Strona 127 z 158 PierwszyPierwszy ... 2777117125126127128129137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,671 do 5,715 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5671
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Lyager mówił że przed nim rozmowy z klubem, ale podobno ma zostać. Zobaczymy jak to ostatecznie wyjdzie. On chce tu również dalej jeździć.
    Ale my go tutaj nie chcemy bo jest bezużyteczny... dużo wiatru a mało efektów!
    Wszyscy poza Szczepaniakiem i młodzieżowym biegiem zawiedli bo i Tkocz wygrał z Buszkiewiczem a Winkler w 12 z Nowakiem.
    Biegi 9 i 13 decydujący gdzie Bjerre i Bellego jak chłopcy we mgle i co gorsza bez mózgu jadą po małej gdy Kvech chodzi po balotach bo tam się kur . jeździ,tak?!
    W 13 KK nie powiedział, że nie wygrywać bo wtedy jedzie dwa razy Brady i będzie ciężko?
    A tak w innym zestawie można było w 14 wygrać 5:1 z Wojdyło i Zagarem i inne było by podejście i naszych i gości do 15 a nie tak jak było!
    Wstyd i żal i z tej drużyny tylko Szczepaniaka z seniorów zostawić a CAŁA RESZTA do wymiany na czele z Bjerre i Andreasem bo nic z nich nie będzie pożytku.
    Zawiodłem się dziś na tym zlepku nazwisk a tak naprawdę żal mi tylko Wiktora i tej młodej Pani co dosyć poważnie zasłabła po meczu na nowej trybunie- widać były emocje i stres dla wszystkich!

    Gratulacje dla Falubazu za awans do ekstraligi a ja obojętnie kto będzie jeździł i tak będę chodził bo mimo, że dzisiaj przeklinam i jestem w****iony razem z synem to i tak będziemy chodzić bo może jednak KTOŚ "nasz" będzie bo Buczek jednak trochę "Nasz" jest.
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 17-09-2023 o 21:57

  2. Powrót do góry    #5672
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2022
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    My z ta zz nie dobilibysmy do 49. U nas kazdy w kratke jezdzil. Bellego 3 po czym zaraz robi 0. Niech juz nie ********, bo poza Wiktorem cala reszta jechala do tylu caly sezon.

  3. Powrót do góry    #5673
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Moze Jurek niech obejrzy tę wypowiedź synka i zobaczy jaki to czop umysłowy.
    3 dni trenowali i nikt nie ogarnął, żeby jeździć po szerokiej, a nie trzymać się kredy jakby pierwszy raz na tym torze jechali? Kpina.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #5674
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zastanawiamy się nad składem na sezon 2024 Wielu pisze Buczek Kai Lewy Sorensen pytanie tylko czy będzie na nich kasa bo Abramczyk moze sie juz na JK wypiąć Drugi rok z rzędu obiecuje awans i nic z tego nie ma ile cierpliwości może mieć sponsor tytularny tym bardziej że jest już spore niezadowolenie kibiców z poczynań prezesa klubu i jego otoczenia Nie zdziwi mnie gdy Abramczyk odmowi nam pomocy finansowej na kolejny sezon Poza tym jeżeli na kolejny sezon nie będzie dobrych nazwisk w składzie gwarantujacych walkę o awans to proponuje zastanowić się kibicom naszej Polonii nawet tym najwierniejszym czy warto będzie nabijać kasę rodzinie prezesa i chodzic na mecze (taki wyraz naszego protestu/niezadowolenia)
    PS napewno oprócz dobrych żużlowych nazwisk musimy mieć dobrego menago !!!! KK z całym szacunkiem ale czas na zmiane, Panu my kibice już dziękujemy

    Ważna sprawa koniecznie trzeba zatrzymać Jacka Woźniaka bo jeżeli sprawdzi się to o czym pisał Kitas czyli jego przeprowadzka do Lublina to nie będzie miał kto u nas szkolić młodzieży

    No i pytanie za 100 punktów jak uważacie czy pomógł nam w jakimś stopniu nasz Dyrektor Sportowy TG chociażby w kwestii toru wyboru ścieżek czy komuś coś podpowiedział Moim zdaniem zabrakło tej pomocy w tak ważnym dla nas meczu ….. i nie tylko tym
    Ostatnio edytowane przez Chriss81 ; 17-09-2023 o 22:34

  5. Powrót do góry    #5675
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Moze Jurek niech obejrzy tę wypowiedź synka i zobaczy jaki to czop umysłowy.
    3 dni trenowali i nikt nie ogarnął, żeby jeździć po szerokiej, a nie trzymać się kredy jakby pierwszy raz na tym torze jechali? Kpina.
    Niesamowita taktyka i takie to tajemnicze że w Bydgoszczy jedzie się po szerokiej. Cały rok treningów i budowania formy na play offy na nic. Misterna taktyka kk na nic. On co najwyżej może robić jako Grufus. Byle do parkingu się nie zbliżał.


    Chodziłem na 2 ligę to i dalej będę się na stadionie pojawiał. Nie zmienia to faktu, że obecna sytuacja nie jest ciekawa.


    Ps. Przed meczem na nowej trybunie starszy mężczyzna miał zawał. Przynajmniej tak to wyglądało. Ktoś wie jak zakończyła się akcja ratunkowa?

  6. Powrót do góry    #5676
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Ja bym zrobił zrzutkę kibicowską na kredki dla KK ... żeby w przyszłym roku rysował linię optymalnego toru jazdy "zawodowcom".

  7. Powrót do góry    #5677
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Ps. Przed meczem na nowej trybunie starszy mężczyzna miał zawał. Przynajmniej tak to wyglądało. Ktoś wie jak zakończyła się akcja ratunkowa?

    "Wrócił" i został odwieziony do szpitala, żyje.

  8. Powrót do góry    #5678
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,363
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 467 w 355 postach
    No ale tak jak Janek dziś jeździł po balotach tak nikt inny by nie był w stanie. Co najwyżej mogliby próbować go spowalniać wyjeżdżając szerzej. Žagar również początkowo jeździł na poziomie nieosiągalnym dla naszych ale później chyba pogubił ustawienia bo strasznie zbladł.
    Załatwili nas we dwójkę Kvech z Kurtzem a ważne punkty dorzucił w tym jednym biegu Tkocz i tych punktów zabrakło.

    Ktoś wie ile dało zz za Hansena?

  9. Powrót do góry    #5679
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,878
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Ktoś wie ile dało zz za Hansena?
    6 pkt.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #5680
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,363
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 467 w 355 postach
    Co do składu na 2024 to jeśli miałbym wybierać to nie chciałbym już Lyagera w składzie. Jest nierówny, zawodzi w ważnych momentach.

    Huckenbeck
    Buczkowski
    Bjerre/Berge - który będzie lepszy?
    Szczepaniak
    U24
    Lewandowski
    Buszkiewicz/Nowak

    Wiktor - życzę mu powodzenia, będę mu mocno kibicował, ale też uważam, że Lublin to zły wybór. Oby nie zakończyło się to wielką klapą.

  11. Powrót do góry    #5681
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    W dzisiejszym meczu brakowało Nam kogos takiego co by dosadnie wytłumaczył jak jechać

    https://youtu.be/GH67gUsKKpU?si=sYhM2SOQIR_LI5mw

    Tu przykład

  12. Powrót do góry    #5682
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Siedzę i nadal nie mogę uwierzyć, że nie awansowaliśmy do finału...

    Dawno naprawdę dawno nie byłem tak rozczarowany i zdołowany Polonią.

    A Wiktorowi bede kibicował, oby chłopak bez kontuzji rozwijał się i walczył o najwyższe cele, niestety z naszym klubem nie mógłby tego robić.



    Krzysia to trudno komentować.

    Jacek Woźniak jaką miałby rolę pełnić u Wiktora?
    Managera chłopak ma, mechaników również.

    Także nie bardzo widzę Jacka gdziekolwiek obok Wiktora.


    Oby Jacek pilnował naszych młodych gagatków, bo to, że bedą u nas jeździć w 2025 czy 2026 to nie bylbym taki pewny, dużo może sie wydarzyć do tego czasu.


    Buszkiewicz powtarzam, że on już nic nie rozwinie sie.
    Dać szafy i możliwosc jazdy Nowakowi i chlopak lepsze wyniki bedzie robił niż Buszkiewicz, do tego widać, że chłopak chce i mu zależy.
    Szacun za przejażdżkę i podziękowania dla kibiców.

  13. Powrót do góry    #5683
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Siedzę i nadal nie mogę uwierzyć, że nie awansowaliśmy do finału...

    Dawno naprawdę dawno nie byłem tak rozczarowany i zdołowany Polonią.

    A Wiktorowi bede kibicował, oby chłopak bez kontuzji rozwijał się i walczył o najwyższe cele, niestety z naszym klubem nie mógłby tego robić.



    Krzysia to trudno komentować.

    Jacek Woźniak jaką miałby rolę pełnić u Wiktora?
    Managera chłopak ma, mechaników również.

    Także nie bardzo widzę Jacka gdziekolwiek obok Wiktora.


    Oby Jacek pilnował naszych młodych gagatków, bo to, że bedą u nas jeździć w 2025 czy 2026 to nie bylbym taki pewny, dużo może sie wydarzyć do tego czasu.


    Buszkiewicz powtarzam, że on już nic nie rozwinie sie.
    Dać szafy i możliwosc jazdy Nowakowi i chlopak lepsze wyniki bedzie robił niż Buszkiewicz, do tego widać, że chłopak chce i mu zależy.
    Szacun za przejażdżkę i podziękowania dla kibiców.
    Tylko ze Nowak tez ma już tylko 2 lata juniorki. Buszkiewicz niech sobie będzie i niech walczy o skład z Nowakiem bo i tak musimy mieć 4 juniorów.

    Putkowski Maroszek i Pawelczak to i tak dopiero 2025 w przypadku Pawelczaka chyba nawet 2026 wiec jeszcze trochę poczekamy. Ktoś wyżej pisał ze boi się ze i oni odejdą, głowy nie dam ale wydaje mi się ze podpisali długoletnie kontrakty z klubem.

  14. Powrót do góry    #5684
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Nie wiem ilu jest młodzieżowców w PL by móc się pochwalić takim zapleczem sprzętowym jak Nowak. Chłopak jedzie na zeszłorocznym sprzęcie Protasiewicza.

    Jeśli chodzi o młodych z 250 to Polonia ma kilkuletnie umowy. Na ile lat, tego nie ujawniają. Pewnie wie tylko Kanclerz i menago Przyjemskiego
    Ostatnio edytowane przez Yankes ; 18-09-2023 o 00:14

  15. Powrót do góry    #5685
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yankes Zobacz posta
    Nie wiem ilu jest młodzieżowców w PL by móc się pochwalić takim zapleczem sprzętowym jak Nowak. Chłopak jedzie na zeszłorocznym sprzęcie Protasiewicza.
    Myśle ze prawie wszyscy z ekstraligi plus Przyjemski i Ostrowscy którzy maja sprzęt od garncarkow.

  16. Powrót do góry    #5686
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,870
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,133 w 1,488 postach
    Obejrzałem wasz pożegnalny mecz 2024-świetny.
    Dużo narzekacie na zawodników, ale oni dzisiaj naprawdę jeździli nieźle, walczyli. Widowisko godne PO.

  17. Powrót do góry    #5687
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Myśle ze prawie wszyscy z ekstraligi plus Przyjemski i Ostrowscy którzy maja sprzęt od garncarkow.
    Żaden z młodych nie jeździ na sprzęcie od Garcarków (Kowalskiego) Wszyscy jadą na silnikach od Graversena. Tylko Krawczyk ma tuningowane u Gromowskiego.

  18. Powrót do góry    #5688
    Użytkownik Awatar litość_to_zbrodnia_1920
    Dołączył
    18-06-2022
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Kolejny płaczek z bydzi hehe.

    Zaraz otrze łzy banknotami.
    stul dziob trzecioligowcu
    PATOLOGIA, PATOLOGIA, POLONIA.

  19. Powrót do góry    #5689
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2022
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chriss81 Zobacz posta
    Zastanawiamy się nad składem na sezon 2024 Wielu pisze Buczek Kai Lewy Sorensen pytanie tylko czy będzie na nich kasa bo Abramczyk moze sie juz na JK wypiąć Drugi rok z rzędu obiecuje awans i nic z tego nie ma ile cierpliwości może mieć sponsor tytularny tym bardziej że jest już spore niezadowolenie kibiców z poczynań prezesa klubu i jego otoczenia Nie zdziwi mnie gdy Abramczyk odmowi nam pomocy finansowej na kolejny sezon Poza tym jeżeli na kolejny sezon nie będzie dobrych nazwisk w składzie gwarantujacych walkę o awans to proponuje zastanowić się kibicom naszej Polonii nawet tym najwierniejszym czy warto będzie nabijać kasę rodzinie prezesa i chodzic na mecze (taki wyraz naszego protestu/niezadowolenia)
    PS napewno oprócz dobrych żużlowych nazwisk musimy mieć dobrego menago !!!! KK z całym szacunkiem ale czas na zmiane, Panu my kibice już dziękujemy

    Ważna sprawa koniecznie trzeba zatrzymać Jacka Woźniaka bo jeżeli sprawdzi się to o czym pisał Kitas czyli jego przeprowadzka do Lublina to nie będzie miał kto u nas szkolić młodzieży

    No i pytanie za 100 punktów jak uważacie czy pomógł nam w jakimś stopniu nasz Dyrektor Sportowy TG chociażby w kwestii toru wyboru ścieżek czy komuś coś podpowiedział Moim zdaniem zabrakło tej pomocy w tak ważnym dla nas meczu ….. i nie tylko tym
    Odnosnie Tomka - czy tylko ja mam wrazenie, ze on czesto negatywnie wypowiada sie o Bydgoszczy? Ze bardziej jakby wspiera druzyny przeciwne? Nie czaje. Mamy goscia, ktory byl królem na tym torze. Czlowiek nietykalny. Po 1 biegu umial rozczytac jak sie tu jedzie. Czy nie powinien on w meczach Polonii i na treningach pokazywac co i jak sie tu jedzie w zaleznosci od warunkow? Czy w zaleznosci od toru nie powinni jakicjs pacholkow stawiac na torze i by kazdy trenowal wg konkretnej lini jazdy? Serio Jurek z Tomkiem niby zyje super, a pomocy nie bylo nigdy. Szkoda

  20. Powrót do góry    #5690
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Nie rozumiem dlaczego większość z was uważa że Tomek jest nadal dyrektorem w Polonii lub jest w jakikolwiek formalnie związany z klubem.
    Dla mnie on już dawno nie ma nic wspólnego z codziennym życiem zespołu.
    Tak jak Komarnicki w Gorzowie.

  21. Powrót do góry    #5691
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Taka to legenda Tomek od początku nie robił nic. Dla mediów pokazanie że się udziela i tyle.

  22. Powrót do góry    #5692
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Nie rozumiem dlaczego większość z was uważa że Tomek jest nadal dyrektorem w Polonii lub jest w jakikolwiek formalnie związany z klubem.
    Dla mnie on już dawno nie ma nic wspólnego z codziennym życiem zespołu.
    Tak jak Komarnicki w Gorzowie.
    jakim życiem zespołu. jego już nie da się słuchać jako komentatora. nie wiem, po prostu płacą za nazwisko.

  23. Powrót do góry    #5693
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Komarnicki to nadal regularnie pojawia się na meczach, a Tomek tak jakby miał los klubu gdzieś. Dodatkowo gościu, który był porywczy dzisiaj jak ktoś wspomniał w swoich opiniach jest takie lelum polelum

  24. Powrót do góry    #5694
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Komarnicki to nadal regularnie pojawia się na meczach, a Tomek tak jakby miał los klubu gdzieś. Dodatkowo gościu, który był porywczy dzisiaj jak ktoś wspomniał w swoich opiniach jest takie lelum polelum
    Nie wiemy jak u niego ze zdrowiem i na co ma czas i siły.
    Lelum polelum ale nie wiesz jakie leki bierze/brał.
    Łatwo oceniać i wymagać ale dlaczego Tomek miałby robić to czego od niego oczekują kibice?

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    jakim życiem zespołu. jego już nie da się słuchać jako komentatora. nie wiem, po prostu płacą za nazwisko.
    My tu rozmawiamy o Tomku w Polonii a nie w C+.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    Eneasz (18-09-2023)

  26. Powrót do góry    #5695
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Co można powiedzieć, jeden wielki dramat jeśli chodzi o ten sezon,
    chciałbym z tego miejsca bardzo pogratulować Prezesowi, nie wiem, czy jest w Polsce drugi taki klub, który mając u siebie takiego wychowanka, mając 3 lata żeby zrobić awans, tego nie zrobił,
    najbardziej szkoda Wiktora, jego wzruszenie podczas przemowy oznacza jedno, chłopak ma w sercu Polonie, reszta najemników może spakować rowery i iść dalej
    od początku wczorajszego wydarzenia, slysząc słowa Prezesa wiedziałem, że tego finału nie bedzie, bo może przypadkowo się dostaniemy do finału i niespodziewanie awansujemy i cały misterny rodzinny plan pójdzie się jeb*ć,

    Z plusów
    cieszy postawa ludzi na trybunach, młyn rośnie, doping na dwie trybuny coś pięknego
    trzeba robić swoje z nadzieją na lepsze jutro
    NADEJDZIE WIOSNA I LEPSZE CZASY...
    AVE BKS!
    Rodowici Bydgoszczanie

  27. Powrót do góry    #5696
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Wczoraj było słychać głośne j*bnięcie. To Jerzemu spadł potężny kamień z serca. Ta ekstraliga jest mu potrzebna jak dziura w moście. Moim zdaniem o odejściu Wiktora zdecydowało 45 minut na jesień zeszłego roku. Czyli dokładnie trzy rozmowy z Pawlickim, Kurtzem i Jensenem. Każda po 15 minut, bo przecież Kanclerz lubi konkrety. Sądzę, że pierwotna wizja zakładała skład Bjerre, Kurtz/Jensen, Basso (u24), Jeleniewski, Pawlicki. Gdy po wspomnianych rozmowach wizja tego składu zaczęła się sypać rozpoczęły się chaotyczne ruchy i przepłacanie dogadanych już gdzie indziej Bellego i Lyagera. Do tego jak królik z kapelusza wyskoczył Szlauderbach i przepis na katastrofę był gotowy. Później jeszcze na dokładkę Curzytek mu pokazał co sądzi o jego rozmowach kontraktowych. Od tego momentu rozpoczęło się odliczanie do odejścia Wiktora.

    Kanclerz sobie chyba jeszcze nie zdaje sprawy jakie mogą być tego konsekwencje. Pierwszego liścia prawdopodobnie dostanie w okresie sprzedaży karnetów, bo sądzę, że spadek będzie zauważalny. Drugiego liścia mogą mu wypłacić sponsorzy, z tym najważniejszym czyli Abramczykiem. Można założyć, że trzecim liściem będzie frekwencja na stadionie. Ja wiem, że Polonia była, przed Wiktorem, teraz już jest i będzie (pytanie czy na zawsze) bez Wiktora, ale gro ludzi na mecze chodziła właśnie dla tego Wiktora. Ja się od klubu nie odwracam, ale mam ogromny żal do Kanclerzy o tak koncertowe spi*rdolenie sprawy.

    Co do przyszłości, to nawet jak trafią do nas wymieniani zawodnicy na czele z Krzychem i Kaiem to i tak to nic nie zmieni, dopóki Dalton będzie "prowadził' drużynę. Ja bym mu nie powierzył do prowadzenia taczki z gnojem, a co dopiero zespół ligowy. Dla dobra wszystkich niech go ojciec mianuje dyrektorem ds. Twittera. Drugi z Daltonów niech pozostanie dyrektorem ds. Facebooka i wszyscy na tym skorzystają, a drużynę niech poprowadzi ktoś dorosły, Kryjom albo Bajerski.

    Moim zdaniem dopóki nie zmieni się to post PRL-owski myślenie i zarządzanie to my nie mamy najmniejszych szans na coś więcej niż PO w I lidze, wiecznie będziemy drugą Łodzią. Sytuację może zmienić nowy właściciel z myśleniem rodem z XXI wieku. W przeciwnym razie będzie z Polonią jak z tymi jajami w kawale. One zawsze biorą udział w r*chaniu, ale nigdy nie wchodzą...

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    Black Gryf (18-09-2023), Semen (18-09-2023)

  29. Powrót do góry    #5697
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Nie wiem. Jestem młody i Tomasza Golloba za swojego świadomego życia w Polonii nie pamiętam, ale... Ktoś się łudził, że Tomek będzie faktycznie działał w Polonii po tej przykrej kontuzji, jakby mu miało na tym klubie zależeć? Litości. Gość nawet zahaczył o Toruń. Moim zdaniem on miał i ma kompletnie wyebane w jakieś sentymenty itp. Protasiewicz to 100% Falubaz. Gollob? 25% Tarnów, 25% Gorzów, 25% Toruń, 25% C+.
    white&young

  30. Powrót do góry    #5698
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Obejrzałem wasz pożegnalny mecz 2024-świetny.
    Dużo narzekacie na zawodników, ale oni dzisiaj naprawdę jeździli nieźle, walczyli. Widowisko godne PO.
    Zawodnicy świetni, prezes i menago zaybiści ...tylko wyników brak

  31. Powrót do góry    #5699
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Nie wiem. Jestem młody i Tomasza Golloba za swojego świadomego życia w Polonii nie pamiętam, ale... Ktoś się łudził, że Tomek będzie faktycznie działał w Polonii po tej przykrej kontuzji, jakby mu miało na tym klubie zależeć? Litości. Gość nawet zahaczył o Toruń. Moim zdaniem on miał i ma kompletnie wyebane w jakieś sentymenty itp. Protasiewicz to 100% Falubaz. Gollob? 25% Tarnów, 25% Gorzów, 25% Toruń, 25% C+.
    Jeszcze Grudziądz. Tomasz nie robi nic w Polonii, ale nie wiem też czy nadal pobiera kasę, bo może być tak, że on już nawet nie "pełni" funkcji dyrektora - trzeba by zapytać JK.

    Lada dzień wypadną trupy z szafy, bo klub jest ostro zadłużony, a wszystkie śmierdzące tematy były odwleczone do momentu rozstrzygnięcia zmagań ligowych.

  32. Powrót do góry    #5700
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Ostro zadłużony? Daj jakieś potwierdzenie, bo budżet był zbudowany na realnych finansach, frekwencja dopisywała, punktówki nie były kosmiczne w meczach

  33. Powrót do góry    #5701
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Nie był. Już poprzedni rok był na minusie. Jurek mówi o transaprntności, ale tylko mówi.

    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Ostro zadłużony? Daj jakieś potwierdzenie, bo budżet był zbudowany na realnych finansach, frekwencja dopisywała, punktówki nie były kosmiczne w meczach
    Punktówki to nie wszystko. Kwoty za podpis, premie, mieszkania dla synów. Co ?
    co?

    Już przed sezonem slyszałem, że podczas spotkań JK więcej wyliczał dlaczego nie stać nas na ekstraligę. Teraz widzę, ze co by sie nie dzialo to nie chcieliśmy awansować.

  34. Powrót do góry    #5702
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Lada dzień wypadną trupy z szafy, bo klub jest ostro zadłużony, a wszystkie śmierdzące tematy były odwleczone do momentu rozstrzygnięcia zmagań ligowych.
    Poważne oskarżenia. Rozumiem, że masz dowody? Inaczej radzę ci uważać z pomówieniami. Szczególnie, że są one bardzo mało wiarygodne.

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    Mihalo (18-09-2023), chrzan (18-09-2023)

  36. Powrót do góry    #5703
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Poważne oskarżenia. Rozumiem, że masz dowody? Inaczej radzę ci uważać z pomówieniami. Szczególnie, że są one bardzo mało wiarygodne.
    Wszystko to info zasłyszane od ludzi związanych z klubem, będących blisko czy sponsorów. Przecież nikt nie przyniesie papierów - zobacz tyle i tyle, bo mamy wyciąg z konta.

  37. Powrót do góry    #5704
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Ostro zadłużony? Daj jakieś potwierdzenie, bo budżet był zbudowany na realnych finansach, frekwencja dopisywała, punktówki nie były kosmiczne w meczach
    Nie dam Ci potwierdzenia w papierach. Wiem z dobrego źródła, że klub jest 3 bańki na minusie (to są w większości pożyczki, nie względem zawodników). Jak miasto zmniejszy dotacje to tej dziury nie zasypiemy przez kolejne lata.

    Lada dzień to wypłynie i Jurek będzie musiał to jakoś skomentować.

  38. Powrót do góry    #5705
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Punktówki to nie wszystko. Kwoty za podpis, premie, mieszkania dla synów. Co ?
    co?
    Bzdura... Klub jest własnością JK. Czy zadłużyłby klub aby kupić synkom mieszkania? Przecież tak czy inaczej ten dług będzie musiał spłacić.

  39. Powrót do góry    #5706
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,878
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Bzdura... Klub jest własnością JK. Czy zadłużyłby klub aby kupić synkom mieszkania? Przecież tak czy inaczej ten dług będzie musiał spłacić.
    No tu bym taki pewny nie był. Ogłosi upadłość i co mu zrobisz ? Albo ogłosi apel do lokalnego środowiska aby zrobili ściepę na Polonię.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    kitas (18-09-2023)

  41. Powrót do góry    #5707
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Jak miałby na 3 miliony złotych zadłużyć swój klub?


    Gdyby nie było płacone zawodnikom to by odmówili startów.

    Przy budżecie klubu na poziomie 5-6 milionów(?) miałby zadłużyć na 3 bańki?
    Nierealne


    Mam nadzieję, że to jakiś fejk i chodzi tylko o to, że niektórzy sponsorzy spózniaja sie z wypłatą i do listopada bedzie uregulowane to co zazwyczaj jest uregulowane.

  42. Powrót do góry    #5708
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Bzdura... Klub jest własnością JK. Czy zadłużyłby klub aby kupić synkom mieszkania? Przecież tak czy inaczej ten dług będzie musiał spłacić.
    Albo ogłosić bankructwo. Może też sprzedać klub komuś kto weźmie długi ze sobą.
    Teraz połączmy te kropki z tym jak długo i jak trwały rozmowy odnośnie przejęcia klubu.

  43. Powrót do góry    #5709
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Kto mu te 3 mln pożyczył?

  44. Powrót do góry    #5710
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Jak miałby na 3 miliony złotych zadłużyć swój klub?


    Gdyby nie było płacone zawodnikom to by odmówili startów.
    Ja nie napisałem, że zawodnicy nie mieli płacone. Zobowiązania (kredyty) nie oznaczają, że w kasie jest -3mln zł. Zresztą tak jak ktoś tutaj napisał, to nie powstało tylko w tym sezonie.
    Nie mam żadnego interesu żeby kłamać, tak jak Wy od dziecka jestem kibicem Polonii, mój ojciec przez kilka lat (włącznie z tym sezonem - ostatnim już) sponsorował klub. Ale jemu też się już przelała czara goryczy.

  45. Powrót do góry    #5711
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,878
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Jak miałby na 3 miliony złotych zadłużyć swój klub?


    Gdyby nie było płacone zawodnikom to by odmówili startów.

    Przy budżecie klubu na poziomie 5-6 milionów(?) miałby zadłużyć na 3 bańki?
    Nierealne


    Mam nadzieję, że to jakiś fejk i chodzi tylko o to, że niektórzy sponsorzy spózniaja sie z wypłatą i do listopada bedzie uregulowane to co zazwyczaj jest uregulowane.
    Zadajesz śmieszne pytania. Oczywiście ja nie mam pojęcia czy JK zadłużył klub, ale z tego co koledzy wyżej pisali, to takie zadłużenie nie wynika z jednego sezonu. Ale zazwyczaj jest ono generowane na przestrzeni kilku sezonów. I co z tego, że płacił zawodnikom ? Mógł przecież zaciągać jakieś pożyczki w bankach czy firmach, którymi opłacał zawodników. Może liczył, że jak zainwestuje w Polonię i awansuje do SE to te zadłużenie spłaci kasą ze SE. Dostałby 6,5 mln i mógłby to spłacić. Pewnie zwiększyłyby się też wpływy od sponsorów gdyby była SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #5712
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piterr23 Zobacz posta
    Odnosnie Tomka - czy tylko ja mam wrazenie, ze on czesto negatywnie wypowiada sie o Bydgoszczy? Ze bardziej jakby wspiera druzyny przeciwne? Nie czaje. Mamy goscia, ktory byl królem na tym torze. Czlowiek nietykalny. Po 1 biegu umial rozczytac jak sie tu jedzie. Czy nie powinien on w meczach Polonii i na treningach pokazywac co i jak sie tu jedzie w zaleznosci od warunkow? Czy w zaleznosci od toru nie powinni jakicjs pacholkow stawiac na torze i by kazdy trenowal wg konkretnej lini jazdy? Serio Jurek z Tomkiem niby zyje super, a pomocy nie bylo nigdy. Szkoda
    nie tylko ty masz takie wrażenie. cały czas jakby gdzieś żywił jakiś żal do Bydgoszczy. hitem było w zeszlym roku, jak Miedziak, czy ktoś tam wystrzelił w kosmos na wysokich krawęznikach,a ten nasyłał komisarzy, na... "swoj" tor
    pomidor

  47. Powrót do góry    #5713
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2023
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    402
    Podziękowania: 20 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zadajesz śmieszne pytania. Oczywiście ja nie mam pojęcia czy JK zadłużył klub, ale z tego co koledzy wyżej pisali, to takie zadłużenie nie wynika z jednego sezonu. Ale zazwyczaj jest ono generowane na przestrzeni kilku sezonów. I co z tego, że płacił zawodnikom ? Mógł przecież zaciągać jakieś pożyczki w bankach czy firmach, którymi opłacał zawodników. Może liczył, że jak zainwestuje w Polonię i awansuje do SE to te zadłużenie spłaci kasą ze SE. Dostałby 6,5 mln i mógłby to spłacić. Pewnie zwiększyłyby się też wpływy od sponsorów gdyby była SE.
    Jprd ten debil znow zaczyna, co prawda nie wiem jak jest w danym klubie, ale sobie pospekuluje bo przeciez ja wiem wszystko i moje chore domysly musza byc prawdziwe.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jptorun za jego przydatny post!

    rogal1979 (18-09-2023)

  49. Powrót do góry    #5714
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Jak pisałem wczoraj - postaram się o własną ocenę naszych zawodników w tym sezonie.
    Na początek Daniel Jeleniewski - wielki pechowiec tego sezonu. Ciężko go oceniać na przestrzeni całego sezonu, bo kontuzja była bardzo długo. Tyle ile zdążył odjechać spotkań to było...dość średnio. Kilka meczów wyszło, gdzie ten wynik na prawdę był sensowny, ale kilka też totalna klapa. I to w meczach u siebie. Niestety, ale w mojej opinii Daniel nie pasuje do drużyny, która ma aspiracje w I lidze. Mam jednak nadzieję, że wróci do zdrowia, a i do ścigania również.
    David Bellego - co tu dużo mówić. Największa klapa tego sezonu. Nie rozumiem co się z nim stało, bo odchodząc do Leszna był w topie I ligi (nawet jeśli wziąć pod uwagę, że kontuzja zakłamała jego wyniki). Niemniej największe rozczarowanie sezonu wg mnie, jeśli chodzi o zawodników w I lidze.
    Szymon Szlauderbach - no cóż...nikt chyba nie spodziewał się po nim fajerwerków. Nasz tor wybitnie mu nie leżał, ale też za porażkę należy uznać fakt, że przez cały sezon nie było widać progresu. Do tego mając w teamie Okonia, który też u nas przecież jeździł. Niemniej na wyjazdach jechał całkiem całkiem, z kilkoma na prawdę dobrymi wyskokami. Nie mam do niego specjalnie pretensji, jechał na poziomie jaki do niego pasuje i tyle. Po prostu to za słaby zawodnik do drużyny, która chce walczyć o awans. W II lidze myślę, że się odnajdzie.
    Kenneth Bjerre - drugie z rozczarowań. Co prawda pod koniec sezonu coś tam zaczął jechać, ale względem poprzedniego sezonu bardzo duży zjazd. Przez cały sezon miał problem z wygrywaniem biegów - liderzy rywali byli ponad jego siły. I mimo, że decyzja o przedłużeniu z nim kontraktu na sezon 2023 się broniła, to wg mnie pojechał zdecydowanie za mało względem tego, czego od niego oczekiwano. W Rybniku totalna padaka, która jest jednym z elementów świadczących o naszej porażce, a to jak się wczoraj z Bellego dali zrobić po szerokiej to tylko potwierdzenie obrazu słabości Kennetha w tym sezonie.
    Andreas Lyager - niby latawiec, robi dużo wiatru i wszędzie go widać, ale jest totalnie niepewny. Tak jak największy szał na S2 robił latając pod płotem tak kompletnie zapomniał, żeby tamtędy jeździć. Szeroka niesie, a on do kredy. To samo co w SEC robił w spotkaniu z ROWem. Niepojęte. A i tak wydawał się najrówniejszym zawodnikiem (z seniorów) w naszej drużynie. Z tym, że zdecydowanie i tak za słabym, bo podobnie jak Bjerre - miał problem z wygrywaniem z liderami rywali.
    Mateusz Szczepaniak - kontraktowany w trakcie sezonu jako wzmocnienie (też z powodu kontuzji Daniela), które miało nas zbliżyć do Falubazu. I pod tym kątem jeśli mam być szczery trochę zawiódł. I można powiedzieć, że na domowym torze jechał bardzo dobrze, tutaj nie ma się co przyczepić, tak wyjazdy to była tragedia, bo nawet Basso ugrał lepszą średnią wyjazdową. Niemniej to nadal jedyny zawodnik z seniorskiej kadry, którego można zostawić na kolejny sezon. O dziwo to on był tym, który dał nam jakąś nadzieję, na przejście ROWu, bo w obu spotkaniach pojechał na wysokim poziomie.

    Olivier Buszkiewicz - nie żebym miał jakieś pretensje do tego chłopaka, bo zwłaszcza jak się ma za partnera Wiktora to o punkty trudniej, jednak to taki junior zapchajdziura. Jeśli dobrze pamiętam, to wczoraj wygrał swój pierwszy bieg w tym sezonie. Oczywiście to jest znów pokłosie tego, że zanim on wchodził w drugi łuk, to Wiktor już był na linii meta-start i z reguły rywalizował o 1 pkt z juniorem rywali. To taki junior, że czy będzie on, czy inny podobny wynalazek to nie zrobi różnicy dla drużyny.
    Bartek Nowak - ciężko oceniać. W Rybniku pojechał nieźle, wczoraj udał mu się jeden wyścig, potem był tłem. Biorąc pod uwagę, że odkupił sprzęt od Protasa, zaplecze finansowe ma niezgorsze (jak na juniora w I lidze), to bez szału. Ale to w sumie chyba taki sam poziom jak Buszkiewicz.
    Basso - spodziewaliśmy się wszyscy więcej, to na pewno. O dziwo, jak wspomniałem wyżej - średnią wyjazdową miał lepszą niż Szczepaniak. Co nie znaczy, że dobrą. Niestety wykorzystywany był w sposób tragiczny. I wcale mnie nie dziwi, że już się zdążył dogadać z innym pracodawcą. Z jednej strony szkoda, bo coś tam mógłby jeszcze pokazać, zwłaszcza gdyby dostał pełny sezon. No, ale jeśli patrzyć sucha na bieżące wyniki, to faktycznie nie czuć straty.

    Wiktora Przyjemskiego nie sposób oceniać, bo był w tym sezonie kosmiczny. Wielka szkoda, że tracimy tego juniora, ale to nie jego wina, że zrobiono z niego konia pociągowego, a reszta drużyny przy nim wyglądała jak półamatorzy.

    Jurek Kanclerz - przede wszystkim przegrał ten sezon jakiś rok temu, kiedy odpuścił zawodników, o których należało walczyć, a ściągnął tych, którzy się nie sprawdzili, licząc na to, że u nas będą dobrze jeździć i dodając sobie do tego sentyment kibiców. Niewykorzystanie potencjału jaki przez 2 lata dawała obecność Wiktora (nie liczę tego pierwszego połowicznego sezonu) jest niepoważne. Chwalenie się ilością sponsorów, bez informowania kibiców jak wygląda budżet klubu to żart. A informacja o tym, że w klubie tylko 2 osoby są na umowie, z czego jedna to syn to jakaś kpina. Kto o zdrowych zmysłach przyznaje się do zatrudniania większości pracowników na śmieciówkach?

    Krzysztof Kanclerz - obraz nędzy i rozpaczy jaką prezentowała ta drużyna. Chłop taktycznie jest w przedszkolu, a do tego robi idiotę z siebie i kibiców swoimi wypowiedziami. Pomimo słabizny ze strony większości drużyny to w nim widzę głównego winowajcę za mierność jaką Polonia przez cały sezon prezentowała. Zmiany należy zacząć od tego człowieczka, bo mam wrażenie, że Falubaz mając go w parkingu też by tej ligi nie wygrał.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    artek1970 (18-09-2023), rogal1979 (18-09-2023)

  51. Powrót do góry    #5715
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mnie powyższa ocena nie dziwi wcale. W sensie - nie dziwi mnie, że ci zawodnicy pojechali w 2023 jak pojechali i słusznie ich w ten sposób oceniono.

    Ludzie, przecież Jeleniewski, Szlauderbach, Bellego i duński duet bez Przyjemskiego to skład na poziomie Poznania. To, że junior wystrzelił mimo maksymalnie idiotycznych zmian w kolejnych meczach to i tak spory sukces. Szczepaniak jest odpowiednim zawodnikiem w drużynie walczącej o awans no ale jego obecność to splot przypadków a nie zaplanowane działanie.

    Ten wasz zarząd to się zna na żużlu tak samo jak zielonogórski zatrudniający murzyna i paru innych na spadek z SE.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Eneasz (18-09-2023)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •