Strona 7 z 158 PierwszyPierwszy ... 567891757107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #271
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,388
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Jakiś czas temu Przegląd Sportowy pisał o przyjściu Okonia do Sparty ale chyba nikt tego nie potwierdził.

  2. Powrót do góry    #272
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Samozwaniec Zobacz posta
    Niestety wiele osób tu się udzielających myśli że takiemu jeleniowi czy szyberdachowi można w każdej chwili powiedzieć-nara,mamy kogoś innego szukaj klubu.
    Czy ktoś ma jakieś info ze Okon będzie nie w teamie Szymona a wybrał pracę w Spracie Wrocław?Jak to prawda to będzie bardzo duża strata dla nas jak i Szyberdacha.
    To się nie mówi 'nara' ale stwarza warunki do walki o skład.

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Donald Trumpek za jego przydatny post!

    Mariusz (21-01-2023)

  5. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    No nie wiem.
    Bronić swojego kraju, najbliższych rozumiem,
    ale jechać na wojnę obcych narodów
    dodatkowo obu takich, które mordowały Polaków
    i dotąd w swej większości nie odczuwają z tego powodu choćby wstydu?
    Jestem na nie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Scorpion (21-01-2023)

  7. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No nie wiem.
    Bronić swojego kraju, najbliższych rozumiem,
    ale jechać na wojnę obcych narodów
    dodatkowo obu takich, które mordowały Polaków
    i dotąd w swej większości nie odczuwają z tego powodu choćby wstydu?

    Jestem na nie.
    Chłopie ocknij się, większość z Ukraińców nie ma pojęcia o czymś takim jak rzeź Wołyńska. Sowiecka oświata ich o tym nie uczyła.

    I nie jest to wojna tylko dwóch narodów, jest to wojna ruskiego zamordyzmu z wolnym światem. A takim jak ten gościu powinieneś dziękować tylko. Bo kto wie czy sam dzisiaj nie musiałbyś kopać okopów gdyby Ukraina padła w tydzień.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Ocknij się i zacznij myśleć, a nie łykać propagandę.
    Rosja Rosją, Stany Stanami a my znowu pchamy się w kłopoty.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  9. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Ocknij się i zacznij myśleć, a nie łykać propagandę.
    Rosja Rosją, Stany Stanami a my znowu pchamy się w kłopoty.
    Oj Semen, pyerdolisz kocopoły jak stary chłop na roli.

    Chyba lepiej, że się, jak już, napyerdalayą na Ukrainie, niż kacapy miałyby napyerdalać się z nami w Polsce ?

    Bow to, że by do tego doszło to ja nie mam żadnych wątpliwości. A ty wyskakujesz z jakąś propagandą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ...a ja mam,
    bo to Zachód naruszył podział na strefy wpływów, który ustalił pod koniec XX wieku z Moskwą.
    Szeroki temat.

    Dobra to nie miejsce na takie dyskusje.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Scorpion (21-01-2023)

  12. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...a ja mam,
    bo to Zachód naruszył podział na strefy wpływów, który ustalił pod koniec XX wieku z Moskwą.
    Szeroki temat.

    Dobra to nie miejsce na takie dyskusje.
    Mówiłeś coś o propagandzie ? Widać, że działa na ciebie, ale ta Putina.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #280
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No nie wiem.
    Bronić swojego kraju, najbliższych rozumiem,
    ale jechać na wojnę obcych narodów
    dodatkowo obu takich, które mordowały Polaków
    i dotąd w swej większości nie odczuwają z tego powodu choćby wstydu?
    Jestem na nie.
    Jednak zło, która wyrządziła Rosja jest nieporównywalnie większe. Jeśli się mylę, proszę mnie oświecić.
    white&young

  14. Powrót do góry    #281
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Panowie jest możliwość wysyłania sobie wiadomości, a nie zaśmiecanie wątku.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Wertyfie (10-04-2024)

  16. Powrót do góry    #282
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,513
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Nie ma takiej skrzynki, która pomieściłaby bajania Strażoka.

  17. Powrót do góry    #283
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    https://pomorska.pl/co-z-dalsza-prze...ar/c2-17221907
    Do przeczytania w oczekiwaniu na sezon.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Wertyfie (10-04-2024)

  19. Powrót do góry    #284
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Samozwaniec Zobacz posta
    Czy ktoś ma jakieś info ze Okon będzie nie w teamie Szymona a wybrał pracę w Spracie Wrocław?Jak to prawda to będzie bardzo duża strata dla nas jak i Szyberdacha.
    Wg SF Okoń faktycznie dołączy do Sparty, ale jednocześnie nadal będzie w teamie Szymona. Muszę przyznać, że brzmi to co najmniej dziwnie, ale Kanclerz o tym wie i nie widzi w tym problemu...

  20. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    https://pomorska.pl/co-z-dalsza-prze...ar/c2-17221907
    Do przeczytania w oczekiwaniu na sezon.
    No w zasadzie nic nowego - kiedyś się obiecało, a dziś już nie jest kiedyś, więc i obietnice są nieważne. Od kiedy my przerabiamy te obietnice prezydentów na przebudowę? Obiecywał Jasiakiewicz, obiecywał Dombrowicz, obiecywał Bruski. 3 prezydentów jakieś 20-25 lat, i w tym czasie wyremontowano prostą startową. W tym tempie to znów dojdziemy do tego, że jak skończy się przebudowa/remont, to już będzie staroć i kurnik.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #286
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Wg SF Okoń faktycznie dołączy do Sparty, ale jednocześnie nadal będzie w teamie Szymona. Muszę przyznać, że brzmi to co najmniej dziwnie, ale Kanclerz o tym wie i nie widzi w tym problemu...
    Teoretycznie jest to możliwe, o ile Okoń ma być w Sparcie trenerem szkółki i u24.
    Wtedy na meczach weekendy, mógłby być w teamie Szymona. Na meczach pierwszej drużyny Sparty być nie musi. I tak mamy już nadmiar trenerów, a ilość miejsc w parkingu jest przecież ograniczona.

  22. Powrót do góry    #287
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Pytanie jakie będzie miał obłożenie w Sparcie. Bo też przydałby się Szymonowi w trakcie tygodnia. No wiecie...na treningach, pomóc dopasować sprzęt, znaleźć odpowiednie ścieżki...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #288
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Tak szczerze, to nie wiem co tam w Sparcie kombinują, ale trenerów mamy za dużo. Nie wiem czy jakakolwiek inna drużyna ma tylu.
    Jest: Śledź, Drabik, Cieśliński, Hancock, Kończyło, Mikołajczak... No i ma dojść Okoń.
    Patrząc na powyższe, to obłożenia jakiegoś specjalnego Okoń mieć nie powinien, ale jak będzie, to wyjdzie w praniu.

  24. Powrót do góry    #289
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Wertyfie (10-04-2024)

  26. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Ciekawe jak będzie wyglądał sektor gości po remoncie
    A tak serio... Zapowiedzi huczne, się z tego Jurek jest nam znany. Pytanie czy w razie czego będzie aktywniejszy w czasie sezonu odnośnie jakości drużyny.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #291
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Okoń też pomagał Krakowiakowi w tym sezonie, głównie chodziło o starty. To tak bardziej z doskoku, ale jak termin meczu nie kolidował z Szymonem to mógł być u Norberta w boksie

    Sektor gości będzie przeniesiony na sam koniec drugiego łuku, tam gdzie prawie nikt nie siadał. Osobne wejście, odpowiednie zabezpieczenie, strefa buforowa, tak aby nie było możliwości "zwarcia".

  28. Powrót do góry    #292
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Okoń też pomagał Krakowiakowi w tym sezonie, głównie chodziło o starty. To tak bardziej z doskoku, ale jak termin meczu nie kolidował z Szymonem to mógł być u Norberta w boksie

    Sektor gości będzie przeniesiony na sam koniec drugiego łuku, tam gdzie prawie nikt nie siadał. Osobne wejście, odpowiednie zabezpieczenie, strefa buforowa, tak aby nie było możliwości "zwarcia".
    Czyli sektor gości będzie na wyjściu z 2 łuku? Czyli skrajny sektor , obok trybuny głównej? Ale tam to raczej sporo ludzi siadało? Hmmmm

  29. Powrót do góry    #293
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Ma być na wejściu w drugi łuk, tam gdzie mniej wiecej leżał baner Abramczyka. Nieopodal nasypu który jest obok końca Nowej Trybuny. W większości meczów tego sezonu i tak nie było możliwości przejścia na ten fragment stadionu, także fajnie. Dobra decyzja bo uwolni środek stadionu a gości przesunie na koniec. I też trochę przyjezdni zyskają bo będą mieli lepszy widok.

  30. Powrót do góry    #294
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Kanclerz robi podstawowy bład wszędzie powtarza że Falubaz jest słabszy. Po pierwsze nie jest słabszy po drugie jak nie awansuje Bydzia to będzie wypominane że znów nie zrobił awansu i to jeszcze ze słabszym falubazem

    Co do tego że Falubaz jest słabszy to wystarczy zliczyć srednie Fricke,Protas i Kvech oraz Rasmusa,Beckera i wychodzi że Pawlicki musie zrobić w 1 lidze tylko koło 1,78 aby bilans się zgadzał. A Pawlicki wykręci coś pod 2,2 w góre

  31. Powrót do góry    #295
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2020
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Jurek jak ty chcesz średnie zliczać to zagraj w lotka.Moze sie poszczęści.Skad wiesz co się wydarzy w sezonie?Kanclerz niech se gada co chce on i tak najmądrzejszy żartowniś,natomiast w żużlu nie ma niczego pewnego.

    Jedna kontuzja,sprzęt nie trafiony i średnie można między bajki włożyć.

  32. Powrót do góry    #296
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Dla SF Juras powiedział, że do rozpoczęcia sezonu, ani przez kilka pierwszych kolejek nie będzie żadnych zmian kadrowych chyba, że zajdzie taka konieczność spowodowana kontuzją. Jeżeli jednak wszyscy będą zdrowi to jedziemy w to co mamy. Ponadto powiedział, że zdaje sobie sprawę, że gdy będzie konieczność kogoś z GKM wypożyczyć to może być już po ptakach. Moim zdaniem decyzja zrozumiała, choć ryzykowna. Z drugiej strony nikt nie zagwarantuje, że przyjdzie taki Szczepaniak czy Krakowiak i będzie trzaskał komplety.

  33. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Oby tylko nie przespał momentu jak z Michaiłowem. Bo tutaj też czekał, tyle że aż za długo i nie było z czego zbierać. Ale miejmy nadzieję, że nie będzie potrzeby szukania wzmocnień.
    Jeśli jednak tak, to oby pobudka nie nastąpiła jak tych co mogą coś dać zgarną rywale.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #298
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Oby tylko nie przespał momentu jak z Michaiłowem. Bo tutaj też czekał, tyle że aż za długo i nie było z czego zbierać. Ale miejmy nadzieję, że nie będzie potrzeby szukania wzmocnień.
    Jeśli jednak tak, to oby pobudka nie nastąpiła jak tych co mogą coś dać zgarną rywale.
    Jeżeli chodzi o mnie, to ja jestem dziwnie spokojny o formę naszych. Mam określone oczekiwania wobec każdego z nich, ale w przypadku dwóch grajków to mam przeczucie, że mogą to być strzały w dziesiątkę. Niemniej jednak, jeżeli ktokolwiek z naszych do 4, może 5 kolejki będzie jechał piach, to nie ma zmiłuj i jak będzie możliwość to trzeba brać posiłki z zewnątrz.

  35. Powrót do góry    #299
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Zgadzam się. Uważam, że 4-5 kolejek to czas kiedy już zawodnicy powinni osiągnąć jakiś tam określony poziom.
    Może też być tak, że Jurek kontroluje sytuację, ale też inaczej wypowiedzieć się nie może, bo jak powie "jak zawodnik x będzie jechał słabo, to ja już mam klepniętego Szczepaniaka czy Krakowiaka".
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #300
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Może coś być w tym co piszesz, bo Juras jest osobą, która potrafi wyciągać wnioski. Dlatego nie sądzę, żeby powtórzyła się sytuacja, jak w tym roku z Michaiłowem. Inna sprawa to ciekawe co zrobi Gdańsk, bo obecnie z Polakami to są w takiej sytuacji, że za takiego Szczepaniaka to są pewnie skłonni dać ze trzy wory bursztynu. Tak czy siak moim zdaniem Grudziądz do momentu rozpoczęcia ligi i tak nikogo nie wypuści. Też dadzą sobie 3-4 kolejki na jakieś przemyślenia.

  37. Powrót do góry    #301
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    No Szczepaniak może być mocno sfrustrowany zaistniałą sytuacją i jak wypadnie z drużyny, to pewnie sam będzie szukał miejsca w I lidze. Gdańsk...no oni pewnie szukać będą, ale czy ich stać. Ledwie pospłacali zawodników, a dalej mają walkę o zaległą kasę przed sądem. Zresztą nie wiem czy Rybnik ma brakującego seniora (chyba, że pojadą na dwóch U24), Ostrów ma niewiadomej jakości na I ligę Palovarę - raz z Hansenem trafili, ale czy tak samo będzie po raz drugi? Też mogą wyciągnąć ręce po wzmocnienie. PSŻ jak złapie jakiegoś dobrego sponsora (a rozmawiają z kilkoma firmami o wejście w sponsora tytularnego) to i również tutaj mogą szukać opcji na zbliżenie się do utrzymania.
    Więc też nie jesteśmy jedyni i niepodważalni co do zgarnięcia któregoś z grudziądzkich zawodników, bo wychodzi na to, że pół I ligi może mieć chrapkę
    A pamiętajmy, że jeśli wszystko dobrze pójdzie z powrotem do zdrowia, to i taki Gusts może trafić na rynek I ligowy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #302
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Jeżeli chodzi o mnie, to ja jestem dziwnie spokojny o formę naszych. Mam określone oczekiwania wobec każdego z nich, ale w przypadku dwóch grajków to mam przeczucie, że mogą to być strzały w dziesiątkę. Niemniej jednak, jeżeli ktokolwiek z naszych do 4, może 5 kolejki będzie jechał piach, to nie ma zmiłuj i jak będzie możliwość to trzeba brać posiłki z zewnątrz.
    Uważam, ze na papierze Falubaz jest lepszy. Ostrow tez ma fajny skład. Ale my mamy najciakawszy, poza tym, papier nie jedzie.
    Jeleń coś zaczął jechac pod koniec sezonu. Szyberdach nie bedzie gorszy od Michailovsa, spodziewam sie zmiany na plus. Bellego nie bedzie jezdzic gorzej od Zagara, bo naprawde juz sie nie da. Lyager powinien robic mniej wiecej to co Miedziak.
    W Rybniku było mu łatwiej o punkty, był liderem, czesto jezdzil 6 razy itd.

    W Poloni bedize miał silniejszych doparowych, ale swoje powinien robic, przede wszystkim u nas. Gdzie nasze asy w tym roku mieli problem przez cały sezon z przełożeniem sie.

    Takze oby bez kontuzji, i czekają nas spore emocje. Standardowo (tak ja krok temu ) runda zasadnicza nie bedzie miała szczegolnego znaczenia, ale tak jak koledzy wspomnieli, pare pierwszych kolejek da nam pewne odpowiedzi, apropo formy i rokowań coniektorych zawodników.
    pomidor

  39. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Na plus Lyagera (jak i Bellego) będzie to, że tor bardzo pasuje i dobrze się na nim ściga. A do tego dochodzi doświadczenie zebrane na zewnątrz. Jest szansa więc na dobre wyniki.
    Szlauderbach gorszy od Michaiłowa nie będzie, bo ciężko o słabszego seniora. Nadal nie rozumiem skąd było w klubie tyle wiary w niego, ale to już historia.
    Bjerre można liczyć, że będzie na podobnym poziomie skuteczny, Wiktor też będzie mocny.
    Daniel jeśli wskoczy na poziom jaki miał na koniec sezonu to będzie super, zobaczymy.
    Ciekaw jestem Buszkiewicza, mówią, że stać go na fajną jazdę przy dobrym wsparciu.
    Już nieco ponad 2 miesiące zostało do startu sezonu, a przed tym KA i sparingi, więc oby chłopaki dobrze te zawody treningowe wykorzystali.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #304
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Wydaje mi się że Jeleń i Buszkiewicz pojadą swoje. Czyli odpowiednio 7 i 0,5-1 pkt/mecz.
    Z Andreasem może być tak samo jak z Rasmusem Jensenem lub Thomsenem. Ale nie musi. W każdym razie ma potencjał żeby robić dobre punkty nawet w elipie.

  41. Powrót do góry    #305
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Tych dwóch zawodników, o których wspomniałem wcześniej, którzy moim zdaniem mogą sporo namieszać in plus to Szlauderbach i Lyager. Co do Andreasa to w ogóle uważam, że przy większym zaangażowaniu w treningi, przede wszystkim gdyby poprawił starty i wprowadził więcej spokoju i chłodnej kalkulacji w swojej jeździe w trakcie meczów to byłby to murowany kandydat do top 3 I ligi. Szymon po udanej końcówce zeszłego sezonu też może uwierzyć w siebie i w to, że drzemią w nim spore możliwości. Dlatego na udane występy właśnie tej dwójki mocno liczę.

  42. Powrót do góry    #306
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Jeden z portali żużlowych podaje, że może do Was trafić Curzytek.

    Myślę, że dla klubu jest to jest całkiem perspektywiczne, natomiast dla samego Curzytka, który powinien jeździć jak najwięcej - już nie.
    W każdym razie z Curzytkiem, mielibyście praktycznie najlepszych juniorów w lidze (zobaczymy co Ostrów pojedzie), a na tym można już budować wyniki.

  43. Powrót do góry    #307
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Czytałem właśnie, że w sierpniu o licencję może ubiegać Maroszek. Jak on ma się na tle do Głogowskiego czy Buszkiewicza?

    Natomiast podzielam zdanie Jurka, że nie ma co teraz robić niepotrzebnych ruchów transferowych, skład jest tak skonstruowany ze na 5 seniorów mamy 7 zawodników bo przecież i Przyjemski i Basso swoje stary będą musieli dostać. Na S2 nie doruszenia wydają Bjerre, Lyager i Bellego każdy z nich na swoim torze powinien w ciemno robić 10+ więc będzie rotacja między Szymonem, Wiktorem, Danielem i Benjaminem aby każdy dostał swoją pulę starów, na wyjazdach wtopy zalicza zapewne i Bellego I Lyager więc tam o tą rotacje będzie łatwiej.

    Osobiście po tym sezonie odechciało mi się oglądać rundę zasadnicza bo jak pokazał ten sezon to są mecze o nic. Pójdę dalej i jeśli będzie taka możliwość trzeba będzie zacząć kalkulować na kogo trafić w PO aby nie było powtórki z tego sezonu.
    Polonia Bydgoszcz

  44. Powrót do góry    #308
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Jeden z portali żużlowych podaje, że może do Was trafić Curzytek.

    Myślę, że dla klubu jest to jest całkiem perspektywiczne, natomiast dla samego Curzytka, który powinien jeździć jak najwięcej - już nie.
    W każdym razie z Curzytkiem, mielibyście praktycznie najlepszych juniorów w lidze (zobaczymy co Ostrów pojedzie), a na tym można już budować wyniki.
    Tylko po co nam kolejny raz junior na rok, który tylko zablokuje tych młodszych? Niech on idzie do Poznania i tam pomoże w utrzymaniu.

    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Czytałem właśnie, że w sierpniu o licencję może ubiegać Maroszek. Jak on ma się na tle do Głogowskiego czy Buszkiewicza?

    Natomiast podzielam zdanie Jurka, że nie ma co teraz robić niepotrzebnych ruchów transferowych, skład jest tak skonstruowany ze na 5 seniorów mamy 7 zawodników bo przecież i Przyjemski i Basso swoje stary będą musieli dostać. Na S2 nie doruszenia wydają Bjerre, Lyager i Bellego każdy z nich na swoim torze powinien w ciemno robić 10+ więc będzie rotacja między Szymonem, Wiktorem, Danielem i Benjaminem aby każdy dostał swoją pulę starów, na wyjazdach wtopy zalicza zapewne i Bellego I Lyager więc tam o tą rotacje będzie łatwiej.

    Osobiście po tym sezonie odechciało mi się oglądać rundę zasadnicza bo jak pokazał ten sezon to są mecze o nic. Pójdę dalej i jeśli będzie taka możliwość trzeba będzie zacząć kalkulować na kogo trafić w PO aby nie było powtórki z tego sezonu.
    Maroszek Ur. 9.11.2008. więc pełnoprawnie jeździć będzie mógł dopiero od sezonu 2025.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #309
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Tylko po co nam kolejny raz junior na rok, który tylko zablokuje tych młodszych? Niech on idzie do Poznania i tam pomoże w utrzymaniu.



    .
    Pewnie po to aby doraznie wzmocnic zespół w walce o awans bo nie ma co ukrywać Curzytek gwarantuje wiecej jak reszta juniorów Polonii. Ale też nie wiem czy jest sens

  46. Powrót do góry    #310
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie wiem na ile i czy w ogole Curzytek może pomóc Polonii w awansie, ale jesli nie teraz, to w 2024 może być tylko ciężej.
    Nie sądzę aby Przyjemski dał się jeszcze raz namówić na pozostanie w 1 lidze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #311
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    A po drugie z tego co pisali nie dawno Curzytka trzeba wyposażyć praktycznie w cały sprzęt. Totalnie nie opłacalny interes. I pewnie dlatego póki co nie ma klubu

  48. Powrót do góry    #312
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem na ile i czy w ogole Curzytek może pomóc Polonii w awansie, ale jesli nie teraz, to w 2024 może być tylko ciężej.
    Nie sądzę aby Przyjemski dał się jeszcze raz namówić na pozostanie w 1 lidze.
    To już wiadomo od jakiegoś czasu.
    Sezon 2023 , o ile nie wydarzy się jakieś nieszczęście, będzie ostatnim sezonem młodego Wiktora w drugiej dywizji.
    We Wrocku i Lublinie już od jakiegoś czasu trzymają kciuki za klub z okolic Wału.


    Dla mnie to jest koleś, który jazdą przypomina Jacka Golloba.
    I żeby nie było to jest komplement, starszego z braci zawsze ceniłem.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 28-01-2023 o 13:55
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  49. Powrót do góry    #313
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    To już wiadomo od jakiegoś czasu.
    Sezon 2023 , o ile nie wydarzy się jakieś nieszczęście, będzie ostatnim sezonem młodego Wiktora w drugiej dywizji.
    We Wrocku i Lublinie już od jakiegoś czasu trzymają kciuki za klub z okolic Wału.


    Dla mnie to jest koleś, który jazdą przypomina Jacka Golloba.
    I żeby nie było to jest komplement, starszego z braci zawsze ceniłem.
    Przypomina Jace, Wiecha, ogólnie krawężnikowców. Jest tylko wyższy.

  50. Powrót do góry    #314
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Mam tylko nadzieję, że jeśli stracimy Wiktora to nie pójdzie do Wrocławia, każdy inny kierunek będzie lepszy niż cwaniak Rusko.
    Polonia Bydgoszcz

  51. Powrót do góry    #315
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Mam tylko nadzieję, że jeśli stracimy Wiktora to nie pójdzie do Wrocławia, każdy inny kierunek będzie lepszy niż cwaniak Rusko.
    A ja osobiście uważam, że Wrocław może być jednym z lepszych kierunków.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Pewnie po to aby doraznie wzmocnic zespół w walce o awans bo nie ma co ukrywać Curzytek gwarantuje wiecej jak reszta juniorów Polonii. Ale też nie wiem czy jest sens
    Ale co więcej gwarantuje? Patrząc pod kątem finału z Falubazem - ilu seniorów z ZG może on pokonać? Wg mnie tyle samo co Buszkiewicz czy Głogowski - zero. W dwumeczu to jest wg mnie różnica 1 pkt. Warto? Nie sądzę. A kolejny rok marnujemy na jednoroczny projekt z juniorem kosztem młodych chłopaków, którzy nie mają kiedy zebrać doświadczenia.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Strona 7 z 158 PierwszyPierwszy ... 567891757107 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •