów i śledczych jak każdy.
    Śmieszą mnie zresztą te ich teksty bo raz tak piszą a za kilka dni w kolegium żużlowym puka gada inaczej choćby o Lebiediewie czy Pawlickim więc nic nie wie tylko spekuluje i tak samo jest z Polonią czyli nic nie wie!
    A poza tym czy my już skończyliśmy sezon i nie mamy na nic szans? Zobaczcie wypowiedź Wiktora dla TVP Bydgoszcz z wczoraj i ... wszystko jasne!
    Dalej walczymy podobnie jak Falubaz czy Ostrów jak powiedział Staszewski (Falubaz ma coraz więcej rys w swoim składzie i chcą to wykorzystać i ich wyeliminować!).

    Weź mi powiedz co tam było w tym TVP. Bo nie mam zamiaru włączać sczujni na żadnym poziomie.

  46. Powrót do góry    #4540
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Powtórzę się, ale jak będziemy kręcić nosami na zawodników typu Kasprzak to kto inny nam ich sprzątnie i przyszłym roku znowu będziemy plakac ze Kasprzakowi, jak Pawlickiemu obecnie, się chce a my znowu zostaliśmy z reką w nocniku. Zresztą gadki o atmosferze sa przereklamowane, atmosferę budują wyniki, czy Falubaz narzeka na atmosferę? A my na ilu zawodników będziemy narzekać że nie pasują? Jak ktoś w I lidze zbuduje w przyszłym sezonie skład oparty np na Kasprzaku, Holderze i nam odjedzie to przynajmniej będziemy się cieszyc że nie jeżdżą u nas? Bez Przyjemskiego potrzebujemy petard na seniorce a nie wybrzydzania.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  47. Powrót do góry    #4541
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Jak to ostatnio usłyszałem "Jurek miesza palcem w wodzie. Tak, żeby woda była mętna i nie było widać nic".
    Najzwyczajniej w świecie pozoruje ruchy. To usłyszałem odnośnie tego z kim ewentualnie prowadzimy rozmowy.



    Ehhh ciekawe co z Wiktorem.

  48. Powrót do góry    #4542
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    To teraz czekamy na informacje o stanie zdrowia Wiktora

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Wertyfie (10-04-2024)

  50. Powrót do góry    #4543
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    I to jest to... jak pisałem kilka dni temu.

    Co zawody to boję się o Wiktora.

    A on jakieś zaplecza kadry juniorów czy SEC czy IMP totalnie bez sensu w takich zawodach jechać.

    Jeśli cel jest jeden, czyli walka o awans to powinny być odpuszczone zawody o pietruszkę. Nie mówię o dzisiejszych.


    Oby było ok i chłopak mógł jechać w pełni dyspozycji w Rybniku.

    Jeb.ał pies inne wcześniejsze zawody.


    Kasprzak xD niech ktoś się rozpędzi i walnie glowa w mur. Jakiś schizofrenik i inny niespełna rozumu może być za transferem Kasprzaka.

  51. Powrót do góry    #4544
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    I to jest to... jak pisałem kilka dni temu.

    Co zawody to boję się o Wiktora.

    A on jakieś zaplecza kadry juniorów czy SEC czy IMP totalnie bez sensu w takich zawodach jechać.
    Jesteś ułomny czy udajesz?

  52. Powrót do góry    #4545
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    No dalej ekspercie za pięć złotych rozwiń myśl

    Wiktor bez złamań uffff.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •