Strona 144 z 158 PierwszyPierwszy ... 4494134142143144145146154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,436 do 6,480 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6436
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    a co z tym jasinskim nie tak ? 1,6-1,9 to duzo ? czołowa postać ligi u24 , w grudziadzu potrafil pojechać kapitalnie,kilka dobrych meczów u siebie,finalista IMP i pokonal kilku wyzej

    Ty myslisz ze on same zera bedzie woził ?
    .
    Daj spokój z tym Jasińskim..na cholerę nam on potrzebny?
    Gość na 2_4 punkty będzie a Soerensen będzie dawał więcej!
    W życiu bym ich nie zamienił a różnicę jeździeckie gołym okiem widać.
    Nie interesują mnie twoje teorię bo też sam różne gadasz a potem znikasz.
    Co ty jesteś jakimś jedynym znawcą czy co?
    Huckenbeck, Buczek, Szczepaniak, Soerensen i piąty do brydża plus nowy junior i ci co są będą ogólnie mocni by myśleć o finale bo są dwaj mocni liderzy na nominowany 15 bieg.

  2. Powrót do góry    #6437
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2023
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    402
    Podziękowania: 20 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    .
    Daj spokój z tym Jasińskim..na cholerę nam on potrzebny?
    Gość na 2_4 punkty będzie a Soerensen będzie dawał więcej!
    W życiu bym ich nie zamienił a różnicę jeździeckie gołym okiem widać.
    Nie interesują mnie twoje teorię bo też sam różne gadasz a potem znikasz.
    Co ty jesteś jakimś jedynym znawcą czy co?
    Huckenbeck, Buczek, Szczepaniak, Soerensen i piąty do brydża plus nowy junior i ci co są będą ogólnie mocni by myśleć o finale bo są dwaj mocni liderzy na nominowany 15 bieg.
    Przecież to ty ********** farmazony co chwilę. Podpalasz się jak gówniarz przed pierwszą randką. Taki z ciebie realista jak z Łęckiego był żużlowiec.

  3. Powrót do góry    #6438
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    a co z tym jasinskim nie tak ? 1,6-1,9 to duzo ? czołowa postać ligi u24 , w grudziadzu potrafil pojechać kapitalnie,kilka dobrych meczów u siebie,finalista IMP i pokonal kilku wyzej

    Ty myslisz ze on same zera bedzie woził ?
    Byłem zwolennikiem ściągnięcia go do Polonii, ale tylko dlatego, że nie sądziłem, że uda się ściągnąć Buczka. Myślałem, że będzie tak, jak w tym roku jazda na polaka u24 i trzech obcokrajowców. A co jest z nim nie tak? Myślę, że nic. On po prostu nie jest tak dobrym zawodnikiem, żeby wykręcić średnią 1,9. Musielak, Jamróg czy Hansen w tym sezonie zakręcili się w tych okolicach. Twoim zdaniem on jest na tym samym poziomie co oni? Jeżeli tak uważasz to jesteś niezły. Patrząc na to kto wykręcił średnią 1,6 uważam, że to też nie będzie takie proste.

  4. Powrót do góry    #6439
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Byłem zwolennikiem ściągnięcia go do Polonii, ale tylko dlatego, że nie sądziłem, że uda się ściągnąć Buczka. Myślałem, że będzie tak, jak w tym roku jazda na polaka u24 i trzech obcokrajowców. A co jest z nim nie tak? Myślę, że nic. On po prostu nie jest tak dobrym zawodnikiem, żeby wykręcić średnią 1,9. Musielak, Jamróg czy Hansen w tym sezonie zakręcili się w tych okolicach. Twoim zdaniem on jest na tym samym poziomie co oni? Jeżeli tak uważasz to jesteś niezły. Patrząc na to kto wykręcił średnią 1,6 uważam, że to też nie będzie takie proste.
    Dokładnie. Jasinski i średnia 1.6 to mocno optymistyczny wynik a 1.9 to już szaleństwo. Gość mi trąci Karczmarzem. Karczmarz to chociaż za czasów juniorskich robił różnice, a On? No cóż…
    Mimo wszystko uważam ze Ostrów mógł o kogoś lepszego powalczyć.

  5. Powrót do góry    #6440
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Jak udało nam się ustalić, w grze o transfer zawodnika wciąż są przedstawiciele H.Skrzydlewska Orła Łódź, Abramczyk Polonii Bydgoszcz i Texom Stal Rzeszów.

    - Nie chcę mówić o konkretnych klubach, bo na razie z żadnym z nich negocjacje nie są na tyle zaawansowane, bym dostał do wglądu wzór kontraktu na kolejny sezon. Rozmawiam z przedstawicielami trzech klubów i wydaje się, że w przyszłym sezonie będę się ścigał w 1. LŻ. Mogę jedynie potwierdzić, że nie mam ofert z żadnego ekstraligowego zespołu - przyznał Nicki Pedersen.

    Jeszcze niedawno wydawało się, że największe szanse na pozyskanie zawodnika mają łodzianie, ale teraz nie jest to już takie pewne. Blisko Orła jest choćby Luke Becker, a już wcześniej w Łodzi dogadał się Oliver Berntzon. Jeśli Pedersen ostatecznie trafiłby do tego zespołu, to zapewne jeden z nich dostałby wolną rękę w szukaniu sobie nowego klubu.

    Podobnie sytuacja wygląda w Bydgoszczy, która już doszła do porozumienia z Andreasem Lyagerem, ale nie zakończyła działań na rynku transferowym i cały czas uważnie przygląda się sytuacji. Ewentualny transfer Pedersena, mógłby sprawić, że Polonia znów biłaby się o awans do elity.


    Według mnie najlepiej by było, gdyby jednak dogadał się z Orłem, dzięki czemu można by spróbować znowu powalczyć o Beckera. Zresztą tak się ostatnio zastanawiałem dlaczego Polonia nie ogłasza jeszcze Lyagera i po cichu liczę, że Jerzy jest jeszcze w grze o kogoś konkretniejszego, ale niekoniecznie Pedersena. Z drugiej strony, jakby to był Nicki to też bym specjalnie nie narzekał.

  6. Powrót do góry    #6441
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    No to ja też liczę na sukces Witka w rozmowach z Nickim jeśli to zwiększy nasze szanse na angaż Beckera.

    Ciekawe czy Lyager ma jakieś opcje na I ligę poza Polonią. Bo wszyscy powoli krystalizują składy i ewentualnie chyba nawet beniaminek będzie miał jako taki wybór. Może z mniej chcianych zawodników, czy emerytów, ale chyba bez dramatu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #6442
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ciekawe czy Lyager ma jakieś opcje na I ligę poza Polonią. Bo wszyscy powoli krystalizują składy i ewentualnie chyba nawet beniaminek będzie miał jako taki wybór. Może z mniej chcianych zawodników, czy emerytów, ale chyba bez dramatu.
    Wcześniej czytałem, że coś tam sobie poukładał z Rzeszowem, teraz z kolei jest jakieś zainteresowanie Wybrzeża jego osobą.

    Tak szczerze mówiąc to ja bym spróbował przekonać Madsa Hansena. Jemu chyba aż tak bardzo nie pali się do eligi. Zresztą cały czas rozważa pozostanie w Gdańsku, więc może udało by się go namówić. Z dwójki Hansen - Lyager to właśnie Mads wydaje mi się lepszym zawodnikiem. Rozwija się harmonijnie i już w przyszłym sezonie to będzie gość na średnią powyżej 2,0.

  8. Powrót do góry    #6443
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Nie myślałem, że to napiszę ale brakującym ogniwem w tej układance jest NIKI.
    Polonia z Pedersenem byłaby kompletna i żaden Lyager, Becker czy Bjerre nie zrobią tej różnicy, o którą nam chodzi.
    Kai, Niki, Szczepan i Buczek to ekipa walczaków, która nie pęka na robocie i jedyna, która wzbudzi respekt u przeciwników.
    Nie wspominając o kluczowych roztrzygnięciach w biegach nominowanych.
    Z Pedersenem jestem przekonany, że awansujemy do extra.

  9. Powrót do góry    #6444
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2022
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Pedersen to twardy walczak. No chyba, ze jedzie ostatni. Wtedy zjezdza szybko do boxu, zeby walczyc w nastepnym biegu.

  10. Powrót do góry    #6445
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    O ile się nie mylę, to kilkanaście stron wcześniej ktoś wspominał na tym forum, że Pedersen rozmawia z Kanclerzem, ale może wtedy chodziły jeszcze inne kwoty niż teraz. Ja osobiście wolę młodszych zawodników, którym "się chce", ale Nickim jakoś też bym nie pogardził.

  11. Powrót do góry    #6446
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nicki na pierwszą ligę to kompletny bezsens. Bo o ile w Ekstra na łatwych torach może wygrać start i bieg z każdym, tak na trudniejszych torach, przy jego gorszym dniu - może przegrywać tak samo ze słabszymi zawodnikami, jak i dostawał oklepy w Ekstralidze. Wchodząc w łuki bez gazu, to nie dałby rady nawet w II lidze.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #6447
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Nie myślałem, że to napiszę ale brakującym ogniwem w tej układance jest NIKI.
    Polonia z Pedersenem byłaby kompletna i żaden Lyager, Becker czy Bjerre nie zrobią tej różnicy, o którą nam chodzi.
    Kai, Niki, Szczepan i Buczek to ekipa walczaków, która nie pęka na robocie i jedyna, która wzbudzi respekt u przeciwników.
    Nie wspominając o kluczowych roztrzygnięciach w biegach nominowanych.
    Z Pedersenem jestem przekonany, że awansujemy do extra.
    Żartujesz, prawda?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #6448
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nicki na pierwszą ligę to kompletny bezsens. Bo o ile w Ekstra na łatwych torach może wygrać start i bieg z każdym, tak na trudniejszych torach, przy jego gorszym dniu - może przegrywać tak samo ze słabszymi zawodnikami, jak i dostawał oklepy w Ekstralidze. Wchodząc w łuki bez gazu, to nie dałby rady nawet w II lidze.
    Nicki jest potrzebny głównie na tor w Bydgoszczy, który zazwyczaj jest równy i mało wymagający.
    Przy startach Nickiego i bezkompromisowej jeździe założę się, że połowa żużloków wymięknie na pierwszym wirażu.
    Poza tym nie zapominaj, że od tego roku I ligą zarządzać będzie inna spółka i przypuszczam, że wzrosną wymagania dotyczące przygotowania torów.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Żartujesz, prawda?
    Dlaczego miałbym żartować.
    Nicki to kawał zawodnika, a Polonia ciągle liczy na fuksa.
    Falubaz pokazał jak się robi skład na awans.

  14. Powrót do góry    #6449
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Skoro Nicki i przede wszystkim na nasz tor, to pewnie zawoła tylko połowę kwoty kontraktu.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    Buszmen (02-10-2023)

  16. Powrót do góry    #6450
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Bjerre i Bellego bardzo blisko Tarnowa - 2 ligi

  17. Powrót do góry    #6451
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Dlaczego miałbym żartować.
    Nicki to kawał zawodnika, a Polonia ciągle liczy na fuksa.
    Falubaz pokazał jak się robi skład na awans.
    Bo on w ELidze odpuszczał walkę i jazdę. A tutaj dochodzą tory, których albo nie zna, albo nie startował na nich latami. Po co brać pół zawodnika? Niech on idzie do tej Łodzi i ratuje Witkowi życie przed spadkiem.

    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Bjerre i Bellego bardzo blisko Tarnowa - 2 ligi
    Tacy się koledzy zrobili, że idą razem? xD Dla II ligowców to jednak mocne nazwiska. Chociaż patrząc na tych zawodników to Bellego potrzebował 1, a Bjerre dwóch sezonów, aby z ELigi spaść do II ligi. W ten sposób to nie wygląda dla nich dobrze. I jeszcze Bjerre to powiedzmy ok, chłop już ma swoje lata, można przymknąć oko. Ale Bellego ponoć miał ambicje itp. Z najlepszego zawodnika I ligi w 2 lata "stoczył się" do II ligi...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #6452
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2019
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Moim zdaniem jeżeli faktycznie Kanclerz chciałby zakontraktować Nickiego, to ogarnięty U23 jest obowiązkiem.

  19. Powrót do góry    #6453
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Bo on w ELidze odpuszczał walkę i jazdę. A tutaj dochodzą tory, których albo nie zna, albo nie startował na nich latami. Po co brać pół zawodnika? Niech on idzie do tej Łodzi i ratuje Witkowi życie przed spadkiem.


    Tacy się koledzy zrobili, że idą razem? xD Dla II ligowców to jednak mocne nazwiska. Chociaż patrząc na tych zawodników to Bellego potrzebował 1, a Bjerre dwóch sezonów, aby z ELigi spaść do II ligi. W ten sposób to nie wygląda dla nich dobrze. I jeszcze Bjerre to powiedzmy ok, chłop już ma swoje lata, można przymknąć oko. Ale Bellego ponoć miał ambicje itp. Z najlepszego zawodnika I ligi w 2 lata "stoczył się" do II ligi...
    Pieniądze robią swoje. Azoty sypnęły potężnym wsparciem. Tam się buduje skład na awans, bo jeszcze Cyfer ponoć tam idzie (ale to wiem chyba z Interii, o naszych z lokalnego źródła).

  20. Powrót do góry    #6454
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Pieniądze robią swoje. Azoty sypnęły potężnym wsparciem. Tam się buduje skład na awans, bo jeszcze Cyfer ponoć tam idzie (ale to wiem chyba z Interii, o naszych z lokalnego źródła).
    Cyfer faktycznie ponoć potwierdzony, już w trakcie sezonu mówiło się, że w przyszłym roku mają mieć dużo większe wsparcie finansowe.

  21. Powrót do góry    #6455
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Pieniądze robią swoje. Azoty sypnęły potężnym wsparciem. Tam się buduje skład na awans, bo jeszcze Cyfer ponoć tam idzie (ale to wiem chyba z Interii, o naszych z lokalnego źródła).
    No na papierze będzie to u nich wyglądać faktycznie dobrze. Bjerre + Bellego na II ligę wydaje się być b. mocną parą. W sumie dla zawodników też może lepiej. Ciężko oczekiwać, aby któryś z nich jeszcze wbił na poziom ELigi, ale jak awansują z Unią to I ligowcami jeszcze mogą być. Na ten moment i tak chyba brania na nich wielkiego nie było, więc przynajmniej jak sobie szybko znajdą miejsca w II lidze, to mają już spokojną głowę.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #6456
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Bo on w ELidze odpuszczał walkę i jazdę. A tutaj dochodzą tory, których albo nie zna, albo nie startował na nich latami. Po co brać pół zawodnika? Niech on idzie do tej Łodzi i ratuje Witkowi życie przed spadkiem.
    Rozumiem, że za nim nie przepadasz, ja o dziwo również.
    Ale prawda jest taka, że Becker czy Lyager przy Nickim to harcerze.
    Nie ma takiej opcji, żeby Nikoś wszystko odpuszczał, kwestia kontraktu.
    Poza tym oglądałem w tym roku wszystkie mecze w I lidze i z tymi torami to gruba przesada.
    Trochę się działo w Gdańsku czy w Poznaniu, ale zazwyczaj tory były dość dobrze przygotowane.

    Mając Nickiego, Szczepana, Kaia i Buczka na biegi nominowane stajemy się żelaznym faworytem do awansu.
    Lyager pomimo całej sympatii nie potrafi wygrać biegu, nie wspominając o losach meczu.

  23. Powrót do góry    #6457
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Rozumiem, że za nim nie przepadasz, ja o dziwo również.
    Ale prawda jest taka, że Becker czy Lyager przy Nickim to harcerze.
    Nie ma takiej opcji, żeby Nikoś wszystko odpuszczał, kwestia kontraktu.
    Poza tym oglądałem w tym roku wszystkie mecze w I lidze i z tymi torami to gruba przesada.
    Trochę się działo w Gdańsku czy w Poznaniu, ale zazwyczaj tory były dość dobrze przygotowane.

    Mając Nickiego, Szczepana, Kaia i Buczka na biegi nominowane stajemy się żelaznym faworytem do awansu.
    Lyager pomimo całej sympatii nie potrafi wygrać biegu, nie wspominając o losach meczu.
    Twierdzisz, że w Grudziądzu miał zły kontrakt? Wątpię.
    Przypominam, że dojdzie tor w Rzeszowie, na którym nie wiadomo jak się odnajdzie oraz ponownie Nicki będzie musiał się mierzyć z krośnieńskim odpowiednikiem toru żużlowego.
    Ja wiem, że I liga, to nie to samo co ELiga. I pewnie na domowym torze klepałby komplety (zwłaszcza, że S2 mu dobrze podchodzi, jeśli dobrze pamiętam jego jazdę na naszym torze), ale zobacz co on wyrabiał na wyjazdach. Kto to będzie nadrabiał? Wyobrażasz sobie spotkanie w PO Ostrowem czy Krosnem, gdzie w meczu wyjazdowym Nicki po drugim starcie mówi "ja już nie jadę" i marzenia o awansie pęka jak mydlana bańka, bo panu gwiazdorowi się odechciało?

    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Bjerre i Bellego bardzo blisko Tarnowa - 2 ligi
    Coś tam Twitterują, że oprócz tej dwójki i Cyfera to jeszcze Jeleniewski. Czy my nawiązaliśmy jakąś współpracę z Tarnowem, o której nie wiemy? xD
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #6458
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Twierdzisz, że w Grudziądzu miał zły kontrakt? Wątpię.
    Przypominam, że dojdzie tor w Rzeszowie, na którym nie wiadomo jak się odnajdzie oraz ponownie Nicki będzie musiał się mierzyć z krośnieńskim odpowiednikiem toru żużlowego.
    Ja wiem, że I liga, to nie to samo co ELiga. I pewnie na domowym torze klepałby komplety (zwłaszcza, że S2 mu dobrze podchodzi, jeśli dobrze pamiętam jego jazdę na naszym torze), ale zobacz co on wyrabiał na wyjazdach. Kto to będzie nadrabiał? Wyobrażasz sobie spotkanie w PO Ostrowem czy Krosnem, gdzie w meczu wyjazdowym Nicki po drugim starcie mówi "ja już nie jadę" i marzenia o awansie pęka jak mydlana bańka, bo panu gwiazdorowi się odechciało?
    Nicki miał w Gru gwiazdorski kontrakt, odpuścił mecze, gdzie rzeczywiście sie źle czuł (pomijam Wrocław, gdzie po prostu jechał jak dupa). Myśle, że w 2024 jeśli go wypadki będą omijać, zrobi 2,500 w 1 lidze.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Twierdzisz, że w Grudziądzu miał zły kontrakt? Wątpię.
    Przypominam, że dojdzie tor w Rzeszowie, na którym nie wiadomo jak się odnajdzie oraz ponownie Nicki będzie musiał się mierzyć z krośnieńskim odpowiednikiem toru żużlowego.
    Ja wiem, że I liga, to nie to samo co ELiga. I pewnie na domowym torze klepałby komplety (zwłaszcza, że S2 mu dobrze podchodzi, jeśli dobrze pamiętam jego jazdę na naszym torze), ale zobacz co on wyrabiał na wyjazdach. Kto to będzie nadrabiał? Wyobrażasz sobie spotkanie w PO Ostrowem czy Krosnem, gdzie w meczu wyjazdowym Nicki po drugim starcie mówi "ja już nie jadę" i marzenia o awansie pęka jak mydlana bańka, bo panu gwiazdorowi się odechciało?


    Coś tam Twitterują, że oprócz tej dwójki i Cyfera to jeszcze Jeleniewski. Czy my nawiązaliśmy jakąś współpracę z Tarnowem, o której nie wiemy? xD
    Imponująco to wygląda jak na 2 ligę, nie wiem kto im się postawi.

  25. Powrót do góry    #6459
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,660
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 759 w 551 postach
    Awans na 2025 jest wam wybitnie na rękę, powrót Emila i Przyjemskiego w zasadzie byłby przesądzony, tylko trzeba na nich furmanki pieniędzy już po awansie.

    Brak tego awansu oznacza ze i jeden i drugi mogą (Emil zrobi to bankowo, Wiktor pewnie też) podpisać w obecnych klubach 2-3 letnie kontrakty i będzie lipa.

    Awans teraz byłby bez sensu, ale za rok to konieczność biorąc pod uwagę co się dzieje na rynku. I żaden beniaminek nie byłby w takiej sytuacji jak Polonia za rok. Tylko czy będzie kasa na Emila i Wiktora? No i ten awans to na razie palcem na wodzie pisany.

  26. Powrót do góry    #6460
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Bjerre i Bellego bardzo blisko Tarnowa - 2 ligi
    To ja się pytam jak my jadąc drugoligowymi zawodnikami mieliśmy awansować do ekstraligi w tym sezonie?


    Co do Nickiego to z nim może być jak w tym kawale o udzie - albo się udo albo się nie udo. Jeżeli się udo to o większego game changera nie ma szans. Jeżeli się nie udo to w kasie pusto, a wyniku sportowego brak. Skoro w teorii są środki na Dzika to dlaczego nie można ich przeznaczyć na młodych, walczących, takich którym się chce - Becker, Mads Hansen? Podpisać kontakty dwuletnie bez względu na ligę, w której pojedzie Polonia w 2025.

  27. Powrót do góry    #6461
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Nicki miał w Gru gwiazdorski kontrakt, odpuścił mecze, gdzie rzeczywiście sie źle czuł (pomijam Wrocław, gdzie po prostu jechał jak dupa). Myśle, że w 2024 jeśli go wypadki będą omijać, zrobi 2,500 w 1 lidze.
    I źle się poczuł akurat na wyjazdach w Lesznie, Krośnie, Lublinie, Toruniu? W tym Wrocławiu też się źle czuł? Na 7 wyjazdów źle się czuł w 5.... I jakoś naprzemiennie nie czuł się źle w domowych meczach.
    Mocno naciągane.

    Co z tego, że zrobi 2,5 jeśli w decydującym momencie może zjechać z toru i załatwić wysiłek z całego sezonu, bo powie, że "źle się poczuł"?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #6462
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Wasz prezio jakby chciał awansować to by zmontował taki skład:
    1.Buczkowski
    2.Becker
    3.Pedersen
    4.Jasiński
    5.Huckenbeck
    plus juniorka.

    A tak znowu bedzie powtorka z rozrywki czyli symulowanie walki o awans.

  29. Powrót do góry    #6463
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Nicki na DPS wyglądał na dość mocno zapuszczonego.
    Jak solidne przepracuje zimę, to pewnie brzuszek zgubi ale czy będzie się mu chciało?
    Nie ma tez co liczyć na to, że w finale PO tory będą gładkie jak stol a Nicki na przyczepnym może mieć klopociki.
    Gnoju nie będzie, ale nikt nie zabroni zrobić tor przyczepny.
    Więc z nim to na dwoje babka wróżyła.
    Może być w 1 lidze hegemonem ale i powodem braku awansu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #6464
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2023
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Wystarczy spojrzeć na Falubaz czy oni nie podjęli ryzyka w tym roku owszem skład oparli na pewnych zawodnikach typu Buczek, Jensen i Becker bo sprawdzonych w 1 lidze ale i na Pawlickim którego wynik był jedną wielką niewiadomą a wpływ na atmosferę ryzykowny. Obecnie bez podjęcia ryzyka czyli Lyager szanse na awans są bo zawsze są ale potrzeba mieć szczęście i liczyć ze wszyscy pojadą w górnych widelkach swoich możliwości. Obecnie u nas Kai, Buczek, Szczepaniak daja dużo stabilności. Z Nikim ryzyko duże ale może jeżeli nastawi się na awans, że chce jeszcze jeździć a nie że to jego koniec to może być gościem na komplet, ja bym spróbował go zmobilizować kontraktem duzo za pkt powyżej 10 najlepiej 12 i gwarancja kontraktu gwiazdorskiego przy awansie.

  31. Powrót do góry    #6465
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Art0808 Zobacz posta
    Wystarczy spojrzeć na Falubaz czy oni nie podjęli ryzyka w tym roku owszem skład oparli na pewnych zawodnikach typu Buczek, Jensen i Becker bo sprawdzonych w 1 lidze ale i na Pawlickim którego wynik był jedną wielką niewiadomą a wpływ na atmosferę ryzykowny. Obecnie bez podjęcia ryzyka czyli Lyager szanse na awans są bo zawsze są ale potrzeba mieć szczęście i liczyć ze wszyscy pojadą w górnych widelkach swoich możliwości. Obecnie u nas Kai, Buczek, Szczepaniak daja dużo stabilności. Z Nikim ryzyko duże ale może jeżeli nastawi się na awans, że chce jeszcze jeździć a nie że to jego koniec to może być gościem na komplet, ja bym spróbował go zmobilizować kontraktem duzo za pkt powyżej 10 najlepiej 12 i gwarancja kontraktu gwiazdorskiego przy awansie.
    No właśnie o to chodzi, że bez ryzyka nie pije się szampana

    Jeśli nie awansujemy w przyszłym sezonie, to o powrocie Wiktora możemy pomarzyć na długie lata.

    Lyager to fajny gość, ale nie gwarantuje nic poza tym co ujechał w tym roku.
    A jakoś innej kandydatury do piątego miejsca w składzie nie widzę.
    Tylko Nicki może zrobić różnicę.

    No chyba, że po raz kolejny pozorujemy tylko walkę o awans, a tak naprawdę chodzi o spokojny byt klanu Kanclerzy w nowym sezonie.
    Ostatnio edytowane przez Black Gryf ; 02-10-2023 o 12:33

  32. Powrót do góry    #6466
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    U was jak w lesie, nikt nie myśli 2 kroki przed. Skoro jest okazja na takiego gościa jak Pedersen to trzeba schować animozje do kieszeni i brać.
    Zasadniczo jakby ktoś u was myślał, to powinniście wcześniej porozmawiać z Woźniakiem by podpisał na rok i dać jasny sygnał, że włączycie się do walki o awans na 2025.
    Dodatkowo pokpiona sprawa z Basso, gdzie to rozwojowy chłopak i mając w składzie duńskiego trenera kadry mógłby mieć zdecydowanie większą motywacje.
    Skład:
    Buczkowski
    Szczepaniak
    Pedersen
    Huckenbeck
    Basso
    Nowak/Buszkiewicz
    Borowiak - Unia nie odda go już do Falubazu więc idealna szansa na objeżdżonego juniora na pierwszoligowych torach.

    Skład spokojnie na finał ligi z 3 liderami, solidnym ligowcem i u24 z potencjałem. Trochę słabsi juniorzy niż Ostrów, ale seniorsko lepiej.
    Przy awansie, macie już trzon zespołu. Nicki, Buczek i powrót Przyjemskiego. Do tego to już wiadomo musztarda po obiedzie ale przy wcześniejszych rozmowach powrót Woźniaka i zostałoby Wam jedno miejsce do obsadzenia. Jeśli Kai miałby sezon konia, można by zaryzkować.
    Wtedy na eligę mielibyście:
    Buczkowski
    Woźniak
    Pedersen
    Huckenbeck
    Basso
    Przyjemski

    Macie w składzie swoich wychowanków i myślę, że wtedy pełny zapełniony stadion + boom na żużel bo ekstraliga.

  33. Powrót do góry    #6467
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    U was jak w lesie, nikt nie myśli 2 kroki przed. Skoro jest okazja na takiego gościa jak Pedersen to trzeba schować animozje do kieszeni i brać.
    Zasadniczo jakby ktoś u was myślał, to powinniście wcześniej porozmawiać z Woźniakiem by podpisał na rok i dać jasny sygnał, że włączycie się do walki o awans na 2025.
    Dodatkowo pokpiona sprawa z Basso, gdzie to rozwojowy chłopak i mając w składzie duńskiego trenera kadry mógłby mieć zdecydowanie większą motywacje.
    Skład:
    Buczkowski
    Szczepaniak
    Pedersen
    Huckenbeck
    Basso
    Nowak/Buszkiewicz
    Borowiak - Unia nie odda go już do Falubazu więc idealna szansa na objeżdżonego juniora na pierwszoligowych torach.

    Skład spokojnie na finał ligi z 3 liderami, solidnym ligowcem i u24 z potencjałem. Trochę słabsi juniorzy niż Ostrów, ale seniorsko lepiej.
    Przy awansie, macie już trzon zespołu. Nicki, Buczek i powrót Przyjemskiego. Do tego to już wiadomo musztarda po obiedzie ale przy wcześniejszych rozmowach powrót Woźniaka i zostałoby Wam jedno miejsce do obsadzenia. Jeśli Kai miałby sezon konia, można by zaryzkować.
    Wtedy na eligę mielibyście:
    Buczkowski
    Woźniak
    Pedersen
    Huckenbeck
    Basso
    Przyjemski

    Macie w składzie swoich wychowanków i myślę, że wtedy pełny zapełniony stadion + boom na żużel bo ekstraliga.
    Widzę, że Falubazy lepiej mnie rozumieją niż swoi .

    Twój skład na 2025 biorę w ciemno, ale żeby tak się stało, Polonią musiałby zarządzać Protas, a nie Kanclerz
    Ostatnio edytowane przez Black Gryf ; 02-10-2023 o 13:01

  34. Powrót do góry    #6468
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Nie dajcie się nabrac na dobre rady zielonogorcow.
    Ten skład na 2025 z dziadkiem Pedersenem i Buczkowskim jako liderzy to pewna i zwycięska walka o spadek do 1 ligi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #6469
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    A po co nam Nicki w ELidze w 2025? Jeszcze z gwiazdorskim kontraktem? Skoro już teraz odpuszczał sobie trudniejsze starty, to już lepiej nie będzie. Kasa wywalona w błoto. I to gruba kasa.
    To trzeba trochę wysiłku, ale pojawiają się zawodnicy, którzy przy odpowiednim wsparciu wyrastają potem na liderów ELigowych, albo przynajmniej mocne punkty drużyn. Przykłady? Proszę bardzo. Lambert, Bewley, Doyle, Michelsen...to tak z czubka głowy zawodnicy, którzy przeszli do ELigi z niższych poziomów i jakoś się odnaleźli. To może jednak lepiej stworzyć sobie takiego zawodnika z takiego Beckera (przykładowo) i budować drużynę na kimś perspektywicznym, niż wiązać sobie ręce z rozkapryszonym Pedersenem, który gwarantuje 14 pkt w jednym meczu, po czym odpuszczenie jazdy po dwóch startach w kolejnym, bo mu się tor nie podoba.
    Jak zbudujemy skład "na awans" opierając go na takich emerytach to w zasadzie powtarzamy przypadek Bjerre. Z mocniejszym na ten moment zawodnikiem, ale nadal to jest ten sam case.

    Z doświadczonych zawodników mamy już Buczka i Szczepaniaka. Nie róbmy całej drużyny z chłopaków około 40letnich, bo się (ponownie) nie uda.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #6470
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Tylko skończony idiotą może woleć Lyagera zamiast Nickiego!
    Jeśli nie można już Beckera to Nicki jak najbardziej na tak a wtedy tylko juniora wypożyczyć i jedziemy z mega składem!
    Pedersen, Huckenbeck, Soerensen, Buczkowski, Szczepaniak, Buszkiewicz, Borowiak to na 1 ligę miazga.
    Idę w to i tylko nie mówić nie bo nie!
    Ciężkie tory w 1 lidze? Przecież ekstraliga będzie teraz to nadzorować więc tutaj nie ma żadnych problemów i kłopotów z torami.

  37. Powrót do góry    #6471
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Jestem za Dzikiem. Gość w elidze wykręcił średnia większą niż Lyager, Bellego czy Bjerre w I lidze a niewiele gorszą od "mega Beckera" i to w sezonie, gdzie nie mógł się praktycznie wcale przygotowywać kondycyjnie jak przez całą karierę oraz zaliczając mega wtopy w kilku meczach Przecież to gwarant bardzo dobrego wyniku. Jakoś nie przemawia do mnie fakt, że tory będą trudne i dziurawe. Krosno jest tak na cenzurowanym, że tam będzie jeden wielki beton(tak jak robili już po tych aferach. Był tylko start i praktycznie jażda gęsiego na lodowisku). Może w Gdańsku czy Ostrowie będzie lekko pod koło, ale w normie. Już nie róbcie z Pedersena jakiegoś leszcza. On w wieku 50 lat byłby nadal jednym z liderów w I lidze. Podejrzewam, że ostatniego słowa w Elidze też jeszcze nie powiedział. Kontuzje? No jeśli rzucają nim po bandach przeciwnicy jak piłką to nie dziwota, że wychodził z tego z kontuzją. To twardy gość i wierzę, że jeszcze pokaże moc. Jestem pewny, że jeśli trafi do Polonii to będzie to dobry, złoty strzał. Nawet marketingowo...

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    realista27 (02-10-2023)

  39. Powrót do góry    #6472
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Jestem za Dzikiem. Gość w elidze wykręcił średnia większą niż Lyager, Bellego czy Bjerre w I lidze a niewiele gorszą od "mega Beckera" i to w sezonie, gdzie nie mógł się praktycznie wcale przygotowywać kondycyjnie jak przez całą karierę oraz zaliczając mega wtopy w kilku meczach Przecież to gwarant bardzo dobrego wyniku. Jakoś nie przemawia do mnie fakt, że tory będą trudne i dziurawe. Krosno jest tak na cenzurowanym, że tam będzie jeden wielki beton(tak jak robili już po tych aferach. Był tylko start i praktycznie jażda gęsiego na lodowisku). Może w Gdańsku czy Ostrowie będzie lekko pod koło, ale w normie. Już nie róbcie z Pedersena jakiegoś leszcza. On w wieku 50 lat byłby nadal jednym z liderów w I lidze. Podejrzewam, że ostatniego słowa w Elidze też jeszcze nie powiedział. Kontuzje? No jeśli rzucają nim po bandach przeciwnicy jak piłką to nie dziwota, że wychodził z tego z kontuzją. To twardy gość i wierzę, że jeszcze pokaże moc. Jestem pewny, że jeśli trafi do Polonii to będzie to dobry, złoty strzał. Nawet marketingowo...
    Brawo TY!

  40. Powrót do góry    #6473
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Jestem za Dzikiem. Gość w elidze wykręcił średnia większą niż Lyager, Bellego czy Bjerre w I lidze a niewiele gorszą od "mega Beckera" i to w sezonie, gdzie nie mógł się praktycznie wcale przygotowywać kondycyjnie jak przez całą karierę oraz zaliczając mega wtopy w kilku meczach Przecież to gwarant bardzo dobrego wyniku. Jakoś nie przemawia do mnie fakt, że tory będą trudne i dziurawe. Krosno jest tak na cenzurowanym, że tam będzie jeden wielki beton(tak jak robili już po tych aferach. Był tylko start i praktycznie jażda gęsiego na lodowisku). Może w Gdańsku czy Ostrowie będzie lekko pod koło, ale w normie. Już nie róbcie z Pedersena jakiegoś leszcza. On w wieku 50 lat byłby nadal jednym z liderów w I lidze. Podejrzewam, że ostatniego słowa w Elidze też jeszcze nie powiedział. Kontuzje? No jeśli rzucają nim po bandach przeciwnicy jak piłką to nie dziwota, że wychodził z tego z kontuzją. To twardy gość i wierzę, że jeszcze pokaże moc. Jestem pewny, że jeśli trafi do Polonii to będzie to dobry, złoty strzał. Nawet marketingowo...
    Nicki - złoty strzał Polonii. Obyś nie przepowiedział przyszłości.

    Ja nie twierdzę, że Becker jest "mega". Ale jest dobrym zawodnikiem na I ligę, a do tego z szansą na rozwój.
    Nicki twardy? Był twardy, owszem. Od jakiegoś czasu to mam wrażenie, że po każdym sezonie leczy kontuzje, przed startem sezonu obiecuje, że jest w 100% gotowy, a potem pod koniec sezonu mówi, że to efekt kontuzji z ubiegłego sezonu, która jednak się nie zdążyła do końca zaleczyć.
    Akurat o rzucaniu przeciwnikami w bandę to Nicki mógłby doktorat napisać. To, że ktoś mu nie pozostaje dłużnym to nie jest przypadek, to efekt pracy, jaką Nicki włożył w swoje rzemiosło przez całą karierę.

    I tak, wiem, że jestem do Nickiego uprzedzony. Co nie zmienia faktu, że tak samo jak złoty strzał to może strzał w kolano. Wystarczy jeden mecz w PO z tym przyczepniejszym torem w wspomnianym Gdańsku czy Ostrowie i cały sezon jak krew w piach, bo Nickiemu będzie za ciężko.

    Krosno na cenzurowanym jest już 2 czy 3 lata? Bo tam akcje z torem nie pojawiły się przypadkiem przy tym IMPie. Tam to standard. I na tym torze Nicki przepadnie jak kamień w wodę.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #6474
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2016
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nicki ma do wyboru tylko Rzeszów. Szanujmy się, ale w Bydzi juz jest Buczek, który koło 1,5 mln zarobi, albo Buczek albo Nicki nie można mieć wszystkiego. A Łódź to się chyba sama z niego wycofała i wzieli Oliego i Beckera
    Ostatnio edytowane przez szczepi ; 02-10-2023 o 14:02

  42. Powrót do góry    #6475
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2023
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nicki jest już w Rzeszowie,Kanclerz wolał Lyagera i raczej nie był w stanie przebić oferty rzeszowskiej.

  43. Powrót do góry    #6476
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A po co nam Nicki w ELidze w 2025? Jeszcze z gwiazdorskim kontraktem? Skoro już teraz odpuszczał sobie trudniejsze starty, to już lepiej nie będzie. Kasa wywalona w błoto. I to gruba kasa.
    To trzeba trochę wysiłku, ale pojawiają się zawodnicy, którzy przy odpowiednim wsparciu wyrastają potem na liderów ELigowych, albo przynajmniej mocne punkty drużyn. Przykłady? Proszę bardzo. Lambert, Bewley, Doyle, Michelsen...to tak z czubka głowy zawodnicy, którzy przeszli do ELigi z niższych poziomów i jakoś się odnaleźli. To może jednak lepiej stworzyć sobie takiego zawodnika z takiego Beckera (przykładowo) i budować drużynę na kimś perspektywicznym, niż wiązać sobie ręce z rozkapryszonym Pedersenem, który gwarantuje 14 pkt w jednym meczu, po czym odpuszczenie jazdy po dwóch startach w kolejnym, bo mu się tor nie podoba.
    Jak zbudujemy skład "na awans" opierając go na takich emerytach to w zasadzie powtarzamy przypadek Bjerre. Z mocniejszym na ten moment zawodnikiem, ale nadal to jest ten sam case.

    Z doświadczonych zawodników mamy już Buczka i Szczepaniaka. Nie róbmy całej drużyny z chłopaków około 40letnich, bo się (ponownie) nie uda.
    No cóż. Kanclerz to nie Rusko, który buduje Bewleya od kilku lat i doskonale wie jak to się robi.
    U nas nawet taki Basso przepadł, którego fajtłapa od wypisywania programu doprowadził swoimi decyzjami na skraj cierpliwości.

    To nie czas, żeby zastanawiać się co będzie w 2025 r.
    My musimy stanąć na rzęsach, żeby Polonia awansowała w najbliższym sezonie, a Nicki jest brakującym ogniwem do tego, żeby tak się stało.
    Starczy już tej bylejakości i zaklinania rzeczywistości. Trzeba mocno j.e.b.n.ą.ć w stół.

    Swoją drogą jak to jest możliwe, że nie ma jednego sensownego człowieka w tym mieście,
    żeby wziął to wszystko w garść i poskładał te klocki do kupy.
    W końcu nie tak dawno Polonia zdobywała hurtowo złote medale i ta tradycja jeszcze nie umarła.

    Przecież Bydgoszcz to nie jest jakas pipidówa. Od wielu lat z miastem związani są Emil, Artiom czy Szymon Woźniak.
    W pobliżu znajduja się doskonali tunerzy i mechanicy.
    Mamy naszą Perełkę Wiktora, a za chwilę dojdą młode wilki: Pawełczak, Maroszek i Putkowski.
    Do tego dołożyć takiego Kaia czy Kuberę i taka drużyna może spokojnie walczyć o medale.

    Ja wiem, że na to potrzebna jest kasa, ale ten scenariusz nie jest przecież jakąś totalną utopią.
    Przy okazji można kopnąć w dupę Bruskiego, żeby w końcu sypnął groszem na stadion i komplety na meczach gwarantowane.
    Trzeba tylko chcieć, tylko i aż, niestety.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Black Gryf za jego przydatny post!

    windi77 (03-10-2023)

  45. Powrót do góry    #6477
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Podejrzewam, że pieniądze na Nickiego mogą pochodzić bezpośrednio od sponsorów z pominięciem księgowej Polonii, ale to tylko moje przypuszczenia. Co do jego możliwości to obojętnie w jakim klubie pierwszoligowym on nie pojedzie, to będzie w top 3, z naciskiem na top. Problemem jest coś innego. Drużyny, z którymi przyjdzie rywalizować o awans zrobią wszystko (nie zawsze fair) żeby wykluczyć go z pokaźnego punktowania. Czy warto mieć powtórkę z 2022 gdzie przez cały sezon szliśmy jak burza, aż do meczu w ZG. Na co wtedy jego średnia 2,5 - 2,7 z sezonu zasadniczego? Nie wiem czy duet Hansen - Lyager nie dałby więcej korzyści w przekroju całego sezonu niż Sorensen - Pedersen? Ale mimo wszystko nie jestem jego przeciwnikiem w Polonii.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    kitas (02-10-2023)

  47. Powrót do góry    #6478
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Makao Zobacz posta
    Nicki jest już w Rzeszowie,Kanclerz wolał Lyagera i raczej nie był w stanie przebić oferty rzeszowskiej.
    Nie wiem czy wiarygodne info ale obyś miał rację.

  48. Powrót do góry    #6479
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Makao Zobacz posta
    Nicki jest już w Rzeszowie,Kanclerz wolał Lyagera i raczej nie był w stanie przebić oferty rzeszowskiej.
    Kompletna bzdura, że już jest w Rzeszowie.

    Gdyby tak było to by ogłosili Lyagera bo już można to robić a jednak tego nie zrobili,czaisz?
    Nie róbcie z Rzeszowa nie wiadomo jakiego krezusa finansowego!
    To nie czasy Marny czy Nawrockiego a gdzie porównywać możliwości finansowe nas Rzeszowa.
    Przecież są jeszcze sponsorzy, którzy widzą co się dzieje na rynku i mogą sypnąć mamoną by w końcu mieć zespół mocny na awans.
    W końcu Abramczyk,Sowa u inni chcą mocnej Polonii i z tyłu mogą zarządzać, prawda?
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 02-10-2023 o 14:51

  49. Powrót do góry    #6480
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Kompletna bzdura, że już jest w Rzeszowie.

    Gdyby tak było to by ogłosili Lyagera bo już można to robić a jednak tego nie zrobili,czaisz?
    Niby tak, ale życie nie zawsze jest tak zerojedynkowe.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    kitas (02-10-2023)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •