Strona 122 z 158 PierwszyPierwszy ... 2272112120121122123124132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,446 do 5,490 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5446
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Jest jakiś sensowny junior do wzięcia z wyjątkiem Lewandowskiego?
    Na miejscu Kanclerza zawalczył bym o Borowiaka.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yankes za jego przydatny post!

    LogTech (15-09-2023), kitas (15-09-2023)

  3. Powrót do góry    #5447
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2019
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Bazujesz na jakiejś wiedzy czy zgadujesz?
    Powiedzmy, że dość rzetelne źródło - zobaczymy co z tego będzie, oby się sprawdziło.

    Cytat Zamieszczone przez Yankes Zobacz posta
    Na miejscu Kanclerza zawalczył bym o Borowiaka.
    No właśnie skoro Falubaz bierze Hurysza i Majewskiego to może jest cień szansy na wypożyczenie Maksyma? W I lidze już objeżdżony to myślę, że byłby w czołówce juniorów w lidze.

  4. Powrót do góry    #5448
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rafi93 Zobacz posta
    Powiedzmy, że dość rzetelne źródło - zobaczymy co z tego będzie, oby się sprawdziło.
    No oby, bo wyglądałoby to naprawdę bardzo przyzwoicie.

  5. Powrót do góry    #5449
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Biletów na Nową Trybunę zostało malutko... około 90sztuk
    Bilety na Sektor A tez idą trochę lepiej

    Frekwencja będzie w top 3


    Pogoda ma być super, także tylko niech nasi się dostosują do tego i wygrają

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tuurystaaa za jego przydatny post!

    Mihalo (17-09-2023)

  7. Powrót do góry    #5450
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    A w ogóle wiadomo czy nasze gwiazdy trenowały dzisiaj, czy wczoraj połapali już takie setupy, że dziś już nie trzeba było?

  8. Powrót do góry    #5451
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Wszyscy zgodnie powiedzieli, że nie ma sensu trenować jak i tak nikt nie chce do tej Ekstraligi.

    Jurek z Przemkiem na daczy kręcili watę cukrową, Lyager żonglował piłkami tenisowymi i pokazywał tatuaże, Bellego siedział na leżanku zamyślony, Bjerre liczył na kalkulatorze ile wydał na silniki w tym roku, Szymon z Okoniem gonili kurę jak w Rockym w celu poprawy refleksu, Szczepan zajadal się karkóweczką a Oli uczył się do pierwszego sprawdzianu z chemii.

    Krzysio nowy dres kupił i czytał podręcznik prawdziwego mówcy dr mateusza grzesiaka, aby wywołać ogień w chłopakach, bo poklepywanie po plecach po udanych wyscigach nie działa juz.

  9. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi tuurystaaa za jego przydatny post!

    atrock92 (16-09-2023), chicago23bull (16-09-2023), kitas (16-09-2023)

  10. Powrót do góry    #5452
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Wszyscy zgodnie powiedzieli, że nie ma sensu trenować jak i tak nikt nie chce do tej Ekstraligi.

    Jurek z Przemkiem na daczy kręcili watę cukrową, Lyager żonglował piłkami tenisowymi i pokazywał tatuaże, Bellego siedział na leżanku zamyślony, Bjerre liczył na kalkulatorze ile wydał na silniki w tym roku, Szymon z Okoniem gonili kurę jak w Rockym w celu poprawy refleksu, Szczepan zajadal się karkóweczką a Oli uczył się do pierwszego sprawdzianu z chemii.

    Krzysio nowy dres kupił i czytał podręcznik prawdziwego mówcy dr mateusza grzesiaka, aby wywołać ogień w chłopakach, bo poklepywanie po plecach po udanych wyscigach nie działa juz.
    pomidor

  11. Powrót do góry    #5453
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2017
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Wszyscy zgodnie powiedzieli, że nie ma sensu trenować jak i tak nikt nie chce do tej Ekstraligi.

    Jurek z Przemkiem na daczy kręcili watę cukrową, Lyager żonglował piłkami tenisowymi i pokazywał tatuaże, Bellego siedział na leżanku zamyślony, Bjerre liczył na kalkulatorze ile wydał na silniki w tym roku, Szymon z Okoniem gonili kurę jak w Rockym w celu poprawy refleksu, Szczepan zajadal się karkóweczką a Oli uczył się do pierwszego sprawdzianu z chemii.

    Krzysio nowy dres kupił i czytał podręcznik prawdziwego mówcy dr mateusza grzesiaka, aby wywołać ogień w chłopakach, bo poklepywanie po plecach po udanych wyscigach nie działa juz.
    Cudowne uczucie, że możemy tutaj tak podyskutować, bez obawy, że starszy Dalton
    nas poblokuje.

  12. Powrót do góry    #5454
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    A Wiktor tylko chodził skołowany i mówił do Jurka, panie Jurku panie Jurku, a może jednak postaramy się o te Ekstraligę, przecież damy radę, chłopaki tylko muszą chcieć i zabrać się za robotę. Na co odparł prezes, tuląc młodego Wiktora: Wiktor, daj spokój, po co mi te nerwy i walka o sponsorów, Ty jesteś jeszcze młody, życia nie znasz, pojdziesz do tej Ekstraligi to zobacz, że to nie przelewki. Możesz przecież jeździć u mnie, będziesz miał jak u Pana Boga w ogródku.

    Na co Wiktor opuścił głowę i z założonymi rękoma chodził po daczy Jerzego zmartwiony.

  13. Powrót do góry    #5455
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Oby Kai i Buczek się potwierdzili, to pozwoli nam choć trochę zrekompensować stratę Wiktora. Jeśli ich zatrudnimy to i tak chyba zgarniemy maxa z rynku pierwszoligowego z dostępnych zawodników ( po odejściu Wiktora, Pawlickiego i Jensena ) będą to zawodnicy nr 1 i 4 w pierwszej lidze.

    Z ciekawszych opcji jeszcze Holder. Czugunow i Jakobsen to dla mnie loteria mogą pojechać na 12pkt jak i na 5pkt.

    Do niedawna nie byłem za Berge ale jeśli ma przyjść kosztem Lyagera to chyba jednak jestem za. Andreas fajny chłopak i szkoda ze przez przepis u24 musimy postawić na jednego ale on ju chyba pewnego pułapu nie przeskoczy. Od kilku sezonów jest to zawodnik na 0,3,0,3,1.

    Na tą chwilę aspiracje na awans wydają się w Bydgoszczy, Rybniku i Ostrowie. Wydaje się, że ten kto zgarnie Buczkowskiego może być krok przed rywalem, dlatego to powinien być cel sam w sobie żeby nie wzmocnić konkurencji.

    Jeśli do tego wszystko udałoby się dołożyć dwóch sensownych juniorów to mimo straty Przyjemskiego trzeba by było pogratulować Jurkowki transferów.

    Nie będzie w przyszłym sezonie Basso pod 8 to KK będzie miał łatwiej.

    1. Kai
    2. Szczepaniak
    3. Buczkowski
    4. Sorensen
    5. Berge
    6. Lewandowski
    7. Borowiak
    8. Buszkiewicz/Nowak

    Byłby to skład kompletny. Jedno ogniwo w postaci Buczkowskiego może posypać cały skład. Kto jest dostępny z Polaków?
    Polonia Bydgoszcz

  14. Powrót do góry    #5456
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Ostaf twierdzi że to ROW ma Buczka, Syfy że Polonia, ciekawe jak to się skonczy.

  15. Powrót do góry    #5457
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Buczkowski ostatecznie wybrał Rybnik. Row Rybnik i Ostrowia beda najsilniejsze i beda kandydatami do awansu. Musze przyznać, że nie doceniałem Mrozka (Buczkowski, Jamróg, Tungate,Kurtz, Bledorn- skład mega)!

    Skład Polonii
    1. Kai
    2. Szczepaniak
    3. Szlauderbach
    4. Sorensen
    5. Berge
    6. Lewandowski
    7. Buszkiewicz
    Ostatnio edytowane przez Fan Wilków Krosno ; 16-09-2023 o 15:00

  16. Powrót do góry    #5458
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Buczek będzie jeździł i w Rowie i w Bydgoszczy? Mariusz to Twoje multi ?

  17. Powrót do góry    #5459
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Ostaf twierdzi że to ROW ma Buczka, Syfy że Polonia, ciekawe jak to się skonczy.
    Skoro Mrozek odpuscił Wojdyłę, to znaczy ze ma Buczkowskiego.

  18. Powrót do góry    #5460
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Ok Darku

  19. Powrót do góry    #5461
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Ok Darku
    Nie ma za co

  20. Powrót do góry    #5462
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Kamień spadł mi z serca, skoro piszesz ze Buczkowski wybrał Rybnik tzn ze zapewne tak nie będzie. W ogóle on już nie był podpisany u was tak jak pisałeś i dogadany?

  21. Powrót do góry    #5463
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Kamień spadł mi z serca, skoro piszesz ze Buczkowski wybrał Rybnik tzn ze zapewne tak nie będzie. W ogóle on już nie był podpisany u was tak jak pisałeś i dogadany?
    Krosno juz ma obsadę Polaków. Nawet patrząc po analizie występów Buczkowskiego na torze w Krośnie szału nie ma lekko mówiac. Natomiast Wojdyło jest waleczny, szybko robi postępy, znakomicie zna tor w Krośnie itd.

    Natomiast ja chciałbym Buczkowskiego u was, bo wtedy Rybnik nie byłby tak mocny bez niego i wtedy liga byłaby bardzo ciekawa Ostrów, Bydgoszcz, Rybnik i Krosno by walczyli o awans. Nie byłoby takiej dominacji jednego klubu jak teraz.

  22. Powrót do góry    #5464
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Nie ma za co
    Ja ******** co za dzban.Buczek i Kai będą w Polonii a ty znowu piszesz swoje bzdury "wierząc" Ostafowi, który g...wie?
    On tylko przypuszcza zresztą jak zwykle na Interii a dzban mu wierzy...jak pisał o nieudanych transferach Krosna i tych których nie przewidział to inaczej pisałeś.
    Wiadomo,że kur Buczek już wybrał i nie jest to Rybnik, ale co tam ostaf wie z innym dzbanem,heh.
    Zresztą jak napisałem do ostafa na Twitterze o Buczku i Polonii i osoba,która przypuszcza z dozą większej pewności, że będzie tutaj a nie w Rybniku to nie wdał się w odpowiedź i konkret swojej wiedzy tylko odczytał i mnie.. zablokował podobnie jak Konarski!
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 16-09-2023 o 15:23

  23. Powrót do góry    #5465
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Ja ******** co za dzban.Buczek i Kai będą w Polonii a ty znowu piszesz swoje bzdury "wierząc" Ostafowi, który g...wie?
    On tylko przypuszcza zresztą jak zwykle na Interii a dzban mu wierzy...jak pisał o nieudanych transferach Krosna i tych których nie przewidział to inaczej pisałeś.
    Wiadomo,że kur Buczek już wybrał i nie jest to Rybnik, ale co tam ostaf wie z innym dzbanem,heh.
    Zresztą jak napisałem do ostafa na Twitterze o Buczku i Polonii i osoba,która przypuszcza z dozą większej pewności, że będzie tutaj a nie w Rybniku to nie wdał się w odpowiedź i konkret swojej wiedzy tylko odczytał i mnie.. zablokował podobnie jak Konarski!
    No i swietnie, bo jak Buczkowski bedzie jednak u was to Rybnik nie bedzie tak mocny, i nie bedzie dominacji jednego zespołu. To nawet lepiej.

  24. Powrót do góry    #5466
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2022
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Rybnik z tymi juniorami w ogole nie bedzie mocny. Ot, paka na playoffy i tyle. Mysle ze predzej tam Szczepan wyladuje jak Buczek. O ile Juras go nie uwzgledni na przyszly sezon.

  25. Powrót do góry    #5467
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Ostaf zablokował realiste na Twitterze. To już wiem, który jest większym fantastą. Ostaf wymiękl!!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (16-09-2023)

  27. Powrót do góry    #5468
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez arturmansfield Zobacz posta
    Rybnik z tymi juniorami w ogole nie bedzie mocny. Ot, paka na playoffy i tyle. Mysle ze predzej tam Szczepan wyladuje jak Buczek. O ile Juras go nie uwzgledni na przyszly sezon.
    To zależy: Buczkowski, Tungate, Jamróg, Bledorn, Kurtz- bardzo mocna paka by była. Dlatego lepiej, żeby Buczkowski był w Bydgoszczy.

    Krosno tez nie miało juniorki w 2021 tylko wynalazki, a do finału ligi dojechali.

  28. Powrót do góry    #5469
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Tak to chyba seniorsko wygląda na dzień dzisiejszy:

    Bydgoszcz

    1. Buczkowski
    2. Szczepaniak
    3. Huckenbeck
    4. Berge
    5. Sorensen

    Rybnik

    1.
    2. Jamrog
    3. Kurtz
    4. Tungate
    5. Blodern

    Ostrów

    1. Musielak
    2. Czugunow
    3. Holder
    4. Jakobsen
    5. Jasiński

    Krosno

    1. Wojdyło
    2. Krakowiak
    3. Milik
    4.
    5. JSS

    Łódź

    1. Walasek
    2. Gapiński
    3. Bjerre
    4. Iversen
    5. Basso

    Gdańsk

    1. Kasprzak
    2. Kaczmarek
    3. MJJ
    4. Klindt
    5.

    Poznan

    1.
    2.
    3. Loktajew
    4. Douglas
    5.

    Rzeszów

    1. Nowak
    2. Pieszczek
    3.
    4.
    5.
    Ostatnio edytowane przez pawel_bydgoszcz ; 16-09-2023 o 16:25

  29. Powrót do góry    #5470
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Wątpię że odpalimy Lyagera. Wydaje mi się ( bez żadnych info z piekarni) że jednak dojdzie tylko jeden z dwóch Kai/Berge. A Andreas zostanie, i myślę że to może być dobry ruch, chłop ma dobry sezon co 2 lata xD

  30. Powrót do góry    #5471
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Tak w ogóle to mam niezły ubaw z tego okresu transferowego w I lidze. Bo przecież 4 ekipy maja szanse na finał, w finale wszystko się może zdarzyć w dwumeczu. A tu już przed finałem, zanim zakończyły sie półfinały, trzy ekipy mocno montują skład na I ligę a jedna na SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #5472
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Wątpię że odpalimy Lyagera. Wydaje mi się ( bez żadnych info z piekarni) że jednak dojdzie tylko jeden z dwóch Kai/Berge. A Andreas zostanie, i myślę że to może być dobry ruch, chłop ma dobry sezon co 2 lata xD
    Podobno Berge juz podpisany u was. To albo Kai albo Lyager. Chyba ze 3 obcokrajowców i Polak na u 24.

  32. Powrót do góry    #5473
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tak w ogóle to mam niezły ubaw z tego okresu transferowego w I lidze. Bo przecież 4 ekipy maja szanse na finał, w finale wszystko się może zdarzyć w dwumeczu. A tu już przed finałem, zanim zakończyły sie półfinały, trzy ekipy mocno montują skład na I ligę a jedna na SE.
    Ubaw? Wydaje mi sie że to rozsądne działanie wobec siły Falubazu? jasne że w finale może się zdarzyć wszystko, ale jednak można i mieć nadzieje i rozum z tyłu głowy.

    ps. Zresztą i tak jak wam sie noga powinie w 1 lidze w tym roku to Ostrów/Bydgoszcz/Rybnik wezmą tych niechcianych w e-lidze z którymi Wy gadacie.
    Ostatnio edytowane przez LogTech ; 16-09-2023 o 16:16

  33. Powrót do góry    #5474
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Ubaw? Wydaje mi sie że to rozsądne działanie wobec siły Falubazu? jasne że w finale może się zdarzyć wszystko, ale jednak można i mieć nadzieje i rozum z tyłu głowy.

    ps. Zresztą i tak jak wam sie noga powinie w 1 lidze w tym roku to Ostrów/Bydgoszcz/Rybnik wezmą tych niechcianych w e-lidze z którymi Wy gadacie.
    A co zrobią z tymi dogadanymi już ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #5475
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A co zrobią z tymi dogadanymi już ?
    a Ty myślisz że protas nie jest ugadany z Buczkiem,Beckerem,Rohanem wrazie ewentualnej wtopy ? nic się nie martw, Protas to zbyt inteligentny gość żeby nie budować też składu na 1 ligę.

  35. Powrót do góry    #5476
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    a Ty myślisz że protas nie jest ugadany z Buczkiem,Beckerem,Rohanem wrazie ewentualnej wtopy ? nic się nie martw, Protas to zbyt inteligentny gość żeby nie budować też składu na 1 ligę.
    No właśnie o tym piszę. Pewnie jest tak ugadany jak mówisz, nawet Buczek w ostatnim wywiadzie dał do zrozumienia, że jeszcze nie wie czy będzie w FZG i trzeba poczekać do końca rozgrywek. Tylko wtedy o co kruszą kopie taki Realista z Ostafem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #5477
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie o tym piszę. Pewnie jest tak ugadany jak mówisz, nawet Buczek w ostatnim wywiadzie dał do zrozumienia, że jeszcze nie wie czy będzie w FZG i trzeba poczekać do końca rozgrywek. Tylko wtedy o co kruszą kopie taki Realista z Ostafem ?
    Pewnie o taką samą umowę jak ma Wiktor z Motorem.

  37. Powrót do góry    #5478
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2023
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    No to Guardiola chyba może odetchnąć, jutro będzie miał tylko 7 zawodników w składzie...

    O chyba jednak nie

  38. Powrót do góry    #5479
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Ale dla pewności go nie puści, bo pewnie jest poobijany. Nie ma co ryzykować
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #5480
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Krosno juz ma obsadę Polaków. Nawet patrząc po analizie występów Buczkowskiego na torze w Krośnie szału nie ma lekko mówiac. Natomiast Wojdyło jest waleczny, szybko robi postępy, znakomicie zna tor w Krośnie itd.
    Wybacz mi moje spostrzeżenie, ale jeszcze 2-3 tygodnie temu, gdy Buczek szukał walizek na te Wasze miliony dałbyś sobie d*pe ogolić byle tylko podpisał kontrakt w Krośnie. Teraz, gdy podpisaliście prawdziwego terminatora pierwszoligowych torów, to Krzysztof w sumie taki za mocny nie jest i generalnie to on słabszy od Wojdyły i na Waszym torze nic nie pojedzie.

  40. Powrót do góry    #5481
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2023
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Pamiętajmy też, że trzeba Bellego zbudować na ewentualne finały, bo 17 kolejek to jednak za mało nadal

    Swoją drogą dziś Fajfer w Gnieźnie pokazał, jak grać 8 osobowym składem i mając przy tym mocnego juniora.

    Pickering dwa wyścigi nic nie pojechał, zapraszamy Pana z numerem 8, Suchecki 2 wyścigi nic nie jedzie zapraszamy Henrikssona, proste a jednak takie trudne...
    Ostatnio edytowane przez SektorB ; 16-09-2023 o 20:29

  41. Powrót do góry    #5482
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Dzisiaj trenowali? A nie czekaj Kanclerz na GP to nie miał kto bram otworzyć...
    Polonia Bydgoszcz

  42. Powrót do góry    #5483
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Dzisiaj trenowali? A nie czekaj Kanclerz na GP to nie miał kto bram otworzyć...
    Ale Jurek już wie jaki tor na jutro zrobić żeby Kvech był wyłączony
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #5484
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Dzisiaj trenowali? A nie czekaj Kanclerz na GP to nie miał kto bram otworzyć...
    Było słychać sporo jazdy.

  44. Powrót do góry    #5485
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wiadomo coś czy Ben Basso dziś będzie w Bydgoszczy ?? Wczoraj dzwon w GP coś ma ze stopa????

  45. Powrót do góry    #5486
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2017
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chriss81 Zobacz posta
    Wiadomo coś czy Ben Basso dziś będzie w Bydgoszczy ?? Wczoraj dzwon w GP coś ma ze stopa????
    bb.jpg

    .....

  46. Powrót do góry    #5487
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Swoja droga JK powinien zawalczyć o Bena niż oddać go do Łodzi a zadowalać się Sorensenem Basso to 2001 rocznik i spokojnie U24 na dwa !!!! Sorensen opcja U24 tylko na rok i moim zdaniem jest dużo słabszy od Bena ……. Może Ben nie dogadany jeszcze w Łodzi i jest nadzieja bo ta umiera ostatnia ????

  47. Powrót do góry    #5488
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2023
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Też jestem tego zdania, oglądałem wczoraj mecz z Gniezna to ten Sorensen nic szczególnego nie pokazał. Wyszło mu kilka meczy w II lidze, ale to równie dobrze można powiedzieć, że Szlauderbachowi też kilka w tym roku wyszło.

    Według mnie Basso>Sorensen. Gość ma duże umiejętności tylko sprzęt jakby nie dojeżdżał, ze startu najczęściej z przodu tylko gubi po trasie, odpowiednie inwestycje i myślę, że po 6-7 punktów regularnie mógłby zdobywać.

  48. Powrót do góry    #5489
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2022
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Juras powinien Benkowi juz od miesiaca wałkować, że przyszly sezon niewazne jaka liga ma pewniaka U24. Ze w tym roku wciaz liczyli na Bellego i wpuscilby swoja byle jaka historyjke itd, ale przyszly rok pewniak. Tylko, ze Jurkowi godnosc nie poWoli.

  49. Powrót do góry    #5490
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2023
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    A druga sprawa chłopak byłby już tu w zasadzie trzeci sezon (ten pierwszy to tak połowicznie, no ale powiedzmy), trochę kolek na Sportowej nakręcił, bez sensu wymieniać co roku praktycznie cały zespół, nie mając pewności że te zmiany coś dadzą.

    Gdyby chodziło np. o Madsa Hansena to inna sprawa i faktycznie, byłoby to na plus ale no Sorensen, to tak "se"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •