Strona 104 z 158 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106114154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,636 do 4,680 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4636
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Dlaczego na siłę stawiamy na 3 obcokrajowcow? Osobiście wolałbym zamiast Berge postawić na Buczkowskiego i jechać 2 Polakami.

    1. Bjerre
    2. Lyager
    3. Buczkowski
    4. Basso
    5. Szczepaniak
    6. Lewandowski
    7. Buszkiewicz

    W składzie z Jasińskim chłopak będzie musiał na siłę odjechać 4 biegi bo już nie będzie Wiktora który mógłby go zastąpić.
    Polonia Bydgoszcz

  2. Powrót do góry    #4637
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ale jak zz za juniora? no chyba że juniora wstawisz pod seniorskie numery i wtedy jak ma najwyższą średnią to zz.


    no chyba że seniorzy mają za niego jeździć w biegu juniorskim
    No oczywiście, że wówczas byłby wstawiony jako senior do składu.

    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Dlaczego na siłę stawiamy na 3 obcokrajowcow? Osobiście wolałbym zamiast Berge postawić na Buczkowskiego i jechać 2 Polakami.

    1. Bjerre
    2. Lyager
    3. Buczkowski
    4. Basso
    5. Szczepaniak
    6. Lewandowski
    7. Buszkiewicz

    W składzie z Jasińskim chłopak będzie musiał na siłę odjechać 4 biegi bo już nie będzie Wiktora który mógłby go zastąpić.
    Klub tak stawia. Też uważam, że dwóch polskich seniorów ma większy sens taktyczny. Ale z drugiej strony patrząc na to, kto za tę taktykę odpowiada, to może lepiej, że opcji jest mniej?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #4638
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Wszyscy tutaj tak tego Lewandowskiego wsadzają do nas na juniorke, w ogóle Toruń chce się go pozbyć? Był jakiś temat jego startów u nas w przyszłym sezonie? Czy to takie wróżenie z fusów?

  4. Powrót do góry    #4639
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2020
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Z Nikim Pedersenem są zaawansowane rozmowy. Z Berge może być zmyła. Albo opcja rezerwowa.

  5. Powrót do góry    #4640
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Wszyscy tutaj tak tego Lewandowskiego wsadzają do nas na juniorke, w ogóle Toruń chce się go pozbyć? Był jakiś temat jego startów u nas w przyszłym sezonie? Czy to takie wróżenie z fusów?
    Tak. Będą mieli swoich własnych juniorów i Lewy jest im zbędny. Za duży koszt generuje na bycie rezerwowym.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #4641
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2022
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Jesli bylaby 1 liga to Buczek to powinien byc priorytet (przy braku WP i jezdzenie Jasinskim to bedzie bieda niesamowita).
    Buczek
    Szczepan
    Basso albo jakis obiecujacy U24
    Bjerre
    Berge albo ktos kto lubi nasz tor
    Lewy(fajnie byloby go sciagnac bo w 1 lidze moglby robic cos)
    Buszkiewicz

    Z Jasinskim bedzie ciezko strasznie z taktyka, bo nikt go nie bedzie mogl zastepowac chyba ze Lewy by wystrzelil
    Ale ale walczymy o ekstra

  7. Powrót do góry    #4642
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez manetkagazu Zobacz posta
    Z Nikim Pedersenem są zaawansowane rozmowy. Z Berge może być zmyła. Albo opcja rezerwowa.
    Kurde inwestujemy w NP?? Z mojego punktu to jeszcze gorzej niż Zagar....

    Perspektywa składu na I ligę z tego co piszą media wygląda tak sobie,

    Aby się liczyć w walce o awans to w takiej drużynie jak nasza musi być dwóch mocnych młodzieżowców
    "Mamy 13. wyścig, tor twardy, a szukanie odpowiedniego miejsca startowego przypomina szukanie drzwi do lasu" ... Dołek ...

  8. Powrót do góry    #4643
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    No cóż...Nicki wg mnie obroni się wynikiem. Chociaż chłopa nie trawię prawie tak jak KK. Jeśli to by się potwierdziło to kibicowsko będzie dla mnie trudny sezon.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #4644
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Wynik wynikiem, tylko czy Nick będzie narażał zdrowie dla dobra PB. Ja mam duże obawy co do jego skutecznej jazdy., czy w pewnym momencie powie pas..
    "Mamy 13. wyścig, tor twardy, a szukanie odpowiedniego miejsca startowego przypomina szukanie drzwi do lasu" ... Dołek ...

  10. Powrót do góry    #4645
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2022
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Przy obecnej formule gdzie o awansie decyduje final i zakladamy, ze spotkamy sie w nim z Wilkami Krosno, wyobrazcie sobie ze Nicki po jednym biegu mowi ze na tym torze nie jedzie. W lidze na pewno by sobie poradzil, ale przy budowaniu skladu trzeba spojrzec w dalszej perspektywie. Wg mnie Nicki sam sobie strzelil w kolano tymi fochami i markowaniem defektow. Plus to na pewno bedzie najwyzszy kontrakt w lidze.

  11. Powrót do góry    #4646
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Skoro są środki na to, żeby zakontraktować grajka pokroju Nickiego, to mimo wszystko uważam, że można by je było spożytkować lepiej. Chociażby na Buczka i może Hurysza, albo Buczka i tego wspomnianego Berge w miejsce Bjerre/Lyager.

  12. Powrót do góry    #4647
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Znając Jurka to jeśli ma zakontraktować kogoś takiego jak Nicki, to raczej ma na to dodatkową pomoc konkretnego sponsora. Jakby nie patrzeć to nadal jest duże nazwisko, potencjalnie gwiazda i dominator ligi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #4648
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Lyager
    KK
    Buczek
    Berge
    Basso
    Lewy
    Buszkiewicz
    Dul/Curzytek

    Swoją drogą Szlauderbach jedzie lepszy sezon niż Szczepaniak.

  14. Powrót do góry    #4649
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Swoją drogą Szlauderbach jedzie lepszy sezon niż Szczepaniak.
    Ta, o całe 0,027 pkt na bieg.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Wertyfie (10-04-2024)

  16. Powrót do góry    #4650
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Mnie jeszcze zastanawia postać Basso, dużo sobie po nim obiecałem, ale jakoś bym za bardzo o niego nie walczył, może się mylę ale w jego wieku Lyager był dużo lepszy. Jakoś Benjamin mnie nie przekonuje.
    "Mamy 13. wyścig, tor twardy, a szukanie odpowiedniego miejsca startowego przypomina szukanie drzwi do lasu" ... Dołek ...

  17. Powrót do góry    #4651
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Lyager
    KK
    Buczek
    Berge
    Basso
    Lewy
    Buszkiewicz
    Dul/Curzytek

    Swoją drogą Szlauderbach jedzie lepszy sezon niż Szczepaniak.
    Ja Ci kurde dam proponowanie składu z KK. Idź Pan i się zastanów nad sobą.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #4652
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Kasprzak Nicki xDDDDD

    Jeszcze dajcie Jacka Golloba i Grega Walaska

    Dramat dramatem popędza

    Dawać furę pieniędzy na gościa, który w każdej chwili może zakończyć karierę plus rudego co nie czuje już żużla skutecznie zraziło by do przyjścia na stadion.

    Czugunow xD kolejna panienka z pomalowanymi pazurami na czarno



    Czy ktoś w końcu zrozumie, że potrzebujemy zawodników co chcą i czują się na tym samym przygotowanym torze i potrafią współpracować na nim?

    Nicki
    Kasprzak
    Czugunow

    To indywidualiści, którzy siedzą w boksie, rzucają fochami i nie ma team spirytus z nimi w składzie.

    Oby z Wiktorem było dobrze. Jeśli znow nam się nie uda wejść do finału przez kontuzje to wielki żal.

  19. Powrót do góry    #4653
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Panowie
    Jak już mamy kiblować w tej I lidze, to postawmy na walczaków, którzy nie wożą się na "trupie".

    Buczek
    Lyager
    Szczepan
    Huckenbeck
    Basso
    Buszkiewicz
    Hurysz

  20. Powrót do góry    #4654
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2014
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Coś więcej na temat stanu Wiktora?
    Mam przeczucie, że to koniec sezonu dla niego

  21. Powrót do góry    #4655
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2022
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez arturmansfield Zobacz posta
    Przy obecnej formule gdzie o awansie decyduje final i zakladamy, ze spotkamy sie w nim z Wilkami Krosno, wyobrazcie sobie ze Nicki po jednym biegu mowi ze na tym torze nie jedzie. W lidze na pewno by sobie poradzil, ale przy budowaniu skladu trzeba spojrzec w dalszej perspektywie. Wg mnie Nicki sam sobie strzelil w kolano tymi fochami i markowaniem defektow. Plus to na pewno bedzie najwyzszy kontrakt w lidze.
    Oby Kanclerze przeczytali co napisales. Co z tego, ze bedzie robic po 13pkt jak przyjda finaly i po 1 biegu powie, ze nie jedzie i sezon w *****. No Pedersen jest juz za stary.

  22. Powrót do góry    #4656
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Moje grono zawodników chcących i walczących jest coraz mniejsze. Odpadli Lebiediew i Loktajew. Wyciągnięcie Huckenbecka z Landshut to mission impossible. Z Klindtem po tym dzwonie może być bardzo różnie, i nie wiem czy to ryzyko się opłaci. Jest ten przymierzany do nas Berge. On byłby spoko, ale nie w zestawieniu proponowanym wczoraj (z Lyagerem i Bjerre). Ciekawe czy w klubie ktoś pomyślał w ogóle o Madsie Hansenie? Jemu do eligi chyba aż tak się nie pali, a rozwija się całkiem prawidłowo. Przy odrobinie farta to mógłby być mocny punkt na lata.

  23. Powrót do góry    #4657
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    9) N.Pedersen
    10) W.Jasiński
    11) K.Bjerre
    12) M.Szczepaniak
    13) K.Buczkowski
    14) K.Lewandowski/ O.Hurysz
    15) o.Buszkiewicz

    Taki skład jest mocno brany pod uwagę jeśli nie będzie awansu ..tak rzeczywiście "mówią" w firmie Abramczyk nie mylić w klubie więc kto go tam wie ;

  24. Powrót do góry    #4658
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Po tym co ostatnio wyprawiał Pedersen to nie powinien znaleźć zatrudnienia w żadnym klubie. Niestety, zawodników chcących jeździć w lewo wciąż brakuje więc pewnie ktoś się znowu da nabrać na emeryta z przebrzmiałym nazwiskiem. Podobnie z Cysiem "sprzęt zawiódł/tor nie ten/pogoda nie dopisała" Kasprzakiem. Jeden i drugi dostaną gwiazdorskie kontrakty pewnie.

    Skoro Kanclerz i tak pozoruje tylko próby awansu, bo cała rodzinka ma ciepłe posadki to niech chociaż ten skład będzie z młodych walecznych. Wolę oglądać szarpiącego Lyagera niż Nickiego markującego defekty.

  25. Powrót do góry    #4659
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Problem polega na tym że walczący Lyager w 1 lidze nawet nie zbliża się do średniej markującego defekty Nickiego w ekstralidze.

  26. Powrót do góry    #4660
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez FanPolonia Zobacz posta
    Coś więcej na temat stanu Wiktora?
    Mam przeczucie, że to koniec sezonu dla niego
    Jeśli Wiktor miałby po tym dzwonie zakończyć sezon, to utwierdzam się w przekonaniu, że dla niego za wcześnie na jazdę w ekstralidze.
    Oczywiście to moja opinia i zdaję sobie sprawę, że jestem w mniejszości

    Bez niego te mecze z ROW-em nie miałyby już żadnego znaczenia.

  27. Powrót do góry    #4661
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Nie jest jednak powiedziane, że w zespole z Grodu Bachusa zostanie Krzysztof Buczkowski. - Dużo się o tym mówi, a w sumie, to co ja mogę powiedzieć. Jestem wszędzie pomijany, więc nie wiem, jak to będzie. Jestem umówiony na rozmowę, a co z tego wyniknie, to zobaczymy. Koncentruję się na ostatnich meczach - powiedział w rozmowie z portalem wzielonej.pl.

    Z naszych informacji wynika, że Buczkowski jest na liście życzeń m.in. Cellfast Wilków Krosno i Arged Malesy Ostrów. - Rozmawiałem z jednym prezesem - przyznał otwarcie Buczkowski.

    Zaraz dowiemy się od Fana Krosna, że to właśnie z ich prezesem rozmawiał. Na Jerzego to raczej nie ma co liczyć, więc kto wie czy to nie jest prawda.

    A tak to wygląda według wiedzy SF

    http://www.sportowefakty.wp.pl/zuzel...iaz-do-wziecia

  28. Powrót do góry    #4662
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Nie jest jednak powiedziane, że w zespole z Grodu Bachusa zostanie Krzysztof Buczkowski. - Dużo się o tym mówi, a w sumie, to co ja mogę powiedzieć. Jestem wszędzie pomijany, więc nie wiem, jak to będzie. Jestem umówiony na rozmowę, a co z tego wyniknie, to zobaczymy. Koncentruję się na ostatnich meczach - powiedział w rozmowie z portalem wzielonej.pl.

    Z naszych informacji wynika, że Buczkowski jest na liście życzeń m.in. Cellfast Wilków Krosno i Arged Malesy Ostrów. - Rozmawiałem z jednym prezesem - przyznał otwarcie Buczkowski.

    Zaraz dowiemy się od Fana Krosna, że to właśnie z ich prezesem rozmawiał. Na Jerzego to raczej nie ma co liczyć, więc kto wie czy to nie jest prawda.

    A tak to wygląda według wiedzy SF

    www.sportowefakty.wp.pl/zuzel/1079101/gielda-transferowa-1-ligi-zuzlowej-najwieksze-nazwiska-wciaz-do-wziecia
    To bzdury konkretne piszą szczególnie Puka.. mało wie i taka prawda.

  29. Powrót do góry    #4663
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    tak rzeczywiście "mówią" w firmie Abramczyk nie mylić w klubie więc kto go tam wie ;
    A zgodnie z Twoją wiedzą to gdzie teraz zapadają decyzje dotyczące ogólnie klubu, jak i polityki transferowej. Na Sportowej czy na Inflanckiej?

  30. Powrót do góry    #4664
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    A zgodnie z Twoją wiedzą to gdzie teraz zapadają decyzje dotyczące ogólnie klubu, jak i polityki transferowej. Na Sportowej czy na Inflanckiej?
    Nie wiem gdzie, ale info Puki też się nie sprawdza co pokazały transfery Lebiediewa i Pawlickiego..to co on mówił w kolegium żużlowym a co się dokonało bądź dokonuje.. gość strzela i kręci..w firmie Abramczyk wśród pracowników różne informacje chodzą i także te,że najbardziej brani pod uwagę dziś są Nicki, Buczek i Jasiński wśród nowych zawodników seniorskich, ale nic nie jest dograne bo... wciąż walczą o awans i Abramczyki bardzo tego chcą są żądni awansu a jak będzie to nie wie nikt tak naprawdę!

  31. Powrót do góry    #4665
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Nie wiem gdzie, ale info Puki też się nie sprawdza co pokazały transfery Lebiediewa i Pawlickiego..to co on mówił w kolegium żużlowym a co się dokonało bądź dokonuje.. gość strzela i kręci..w firmie Abramczyk wśród pracowników różne informacje chodzą i także te,że najbardziej brani pod uwagę dziś są Nicki, Buczek i Jasiński wśród nowych zawodników seniorskich, ale nic nie jest dograne bo... wciąż walczą o awans i Abramczyki bardzo tego chcą są żądni awansu a jak będzie to nie wie nikt tak naprawdę!

    Tylko problem w tym, że Buczkowski was nie bierze pod uwage i to nie moja opinia. Nawet jedna osoba tu z forum pisała, że Buczkowski nie przyjdzie ze względu na prezesa, bo ostatnio oferta prezesa była zenujaca dla nie go. Do tego gwizdy kibiców i pogróżki kibica Polonii zrobiły swoje. Dla Krosna Buczkowski jest kluczowym zawodnikiem i Krosno go nie odpuści, dzis usłyszałem, ze jest tyle hajsu, że są wstanie przelicytować kazdego i dac 2 razy tyle. Podobno Krosno sie już nie patyczkuje i jedzie po bandzie z kasa i ofertami.
    Prezes Lesniak wypowiedział się, że czeka na to kto bedzie w beniaminku, Ci ktorzy się nie zmieszczą idą do Krosna.
    Ostatnio edytowane przez Fan Wilków Krosno ; 01-09-2023 o 16:00

  32. Powrót do góry    #4666
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Tylko problem w tym, że Buczkowski was nie bierze pod uwage. Nawet jedna osoba tu z forum pisała, że Buczkowski nie przyjdzie ze względu na prezesa. Dla Krosna Buczkowski jest kluczowym zawodnikiem i Krosno go nie odpuści, dzis usłyszałem, ze jest tyle hajsu, że są wstanie przelicytować kazdego i dac 2 razy tyle. Podobno Krosno sie już nie patyczkuje i jedzie po bandzie z kasa i ofertami.
    Prezes Lesniak wypowiedział się, że czeka na to kto bedzie w beniaminku, Ci ktorzy się nie zmieszczą idą do Krosna.
    To jeśli Krosno ma tyle hajsu, niech może zakupią normalny tor.
    !Adrian walcz!

  33. Powrót do góry    #4667
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    To jeśli Krosno ma tyle hajsu, niech może zakupią normalny tor.
    I pisze to gostek z Torunia, hahaha To jakby złodziej mówił drugiemu zeby nie kradł.

  34. Powrót do góry    #4668
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    104
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Ale Toruń nie ma problemu z torem ... no może poza zawodnikami Apatora

  35. Powrót do góry    #4669
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    dzis usłyszałem, ze jest tyle hajsu, że są wstanie przelicytować kazdego i dac 2 razy tyle.
    Na szczęście w życiu nie o wszystkim decydują pieniądze

  36. Powrót do góry    #4670
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    Ale Toruń nie ma problemu z torem ... no może poza zawodnikami Apatora
    A Sawina za co został zawieszony, za ładny usmiech???

    ,,Mecz For Nature Solutions Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa wzbudzał wiele emocji długo po jego zakończeniu. Goście mieli spore zastrzeżenia do stanu toru. I faktycznie, nawierzchnia była bardzo wymagająca i nierówna. Sami gospodarze za to zresztą drogo zapłacili, bo w arcyważnym wyścigu 13. stracili po upadku Roberta Lamberta.

    ,,Podobnego zdania była Komisja Orzekająca Ligi, która zajęła się tematem. Uznano, że nawierzchnia nie zapewniała płynnej jazdy i możliwości wyprzedzania na całej długości i szerokości. Podkreślono również, że w niektórych miejscach – w szczególności na wyjściu z pierwszego łuku – z powodu tworzących się kolein i nierówności zanotowano upadki zawodników.

    Akurat Krosno może sie jeszcze tłumaczyc pogoda (bo prawie zawsze przed meczami padało, Krosno jest w takiej strefie) i pracami ciezkimi przez 5 miesiecy na stadionie.

    A czym się wytłumaczy Toruń przy krytym torze???

    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Na szczęście w życiu nie o wszystkim decydują pieniądze
    Może w innych sprawach nie. Jesli chodzi o zużel, tak.

  37. Powrót do góry    #4671
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Jak chcecie 2xPL senior w składzie to kto lepszy od KK za tą samą kasę?

  38. Powrót do góry    #4672
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Może w innych sprawach nie. Jesli chodzi o zużel, tak.
    No dobrze, żeby nie psuć Ci humoru przyznam Ci rację. Jednak ci co mają troche więcej lat wiedzą o czym mówię.

  39. Powrót do góry    #4673
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    No dobrze, żeby nie psuć Ci humoru przyznam Ci rację. Jednak ci co mają troche więcej lat wiedzą o czym mówię.
    Masz racje, w tym sensie ze Buczkowski do Bydgoszczy ile by mu nie oferowali to nie przyjdzie. Zwłaszcza po ostatnim meczu, gwizdach i grozbach jednego z kibiców Polonii.

  40. Powrót do góry    #4674
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2023
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    O nie nagwizdali na niego, to już faktycznie nie ma się co łudzić. Gratulacje dobrego transferu.

    To taki Pedersen od 10 lat conajmniej już w Polsce jeździć nie powinien, bo na niego wszędzie gwiżdżą.

    Zayebiste kryterium...

  41. Powrót do góry    #4675
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2019
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Masz racje, w tym sensie ze Buczkowski do Bydgoszczy ile by mu nie oferowali to nie przyjdzie. Zwłaszcza po ostatnim meczu, gwizdach i grozbach jednego z kibiców Polonii.
    Gówno wiesz a się udzielasz Jakby Buczek dostał dobrą ofertę to mogliby na niego nawet w każdym meczu gwizdać i pewnie latałoby mu to koło tyłka.

  42. Powrót do góry    #4676
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Tajemniczy plan Kanclerza jest taki.
    Prowadzone są rozmowy tylko dot. składu pierwszoligowego.
    W przypadku awansu do elipy, robimy tylko jeden transfer - Pepe na dyrektora sportowego.
    Wraz z przyjsciem nowego dyrektora, cały matrix (kontakty, ustalenia, zawodnicy) idą za nim.
    Poza tym klub kupują nowi właściciele.
    Bez awansu (czyli na 90%) bawimy się dalej.

  43. Powrót do góry    #4677
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    A Sawina za co został zawieszony, za ładny usmiech???

    ,,Mecz For Nature Solutions Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa wzbudzał wiele emocji długo po jego zakończeniu. Goście mieli spore zastrzeżenia do stanu toru. I faktycznie, nawierzchnia była bardzo wymagająca i nierówna. Sami gospodarze za to zresztą drogo zapłacili, bo w arcyważnym wyścigu 13. stracili po upadku Roberta Lamberta.

    ,,Podobnego zdania była Komisja Orzekająca Ligi, która zajęła się tematem. Uznano, że nawierzchnia nie zapewniała płynnej jazdy i możliwości wyprzedzania na całej długości i szerokości. Podkreślono również, że w niektórych miejscach – w szczególności na wyjściu z pierwszego łuku – z powodu tworzących się kolein i nierówności zanotowano upadki zawodników.

    Akurat Krosno może sie jeszcze tłumaczyc pogoda (bo prawie zawsze przed meczami padało, Krosno jest w takiej strefie) i pracami ciezkimi przez 5 miesiecy na stadionie.

    A czym się wytłumaczy Toruń przy krytym torze???



    Może w innych sprawach nie. Jesli chodzi o zużel, tak.
    Gościu ochłoń. Wskakujesz ciągle z tą Waszą zayebistością, a jak coś nie gra to masz tylko usprawiedliwienia. Od KK'a to przejąłeś? Jak wszystko gra, to jesteście super, ale jak nie, to wina wszystkich i wszystkiego wkoło.
    A kto Wam bronił przygotować sensownie tor wcześniej? W sezonie poprzedzającym też z Waszym torem raz za razem były problemy, tyle, że nie było ELigi, która bardziej patrzy na ręce. Robicie kartoflisko raz za razem. Nawet na IMP nie potrafiliście toru przygotować. Więc nie pyerdol, że przez 5 miesięcy prac z torem w zimie nie byliście w stanie przygotować go porządnie w sierpniu, bo robisz z siebie błazna.

    Wszystkich przelicytujecie tak? Już przelicytowaliście o KK raz, powinno Was to nieco nauczyć. A jak chcecie przelicytować Buczka to proszę bardzo. Tylko kupcie mu miesięczny na pociąg, bo on nie lubi daleko dojeżdżać.
    K*rwa...nagwizdali na niego na stadionie...to się NIGDY I NIGDZIE nie dzieje, kiedy zawodnik rywali powoduje upadek miejscowego. No po prostu istne nowum w żużlu, pierwszy raz słyszę.
    Weź Ty się zastanów zanim zaczniesz klepać kolejne kocopoły, bo żal się robi, że trzeba coś takiego czytać.
    A jak Ci nie pasuje to zapraszam do wątku krośnieńskiego...a sorry...u Was ostatni wpis był w czerwcu... istna magia...

    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Nie jest jednak powiedziane, że w zespole z Grodu Bachusa zostanie Krzysztof Buczkowski. - Dużo się o tym mówi, a w sumie, to co ja mogę powiedzieć. Jestem wszędzie pomijany, więc nie wiem, jak to będzie. Jestem umówiony na rozmowę, a co z tego wyniknie, to zobaczymy. Koncentruję się na ostatnich meczach - powiedział w rozmowie z portalem wzielonej.pl.

    Z naszych informacji wynika, że Buczkowski jest na liście życzeń m.in. Cellfast Wilków Krosno i Arged Malesy Ostrów. - Rozmawiałem z jednym prezesem - przyznał otwarcie Buczkowski.

    Zaraz dowiemy się od Fana Krosna, że to właśnie z ich prezesem rozmawiał. Na Jerzego to raczej nie ma co liczyć, więc kto wie czy to nie jest prawda.

    A tak to wygląda według wiedzy SF

    www.sportowefakty.wp.pl/zuzel/1079101/gielda-transferowa-1-ligi-zuzlowej-najwieksze-nazwiska-wciaz-do-wziecia
    Same fakty
    Najprawdopodobniej, powinien, poszukuje, rozważani są, może pozostać, szanse ma, myśli o, kandydatem jest, szuka chętnych...takich zwrotów używają w tym "przecieku" Puka i Przyjaciele.
    Czyli samo gdybanie i powtarzanie plotek z forów.

    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    9) N.Pedersen
    10) W.Jasiński
    11) K.Bjerre
    12) M.Szczepaniak
    13) K.Buczkowski
    14) K.Lewandowski/ O.Hurysz
    15) o.Buszkiewicz

    Taki skład jest mocno brany pod uwagę jeśli nie będzie awansu ..tak rzeczywiście "mówią" w firmie Abramczyk nie mylić w klubie więc kto go tam wie ;
    Jeszcze jakby Abramczyk odkupił klub i był odpowiedzialny za prowadzenie trasferów to może i miałoby rację bytu. Chyba, że powie "masz tu Jurek 3 bańki na transfery, ogarnij temat". Inaczej to cóż...wątpię.
    I skład wygląda oczywiście dobrze, mimo, że Nickiego nie trawię i wolałbym go nigdy w Polonii nie oglądać. Ale też trzeba przyznać, że jemu się dobrze po S2 też jeździło z tego co pamiętam.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Scorpion (01-09-2023), never_mind (01-09-2023)

  45. Powrót do góry    #4678
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2023
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Tajemniczy plan Kanclerza jest taki.
    Prowadzone są rozmowy tylko dot. składu pierwszoligowego.
    W przypadku awansu do elipy, robimy tylko jeden transfer - Pepe na dyrektora sportowego.
    Wraz z przyjsciem nowego dyrektora, cały matrix (kontakty, ustalenia, zawodnicy) idą za nim.
    Poza tym klub kupują nowi właściciele.
    Bez awansu (czyli na 90%) bawimy się dalej.
    Jeśli to prawda o czym piszesz to tylko pokazuje, że Kanclerz nie chce mieć z ekstraliga nic wspólnego, więc dopóki ten biznes się kręci i się spina to wg mnie możemy się nie doczekać niczego w tym temacie, ani ekstraligi ani zmiany właściciela

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jeszcze jakby Abramczyk odkupił klub i był odpowiedzialny za prowadzenie trasferów to może i miałoby rację bytu. Chyba, że powie "masz tu Jurek 3 bańki na transfery, ogarnij temat". Inaczej to cóż...wątpię.
    I skład wygląda oczywiście dobrze, mimo, że Nickiego nie trawię i wolałbym go nigdy w Polonii nie oglądać. Ale też trzeba przyznać, że jemu się dobrze po S2 też jeździło z tego co pamiętam.
    To jest jedyne wyjście ale z zastrzeżeniem, że jeśli Abramczyk wyłożyłby na prawdę grubsza kaskę, to powinien mieć duuuuza kontrolę nad tą kasą i transferami

  46. Powrót do góry    #4679
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Bjerre po takim sezonie będzie musiał troche opuscic wymagania. Juz 1,5 mln za podpis nie dostanie

  47. Powrót do góry    #4680
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez SektorB Zobacz posta
    Jeśli to prawda o czym piszesz to tylko pokazuje, że Kanclerz nie chce mieć z ekstraliga nic wspólnego, więc dopóki ten biznes się kręci i się spina to wg mnie możemy się nie doczekać niczego w tym temacie, ani ekstraligi ani zmiany właściciela
    To tylko ironia. Ale jakby się Jurkowi trafił awans to Kanclerz z ręką w nocniku będąc, powinien pierwszy telefon wykonać do Pepe i spytać jak mu tam.
    A drugi do Abramczyka z informacją po ile teraz chodzą kluby w sklepach żużlowych.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •